Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Vilnītis

31.05.2014. 08:02

Nav godīgi ielikt portālā tikai 3 vēstules,kas neatspoguļo to,kas patiesi notiek partijā. 28. Jūnijā būs Domes sēde. Atnāciet.

Atbildēt

janka

29.05.2014. 22:43

Par Ulmani var arī paklusēt.Ulmanis it kā gribēja saudzēt tautu,bet upuri neizpalika un varbűt bija vairāk nekā būtu vizuālas kapitulācijas gadîjumā.Tas pats ir sakams par Gorbunova nevardarbīgo pretošanos,kuras rezultatā valsts ir iespējams zaudējusi 100 tūkstošiem latviešu,kuri 100% ir uz nacionālkomunistu sirdsapziņas.

Atbildēt

heh

29.05.2014. 21:16

nekas letiņiem nav labi... tikai lato lapsa ir šķīsts un svēts. kāpēc pats neuztaisa partiju ja labāk par visiem visu zina?

Atbildēt

Karote

29.05.2014. 20:49

Par kādu savtīgu klaunādi pārvēršas partiju demokrātija Latvijas izpildījumā visātrāk saprata Kārlis Ulmanis.. un rīkojās vienīgā pareizā veidā. . .Nu nesanāk no izbijušiem pietuku krustiņiem, gurķu burku zagļiem, gultu čubinātājiem nācijas elite..,lai kādos ancukos ietērpjas un kādus ģīmju savīkšķa... nu nekādi.. Tam vajadzēs simtiem gadu, ja Dieviņš tādus Latvijai atvēlēs..

Atbildēt

paejiet malā,

29.05.2014. 16:48

lopiņi mazliet grūstās pie siles!

Atbildēt

janka

29.05.2014. 16:41

To,ko uzskatīja par rītausmu,bija aukstās polārās nakts turpinājums.Tie kam bija jāpazūd reizē ar okupācijas karaspēku palika un no šķirbu šķirbām izlīda vēl neredzēti mošķi un nešķīsteņi un visi tumsas spēki savienojas.Rītausma būs un gailis dziedās un visi tumsa spēki izgaisīs un pazudis visu nešķīsteņu attēli un manta.Latvju tauta kļūs laimīga!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 29.05.2014. 12:13

;)))

Ir sacīts: "Tā paiet tā psaules godība..." ;)

=====

Mediju ziņa (2011. gads): Kopš 2011. gada 9. jūlija, kad izbijušais Valsts prezidents V. Zatlers paziņoja par savas partijas - "zatlera reformu partija" ( ZRP jeb "ZOO-voldiņa krustneši" ) veidošanu, "daudzi cilvēki no visdažādākajām Latvijas vietām, dažādu profesiju un tautību pārstāvji, kurus vieno vajadzība pēc pārmaiņām – gudras, godīgas un pašu pārvaldītas valsts, ir izteikuši vēlmi iesaistīties šajā partijā", esot publiski "snieguši informāciju ZRP pārstāvji". "Esam saņēmuši vairāk nekā 300 argumentētus un izsvērtus pieteikumus internetā ( w-lapa: wēwēwē.valdiszatlers.elvē ), kuros cilvēki pauduši gribu aktīvi līdzdarboties un iesaistīties, piedāvājot savas prasmes un zināšanas", pauduši ZRP funkcionāri, "atklājot, ka jau šonedēļ ar kandidātiem notiks sarunas partijas biedru atlasei"...
------

"Jauns" 'SILES prodžekts' "valstī" radīts!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 29.07.2008., Nr.6. )

Top "kampaņveida mājaslapa":
Ne 'fīčās krutākā', ne 'knapa' ~
Tāds 'piedūriens uz standart-šniti',
Kā internetā - daudzi citi...
...
Ir tikai atšķirība maza ~
Tur 'sastampāta polit-draza',
Ar vārgu dizainu un bildēm,
Ar pārstāvjiem no 'polit-ģildēm',
Ar video un tekstiem 'gludiem',
Ar 'cukursaldu' frāžu pudiem ~
No ZOMBĒJOŠIEM "uzsaukumiem",
Līdz "pūļa" 'fiškas masējumiem':

"Mēs ZOMBĒJAM - jūs ticēt varat!
Mēs 'štukosim' - 'a' jūs tik' darāt!
Mēs nosvilpsimies - jūs tik' skrieniet!
Mēs "lepni" soļosim - jūs lieniet!
Mēs 'ņemsim vadību' - jūs klausiet!
Mēs izprovocēsim - jūs kausiet!
Mēs uzstāsimies - jūs priekš fōna!
Mēs - avangards, jūs - 'ķēķa' zōna!

Mēs deklarēsim - jums mūs balstīt!
Mums biezumi - jums 'šķidro' smalstīt!
Mums "mandāti" - jums "balsošana"!
Mums lemšana - jums pildīšana!
Mēs - treknās SILES "jaunā" maiņa,
Jums - ATKAL 'drabiņas' no spaiņa!
Mums - "tautas kalpu" "goda" beņķi,
Jums - ATKAL "reņģēdāju" kreņķi!

Kas mainīsies, jūs gribat zināt?...
Nu... konkrētāk to ‘saceikināt’,
Mēs piesolām, kad 'SILĒ rīsim'...
(Ja 'rukšķus, možka, nobadīsim'...)
Bet - SISTĒMU gan neaiztiksim:
Tur CITUS "zobratiņus" liksim,
Ar CITĀM "skrūvēm" 'jūgsim kopā' ~
'Pa lielam' NEDRĪKST 'salaist lopā'!..."
...
"Jauns" 'ZOO-prodžekts' "valstī" radīts ~
Tiek "pūlis" virtu...(ozi) 'vadīts',
Uz mērķi: "SILI - rīmām "jauniem"!!!..."
(Vai... rukšķus aizstājot ar auniem?...)

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6750

u.c.

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Gardais

29.05.2014. 11:35

Slava!
Paņem taču vienreiz Sondori uz līkā un kārtīgi uzpurini!

Atbildēt

no Jūrmalas

29.05.2014. 11:00

»

Re

Pavļuts no visas tās Zatlera un karsējmeiteņu kompānijas izskatījās vissakarīgākais. Vismaz ne Slaktera tipa ministrs. Pieņemu, aizkulišu zinātājiem ir vairāk informācijas, lai spriestu par viņu kopumā. Pieļauju, sākotnēji starp V un RP (ZRP) bija liela aiza un notika cīniņš viena elektorāta ietvaros...


Piedodiet, bet Pavļuts bija daiļrunātājs, kuram piemita spēja runāt par lietām, no kurām viņam nebija absolūti nekādas sajēgas (piemēram, būvniecība, elektroenerģijas tirgus u.c.) Tādi cilvēki valsts pārvaldē ir visai bīstama lieta.

Atbildēt

!!!

29.05.2014. 10:57

Partiju nevar dibināt tirgus laukumā. Partijā nevar būt ambiciozi jaunieši (Sprūdžs, kuru virzīja pat premjera amatam, iedomājaties, kas notiktu , ja tāds nepraša iesēstos šajā krēslā!) un citi kas sevi iedomājušies par visvarošām mesijām, kas tagad nu visus kolēģus mācīs un austprātīgi iedomāsies sevi kā vienīgās patiesības paudējus.

Atbildēt

Dzīves līkloči

29.05.2014. 10:00

»

ha ha

Arī politiskajām prostitūtām vajag savu vietu un ielu.Kukule ir Ventspilī-pilsētā ar nākotni. It kā jau Lembis nepieļauj nekontrolētu prostitūciju


Venstpilī jāprot čurāt uz dobēm pareizā leņķī un virzienā, jo pārkāpjot vietējos noteikumus netiek saudzēti pat NATO karavīri, nemaz nerunājot par lai cik labi iepakotu pašmāju publiku.

Atbildēt

ha ha

29.05.2014. 09:46

Arī politiskajām prostitūtām vajag savu vietu un ielu.Kukule ir Ventspilī-pilsētā ar nākotni. It kā jau Lembis nepieļauj nekontrolētu prostitūciju.

Atbildēt

fackina

29.05.2014. 09:42

Un bildē divi politiskie līķi-zaglers un kukuļkule

Atbildēt

Dzīves līkloči

29.05.2014. 09:21

»

tuk tuk

Vilmītis ir bijušais šleserietis.Kad viņam vaicāja Rp dibināšanas laikā, vai viņš vēl pirms gada nezināja, kas Šlesers par putnu, tam šim nebija ko atbildēt.Un tādi ir visa Liepājas nodaļa, arī Valmieras RP ir daudzi pārbēdzēji


Atpakaļ pie Šlesera Vilnītim ceļa nav. No Jūsu komentāra noprotams, ja esat reformists, Vilnīti zatleriešu kliķe vienmēr uzskatījusi par šleserieti un piecietusi dēļ Liepājas nodaļas, kuru kopumā tikpat ļoti nemīlēja. Kas par alkatību. Izlikās un liekuļoja lai tikai tiktu pie varas. Ne reformisti, bet.....

Atbildēt

Re

29.05.2014. 07:32

»

Somiņa

Kukules kundze Lemberga maizē tika, tai vairāk nekas neinteresē


Tada tipa dāmītes iet pāri līķiem. Izskatās Reformu partijas dibināšana un lēmumu pieņemšana nenotika birojā, bet kādas savrupmājas virtuvē. Un tas kopumā raksturo notikušo un intereses. Būtu priecīgs, ja kļūdos. Jebkurā gadījumā žēl tūkstošiem pievīltu vēlētāju un partijas biedru.

Atbildēt

Re

29.05.2014. 07:25

»

temida


Pavļuts no visas tās Zatlera un karsējmeiteņu kompānijas izskatījās vissakarīgākais. Vismaz ne Slaktera tipa ministrs. Pieņemu, aizkulišu zinātājiem ir vairāk informācijas, lai spriestu par viņu kopumā. Pieļauju, sākotnēji starp V un RP (ZRP) bija liela aiza un notika cīniņš viena elektorāta ietvaros. RP zemiski un brutāli nodeva savu ministru Pavļutu piekāpjoties Vienotībai. Iepriekš tas pats notika ar ministru Sprūdžu. Būtu jautri, ja nebūtu tik skumji, redzot RP redzamākos biedrus un tostarp ministrus atdodamies Vienotībai apmaiņā pret palikšanu savos iesildītos krēslos vismaz līdz rudenim. Faktiski nodots ne tikai ministrs, bet visas partijas biedru intereses, jo velkot garu domāja par sevi un naudu, kuru ar savu lēmumu atņem KNAB. Cik saprotu, tieši par to runā Vilnītis, bet nodevēji izliekas to neredzam un nedzirdam. Skumji un nožēlojami, mantkārīgie un savtīegie RP biedri un biedrenes.

Atbildēt

Somiņa

29.05.2014. 06:40

Kukules kundze Lemberga maizē tika, tai vairāk nekas neinteresē.

Atbildēt

tuk tuk

29.05.2014. 06:26

Vilmītis ir bijušais šleserietis.Kad viņam vaicāja Rp dibināšanas laikā, vai viņš vēl pirms gada nezināja, kas Šlesers par putnu, tam šim nebija ko atbildēt.Un tādi ir visa Liepājas nodaļa, arī Valmieras RP ir daudzi pārbēdzēji.

Atbildēt

RP eksbiedrs Guntis

29.05.2014. 05:54

"...vienīgais, kas pēdējos pāris gados ir pietrūcis, ir vēlētāju atbalsts".
Tieši šī īsā Zatlera atziņa vislabāk raksturo RP darbības stilu - mēs, "kodols", esam visgudrākie un vislabāk zinām, kas un kā jādara. Mums nav svarīgi, ko domā partijas ierindas biedri. Mums nav svarīgi, ko no mums vēlas varas suverēns - valststauta.
Jūs vienkārši esat aizmirsuši vai, drīzāk, nekad neesat vēlējušies atcerēties to, ka POLITISKĀ PARTIJA IR TAUTAS INTEREŠU UN VAJADZĪBU PĀRSTĀVIS. Nevēloties zināt, kādas ir tautas vēlmes, nav iespējams tās pienācīgi pārstāvēt.
Tā arī ir atbilde uz to, kāpēc jums nav vēlētāju atbalsta.

Atbildēt

Reyno

29.05.2014. 05:37

Agonija

Atbildēt

grieze

29.05.2014. 01:01

Burciņā kāds kaut ko taustāmu iemetis par rakstīšanu? :)))

Atbildēt

Migla

28.05.2014. 23:20

Jāpiekrīt RP tagadējam vadonim Dombrovskim- "Visvairāk mēs par viens otru uzzinām attiecību beigās. Ceļi var šķirties. Tāda ir dzīve. Bet žēl, ka ne visi atrod spēkus iet savu ceļu ar cieņu pret kādreizējiem sabiedrotājiem." Tikai par nožēlu to spēju izturēties ar cieņu pati RP spice vēl nekad nav pratusi vai īstenojusi. Neskaties uz maniem darbiem, klausies tikai manos vārdos, tā domā Vjaceslavs. skumji.

Atbildēt

klauns

28.05.2014. 22:33

Kurš Zatleram sagatavoja vēstules tekstu? Diez vai viņš pats tādu var secerēt. Zatlera partija ir pēdējo gadu lielākais pārpratums. Cirks sen jau aizbraucis, bet klauni palikuši. Tie klauni varētu samesties, lai pa tiesām nav lieki jāstaigā un jāmokās.

Atbildēt

007

28.05.2014. 22:08

Ta nu gan "sensàcija"! Tàs vèstules taču RP nàjas lapà publicètas :)))

Atbildēt

temida

28.05.2014. 22:05


kur vēl lielāku mulķi par Pauļutu atrast ???!

Atbildēt

Nja

28.05.2014. 21:35

Kangaru shēmošanai laikam nekad nepienāks gals - šajā banānijā noteikti nē.

Atbildēt

Ak

28.05.2014. 21:34

Ak kungs - viņiem tak vēl nepietiek.

Atbildēt

Kronis visam :)

28.05.2014. 21:29

Tāpēc es vēlos izmantot šo iespēju, lai partijas vārdā pateiktu milzīgu paldies gan Ingai Antānei, gan Sandrai Sondorei Kukulei, kuras jau vairāk kā gadu ir darījušas visu, tai skaitā ieguldījušas laiku, pūles un savas zināšanas, lai partijas intereses tiesvedības procesā tiktu pienācīgi pārstāvētas. Dažiem varbūt liekas, ka daudzas lietas notiek pašas par sevi, taču tā tomēr nav arī Reformu partijā.

Sandra Sondore Kukule visticamāk ir ZRP izveidošanas idejas autore, kura to prasmīgi iečukstēja Zetleram. Rīkojums nr.2 bija līdzeklis un instrumets, kā īstenot dzīvē šo ideju. Būtu savādi, ja miljonāra Kukula sieva nefinansētu savu lolojumu.

Neatbildēts jautājums, ZRP izveidošana bija saistīta ar politisko lobiju un konkrētām Kukulu ģimenes & Co biznesa interesēm, t.sk. pazemes gāzes krātuvi, vai tomēr domājot par valsts sakārtošanu un Kukulu ģimenei labi pazīstamu oligarhu iznīdēšanu :)

Atbildēt

lol

28.05.2014. 21:24

melīgo klaunu bars reformist

Atbildēt

BLABLA

28.05.2014. 20:48

Kārtējo reizi Zatlers visus uzmet.

Atbildēt

...

28.05.2014. 20:31

Jēzus Marija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...