Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

19.05.2022. 05:51

Vai nav labāk ar likumu aizliegt pie padomju laika pieminekļiem rīkot publiskus pasākumus.Mums to okupācijas palieku ir ļoti daudz un ar viena pieminekļa likvidēšanu nekas nebūs atrisināts.Tad jau vajadzētu uzspridzināt Rīgas HES tas arī okupācijas laikā tapis.Pat tagad daudz apspēlētā Inčukalna gāzes krātuve padomju laikā tapusi.Pats Levits jau arī dzimis padomju dzemdību namā un dzīvojis blakus KGB kantorim.

Atbildēt

ha-ha

17.05.2022. 18:39

Monumentam okupantiem ir jābūt tādam pašam liktenim,ka Skrundas lokatoram.Ari spridzinātaji varētu būt tie paši.Ziedojumu vākšana nojaukšanai ir lieka.Iniciatīvu varētu izrādīt aizsardzības,iekšlietu šefs sadarbība ar valsts drošības šefu,tā pavelkot strīpu savai okupantu aktīvistu pagatnei.

Atbildēt

Jā, Egil, tu to vari

17.05.2022. 18:22

»

Egil, saņem drosmi un

Paaugstini sev atalgojumu un dubulto savu padoto skaitu savā birojā! Tauta gribēs tevi uz otro prezidēšanas periodu


Tu esi mūsu Virspavēlnieks, neuzvaramais Egils! Tauta tevi uz rokām nēsās!

Atbildēt

Ai,ai,ai!

16.05.2022. 20:35

»

laikabiedrs

skarbas atziņas,īpaši,par lojālās krievu daļas atgrūšanu.Piem.pirmais,kas nāk prātā ir Marija Kostaņecka,bet bija arī daudz,daudz vairāki.Arī par pieminekli līdzīgas domas,ka tas ir barbarisma izpausmes veids,kur tukšumus ekonomiskajā vidē aizpilda ar simbolu graušanu.Tā nav varonība,bet nolaišanās ...


Pirmkārt Kosteņecka ir Marina nevis Marija.Otrkārt viņa nekur nav "atgrūsta".Kuri tad bija tie "daudz daudz'"vairāki?Kādi divi trīs ir miruši.Gribētos gan zināt.Neviens normāls,inteliģents krievs nekad nav atgrūsts.Gan saeimā,gan visos amatos un ministrijās pilns ar krieviem.Barbarisma izpausmes mēs katru gadu redzam pie okupekļa .Šogad it īpaši.nekur citur nav nekādu barbarisma izpausmju.

Atbildēt

ak Uzvaras parka nebūs?

16.05.2022. 20:25

»

Derdz

Levit, bet ja vini visi sāks nest ziedus nevis uz uzvaras parku, kura laikam vairs nebūs, nesīs un liks pie visām celtnēm, kuras celtas padomju psrs laikā un joprojām pastāv Latvijā, piemēram, HESa, daudzstāvu mājām Rīga, zinātnes akadēmija, un daudziem citiem objektiem, un Ādažu poligonā, un Kadaga...


Pastāsti mums,kur tad paliks Uzvaras parks,kurš visu laiku kopš brīvās Latvijas K.Ulmaņa laikiem stāv kā stāvējis!Kur viņš izkūpēs vai izgaisīs?Man gan liekas,ka Uzvaras parks nekur nepazudīs un nosaukumu arī nemainīs.Šis tavs sapnis ir pilnīgi nereāls.Vai nu tev derdz vai nederdz.Latviešu uzvara brīvības cīņās netiks atcelta.

Atbildēt

Nedzirdēts patriots

16.05.2022. 20:04

Egils ir varonis! Par godu Ukrainai, šis nēsājot zili dzeltenu bampērus!

Atbildēt

Derdz

16.05.2022. 19:31

Levit, bet ja vini visi sāks nest ziedus nevis uz uzvaras parku, kura laikam vairs nebūs, nesīs un liks pie visām celtnēm, kuras celtas padomju psrs laikā un joprojām pastāv Latvijā, piemēram, HESa, daudzstāvu mājām Rīga, zinātnes akadēmija, un daudziem citiem objektiem, un Ādažu poligonā, un Kadaga, jo kā tik tas netiks uztvertas kā piemiņas un uzvaras simboli, kas saistītos ar šodienas notikumiem

Atbildēt

Egil, saņem drosmi un

16.05.2022. 19:27

Paaugstini sev atalgojumu un dubulto savu padoto skaitu savā birojā! Tauta gribēs tevi uz otro prezidēšanas periodu!

Atbildēt

Egil, saņemies!

16.05.2022. 18:48

Drāz to Kūcinu vēl un vēl! Varbūt tevī uzplaiksnīs vēl kāda saprāta drirksts!

Atbildēt

controlled demolition

16.05.2022. 18:26

»

laikabiedrs

skarbas atziņas,īpaši,par lojālās krievu daļas atgrūšanu.Piem.pirmais,kas nāk prātā ir Marija Kostaņecka,bet bija arī daudz,daudz vairāki.Arī par pieminekli līdzīgas domas,ka tas ir barbarisma izpausmes veids,kur tukšumus ekonomiskajā vidē aizpilda ar simbolu graušanu.Tā nav varonība,bet nolaišanās ...


Pilniigi piekriitu. Taadeejaadi tie demonstree savu intelektuaalaas attiistiibas limeni, kas atbilst piedzeerusham paliigskolas 2. klases audzeeknim labaakajaa gadiijumaa. Tie vienkaarshi ir atkritumi jeb meesli.

Atbildēt

nu

16.05.2022. 15:23

»

saņemies

Egil saņem drosmi un pakustini tos nepieskaramos, kuri atbild par degvielu benzīntankos, jo cena par litru gandrīz divi eiro, gan par dīzeli, gan par benzīnu


putina draugs bidons 21,01, pacēla cenas...ja puķinieši nevarotu bērnu, nespīdzināt cilvēkus, nebūtu sadisti, slepkavas, laupītajio...bidons jau mums neticēja, kādi ir šarikovi...sacerējās kopā ar tiem zagt...ar 'pavārtēm'

Atbildēt

saņemies

16.05.2022. 12:11

Egil saņem drosmi un pakustini tos nepieskaramos, kuri atbild par degvielu benzīntankos, jo cena par litru gandrīz divi eiro, gan par dīzeli, gan par benzīnu.

Atbildēt

laikabiedrs

16.05.2022. 12:01

»

cilveks444

Nācās strādāt darba vietā, kur viens no arhitektiem piedalījās Uzvaras pieminekļa projektēšanā. Lieki sacīt, ka visi (vairums latviešu) skatījāmies uz viņu šķībi. Cik atceros, Uzvaras piemineklis tika celts daļēji par naudu, kas tika iegūta strādājot virsstundas. Ilgi tas nebija, bet kādu laiku palikām...


skarbas atziņas,īpaši,par lojālās krievu daļas atgrūšanu.Piem.pirmais,kas nāk prātā ir Marija Kostaņecka,bet bija arī daudz,daudz vairāki.Arī par pieminekli līdzīgas domas,ka tas ir barbarisma izpausmes veids,kur tukšumus ekonomiskajā vidē aizpilda ar simbolu graušanu.Tā nav varonība,bet nolaišanās līdz tam pašam līmenim kā tas,kuru nosodām.

Atbildēt

klimpa

16.05.2022. 10:39

Pat, ja Levits saka ko prātīgu, viņu neviens neuztver nopietni- pārāk daudz lažu iepriekš pieļauts. Savu sapni kļūt par prezidentu viņš piepildīja, tagad kaut kā jānomuļļā termiņš līdz galam. Labāk degunu no pils ārā nebāzt un klusēt, tad arī kārtējo "pērļu" nebūs.
Bet par cilvēku444 esmu vīlusies- bijāt man autoritāte!

Atbildēt

O)O

16.05.2022. 10:26

Tā viņš ir, tādi pēdējās šķiras fekālijas kā Levits neko produktīvu vai cilvēkiem noderīgu izdarīt nekad nav bijis spējīgi un nebūs, jo strādā par lētu prostitūtu globālistiem, bet sēt naidu un cīnīties ar pieminekļiem cilvēkiem, kas uzvarēja trešo reihu, to lūdzu...
Bet kārtējo reizi ir jāsaka, ka latviešu tauta neko labāku kā žīdu prezidentu ar Vācijas vai Izraēlas pasi un ASV pilsoni premjeru nav pelnījuši.
Valsts sponsorē ultra dārgu elektromobīļu iegādi elitei (es pat nerunāšu par covid teroru un miljardu izzagšanu un visu kas bija pirms tam) un vienlaikus cels parastiem cilvēkiem rēķinus apkurei tā, ka liela daļa cilvēku noslīdēs zem nabadzības līmeņa, it īpaši ņemto vēra pārtikas cenas.
Nu ko te var teikt? Nu saņemiet cilvēki ko esat pelnījuši, ja jūs tas viss kas notiek pēdējos 30 gadus apmierina, tad saņemsiet vēl daudz, daudz "to pašu" un lielākās devās un īsākā laikā.
Psihopāti kā Levits-Kariņš jūt, ka tautu var drāzt bez pretestības un viņi to darīs, darīs līdz tautas nāvei.

Atbildēt

vice

16.05.2022. 10:01

Populistiskais pūpēdis.
Latvijas tautai bija skaidrs, ka piemineklis jāaizvāc jau ievērojamu laiku iepriekš.
Egils, pamodās! Tomēr tas neglābj no kompetences trūkuma un neatbilstības ieņemajam amatam!

Atbildēt

Zilace

16.05.2022. 09:55

..... un kad nekas vairs nav palicis tevī.....

Atbildēt

Kur sis

16.05.2022. 09:27

Šis vācijas pensionārs ar savu svītu, Latvijā tikai visu jauc un izzog. Viss noris pēc ukrainas scenārija, viss sākās identiski.

Atbildēt

Liana

16.05.2022. 09:24

»

cilveks444

Nācās strādāt darba vietā, kur viens no arhitektiem piedalījās Uzvaras pieminekļa projektēšanā. Lieki sacīt, ka visi (vairums latviešu) skatījāmies uz viņu šķībi. Cik atceros, Uzvaras piemineklis tika celts daļēji par naudu, kas tika iegūta strādājot virsstundas. Ilgi tas nebija, bet kādu laiku palikām...


Cienu Jūsu viedokli. Par māksliniecisko vērtību neizteicāties, bet vērtības nav nekādas. Kauns latviešu arhitektiem, vai viņus kāds ar varu spieda stabu ar zvaigznēm projektēt+ karavīri formas tērpos ar durkļiem +sieviete, kurai pēdējā brīdī jau gatavu bērnu no rokām izņēma. Un, diemžēl, tagad šie biedējošie "atbrīvotāji" vēl ar Ukrainas murgu saistās.

Atbildēt

Pretrunu nav

16.05.2022. 09:19

»

Хмырь болотный jeb latvietis

Ir vai nav siltas jūtas pret okupekli, bet nicinājumā nav pretrunu


Jo katra Parlamenta un katra prezidenta pienākums ir rūpēties par savu tautu.Bet ko mēs vērojam? Atlantiskā anglo-amerikāņu civilizācija savas ekonomiskās grūtības risina uz Eiropas rēķina.Eiropai ir uzspiestas nereālas un neadekvātas sankcijas, kuru mērķis ir sagraut un izlaupīt Eiropu, paildzinot dzīvi ASV un UK.Tikai tups pastalnieks nespēj izsekot uzpirksteņa spēlētāja pirkstiem.Amerikāņi atklāti laupa transatlantisko perifēriju, bet kas sagaida perifērijas perifēriju, var tikai nojaust.Kāpēc tā notiek? Jo Ķīnu un Krieviju atlantisti izlaupīt vairs nespēj, militārā spēka pietrūkst.Levits labāk par mums zin, ka krīze ir mākslīga, visiem pietiek gan naftas, graudu un gāzes.Un tāpēc priekšplānā atkal iznāk pieminekļi un veltie mēģinājumi sanaidot krievus un latviešus.Levita kliķe iemieso visu zemisko, niecīgo un atbaidoši aprobežoto kolaborantu- kompradoru sistēmu pēcperestroikas laikā.Nav bijusi LV nožēlojamākas varas.Un par laimi mums, ilgi vairs fraijers nedejos, jo mūzika jau neskan..

Atbildēt

Lapsene

16.05.2022. 09:15

Interesanti, kurš ir tas kaitnieks, kurš raksta Levitam, no neba jau pats spēj kaut ko uzrakstīt. Vai tad kanceleja nevar beidzot noa;got kādu literātu, kuriem šobrīd tā maizīte tāda plānaka,lai papūlas prezidenta labā. Apbrīnojami - kā raksts, tā garām!Bet par pieminekli. Visa tā partiju rosīšdanās vienkārši riebj un apliecina tikai to, cik garā vāji ir visi yie ievēlētie. ielieciet sievietei rokās bērnu, novāciet zoļļus, bet viņu vietā rotondu ar to valstu karogiem, kuras karoja pret fašismu un to uzveica( ASV, Lielbritānija, Francija, arī PSRS), uzlieciet jaunu uzrakstu un lieta darīta. Būs gan lētāk, gan drošāk. Bet tam jau vajaga pelēko vielu, kuras ir tik, cik ir, īpaši Rīgas pirmajai personai.Vai arī nav.

Atbildēt

Ļoti pareizi

16.05.2022. 09:14

»

Padomju inženieris(gaišais spēks)

Ja aizdabūtu prom Putinistus , betons varētu palikt


Pēc okupantu repatriācijas nojaukt vai nenojaukt ir otršķirīgs jautājums un izlemjams leģitīmai Latvijas valdībai vai leģitīmu pilsoņu referendumā.

Atbildēt

Eduards Lunis

16.05.2022. 09:13

--- Manai mājai beidzot uzkrita veca liepa .Zem zariem nevar saprast ,cik liels posts nodarīts . Jau gandrīz nedēļu stāv -kamēr apdrošimātāji atbrauca ,fotografēja ,sastādīja aktu...
---ŠORĪT PRASU VIRTĒJAI VARAI, LAI VĀC TO KOKU NO JUMTA NOST, JO JAU VESELU GADU UN VAIRĀK ESMU PRASĪJIS ,LAI AIZVĀC ,BET GAIDĪJA KAMĒR UZKRITĪS UZ JUMTA!? kOKS STĀV PAŠVALDĪBAS TERITORIJĀ.
dARBU RĪKOTĀJAS KUNDZES ATBILDE -MUMS IR JĀGATAVOJAS SVĒTKIEM UN NEIESIM JUMS TE UZ PASŪTĪJUMA KAUT KO DARĪT!?
Vai ar to ,,pieminēkli,, nav kaut kas līdzīgs!? VIŅIEM JĀSVIN, BET LAI DOMĀTU UN DARĪTU VALSTS UN TAUTAS LABĀ-TO GAN NĒ!?

Atbildēt

Zvaigzne

16.05.2022. 08:55

»

hm

Spogulīt, spogulīt, vai Latvija ir visskaistākā, vai Latvijā dzīve labākā? Nē? Un karaliene dusmās sasita spoguli...


Paldies par komentāru! Man jau bija sajūta, ka latviešu valodā izlasit ko adekvātu šajā jautājumā ir bezcerīgi!

Atbildēt

gatavs iznīcināt visas tautas

16.05.2022. 08:43

»

!

ebrejs levits merktiecigi pazemina latvijas iedzivotaju dziveslimeni,lidz ukrainas limenim,ieprieks par to vienojoties ar ebreju zelenski un ,,pasaules banku


un intelektuālos KRIEVUS JAU ARĪ..................LAI DZIVO PASAULES IDIOTI ŠARIKOVI SUŅĒDA'JI SUMPURŅI. NAV BRĪNUMS, JA BĒRNUS SKOLO VLADOVAS u.c. alkaškas

Atbildēt

jā, tas sadistu izvarotāju figūras

16.05.2022. 08:39

neliecina par piemiņu..........paskats jau nu baigs un neestētisks kā viss tiem zvēriem. Būtu skaists dvēselisks piemineklis un debilie to nepārvērstu par sava idiotisma objektu...cilvēki krita un ne visi bija šarikovu lopi, kas gāja karavīŗiem aiz muguras ar ieroci un dzina nāvē, ne visi laupīja, ne visi izvaroja, ne visi žukovi

Atbildēt

te var redzēt

16.05.2022. 08:39

ka atrodas latviski rakstoši indivīdi,kuriem ir siltas jūtas pret okupekli un tā apmeklētājiem,un tajā pašā laikā zooloģiski dīvains nicinājums un naids pret valsts prezidentu.Vai nu troļļi vai vienkārši aprobežoti stulbeņi.

Atbildēt

Nu pat jebkuram muļķim kļuva skaidrs

16.05.2022. 08:20

ka Lr prezis absolūts tupaks!

Atbildēt

Es

16.05.2022. 08:10

»

Pārcēlājs

Ja nu tie ļautiņi kam tas svarīgi tur nolikt tos ziedus, liktu pie jūras piemēram. Tiktu uzcelts žogs lai tur netiek neviens? Patreiz izskatās, ka šis marazmzs ir valdošo personu pauros, ar domu, ka tad viss beigsies. Nē nebeigsies, izplēšot lapu no vēstures grāmatas, nevar izmainīt vēsturi. Populisms...


Un tā ir lielākā kļūda, ka viss tiek vienkāršots.

Sak, nebūs pieminekļa, uzreiz vairs nepulcēsies un ziedus nenoliks. Nebūs Putina, uzreiz būs cita mentalitāte un tauta. Daudzu latviešu vientiesība ir bezgalīga. :)

Atbildēt

hm

16.05.2022. 07:31

Spogulīt, spogulīt, vai Latvija ir visskaistākā, vai Latvijā dzīve labākā? Nē? Un karaliene dusmās sasita spoguli.
Patiesībā jau piemineklis nav nekas vairāk, kā simbols - spogulītis, kas atrāda sabiedrības noskaņojumu. Simbola likvidēšana nemainīs tautas daļas attieksmi pret pastāvošo varu un politiku. Drīzāk eskalēs un protesti pret valdību notiks citās, apslēptākās un savstarpēji suģestējošākās formās.
Uz šī pieminekļa fona notiek sabiedrības debilizācija. Tādu sabiedrību vieglāk pārvaldīt, vieglāk iespaidot? Te atkal jāvēršas pie folkloras. Kā beidzās tā pasaka, kurā spogulītis karalieni par skaistāko neatzina?

Atbildēt

Tauta jātur bailēs par izdzīvošanu

16.05.2022. 07:28

»

Patiesais

Ir sajūta, ka arī mēs esam nostājušies uz kara takas


Nekas tā naudai nedod spēku kā bads. Un bailes no bezdarba.

Žīdu naudas un žīdu banku politika ir izmainījusi latviešu vērtību sistēmu. To faktiski sagrāvusi.

Latviešu dzīves harmonija balstījās resursu sabalansētībā. Žīdi ieviesa “peļņas jēdzienu” un “rentabilitātes jēdzienu”. Tagad latvieši domā par rebēm un to izdevīgumu, nevis par savu resursu sabalensētību.

Atbildēt

Pakļauties ar dresūru izglītības sistēmā

16.05.2022. 07:22

»

zinatniskais komunisms

Loti zel ,ka tevi neatskaitija no 4 kursa nenokartota eksamena del


dresē citus. Pašnovērtējuma sabiedriskās atzinības un nozīmības “standarti” ved uz deģenerāciju un korupciju, draugu būšanu, un regresu kā tādu.

Atbildēt

zinatniskais komunisms

16.05.2022. 07:09

»

Padomju inženieris(gaišais spēks)

Ja aizdabūtu prom Putinistus , betons varētu palikt


Loti zel ,ka tevi neatskaitija no 4 kursa nenokartota eksamena del.

Atbildēt

domātājs

16.05.2022. 07:08

Pieminekļus Sīrijā demolēja Islama Valsts.Cik zemu gan jākrīt elitei, lai cinītos ar pieminekļiem, nevis badu un trūkumu savā valstī? Demokrātija? Aizmirstam. Komentāri arī turpmāk būs tikai Pietiek .Vēlēšanas var nogriezt, kārtējo reizi imitējot kaut kādu cow. Ja šo prezidentālo niecību kaut nedaudz interesētu tautas viedoklis, tad viņš ieskatītos konservatīvi- nacionālajā aptaujā LA.lv, kur par šo tēmu bija veikta aptauja. Un uz jautājumu, ko darīt ar pieminekli, 80% atbildēja skaidru NEKO!!! Levita kungam tas nav saprotams? Paši savām rokām briedina jauno 40.gadu, pēcāk žēlosies un apvainosies.Toreiz izspruka simtiem tūkstošu, tagad izspruks labi ja ducis.Padomājiet labi, kungi.Jūs ļoti nemīl.Un Vašigtona ir tālu, bet Jānis ar lāpstu ir ļoti tuvu.

Atbildēt

!

16.05.2022. 07:06

»

Patiesais

Ir sajūta, ka arī mēs esam nostājušies uz kara takas


ebrejs levits merktiecigi pazemina latvijas iedzivotaju dziveslimeni,lidz ukrainas limenim,ieprieks par to vienojoties ar ebreju zelenski un ,,pasaules banku,,.

Atbildēt

Patiesais

16.05.2022. 06:27

Ir sajūta, ka arī mēs esam nostājušies uz kara takas.

Atbildēt

Cilvēki seko

16.05.2022. 04:46

Cilvēka 444 komentārs pilnīgi pareizi.visiem to izlasit

Atbildēt

Tautas paruna

16.05.2022. 00:00

Dumš putns - duma dziesma.

Atbildēt

Haralds Kalns

15.05.2022. 23:19

Es zinu šie vārdi, tev nenāk no sirds.... Rozenbergas šizo-fantāzijas, kuras, bez iedvesmas, Nācijas tētam jā nodod paša, tik ļoti nīstai, tautai! Poka žarenij petuh v žopu ņe kļjunul- pat prātā nenāca!!!

Atbildēt

Žīdelis Levits

15.05.2022. 22:35

īsts “patriotiskais maitasputns”, kas slēpjas zem latvieša maskas.

Atbildēt

P.

15.05.2022. 22:35

Padomija ar Latvijas pieminekļiem nekaroja.

Latvija ar Padomijas pieminekļiem karo.

Kā sacīja Solovejs Razbainieks anekdotē par Iļju no Muromas — «Ну, и кто ты после этого?»

Atbildēt

Žīdelis Levits atkal pielāgojas

15.05.2022. 22:34

jaunajai ģeopolitiskajai konjunktūrai.

Dižais Latvijas patrits, žīdu cionistu zaglis, ar žīdiemizzaga no Valsts kases 40 miljonus €. Žīdi pārcietīs krīzi ar tuem, krīzi, ko paši izraisa ar kara bizenesu Ukrainā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi