Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skudra

04.07.2015. 08:34

Lato Lapsa, cik noprotu, tad Jūs jau sākat rediģēt komentārus, jo zem šī raksta ir pazudis PIETIEK komentārs, ka Skudras kungam vispirms ir jāiesniedz savs viedoklis, lai to uzklausītu un publicētu. Jums divas reizes šis viedoklis ir iesniegts, taču iespējams vajadzēja sniegt kopā ar kādām EUR banknotēm, lai to būtu iespējams salasīt. Tā vietā PIETIEK rediģē komentārus. Tas skaidri parāda, ka PIETIEK ir ļoti tendenciozs un neobjektīvs portāls, kuru nemaz neinteresē objektīva informācija, tikai aprēķins.

Atbildēt

Mamma

26.06.2015. 12:27

Par mēkonu vai tad nesauc jaundzimušā kakas?

Atbildēt

ja?

22.06.2015. 11:00

»

Stalins

to-kam pieder pietiek.com


Ar staļiniem nekomunicē. Tās viens. Un pieklājība nav ŠĀ portāla pazīme. Ja "autori" apzīmē sev netīkamu sievieti ar "rižā kuce", bet latviešus kā nāciju regulāri degradē un pazemo kāds ar.priedītis, tad nosaukt biedru lembergu par "paglupu pirdaku" ir pat ļoti pieklājīgi.

Atbildēt

Stalins

21.06.2015. 09:32

to-kam pieder pietiek.com?
vispirms jāiemācas puslīdz pieklājīgi komunicēt .

Atbildēt

kam pieder pietiek.com?

20.06.2015. 23:54

Portāls bloķē un dzēš sev un lembergam netīkamus komentārus un komentētājus.
Vai tas nozīmē, ka šis portāls pieder komjaunatnes atraugai? Acīmredzot.
Pat, ja pamuļķīgs papagailis kādreiz tiek pie lielas naudas, viņš tik un tā ir tikai pamuļķis un papagailis. Savukārt tas, kurš šādam pamuļķim iztop un klanās, ir vai nu muļķis, vai lēti pērkama "šļūkha".
P.S. varat nebloķēt šo nr., nav nodoma atgriezties jūsu pērkamajā m.mājā.. hasta la vista!

Atbildēt

...

20.06.2015. 15:00

»


Vai tad tas ko maina, Lapsas kungs?

Atbildēt

Paija

20.06.2015. 13:29

Bet paldies par šo publikāciju, jo neviļus atmiņā man paliek Latvijai visnelojālāko advokātu biroju, ierēdņu saraksts , faktiski viņiem sagrauta uzticamības reputācija.


Lai nodarbotos ar starptautiskajām tiesvedību lietām ir jābūt ļoti neuzpērkamam juristam, ar pieredzes bagāžu un prasmi neiekļūt un izvairīties no sānsoļiem- vilinājumiem, jo izvēlētajiem advokātu kantoriem (parasti kādam no valdības locekļu pietuvinātajiem, tie parasti tiek izvēlēti labas pazīšanās vārdā)tiek maksāti ĻOTI AUGSTI honorāri no Latvijas valdības puses un par katru augsto honorāra maksu tiek pieņemts Ministru Kabineta lēmums, kas ir slepens .
Parasti advokātu biroji un iesaistītās personas noturas lojalitātes līmenī pret Latvijas valsti ļoti augsto honorāru dēļ, jo šajās lietās kā valsts pārstāvjiem starptautiskajā tiesvedībā advokātiem ir izcili laba peļņa.

Atbildēt

Paija

20.06.2015. 13:17

Jā, es uzreiz brīdī, (kad I.Mēkons sniedza lielīgas intervijas presē par savām darbībām, kuras faktiski bija valsts noslēpums un saistītas ar lojalitātes izrādīšanu Latvijas valstij), sapratu, ka ierēdnim I.Mēkonim "sakāpusi galvā" vara, jo normālos gadījumos ierēdņi nelielās ar savu iesaisti miljonu vērtās starptautiskās tiesvedībās un nemanipulē ar faktiem, tā ir ļoti noslēgta vide šīs miljonu starptautisko tiesvedību lietas un visas to vadlīnijas un rīcības plāni tiek VISPIRMS skatītas Ministru Kabinetu sēdēs ar ierobežotu ierēdņu piekļuvi(nejaukt ar Ministru Kabineta Komiteju sēdēm).

Mazu pārsteigumu, protams, rada Dreimane, jo vismaz sākotnēji viņa neatļāvās pārsniegt savas pilnvaras, jo "apgrozījusies" Valsts Kancelejā jau sen, bet, acīmredzot naudas velniņš ir kārdinošs un Mēkona bravurība informācijas noplūdē bija tik drosmīga un ilgu laiku nesodīta, ka arī Dreimane iekļāvās Mēkona tandēmā.

Atbildēt

To Jautajums

20.06.2015. 12:58

Atbilde jau tieši ari ir argumenti un otras puses materiāli, Gulama kā cietušās puses no korumpetu shēmu kā ari Skudras grupas Red, Mekona un Dreimanes. Skudra labi samaksajis Mekonam. Luk arī Gulams kļuva par cietušo neskatoties uz to, ka uz rokām ir Skotijas Karaliskās tiesas lēmums un administratīvas tiesas lēmums.

Atbildēt

vista

20.06.2015. 11:17

Protams, ka mekonijs un Dreimane slauca investīciju strīdu prasītājus pret valsti kā vecas govis. Divu kungu kalpi

Atbildēt

Panco

20.06.2015. 07:41

Dulju lieciet miera!

Atbildēt

Jautājums

18.06.2015. 22:46

Cik zināms, tad KNAB jau izvētrē Gulami darbības, kas saistītas ar epizodi, kad Gulami viss ticamāk ir kukuļojis Apgabala tiesas tiesnesi, un ne velti Gulami ir ar statusu šajā procesā! Jautājums: vai Gulami atvainosies Dreimanei, ja policija un tiesa tiešām pierādīs, ka ir noticis noziegums, un visa priekšgalā stāv Gulami? To redzēsim jau samērā drīz! Kādam ir iestājusies agonija, tāpēc pa naudu ir gatavs publicēt jebkādas muļķības. Jautājums Nr. 2: KĀPĒC Lapsa atsakās publicēt cietušās puses viedokli? Dubulta morāle vai sauss aprēķins?

Atbildēt

weather report

18.06.2015. 21:48

Man lielāka interese par to, vai būs rīt lietus jebšu nē.

Atbildēt

mja...

18.06.2015. 20:16

ak tad redz par ko Dreimani un Mēkonu nometa - darbojās paši pret savu valsti. Izskatās, ka grupa bija labi iestrādājusies.

Atbildēt

Piepe

18.06.2015. 18:03

Bandīdam bikse raustās un nu domā kā nobīdīt uzmanību no sevis? Un tā prasība. Lūdzu izvērtēt vai nav bijušas koruptīvas darbības? Labprāt ar dzirdētu, kā pēc viņa domām tas notiks, tā izvērtēšana. Paskatīcies cilvēkam acīs un izvērtēs? Ja ir kas zināms, tad lai runā nevis papīru tērē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...