Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a411

30.11.2019. 12:17

Kas ir noticis? Pirms desmit gadiem šis kolaborants nevienam netraucēja...Bet kolaborants Jānis Urbanovičs jau kuro termiņu sēž Saeimā...

Atbildēt

Viss, ko rakstāt atbilst patiesībai

29.11.2019. 06:50

»

Un šis ir režīms kura aktīvais dalībnieks ir kolaborants

1941. gada 14. jūnijā iedzīvotāju masu deportāciju no PSRS okupētajām Baltijas valstīm un citām inkorporētajām teritorijām veica Vissavienības Komunistiskās (boļševiku) partijas Centrālās komitejas Politbiroja un PSRS augstāko valsts valsts iestāžu uzdevumā un vadībā kā impēriskās valsts totalitārā ...


Kā Jūs izprotat vārdu "kolaborants"? Es nekādi neizprotu. Lūdzu, palīdziet man saprast! Es saprotu, ja R. Vonsovičs būtu bijis tiesnesis 18. novembra Latvijā un pēc 1940. gada okupācijas sastrādātos ar okupantiem arī tieslietu sistēmā, tad, manuprāt, viņš būtu vērtējams kā kolaborants. Bet viņš ir dzimis un strādājis tieslietu sistēmā PSRS laikos, tagad 4. maija komunistu- čekistu pārvaldītajā valstī ir advokāts, kurš izmanto PSRS laika pazīšanos un pieredzi savā profesionālajā darbā 4. maija režīmā, kur tieslietu sistēma daudz nav mainīta, un "ar kāju atsper" tiesu sēžu zāļu durvis visai familiāri.

Ziniet, cionisma stratēģija un taktika māca, ka, lai manipulētu ar tautu, ir jāsajauc nozīme un priekšstati par dažādiem jēdzieniem. Arī ar grāmatas nosaukumu "Kolaborants" ir pilniga jēdziena neskaidrība attiecībā pret R. Vonsoviču un viņam līdzīgajiem. Ar šo bezjēdzīgo vērtējumu "kolaborants" tiek izdzēsta robeža starp noziegumu un atbildību, lai gan Kolaborants Izdevēji proponē it kā citu mērķi - LPSR noziedznieku noziedzīgo darbību pret tautu atmaskošanu.

Atbildēt

lauķis

29.11.2019. 06:43

»

Viedoklis

Latvija ir neizdevusies valsts pateicoties tādiem mēsliem, kā Romualds Vonsovičs. Grozi kā gribi - kolaborants un ļeņina režīma pielūdzējs ir un paliek kolaborants un ļeņina režīma pielūdzējs. Tādam nav vietas Latvijā! Komuņaga


Latvija nav valsts,Latvija ir kolonija,un pilna ar kolaborantiem,gan CIP gan KGB pakļautībā esošiem.Ļaunuma režīms ir viens,tikai ar daudziem nosaukumiem,bet ir kopējs nosaukum-cionisms.

Atbildēt

Un šis ir režīms kura aktīvais dalībnieks ir kolaborants

29.11.2019. 01:44

1941. gada 14. jūnijā iedzīvotāju masu deportāciju no PSRS okupētajām Baltijas valstīm un citām inkorporētajām teritorijām veica Vissavienības Komunistiskās (boļševiku) partijas Centrālās komitejas Politbiroja un PSRS augstāko valsts valsts iestāžu uzdevumā un vadībā kā impēriskās valsts totalitārā komunistiskā režīma īstenota terora un iebiedēšanas politikas sastāvdaļu.
1941. gada 14. jūnija deportāciju sagatavoja un īstenoja PSRS represīvās institūcijas - Valsts drošības tautas komisariāts, Iekšlietu tautas komisariāts un šo komisariātu specdienesti, līdzdarbojoties Vissavienības Komunistiskās (boļševiku) partijas iestādēm, kā arī valsts pārvaldes institūcijām un vietējiem kolaborantiem.
Deportācija galvenokārt bija vērsta pret personām, kuras savas agrākās nodarbošanās vai sociālā un ekonomiskā (mantiskā) stāvokļa dēļ pēc formālām pazīmēm a priori tika tika uzskatītas par totalitārajam komunistiskajam režīmam neuzticamām un bīstamām, t.i., pret politisko, sabiedrisko un inteliģences eliti; deportēti tika arī šo personu ģimenes locekļi neatkarīgi no vecuma un dzimuma. No 1941. g. 14. jūnijā deportētajiem 15 424 Latvijas iedzīvotājiem 46,5% bija sievietes, 15% bērni līdz 10 gadu vecumam.
No deportācijas atgriezušās personas ilgus gadus bija pakļautas diskriminācijai, viņām neatdeva atņemtos īpašumus.

Atbildēt

Skola, ko izgājis Padomju Tiesnesis

29.11.2019. 00:58

Pamatojoties uz PSRS diktatora J.Staļina tēzi par "šķiru cīņas saasināšanos, virzoties uz sociālismu", represīvo struktūru darbība tika orientēta un virzīta uz nesaudzīgu cīnu ar patiesībā neesošo "pretpadomju pagrīdi", uz t.s. sociāli bīstamo elementu nemitīgu meklēšanu, uzskaiti un izolāciju. Valsts terora īstenošanā plaši tika izmantotas valdošās Komunistiskās partijas politizētās prokuratūras un tiesu iestādes, 30-jos gados izveidotā PSRS Iekšlietu tautas komisariāta Nometņu galvenā pārvalde, kuru zinām ar nosaukumu - Gulags. Taču represijās galvenā loma bija ierādīta Iekšlietu tautas komisariātam un 1941. g. izveidotajam Valsts drošības komisariātam.
Līdzās tādiem padomju ārpustiesas surogātiem kā "тройка"(trijnieki) un "двойка"(divnieki), kuri apsūdzētajiem piesprieda tikai vienu sodu - nošaušanu, 1934. gadā tika izveidota arī PSRS iekšlietu tautas komisāra Sevišķā apspriede (Чрезвычайный совет?), kurai arī 1941. gada rudenī piešķīra tiesības apsūdzētajiem piespriest nāves sodu. Šis lēmums bija galīgs un nepārsūdzams.

Atbildēt

tu izlaizi savu déjamo, mīzēj Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiid

28.11.2019. 22:48

»

Mīzēj Mikropisan

lūdzu lūdzu ielec savā lauku atejā! Un ārā nelien


un knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas!

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora grēk-sūd-dze

28.11.2019. 22:45

»

Mīzēj Mikropisan

lūdzu lūdzu ielec savā lauku atejā! Un ārā nelien


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.

Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.

Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par manīm, pieqirs-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju.

Atbildēt

Doma

28.11.2019. 22:08

Labi ka ir tads portals......kas notiktu ja neatmaskotu, patvaļa turpinātos. Baiba un komanda raksta aizstavosus komentārus, bet tā laikam darītu jebkura sieva.
Mans uzskats - cilvēki, kas ir pielikuši savu artavu atņemt cilvēkam dzīvību ir pelnijuši tādu pašu likteni, netkarīgi no tā ko cilvēks ir izdarījis, cik briesmīga ir bijusi viņa rīcība.....ja Dieviņš ir devis, tad Dieviņš paņem cilvēkam dzīvību..... nevar to lemt citi cilvēki - armija, tiesa. Tapēc jau laikam visur ir atcelts nāves sods.
Ja tic rakstiem presēs, ka dzīvē nāk viss atpakaļ...par grēkiem atbild nākamās paaudzes utt......tad, jādomā ko dari šodien, vai sagrābtā nauda uz citu nelaimēm nesīs laimi.

Atbildēt

Mīzēj Mikropisan

28.11.2019. 21:26

»

jautrības nePIETIEK


lūdzu lūdzu ielec savā lauku atejā! Un ārā nelien!

Atbildēt

Viedoklis

28.11.2019. 21:13

Latvija ir neizdevusies valsts pateicoties tādiem mēsliem, kā Romualds Vonsovičs. Grozi kā gribi - kolaborants un ļeņina režīma pielūdzējs ir un paliek kolaborants un ļeņina režīma pielūdzējs. Tādam nav vietas Latvijā! Komuņaga!

Atbildēt

visticamāk

28.11.2019. 20:35

»

nesaki vis

Varbūt laborants būs kļuvis tik slavens, ka viņu svētkos sāks ielūgt uz levitāciju


..."sāks ielūgt" atkarībā no tā, kurš planieris levitēs laboratorijā? ;)

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

28.11.2019. 20:13

»

Mikropisan

ielec atejā, lūdzu


atkal pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

svētvakars

28.11.2019. 19:17

Pēdējos gados lielajiem būvniekiem pamatīgi negāja, jo bija sākusies viņu mantkārības un alkatības apkarošana. Tiesā Maxima traģēdijas vaininiekus; padzina no Gudrona dīķiem;pārtrauca JRT remontu;KP čakarē par karteli; KNAB treknos runčus sauc uz tepiķa (labi vēl ka bez masku šova). Tad vēl tas jo....js Vonsovičs neļauj nokāst nodokļu maksātāju naudu no KM un valsts, .......... u.t.t. bla bla bla kas nu tur vēl viss notiek, visu nepārskaitīsi. Un te beidzot šī grāmata kā tāds mazs morālais gandarījums, kaut par savu naudu.
Nu vai šis nav īsts būvnieku svētvakars?
P.S. Neesmu ne Baiba, ne Romualds, bet kā te nereti mēdz pozicionēties - pietiek lasītājs un arī dažreiz komentētājs.

Atbildēt

Paija

28.11.2019. 19:04

Lasīju "Kolaborantu".Paldies. Vonsovičs nevar iesniegt tiesā L.L., jo publicēti spriedumi.Ievadā jebkuram ir tiesības izteikties par to, ko domā par šādiem padomju laika spriedumiem.bet ne viņš vienīgais bija tāds, kurš pieņəma necilvēcīgus spriedumus.

Atbildēt

patiesībā

28.11.2019. 18:20

ja aktuālais "ķēķa laborants" atbilstoši (procesuāli un taml.) enerģiski nereaģēs uz šo nu jau kārtējo n-to "lapsisma izaicinājumu" (bet gan, dēļ šīs "ķēķa tiesiskuma valsts" tā dēvētās "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumu jeb "kluso mīzēju" tradicionāli demonstrētās "strausa pōzas", tikai gļēvi "noslaucīsies" un pa mīksto "klusēs lupatiņā", vai arī iedomātas pašpārliecinātības eiforijā pat atļausies "visam & visiem uzspļaujoši" izpildīties), tad – ar to pašu neizbēgami būs "norāvis podā" pats sevi, pirmkārt jau kā "šaurās aprindās plaši zināmu" person(āž)u, ar visiem tuviniekiem, pietuvinātiem / distancētiem pušelniekiem, tolaiku / šolaiku cunftesbiedriem u.t.t. Un, neapšaubāmi, arī pilnībā "nahrenizēs" savu "profesionāla jurista" karjeru, jo - nevienam nav vajadzīgs tāds "zvērādiņu advokāta izstrādājums", kas (pat!?) pats sevi nav spējīgs gana respektējami un pienācīgi rezultatīvi aizstāvēt.

Atbildēt

jautrības nePIETIEK

28.11.2019. 17:37

»

Paija

Lato Lapsa ir drosmīgs žurnālists


:):):):):)

Atbildēt

varētu padomāt, ka

28.11.2019. 17:23

»

laikam

Laikam Romčiks kabatas vaukšķiem panikā devis uzdevumu - mēģināt iztēlot, ka viņam liktenīgajā grāmatā nekā jau tāda nav


kaut kas tāds tomēr ir, ko tikai konģeniālā lapsa ir spējīga saošņāt un liktenīgi savaukšķēt? :):)

Atbildēt

Sorry!

28.11.2019. 17:22

»

nesapratu

Vai VB ir tas pats kā RB


Laikam jau nē! Bet RB arī lasa..

Atbildēt

patiesībā

28.11.2019. 17:05

»

Jautājums

Kā vispār koloborants varēja kļūt par advokāta? Vai šīs personas var piedalīties tiesas procesos un iepazīties ar lielu materiāliem? Kur skatās Valsts drošības dienests? SAB? Arī advokātu sabiedrība nesaprotami klusē un nenodod koloboranta atrašanos advokatu rindās


ne tikai advokātu metastāze, bet arī visu pārējo "ķēķa tiesībsargājošajā" sistēmā parazitējošo "vienlīdzīgĀKo cūklopu" pasugas "zvērādiņu, bezgodību, proktologu, izfektētāju" un taml. kriminālrecidīvu shēmotāju "astoņkājis" nevis "nesaprotami klusē un nenodod", bet gan - absolūti "neiespringst" un pat demonstratīvi lepojas ar šādiem un taml. "nopelniem bagātiem sugasbiedriem".

Un, vienlaikus, ar katru šādu "ķēķa sistēmas universālmonstru neierobežotās varas" reklāmkampaņu (konkrētajā gadījumā - pietieklapsas apkalpojumā) paššķietamie "likumīgie pārcilvēki" arvien skaļāk ieņirdz par "lumpeņiem parastajiem", kas (konkrētajā lumpenshēmā) "revolucionāri pašpārliecināti cepās" par vienu (kārtējo) no "tiesu ķēķa" šinderiem, ar kādiem šī "tiesībsargājošā" organizētā noziedzīgā grupējuma atkritumu šmucspainis ir piegānīts pilns līdz vākam.

Atbildēt

vērtības mērs

28.11.2019. 16:47

Vai tad Strautmane nav šim Vansovičam sieva,vai dzīves draudzene?Tautā saka,ka ir.Cik dzirdēts un redzēts viņa piedalās izšķirīgos jautājumos kā sabiedriskās domas veidotāja ,piedalā raidījumos,pauž ''pareizo viedokli'',tātad kar makaronus uz ausīm lētticīgiem ļautiņiem,tā veidojas tie ''vajadzīgi-pareizie viedokļi''.

Atbildēt

Paija

28.11.2019. 16:30

Domājams, ka Bordānam bija savā ziņā taisnība, ka Bičkovičs - Kalnmeiers nerīkojas tiesiski un likumīgi.

Atbildēt

Klusi veiktie Kriminālprocesa un Krimināllikuma grozījumi

28.11.2019. 15:42

»

To sauc par saprātīga termiņa ievērošanu,

Ko mērķtiecīgi neievēro, izrēķinās ar personām, veicina korupciju ātrākai iztiesāšanai. Kā teicu - notiek tiesu varas imitācija komunistu- čekistu- cionistu rokrakstā un vadlīnijās...


ar īpašām pilnvarām prokuroriem, izmeklētājiem vienpersonīgi lemt, Administratīvās atbildības likums sagatavo vēl lielāku haosu tiesību sistēmā. Kāpēc? Lai objektīvi būtu daudz neapmierināto un rastos reāla nepieciešamība pēs "ebreju tiesas komerstrīdos", ko nesekmīga virza Levits un Bordāns,

Atbildēt

Paija

28.11.2019. 15:26

Lato Lapsa ir drosmīgs žurnālists.

Tā, lūdzu , turpiniet !

Atbildēt

nu gnu

28.11.2019. 14:26

lato, tas ka bija grutupam pretējā nometnē atmāzē pāris 80-to gadu epizodes!))

Atbildēt

To sauc par saprātīga termiņa ievērošanu,

28.11.2019. 12:16

»

VB

Labi, bet kaut kad taču ir jānovelk svītra, tipa, pietiek! Mans process jau ,piem., velkas jau 8. gadu, kad varēja to iztiesāt, teiksim, stundā: gluži kā manam brālēnam stundas laikā 5 gadi un viss. Tiesa, tagad, pēc gada viņš jau ir ārā - skaitās nekaitīgs + uzraudzība, protams, tāpēc jau atpakaļ Latvijā...


Ko mērķtiecīgi neievēro, izrēķinās ar personām, veicina korupciju ātrākai iztiesāšanai. Kā teicu - notiek tiesu varas imitācija komunistu- čekistu- cionistu rokrakstā un vadlīnijās.

Ģirgens iebilda pret Bordāna un Levita "komerctiesas izveidošanu" saskaņā ar " lebreju impērijas trim standartiem". Bet ar Administratīvās atbildības likumu veicina šīs "ebreju tiesas komerstrīdos" izveidošanu, jo cionisti plāno haosu policijā, prokuratūrā, tiesā ar jau esošiem Krimināllikuma un Kriminālprocesa likumu grozījumiem un Administratīvās atbildības likuma ieviešanu, prokuroriem un izmeklētājiem dodot patvaļīgas tiesības vienpersonīgi lemt par aizdomām, vai mantai ir legāla izcelsme. Mūs gaida totalitārisms un nabadzība, kas neatšķirsies no LPSR laikiem.

Atbildēt

tā gan

28.11.2019. 12:15

To kalobarantu jau apzinās visi kas atrodas atbildīgos posteņos,bet izliekas par akliem un kurliem,jo reizē arī raustās no šāda koloboranta,jo neviens tevi neaizstāvēs,kad šis kolobarants sāks tevī pašā rakņāties,kā mazāko sodu savu krēslu pazaudēsi,bet tālāk varēsi braukt uz Īriju sēnes lasīt.Šāda nostāja ir mūsu varturiem.

Atbildēt

VB

28.11.2019. 11:29

»

Cilvēk mīļais!

Prokuratūra un tiesa ar savu darbību imitē tiesu varu! Ja prokurors nepārsūdz soda bargumu, viņš nav īsts prokurors, jo tad uz viņu krīt aizdomu ēna, ka viņš koruptīvi vienojies ar vainīgo par soda lielumu, bardzību utt. Tās ir nianses. Velns slēpjas detaļās


Labi, bet kaut kad taču ir jānovelk svītra, tipa, pietiek! Mans process jau ,piem., velkas jau 8. gadu, kad varēja to iztiesāt, teiksim, stundā: gluži kā manam brālēnam stundas laikā 5 gadi un viss. Tiesa, tagad, pēc gada viņš jau ir ārā - skaitās nekaitīgs + uzraudzība, protams, tāpēc jau atpakaļ Latvijā...

Atbildēt

Hmm

28.11.2019. 11:07

»

VB

"Tā ka nav iemesla runāt par tiesu varu...


Daudz emociju, nezināšanas. Kas notiktu, ja Jūs nonāktu reāli VP amatā, kur jūs nonāktu bezkompromisa konfliktos ar citu valstu, valstu apvienību vadītājiem, tostarp īstu latviešu tautas ienaidnieku ielenkumā, žīdu cionistu interešu lokā utt.? Tur cīņas un vienošanās notiek ar smaidu visnežēlīgākajā veidā starp dzīvību un nāvi.

Atbildēt

Cilvēk mīļais!

28.11.2019. 11:02

»

VB

"Tā ka nav iemesla runāt par tiesu varu...


Prokuratūra un tiesa ar savu darbību imitē tiesu varu! Ja prokurors nepārsūdz soda bargumu, viņš nav īsts prokurors, jo tad uz viņu krīt aizdomu ēna, ka viņš koruptīvi vienojies ar vainīgo par soda lielumu, bardzību utt. Tās ir nianses. Velns slēpjas detaļās.

Atbildēt

Ir stājies spēkā Administratīvās atbildības likums LAPK vietā

28.11.2019. 10:57

Ar šo likumu ir iestrādāta precīzāka valsts varas realizācija. Ne labākajā nozīmē. Sagaidāmi plaši tiesību ierobežojumi ar mērķi vairāk un vairāk iekasēt nodokļus un sodus, jo valsts grimst parādos. Sāksies plaši varas terori ar VID, policiju, līdz tiesai daudzas lietas nenonāks, bet tiks paralizēta daudzu uzņēmējdarbība dažādu nebūtisku neatrisinātu jautājumu dēļ. Prokuroriem un izmeklētājiem ar Krimināllikumu un Kriminālprocesa likumu dotas patvaļīgas tiesības izlemt vienpersonīgi par administratīvā pārkāpuma būtību.

Atbildēt

VB

28.11.2019. 10:53

»

Kaut kā diletantiski tev sanāca, Rid Bruner!

Tiesa izvērtē prokuratūras apsūdzību, kura celta uz prokuratūras un policijas izmeklētāju pierādījumu pamata. Ir arī izmeklēšanas tiesneši, kuri kopā ar prokuroru un izmeklētāju vērtē pierādījumus. Tā ka nav iemesla runāt par tiesu varu. Par tiesas korumpētību var runāt no viena aspekta - apzināti pavirši...


"Tā ka nav iemesla runāt par tiesu varu."
IR GAN!!
Ja prokurors / virsprokurors bezjēdzīgi pārsūdz jau tiesas nolēmumu (pēc pieredzes saku, diemžēl), nu, kur tad vēl tālāk?!
PS
Uzsveru, bezjēdzīgi pārsūdz! Cerot, ka kaut kad, mīļā miera labad, taču dabūs tieši to ko gribējis..., nevis to ko tiesa jau lēmusi.

Atbildēt

paklau

28.11.2019. 10:49

»

laikam

Laikam Romčiks kabatas vaukšķiem panikā devis uzdevumu - mēģināt iztēlot, ka viņam liktenīgajā grāmatā nekā jau tāda nav


un tevi neinteresē, kas par to maxā? tad tu esi patups. tas ir galvenais jautājums vienmēr un visur - kas par to maxā. kad tas ir skaidrs, tad var vērtēt, kas tur saraxtīts. kamēr lapsa (vienmēr par caurspīdību) savus darba devējus nav atklājis, viss tas saraxtītais murgs nav plika graša vērts.

Atbildēt

Kaut kā diletantiski tev sanāca, Rid Bruner!

28.11.2019. 10:48

»

VB

Tagad tas vairs nav tik aktuāli - nu kāds advokātiņš un viss... TAGAD pirmo vijoli spēlē prokuratūra ar saviem daudzajiem priekšniekiem, kas pārsūdz visu un vienmēr - no tiesu varas maz kas palicis, diemžēl


Tiesa izvērtē prokuratūras apsūdzību, kura celta uz prokuratūras un policijas izmeklētāju pierādījumu pamata. Ir arī izmeklēšanas tiesneši, kuri kopā ar prokuroru un izmeklētāju vērtē pierādījumus. Tā ka nav iemesla runāt par tiesu varu. Par tiesas korumpētību var runāt no viena aspekta - apzināti pavirši nolēmumi, būtisku pierādījumu ignorēšana, kas beidzas ar privātpersonas sakāvi cīņā ar tiesu varu. Pirms tāds "varens vīrs - VP kandidāts" kaut ko raksta, tam jābūt iemeslam, nevis tirgus klačām.

Atbildēt

Aka

28.11.2019. 10:37

Strādāja padomju laikā,iztaisīja karjeru(izskatās ,ka ir dzimis,audzis un skolojies PSRS,kas toreiz bija absolūti leģitīma valsts),mainījās vara-uztaisīja karjeru pie esošās varas.Nu un?Visi,kas strādāja padomju laikos ir ārpus likuma?
Jeb vieni ir,otri nav?Un,ja nu atkal kaut kas mainās,kas būs ar šobrīd esošiem amatos?

Atbildēt

Atis Priedītis

28.11.2019. 10:33

Aizliegtie dzejnieki, komponisti un citi radošie cilvēki. Aizliegtās dziesmas, kuras ir tautā populāras bet komponistu vārdi arī šobrīd nav zināmi. Mikrofona Aptauju rezultātu viltošanas. Tie ir temati, kuri tautā radītu daudz lielāku interesi un tās ir arī ļoti pretīgas VDK vajāšanu sekas. Par šiem aizliegtajiem cilvēkiem arī šobrīd visi masu mediji kategoriski atsakās rakstīt, jo labi zina, kādas personas atrodas šo aizliegumu īstenošanas galvgalī.

Atbildēt

kaķa smiekli

28.11.2019. 10:30

Kas attiecas uz nāves sodiem - labi, ka toreiz piesprieda un slikti, ka tagad tādu vairs nav. Tagad pedofiliem un varmākām zelta dzīve. Varbūt kaut ko jaucu, bet recidīva fakts vairs neietekmē soda smagumu. Ar bēdīgi slavenajiem Judina rosinātajiem grozījumiem Krimināllikumā vai tad to neizņēma ?

Atbildēt

VB

28.11.2019. 10:14

Tagad tas vairs nav tik aktuāli - nu kāds advokātiņš un viss... TAGAD pirmo vijoli spēlē prokuratūra ar saviem daudzajiem priekšniekiem, kas pārsūdz visu un vienmēr - no tiesu varas maz kas palicis, diemžēl...
Bet ticu - tikai pagaidām.

Atbildēt

laikam

28.11.2019. 09:49

»

nevajag muldēt

Raka, raka un tā arī neko neuzraka. Nez kas tad ir maxājis par Lapsas gigantisko darbu, izdevumiem sakarā ar izdošanu


Laikam Romčiks kabatas vaukšķiem panikā devis uzdevumu - mēģināt iztēlot, ka viņam liktenīgajā grāmatā nekā jau tāda nav.:)

Atbildēt

Nemuldi, nemuldi!

28.11.2019. 09:38

»

nevajag muldēt

Raka, raka un tā arī neko neuzraka. Nez kas tad ir maxājis par Lapsas gigantisko darbu, izdevumiem sakarā ar izdošanu


Darbs Kolaborants ir ļoti vērtīgs, tagad katrs muļķis ierauga patieso tieslietu sistēmu un kādi krokodili tur dzīvo. Zoodārzs, kuru nav iespējams civilizēt. Tiesību džungļi un netaisnība. Likumi tiek "sajāti" joprojām, lai tiesa var "interpretēt patvaļīgi un nesodīti. Viss tiek taisīts ar vienu mērķi - sodīt, sodīt, konfiscēt..

Atbildēt

nevajag muldēt

28.11.2019. 09:33

Raka, raka un tā arī neko neuzraka. Nez kas tad ir maxājis par Lapsas gigantisko darbu, izdevumiem sakarā ar izdošanu?

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

28.11.2019. 09:13

L.L.: "Man nelika mieru jautājums – kā tas vispār ir iespējams? Kā tiesas priekšā var melot tik lietišķi un nekaunīgi? Kā var izrādīt tādu necieņu pret tiesu – un kāpēc tiesa to uztver tik normāli".

Atbilde: Kāpēc var melot? Melo tikai tie, kas principiāli izprot tiesas darbu un visnekaunīgāk to dara "savējie", "savējie sapratīs"... Tādēļ jārunā par tiesas tiesībām un melu atstāto iespaidu uz tiesu. Ar divdomīgiem meliem, melīgiem viedokļiem tiesu noskaņo, kā pareizi pavirši taisāms spriedums. Tiesneši, taisot paviršus nolēmumus, par nolēmumiem nenes materiālu atbildību. Un tiesai ar likumu ir tās privilegģētās tiesības vieniem pirādījumiem piešķirt nozīmi, bet citus ignorēt. Godīgs muļķis pat tiesā dabūs pērienu.L.L.: "Es ielūkojos Romualda Vonsoviča oficiālajā biogrāfijā viņa paša advokātu biroja mājas lapā. Šur tur patiesība, šur tur meli, šur tur šis tas noklusēts."

Atbilde: Gudra gudro stratēģija un taktika. Cionistu gudro māksla saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas principiem.


L.L. "Kāpēc gan tagadējais advokāts tik centīgi mēģina nomaskēt savus kolaboranta gadus padomju okupācijas varas laikā? Ko tieši viņš mēģina paslēpt no sabiedrības acīm un no tās atmiņām?"

Atbilde: No jautājuma nav saprotama termina "kolaborants" nozīme jautājuma kontekstā. Ar ko nav izprotama jautājuma būtība. Tas būtu saprotams, ja R. Vonsovičs būtu par tiesnesi strādājis laikā līdz 1940. gada LR okupācijai un vēlāk tiesneša amatā LPSR laikos. Bet tā nav. Tādēļ var tikai secināt, ka darba Kolaborants autori, nosaucot R. Vonsoviču par "kolaborantu", šādi mērķtiecīgi izvairās no iespējamiem tiesas darbiem, vienlaikus muļķojot lasītāju.

Atbildēt

tgm

28.11.2019. 09:11

Lato, malacis - liek pie vietas šos uzpūtīgos taukmūļus. spējat iedomāties, kā šie mēsli diriģē, ja viņu kontrolē ir par sabiedrisko mediju podlaižas? par tādiem ir jāraksta, lai sāk iesvīst savos S klases mersedesos un Mežaparka īpašumos. tādi bunkusi rodas, jo vispirms pa priekšu soļo šādi koloboranti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....