Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

janis

09.09.2016. 21:15


....rezerves balastu var izvietot arī Latvijas Akamēdijās.Cilvēkiem ir jāēd,ko darīt.

Atbildēt

mango

05.09.2016. 21:18

»

Jā!

Jā, aprobežotība tomēr eksistē - tā vienmēr domāju pēc Priedīša rakstu izlasīšanas


Tas Tev no sava prata mazspējas. Loti labs raksts.

Atbildēt

Dens

05.09.2016. 17:29

»

Jā!

Jā, aprobežotība tomēr eksistē - tā vienmēr domāju pēc Priedīša rakstu izlasīšanas


Lasi, bet neceri latviešu smirdonīti, ka arī pats varēsi tā rakstīt, tava aprobežotība ir gēnos kā latvietim nelaimīgajam.Aiz savas mazvērtības lamā profesoru.Bet tādi jau ir latviešu skaistuļi ar truliem un nekaunīgiem purniem.

Atbildēt

Jā!

05.09.2016. 16:47

Jā, aprobežotība tomēr eksistē - tā vienmēr domāju pēc Priedīša rakstu izlasīšanas...

Atbildēt

annina

04.09.2016. 15:16

kada vena pec ir jaapsaukajas ka tadi tini ja runa tad runa par temu nu vai nav aprobezoti cilveki ja neproti komentet tad pakluse .pec tam brinamies par berniem kuri prot lamaties ir agresivi

Atbildēt

Deniss

04.09.2016. 14:13

»

a ko ta nu?

Aprobežotāku kūdītāju pret valsti kā priedīti grūti būtu atrast.Apriet un apsaukāt kādu politiķi jau nav liela māksla


Tipisks tipiski aprobežota latvieša murgs, tāpēc arī ir tik stulba valsts ar zagļiem priekšgalā pie latviešu galda.

Atbildēt

a ko ta nu?

04.09.2016. 13:14

Aprobežotāku kūdītāju pret valsti kā priedīti grūti būtu atrast.Apriet un apsaukāt kādu politiķi jau nav liela māksla.
Kur cilvēkam iekšā tik daudz indes un nelabas smakas?

Atbildēt

kolaborants sorosīts

02.09.2016. 21:21

Djordjam kolonijās nav vajadzīgi izglītoti cilvēki..
Ja kāds sanāks- pats par savu naudu aizvedīs savas smadzenes uz Rietumiem..Pārējiem lemts pūt un vergot par minimālo..Par to parūpēsies Rietumos izglītotais Rinkijs ar Pabriku un vietējā sorosītu- globalistu banda, pec kuras Centrāle jau gadiem raud..Globālistu aģentiem vieta cietumā..

Atbildēt

>>guntis grūtnieks

02.09.2016. 15:34

Ko jums ebreji ir nodarījuši......

Atbildēt

es

02.09.2016. 14:22

Tas tiešām ir īsts Piebalga raksts? :))) Izskatās vairāk pēc feļetona :)
Var jau kādreiz kaut ko glupu pamuldēt, bet šis jau nu ir pāri visām veselā saprāta robežām.

Atbildēt

Guntis Grūtnieks

02.09.2016. 11:08

»

bonza

Apnicis šis štata autors ar saviem izplūdušajiem sacerējumiem.Faktu nav,tik žults no savam iekšām


Tipiski latviska attieksme. Tipiski pārmetumi: teksts liekas par garu latvieša smadzenēm; nav faktu, kaut gan ir fakti. Tādai attieksmei der vairāki apzīmējumi - aprobežotība, daunisms, kretīnisms, idiotisms, debilisms, mežonība, neattīstība. Latvietis pats var izvēlēties sev piemērotāko apzīmējumu.

Atbildēt

bonza

02.09.2016. 10:43

Apnicis šis štata autors ar saviem izplūdušajiem sacerējumiem.Faktu nav,tik žults no savam iekšām.

Atbildēt

U.U.

02.09.2016. 09:19

»

A.P.

Kas būtībā nosaka Pelēkā Sūtņa jaunākās „reformas”? Visdziļākajā būtībā nosaka demogrāfiskā pāreja – „baltās” rases skaitliskā samazināšanās, kas iet kopsolī ar rases kvalitātes strauju izsīkšanu. „Baltās” rases PSRS daļas cilvēciskās kvalitātes straujā izsīkšana uzziedēja „perestroikā” – antropoloģiskajā...


Mani kārtīgi uzjautrina, kā te tēlo akadēmisko brīvību, kas pamatā ir iespēja zagt rektoriem un viņa stutētājiem. No zinātnes ne smakas, bet akadēmiskā brīvība tiek prasīta un ministrijā panākta, kur nesaprot, ka mežoņus ir stingri jāvalda. Nekas nevar būt sliktāk, kā mežoņiem dot brīvību. Mežonis nemaz nezina ko darīt ar brīvību. Vienīgi Klāvs Sedlinieks zina izmantot akadēmisko brīvību un tāpēc atver krānu saviem murgojumiem, kurus neviens neaptur stradiņos, kur rektors ir īsts naudas baroklis.

Atbildēt

tev

01.09.2016. 23:52

»

tu

jau esi stulbs,mēģini ārstēties


ārstēšanās nepalīdzēs, tik izcili stulbam.

Atbildēt

Mairis Dilonis

01.09.2016. 23:17

Bet tas no tiem vienotiem nu tiešām putnubiedēklis,kaut gan skan skarbi.Tā viš ir.Kāpēc šie tādus izvēlās?Pareizi viens par tiem KRETĪNIEM izteicās!

Atbildēt

jupis

01.09.2016. 20:57

Padomju okupantu represīvo un ideoloģisko orgānu delegāts LR ir paziņojis ka 14 vecumā strādajošie pretpadomju noskaņotie bērni nav tiesīgi saņemt pat vecuma pensijas minimumu par šo periodu un pēc būtības ir atzīstami par krimināl noziedzniekiem,kuri ir pārkāpuši PSRS likumus.Autors LR deputāts G.Kūtris.Par tādiem pašiem noziedznieki reāli ir pasludinati kaitīgos darbos invaliditāti ieguvušie pretpadomju propogandisti.

Atbildēt

Df

01.09.2016. 20:52

Un ko jūs gribat? Latvijas valsts de facto bankrotēja 2009 gadā. Tagad dzīvo uz Eiropas pabalstiem. 2020 gadā mums sola šos pabalstus atņemt. Nu attiecīgi ierēdnīši kratās nost no izdevumiem, jo ideju , kā nopelnīt viņiem nav. Viņi sevi uzskata tikai par Dieva izredzētiem nodokļu menedžeriem!

Atbildēt

A.P.

01.09.2016. 20:26

Par Putnu Biedēkļa neliešu ganāmpulka nelietībām izglītībā skat.: http://nra.lv/latvija/183488-andris-berzins-valsts-eksperimente-ar-berniem.htm

Atbildēt

Būs būs

01.09.2016. 20:19

»

Moyartr

Ha! Ja D-pils pa'svaldībai būs visas tiesības turpmāk izlemt ... interesanti, tur latviešu skolas pēc tam būs


jo kaut kur jau ir jādanco tūdaliņ tāgadiņ un jāīd tautas dziesmas, kas ir galvenais latviskās būtības izglītotājs.

Atbildēt

Daunis Aurs

01.09.2016. 20:18

Es no visas krūts novēlu Nacionālajai apvienībai iet kopā ar Vienotību pašvaldības vēlēšanās. Tā būs laba komanda - abi labi savā dullumā un pērkamībā. Abi latviešiem un Latvijai ir vajadzīgi ceļā uz kapitālistisko saulaino tāli bez saules un mēness.

Atbildēt

Moyartr

01.09.2016. 20:16

Ha! Ja D-pils pa'svaldībai būs visas tiesības turpmāk izlemt ... interesanti, tur latviešu skolas pēc tam būs?

Atbildēt

Krievs

01.09.2016. 19:14

Vispirms sagrāva krievu skolas un krieviem atņēma Krievijas mācību grāmatas, liekot krieviem mācīties no stulbajām "Zvaigznes" mācību grāmatām, lai Kilgloķe kļūtu miljonāre un visi šeit būtu vienādi stulbi.

Atbildēt

Okšķeris

01.09.2016. 19:11

Piebalgu pirmais par Putnu biedēkli nosauca Grantiņš Vācijā, slavējot partiju par tās spožajiem panākumiem latviešu kutināšanā.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

01.09.2016. 18:52

Par pašvaldību prasmi risināt izglītības jautājumus "PIETIEK" stāsta regulāri. Skandāls seko skandālam.

Atbildēt

A.P.

01.09.2016. 18:30

Kas būtībā nosaka Pelēkā Sūtņa jaunākās „reformas”? Visdziļākajā būtībā nosaka demogrāfiskā pāreja – „baltās” rases skaitliskā samazināšanās, kas iet kopsolī ar rases kvalitātes strauju izsīkšanu. „Baltās” rases PSRS daļas cilvēciskās kvalitātes straujā izsīkšana uzziedēja „perestroikā” – antropoloģiskajā katastrofā, dzīvi pārvēršot dzīvnieciska materiālisma smirdoņā. Sabruka Latvijas iespējas materiāli uzturēt savus pavalstniekus, kuri pēc maizes devās svešumā. Niecīgās dzimstības un pavalstnieku aizklīšanas rezultātā skolēnu skaits ļoti pamatīgi samazinājās un turpina samazināties. Tāda pāreja prasa ļoti gudru politiku izglītībā. Gudrības vietā perinās muļķība. Vispirms valsts atsacījās stingri pārvaldīt augstāko izglītību, kas pārvērtās alkātīgā un nacionāli nevērtīgā biznesā rektorātu mafijas paspārnē. Tagad ir pienākusi kārta pārējai izglītībai, nogrūžot visu atbildību pašvaldībām, kuru potenciāls izglītības politikā nevieš lielu uzticību kaut vai tāpēc, ka izglītības politikas potenciālam nav nekāda uzticība centrā valsts institūcijās. Protams, „reformas” ir izdevīgas Lielajai Bandai, jo tādējādi tiek perspektīvā paplašināta iespēja pie Lielās Siles baroties vienai pašai.

Atbildēt

biedēkļi

01.09.2016. 17:05

Šeit raksta ļaužu pūļa biedēklis priedītis par putnu biedēkli piebalgu.....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...