Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Leo

29.01.2016. 21:30

Aivars Lapšāns Šo aizrakstīju uz Gunta Belēviča FB
Aivars Lapšāns Aicinu uz diskusiju Gunti Belēviču. Kāpēc Jūs atbalstāt Straupes pils prihvatizācijas shēmu? Pēc tikšanās ar Jums, straupieši visi kā viens teica - iedomīgs, necieņu izrādošs, problēmā nevēlās iedziļināties. Straupiešus pazemoja ar uzbļavienu - jūs mani par muļķi turat. Muļķis taču ir tas, kurš atbalsta sētas stabu ieduršanu straupes iedzīvotāju kapu mirstīgajās atliekās. Teiksim, kādam , kurš kritis par Latvijas brīvību - acī , sirds vietā... Man šķiet Jums, ministra kungs nav skaidrība, ka Jums jāprezentē valsts likumi, nevis prihvatizācijas shēma.
Like · Atbildēt · 3 · 8 h
Dace Judina
Dace Judina Viņš ir tikai viens no... vēzīšiem maisiņā. Tiem pašiem.
Like · Atbildēt · 4 h
Aivars Lapšāns
Aivars Lapšāns Dace Judina Dace, šāds cilvēks nedrīkst būt par ministru, kurš atbalsta Straupes pils prihvatizāciju. Pieminekļu inspekcijas slēdzienu Beļēvičs ignorē un bīda Straupes pils norobežošanu no sabiedrības acīm un piekļuves. Tas ir mans personīgs lūgums FB draugiem.
Like · Atbildēt · 1 · 2 h

Atbildēt

andris a

27.01.2016. 20:05

Latvijā muslimus=0.00 proc. Pretendentus uz laiku novietojam Abrenes apgabalā, ko Vladimirovičs ir novērtējis ēzeļa ausu.2. cenā, Apmaksātāji ir to atdevushie=Gore jeb Kreituse, Levits...un Godmanis jeb Goldmanis.un co...Lai Ir!:))

Atbildēt

Ziemas slieka

24.01.2016. 20:59

Nu palasoties te , i` vaira smiekli nenāk. Daudz kur trūkst pierādījumu, tāpēc sāk izklausīties pēc tukšām runām, Beļevičam vajag brīžiem pa ausi , bet , Bet ne vienmēr velns ir tik mels kā viņu mālē, Cilvēks vienkārši savos grandiozajos sapņos tik ātri grib tikt uz priekšu , ka nesaprot ka tā kuļķene , kurā grib bērt graudus ir vispirms jāsalāpa, un arī Jūsu pieminētais Apinis tur ir izgrauzis jau iepriekš lielu robu. Tagad runā, nomelno, bet kur tad bija tie darbi kad bija teikšana, iestrēguši padomju domāšanā, un nekādi netiek laukā! Es saprotu , ka Beļēvičam nauda ir pašam cik uziet, bet vajadzētu padomāt , vai pārejai uz maksas medicīnu tautai ir iespējams! Diemžēl nav! JA jau sažuvušajai bārbijai Rozentālei tiek atdota nauda, burtiski rokās personīgajām ambīcijām, nedomājot un nesekojot visatļautībai pakaļ, tad nu tiešām , gribas ņemt rungu rokā!

Atbildēt

Nu, jaaa

24.01.2016. 00:47

Jāiet pie tiesībsarga!

Atbildēt

zaļi dzīvot nedrīkst

23.01.2016. 17:43

mēs ceļam komunismu, kalvīšiem...........

Atbildēt

Sods EUR 1.50 elektrībai

22.01.2016. 12:53

,,,delfi-raksts: 21. janvārī eiro-Sadales tīkli iesniedza SPRK- regulēšanas komisijai jaunu "Mākslas darbu", tas ir visiem maksāt fiksētu summu EUR 1.50 par to, ka ir pieslēgts elektrotīklam un tērē ļoti maz elektrību vai netērē nemaz!!!!!!!
,,,lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50,,,,,.
,,,vai tas 1.50 ir sods par to, ka trūcīgais cilvēks ekonomē elektrību!! Kur skatās valsts un ekonomijas ministērija. Actung!!, bēgļiem tiks visi labumi, bet kad trūcīgie cilvēki ekonomēs eleketrību, tad sods būs neizbēgams – 1.50 (Viens eiro un 50 centi) ....jāsāk būs svilināt 200 kW mēnesī, lai jau aizrijas sadales tīkli

Atbildēt

Karote

21.01.2016. 06:17

Ģimenes ārsti ir tāds jocīgs, starpnieku veidojums, kuram ar iejūtīgo, ģimenes veselību labi pārzinošo dakteri nav nu nekāda sakara :) Man tie bijuši kādi trīs četri. .pat vārdus neatceros, attiecīgi viņi manu.. , " lietojami" saņemot lētākus nosūtījumus pie speciālistiem.. ,tas arī viss. Tāds obligāti apmaksāts ļaužu bariņš. Vai tad ne? :)

Atbildēt

to 17.01.2016. 11:51

19.01.2016. 19:05

17.01.2016. 11:51
Ka tik idiotisks var būt Belēvičs, nekad nevarēju iedomāties. Kādā sakarā? Izvarošanas. Kad te TV gāja runas par tiem, ka migrantiem arī vajagot sievieti. Belēviča viedoklis - tāda pieklusinātā politikā- migrācijai, bēgļiem jā Latviju, bet izvarošana un grabstīšanās - tā tikai tāda sievietes gribēšana.

Infantīlais idiots Belēvičs.
///////
Neticu, ka Belēvičs ta teicis. Lūdzu, pieradījumu! Kad tas bija? Kādā raidījumā?

Atbildēt

Balēvičs ir ģēnijs kubā

18.01.2016. 22:30

Pat 25 pakāpē, tā paredzēt veselības attīstības tendencies suverēnās demokrātijas (Balēviča sirdij tik tuvas)valstī, kurā Veselības ministrija gatavo normatīvo aktu par jauno ārstu obligātu darbu valsts medicīnas iestādēs. Ko padarīsi talantu un siržu saskaņu nevar pazaudēt pat velkot smago un tik atbildīgo ministra un deputāta amatu nastu.

Atbildēt

neko viņi nezin

18.01.2016. 21:53

un ārstus tiem nevajag, maisās pa kājām pūšļotājiem, priekš tiem nauda ir

Atbildēt

doks

18.01.2016. 11:44

»

un vēl Apiņa kungs

Visiem mediķiem, kas ir izglītojušies par valsts budžeta līdzekļiem valstij būtu jāliek atstrādāt cilvēku labā līdzekļus, ko valsts ir ieguldījusi viņu izglītošanā (nodokļu maksātāju nauda), nevis likt tiem pašiem viņu izglītību finansējušajiem cilvēkiem apmaksāt personīgā biznesa uzplaukumu un smalkās...


Ārsts jau tāpat atstrādā izglītību, kas jāiegūst 8-10 un pat vairāk gados. Pie tam laikā, kad ir jau diploms (pēc 6.g.), jāstrādā par pusvelti vai pat jāpiemaksā (rezidentūra, ja nav budžeta). Pēc tam, kad esi dabūjis pilnu izglītību strādā par 800-1000 euro/mēn. (vid.). Somijā tas par 1dn dežūru. Gimenes ārstam, ja viņš strādā savā uzņēmumā, visa aparatūra jāpērk pašam. Un nejauciet-nav vairs LPSR, Nav jau to valsts poliklīniku! Ģimenes ārstam izvēle - vai nu atdoties kādai privātā poliklīnikā vai taisīt savu individuālu praksi.
Ja tik zaļi plaukst šis bizness, tad kāpēc pats neej tur iekšā? Vai akna par vāju, lai 8-10.g. mācīties (nav tagad vai nebija agrāk)?

Atbildēt

Vo

18.01.2016. 10:16

Izskatās, ka te vispirms jau nejēdzība ir iestrādāta pašā veselības aprūpes sistēmā.
Kas tās par privātajām poliklīnikām un privātajām ārstu praksēm, ka "pilda valsts pasūtījumu" un saņem algu no valsts? Protams, ka privātais var pildīt valsts pasūtījumu un par šī pasūtījuma pildīšanu saņemt līgumā noteikto samaksu no valsts, bet ne algu un prēmijas.Tad jau varbūt arī visiem citās nozarēs strādājošajiem privātajiem uzņēmumiem, kas saņēmuši no valsts kādu pasūtījumu jāsāk pieprasīt, lai valsts šo uzņēmumu darbiniekiem sāk maksāt algas?!
Un ne mazāk dīvaina ir bijusi arī tā medicīnas iestāžu privatizācija.Ja valsts ir par nodokļu maksātāju naudu iegādājusies medicīnisko aparatūru un iekārtas, tad kādēļ tā nealgo ārstus lai pilnībā šo aparatūru un iekārtas noslogotu, bet tā vietā ļauj privātā kārtā ārstiem izmantojot šīs ierīces pelnīt sev naudu?!

Atbildēt

vajag kontrolēt ārstu āstēšanas rezultātus

17.01.2016. 16:30

bet ne jau to kontrolē................

Atbildēt

Demagoģija

17.01.2016. 15:51

»

!!!

Tas jau ir tas ĢA posts , ka viņiem jāraksta tie nosūtīumi, lai pacienti varētu saņemt VALSTS apmaksātus pakalpojumus pie citiem speciālistiem...


Jūs sakāt:
Es pilnīgi piekrītu, ka tas ir neērti un akūtā situācijā pat stulbi, bet citādi organizatoriski nevar.

Var, un vēl kā var. It īpaši valstīs ar tik biežu un regulāru poliklīniku un specializēto medicīnas centru tīklu. tikai nevienam negribas radikālas izmaiņas, jo visi ir sistēmai piemērojušies un visiem visa pietiek, citiem vairāk, citiem mazāk. Nevajag Latvijā Ģimenes ārstu sistēmu! NEVAJAG!

Atbildēt

Arsts no poliklinikas

17.01.2016. 15:34

Vai Jus zinat, ka gandris visas poliklinikas ir privatas. Bet tur strada tukstosiem arstu kuri pilda valsts pasutijumu. Ja tur nebutu valsts pakalpojumu, Jums katru reizi, piem. Riga, butu jadodas vienigi uz Stradina slimnicu vai Gailezeru pat uz elementaru rentgenu, pie acu arsta, ginekologa utt. Pat pie gimenes arsta un nodot asisn analizes - tikai slimnicas. Poliklinikas butu tikai par maksu. Ta Jus velaties?

Atbildēt

!!!

17.01.2016. 15:03

»

Tieši tā

Ātrāk likvidēt ģimenes ārstus, lielākā daļa no viņiem ir kā audzējs. Tas ir pilnigakais idiotisms. Acī trāpijās dzelzs skaidiņa, izradās vajadzēja iet pie ģimenes ārsta, kurš tsd izdomātu kur mani nosūtīt - pie proktologa vai pie ginekologa, a es muļķis uzreiz pie acu ārsta, a tas man rēķinu par 15 ...


Tas jau ir tas ĢA posts , ka viņiem jāraksta tie nosūtīumi, lai pacienti varētu saņemt VALSTS apmaksātus pakalpojumus pie citiem speciālistiem.
Kā cienītais iedomājas : ka visi ārsti sniedz VALSTS apmaksātus pakalpojumus VISIEM ,kas pie ārsta griežas.(Nav nosūtījuma)???
Es pilnīgi piekrītu, ka tas ir neērti un akūtā situācijā pat stulbi, bet citādi organizatoriski nevar.

Atbildēt

!!!

17.01.2016. 14:57

»

???

kādā sakarā valstij vispār būtu jāmaksā alga ārstam kas nestrādā valsts vai pašvaldības iestādē


Kādā sakarā ārstam būtu jābūt darba attiecībās tikai ar valsts vai pašvaldības iestādi?
Kāpēc ārts/i nevar būt pašnodarbināts, nodibinājis SIA u.t.t , kuri slēdz līgumu ar Valsti un nodrošina šos pakalpojumus. Kā tas ir dzaudziem ģimenes ārstiem Latvijā un arī citur.
Par to jau ir runa.

Atbildēt

Tieši tā

17.01.2016. 14:36

»

Pipelštoks

Šeit pienācis brīdis parunāt par ģimenes ārstiem. Pasaulē šo dienestu pieņemts uzskatīt par primāro veselības palīdzību...


Ātrāk likvidēt ģimenes ārstus, lielākā daļa no viņiem ir kā audzējs. Tas ir pilnigakais idiotisms. Acī trāpijās dzelzs skaidiņa, izradās vajadzēja iet pie ģimenes ārsta, kurš tsd izdomātu kur mani nosūtīt - pie proktologa vai pie ginekologa, a es muļķis uzreiz pie acu ārsta, a tas man rēķinu par 15 eur, jo es bez nosūtījuma.

Atbildēt

minna

17.01.2016. 14:17

Kāpēc jūs, ārsti, pacietiet, ka šis klauns runā jūsu visu vārdā un jūs apkauno? Kas liek paciest? Biedrunauda? Reģistrs? Kredītpunkti par velti? Valsts nemaz privātārstu nedrīkst finansēt. Ģimenesārsts brīnās, ka viņam atskaites jāraksta kur nauda izlietota? Valsts prasa atskaites jebkuram- zemniekam tai skaitā par katru degvielas litru, katru sūdu kravu.Tas nav nekas jauns pasaulē. Demagogs tas jūsu Apinis. Beidziet, ārsti, sevi apkaunot!

Atbildēt

17.01.2016. 12:51

Ka tik idiotisks var būt Belēvičs, nekad nevarēju iedomāties. Kādā sakarā? Izvarošanas. Kad te TV gāja runas par tiem, ka migrantiem arī vajagot sievieti. Belēviča viedoklis - tāda pieklusinātā politikā- migrācijai, bēgļiem jā Latviju, bet izvarošana un grabstīšanās - tā tikai tāda sievietes gribēšana.

Infantīlais idiots Belēvičs.

Atbildēt

un vēl Apiņa kungs

17.01.2016. 12:21

Visiem mediķiem, kas ir izglītojušies par valsts budžeta līdzekļiem valstij būtu jāliek atstrādāt cilvēku labā līdzekļus, ko valsts ir ieguldījusi viņu izglītošanā (nodokļu maksātāju nauda), nevis likt tiem pašiem viņu izglītību finansējušajiem cilvēkiem apmaksāt personīgā biznesa uzplaukumu un smalkās aperatūras.

Atbildēt

pacients

17.01.2016. 12:11

Man nav nekādu simpātiju pret Belēviču, bet naudas sadali valsts un pašvaldību iestādēs strādājosajiem mediķiem atbalstu.Privātā biznesa medicīnas iestādēs ir tik šausmīgas cenas, ka tām netuvojos un nesaprotu, kādēļ lai valsts viņiem dotu naudu.

Atbildēt

Bratka

17.01.2016. 12:01

Gimenes ārstus gŗūti ir pacientam uzturēt,benzīna samaksātos čekus,vajadzēja atdot viņam,par savas masīnas remonta,rēķinu kurš, bija jāuzraksta uz gimenes ārsta uzvārdu,un janodod viņam,slimnīcas grāmatvēdība, šos manas mašinas ekspluatacijas rēķinus,samaksāja,it kā savu personigo mašinu izmantojis,klientu apkalpošanai.

Atbildēt

atis

17.01.2016. 11:30

rakstnieku apini citur vairs nepublicē, tikai pietiek.com, kā tad tā?

Atbildēt

nezini gan,

17.01.2016. 11:29

»

Zinu

Lapsa, cik maksā raksts tavā lapelē


par 10 eiro vairāk!

Atbildēt

kaža

17.01.2016. 11:19

Starp mediķu algam un veselības aprūpes kvalitāti nedrīkst būt =zīmes,kā autors to propone.Šīs atkarības pastāvēšana un sludinašana veicina korupciju un pasliktina aprūpes kvalitāti,pieejamibu.Ģimenes ārsti un veselības sistēma arodslimību gadījumā darbojas darba devēju interesēs un faktiski pret šādiem pacientiem tiek pastrādats noziegums,apzinati bezdarbīgi un pat viltojot dokumentus vēršoties pret šo slimnieku izveseļošanas iespēju.

Atbildēt

???

17.01.2016. 10:54

kādā sakarā valstij vispār būtu jāmaksā alga ārstam kas nestrādā valsts vai pašvaldības iestādē???

Atbildēt

ciniķis

17.01.2016. 10:27

es īsti nesapratu kāpēc valstij būtu jāfinansē/jāsubsidē privātais medicīnas bizness, dodot algas privātklīniku ārstiem? Nu, ja tā ir privātklīnika, tad jau tā pelna uz maksas pacientiem. Kur te kāds "sociālisms'? Tas ir brīvais tirgus! Ja privātklīnika šajā tirgū netur konkurenci, tad pēc kapitālisma likumiem tā bankrotē un tās vietā nāk citi.

Atbildēt

Pipelštoks

17.01.2016. 09:04

Šeit pienācis brīdis parunāt par ģimenes ārstiem. Pasaulē šo dienestu pieņemts uzskatīt par primāro veselības palīdzību
===
Tiešām laiks parunāt par šo institūciju, kura Latvijā ir , kā jau te minēja pensionāru sociālais un uzticības dienests, darba nespējas lapu izrakstītājdienests, bet nekādā gadījumā nav primārās palīdzības dienests. Institūcija kura apēd naudu bez atdeves.

Atbildēt

Jaunajai valdibai!!!!

17.01.2016. 08:47

Visai valstij un ipashi VM vajag ES stingru finansu auditu .. Un pilnu arskaiti ES EK.. Kur un ka Latvija iztereja aiznemuma miljaedus ... Jo tie jaatmaksa realiem to izvazarajiem , ne visai tautai

Atbildēt

Veselibas ministrija

17.01.2016. 08:43

Ar 2016. 1. Martu visam privatam medikamentu firmam un aptiekam arlausim kompensejamos medikamentus par Valsts lidzekliem tirgot tik ar 0% uzcenojumu un pelnu... Ta parejam uz socialismu talak

Atbildēt

Ministrs G. B.

17.01.2016. 08:20

Cerams , ka ZZS tapat ierobezos oligarha Lemberga IESPEJU teret Valsts un pasvalsibas naudu ,,,, lika arskaitities

Atbildēt

ZZS

17.01.2016. 08:18

Belevicha atlauj kapitalismu tik sava biznesa , citur----- parejiem mulka arstiem der tik socialisms

Atbildēt

Komunisms

17.01.2016. 08:15

Tikpat socialistisks esi ari sava dela medikamentu biznesa , kur ar Valsts naudu braucat fan ar Mwrcwdes Benz , par ar Bentley ... Te ari ir ko arskaitities un novirzit VALSTIJ

Atbildēt

:)

17.01.2016. 06:31

»

Zinu

Lapsa, cik maksā raksts tavā lapelē


Tavu pensionāriem salaupīto zāļu miljonu nepietiks, Gunti.:)

Atbildēt

Pajoliņi gan viens, gan otrs

17.01.2016. 01:52

Nav ko lielīties ar algas pielikumiem, drīz slimnīcā visi(sanitārs, māsa, felšers un ārsts) saņems vienādu algu, jo sanitāriem ir vislielākais, jau otrais algas pielikums. Apinim, kā ārstu biedrības prezidentam, tādas problēmas ir par niecīgām, labāk aizšaut uz Parīzi paklausīties par piesārņoto gaisu un uzcept vēl vienu grafomānisku šedevru. Tikmēr Strazdiņa slimnīcā jau paziņots, ka algu ārstiem nepieliks, un vispār viņi ir jâsamazina lai pieliktu algu pārējiem. Runa, protams nav par zvaigznēm, bet...

Atbildēt

Apinis melo

17.01.2016. 01:26

Pirmkārt, arī es neieredzu ģimenes ārstus. Ar tām kaitēm, ko viņi var izārstēt, parasti tieku galā pats, bet tad, kad vajadzīgs speciālists, tad pie tāda nav iespējams tikt uzreiz, bet vēl jāmeklē ģimenes ārsta papīrs.
Un tad sanāk ka man sieva pusi dienas jāvadā starp ģimenes ārstu un speciālistiem 20 kilometru attālumā, jo vienam speciālistam papīrs ir izrakstīts, bet citam nav, dēlu gandrīz aizsūtīja pie dieviem, jo klepu ārstēja ģimenes ārsts kā bronhītu ar antibiotikām vienu reizi, tad otru reizi, tad parakstīja trešās antibiotikas, kuras "ņem visu", bet tikai man, kā stulbajam pacientam, nācās lasīt literatūru, lai saprastu, ka bērns jāved pie alergologa, jo viņam nekāda bronhīta nav, bet irsmaga alerģija kopā ar nu jau antibiotiku sagrautu imunitāti. Par sevi vispār nonsenss- tajā vienīgajā reizē, kad nopietni bija vajadzīga ārstu palīdzība, pataisīja par invalīdu, jo 4 reizes pārcēla pieraktu pie speciālista uz vēlāku laiku, mēģinot piespiest mani aiziet uz "maksātāju plūsmu".
Mana pieredze liecina, ka Latvijā ģimenes ārstus nevajag. Pietiekami maksātspējīga valsts esam, turklāt attālumi līdz specializētajām klīnikām un slimnīcam ir mikroskopiski. Cik jauki būtu ja visi tie simti ārstu, kuri pārvērtušies par papīru rakstītājiem, dispečeriem un pensionāru sociālo dienestu, atkal kļūtu par ārstiem- speciālistiem, atbilstoši savai profesijai.
Un tad varētu tiešām sakārtot modernu medicīnas sistēmu, kur telefona aplikācijā nospiežot pogu, parādās tuvākais brīvais speciālists, pie kura tad nospiežot pogu vari ierasties noteiktajā laikā, bez simtiem kilometru braukāšanas no Rīgas uz Rēzekni, jo saslimt gadās Rēzeknē, bet ģimenes ārsts ir Rīgā, bet vietējais ķirurgs bez ģimenes ārsta cedeles nemaz neko nesāk darīt, ja vien nesāc maksāt pa pilno. Nevajag Latvijā ģimenes ārstus, nevajag!

Atbildēt

Zinu

17.01.2016. 01:04

Lapsa, cik maksā raksts tavā lapelē?

Atbildēt

Uh

17.01.2016. 00:54

»

Troļļu gans

Balēviča troļļiem


Un kurš tad sasmērēja, Belēvičs pata, vai apmaksāti miskastnieciski?

Atbildēt

Troļļu gans

17.01.2016. 00:39

Balēviča troļļiem

O-ho-ho, atkal esam atdzīvojušies. Protams, kad cien.Balŗēviča k-gs sāk murgot par sevi kā ministru prezidenta, dzīvībai ir jābūt. Sasmērēto reputāciju ir jāsāk spodrināt ar ierastiem līdzekļiem, demagoģiju, meliem un sevis pašslavināšanu.

Atbildēt

Lv

17.01.2016. 00:20

»

hortenzija

Pirms rakstīt kārtējo savārstījumu, Apinis no sākuma varētu iepazīties ar likumu par 2016.gada valsts budžetu un atrast formulējumu, kam papildu piešķirtie 10 miljoni eiro paredzēti. Tur skaidri un gaiši ierakstīts, ka finansējums paredzēts valsts un pašvaldību ārstniecības iestādēs strādājošajiem. ...


Apinis sen neko nelasa, jo viņam ir tikai viena taisnība, tá, kuru kāds apmaksā. Nožēlojami ir tas, ka, lai savu svarīgumu pastiprinātu, šis pilnmēnescilvēks sevi pieskaita Lemberga tuvākajiem draugiem.

Atbildēt

Ãrsts

17.01.2016. 00:13

Pēteris jau sen parakstās zem saviem murgiem kā Ārstu biedrības prezidents, lai gan tos nekad nesaskaņo ar Ārstu biedrïbas valdi. Pilnīga izgāšanās bija 12.janvārī, kad uz melīgiem faktiem centās izdabūt valdes lēmumu par ministra nomelnošanu. Ar prieku redzēšu naudas nesējus, kuri neapmierinātībā atprasīs samaksāto naudu no Peķkas

Atbildēt

Es

16.01.2016. 23:59

Apinis ir paņēmis naudu no Dina Šmita, kurš vācalīdzekļus no farmācijas lielkompānijām, lai palaistu nākamo melno PR kampaņu pret Belēviču, Lato Lapsa ir tikai instruments ar kura palīdzību to mēslu sildīt.

Atbildēt

mums visur komunisma ekonomika

16.01.2016. 23:10

'naudu nepelna, bet izsit" , nevajag šito vienu tiesāt, izglītības sistēma tāda pati.
Pasarg dievs, no privātajiem, nedod 20%

Atbildēt

hortenzija

16.01.2016. 21:18

Te ikviens var pārliecināties pats "66.pants. Noteikt, ka Veselības ministrijas budžeta apakšprogrammas "33.01.00 Ārstniecība" finansējums 10 000 000 euro apmērā paredzēts valsts un pašvaldību ārstniecības iestāžu nodarbināto darba samaksas pieauguma nodrošināšanai atbilstoši noslēgtajiem līgumiem par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un apmērā."

http://likumi.lv/ta/id/278623-par-valsts-budzetu-2016-gadam

Atbildēt

hortenzija

16.01.2016. 21:13

Pirms rakstīt kārtējo savārstījumu, Apinis no sākuma varētu iepazīties ar likumu par 2016.gada valsts budžetu un atrast formulējumu, kam papildu piešķirtie 10 miljoni eiro paredzēti. Tur skaidri un gaiši ierakstīts, ka finansējums paredzēts valsts un pašvaldību ārstniecības iestādēs strādājošajiem. Kā Saeima lēma, tā līdzekļi tika sadalīti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...