Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No delfi operas soliste raksta:

10.09.2013. 15:18

"Un nu, par kādu unikālu notikumu pasaules teātru vēsturē. Pēc Kristīnes Opolais personīgi motivētas darba līguma laušanas un atteikšanās piedalīties koncertos LNO, teātra vadība saka pieaicinātajiem viesiem un kolektīvam: "Jūs visi esat nulles, niecības, margināļi. Jūs visi esat "nekas". Jūs visi neesat vienas Opolais svārku stērbeles vērti. Orķestris, diriģenti, koris, solisti, balets – i nemēģiniet izlikties, ka kāds kādu no jums, grib redzēt, dzirdēt. Jūs visi esat tikai "noplucis fons". Publika, ejiet mājās. Bez viņas arī 150 gadi nav nekāda Jubileja. Nododiet biļetes kasē vai internetā."

Atbildēt

likums

10.09.2013. 14:24

Kamer musu valsti un lielus uznemumus vadis cilveki ar simtu tukstosiem personigo paradsaistibu, tikmer viss budzets bus viena liela sile siem paradniekiem. Kaa var vadit valsts un uznemuma finanses, ja nespej tikt galaa ar savam finansem?!Ir japienem likums, kas nepielaistu vadosos amatos nevienu ar kreditsaistibam, jo tapec ari valda korupcija!

Atbildēt

Hawk8

10.09.2013. 09:50

»

eagle7

Pieprasīt un parakstīt pieprasījumu ir divas dažādas lietas...


Ja man ir atslēga, bet es negribu šīs durvis aizslēgt, tad es tam apdalītajam(kuram nav atslēgas)tā arī pasaku:"Ja gribi un vari tad slēdz pats, bet liec mani mierā"
Bet šeit ir redzama vēlme noslēpties aiz kāda muguras- viņš jau tas sliktais.

Atbildēt

Ojārs

10.09.2013. 08:53

Vai raksta autoram, komentētājiem, arī pašai ministrei ir nojēga par to, kas ir valsts noslēpums, noslepenošana un ierobežotas pieejamības informācija? Ar ko tās atšķiras un kurš ko, kā un kāpēc var noteikt? Citādi sanāk, ka katrs runā par kaut ko savu un troksnis vien rodas.

Atbildēt

eagle7

10.09.2013. 00:55

Pieprasīt un parakstīt pieprasījumu ir divas dažādas lietas.

Piemēram, ja es aizslēdzu durvis, tas nenozīmē, ka es to pieprasu. Varbūt man kāds palūdza aizslēgt durvis un es to izdarīju, jo man ir atslēga, bet tam, kurš prasīja, atslēgas nav. Vēl jo vairāk, ja normatīvi nosaka, ka, vienalga kurš pieprasa un iniciē, rīkojumu var izdot tikai amatpersona ar atbilstošām tiesībām.

Atbildēt

aklums

09.09.2013. 23:35

Melns uz balta rakstīts grendes rīkojums un vēl diskusijas .Aklums tas vai stulbums.

Atbildēt

Vai vajadzīga Kultūras ministrija?

09.09.2013. 20:17

Izlasiet http://culturelablv.wordpress.com/2010/09/29/partiju-solijumi-par-dazadiem-kulturas-jautajumiem/ un sapratīsiet, ka Kultūras ministrija nav vajadzīga.
Ja kāds domā, ka Kultūras ministrija vajadzīga, tad norādiet ES valsti, kur ir KM? Krievija, Balkrievija un citas totalitāras valstis, kur jāizkomande, ko var darīt, ko nevar.

Atbildēt

tomer

09.09.2013. 19:48

Nevajag glorificet Zagaru. Soreiz Grendei ir taisniba. Sis " operas oligarhs " ir janonem. Kad cilveks savu darba vietu sak uztvert par savu ipasumu, tad ir pienacis laiks mainit vaditaju.

Atbildēt

hmm

09.09.2013. 18:43

»

Veca ziņa

Operas funkciju audita rezultātus neļauj publiskot Ernst&Young


Es domāju, ka visticamāk, ka Ernst&Young nedod atļauju izmantot audita papīrus tos kopējot utt., iespējams, ka nedrīkst citēt tiešu visa audita tekstu, jo konkurenti var noskatīties utt., jo slepenība attiecas tikai uz procesu, bet galveno rezultātu no šī audita gan var paziņot visas amatpersonas - viss tas uz ko atsaucas Grende ir tikai batonu bāšana tautai ausīs.

Atbildēt

hmm

09.09.2013. 18:37

»

beta

Atceros, bija mums uberkutie un neaizstājamie menedžeri Miķelsons, pēc kura aiziešanas tika prognozēts Latvenergo gals, Fliks, bez kura airBaltiks beigs pastāvēt un vēl viens tipiņš no fuktuka, kā viņu tur sauca... Neko, nekas ne sagruvis, ne nobeidzies...


Opera varbūt bez Žagara varēs pastāvēt, bet bez papildus valsts līdzekļiem - noteikti nē un Grende uz Operas fona nodarbojas ar atvērtas sabiedrības graušanu - noslepenoja auditu un melo, ar kāju pa dirsu. Ja nē, lai NA necer, ka šis netiks pieminēts nākotnē, kā viņu darbības forma augstākajā - kultūras pakāpē... kaut gan - pēc 2 mēnešiem kad beigsies šis kašķis tauta to piemirsīs, kā tas bija noticis ar citiem konfliktiem.

Atbildēt

Veca ziņa

09.09.2013. 18:30

Operas funkciju audita rezultātus neļauj publiskot Ernst&Young

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/478110-operas_funkciju_audita_rezultatus_nelauj_publiskot_ernstyoung

Atbildēt

lasītājs

09.09.2013. 16:55

pietiek.com nav skaidrojis, vai slepenošanas rīkojums nav bijis jāizdod pēc līguma, iespējams audita līgums ir tas, kas nosaka kā katram bija jārīkojas!???

Atbildēt

lasītājs

09.09.2013. 16:55

pietiek.com nav skaidrojis, vai slepenošanas rīkojums nav bijis jāizdod pēc līguma, iespējams audita līgums ir tas, kas nosaka kā katram bija jārīkojas!???

Atbildēt

lasītājs

09.09.2013. 16:55

pietiek.com nav skaidrojis, vai slepenošanas rīkojums nav bijis jāizdod pēc līguma, iespējams audita līgums ir tas, kas nosaka kā katram bija jārīkojas!???

Atbildēt

tu

09.09.2013. 16:37

Vainīgi, kā vienmēr,atkal ir ebreji,ar ministri priekšējā galā.

Atbildēt

Zivs

09.09.2013. 15:53

Attiecīgi no saraksta var izsecināt, kurš rīkojumu aiznesis pietiek.com:)

Atbildēt

Es

09.09.2013. 14:03

vainīgi tapat bus.... krievi!

Atbildēt

real

09.09.2013. 12:32

Nu vai tad var ticet tai auditkompanijai? Fakts ir tads, ka pastavigi Operai japieskir papildus nauda, un ne mazaa. Uz citu teatru fona, opera tiesam sanem brangu naudu un vienmer tik un taa par maz!

Atbildēt

Lasītājs

09.09.2013. 12:21

Bet tur tak ierobežota pieejamība tikai līdz jūlijam. Varēja jau prasīt sen, lai rāda ....

Atbildēt

beta

09.09.2013. 11:44

Atceros, bija mums uberkutie un neaizstājamie menedžeri Miķelsons, pēc kura aiziešanas tika prognozēts Latvenergo gals, Fliks, bez kura airBaltiks beigs pastāvēt un vēl viens tipiņš no fuktuka, kā viņu tur sauca... Neko, nekas ne sagruvis, ne nobeidzies...
Tas pats būs ar neaizstājamo Žagaru... nu nebeigsies Opera ar šī posta partijas slavinātāja "aktīvās darbības" beigām...

Atbildēt

E. Sprūdžs

09.09.2013. 11:42

"Melot gan nevajag." [citāts no multfilmas par sprīdīti, neskaitāmas reizes dzīvē pārbaudīts.]

Atbildēt

jancis

09.09.2013. 11:37

Ko var citu gan gribēt? Melotības banda

Atbildēt

Haaha

09.09.2013. 11:28

1. Neparādās dokumenta sagatavotājs
2. Ernst & Jang???? Tas jau būtu tas pats, kas iedot Žagaram izvērtēt :D Kurš tad to nezina, ka šī kompānija maksā tam, kas pasūta mūziku... :D Jūs gribat teikt, ka operai nedraudēja maksātnespēja? Ka Valdis Dombrovskis melo? Ka tāpat vien tika piešķirta nauda,bet tā nebija nepieciešama operai?

Atbildēt

beta

09.09.2013. 11:26

Diezgan muļķīga slepenošana, vienalga pēc kura iniciatīvas, jo,kā vēsta tautas gudrība, ko zina divi, to zina pat cūka... jeb lapsa... :)
Bet auditu palasīt būtu ļooti interesanti, cerams drīz atslepenos.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 09.09.2013. 11:22

;)

Citāts no kādas šīs valsts pašvaldības iedzīvotāju "Atklātās vēstules" (2013. gada janvāris): "Uz kurieni iet mūsu valsts? Vai tiešām nav iespējams apturēt valdošās elites politiski atbildīgo locekļu (u.c. šīs valsts un pašvaldību "SILEI pietuvināto" politekonomiskās elites locekļu) melus un divkosību, alkatību un liekulību, pilnīgu nerēķināšanos ar Latvijas iedzīvotājiem?"...
-----

"Klausieties uz "vārdiem" - 'neiespringstiet' uz "darbiem"!!!..."
( 'aktuālā koncepcija' - iz "O.M.© arChīva" )

Slīkst "Latv(ĀN)ija" MELU plūdos,
Kā SILES rukšķu šķidros sū#os,
Kas pļūtīt "prot": "A' HUĻI darīt,
Ja "pūlis" ļauj 'haļavu parīt'?!?

Jel, klausieties uz maniem vārdiem,
Ko "masmēdekļos", vismaz pārdien,
Priekš "bauru" ZOMBĒŠANAS paužu,
Kā SILES cūklops, purnu gaužu!

Bet - neiespringstiet, jel, uz "darbiem",
Ar "pūļa vaukšķu" lāstiem skarbiem,
Jo - tas, kas "darbos" salaists lopā,
NEKAD ar "vārdiem" neiet kopā..."

=====

u.c. oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

dace

09.09.2013. 10:58

tieši tāpat viņa šeftējās LRTK, tikai runa gāja par naudu,lielu naudu un beigās nabadzītei bija jāaiziet

Atbildēt

Zaķis

09.09.2013. 10:57

Kā var būt, ka neparādās dokumenta sagatavotājs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...