Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fuck

21.03.2017. 00:45

»

Fuck

Tas kas notiek prokuratūrā,ir vārdiem neaprakstāmi,jo likumus viņi paši pārkāpj, bet,kamēr genprokurors būs Ēriks Kalnmeiers,tikmēr nemainīsies nekas un triumfēs tādi kā Adleri,Kalniņš u.c


Es vēlreiz ļoti, ļoti no sirds atvainojos! Tiešām tik nelāgi sanāca, ka no bēdām laikam atkal iešu pēc Walter ar šnabi...

Atbildēt

Fuck

20.03.2017. 23:28

»

Fuck

Tas kas notiek prokuratūrā,ir vārdiem neaprakstāmi,jo likumus viņi paši pārkāpj, bet,kamēr genprokurors būs Ēriks Kalnmeiers,tikmēr nemainīsies nekas un triumfēs tādi kā Adleri,Kalniņš u.c


Pārlasīju un pats nesapratu, ko uzrakstīju. Atvainojos Kalnmeieram, Adleram, Kalniņam. Atvainojos, godātie kungi, vakar totālā pālī sakomentēju te muļķības. Turpmāk zināšu - Walter ar šņabi nav labi.

Atbildēt

interesanti

20.03.2017. 14:43

No kura laika parakstot ar elektronisko parakstu tiek pievienota saņēmēja adrese?!

Atbildēt

Gadās

20.03.2017. 14:34

Kļūdīties ir cilvēcīgi!

Atbildēt

!

20.03.2017. 13:00

»

Tu jau parakstīji?

Tevi apzog, paraksties...


,,parakstu ,,vaksana asv kolonija latvija.

Atbildēt

!

20.03.2017. 12:58

visa asv kolonija un briseles protektorats latvija ir viens liels haoss.

Atbildēt

Jahs

20.03.2017. 02:05

Parasti, līdzko lasāms uzvārds malahoska - nekādas gaišās domas galvā nenāk... Par prokuratūru - diemžēl bēdīgi, jo tā ir pārkrievita un liela daļa ne to talantīgāko cilvēku tur strādā!
Kā malahovskas dēlam ar ārzemju kredītsaistību dzēšanu?

Atbildēt

labucka

19.03.2017. 22:16

»

Tu jau parakstīji?

Tevi apzog, paraksties...


Vai Ineta Malahovska parakstījās par jurista Ivara Redisona iniciatīvu? Ja nē, tad ko viņa no sevis tēlo?


evi apzog, paraksties:
Ir trīs iniciatīvas portālā ManaBalss, kas skar ap 300 000 ģimeņu vai tuvu vienam miljonam cilvēku, ja rēķina ģimenes sastāvu – “Par zemes piespiedu nomu” vai kadastrālās vērtības nelietībām, bet tauta neparakstās. BRĪNUMS, tauta guļ un sūkstās – cik valdība slikta, nereti sakot – cik valsts slikta (valsts nav vara). Vecākie ļaudis baidās parakstīties, ka varot izpaust savus datus. Nekā, INTERNETBANKA nodrošina drošību. Vai tu parakstījies ar savu internetbanku? Nē, ieej portālā mana balss.lv un atrodi 3 iniciatīvas, kas gaida tavu parakst

Atbildēt

Fuck

19.03.2017. 22:12

Tas kas notiek prokuratūrā,ir vārdiem neaprakstāmi,jo likumus viņi paši pārkāpj, bet,kamēr genprokurors būs Ēriks Kalnmeiers,tikmēr nemainīsies nekas un triumfēs tādi kā Adleri,Kalniņš u.c.

Atbildēt

Tu jau parakstīji?

19.03.2017. 22:00

Tevi apzog, paraksties:
Ir trīs iniciatīvas portālā ManaBalss, kas skar ap 300 000 ģimeņu vai tuvu vienam miljonam cilvēku, ja rēķina ģimenes sastāvu – “Par zemes piespiedu nomu” vai kadastrālās vērtības nelietībām, bet tauta neparakstās. BRĪNUMS, tauta guļ un sūkstās – cik valdība slikta, nereti sakot – cik valsts slikta (valsts nav vara). Vecākie ļaudis baidās parakstīties, ka varot izpaust savus datus. Nekā, INTERNETBANKA nodrošina drošību. Vai tu parakstījies ar savu internetbanku? Nē, ieej portālā mana balss.lv un atrodi 3 iniciatīvas, kas gaida tavu parakstu:
(1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ , jau savākti 8731 paraksts
(2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI, jau savākti 5434 paraksti

(3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU, savākti tikai 2008 paraksti. Šeit piedāvā grozīt “Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumu”, lai zemei zem daudzdzīvokļu mājām un neražojošām būvēm noteiktu vēsturiski taisnīgu kadastrālo vērtību un reālu zemes nomas un izpirkuma maksu.

Iespējams, jauniešus tas neinteresē, lai cīnās vai NE cīnās viņu vecāki., pensionāri, jauniešiem nav jāmaksā par piespiedu nomas zemi un nav jāpazemojas šai zemes uzpircēju bandai, kas nereti saucama investīciju baņķieru izteiktiem vārdiem: Maksātnespējas administrācija ir bandīti, organizētā noziedzība.
(Arī tā ir sapirkusi milzum zemes miljonu vērtībā). Un atliek tikai gulēt, arī Vienotības biedriem un gausties – cik slikta valdība. Vajag strādāt, solidarizēties, kaut tā nav tava daļa. tevi tas neskar, paraksties un BEZ MAKSAS.
Valdībai vai atsevišķām partijām, tajā skaitā VIENOTĪBAI vajag tautas atbalstu – parakstus. Šobrīd (nerunāju par Rīkojumu nr 2) Saeimas atlaišana – tā ir provokācija, tautas musināšana.
(1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ https://manabalss.lv/zemei-jabut-maju-iedzivotaju-ipasuma/show

(2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI https://manabalss.lv/par-grozijumiem-valsts-kadastra-likuma-67-panta/show

(3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU
https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show
Piedāvājam grozīt "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumu", lai zemei zem daudzdzīvokļu mājām un neražojošām būvēm noteiktu vēsturiski taisnīgu kadastrālo vērtību un reālu zemes nomas un izpirkuma maksu.

Atbildēt

Prof. Haoss

19.03.2017. 21:54

Raksta virsraksts ir ļoti precīzs, varbūt pat nepilnīgs, jo man liekas, ka prokuratūrā situācijā ir daudz drūmāka.

Kaut vai tas - mūsu "atbildi" var pārsūdzēt ....?!

Kurā likumā ir teikts, ka "atbildi" var pārsūdzēt - vari minēt 7 reizes un neatminēsi. Prokuratūra neraksta motivētus lēmumus, ja tu prasi ierosināt krimināllietu (ak, process pošol) tur tā nelaime.

Prokuratūras neprotestē par tiesu spriedumiem, ja sūdzies.

Prokuratūra neaizstāv nabadzīgo tautu, kurai nav līdzekļu aizstāvībai vai tml.
Prokuratūra nekontrolē MK virzīto likumu likumību.

Uzskaitīt vēl.

Prokuratūra neuzrauga izmeklēšanu lietās, kuras vilcina līdz noilgumam - tādu laikam desmitiem tūkstoši gadā.

Atbildēt

edge

19.03.2017. 19:16

Vēsturi noder atcerēties, jo Šķēle u.c. godājami baņķieri, oligarhi un kampēji jau Latvijā pēc 1991.g. par ietekmīgiem kļuva ne jau saskaņā ar kādiem ekonomikas likumiem, bet gan t.s. "grūtup-likumiem". Auseklīšiem bija fantastiski liela atbildības sajūta, taču rezultāts...gluži kā teicienā par "labajiem nodomiem, ar kuriem ceļš uz elli bruģēts".
No intervijas ar I.Godmani:"...Nu, paanalizēsim visus šos trīs cilvēkus. Šķēle - strādāja manā valdībā kā ministra vietnieks. Ļoti labi un ļoti aktīvi, es to periodu par viņu tiešām atceros pozitīvi. Pēc tam kad parādījās pirmās ziņas, ka top "Avelats" un tā tālāk. Es kādreiz ar viņu satikos [un vaicāju], no kurienes es to dzirdu, ka tādi pārtikas pārstrādes uzņēmumi un tā tālāk. Viņš atbildēja - jā, tas ir noticis likuma ietvaros, nevienu likumu neesmu pārkāpis. Ir jau ļoti vienkārši pateikt, ka tie likumi ir nepareizi, jo, redz, Šķēle, bet tad Šķēles vietā būtu kāds cits."
Godmanis: gandrīz fiziski nomiru (IR.lv)

Atbildēt

docētājs

19.03.2017. 17:22

Nesen kaut kur bija rakstīts, ka Latvijā ir 200 000 neatklātie noziegumi. Vai tā nav arī prokuroru atbildība? Vai daļa no viņiem nav kārtojuši eksāmenu pie tā paša Gunāra Kūtra? Kādas atzīmes bija prokurorei? Kā mācījās augstskolā pati Ineta Malahovska? Vai viņa bija spējīga, ir vai būtu nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par zvērinātu advokāti?

Atbildēt

;)

19.03.2017. 17:00

»

Jānis

Malahovska joprojām ar savas draudzenes Baibas Rulles palīdzību dabū iekšā pietiek.com savu haltūru apskatus


Spēļu zāles apmeklētāju kontingents lielākajai daļai sabiedrības šķiet visai bēdīgs - dzīves ceļos apmaldījušies dīkdieņi, maldīgu vilinājumu pārņemti jaunieši vai atkarību nomocīti dzīves pabērni. Tomēr spēlmaņu vidū reizi pa reizei uzrodas arī tāds personas, no kurām tas galīgi nav bijis gaidīts un, kuru morālai stājai būtu jābūt diezgan nevainojamai. Žurnāla «Kas Jauns» rīcībā nonākusi informācija, ka krāsaino un mirgojošo spēļu automāta pogu vilinājuma pārņēmis žurnālisti Baibu Strautmani. Baiba Strautmene dzīvo kopā ar Inetas Malahovskas bijušā kolēģa Augstākās tiesas tiesneša Andra Guļāna draugu, bijušo Augstākās tiesas tiesnesi, tagad advokātu Vonsoviču.

Atbildēt

Viktor, turies!

19.03.2017. 16:55

Zīmīgo datumu – 12.12.12. – par savas kopdzīves sākumu Jelgavā izvēlējušies desmit pāri. Divi no viņiem gredzenus mija Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, pārējie – pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā.
Laimīgi un apgaroti šodien «jā» viens otram sacīja Latvijas pilsonis Viktors Kmets un viņa dzīves draudzene Laima Duglas no Lietuvas. «Interesanti, ka mans laimīgais skaitlis ir deviņi un, sasummējot ciparus kombinācijā 12.12.12., arī iznāk deviņi. Tāpēc nav šaubu, ka mūsu kāzu datums būs veiksmīgs! Viņa ir mana laime,» priecīgi stāsta jaunais vīrs. Viktors piebilst, ka zīmīgs ir arī viņa sievas vārds, kas jaunajam vīram noteikti kopdzīvē atnesīs daudz laimes.

Atbildēt

mantess

19.03.2017. 16:55

»

radziņš

“Lūdzu steidzami man rakstveidā izskaidrot, kādā stāvoklī atradās prokurors V.Kmets, nespējot apjēgt, ko un kam raksta, un vai vispār šāds prokurors, kura personiskā ieinteresētība kriminālprocesā jau ir redzama ar “neapbruņotu aci”, var pildīt prokurora pienākumus,” - ar šādu iesniegumu pēc īpatnās...


Pagājušajā nedēļā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētais uzņēmējs, miljonārs Jūlijs Krūmiņš otrdien Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Viens pret vienu" apgalvoja, ka Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājai Aijai Orniņai nesen uzdāvinājis "divsimt, trīssimt tūkstošus".

To Krūmiņš izstāstīja, skaidrojot, kāpēc viņam nebūtu jēgas mēģināt, piemēram, dot kukuli Orniņai, jo viņa naudu no Krūmiņa var dabūt arī tāpat vien.

"Ja Orniņai šodien vajag vienu tūkstoti vai miljonu, tad viņa no manis to mierīgi var paņemt tūliņ. Es viņai tikko uzdāvināju divsimt, trīssimt tūkstošus. (..) Viņu tikko izmeta ārā no dzīvokļa Vecrīgā, es viņai iedevu dzīvokli Jūrmalā, neprasot nevienu kapeiku," izteicās Krūmiņš.

Līdz ar to uzņēmējs mēģināja apgāzt izskanējušo versiju, ka viņš varētu būt piedāvājis kādu labumu tiesnesei Orniņai, lai palīdzētu savam paziņam Jurim Miķelim kādas civillietas sakarā. Šādu versiju miljonārs vērtēja kā pilnīgi absurdu.

Krūmiņš piebilda, ka Orniņu pazīst jau sen un trīsreiz aicinājis viņu par sievu, bet tiesnese nav piekritusi, jo viņai patīkot savs darbs.

Atbildēt

radziņš

19.03.2017. 16:51

“Lūdzu steidzami man rakstveidā izskaidrot, kādā stāvoklī atradās prokurors V.Kmets, nespējot apjēgt, ko un kam raksta, un vai vispār šāds prokurors, kura personiskā ieinteresētība kriminālprocesā jau ir redzama ar “neapbruņotu aci”, var pildīt prokurora pienākumus,” - ar šādu iesniegumu pēc īpatnās atbildes saņemšanas Malahovska vērsās pie Jelgavas prokuratūras virsprokurores Vidas Kravcovas.

-------------------------

Gribas zināt, ko par to saka Inetas Malahovskas slavenais draugs miljonārs Jūlijs Krūmiņš un viņas kaimiņš Langstiņos miljonārs Raimonds Gerkens?

Atbildēt

???

19.03.2017. 16:47

Kas ir tā Ineta Malahovska, kurai piemīt spēja būt tam lielajam pārsteigumam. Ja bija tiesnese, kāpēc vairs nestrādā? Kaut kas notika?

Atbildēt

Pēteris

19.03.2017. 16:44

»

Jānis

Atkal Vilors Eichmanis uzdarbojas


Vislabāk juristus atmasko paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un viens par otru visu zina.

Atbildēt

noziedzības līmenis ir stabils

19.03.2017. 16:36

Latvijā noziedzības līmenis ir stabils, un pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2015.gadu, noziegumu skaits ir pat samazinājies, 21.febr., prokuratūras gada pārskata sanāksmē paziņoja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.
Kopumā valstī pagājušā gadā reģistrēti 45 639 noziegumi, kas ir par 1767 noziegumiem mazāk nekā 2015.gadā.
Lai arī noziedzības stāvoklis ir stabils, noziedzības kritums Latvijā ir mazākais no Baltijas valstīm, ja noziegumu skaitu rēķina uz 100 000 iedzīvotājiem. Īpaši straujš noziedzības kritums vērojams Lietuvā, kura veikusi pasākumus minimālā kaitējuma robežas noteikšanai, no kura jāsāk krimināllieta par neliela apmēra zādzībām.

Kopumā pagājušā gadā uz 100 000 iedzīvotājiem Latvijā reģistrēti 2327 noziegumi, Igaunijā 2199 noziegumi, bet Lietuvā 1903 noziedzīgi nodarījumi.

Atbildēt

Er

19.03.2017. 16:18

Bet nu tiešām HAOSS PROKURATŪRĀ!!!! Cilvēks nokļūdās adresē, nu, viss - HAOSS! Lapsa sāk laist apollo.lv stilā - virsrakst pa rubli, saturs pat kapeikas nav vērts :D

Atbildēt

Jānis

19.03.2017. 16:10

Malahovska joprojām ar savas draudzenes Baibas Rulles palīdzību dabū iekšā pietiek.com savu haltūru apskatus.

Atbildēt

?

19.03.2017. 16:06

Februārī Saeimā vislielāko atalgojumu saņēmis jurists (Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzējs Gunārs Kūtris. Ko viņš par to saka? Ko par to saka Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka un biedrības Par godīgumu tiesu varas sistēmā Temīda dibinātājs Ivars Redisons (kurš mācījies vienā skolā paralēlklasē bijušajam Augstākās tiesas priekšsēdētājam un Inetas Malahovskas kolēģim Andrim Guļānam)?

Atbildēt

nekādu noslēpumu!

19.03.2017. 16:00

Ineta Malahovska no Langstiņiem ir strādājusi par tiesnesi kopā Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesā ar Ingrīdu Labucku, Borisu Geimanu, Irinu Jansoni, Andri Guļānu, Ināru Osi, Ingrīdu Labucku un citiem. Vēlāk Rīgas apgabaltiesā, kur tiesneši ir viņas bijušais kolēģi Boriss Geimans un Irina Jansone, pārstāvēja tiesā Latvijas Juristu biedrības Aivara Borovkova SWH laika kolēģi Gulbi pret Aivaru Lembergu.

Atbildēt

p.s.

19.03.2017. 15:51

»

Labucka

Ineta, novēlu, lai vēzis, kas bija Inārai Osei, pāriet Tev un pielīp klāt kā pirts slota, nelaižot vaļā


Tā kā Tu esi daudzu cilvēku acīs pēdējā neliete, tad novēlu, lai Tev pāriet arī Andra Grūtupa vēzis.

Atbildēt

Labucka

19.03.2017. 15:49

Ineta, novēlu, lai vēzis, kas bija Inārai Osei, pāriet Tev un pielīp klāt kā pirts slota, nelaižot vaļā.

Atbildēt

Er

19.03.2017. 15:42

Vispār jau procesa virzītājam pašam ir tiesības lemt, ko izpaust, un ko nē. Sensitīva informācija tak netika izpausta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....