Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknsis

11.09.2019. 11:35

»

Reinis

Kad Gobzems publicēs pilnus spriedumu savā pielaides atteikum lietā Nr.A43007819


Tie ir kārtējie plikie vārdi no jobzema mutes

Atbildēt

tur ir

11.09.2019. 10:36

Neticu neivienam gobzema vardam - vins tak gribeja iet ar Saskanu kopaa!

Atbildēt

explosion

11.09.2019. 10:35

Loti labi! sitam demagogam sen jau vajadzeja kerties klaat.
Dariit vins neko reaali nav izdariijis, ja busiet pamanijusi, Tikai muld. un Muld.

Atbildēt

Krabis

09.09.2019. 23:50

Viņa mezanīna kreditori, patiesibā ir geji ar vazelīnu. Tu bī onest. Ja!

Atbildēt

Krabis

09.09.2019. 23:47

Kopzemam ir trešā acs, jeb neskūta očko, vai glanda - ānuss pierē.

Atbildēt

Fēlis

09.09.2019. 22:53

»

Fēlis

Viņš arī taisa minetu. Laikam


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Rublis

09.09.2019. 22:48

Tak gan jau ka vinnē VID loterejā - paskataties izlozes!! ;)

Atbildēt

Aha!

09.09.2019. 16:46

»

Pepa

Nedēļas laikā jau trešais pasūtījuma raksts par Gobzemu. Pietiek laikam pašiem patīk baroties no pasūtītāju tumbočkām. Un vai mājas īpašnieks ir samaksājis par reklāmu Pietiek


Močījot Kopzemu, laikam kāc ķer baigo kaifu! Mans domā, ka Kopzems laps puika, jo viš pac saka , ka viņam neko nevajag - sievai, bērniem, kakkiem. Es ari tāc esu un ari tā saku! Tā ir labi dzīvot!

Atbildēt

Pepa

09.09.2019. 16:31

Nedēļas laikā jau trešais pasūtījuma raksts par Gobzemu. Pietiek laikam pašiem patīk baroties no pasūtītāju tumbočkām. Un vai mājas īpašnieks ir samaksājis par reklāmu Pietiek?

Atbildēt

Jaja

09.09.2019. 15:27

»

to hihi

Vai Lapsa tiešām ar savu Pajero ātri braukāja gar Gobzema māju


Pac Lapsas kunks un savu piejadžero uz priekš un atpakaļ! Traki patiktos viņam tai mājā pašam moška?

Bet Kopzemam tā nevajadzēja teikt, ka nopērtu pirtī.. it kā smalki sacīc, bet draudi izklausās nelabi. Nervi sāk uzdod, ka šitā vajā caur to Pietiek puecirst. come on! Ne tk vajā, bet nomello! Tā jau pate vara to Kopzemu močī ar mobingu un presingu!

Atbildēt

Atbildu tev par pusjukušo Grantiņu

09.09.2019. 15:21

»

jāāā

Grantiņu nepazīsti, bet no kurienes rāvi, ka viņš pusjucis


no personiskas pieredzes. Viņš ir pilnīgi nenormāls - apvainoja konkrēti mani publiski savā idiotu lapā LRTT, ka esmu bijis VDK ziņotājs. Apvainoja, nosaucot vārdu un uzvārdu. Nelīdzēja nekas, lai viņš savas domas mainītu. Tad puenāca laiks, kad atvēra tos čekas maisus un izrādījās, ka manis tajos nav un būt nevarēja. Viņš nav ne atvainojies, ne kā citādi. Ko no pustraka idiiota var prasīt? Saprotu, ja viņš citus pamatoti norej un ar pierādījumiem, tā nav mana darīšana. Viņš vēl šodien ar to ir mans parādnieks. Pie izdevības es viņu uzrautu kokā ar cilpu. No ASM viņam neizsprukt. Un to nesaku es, bet viņa paša piedirstā karma!

Atbildēt

Reinis

09.09.2019. 14:21

Kad Gobzems publicēs pilnus spriedumu savā pielaides atteikum lietā Nr.A43007819

Atbildēt

to hihi

09.09.2019. 13:44

Vai Lapsa tiešām ar savu Pajero ātri braukāja gar Gobzema māju?

Atbildēt

Jā,

09.09.2019. 13:25

»

jāāā

Grantiņu nepazīsti, bet no kurienes rāvi, ka viņš pusjucis


Grantiņa palātas biedrs meties šo aizstāvēt, cietumā likšot šiziķa "apmelotājus". Kur nu lai mūk?!?

Atbildēt

tik tiešām

09.09.2019. 13:13

»

No malas

Lato Lapsa pašlaik atgādina pusjukušo L. Grantiņu H86. Nepazīstu personīgi ne LL, ne Gobzemu, ne trako L. Grantiņu. Sen jau šķita, ka tā mājas īre ir sākusies sen, pirms Gobzems kļuva par amatpersonu - deputātu un agrāk slēgtais īres līgums ir komercnoslēpums un īsti vairs neattiecas amatpersonas šodienas...


Nav saprotams, kāpēc tāds naids starp divām personām, kuras abas tak "iestājas pret establišmentu". Vai tur kādas provokācijas, vai naudas iejauktas ? (Tīri uz emociju pamata vien jau nevarētu žurnālistu uzkūdīt advokātam. Tur jābūt spēcīgākam dzinulim).
Tas, kā izvērtās stāsts par partiju, no kuras startēja A.G., ir galīgi šokējoši un bēdīgi. Bet pats A.G., atcerēsimies, sarakstā ar mūsu, vēlētāju, balsīm "uzkāpa" no pēdējās, 38.vietas līdz pirmajām rindām un tika ievēlēts. (Par viņa ievēlēšanu nenožēloju, un, ja būs kādā jaunā partijas veidojumā, noteikti balsošu par A.G.).

Atbildēt

biete

09.09.2019. 12:21

Šitais jefiņš nodos visus, tādam nekas nav svēts.

Atbildēt

:)))

09.09.2019. 11:03

Gudri irst nav puņķus ēst, vot tā!

Atbildēt

vienā ziņā

09.09.2019. 10:41

gan jāpiekrīt Gobzemam,ka to Lapsu vajadzētu kārtīgi nopērt.Vispār Gobzems varētu pie reizes uzaicināt pie sevis arī Priedīti un nopērt abus,lai paliek mierīgāki.

Atbildēt

tgd

09.09.2019. 10:02

Gobzems godiigs??? no kurienes -vins tak ir izbijis administrators , kas latvijaa noziimee naudas sheemotaajs. Taadaas maajas un ar Mersedesu nebrauc tie kas pelna parasto cilveeku algu.

Atbildēt

Hm

09.09.2019. 08:44

»

guntis

Gan jau VIDs un KNABs tiks galā


VIDs un KNABsir teroristiskas valsts organizācijas, kuras izrēķinās ar tiem, kas palaiž muti par valsts noziedznieku korporācijas rebēm, bet piesedz savējos, apkalpojot žīdu pārvaldīto SVF/PB aizdevumus valstij. Ar aizdevumu tautai slepeno līgumu punktiem, ko realizē viena valdība, nomainot citu, nosakot Latvijas politiku. Visam pāri finansu instrumentu, tostarp aizdevumu līgumu slepenie noacījumi, izmantošana, iznīcinot Latvijas ekonomiku.

Kolidz Gobzems sāka atklāt valsts korporācijas rebes tieslietu ministrijā, prokuratūrā Suņubūdas partijā, par viņu izņirgājās, piedāvājot sastādīt valdību, liedza amatu zvērināto advokatūrā (zvērinātiem advokātiem ar likumu pret klienta interesēm jāsadarbojas ar prokuroru un tiesu), liedza pielaidi valsts noslēpumiem. Pēdējā brīdī Gobzems atšuva Suņubūdas partiju, kad tur konstatēja naudas atmazgāšanu. Korporatīvā vara Suņubūdas partijas noderīgos idiotus turēs uz kompromāta un izmantos sev derīgiem Saeimas balsojumiem, bet Gobzemam šodienas kosmopolītiskā nacistu 4. maija vara pieteikusi karu.

Atbildēt

Tās ķildas ir smiekligas!

09.09.2019. 07:55

Puikas ķildojas par žīdu naudas deklarēšanu, iegūšanu, izdošanu un lūžņiem - dzelžu, stikla, gumijas un plastmasa gabaliem - džipu padžero, sūda mersedesism... kamēr žīdiņi ņirdz, saķildo šos muļķus ar likumiem un atskaitēm, sajauc tiem galvas ar līgumiem un likumiem... kamēr žīdu rebes turpinās, mūsie ķildojas..kalpībā.

Atbildēt

No malas

09.09.2019. 07:46

»

hihihi

Aldiņ, pašam nākas pat komentārus jau rakstīt? Ak, nabaga politiskais līķi


Lato Lapsa pašlaik atgādina pusjukušo L. Grantiņu H86. Nepazīstu personīgi ne LL, ne Gobzemu, ne trako L. Grantiņu. Sen jau šķita, ka tā mājas īre ir sākusies sen, pirms Gobzems kļuva par amatpersonu - deputātu un agrāk slēgtais īres līgums ir komercnoslēpums un īsti vairs neattiecas amatpersonas šodienas ienākumu deklarāciju. Saprotams būtu, ja māja nebūtu izlikta pārdošanā utt. Redzams, ka ar šodienas ienākumiem varas represētais Gobzems nevar īrēt to māju un atsakās no īres.

Nesaprotams ir pataloģiskais LL naids pret Gobzemu. L L var saprast, uzdod domāšana, no vecuma smadzenes visu nevar pavilkt, nabaga vīram tik daudz projektu un zin teju atbildes uz visiem jautājumiem. Pastāstiet LL, kā un ar ko Gobzems Jums radījis tādu naidu pret viņu! Tas būtu patiesi un vīrišķīgi!

Atbildēt

Q

09.09.2019. 07:04

Gobzems malacis, laikam valdošiem siles biedriem pamatīgi sariebis , tāpēc arī divi nomelnojoši raksti pēc kārtas, jo vairāk apdirš ,jo mazāka ticība šādiem atmaskotājiem!

Atbildēt

Fēlis

09.09.2019. 06:44

Viņš arī taisa minetu. Laikam.

Atbildēt

Gobzems kruts!

09.09.2019. 06:43

Man patīk Gobzems. Godīgs un Dievbījīgs cilvēks!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....