Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

11.09.2020. 10:11

»

fakts

Lemberga graujošo darbību sekas brīvostā- Ventspils osta spiesta lūgt valsts palīdzību, lai paglābtos no maksātnespējas


kapec neludz palidzibu no strategiska partnera asv ,kas ieviesa sankcijas pret Ventspils ostu ?

Atbildēt

Atbrīvo Venspils ostu no oligarga Lemberga

09.09.2020. 06:17

»

Interešu konflikts, lai atbrīvotu ostu konkurētspējīgākiem uzņēmumiem

11. Informācija par gūto labumu Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma izpratnē no citai personai piederošas vai pārvaldīšanā nodotas lietas vai tās daļas...


ASV un NATO kuģu vajadzībām. Vēl nedaudz jāpastrādā. Jālikvidē viss, iznīcinot ekonomiku un civiliedzīvotājus šodienas kiberkara starp KF, ASV un ĶTR apstākļos. Vakar Taivānas raķete notrieca Ķīnas iznīcinātāju. Ķīnas jūrā iebrauv ASV karakuģi. Situācija sasprigta. Var sākties karš starp Ķīnu un ASV, ko var izmantot KF, iebrūkot caur Baltkrieviju Lietuvā, caur Kaļiņingradu Latvijā. Pats Lulašenko un Volodja Bunkers eskalē nemierus Krievijā un Baltkrievijā, gatavo bēgļu plūdus uz Baltiju.

Atbildēt

Dins

09.09.2020. 06:14

Un kurš uzraudzīja ostu, ja tāda izsaimniekošana nu ir konstatēta?

Atbildēt

Interešu konflikts, lai atbrīvotu ostu konkurētspējīgākiem uzņēmumiem

09.09.2020. 05:11

»

fakts

Lemberga graujošo darbību sekas brīvostā- Ventspils osta spiesta lūgt valsts palīdzību, lai paglābtos no maksātnespējas


11. Informācija par gūto labumu Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma izpratnē no citai personai piederošas vai pārvaldīšanā nodotas lietas vai tās daļas
Priekšmets – nekustamais īpašums, kustamais īpašums, citas ķermeniskas vai bezķermeniskas lietas Priekšmeta vērtība Valūta
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR

Atbildēt

fakts

09.09.2020. 04:55

Lemberga graujošo darbību sekas brīvostā- Ventspils osta spiesta lūgt valsts palīdzību, lai paglābtos no maksātnespējas.

Atbildēt

Bals

09.09.2020. 00:44

Bordāns un Jurašs ir kontrabandisti un reideri, kas domā tikai par viņu algotņu bagātināšanu un izlej tos uz Latvijas iedzīvotāju labklājību, bet tauta deva savu vērtējumu šiem diviem Rīgas pašvaldības vēlēšanu kandidātiem, viņi dabūja to%, kas vispirms ir no apakšas

Atbildēt

makus vaļā

08.09.2020. 21:19

Te vismaz skaitliskas vērtības iegūst Knariņa pagaidu valdības centība un īpašais bordānistu izrāviens- visam ir cena un te JKP ieguldījums un rezultāts ļoti skaidrs. Pavisam cita lieta- kā novērtēt šuplinskas nesto postu... un to nenomāksās vairs neviens

Atbildēt

interesanti

08.09.2020. 19:52

Cik ta ventspils tajā izl;idzināšanas fondā iemaksāja, ja pie 30 miljonu budžeta, kaut kādu knapu 400000 ienākumu samazināšanās šos padara par ubagiem? Varbūt nevajag tik daudz maksāt neko nedarošajam Lembergam?

Atbildēt

CININS

08.09.2020. 17:59

OI .ATKAL TAS NO RAUDU MUUUURA

Atbildēt

kā vienmēr

08.09.2020. 17:28

Lembergs un viņa sulaiņi atkal muld, osta neko nepārkrauj un neko nepelna, osta tikai nodrošina infrastruktūru uzņēmējiem, kas to visu dara. Savukārt ventspils ostā saimnieko ar Lemberga grupējumu saistīti uzņēmumumi, kas ir pilnīgi nejēgas biznesā un tāpēc arī tik lieli zaudējumi.

Atbildēt

hm

08.09.2020. 17:08

»

krievsam

Varbūt paskaidrosi, dohoģjaga, kur Baltijas jūrā ir ASV ostas, kuru interesēs būtu aizvērt mūsējās


Izlasi vēlreiz. Noskaiti līdz 3. Un tad atkal palasi ... un tā, kamēr sapratīsi, ko es rakstu.

Atbildēt

krievsam

08.09.2020. 16:59

»

hm

Mūsu politika visā neatkarības laikā piebalso ASV interesēm. Lielā mērā tas ir iemesls ostu aizvēršanai un dzelzceļa pārvadājumu pārtraukšanai ar Krieviju, pēc tam Ķīnu un tagad Baltkrieviju. Tranzīts tiecas uz 0...


Varbūt paskaidrosi, dohoģjaga, kur Baltijas jūrā ir ASV ostas, kuru interesēs būtu aizvērt mūsējās?
Protams, ja zeme ir plakana un divreizdivi ir 5, tad grūti saprast, ka Krievijai sagrautās ekonomikas apstākļos, visas konkurējošās ostas ir traucēklis.

Atbildēt

hm

08.09.2020. 16:53

Mūsu politika visā neatkarības laikā piebalso ASV interesēm. Lielā mērā tas ir iemesls ostu aizvēršanai un dzelzceļa pārvadājumu pārtraukšanai ar Krieviju, pēc tam Ķīnu un tagad Baltkrieviju. Tranzīts tiecas uz 0.
Sakotnēji amerikāņi atļāva viņu pārstāvētajām ( daļa zviedru akcionāru ir amerikāņi) bankām apkalpot NVS finansu plūsmas Latvijā. Trampam palika žēl, ka daļa naudas ieplūst mūsu valstī un viņš šo peļņas iespēju nogrieza. No ASV atbalstīšanas Latvijai rodas tikai zaudējumi. Mūsu ārpolitika izrādījusies pagalam neveiksmīga. Varbūt jāparaugās uz somiem. Kā viņi spēj un prot veiksmīgi darboties gan ES, gan Krievijas tirgū un vēl subsidē Latviju ES.

Atbildēt

.

08.09.2020. 15:06

»

iesaku

atdot par samaksu Lembergu amerikāņiem , bet naudu ieskaitīt pašvaldības budžetā un izmantot iedzīvotāju vajadzībām


Varbūt taisnīgāk būs pārdot Bordāna, Juraša, Rinkēviča un Kariņa un to mūdžu noziedzīgo prokremlisko grupējumu locekļu iekšējos orgānus, lai kaut nedaudz kompensētu to izdzimteņu nodarīto skādi ostām?

Atbildēt

kāds vēl Lembergs?

08.09.2020. 15:02

»

Imis

Lemburgis AA putina Latviju no 1991


Diversiju pret Latvijas ostām, pēc savu kremļa saimnieku rīkojuma, sarīkoja čekas kājslauķi: Bordāns, Jurašs, Rinkēvičs un Kariņs.

Atbildēt

Imis

08.09.2020. 14:05

Lemburgis AA putina Latviju no 1991

Atbildēt

ViVi

08.09.2020. 12:51

KanKariņa/Levita kliķe ir vainīga par kaitniecību pret valsti

Atbildēt

VID graujošā darbība

08.09.2020. 12:19

»

Bordelis

Jūlei tas ir nieks, Jūlei par to prieks


Likums noteic, ka iestādes kļūda nedrīkst radīt negadīvas sekas privātpersonai. VID vadītāja šim likumam slaidi uzspļauj un pieprasa atmaksāt naudu, veicinot uzņēmumu bankrotu vilni, slēdzot banku kontus.

Jaunzeme lūdz uzņēmējus atmaksāt tūkstošiem darbinieku izmaksātos dīkstāves pabalstus

Jauns.lv / LETA

Valsts ieņēmuma dienests (VID) lūdzis atmaksāt dīkstāves pabalstus par apmēram 4000 darbinieku, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Viņa norādīja, ka VID dīkstāves pabalstus sāka izmaksāt ļoti īsā termiņā - apmēram divu nedēļu laikā, tāpēc kļūdas bija iespējamas. 
"Man tiešām ir sāpīgi lasīt, ka ir tāda augstprātīga, izsmejoša attieksme pret šo lūgumu. Mēs tiešām centāmies ļoti ātri sasniegt ļoti lielu skaitu uzņēmēju, tāpēc viennozīmīgi nevarēja tik labi atstrādāt sistēmu. Būtu tikai godīgi, nevis izsmiet mūsu vēlmi, bet, ja tā ir bijis, tad atmaksāt pabalstu," teica Jaunzeme.


Viņa arī atzīmēja, ka nākamajā reizē, ja radīsies šāda krīze, no valsts puses varētu vairs nebūt tik liela uzticēšanās, tāpēc pabalstu izmaksa varētu notikt krietni lēnāk.
"Vēlētos lūgt, lai uzņēmēji atskaita atpakaļ naudu," teica Jaunzeme.
Viņa piebilda, ka atmaksājamā summa nav liela salīdzinājumā ar kopumā izmaksātajiem 50 miljoniem eiro. "Tā nav ļoti liela summa uz izmaksāto 50 miljonu eiro fona. Tas vairāk ir attieksmes jautājums - novērtēsim, cik ātri valsts palīdzēja, lai mums nebūtu jāiet ar piespiedu piedziņu. Mēs būsim spiesti to darīt, jo mēs nevarēsim atstāt situāciju šādu," sacīja VID vadītāja.

Jau vēstīts, ka VID izmaksāja dīkstāves pabalstus to uzņēmumu strādājošajiem, kurus negatīvi ietekmēja Covid-19 izraisītā krīze. Dīkstāves pabalstos VID izmaksājis 53,6 miljonus eiro kopumā vairāk nekā 55 000 darbinieku. Kopumā izmaksāti vairāk nekā 133 500 dīkstāves pabalstu.

Atbildēt

Bordelis

08.09.2020. 08:16

Jūlei tas ir nieks, Jūlei par to prieks,
Notiek šā, vai notiek tā,
Jūlei par to prieks!!!

Atbildēt

iesaku

08.09.2020. 06:47

atdot par samaksu Lembergu amerikāņiem , bet naudu ieskaitīt pašvaldības budžetā un izmantot iedzīvotāju vajadzībām

Atbildēt

Sola

08.09.2020. 06:39

Tātad visai līdzšinējai zagšanai bijusi shēma, ko lembergs ar saviem kalpiem pārvaldīja. Krievija jau daudzus gadus taisīja savas ostas, lai kravas pārorientētu uz tām. Un sankcijas ( tādām bija jābūt, kā citādi miljonāru- mazas pilsētiņas mēru vismaz ostā nomierināt) sakrita ar Krievijas ostu pārprofilēto darbību. Puzes iedzīvotājs brēc kā jau radis 30 valdīšanas gados: ķeriet zagļus- rīdzeniekus! Tie ir kaitnieki un dievs vien zin, kas vēl. Ir tomēr cilvēki, kuri zin drēbi. Kad beidxot Lembergs pazudīs no politiskās skatuves, iestāsies vismaz nosacīta kārtība, jo lielāks afērists Latvijā nav un tik drīz nebūs.

Atbildēt

Kukukuuuuu

08.09.2020. 06:31

Graujosaja terminalu nestradashana un kretiniskas ieprieksejas vadibas un CARA superinvesticiju .. sekas

Atbildēt

Neizdevusies vaksts

08.09.2020. 06:28

Feini, latvija iet uz grunti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...