Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti cenzē un noklusē “valdības mediji”, kas bliež tikai vienveidīgu propagandu? Kā “ēnu pārvalde” panāk, ka cilvēks pārstāj mīlēt pats savu ķermeni, sev tuvos ļaudis, un pats savu dzīvi? Un kā pret to cīnīties?

Lai apmierinātu savu perversākās varas tīksmi, cilvēknīšanu un apsēstu alkatību, ļaužu grupējums, ko bieži apzīmē par “ēnu pārvaldi” (t.s. deep state), kam pieder t.s. sorosītiskie mediji un striķīši, ar kuriem raustīt viņu ielikteņus jeb politiķus – lelles, šis “filantropu” grupējums nopūlas sistemātiski ražot bailes. Jo viņi zina, ka ar biedēšanu visērtāk ir pakļaut un manipulēt baiļpilnus cilvēkus, vienlaikus tiem atņemot uzkrājumus, ceļot inflāciju, uzspiežot dažādus ierobežojumus un pastiprinot ciešanas.

Vai atceraties, kā mūs visus pirms diviem gadiem PVO ierēdņi un Kariņa vietvara baidīja un katru mīļu dienu bombardēja no saviem masu medijiem ar draudiem un fatālu pareģošanu par miljoniem nāvēm no kāda “vīrusiņa”? Ik dienas… Un tagad no piedurknes PVO “sponsori” izmeta “pērtiķu baku” kārti. Ar cerībām par nākamajām milzu bailēm. Tagad gan daudzos vērīgos cilvēkos tas rada drīzāk smieklus — jau iespaidīgu karikatūru jūra par pērtiķu bakām viļņojas. Bet viņu metodes ir sen izstrādātas, tās pazīstot, daudz vieglāk tās neitralizēt, nebaidīties un nepakļauties tām. Par to jau rakstu arī savā jaunākajā, mums visiem aktuālajā grāmatā “Piebūrums-19”.

“Govs nācija” jeb “vakci-nācija” — to vārdu salikumu kā parodijā par cilvēku veselo saprātu un, iesmīnot par lētticī­bu, ieviesa Eduards Dženers jeb pats pirmais vakcinētājs ar melnu slavu. 1788. gadā iesvētīts masonos, apguvis tur eļļainas parunāšanas mākslu jeb melno retoriku, viņš paskaidroja, ka vacci – no latīņu valodas “govs” – vien saistībā ar govju bakām. No katra vakcinētā izkrāpjot vismaz piecus pensus, varētu saraust miljonus, ja vakcinētu pat visu nāciju, viņš sprieda.

“Kas izguļ govju bakas, tam nepielīp masalas,” viņam bija teikusi veca lauku sieviņa. Govju bakas varēja dabūt, ar savainotām rokām slaucot inficētu govi. Un samērā viegli izslimot. Kas bakas izslimo, kļūst imūns pret jebkādām bakām un infekcijām uz visu mūžu. Un arī viņa pēcteči pārmanto spēcīgo imunitāti. Bet nevis vakcinējoties.

Vairāki avoti vēsta, ka Dženers nevis godīgi ieguvis ārsta licenci, bet nopirka to par 15 sterliņu mārciņām. “Uz viņa sirdsapziņas guļ vispārējās baku potēšanas ieviešana spaidu kārtā,” raksta medicīnas vēsturnieks Rūdolfs Tīls. Tas bija viltīgs un amorāls eksperiments, kas sākās Britu impērijā. Naudas, ciniskas alkatības un pašslavināšanās dēļ.

Dženers savāca paraugu no kādas apslimušas slaucējas izsitumiem, bet vakcīnas izmēģināšanai viņš izmantoja astoņus gadus vecu zēnu, kam par to nebija ne jausmas. Bez zēna vecāku atļaujas, apmuļķojis bērnu, bez jebkādas saprašanas par sekām Dženers iegraizīja puisēna rokā slimās slaucējas serumu.

“Vai gan viņa roka trīcēja, izdarot nelielos griezienus, kas… var kļūt par nāves vēstnešiem?” Un tiešām zēns pēc sešām dienām saslima, bet izveseļojās. Tad nu Dženers un viņa “kolēģi” steigšus dibināja akciju sabiedrību un ņēmās špricēt visus pēc kārtas… “15 000 cilvēku labprātīgi ļaujas iešļircināt sev indi. Izgatavo un izsniedz medaļas. Parlaments dāvina goda balvu. Amerika pieprasa Dženera baku poti…” Kad cilvēki sāk mirt, duršanu aptur… Samazina devu...

Kad 1867. gadā Lielbritānijas vara centās ieviest obligāto vakcināciju savai “govju nācijai”, protesti uzvirmoja jo spēcīgi. Turklāt radās arī ievērojamas antivakcinācijas kampaņas, jo cilvēki redzēja, kā vakcīnu dēļ sāk slimot, kļūst invalīdi un mirst viņu pašu, viņu radu, draugu, paziņu bērni. Un pamatoti protestēja pret impērijas naudas mašīnas alkatību un korumpētas valdības uzbrukumiem bērnu veselībai.

No baku potes nomira daudzi, bet nesalīdzināmi mazāks skaits nekā no kovidvakcīnām tagad. Taču jau toreiz nauda ripoja, aizsākot drūmo injekciju ceļu, ko bruģēja ar melu propagandu, dēmonizējot dažādas slimības, izdomājot virkni jaunu, lai pelnītu naudu ar šļircēm. Tikko kādas slimības uzliesmoja un uz neatgriešanos norima, tā tūlīt no tām centās taisīt biznesu, izvēršot vakcināciju pēc šo slimību izzušanas, un līdz ar to, tās atkal forsēti izplatot, modificējot…

Vakcinācija medicīnas vēsturē ir visienesīgākais un vienlaikus – amorālākais, noziedzīgākais, sātaniskākais elements. Kā melnās maģijas adatas vudu lellēs — dažas mazāk kaitīgas, citas nāvējošas, ar ātru vai lēnāku iedarbību. Un tas viss parasti melojot, apmānot, viltīgi smaidot. Ievilinot, šantažējot, piespiežot…

Pret baktēriju uzliesmojumu izmanto antibiotikas. Pret vīrusiem antibiotiku nav, tikai stiprinot imunitāti, dažādi attīrot organismu no toksīniem un pa­razītiem, var iegūt imunitāti.

Daudzi mūsdienās pamanīja “špricēšanas biznesmeņu”, tostarp Geitsa izteicienu, ka ne viņi, ne viņu bērni vispār nevakcinējas. Bez liekiem skaidrojumiem. Kāpēc tad viņi “vakcināciju” uzspiež citiem? Ar biznesa vārdu “imunizācija”, kas ir precīzs sinonīms imunitātes postīšanai. Tāpat kā to dara “agrīnais” Dženers un visa veida korumpētie “likumdevēji” medicīnā, PVO, arī godīgo katoļu nelaime – pašreizējais pāvests Francisks tā rīkojās, popularizējot moderno “vakcināciju” jeb “gēnu terapiju”.

Ja Jānis Čakste kāda privāta aprēķina dēļ gribēja noteikt Latvijas bērnu vakci­nāciju ar “baku poti” 1920. gadu sākumā, tad šai vakcīnai jau bija vairāk nekā 100 gadu “drošuma” pārbaude. Tie, kas jebkuras vakcīnas uzskata par dzimstības samazinājuma iemeslu, ir ļoti tuvu patiesībai. Vēsturiskā statistika apliecina dzimstības strauju samazinājumu īsi pēc visām vakcīnkampaņām. Papētiet! (Starp citu, Jānis Čakste nepiedalījās 1918. gada 18. novembra valsts dibināšanā. “Aizkavējās” pie Jelgavas. Atrunājās, ka nav zinājis par konkrētu dienu un laiku. Jo baidījās, ka, dibinot atsevišķu valstisku subjektu, viņam kā “Latviešu bēgļu apgādāšanas priekšniekam” vairs neieplūdīs nauda no Krievijas Valsts kases.)

“Vakcīnas, injekcijas nekad nav bijušas vajadzīgas,” 2021. gada rudenī Harkovā saka Dr. Ramīns Imanovs. “Lūdzu, visi dievticīgie cilvēki: vai tad Dievs jūs ar vak­cīnu radīja? Vectēvi, vecvecāki, senči… iztika bez vakcīnām. Padomju laika ļaudīm taisīja vakcīnas pret tuberkulozi. Vai apkarojāt TBC? Nē, katrs otrais cilvēks Ukrainā ir sūdzējies par TBC. ASV vairs neveic tās injekcijas, un viņiem tagad trīs reizes zemāks TBC nekā Ukrainā.”

Un kas ir kovidinjekcijās? “2020. gada beigās iznāca pirmā doza “jauno vakcīnu”. Mēs arī nopirkām, veicām savu izmeklējumu: “šimpanzes adenovīruss (“adenovīrusa” patiesā nozīme: šimpanzes šūnas, olbaltumi), bērnu šūnas, alumīnija hidroksīds (neirotoksīns), formaldehīds (tas pats vecais kancerogēns, balzamētājs), polietilēnglikols 2000, – inde, kas izsauc agresīvu vēzi. Tas bija pirmajās “jaunajās vakcīnās”, ko pētījām. Tālāk Pfizer, Moderna – 4 hidroksilbutils – lēnas iedarbības inde, kas traumē sirds asinsvadu sistēmu, heksāns 6 – lēnas iedarbības inde, kas veicina sirds apstāšanos, trombus; heksildekonāts – arī lēnas iedarbības inde. Klāt arī polietilēnglikols – tas nozīmē, ka jūs vienā reizē uzņemat 5 kg un 400 g agresīva vēža,” stāsta pieredzējušais onkologs R. Imanovs.

“Vēl sastāvā ir SM-102. Ja gribi kādu nogalināt, ievadi viņā SM-102. Neviens patologanatoms to neieraudzīs. Tā inde parasti izraisa sirds apstāšanos, sirds vai smadzeņu infarktu, aknu un liesas infarktu. Lūdzu, saslima ar infarktu un nomira! Nekādas izmeklēšanas. Tas ir SM-102. Lūk, ko jums dur!”, saka Dr. Imanovs. “To izpētīja Endrjū Kaufmans, Leonards Koldvels un citi arī savās valstīs, pierādot, tā vairs nav parastās izpratnes vakcīna, bet ģenētiski modificēts materiāls,” viņš paskaidro. Bet es tomēr ceru, ka cilvēka organisma spēks to visu ar laiku spēj izvadīt. Tāpat kā spēj atbrīvoties no graujošām ietekmēm, ja, protams, pats to vēlas un grib uzzināt labākos veidus, kā to izdarīt. Arī par to ir grāmatā “Piebūrums-19”.

Novērtē šo rakstu:

156
16

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...