Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helsinki-86 ziņojums

12.08.2015. 08:50

http://tautastribunals.eu/?p=27904

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums


Drošības policijai

Kr. Barona iela 99a

Rīga, LV-1012Iekšlietu ministrijai

Čiekurkalna 1.līnija 1 korp.2

Rīga, LV-1026Ārlietu ministrijai

Elizabetes iela 57

Rīga LV-1050Deutsche Botschaft

Raina bulv. 13

Rīga, LV-1050Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums

Vakar, 2015. gada 10. augustā, Linards Grantiņš oficiāli ir nodevis grupas Helsinki 86 vadību savai sievai Agritai Grantiņai.
Ja Latvijas Drošības policija ir iedomājusies, ka viņiem izdosies sagaidīt Linarda Grantiņa nāvi “neatkarīgās” Latvijas cietumā un ar to beigsies viņas paustās atziņas par Latviju kā tiesisku un godīgu cilvēku vadītu valsti, tad Jūs, kungi, esat kļūdījušies.
Ir cilvēki, kuri cīnīsies par to, lai Linards Grantiņš tiktu atbrīvots no nelikumīgā apcietinājuma, kurā viņam netiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, acīmredzamā nolūkā novest Linardu Grantiņu nāvē.

Pieprasām nekavējoties atbrīvot Linardu Grantiņu no nelikumīgā apcietinājuma, lai viņš varētu ārstēties Vācijā, kuras pilsonis viņš ir, jo, Latvijas valsts pilnīgi noteikti negrasās nodrošināt Linardam Grantiņam medicīnisko palīdzību.

Helsiki-86 vadītāja un biedri

Latvijas CTAG H-86 vaditāja Agrita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedre Gita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedrs Klāvs Grantiņš

Vācijā, Minsterē, 2015. gada 11. augustā

Atbildēt

Aivars

05.08.2015. 16:24

Tas zvērīgais naids pret brīvības cīnītājiem čekistiem ir palicis.

Atbildēt

05.08.2015. 07:55

»

publikācija

1987.gada 23.augustā tūkstošiem cilvēku atsaucās cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki–86 aicinājumam nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa, lai pieminētu Molotova–Ribentropa pakta postošās sekas. Cits pēc cita pirmo drosminieku piemēram sekoja arī pārējie rīdzinieki un pilsētas viesi, līdz miliči...


Tak beidziet muļķot sevi un citus. H86 bija VDK inspirēta kustība – „ tautas kustība” – no apakšām , kā toreiz teica. L.Grantiņš, parasts rotkalis no Liepājas, nespēja sacerēt juridiski korektu H86 deklarāciju – VDK vajadzēja Baltijā līdzīgu kustību ka Solidarnošč Polijā un VDK radīja H86 un paši arī to trenkāja H86, jo tai bija jābūt vadāmai. L.Grantiņš izgāja no kontroles. Otrs mērķis bija kontrolēt iespējamos VDK „ klientus no apakšām”. Lai sašķeltu un kontrolētu tika radīts H86 un LTF. Šodien VDKišņiki svin pilna mērā uzvaru. Lai L.Grantiņš nekūda tautu, viņu vnk piekauj un iemet cietumā, lai arī ir Vācijas pilsonis. Vācija neprotestēs, bet konstatēs, ka L.Grantiņam ir dubultpilsonība.
Vecie komunisti ir visaugstākajos amatos – S.Āboltiņa vecu mantu komisijas veikala direktore šodien kā Nac. droš. kom vadītāja, kura operē ar visslepenāko informāciju un dod mutvārdu norādes, tostarp DP šakāļiem, kas tās izpilda neiebilstot.

A.Borovkovs- augsta ranga VDK izdzimtenis un noziedznieks – šodien Latvijas juristu biedrības pr-js. Vazājas pa TV raidījumiem kā TV zvaigzne, pa Saeimu, kā pa savu ķēķi. Čekas maisi nav atvērti. Tikpatlab mūsu bij. prezidents, kuram patīk čaļiem solīt pa galvu, pametot amatu, varēja sarunar ar Solvitiņu, lai L.Grantiņu piekauj un iemet cietumā. Visi šie nelieši šodien klusē, tostarp NA/VL, kam bija ciešas saiknes ar LRTT. Dz. Rasnačs – tieslietu ministrs (NA/VL). Kur Dobelis, kas sadarbojas gadiem ar DP? Kur ir šis bļauris, kas bija L.Grantiņa bezmaz uzticības persona?

Atbildēt

Elīns

03.08.2015. 18:48

»

Madars

Arī vācu bundestāga un itāļu parlamenta deputāti,kā viņu kolēģi no FRANCIJAS,DOSIES UZ KRIMU,lūgums uzpasēt kalnieti---te ar šoku vien var arī nebeigties


Nedomāju ka pasaule daudz pazaudēs, ja Kalnietes "kundzi" šajā gadījumā ķers sirdstrieka!

Atbildēt

Madars

03.08.2015. 17:05

Arī vācu bundestāga un itāļu parlamenta deputāti,kā viņu kolēģi no FRANCIJAS,DOSIES UZ KRIMU,lūgums uzpasēt kalnieti---te ar šoku vien var arī nebeigties.

Atbildēt

nu gan

03.08.2015. 13:18

»

laps

"Pirmkārt, apvainot citus drīkst tikai tas, kas pats spējis dzīvot nevainojamu dzīvi. Bet tas nav Grantiņa gadījums...


zinātājs atradies. Pļūta zaļu - vai maz ko vispār zina.............

Atbildēt

janka

03.08.2015. 13:13

»

kasītājs

Nu tad jautājums tev, kā "psihiatram", pēc kuriem sejas vaibstiem jūs, nazi bitches, nosakāt, kuras personas slimo ar psihisku kaiti un kuras, nē...


Nu arī streips atzinis par leģitīmu veca,slima,latviešu varoņa sakropļošanu.Latvijā,ir radies iespaids,visi masu mediji nokļuvuši apšaubamas morāles ļaužu pulciņa rokās.Tāda mīkstmiesība,gļēvums nav pieredzēts.Viņi nespēj aizstāvēt pat savas dīvainības un klusē,klusē un muld kaut ko pavisam ačgarnu.

Atbildēt

publikācija

03.08.2015. 13:07

1987.gada 23.augustā tūkstošiem cilvēku atsaucās cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki–86 aicinājumam nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa, lai pieminētu Molotova–Ribentropa pakta postošās sekas. Cits pēc cita pirmo drosminieku piemēram sekoja arī pārējie rīdzinieki un pilsētas viesi, līdz miliči aplenca pieminekli un centās nelaist nevienu tam tuvumā. Taču tas neatturēja sanākušos cilvēkus, kas mēģināja izlauzties, uzsverot, ka ziedu nolikšana nav nekāds noziegums un to neaizliedz pat PSRS likumi. Tolaik līdz Atmodas masu demonstrācijām, kas Rīgā pulcēja simtiem tūkstošu cilvēku, vēl bija tāls ceļš ejams, un 1987.gada vasarā neviens akcijas dalībnieks nevarēja būt drošs, ka vakaru sagaidīs brīvībā. Par spīti tam, uz ziedu nolikšanas pasākumu bija sapulcējušies ap 10 000 cilvēku.

Padomju vara gan vēl centās pretoties pārmaiņām un mēģināja iebiedēt pretošanās kustības dalībniekus. Virkne vadošo Helsinki–86 biedru nevarēja piedalīties 14.jūnija un 23.augusta akcijās, jo tika turēti mājas arestā. Helsinki–86 līderis Linards Grantiņš neilgi pirms 14.jūnija tika apcietināts un pusgadu ieslodzīts cietumā. Virkne vadošo pretošanās kustības dalībnieku tika izraidīti no valsts un bija spiesti meklēt patvērumu Rietumos.
"Cilvēki, kas pirmie gāja un izlauza mūrī caurumu, tika pataisīti par tādiem kā muļķiem, antiņiem. Sistēma viņus aizvāca. Nāca otrais līderu vilnis, kas viņus aizslaucīja no priekšējām pozīcijām," spiest atzīt pat Pāvils Brūvers.
Daži no viņiem vēl aizvien jūtas kā valdošā režīma vajāti disidenti, kam jācīnās ar reāliem un iedomātiem ienaidniekiem. Helsinki–86 līderis Linards Grantiņš dzīvo Vācijā, kur pasludinājis sevi par Latvijas Republikas tautas tribunāla (LRTT) priekšsēdētāju.

"Es viņiem esmu kā dadzis acī!" par savu cīņu ar latviešu tautas ienaidniekiem Sestdienai stāsta Grantiņš.

"Molotova–Ribentropa pakts vēl aizvien darbojas pret latviešu tautu. Nekas vēl nav beidzies, jo komunisti joprojām ir pie varas. Ar šiem suņiem mēs vēl izrēķināsimies! Toreiz tauta bija gatava viņiem piedot, un arī es viņiem piedevu. Taču tagad vairs nepiedošu!" Grantiņš savā mājaslapā Tautastribunals.eu regulāri paziņo par "augstākā soda mēra" piespriešanu dažādām Latvijas amatpersonām un citiem, kas izpelnījušies viņa dusmas.

"Dombrovski, ar H–86 es Atmodu aizsāku un ar LRTT es viņu pabeigšu. Mans paraksts būs lasāms zem tavas(un vairāku simtu citu noziedznieku) augstākā soda izpildes Pavēles," raksta Grantiņš, kurš augstāko soda mēru piespriedis arī Vairai Vīķei–Freibergai, Ivaram Godmanim, Sarmītei Ēlertei, Lindai Mūrniecei, Mārai Zālītei, Miķelim Gruzītim un pat vēsturniekam Antonijam Zundam. Klīst runas, ka Grantiņam ir garīgas problēmas, pat nācies izmantot psihiatriskās klīnikas pakalpojumus. Grantiņš gan apgalvo, ka šīs runas ir nelabvēļu izgudrojums. Vācijā viņš strādājot par šoferi kravu pārvadājumu uzņēmumā un braukājot pa visu Eiropu.

Atbildēt

nja

03.08.2015. 12:44

»

VAŠINGTONA

Helsinki 86 dibinātāja Linarda Grantiņa video atbilde Jurim Rubenim


Video pagarš, bet informatīvs. Ja būtu jāizvēlas, kurā pusē nostāties, grantiņš, neskatoties uz it kā nepārliecinošo runāšanu, ir uzticamāks kā "mācītājs" rubenis, nemaz nerunājot par tādu "disidentu" kā plāte.
Protams, grantiņš visu nepasaka, protams, jūtams aizvainojums par atstumšanu un iespējams izmantošanu un pamešanu zem vilciena riteņiem.
Vašingtonai nav draugu, ir tikai intereses.
Ja grantiņš un tie, kuri stāv aiz viņa, par specdienestu metodēm zinātu to, ko šodien zina katra lauku tante, iespējams Latvijas vēsture būtu citāda.
Tomēr, ja komjaunatne ar vdk nebūtu ieguvusi mantu, varu un ietekmi, nacionālisti paši būtu sasmērējušies ar mēsliem no galvas līdz kājām. Un grantiņš kā gulbis no putām nevarētu pacelties virs ūdens.
Iespējams ārzemju latvieši ir pārāk naivi, pārāk veci, pārāk nepieredzējuši, pārāk nezinoši. Un nav jau tā, ka katrs nebūtu kaut ko ieguvis šajos procesos. Zaudētāja kopumā ir tikai Latvijas neatkarīgā valsts. Un tā tautas daļa, kuru 25 gados jaunais režīms ar repšēm, šķēlēm, godmaņiem un dombrovskiem iznīcināja. Рига наша! Un tā arī ir. Latviešiem vieta UK salātfermās un bezcerīgos laukos.
Vienam grantiņa runā var piekrist. Nekas nepaliek mūžam apslēpts.
Un nekad nav par vēlu. Nacionalizācija un konfiskācija ir atslēgas vārdi. Vai finks ko tādu neminēja savos pareģojumos?
cherchez la femme.. āboltiņa, vairavīķe, sudraba, mūrniece vai viņķele gan nederēs..
Par ulmani, munteru u.c. nepiekrītu. Latvija nebija laimes zeme ulmaņa laikos. Latvija bija cerību un laimes zeme Čakstes laikā.
Un NA ir specdienestu piedēklis ar gerhardiem un bērziņiem. Un cīnās tikai par lielāku pončika daļu. Bez variantiem.

Atbildēt

1917

03.08.2015. 12:06

»

laps

"Pirmkārt, apvainot citus drīkst tikai tas, kas pats spējis dzīvot nevainojamu dzīvi. Bet tas nav Grantiņa gadījums...


Nu gan tu aizdirsies taales zilajaas.
helsinkieshi bija tris cilvei, velak vinjus sashkela VDKashniki. Nospeleja ari latvieshu nespeja darboties organizeti, bet kasities sava starpa.
Kur,kad, konkreti tika parakstits ka sadarbojas? Precizi,ja zinams kas jauns.
Kad atmoda saakaas...vinja jau bija sausies. Grantinju pec spidzinashanas Skirotavas cietuma bija merkis vispar likvidet,kada tur sadarbiba. Borovkova "viepli" gan atceras, nez kapeec..
Par kadiem pudeles braliem iet runa? Ar Alko sen nedraudzejas.
Atmoda bija kauns pats par sevi ,kur iestudeta teatri salika lohus uz barikadem iedonot plivinat lupatu un kliegt,ka briivi savas pastalas,kamer privatize tiem,km vajag to visu !

Atbildēt

kasītājs

03.08.2015. 11:30

»

lasītājs

Ja pēc iepazīšanās ar L.Grantiņa portālu kāds vēl uzskata viņu par "varoni", tad tas pats ir ārstējams. Tāpat, kā vairums šejienas komentāru autori...


Nu tad jautājums tev, kā "psihiatram", pēc kuriem sejas vaibstiem jūs, nazi bitches, nosakāt, kuras personas slimo ar psihisku kaiti un kuras, nē?
Psihiatriju cīņā ar citādi domājošiem izmantoja nkvd, kgb, fašisti, .. tagad dp?

Labākais, kas par šo tēmu ir: Буковский Владимир, Глузман Семён (Январь—февраль 1975). Пособие по психиатрии для инакомыслящих.

КГБ — особая порода […]. Слово «нет» они не понимают, договориться с ними нельзя, на компромисс сами не идут, а компромисс противника воспринимают как слабость. И если ты не послал КГБ, значит, что ты сам себе сделал большое горе. Это значит, что они будут давить дальше, пока не завербуют. У КГБ есть только две ипостаси: или ты их враг, или ты их агент. И между этими двумя больше ничего.

Un nav nekā jauna šajā pasaulē. Psihopāti citiem piedēvē psihiskas kaites, šizofrēniju, debilitāti, utt., u.tjp. Tikai neaizmirsti, nazi bitch, šodien psihopātus var noteikt ar MRI palīdzību. Tavā tukšajā paurī ir vieta, kur redzams, kas tu esi. Lauzt rokas 65 gadus vecam ms slimniekam ir tas pats, kas izvarot mazu bērnu. To var atbalstīt tikai psihopāts un tāda ir "tava diagnoze".

Atbildēt

VAŠINGTONA

03.08.2015. 11:27

»

laps

"Pirmkārt, apvainot citus drīkst tikai tas, kas pats spējis dzīvot nevainojamu dzīvi. Bet tas nav Grantiņa gadījums...


Helsinki 86 dibinātāja Linarda Grantiņa video atbilde Jurim Rubenim

Publicēšanas datums: 2015. gada 13. jūl.


Helsinki-86 dibinātājs Linards Grantiņš par VDK darbinieku, Dieva un tautas nodevēju Juri Rubeni.


https://www.youtube.com/watch?v=DkBfJEyqw84

Atbildēt

laps

03.08.2015. 10:41

"Pirmkārt, apvainot citus drīkst tikai tas, kas pats spējis dzīvot nevainojamu dzīvi. Bet tas nav Grantiņa gadījums:
1987.g vasarā, kad citi helsinkieši(Silaraups, Cirvelis, Lāma, Rožkalni, Vēveris, Tomsons, Zariņš u.c.) drosmīgi sasauca tautas masas pie Brīvība pieminekļa, Grantiņš pārbijās un aicināja to nedarīt;
pagāja tikai pāris mēneši un pats parakstīja sadarbību ar Čeku;
kad sākās Atmoda, Grantiņš jau bija aizbēdzis uz Vāciju un viss viņa "atbalsts" bija visu pārējo drausmīga nozākāšana.
L.Grantiņš pats ir sevi padarījis par Atmodas laika kaunu un degradējies līdz kriminālam elementam. Viņu attaisnot var tikai tie, kas nezin notikušo, vai arī ir to dažu Grantiņa pudelesbrāļu vidū.
Jā, DP šis nebūs viegls uzdevums, jo daļa latviešu ir bezgala naivi, dezinformēti un šīs lietas nianses nespēs saprast. Otrs - diemžēl, daļa faktu, ko Grantiņš ekspluatē savas melnās demagoģijas konstrukcijai, ir reāli, un tas radīs papildus jucekli. Manuprāt, pareizākais būtu - Grantiņam nozīmēt psihiatrisko ekspertīzi un tā visu noliks pareizās vietās."

Atbildēt

Antiglobalisti

03.08.2015. 10:30

»

Punkta.

Precizi pateikts


Ir jāpievērš visas pasaules uzmanība notiekošajam.

Atbildēt

lasītājs

03.08.2015. 10:08

Ja pēc iepazīšanās ar L.Grantiņa portālu kāds vēl uzskata viņu par "varoni", tad tas pats ir ārstējams. Tāpat, kā vairums šejienas komentāru autori.
Grantiņš ir psihiski smagi slims, to pateiks jebkurš psihiatrs, tas ir redzams jau viņa sejas vaibstos. Ne par velti viņš Vācijā jau vairākkārt bijis psihiatriskā slimnīcā.

Atbildēt

to H86

03.08.2015. 09:17

Jāni,jūs apgalvojat,ka kungs Grantiņš "sita savu sievu un bērnus",jo dzīvojāt kaimiņos un gribat,lai lasītājs tam tic,bet vēl ,paldies Dievam,"cietušie" ir dzīvi.Un no kurienes jums tāda pārliecība,ka "psihiatriskā ekspertīze visu izskaidros?Ka tik ne no tā,ka arī jūs neesat kunga Grantiņa mīlulis,tā maigi izsakoties.Kā tas nāk,ka visu šo garo gadu laikā Vācijas mediķi nav atraduši par vajadzīgu taisīt šādas ekspertīzes,bet ir uzstādījuši Linardam precīzu diagnozi,kurai nav sakara ar jūsu iedomāto?

Atbildēt

annamarija

03.08.2015. 09:04

»

Normunds

Tak šis taču galvoja kārt un šaut LĪDZCILVĒKUS,aizturēšanā nu noteikti skrelotiķis pretojās un cieta.A kā ciestu tie ,kurus šis tipiņš šautu nost,ko ja ko.Par vārdiem jāatbild


Linards nevienu negalēja nost. Viņš vienkārši zina, kā darbojas augstākais kosmiskais likums:ASM piespriež sev pats cilvēks, darbojoties pret patiersību. UN nepārtraukti atgādināja par to. Normunds acīmredzot ir vienkārši miesa bez gara, resp., gaļasgabals, kam nav lemts saprast, par ko runā Grantiņš.

Atbildēt

Guntars

03.08.2015. 08:40

»

Piekritu

100% taisniba


Nav uguns bez dūmiem, daudzās lietās viņam ir taisnība, tikai vadošajai kliķei tas ļoti nepatīk, ka tik klaji viņus nosauc par zagļiem.Un otra lieta,ir par čekas masiem, un arī tur Grantiņam ir taisnība, un V.V.Freiberga bija viena no tām kura neatļāva atvērt čekas maisus, un Grantiņš nav vienīgais kas par lietām runā taisnību.DP būtu arī beidzamais laiks pievērst uzmanību esošajiem un bijušajiem politiķiem, te būtu kurus varētuiesēdināt uz ilgu laiku par valsts stabilitātes graušanu.

Atbildēt

03.08.2015. 08:23

»

1917

Varbut Linards Grantinsh bina sagajis sviestaa,bet objektivi paskatisimies - kapec! Realu cilvekam sapeja tas,ka Latvija nav nekads veiksmes stasts,bet pilnigs fufelis "tiesiskais"! Reali sava majas lapa pakaara pa lielam tos,kuri to ari pelnijusi. Latviju un latvieshus iznicina,visi noskatas,pabiede...


Domāju, ka L.Grantiņu izmantoja VDK, inspirējot H86 kustību. Kad Linards to atklāja, viņu pārņēma naids, kas nav rimis vēl šodien un viņš nostājās uz pretestības ceļu. Īpašs naids viņam pret Aivaru Borovkovu, bijušo VDK augsta ranga noziedznieku, kas šodien it kā brīvā Latvijā vēl vazājas pa Saeimu, TV raidījumiem kā juristu biedrības priekšsēdētājs, lai gan šim VDK izdzimtenim, kas pratināja un iespaidoja L.Grantinu, būtu šodien jāpūst cietuma reizē ar A.Lembergu, A.Bērzinu u.c.

Atbildēt

pareizi

03.08.2015. 07:05

»

pamela > vistai

Nu liekat Dieva dēļ tos žīdus mierā !Kurš ir žīds? Āboltiņa ,Mežviets,Kozlovskis un Co?Pietiek pašiem savu koloborantu un nodevēju !!Pie tam Grantiņš solīja kārt mūsu pašu politikāņus !Pieprasīja Grantiņu tiesāt AGEŠINS no SC


mes visi zidi un cigani
vaidemans saka godemanam - tu driz vairs nebuse pardod man save ipode
te atnak lidermans un saka - kad jums abem bus schluß tad bus dzimta valoda - trinken shnapst unt zingen volga

Atbildēt

Arnis

03.08.2015. 06:58

Prakse rāda, ka valstij jāizmaksā kompensācija, pēc zaudēšanas Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Atbildēt

tiesiskums

03.08.2015. 06:46

Krievu rakstnieks Aleksandrs Soļžeņicins bija devis trīs jēdzieni krievu valodā, tie ir − valsts, cietums, arhipelāgs. Ļoti trāpīgs un perfekti raksturojošs lielinieku totalitārās cietumu sistēmas apzīmējums un ļaunuma impērijas traktējums. Ļaunuma impērijas represīvo orgānu aktīvs darbonis bija Aivars Borovkovs, kurš piedalījās Helsinki 86 dibinātāja Linarda Grantiņa arestā. Vai varat iedomāties, ka pēc hitleriskās Vācijas kapitulācijas Heinrihs Himlers būtu palicis par iekšlietu ministru? Latvijā gan komunististiskie izdzimteņi palikuši pie varas un miļjardiem apzaguši mūsu tautu. Cietumā jābūt Aivaram Borovkovam, nevis Linardam Grantiņam.

Atbildēt

sence

03.08.2015. 06:23

»

dokumenti

17.1.1994. Bija ļoti nozīmīgi panākt, lai vietējo pašvaldību vēlēšanās nevarētu balotēties kompartijas un komjaunatnes funkcionāri, CK locekļi, VDK darboņi. Steidzāmies ar priekšlikumu, bet par to balsoja tikai 29 no 88. Nebalsoja LC, Demokrātiskā partija, „Saskaņa”, „Līdztiesība”. No trimdas vīriem...


Un vienalga, kam viņi kuro reizi kalpo - austrumiem vai rietumiem, ka tik nodot savu tautu.
P.s. Man neviens nemaksā, nekādi sponsori ne mecenāti kā mūsu medijiem un kultūras cilvēkiem, nevaru izturēt to nodevību, tāpēc rakstu.

Atbildēt

H-86

03.08.2015. 06:12

Diemžēl, visa Grantiņa cīņa ir bijusi dažu dokumentu uzrakstīšana sākumā, pēc tam paraksta došana sadarbībai ar VDK un tālāk: 20 gadus masveida latviešu zākāšana, ķengāšana, savas ģimenes terorizēšana un savā pagraba tribunālā "augstākā soda mēra" piespriešana visiem pa labi un pa kreisi.
Gan jau psihiatriskā ekspertīze visu izskaidros.
Protams, ka DP nedrīkst rīkoties tā kā Grantiņš, kad viņš sita savu sievu un bērnus(dzīvojām Minsterē kaimiņos...). Bet droši var pieļaut, ka Linards aresta brīdī atteicās pakļauties un pats uzsāka pretošanos, citādi pat grūti iedomāties...
Bez tam, vēl nav redzēti nekādi pierādījumi tieši lūzumam.

Atbildēt

1917

03.08.2015. 04:22

Varbut Linards Grantinsh bina sagajis sviestaa,bet objektivi paskatisimies - kapec! Realu cilvekam sapeja tas,ka Latvija nav nekads veiksmes stasts,bet pilnigs fufelis "tiesiskais"! Reali sava majas lapa pakaara pa lielam tos,kuri to ari pelnijusi. Latviju un latvieshus iznicina,visi noskatas,pabiede ar krievu lidmasinam. Latvija viss tik talu aizlaist,ka tikai ar speku valstiniztirit un rezimu gazt nost no kajam. Ar labu nekas nenotiks,veleshanas ir teatris.

Atbildēt

Pēteris

03.08.2015. 00:40

»

dokumenti

20.10.1991. Ģ.: „Katrā normālā valstī pēc tādas intervijas ar premjeru (kā lasāms „Latvijas Jaunatnē”) viņš neglābjami būtu kļuvis par politisku nelaiķi. Bet situācija Latvijā jau nav normāla.” (Šajā intervijā I. Godmanis paziņo, ka netic Latvijas neatkarībai.) „MŪS SATRAUC FANTASTISKĀ KORUPCIJA LATVIJĀ...


Tautu apātijā un neticībā iedzinusi ir mūsu prese, kas visu tikai kritizē, bet nerāda konkrētus ceļus izejai no dūksnāja. Valdība un divas trešdaļas deputātu ir iesaistījušies mafijās, izlaupa un izpārdod valsti neiedomājamos apmēros, un mums neizdodas valdību nomainīt.

----------------

Kauns žurnālistiem, kas slēpj patiesību.

Atbildēt

gru

03.08.2015. 00:32

»

;)

Tā ir ļoti skaļa pļauka Ivaram Godmanim, Aivaram Borovkovam, Vilhelmam Kozlovskim, Solvitai Āboltiņai, Normundam Mežvietam un Co...


Kad zeme degs zem kājām, tad Godmani, Borovkovu, Kozlovski, Āboltiņu, Mežvietu un Co atmaskos pat "vistuvākie" radi un draugi.

Atbildēt

;)

03.08.2015. 00:23

Tā ir ļoti skaļa pļauka Ivaram Godmanim, Aivaram Borovkovam, Vilhelmam Kozlovskim, Solvitai Āboltiņai, Normundam Mežvietam un Co.

Einara Repšes uzticamības persona – Pāvels Rebenoks

Autors: Mārtiņš Kossovičs
Datums: 31.10.2003
Izdevums: Jaunā Avīze
Rubrika: Aktuāls portrets


Pāvels Rebenoks 23 gadu vecumā kļuvis par premjera un finanšu ministra padomnieku, kā arī Ventspils ostas valdes locekli. Viņš ir izveidojis savu uzņēmumu un paspējis pabūt jau divās partijās.

http://news.lv/Jauna_Avize/2003/10/31/einara-repses-uzticamibas-persona-pavels-rebenoks

Atbildēt

jaja

02.08.2015. 23:42

»

atkal kāds veido sazvērestības teorijas

Rebenoks - Vilders aizstāv Grantiņu tāpēc, ka viņus noalgoja radinieki - tieši tāpēc, lai nebūtu kaut kāda kusla šļupstēšana "jā, godājamā DP", "jā, jā vēlgodājamākā tiesa" utt., utt. Nav ko te izmurgot visādas teorijas


Nu tad tas ir interesanti, kāpēc disidents un brīvības cīnītājs grantiņš, kurš piespriež asm visiem kolaborantiem, algo 4.maija kliķei uzticamos rebenokus? Repšes un jaunā laika ilūzijas jau sen visiem izgaisušas, skaidrs, kādi onkuļi stāvēja aiz repšes un tātad arī aiz rebenokiem. Un par na arī nevienam nekādu ilūziju. Tāpēc nekādas sazvērestību teorijas nav jāizgudro. Kam šis kārtējais kgb veida teātris domāts?

Atbildēt

galka

02.08.2015. 23:29

Dīvainas lietas ap to Grantiņu.Ja tiešām tā visa irpatiesība,tad PSRS laiki LV nav beigušies.Neticami....Un ja arī pretojās - tad cik vinam gadu!!! Un slims !!! Kāda roka tur bija jālauž....un vispār-līdz šai dienai neko nebiju dzirdējusi par kaut kādām Grantiņa izteiktām replikām - it kā tiesneša lomu pār LV vadītājiem utt....Viss ko es zināju ir tas,ka viņš bija brīvības cīnītājs tajos tālajos gados....Vai viņš kādu apvērsumu LV gatavojās taisīt? Vai tā visa ir kāda "pīle"...kaut kāds murgs!!!

Atbildēt

Ludis

02.08.2015. 23:08

Mani reiz uzaicināja uz VDK un tad dabūju dzirdēt par ko mani aicina un aptuveni uzzināju kas mani iegāza. Bet šeit lasot sit pušu mūsu LPSR VDK.

Atbildēt

ndo

02.08.2015. 23:00

»

che Gevara

kad tvnet komentos,tikai piemineeju Grantinja arestu,uzreiz tika liegta iespeeja komenteet....savaadi gan


Katrā gadījumā tas ir pilnīgs vājprāts ! Tik tālu nu esam ! Helsinki 86 dibinātājs Grantiņš tā saucamās brīvās Latvijas drošības policijā tiek spīdzināts un sists tieši tāpat ka padomju čekas laikā. Izšaut visus šos noziedzniekus , kas vairs nezina kam un kāpēc šī valsts ir domāta . Kauns šai noziedzīgai sistēmai un viņu ķēdes suņiem DP. Rokas nost no Grantiņa !

Atbildēt

che Gevara

02.08.2015. 22:52

kad tvnet komentos,tikai piemineeju Grantinja arestu,uzreiz tika liegta iespeeja komenteet....savaadi gan

Atbildēt

pamela > vistai

02.08.2015. 22:26

»

Tagad mēs redzam, ka te arī ir krievžīdija


Nu liekat Dieva dēļ tos žīdus mierā !Kurš ir žīds? Āboltiņa ,Mežviets,Kozlovskis un Co?Pietiek pašiem savu koloborantu un nodevēju !!Pie tam Grantiņš solīja kārt mūsu pašu politikāņus !Pieprasīja Grantiņu tiesāt AGEŠINS no SC !!

Atbildēt

to A G 01.08-18:59

02.08.2015. 22:17

»

AG

STARP CITU, KOPKAMERĀ GRATIŅAM BĪSTAMI, ZEKI TAK TRADICIONĀLI NEMĪL NOLAISTUS GAIĻUS


Izskatās,ka tavas smadzenes ir tikpat aptaukojušās kā viss pārbarotais ķermeņis.Ja jau zini cietuma rebes,tad pats tur tupējis un biji petuhs.Tieši tev vajag psihiatra steidzamu palīdzību,tu visiem noriebies ,pat brīvo mokrafonu neslēdz lai tavus murgus nedzirdētu.Tu būsi nākošais DP klients.

Atbildēt

kad?

02.08.2015. 21:42

Agrita Grantiņa kalab neko nerakstat?
Visi grib zinat kad bus tiesa.

Atbildēt

nevajag

02.08.2015. 21:16

»

Jānis

Grantiņš tik daudz muldējis un "muti brūķējis", ka diezin vai kāds normāls cilvēks tic visām šīm runām par briesmīgo aizturēšanu...


ap...dirst Grantiņa radus - ka nedabū pa muti. Lapsam neviens šajā lietā neko nemaksā.........

Atbildēt

atkal kāds veido sazvērestības teorijas

02.08.2015. 21:12

»

show must go on

Grantiņa aizturēšana un visi šie notikumi ir savādi...


Rebenoks - Vilders aizstāv Grantiņu tāpēc, ka viņus noalgoja radinieki - tieši tāpēc, lai nebūtu kaut kāda kusla šļupstēšana "jā, godājamā DP", "jā, jā vēlgodājamākā tiesa" utt., utt. Nav ko te izmurgot visādas teorijas.

Atbildēt

Ievai

02.08.2015. 21:04

Latvieši atbild vai ir,bija,būs atbildīgi.Atbildību
mēs nekur nenesam.Nes krievi/ņesut otvetstvennostj/Par patiesiem vārdiem nav jāatbild.Lai atbild nelietīgo darbu darītāji.

Atbildēt

Tiktiešām šausmas

02.08.2015. 20:59

»

Šausmas

Šausmas kas notiek šajā izshēmotajā banānijā. Diez vai pat zimbabvē šādi ņirgājas par cilvēku..... pietam par cilvēku, kurš stāvēja pie neatkarības atgūšanas šūpuļa


Pensionāru apzadzēju režīms tagad sāk pensionārus piedauzit ielaužoties tieši privātīpasumā

Atbildēt

Jums taisniba

02.08.2015. 20:50

»

Eduards Lunis

---Ļoti žēl, ka Grantiņa kungs neieklausījās manis teiktajā un tomēr atbrauca uz Latviju...


Izskatās ,ka prokuratūra atbalsta Valsts policijas vardarbību pret pensionāriem un invalīdiem,troikas sāk uzdarboties kā Staļina laikos,masu mēdiji klusē un aturas atklāti runāt par policistu vardarbibu

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...