Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?

11.09.2020. 10:11

»

fakts

Lemberga graujošo darbību sekas brīvostā- Ventspils osta spiesta lūgt valsts palīdzību, lai paglābtos no maksātnespējas


kapec neludz palidzibu no strategiska partnera asv ,kas ieviesa sankcijas pret Ventspils ostu ?

Atbildēt

Atbrīvo Venspils ostu no oligarga Lemberga

09.09.2020. 06:17

»

Interešu konflikts, lai atbrīvotu ostu konkurētspējīgākiem uzņēmumiem

11. Informācija par gūto labumu Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma izpratnē no citai personai piederošas vai pārvaldīšanā nodotas lietas vai tās daļas...


ASV un NATO kuģu vajadzībām. Vēl nedaudz jāpastrādā. Jālikvidē viss, iznīcinot ekonomiku un civiliedzīvotājus šodienas kiberkara starp KF, ASV un ĶTR apstākļos. Vakar Taivānas raķete notrieca Ķīnas iznīcinātāju. Ķīnas jūrā iebrauv ASV karakuģi. Situācija sasprigta. Var sākties karš starp Ķīnu un ASV, ko var izmantot KF, iebrūkot caur Baltkrieviju Lietuvā, caur Kaļiņingradu Latvijā. Pats Lulašenko un Volodja Bunkers eskalē nemierus Krievijā un Baltkrievijā, gatavo bēgļu plūdus uz Baltiju.

Atbildēt

Dins

09.09.2020. 06:14

Un kurš uzraudzīja ostu, ja tāda izsaimniekošana nu ir konstatēta?

Atbildēt

Interešu konflikts, lai atbrīvotu ostu konkurētspējīgākiem uzņēmumiem

09.09.2020. 05:11

»

fakts

Lemberga graujošo darbību sekas brīvostā- Ventspils osta spiesta lūgt valsts palīdzību, lai paglābtos no maksātnespējas


11. Informācija par gūto labumu Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma izpratnē no citai personai piederošas vai pārvaldīšanā nodotas lietas vai tās daļas
Priekšmets – nekustamais īpašums, kustamais īpašums, citas ķermeniskas vai bezķermeniskas lietas Priekšmeta vērtība Valūta
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR
Patiesā labuma guvēja tiesības 0.01 EUR

Atbildēt

fakts

09.09.2020. 04:55

Lemberga graujošo darbību sekas brīvostā- Ventspils osta spiesta lūgt valsts palīdzību, lai paglābtos no maksātnespējas.

Atbildēt

Bals

09.09.2020. 00:44

Bordāns un Jurašs ir kontrabandisti un reideri, kas domā tikai par viņu algotņu bagātināšanu un izlej tos uz Latvijas iedzīvotāju labklājību, bet tauta deva savu vērtējumu šiem diviem Rīgas pašvaldības vēlēšanu kandidātiem, viņi dabūja to%, kas vispirms ir no apakšas

Atbildēt

makus vaļā

08.09.2020. 21:19

Te vismaz skaitliskas vērtības iegūst Knariņa pagaidu valdības centība un īpašais bordānistu izrāviens- visam ir cena un te JKP ieguldījums un rezultāts ļoti skaidrs. Pavisam cita lieta- kā novērtēt šuplinskas nesto postu... un to nenomāksās vairs neviens

Atbildēt

interesanti

08.09.2020. 19:52

Cik ta ventspils tajā izl;idzināšanas fondā iemaksāja, ja pie 30 miljonu budžeta, kaut kādu knapu 400000 ienākumu samazināšanās šos padara par ubagiem? Varbūt nevajag tik daudz maksāt neko nedarošajam Lembergam?

Atbildēt

CININS

08.09.2020. 17:59

OI .ATKAL TAS NO RAUDU MUUUURA

Atbildēt

kā vienmēr

08.09.2020. 17:28

Lembergs un viņa sulaiņi atkal muld, osta neko nepārkrauj un neko nepelna, osta tikai nodrošina infrastruktūru uzņēmējiem, kas to visu dara. Savukārt ventspils ostā saimnieko ar Lemberga grupējumu saistīti uzņēmumumi, kas ir pilnīgi nejēgas biznesā un tāpēc arī tik lieli zaudējumi.

Atbildēt

hm

08.09.2020. 17:08

»

krievsam

Varbūt paskaidrosi, dohoģjaga, kur Baltijas jūrā ir ASV ostas, kuru interesēs būtu aizvērt mūsējās


Izlasi vēlreiz. Noskaiti līdz 3. Un tad atkal palasi ... un tā, kamēr sapratīsi, ko es rakstu.

Atbildēt

krievsam

08.09.2020. 16:59

»

hm

Mūsu politika visā neatkarības laikā piebalso ASV interesēm. Lielā mērā tas ir iemesls ostu aizvēršanai un dzelzceļa pārvadājumu pārtraukšanai ar Krieviju, pēc tam Ķīnu un tagad Baltkrieviju. Tranzīts tiecas uz 0...


Varbūt paskaidrosi, dohoģjaga, kur Baltijas jūrā ir ASV ostas, kuru interesēs būtu aizvērt mūsējās?
Protams, ja zeme ir plakana un divreizdivi ir 5, tad grūti saprast, ka Krievijai sagrautās ekonomikas apstākļos, visas konkurējošās ostas ir traucēklis.

Atbildēt

hm

08.09.2020. 16:53

Mūsu politika visā neatkarības laikā piebalso ASV interesēm. Lielā mērā tas ir iemesls ostu aizvēršanai un dzelzceļa pārvadājumu pārtraukšanai ar Krieviju, pēc tam Ķīnu un tagad Baltkrieviju. Tranzīts tiecas uz 0.
Sakotnēji amerikāņi atļāva viņu pārstāvētajām ( daļa zviedru akcionāru ir amerikāņi) bankām apkalpot NVS finansu plūsmas Latvijā. Trampam palika žēl, ka daļa naudas ieplūst mūsu valstī un viņš šo peļņas iespēju nogrieza. No ASV atbalstīšanas Latvijai rodas tikai zaudējumi. Mūsu ārpolitika izrādījusies pagalam neveiksmīga. Varbūt jāparaugās uz somiem. Kā viņi spēj un prot veiksmīgi darboties gan ES, gan Krievijas tirgū un vēl subsidē Latviju ES.

Atbildēt

.

08.09.2020. 15:06

»

iesaku

atdot par samaksu Lembergu amerikāņiem , bet naudu ieskaitīt pašvaldības budžetā un izmantot iedzīvotāju vajadzībām


Varbūt taisnīgāk būs pārdot Bordāna, Juraša, Rinkēviča un Kariņa un to mūdžu noziedzīgo prokremlisko grupējumu locekļu iekšējos orgānus, lai kaut nedaudz kompensētu to izdzimteņu nodarīto skādi ostām?

Atbildēt

kāds vēl Lembergs?

08.09.2020. 15:02

»

Imis

Lemburgis AA putina Latviju no 1991


Diversiju pret Latvijas ostām, pēc savu kremļa saimnieku rīkojuma, sarīkoja čekas kājslauķi: Bordāns, Jurašs, Rinkēvičs un Kariņs.

Atbildēt

Imis

08.09.2020. 14:05

Lemburgis AA putina Latviju no 1991

Atbildēt

ViVi

08.09.2020. 12:51

KanKariņa/Levita kliķe ir vainīga par kaitniecību pret valsti

Atbildēt

VID graujošā darbība

08.09.2020. 12:19

»

Bordelis

Jūlei tas ir nieks, Jūlei par to prieks


Likums noteic, ka iestādes kļūda nedrīkst radīt negadīvas sekas privātpersonai. VID vadītāja šim likumam slaidi uzspļauj un pieprasa atmaksāt naudu, veicinot uzņēmumu bankrotu vilni, slēdzot banku kontus.

Jaunzeme lūdz uzņēmējus atmaksāt tūkstošiem darbinieku izmaksātos dīkstāves pabalstus

Jauns.lv / LETA

Valsts ieņēmuma dienests (VID) lūdzis atmaksāt dīkstāves pabalstus par apmēram 4000 darbinieku, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Viņa norādīja, ka VID dīkstāves pabalstus sāka izmaksāt ļoti īsā termiņā - apmēram divu nedēļu laikā, tāpēc kļūdas bija iespējamas. 
"Man tiešām ir sāpīgi lasīt, ka ir tāda augstprātīga, izsmejoša attieksme pret šo lūgumu. Mēs tiešām centāmies ļoti ātri sasniegt ļoti lielu skaitu uzņēmēju, tāpēc viennozīmīgi nevarēja tik labi atstrādāt sistēmu. Būtu tikai godīgi, nevis izsmiet mūsu vēlmi, bet, ja tā ir bijis, tad atmaksāt pabalstu," teica Jaunzeme.


Viņa arī atzīmēja, ka nākamajā reizē, ja radīsies šāda krīze, no valsts puses varētu vairs nebūt tik liela uzticēšanās, tāpēc pabalstu izmaksa varētu notikt krietni lēnāk.
"Vēlētos lūgt, lai uzņēmēji atskaita atpakaļ naudu," teica Jaunzeme.
Viņa piebilda, ka atmaksājamā summa nav liela salīdzinājumā ar kopumā izmaksātajiem 50 miljoniem eiro. "Tā nav ļoti liela summa uz izmaksāto 50 miljonu eiro fona. Tas vairāk ir attieksmes jautājums - novērtēsim, cik ātri valsts palīdzēja, lai mums nebūtu jāiet ar piespiedu piedziņu. Mēs būsim spiesti to darīt, jo mēs nevarēsim atstāt situāciju šādu," sacīja VID vadītāja.

Jau vēstīts, ka VID izmaksāja dīkstāves pabalstus to uzņēmumu strādājošajiem, kurus negatīvi ietekmēja Covid-19 izraisītā krīze. Dīkstāves pabalstos VID izmaksājis 53,6 miljonus eiro kopumā vairāk nekā 55 000 darbinieku. Kopumā izmaksāti vairāk nekā 133 500 dīkstāves pabalstu.

Atbildēt

Bordelis

08.09.2020. 08:16

Jūlei tas ir nieks, Jūlei par to prieks,
Notiek šā, vai notiek tā,
Jūlei par to prieks!!!

Atbildēt

iesaku

08.09.2020. 06:47

atdot par samaksu Lembergu amerikāņiem , bet naudu ieskaitīt pašvaldības budžetā un izmantot iedzīvotāju vajadzībām

Atbildēt

Sola

08.09.2020. 06:39

Tātad visai līdzšinējai zagšanai bijusi shēma, ko lembergs ar saviem kalpiem pārvaldīja. Krievija jau daudzus gadus taisīja savas ostas, lai kravas pārorientētu uz tām. Un sankcijas ( tādām bija jābūt, kā citādi miljonāru- mazas pilsētiņas mēru vismaz ostā nomierināt) sakrita ar Krievijas ostu pārprofilēto darbību. Puzes iedzīvotājs brēc kā jau radis 30 valdīšanas gados: ķeriet zagļus- rīdzeniekus! Tie ir kaitnieki un dievs vien zin, kas vēl. Ir tomēr cilvēki, kuri zin drēbi. Kad beidxot Lembergs pazudīs no politiskās skatuves, iestāsies vismaz nosacīta kārtība, jo lielāks afērists Latvijā nav un tik drīz nebūs.

Atbildēt

Kukukuuuuu

08.09.2020. 06:31

Graujosaja terminalu nestradashana un kretiniskas ieprieksejas vadibas un CARA superinvesticiju .. sekas

Atbildēt

Neizdevusies vaksts

08.09.2020. 06:28

Feini, latvija iet uz grunti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...