Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 09:10

Analfabētiem! Noliktavā guļ tikai 30km žoga ar sliktu reputāciju. Bet BLR robeža ir gandrīz 173km, no kuriem 16,6km pa Daugavu un apmēram tikpat pa ezeriem un dīķiem. Iztirgot tos 30km žoga vajag tikai Igatei, kas ir ieberzusies. Drošībai un nelegālajiem robežšķērsotājiem tie 30km pilnīgi neko, vispār, necik neietekmē. Un pie vienas vietas piesauktie purvi, baltkrievu robežsargi lieliski zina visas takas kur var dabūt pāri savus pasažierus.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 08:59

»

balodis

Visus šeit minēto krimināllietu pasūtījumus realizē IDB un Mūrnieks. Lietas pret robežsargiem viena pēc otras izgāžās. Interesanti, vai kāds papētīs ar Baltkrieviju neuzbūvēto robežu šodienas ģeopolitiskās situācijas kontekstā? Kā labā raujās Mūrnieks? Vai tā bija vienkārši vēlme nokļūt kādā ģenerāļa...


Vai tad Mūrnieks apturēja Igates un Robežsardzes līgumu par Baltkrievijas robežu? Vai tad Mūrnieks konstatēja vismaz 7 miljonu pretlikumīgi izlietojumu iepriekšējā konkursā par Krievijas robežas izbūvi, kur koka dēļu laipu vietā visur ir sabērta zālē šķelda? Mūrnieks nopizģija visu nozāgēto koksni? Ko, vari Ģirģen atbildēt, kurš to darīja un kāpēc neviens tavā laikā par to netika saukts pie atbildības? Jo Kariņš un gnīda Zakatistovs lūdza nešūpot laivu? Bija tā?

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

09.09.2021. 08:48

Raksta autors - Ģirģens, pats 1.5 gadu pēc Valsts kontroles revīzijas neko nedarīja. Bet brauca virsū IDB Muižniekam un visādi pesedza Garbaru un Pujātu. Jo tie, tā saucamie "ģenerāļi" ir tikai pildījuši pretlikumīgas Kozlovska pavēles, un ir snieguši liecības par to. Bet lietu virzīt tālāk nevar, jo tad atklātos Jaunās Vienotības loma šajā un daudzās citās (formastērpi, radari, visi transporta iepirkumi..) shēmās, kas noraktu pagalam gan pašu JV, gan Kariņa valdību.

Par Ģirģena sapirktajām kamerām un to vadības sistēmas pirkumu, bez neviena atklāta konkursa, no firmas (blīves), kas nekad iepriekš nav piedalījusies nevienā konkursā, nav veikusi jebkādu saimniecisko darbību, jo 2020.g. samaksāts nodokļos precīzi 00, jau tuvākajās dienās būs atsevišķa publikācija, ar visiem dokumentiem un reālo piegādātāju un darbu veicēju nosaukumiem.

Atbildēt

balodis

09.09.2021. 08:43

Visus šeit minēto krimināllietu pasūtījumus realizē IDB un Mūrnieks. Lietas pret robežsargiem viena pēc otras izgāžās. Interesanti, vai kāds papētīs ar Baltkrieviju neuzbūvēto robežu šodienas ģeopolitiskās situācijas kontekstā? Kā labā raujās Mūrnieks? Vai tā bija vienkārši vēlme nokļūt kādā ģenerāļa amatā un dabūt uz pleciem "bulciņas" , vai arī tur ir kalpošana nezināmiem, naidīgiem
spēkiem? To derētu noskaidrot. Ka tikai nav tāds sava veida "Ādamsons 2".
Ne jau velti Ģirģens gibēja IDB likvidēt un pievienot KNAB. Nepaspēja. Kamēr zilzeķīte visā tajā "iebrauks", ja protams vispār "iebrauks" , vēl var daudz ziepes savārīt. Bet pēc gada jaunas vēlēšanas, jauns ministrs un atkal viss no sākuma.

Atbildēt

Aust rīts ...

09.09.2021. 08:24

SIA Latvija ir nolemta!

Atbildēt

XXL

09.09.2021. 07:37

Par Dullo Paulīni...piedodiet Lapiņu runājot...viss IC kolektīvs, izņemot viņas savilktos čomus un čomenes, ir atviegloti uzelpojis...bet diemžēl šī Ģirģena ieliktene jau ir tādus sūdus savārijusi ka mati ceļas stāvus..ar savām darbībām Lapiņa ir novājinājusi iestādi gandrīz līdz klinķim...jo tikai un vienīgi viņas dēļ darbu pametuši liels skaits pieredzējušu darbinieku. Toties projektu nodaļa auga kā rauga mīkla kur viens pēc otra nāca Lapiņas draudziņi...projektus tā sagrābās bet realizēt tos tagad nespēj..

Atbildēt

jojo

09.09.2021. 07:01

Daudz neprecizitāšu tekstā- Garbars jau vairāk kā pus gadu bija izdienas pensijā, kad viņam sāka šūt koku nelikumīgu izciršanu, par ko tikko uzrādīja apsūdzību kaut kādai Latgoļas firmai. Un pa lielam visās tajās neizdarībās galīgi nav nekāda sakara IeM ierēdņiem- jau sen ir tā, ka mainās ministri, saliek savējos iestāžu vadībā (kā Lapiņu IC), sagrābj sev pietuvinātajiem miljonus (kā Bole), bet nāk nākamais ministrs un sāk "tīrīšanu", vajadzīgajās vietās saliekot atkal savējos. UN tā pa riņķi, pa riņķi. Un viss ir kā ūdenī, kad iemet akmeni- katrs nākamais riņķis ir lielāks par iepriekšējo. Ministrijās un tādās kā nodrošinājuma aģentūrā nav to ierēdņu, kam normāli strādāt, jo visi tikai savējie čomaki, bet šādiem čomakiem ir vienreiz lietojamo trauku īpašības- viņi noder tikai vienu reizi. Primitīvi nolobē vienu iepirkumu un brīnās, ka viņus pieķer. Nu kā Lapiņa tagad.

Atbildēt

Viss sākas ar maskām un beidzas ar maskēšanos

09.09.2021. 06:55

»

jumts

no visas ēkas VP vajadzībām derēja tikai jumts


Viss sākas ar maskām. Masku piespiedu lietošana ir psiholoģijas paņēmiens pūļa- tautas ietekmēšanai, panākot, ka masku lietotāji tieši un sakramentāli paši atzīst kovidafēru un ir tās dalībnieki.

Sodi, kurus paredz un piemēro tirgotājiem, ja apkalpos cilvēkus bez maskas, ir neadekvāti lieli, pat 5000 € par vienu gadījumu. Tādus ir noteicis MK ar K. Kariņu bez Saeimas piekrišanas.

Starp pircēju un pārdevēju ir ieviests terors. Pārdevējam jāterorizē pircējs uzvilkt masku. Pircējs un pārdevējs dzīvo bailēs, ja nelietos maskas, baidoties no policistu terora. Policistam jāklausa priekšniecība, jo tā terorizē policistus un var atbrīvot no darba, ja policisti neterorizēs pircēju un pārdevēju.

Uz skolām attiecas tas pats - var ierasties policists terorists un uzlikt sodus.

Valsts kļuvusi totalitāri teroristiska. Terorisms attiecas pat uz bērniem. Terorisms ir arī vakcinācija.

Kovidafēristi plāno ieviest zaļos sertifikātus simtprocentīgi.

Ja nebūs zaļā sertifikāta, ko konstatēs bankomāts, no bankomāta nevarēs ne tikai izņemt skaidru naudu, bet centrālā banka neieskaitīs bezdarbnieka kontā elektronisko pabalsta naudu, ar ko norēķināties lielveikalā.

ECB jau, ieviešot elektronisko eiro, pārstājusi drukāt reālu inflācijas naudu.

Ar 2022. gadu stājas spēkā jaunais Bāzeles līgums - par banku aktīviem kļūst reāls fiziskais zelts.

Dziļo finansu krīzi plāno ap 2022. gada marta mēnesi, kad atkal būs lokdaunu pīķis, bet helikopteru naudu vairs nemaksās, toties bankas sāks atprasīt aizdotos kredītus, efektīvi ar ebreju tiesu saimnieciskos strīdos - ELT konfiscējot ieķīlātos īpašumus.

Ar lokdauniem un helikopteru naudu 2020. gadā podā norāva 6000 Latvijas uzņēmumus.

Gatavojieties plānotajiem sociāliem “pūļa nemieriem”. Kopš 13/03/2020 atņemtas cilvēktiesības, tauta pārvērsta par protestējošu pūli.

Otrdien, 2021. gada 7. septembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināti Valsts drošības dienesta (VDD) izstrādātie tipveida reaģēšanas plāni, kas paredz atbildīgo institūciju rīcību, notiekot teroristiska rakstura uzbrukumam.

VDD regulāri rīko dažāda veida pretterorisma mācības, kurās kopā ar citiem atbildīgajiem dienestiem izmēģina reaģēšanas plānos noteikto rīcību. Ņemot vērā mācībās gūtos secinājumus un jaunākās terorisma draudu tendences pasaulē, reaģēšanas plāni tiek aktualizēti un pilnveidoti.
Savukārt pretterorisma plāns “Pūlis” ir jauns un pirmo reizi apstiprināts šogad. VDD identificēja nepieciešamību izstrādāt šo plānu, vērtējot pēdējo gadu terorisma draudu tendences Eiropā un pasaulē.

Maskām jāslēpj teroristu - VDD darbinieku sejas darba pienākumu pildīšanas laikā, kas noteikts VDD iekšējos dienesta noteikumos, jo sociālos tīklos jau izplata šo teroristu, sākot ar ministriem, privāto tālruņu numurus, uz kuriem bez pārtraukuma, izsakot savu neapmierinātību, zvana terorizētā tauta- pūlis.

Atbildēt

Harijs Poters

09.09.2021. 06:52

Izskatās ka šis raksta autors varētu būt ģirģens vai kāds ģirģenveidīgais. Parazīti kas atstumti no siles. Ministre pareizi dara ka aptur visus šos ģirģena iesāktos projektus jo beidzo ministrei atvērtas acis un izskaidrots kāda velna pēc tik aktīvi tiek virzīti būvniecības projekti. Mīļie draugi ģirģens ir būvnieku advokāts un tikai dēļ sava " atkata" viņš tā raujas. Zem lozunga es sakārtošu valsti. Arī Pērnavas ielas objekts ko paredzēts iekārtot priekš policijas tika izvēlēta tieši šī ēka,jo tā pieder KPV LV pietuvinātai petsonai.

Atbildēt

Krūklis

09.09.2021. 06:51

»

jumts

no visas ēkas VP vajadzībām derēja tikai jumts


Žetons! Ģirģens paspēja tikai uzsaukt Bolei videonovērošanu, bet šo nevienam nevajadzīgo ēku nepaspēja nopirkt.

Atbildēt

jumts

09.09.2021. 06:37

»

fakts

Autora īstā sāpe divos teikumos


no visas ēkas VP vajadzībām derēja tikai jumts

Atbildēt

fakts

09.09.2021. 05:01

Autora īstā sāpe divos teikumos -
"apstādina visus iekšlietu resoram svarīgos projektus un aktivitātes. Spilgts piemērs ir projekts par biroja ēkas Pērnavas ielā iegādi"

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....