Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cits skatījums

26.02.2015. 12:43

Atkal latviskā skaudība Lapsas, Pietiek un lielas daļas Pietiek auditorijas izpildījumā. Pietiek rakstiņš nepasaka neko, bet kā komentāri smird.
RTU ir Latvijas valsts izveidota augstskola jeb atvasināta publiska persona. Domāju, ka visām finanšu plūsmām tajā jābūt pietiekami caurspīdīgām un Lapsa kā liels praktiķis informācijas iegūšanā no valsts institūcijām, to mācētu iegūt. Vai no šī pētījuma naudas daudz ir aizgājis uz āru - iepirkumiem, ārpakalpojumiem. Ja te nav nekas krimināls (pārskaitījumi uz Kozlovska un Co kontiem), tad nevajag uztraukties par iztērēto naudu, jo tādi ir valsts budžeta tēriņu mērķi, tikai caur Iekšlietu ministriju tā ir aizgājusi zinātnei un izglītībai RTU. Domāju, ka RTU profesoru viena darba stunda maksā stipri vairāk, kā to spēj iedomāties daudzu komentētāju aprobežotie prāti. RTU studenti - topošie inženieri tiešām nevar mācīties kā topošie žurnālisti, juristi vai ekonomisti, kuriem pietiek ar grāmatu izlasīšanu. RTU studentiem bez grāmatām ir vajadzīgas praktiskās nodarbības un tām vajadzīgi dažādi materiāli, kuri vispirms jānopērk, bet kas izpētes procesā tiek sabojāti un izmesti. Katru gadu nāk jauni studenti, kuriem jāapgūst gan vecās, gan arī jaunas zināšanas.

Atbildēt

dufrmis

24.02.2015. 17:51

gigantisks zābaks tas kozlovskis lieļāks krietni cirvis par to benesu aijo piedevām citāts fiskāli ...

Atbildēt

motörhead

23.02.2015. 15:57

Neko briesmīgu nesaskatu. Summa normāla, ja vien tiek panākts vēlamais rezultāts, par ko šaubos gan. Pašreizējais ekipējums ir draņķīgs, visi to zin... Kaut kas tak jādara. Un nevar TUPO nopirkt caur internetu, jābrauc, jārunā, jāskatās, jāmēģina. Nu, varbūt drusku par dārgu ir, bet nav nekāds pasaules gals... :-)

Atbildēt

viedais

19.02.2015. 20:12

palasīju komentus. apriebās. patiesi stulbi.

Atbildēt

dagpmiis

19.02.2015. 16:19

minētie džeki kazlovskis un pārējie jau ir dumi idioti kā zābaki varbūt sevi modernizēs konkursā dedzīgi ...

Atbildēt

dagpmiis

19.02.2015. 16:18

»

Beidziet reiz skaust!

Juristi, politologi, ekonomisti, vēsturnieki un pārējie humanitārzinātņu speciālisti ar maģistra grādu plāno galdiņu urbšanā - lasiet DARBA UZDEVUMU...


minētie džeki kazlovskis un pārējie jau ir dumi idioti kā zābaki varbūt sevi modernizēs konkursā dedzīgi ...

Atbildēt

canny

18.02.2015. 10:37

man asinis vaaraas, ka shaads peetiijums vispaar tiek veikts, un vel vismaz par 20 reizes sadaardzinaatu cenu!
pienjem darbaa vienu peetnieku, pa meenesi busu peetijums uztaisiits, kas tur daudz ko dariit.

Atbildēt

mufdris

18.02.2015. 04:01

redziet gadījumā šajā bija tā dziesma naciķi zinās daudzi zābaki pār mūsu zemi staigā roka gabals kādreiz dotais ...

Atbildēt

mufdris

18.02.2015. 04:00

»

inesite

Pasaikainas summas. Neadekvātas. Ja par šo naudiņu nopirktu zābakus patruļai. Ko tur tik daudz pētīt mūsdienu iespēju un piedāvājuma laikmetā


redziet gadījumā šajā bija tā dziesma naciķi zinās daudzi zābaki pār mūsu zemi staigā roka gabals kādreiz dotais ...

Atbildēt

100%

17.02.2015. 23:45

Idiotisms ne valsts, ja pašai Iekšlietuministrijai nav zināšanu kā sevi apģerbt.

Tad jau varbūt zināšanas par ceļu policistu mašīnām un ugunsdzēsēju mašinām arī jāalgo ārpakalpojumos!?

Atbildēt

inesite

17.02.2015. 20:34

Pasaikainas summas. Neadekvātas. Ja par šo naudiņu nopirktu zābakus patruļai. Ko tur tik daudz pētīt mūsdienu iespēju un piedāvājuma laikmetā?

Atbildēt

ert

17.02.2015. 19:06

»

Kosmonauts

Protams - pirksim visu ārzemēs un neko neražosim uz vietas (un robežsardzes specveinību SIGMA tērpsim krievu armijas formastērpos, kurus var nopirkt internetā -par laimi pēc Ukrainas konflikta SIGMA atteicās no krieveļu formām)!!! Normālās valstīs "paša valsts" šuj formastērpus, izgatavo zābakus, kaskas...


Protams, esam tik bagāti, ka varam atļauties veidot zinātnisko bāzi 15 000 cilvēku apgādei ar formastērpiem. Prātiņ, nāc mājās! Un kāda ir garantija, ka būs labāk, vai vismaz tāpat, kā rietumu analogi? Nekāda! Prasta naudas zagšana! Labāk par to naudu policistiem algu būtu paaugstinājuši, bet no policista algas otkatu jau nepaņemsi.

Atbildēt

LEX

17.02.2015. 17:46

Varbūt NVA pašu spēkiem bija jāpēta tirgus, jākonsultējas ar citām tiesībsargājošajām iestādēm par formas tērpiem.Vai tad nav sadarbības iespēju, lai papētīt citu ES valstu formas tērpu praksi?Patrekns pasūtījums tikai priekš RTU viedokļa.
Bet varbūt problēma ir NVA personālsastāvā - pie šprices izbijuši ģenerāļi un pulkveži, kuriem no tās lietas nav saprašanas. Pārējais personāls arī vieni IeM pensionāri, kuri bija kompetenti tikai savā jomā. Plus izbijušu augstu ierēdņu ģimenes locekļi (sievas utt). Šaubos par NVA kompetenci kopumā, nesaprotams veidojums - zavhozi.

Atbildēt

Beidziet reiz skaust!

17.02.2015. 17:02

Juristi, politologi, ekonomisti, vēsturnieki un pārējie humanitārzinātņu speciālisti ar maģistra grādu plāno galdiņu urbšanā - lasiet DARBA UZDEVUMU:

"formas tērpam izmantojamo materiālu izpēte un atbilstošāko materiālu izvēle, formas tērpa priekšmetu dizaina paraugu izveide, izgatavošana un to testēšana reālā vidē un specializētās laboratorijās, eksperimentālo formas tērpu iesniegšana testēšanai, formas tērpa estētiskās, fizioloģiskās un identifikācijas kvalitātes pilnveidošana".

Tas nav Vairas Vīķes-Freibergas copy-paste līmeņa filozofiskais pētījumus par Liepājas attīstību.

Atbildēt

hm

17.02.2015. 16:59

»

asais

Būtu tikai loģiski, ka pēc šādas ģenialitātes izpausmes ministrs iesniegtu demisiju


Pasūtījumu veica Nodrošinājuma valsts aģentūra un nevis ministrs. Ministrs drošvien uzlika parakstu.

Atbildēt

Uldis Sēne

17.02.2015. 16:49

Nākamais etaps - pētījums par apmēram 100 000 eiro - frizūru un sejas apmatojuma dizaina izpēte un izstrāde visiem tiem činiem, kas nēsā unformu. Ieteicamā tendence: Jo augstāks čins, jo ekstravagantāka frizūra un vaigubārda. Zemākajiem - uz nullīti skūtais.

Atbildēt

asais

17.02.2015. 16:40

Būtu tikai loģiski, ka pēc šādas ģenialitātes izpausmes ministrs iesniegtu demisiju.

Atbildēt

zuze

17.02.2015. 16:31

Nu šis ir identiskis gadījums, kā Rīgas dome veica pētījumu tikai par 35 tūkstošiem, bet Iekšlietu ministrija to var atļauties par 127 tūkstošiem. Mēs taču esam ES vai tad tur policistu formas ir sliktas, ka vajag atsaukties uz Krieviju. Darbiņš Valsts kontrolei un lai atmaksā izšķērdēto naudu iznāks. Par šo naudu var pilnīgi apģērbt un ekipēt 44 policistus. Tiešām kretīni ir pie varas.

Atbildēt

bb

17.02.2015. 15:25

»

Kosmonauts

Jūs - plāno galdiņu urbēji ar juristu, ekonomistu, psihologu, politologu un vēsturnieku izglītībām - nezināt kā veic pētījumus, kas attiecas uz materiālu stiprības un ilgizturības pārbaudēm. Jūs nezināt cik maksā laboratorijas iekārtas šādu pētījumu veikšanai


Vispār jau pētījumus par materiāliem veic pats ražotājs, nevis katrs pircējs. Tu arī, lai nopirku zābākus veic pētījumu RTU uz speciālām iekārtām?. Bez tam, kādu tad materiālu pētīt, jo nav tācū zināms ko iepirkumā piedāvās ražotāji.
Šī ir tipiska zagšana un nekas cits.

Izsludinot iepirkumu jaunam formas tērpam un tā elementiem jebkurš verā ņemams ražotājs (ja to protams "nepiemirsīs" parpasīt, jo jāiepērk tāču no kāda pažistama austrumtautas pārstāvja) iesniegs sertificētu iestāžu veiktus testēšanas rezultātus, ja tie nepatiks pie šāda apjoma jebkurš ražotājs par savu naudu uztaisīs jaunus (viņam tie nemaksās pat uz pusi tik cik mūsu IeM) un varēs attiecīgi izvēlēties cenas/kvalitātes attiecību.

Taču Latvijā protams no sākuma dārgi jāpēta, tad jānopērk par milzu naudu caur starpniekiem lēti sūdi, jo valsts kabata tācu ir neizsmeļama un neveiksmīgā pirms ministrēšanas un ģimenes locekļu mega super piznesa parādi jāatdod:-(

Atbildēt

Kosmonauts

17.02.2015. 15:00

»

ert

Pasaules tirgus ir pilns ar dažādām formām zābakiem , aprīkojumu utt. Atliek ieiet interneta tirgotavās un izvēlēties piemērotāko, sarunāt ar ražotāju par vairuma cenām un lieta darīta


Protams - pirksim visu ārzemēs un neko neražosim uz vietas (un robežsardzes specveinību SIGMA tērpsim krievu armijas formastērpos, kurus var nopirkt internetā -par laimi pēc Ukrainas konflikta SIGMA atteicās no krieveļu formām)!!! Normālās valstīs "paša valsts" šuj formastērpus, izgatavo zābakus, kaskas, ieročus un bruņuvestes. Prieks, ka vismaz Latvijas armijas "tuksneša" formastērpus ražo Latvijā uz vietas (par zemessargu amerikāniski zaļajiem "woodlandiem" nezinu kur tos ražo).

Atbildēt

taisnība

17.02.2015. 14:47

taisnība vien būs tam, kas teica, ka naudas valstī ir gana, lai paceltu visiem gan algas, gan pensijas, bet nav vēlēšanās to darīt ... Lai jau nabadziņi mokās vien tālāk, kā paši māk...

Atbildēt

d

17.02.2015. 14:33

»

normāla summa

Domāju, ka summa ir adekvāta...


Kāda izpēte? Bruņuveste nav treniņbikses, pasaules tirgū visi uzticamie ražotāji ar garantijām un sertifikātiem ir zināmi.

Atbildēt

ert

17.02.2015. 14:30

Pasaules tirgus ir pilns ar dažādām formām zābakiem , aprīkojumu utt. Atliek ieiet interneta tirgotavās un izvēlēties piemērotāko, sarunāt ar ražotāju par vairuma cenām un lieta darīta.

Atbildēt

Kosmonauts

17.02.2015. 14:18

»

āzis par dārznieku

PIETIEK varēja papētīt cik izmaksāja jaunās veidlapas dizaina izstrāde priekš Valsts policijas


Jaunus tērpus vajag gan robežsargiem, gan ugunsdzēsējiem, gan policistiem! Gudriniek - pasaki kādus? Domāju, ka labāko atbildi pateiks zinātnieki, inženieri, paši IEM darbinieki/tērpu lietotāji, bet ne jau etnogrāfiskie modes "mākslinieki" un copy-paste līmeņa juristi (pases uztaisīja ar notīm - vai formastērpus gribiet ar auseklīšiem un ādas pastaliņām?).

Atbildēt

Kosmonauts

17.02.2015. 14:14

»

Edgars V

Nesaprotu, kāpēc pētīt vēlreiz kaut kādas materiālu stiprības un ilgizturības, ja jau attiecīgo materiālu ražotājs ( piemēram goretex materiāliem) tās ir izpētījis neatkarīgās laboratorijās, materiāliem ir izsniegti attiecīgi neatkarīgu laboratoriju slēdzieni un atzinumi, kurus jebkurš materiālu ražotājs...


1. Sakars iekārtu cenai tāds, ka iekārtas tiek lietotas - parādās tāda lieta kā amortizācijas izmaksas. Protams, ka jaunas iekārtas šādam pētījumam nepirka.
2. Šaubos, ka Latvijas policistiem formas ir no "elpojoša" auduma, kā piem. goretex. Jautājums - vai šāda auduma formas vajag? Domāju, ka robežsargiem obligāti, arī svīstošajiem/lietū mirkstošajiem ceļu policistiem, bet ne tiem, kuri deldē bikšpakaļas kabinetu beņķos.
3. Un ļoti ceru, ka pētījumā apstatīti ne tikai policistu, bet arī robežsargu un UGUNSDZĒSĒJU formas tērpi. Un ceru, ka pārbaudāmie ugunsdzēsēju tērpi un ugunsdzēsēju apavi tiks testēti ugunskamerā.

Atbildēt

āzis par dārznieku

17.02.2015. 13:47

PIETIEK varēja papētīt cik izmaksāja jaunās veidlapas dizaina izstrāde priekš Valsts policijas

Atbildēt

Edgars V

17.02.2015. 13:44

»

Kosmonauts

Jūs - plāno galdiņu urbēji ar juristu, ekonomistu, psihologu, politologu un vēsturnieku izglītībām - nezināt kā veic pētījumus, kas attiecas uz materiālu stiprības un ilgizturības pārbaudēm. Jūs nezināt cik maksā laboratorijas iekārtas šādu pētījumu veikšanai


Nesaprotu, kāpēc pētīt vēlreiz kaut kādas materiālu stiprības un ilgizturības, ja jau attiecīgo materiālu ražotājs ( piemēram goretex materiāliem) tās ir izpētījis neatkarīgās laboratorijās, materiāliem ir izsniegti attiecīgi neatkarīgu laboratoriju slēdzieni un atzinumi, kurus jebkurš materiālu ražotājs piestādīs pircējam? Turklāt RTU labarotorijās jau ir attiecīgās iekārtas (tās nav speciāli jāpērk "šim pētījumam"), kāds sakars iekārtu cenai??? Iepirkums lieliski parāda vienotības shēmošanu ar budžeta līdzekļu "aizpludināšanu" (kā ,piemēram, Prudentijas pakalpojumiem Liepājas metalurga un Airbaltic gadījumos, Nodarbinātības valsts aģentūras Pasaules bankas pētījumam (Viņkeles laikā) pēc LM pasūtījuma par bezdarba problēmām, kur pētījuma faktiskais autors M.Hazans nu noteikti nenopelnīja iztērtētos ~200 000 latus , sarakstu varētu turpināt...)

Atbildēt

Viedoklis

17.02.2015. 12:51

Kādā mērā jauna dizaina formas tērpi ietekmēs un uzlabos iekšlietu sistēmas darba uzdevumu izpildi? Vai iekšlietu ministrijai vairs nav citu vajadzību, kā izlietot valsts budžeta līdzekļus, kas atvēlēti iekšlietu ministrijai savu funkciju nodrošināšanai? Acīmredzot, daudziem siltajos amatos un kabinetos nepielec, ka aiz loga joprojām ir krīze, bet notikumi Ukrainā un sankcijas pasliktinās Latvijas un ne tikai ekonomisko situāciju. Acīmredzot neviens nedomā par taupību, bet dzīvo mākoņos..

Atbildēt

xxx

17.02.2015. 12:21

»


Kur ir tāda alga? Latvijas pilsonim Lielbritānijā vai Rīgas dome? Pat ja arī alga ir liela, šāda veida pētījumam cena nevar būt simtos tūkstošos, ar tādu grantu zinātniskā nodaļa var veikt sarežģitus pētījumus nevis ūdeni liet. Tipisks izzgagšanas gadījums. Diemžēl viņu sodīt nevarēs nu nekādīgi, jo viņš pats ir boss tiem kas soda :D

Atbildēt

swens

17.02.2015. 10:49

»

Kosmonauts

Jūs - plāno galdiņu urbēji ar juristu, ekonomistu, psihologu, politologu un vēsturnieku izglītībām - nezināt kā veic pētījumus, kas attiecas uz materiālu stiprības un ilgizturības pārbaudēm. Jūs nezināt cik maksā laboratorijas iekārtas šādu pētījumu veikšanai


Ne jau pirmo reiz šādas formas tiek iepirktas.....Katru reiz nav vajadzīgs tērēt summas kas ir neadekvātas lai veiktu izpēti, jo tas jau sen ir noskaidrots un izpētīts.
Ir zināmas,izstrādātas shēmas, kur darbojas ļoti labi "tie ir tie "atkati" un tā arī visi kungi barojas...

Atbildēt

juris

17.02.2015. 10:45

Sen jau bija laiks....Brīžiem negribas skatīties uz mūsu formās tērptajiem...

Atbildēt

Kosmonauts

17.02.2015. 10:26

Jūs - plāno galdiņu urbēji ar juristu, ekonomistu, psihologu, politologu un vēsturnieku izglītībām - nezināt kā veic pētījumus, kas attiecas uz materiālu stiprības un ilgizturības pārbaudēm. Jūs nezināt cik maksā laboratorijas iekārtas šādu pētījumu veikšanai.

Atbildēt

skroderis

17.02.2015. 10:20

Laba inženiera alga ir no 2000-4000 eiro. Ja pētījumu veica 4 inženieri, tad tā summa ir atbilstoša.
Bet, lai velti nestrīdētos, tad PIETIEK - lūdzu pētījumu studijā.

Atbildēt

Par daudz nemaksāšu

17.02.2015. 10:15

»

Par daudz naudas

Šādam pētījumam būtu atliku likām pieticis arī ar 1270 eiro


Tad nāc strādāt pie manis! Maksāšu 3 eiro dienā+ēdiens+gultasvieta.

Atbildēt

zero

17.02.2015. 10:13

Runā ka Olainē ceļot jaunu sanatoriju ar restotiem logiem.
Liekas ka visiem " gešeftmaņiem" tur nepietiks vietu.
Ja jau s..poliči kāš piķi tad kāpēc klusē a..proķene.Tur taču arī ir ko pētīt un piemēram tēma varētu būt:GROZĀMO ĀDAS SĒŽAMO IETEKME UZ SPEČU DUPŠIEM PIE SĒDĒŠANAS ILGUMA VIRS 3 STUNDĀM

Atbildēt

ierindnieks

17.02.2015. 10:05

Liekas ka kāš naudu kur vien tas ir iespējams!
Konceptuāli klasisks gājiens un kā nākošo varētu veikt pētījumu:SKĀBEKĻA IETEKME UZ FORMAS TĒRPA SARAUŠANOS.
Pat Itālijas mafija nav aizdomājusies tik tālu...ka pastāv liels " piķis" pētījumu jomā valsts pārvaldībā un rezultāti nebūs svarīgi.
Kaimiņš jautā:CIK ILGI VAR ZAGT UN VAI TO PROCESU KĀDS VAR APTURĒT????????????????/

Atbildēt

kāds

17.02.2015. 09:37

Vāks. :(

Atbildēt

Karote

17.02.2015. 09:25

Pētījumi,protams, daudz noderīgāki par zābakiem.. Draugu daudz, visi grib labi ēst :)

Atbildēt

sveiki

17.02.2015. 08:24

VIENOTĪBA ZOG , LABI DALĀS ARĪ IESPĒJAMS AR MINISTRU. KĀ NEKĀ "JUMTS"...
Politikas spēki šķeļas , jauzspēj vēl nozagt.......

Atbildēt

Vienkārši

17.02.2015. 07:04

»

zābaks

Tādi pētījumi ir daudz svarīgāki par apaviem policistiem. Vismaz sapņot varēs par moderniem zābakiem. Visās citās valstīs policisti nemoderni , a mūsējie pa mēli varēs iet


varēja pakonsultēties pie igauņu, vai lietuviešu kolēģiem, jo viņiem diez kāpēc nav šādas problēmas.

Atbildēt

fepgmis

17.02.2015. 06:29

modernas formas mums ir vajadzīgas ja kad benes aijo un putins mums uzbruks taču gribam izskatīties daiļi ...

Atbildēt

fepgmis

17.02.2015. 06:29

»

rtu

cau augstskolaam (peetiijumiem) iet lieli kaaposti. katru 3. domaaju straadaa tikai uz papiira (ja nu vispaar straadaa). shobriid rtu apguust naudu, sorry, nekaa personiiga - tikai bizness


modernas formas mums ir vajadzīgas ja kad benes aijo un putins mums uzbruks taču gribam izskatīties daiļi ...

Atbildēt

Planet Wawe

17.02.2015. 00:18

Lūdzu pētījumu par visatbilstosāko ausu aizbāznu modeli tūdalu antropologiskā tipa indivīdu ausīm, kurs visefektīvāk spētu tās pasargāt no noziedzīgās 4. Maija klikes meliem un propagandas!

Atbildēt

Kazis Kobolds

17.02.2015. 00:13

»

Ardis Rinalds

Varbūt tiešām pietiek


Pietiek. Jā! Un ko tālāk?

Atbildēt

rtu

16.02.2015. 23:55

cau augstskolaam (peetiijumiem) iet lieli kaaposti. katru 3. domaaju straadaa tikai uz papiira (ja nu vispaar straadaa). shobriid rtu apguust naudu, sorry, nekaa personiiga - tikai bizness.

Atbildēt

Par daudz naudas

16.02.2015. 23:51

Šādam pētījumam būtu atliku likām pieticis arī ar 1270 eiro!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....