Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

OIK

10.10.2018. 09:45

...man domāt, viens no Sarkanā (piedodiet, Liepājas) Metalurga kraha cēloņiem bija OIK maksājums, ko akcionāri lūdza samazināt, lai dabūtu Metalurga finanses līdzsvrā????? Tāda saruna toreiz bija????

Atbildēt

vērtības mērs

05.10.2018. 16:28

Beidzot tā visvarenība strīpainā uzvalka ministram ir atmaskota,lai tagad tauta lasa,lai atpakaļgaitā izprot kādi ministri ir rīkojušies,valdījuši un melojuši,lai piebāztu naudasmaisus savai labpatikai,,tam visam ir jāpiepluso sākot ar Banku Baltija,kur simtiem cilvēku pazaudēja pēdējo zārka naudiņu,kā zināms te arī visi citi palika vainīgi,tikai ne Repše.Lasot te tak atrodas vēl aizbildņi,,nu tak tie,kas berzējās pie Repšes galda ,kas deva ''cēlos padomus'',kas durvis vēra ar kājas spērienu.100 punkti ka tā.Droši to var nosaukt par MELNO BANDINIEKU MAFIJU.

Atbildēt

Kas var notikt?

04.10.2018. 22:05

»

A,

Kas tagad ar Repšuku notiks


Ņems un sadrukās no viņa jubilejas monētas...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

04.10.2018. 13:13

"Marsietis", "potapova - Aņka", "savtīgais Zagļers"...tas ir no vienas un tās pašas sērijas, kam kājas aug Latvijas valsts oligarhijas sistēmas Citadelē Puzē un tās ruporā nra.lv.
Visi, kas ir gribējuši vai grib mainīt mūsu valstī oligarhu iedibināto valsts izzagšanas sistēmu, tiek pataisīti par nodevējiem un klauniem.
Bet ievērojiet..neviens oligarhs, neviens no sistēmas pārstāvjiem mūsu valstī neko sliktu vairs neteiks par Valdi Dombrovski..on že "lacitis". Neviens! Pat Šķēlem V. Dombrovskis vairs nav "sabrauktais ezītis".
Un ziniet kāpēc..? Nu , protams, ...Tāpēc, ka gļēvais Dombrovskis bez Saeimas uzticības balsojuma gāza savu bezoligarhu valdību un pasauca padzīto Lembergu valdībā. Dombrovskis pa jaunu ielēja oligarhu sistēmā jau nolaistās asinis, lai sistēma atdzīvotos un tās galvenais cirpējs varētu savu ganāmpulku no jauna cirpt.
Tas ir tas, par ko es te visiem klārēju...par nepaklausību sods un pazemojums..par paklausību Lūsis nodēvēja gļēvo lupatu lacīti par valsts vīru ar komandējumu uz Briseli, kur alga apm. 20 štukas v mesjac, tovarišči. Vot tak nagraždajet tovarišč Ļembergs teh, kotorije imu i sisteme služat.
Esmu vienmēr aizstāvējis Repši un esmu pārliecināts, ka viņam ir ko teikt sev par labu. Bet, redz, kā sanāk Greizo spoguļu karaļvalstī...LM īpašnieki, šeptmaņi un likvidatori, kas visi tur uzvārījās, dzīvo cepuri kuldami..pret tiem pretenziju nav.
Repše, kā politiķis, vairs nav aktuāls man...bet valstij viņš varētu daudz laba dot, kā ierēdnis kādā svarīgā amatā.
Repše ir goda vīrs un beidziet te visi d...st!
Atcerēsimies, kā JL ienāca politikā..Einārs tad vēl nebija uztaisīts par "marsieti"..Lembergam pat sapņos nerādījās, ka jaunais politiķis ar savu partiju nepiekritīs kopīgi turpināt izzagt valsti. Pat tad, kad Repše nepiekrita sadarboties ar oligarhiem, Lembergs viņu uzreiz nesodīja..iedeva puikam gadu pārdomām.
Nu bet, kad tad vēl trakais Repše nepiekrita Puzes megaoligarham , tad sākās anti kampaņa pa visiem medijiem..Repše kļuva par "marsieti".."dīvaini" svītrainā uzvalciņā. Repši izspieda no JL paši viņa līdzgaitnieki..Lembergs lika uzsvaru uz varaskāro Āboltiņu un nekļūdījās.
Āboltiņa Romā..Repše tagad tiesas priekšā..
Publiskā sodīšanas un apbalvošana ir ļoti svarīgs elements sabiedrībā, kur valda zagļu likumi. Ne jau sodīt vajaga Repši personīgi..svarīgākais šajā publiskās eksekūcijas disciplīnā ir tas, lai citi baidītos sprēgāt un roku pacelt pret saimnieku un tā valsts nozagšanas sistēmu.
Repše diemžēl ir atļāvis sevi ievilkt man ne sevišķi simpātiskā kompānijā, bet tā ir viņa izvēle un es zinu, ka nekad viņš neies pret savu sirdsapziņu.
Nu Repši prezidents Bērziņš tā nevarētu nospiest uz ceļiem, kā gļēvo lācīti Dombrovski. Nevaru pat iedomāties, ka Einārs salūztu sistēmas priekšā, gāztu savu bezoligarhu valdību un sauktu ļoti smagos kriminālnoziegumoa apsūdzēto valsts izzadzēju valdībā.
Einār, mēs tagad esam dažādās nometnēs, bet lai Tev personīgi veicās!

Atbildēt

most vanted

04.10.2018. 09:11

godman,marsietis,dombrovskis !

Atbildēt

!

04.10.2018. 09:09

marsieti uz naram cietuma !

Atbildēt

Dzīva iztēle

04.10.2018. 09:08

»

Jau iztēlojos, kā Lapsas versijā, 30.decembrī Valsts kases ierēdņi nevis domāja par gaidāmo jaunā gada sagaidīšanu, bet drudžaini skraidīja apkārt cenzdamies apkopot informāciju un ekspertu viedokļus, lai sagatavotu atzinumu, kā pēc tam nēsājās pa kabinetiem, kur citi ierēdņi to rūpīgi pārlasīja, pārbaudīja...


Tā varētu būt, ka ierēdņi parakstīja pa apli, lai nezin, kurš pirmais. Repše parakstīja galvojumu, pamatojoties uz ierēdņu atzinumu. Ja tāda vispār nebija, to varēja sagatavot ar atpakaļejošu datumu. Vai pierādīt, ka tāds bijis, taču pazudis. To var mutiski uzraudzības prokuroram apliecināt, parakstoties par ziņu neizpaušanu, kamēr prokuroram savai bezdarbībai rodas pārliecība ar vairākiem šādiem apgalvojumiem, un prokuroram izgaist visas šaubas... un kriminālprocess ir safabricējums un lieta jāizbeidz. Tā vai citādi kriminālprocesu uzraugošais prokurors lietu izbeigs, pamatojot ar prokurora šaubām par pierādījumu pret Repšes bezdarbību pietiekamību. NA I. Mūrnieces Saeimas prezidija darba laikā izmainīja likumdošanu, ļaujot prokuroriem apšaubīt pierādījumus kriminālprocesos, lietas izbeidzot. Īpaši skaisti tas bija redzams Rīdzenes sarunu oligarhu lietā.

Kriminālrocesu ierosināšana un kriminālprocesu izbeigšana, pamatojoties uz patvaļīgām uzraugošo prokuroru šaubām ir kriminālnoziegumu legalizēšana. Tā tas bija Bērziņa Kājiņu lietā, Rīdzenes oligarhu sarunu lietā, VVF Jūrmalas zemes, pulksteņu un kapu lietā, I. Godmaņa Parex lietā.

Atbildēt

un

04.10.2018. 06:35

»

!!

stulbs jautājums, tādus parakstus neviens nekur par velti neliek, ja nu vienīgi klīniski idioti


Tāpēc jau jautāju cik tev maksā! Vai varbūt esi klīnisks idiots?

Atbildēt

!!

04.10.2018. 06:32

»

un

Cik tev maksā


stulbs jautājums, tādus parakstus neviens nekur par velti neliek, ja nu vienīgi klīniski idioti

Atbildēt

04.10.2018. 06:10

Jau iztēlojos, kā Lapsas versijā, 30.decembrī Valsts kases ierēdņi nevis domāja par gaidāmo jaunā gada sagaidīšanu, bet drudžaini skraidīja apkārt cenzdamies apkopot informāciju un ekspertu viedokļus, lai sagatavotu atzinumu, kā pēc tam nēsājās pa kabinetiem, kur citi ierēdņi to rūpīgi pārlasīja, pārbaudīja un tad lika savus parakstus, ka viss ir pareizi. Tad skrēja uz Finanšu ministriju, kur atkal skraidīja pa kabinetiem saņemdami vīzas, līdz beidzot nonāca pie Repšes, kurš pa diagonāli pārlasījis, pateicis, ka parakstīs garantiju. Ierēdņiem protams no pārsteiguma atkāries žoklis, bet viņi tūlīt skrējuši atpakaļ uz Valsts kasi, lai sagatavotu galvojuma līgumu un tad atkārtotu augstāk minētās procedūras vēlreiz un paspēja visu līdz saīsinātās darbadienas beigām.

Atbildēt

protams

04.10.2018. 05:57

»

š

Privāts uzņēmums, valstij nav pienākuma, labojot tās īpašnieku "kļūdas" (saudzīgi izsakoties), grūzt tajā iekšā mūsu visu kopējo naudu


Protams, ka nav pienākums, bet tāpēc jau troļļi nepārstāj gānīt valdību, ka tā iznīcinājusi, piemēram, cukura ražošanu, lai gan tas bija tikai un vienīgi īpašnieku lēmums.

Atbildēt

š

04.10.2018. 00:32

»

elementāri

Ja Repše nebūtu parakstījis garantiju, tad tagad troļļi vemtu zaļu pie Lapsas raksteļa par to kā Repše iznīcināja Liepājas metalurgu ietiepīgi atsakoties parakstīt jau sagatavotu Valsts kases garantijas līgumu


Privāts uzņēmums, valstij nav pienākuma, labojot tās īpašnieku "kļūdas" (saudzīgi izsakoties), grūzt tajā iekšā mūsu visu kopējo naudu.

Atbildēt

švamme

04.10.2018. 00:28

Nu bet galu galā, tas bija FinMin paraksts, kas garantēja, ne Valsts Kases. Neredzu problēmu to tiesā marsietim arī noskaidrot, tas ir, lai tur kāds viņam to ieskaidro, jo izskatās, ka viņš neklausās un neieklausās, faktus noliedz, atbildību negrib uzņemties.

Atbildēt

elementāri

03.10.2018. 23:52

Ja Repše nebūtu parakstījis garantiju, tad tagad troļļi vemtu zaļu pie Lapsas raksteļa par to kā Repše iznīcināja Liepājas metalurgu ietiepīgi atsakoties parakstīt jau sagatavotu Valsts kases garantijas līgumu.

Atbildēt

wera

03.10.2018. 23:47

Kā kriminālo var saukt par bēdīgi slaveno? Ei..jūs tur...neko nesiet sajaukuši?
Es vairāk negribu maksāt bēdīgi slavenos LV nodokļus. Ok?

Atbildēt

un

03.10.2018. 23:34

»

juris

Tādus parakstus par velti neliek


Cik tev maksā?

Atbildēt

fakts

03.10.2018. 23:33

Repšes argumenti ir ļoti loģiski un pamatoti, bet Valsts kases pārstāvji gan pinas melos gluži kā Lapsa.

Atbildēt

nu

03.10.2018. 23:28

»

!

Nu nevar taču cilvēkus ar psihiskām problēmām celt augstos amatos


Tāpēc jau arī tu neesi augstos amatos!

Atbildēt

?

03.10.2018. 22:27

Vai viņš piekrāso matus? Izskatās, ka jā.

Atbildēt

juris

03.10.2018. 18:47

Tādus parakstus par velti neliek.....

Atbildēt

vv

03.10.2018. 17:43

Atkal žīdi apčakēja baleliņus...
Parāda naudas zūksni - un viss
Jau no Bībeles laikiem pārbaudīts : žīds Jūdass pārdeva žīdu Jēzu par 30 grašiem romiešiem

Atbildēt

rRegAho

03.10.2018. 17:26

Līdzatbildīgs shēmā varētu būt arī Valsts kases "nopelniem bagātais" šefs Kaspars Āboliņš..

Atbildēt

!

03.10.2018. 16:09

Nu nevar taču cilvēkus ar psihiskām problēmām celt augstos amatos!

Atbildēt

Repšes noziedzīgo bezdarbību legalizēs,

03.10.2018. 14:40

»

Vai šis raksts

un ierosinātais kriminālprocess ir A. Repšes reklāma? Nav ne mazāko šaubu, ka uzraugošais kriminālprocesu prokurors apšaubīs pierādījumus un lietu izbeigs, legalizējot A. Repšes noziedzīgo bezdarbību


jo A. Bērziņa Kājiņu lietā, Rīdzenes sarunu lietā, VVF pulksteņu un kapu lietā notika līdzīgi. Arī Parex lietā legalizēja I. Godmaņa noziedzīgo bezdarbību, kad valsts zaudēja veselus 1.7 miljardus LVL.

Atbildēt

A,

03.10.2018. 14:38

Kas tagad ar Repšuku notiks?

Atbildēt

Vai šis raksts

03.10.2018. 14:37

un ierosinātais kriminālprocess ir A. Repšes reklāma? Nav ne mazāko šaubu, ka uzraugošais kriminālprocesu prokurors apšaubīs pierādījumus un lietu izbeigs, legalizējot A. Repšes noziedzīgo bezdarbību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...