Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Viedais Manels
05.01.2022.
Komentāri (133)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedais Mamelis

05.01.2022. 22:45

»

Debesu koris

Māneļa *talantīgos* murgus*iesaku ,atvainojos,mirušajiem


Es, protams, neesmu Rainis vai Olivers Everts, taču man savs literārais pseidonīms patīk.

Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Atbildēt

Viedais Mamels

05.01.2022. 22:42

»

Manel

ja jau drīz visi potētie apmirs, tad būs darbaspēka trūkums un tad visiem dzīvi palikušajiem nepotētajiem būs jāsāk vergot pasaules ļaunīšiem. tev liekas, ka esi baigi gudri darījis nepotējoties, bet īstenībā esi galīgi ieberzies. Potētie būs brīvi debesu korī bet tu atkal sargāsi cietumu. Sūdu būšana...


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Viedais Mamels

05.01.2022. 22:41

»

Ne jāiestājas, ne jāizstājas

Jo ikviens neesam iestājušies, tātad nevaram izstāties...


Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš.

Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

pidrallā

05.01.2022. 22:31

»

?

varbūt ir kāda oficiāla statistika? FB ekspertu viedokli nevajag. Ak nav? Nu ja, hunta jau statistiku ir sagrozījusi


Hunta tikai pārtrauca statistiku publicēt kad vakcinētie sāka slimot un slimnīcās gulēt.

Atbildēt

Ne jāiestājas, ne jāizstājas

05.01.2022. 21:47

»

Jāizstājas, lai dibinātu neatkarīgu latviešu valsti

Siliņa domāja savādāk. No Latvijas jeb LPSR-2 izstāsies cilvēki, jo viņus neapmierinās režīma darbība! Daudziem latviešiem riebjas tautu parādos iegrūdošā un latviešu tautu iznīcinošā valdībā. Siliņa kā īsta nacionāliste cer, ka nākotnē tiks izveidota neatkarīga latviešu valsts Latvija, tiks veikta ...


Jo ikviens neesam iestājušies, tātad nevaram izstāties.

Utopija par valsti ir utopija.

Kā kapitālisti globalizējas, valstis arī globalizējas, zaudējot savu valstiskumu.

Viss nenovēršami turpinās. Pretī centrbēdzes spēkiem ir centrtieces spēki.

Centrtieces spēki katru personu nenovēršami virza uz savas pašizpausmes un pašrealizācijas individuālo konkurences augstāko kvalitāti.

Centrtieces spēku panākumi ir ir jauna formas kvalitāte, kas nav un nevar vairs būt valsts forma.

Sāciet beidzot to saprast!

Piedod, Viedais, atkal ne par tēmu!

Atbildēt

Manel

05.01.2022. 21:34

ja jau drīz visi potētie apmirs, tad būs darbaspēka trūkums un tad visiem dzīvi palikušajiem nepotētajiem būs jāsāk vergot pasaules ļaunīšiem. tev liekas, ka esi baigi gudri darījis nepotējoties, bet īstenībā esi galīgi ieberzies. Potētie būs brīvi debesu korī bet tu atkal sargāsi cietumu. Sūdu būšana, ne?

Atbildēt

Jāizstājas, lai dibinātu neatkarīgu latviešu valsti

05.01.2022. 21:18

»


Es te paskatījos Siliņas CV - sociālo zinātņu maģistra grāds vadībzinātnē! Tas nav nopietni! Un Siliņa uzmetusies par Jauno zinātnieku apvienības jeb biedrības valdes locekli. Dīvaini, ka viņa ir eksperte Cietvielu fizikas institūtā. No fizikas neko nejēdz un neko nav studējusi, bet skaitās eksperte! Atceros to raidījumu iekš TV, kur Lapsa ieņirdza par Siliņu - tur bija pelnīti! Savukārt šo raidījumu neredzēju, bet zinu, ka Siliņa ir no NA. Protams, viņas teikto var dažādi interpretēt un es to interpretēju šādi, bet laikam esmu kļūdījies un par daudz sacerējies, jo Siliņai tomēr pašvaki ar nacionālismu un īsti gudra arī nav.

Atbildēt

?

05.01.2022. 21:15

»

fakts

Pašlaik sadurtie sprāgst kā mušas,nevakcinētie nespēj noķert.Sadurtie "debesu korī" nenonāks,tie savas dvēseles ir iemainījuši pret desu


varbūt ir kāda oficiāla statistika? FB ekspertu viedokli nevajag. Ak nav? Nu ja, hunta jau statistiku ir sagrozījusi...

Atbildēt

nu nu

05.01.2022. 21:12

Bijušais varas pakaļlaiža un Centrālcietuma uzraugs mānelis ir atkal klāt ar kārtējo "šausmu stāstu". Vēl nelasījis rakstu, tikai pēc virsraksta sapratu, ka autors ir visu ieslodzīto bieds viedais manels.
P.S Dīvaini, šajā portālā pret visādiem policistiem, apsargiem un citiem varas pārstāvjiem attiecas ar nicinājumu. Manels arī ir bijušais cietumsargs, kāpēc viņš lien komunicēt ar normāliem cilvēkiem? Lai drukā savos draugiem.lv savām 4000 vecenītēm. Ja vēl tie viņa murgi būtu kaut cik lasāmi..

Atbildēt

Debesu koris

05.01.2022. 20:56

Māneļa *talantīgos* murgus*iesaku ,atvainojos,mirušajiem!

Atbildēt

beidzot kāds sapratis

05.01.2022. 20:51

»

Kremļa meliem īsas kājas

Kā tiek darbināta krievu propogandas mašīna


Kremlis izveidoja Covidu, un uz vakcīnbiznesa tā uzvārās, tā uzvārās, mūs var glābt tikai ASV un NATO spēku 100 kāršošna Latvijā!

Atbildēt

Kremļa meliem īsas kājas

05.01.2022. 20:40

Kā tiek darbināta krievu propogandas mašīna.
https://youtu.be/8DqMDft375w

Atbildēt

Jāizstājas, lai dibinātu neatkarīgu latviešu valsti

05.01.2022. 20:35

Siliņa domāja savādāk. No Latvijas jeb LPSR-2 izstāsies cilvēki, jo viņus neapmierinās režīma darbība! Daudziem latviešiem riebjas tautu parādos iegrūdošā un latviešu tautu iznīcinošā valdībā. Siliņa kā īsta nacionāliste cer, ka nākotnē tiks izveidota neatkarīga latviešu valsts Latvija, tiks veikta deokupācija un dekolonizācija, un tiks tiesāti bijušie komunisti un krievu okupantu pakalpiņi.

Atbildēt

fakts

05.01.2022. 20:33

»

Raksta sausais atlikums

"Debesu korī" lielākā varbūtība ir nonākt melnos maisos nevakcinētajiem. Vakcinētajiem toties ar vieglāku vai smagāku slimošanas gaitu tai korī krietni maza varbūtība tikt. Katram sava izvēle


Pašlaik sadurtie sprāgst kā mušas,nevakcinētie nespēj noķert.Sadurtie "debesu korī" nenonāks,tie savas dvēseles ir iemainījuši pret desu.

Atbildēt

Raksta sausais atlikums

05.01.2022. 20:24

»

Raksts labs

Pie siles esošie slimos,kur liksies,kad kādu pieslēgs aparātiem,tad varbūt dziedās citu dziesmu,bet Debesu korī


"Debesu korī" lielākā varbūtība ir nonākt melnos maisos nevakcinētajiem. Vakcinētajiem toties ar vieglāku vai smagāku slimošanas gaitu tai korī krietni maza varbūtība tikt. Katram sava izvēle.

Atbildēt

Viedais Mamels

05.01.2022. 19:44

»

Raksts labs

Pie siles esošie slimos,kur liksies,kad kādu pieslēgs aparātiem,tad varbūt dziedās citu dziesmu,bet Debesu korī


Neesmu nevienā politiskā partijā, jo nekur tādus viedos idiņus neņem pretī, un man par savu imidžu raizes nav, jo nekāda imidža man vispār nav. Cērpu stulbas aitas gan dzīvē, gan savos talantīgajos rakstos. Arī turpmāk rakstīšu ar literāro pseidonīmu, kas man tīk bet neatbilst pēc būtības, jo nēsu viedais kaut arī tā visiem uzbāžos. Pēc troļļu stabules nelēkāšu par velti, tikai par maziņu samērīgu atlīdzību! Vēlreiz tfu uz visiem kas man netic bet ņirgājas par manu pamuļķa imidžu un manu viedo talantu, tāpat kā tfu uz mani, varmāku dienderi un dirslaizītāju!

Atbildēt

Viedais Mamels

05.01.2022. 19:42

»

apņirgātais lasītājs

manelis v.-tiešām zemcilvēks,šī portāla apkaunojums.PIETIEK melot


Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Atbildēt

Raksts labs

05.01.2022. 19:42

Pie siles esošie slimos,kur liksies,kad kādu pieslēgs aparātiem,tad varbūt dziedās citu dziesmu,bet Debesu korī.

Atbildēt

Viedais Mamels

05.01.2022. 19:40

»

Piekrītu trollim Manelam

“Esmu dzirdējis, ka dažās ģimenēs potējas tikai viens pieaugušais, lai izglābtu laulāto draugu no kaitīgās injekcijas un, kad potētā organisms neizturēs, lai bērniem paliktu kaut viens vecāks. Šie ļaudis netika apkrāpti. Ar varu apveltītie varmākas viņus brutāli salauza...


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas vairāk rīt), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu savās vecajās baletčībiņās uz pliku kāju), iet pie friziera (arī es kā plikpauris gribu turpināt intīmo zonu apfrizēšanu un vaksāciju bet nedrīkstu) utt.

Atbildēt

Fakts uz sejas

05.01.2022. 19:27

»

apņirgātais lasītājs

manelis v.-tiešām zemcilvēks,šī portāla apkaunojums.PIETIEK melot


Mānelis -reti riebīgs plikpauris !(gribēju teikt-tukšpauris) !

Atbildēt

Ute Utins to vien gaida

05.01.2022. 19:26

»

latvietiņš

Vajag gan potēties, ja kungi saka. Tas tak ir droši un pret kovidu aizsargā. Pats to televīzijā vairākas reizes esmu dzirdējis un tādēļ skaidri zinu. Un dusmīgs esmu uz visiem, kas saka, ka no potēm varot nomirt vai par invalīdu palikt. Kā kaut ko tādu var teikt, ja neesi pamēģinājis? Vispirms pamēģini...


jo viņa aģentūra veic potēšanu Latvijā...

Galvenie sātanisti Latvijā Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Latvijas pārstāvniecības vadītājs, žīds, “profesors- nāves eksperts” Uldis Mitenbergs un viņa nāves aroda kolēģi, kuru portreti grezno PVO (WHO) mājaslapu : “ slepkavas profesori- eksperti”, kas sniedza Stradiņa klīnikā 2020. gadā PVO galvenās aģentūras “ekspertu- slepkavu” rekomendācijas Covid-19 cietušo aizraidīšanai uz viņsauli - ar injekciju brutāli apturot diafragmas muskuļu darbību un nosmacējot skābekļa maskām - ventilatoriem - sadedzinot plaušu iekaisušos audus.

Slepkavas joprojām staigā dzīvi un veseli un turpina “pūst pīlītes”.

Skatīt šeit:

https://apps.who.int/iris/rest/bitstreams/1390564/retrieve

Atbildēt

derdz

05.01.2022. 19:20

»

latvietiņš

Vajag gan potēties, ja kungi saka. Tas tak ir droši un pret kovidu aizsargā. Pats to televīzijā vairākas reizes esmu dzirdējis un tādēļ skaidri zinu. Un dusmīgs esmu uz visiem, kas saka, ka no potēm varot nomirt vai par invalīdu palikt. Kā kaut ko tādu var teikt, ja neesi pamēģinājis? Vispirms pamēģini...


Vai patiešām, uzrakstu savu e-pastu, un nosūtīšu literatūru, sākot ar 1950 gadu, veiktiem pētījumiem, pierādījumiem, utt., zinātniski pierādīts, utt., ka ir daļa cilvēku kurus nedrīkst vakcinēt, un daļa no vakcīnas aiziet aizsaulē. To visu nosaka pēc tam, kad jau ir problēma, un to tad noskaidro ... papētī vakcīnu aprakstus .. dažos būs minēts, kuriem nedrīkst un kāpēc, tāpat arī ir medikamentu (zāļu) nepanesība, utt. . Literatūra, simtiem grāmatu un pētījumu ar atsaucēm, internetā daļa būs pieejama, bet daļa jāizprasa no valstu bibliotēkām, utt.. Man piejama 500. Tā k;a ne tu, ne es, ne mēs, neesam Dievi, lai spriestu ka tu vai es, esam pareizi

Atbildēt

apņirgātais lasītājs

05.01.2022. 18:50

manelis v.-tiešām zemcilvēks,šī portāla apkaunojums.PIETIEK melot!

Atbildēt

latvietiņš

05.01.2022. 18:32

Vajag gan potēties, ja kungi saka. Tas tak ir droši un pret kovidu aizsargā. Pats to televīzijā vairākas reizes esmu dzirdējis un tādēļ skaidri zinu. Un dusmīgs esmu uz visiem, kas saka, ka no potēm varot nomirt vai par invalīdu palikt. Kā kaut ko tādu var teikt, ja neesi pamēģinājis? Vispirms pamēģini un tad runā. Nu ja pašam trūkst dūšas, tad ļauj lai vispirms bērni vai sieva pamēģina. Latvijā neviens no potes nav ne nomiris, ne saslimis. Daži tādi pusslimi vai pusmiruši aizvelkas potēties un pēc tam savā nāvē vai slimībā vaino poti. Tā ir ūdens liešana uz kremļa dzirnavām. Putins to vien gaida, lai mēs te visi sāktu šaubīties par vakcīnu labajām īpašībām un neietu vakcinēties.

Atbildēt

Redzi, Manel!

05.01.2022. 18:18

Nenovirzos no tēmas. Tā, kā to gribi! Arī neuzrūku tev personīgi! Lai arī rakstiņš īss un neko nepateic jaunu, turpini vien pilnos auļos - kā tev vajag - no priekšas, aizmugures.. vai kā iedomājes!

Atbildēt

Un bilde trollim Manelam laba rakstam

05.01.2022. 18:15

Turpini, Manel, jāt lasītāju. Šausmas, šausmas, šausmas, kā hunta ar mums izdarās!

Atbildēt

Piekrītu trollim Manelam

05.01.2022. 18:13

“Esmu dzirdējis, ka dažās ģimenēs potējas tikai viens pieaugušais, lai izglābtu laulāto draugu no kaitīgās injekcijas un, kad potētā organisms neizturēs, lai bērniem paliktu kaut viens vecāks. Šie ļaudis netika apkrāpti. Ar varu apveltītie varmākas viņus brutāli salauza.”

Bet lielākoties potējas tie, kuriem trūkst kritiskā saprāta - tā veidojas dabiskā izlase.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...