Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

XIO

21.09.2020. 00:07

Jāpaskatās kredītu reģistrs, konta izdrukas - visbiežāk pašnāvības iemesls ir azartspēļu atkarība - parādi ir kļuvuši nepaceļami, un tam ir jāpieliek trekns PUNKTS.

P.S. Nemaz neapgalvoju, ka šis ir tāds gadījums.

Atbildēt

kāds sakars

16.09.2020. 21:29

»

Ģirģen

Uzņemies taču politisko atbildību par katastrofālo situāciju policijā


neesmu Gurgēna fans, bet ne jau viņš nolaida policiju līdz kliņķim. Tā ir valsts politika, ka policija ir novājināta un arī žurnālisti ar lapsu priekšgalā ir sistemātiski grāvuši policijas tēlu. Tāpēc, lapsa, neraudi krokodila asaras tagad. ne jau aiz līdzjūtības policista ģimenei tu šo raksti, bet lai varētu ieriebt policijas vadībai.

Atbildēt

vai

16.09.2020. 21:23

par pašnāvniekiem traktoristu vidū pietiek arī interesējas? Vai varbūt pensionāru pašnāvības interesē arī? Ko?

Atbildēt

ir izeja

16.09.2020. 18:13

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Biežāk jārāda filmas par Krieviju, kur Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs iztiek ar 15 000 (200$) mēnesī, vai jāstāsta par viņu armiju, kur ikvienam jauniesauktam ir iespējams tikt zem komandiera segas.
Strauji mazināsies represija

Atbildēt

Karote

16.09.2020. 14:00

Nav manīts, ka LR cilvēka dzīvība vispār ir kāda vērtība.Bērna vai pieaugušā. Vadoņi spožās laķenēs/ ievērojiet, cik modri šie aizvien seko modei.. pareizie krekla apkaklīšu griezumi,šlipstes, pareizās sezonas krāsas, kurpju purngali, utt... šitie DĪvānā ausekļu džemperīši sen kā nav aktuāli.. :)/ viņi pat nezin ,nav datu, cik īsti LR ir bērnu, kuriem vajadzēs skolu, bērnudārzu, utt. Neinteresē.Kur nu vēl kāds nošāvies policists. Ticami, vnk nelaimīgs, kaut kur iekūlies cilvēks, kuram, ģimene, bērni, nabaga alga un jāapkalpo ķužveidīgo papiņu treknās intereses.Pašnāvība ir pilnīgs cerību zudums, totāla vientulība.Tātad, laimes zemē LR tam cilvēkam nebija kurp doties, kā vien prom pavisam. Kādu tas interesēs, lai nebūtu vēl ? Līdzjūtība tuviniekiem!

Atbildēt

Nu....

16.09.2020. 12:34

Par noklusēšanu runāt varētu, ja kāds normatīvais akts uzliktu par pienākumu šādu informāciju sniegt. Šajā situācijā neviens likums neliek par pienākumu informēt pat policistu vai jebkuru citu profesiju pārstāvju pašnāvību... nav saprotams pietiek.com cepiens

Atbildēt

Tāds darbs.

16.09.2020. 08:26

Esmu dzirdējis, ka policistu, kas cīnās pret bandītisku grupējumu tiek draudēts ģimenei un ierosinātas kriminālietas. Ir, kas sāk dzert un domā par pašnāvību.

Atbildēt

ŠITAIS

16.09.2020. 05:36

Šitais pederasts atkal noklusējis...….

Atbildēt

VDD rakstnieks Māris Aukstikalnis

16.09.2020. 04:05

Pie mums pārāk skaista dzīve līdz izdienas 3000 pensijai, lai šodien nošautos. Paldies visiem Latvijas ģirģēniem, kučinskiem un krusttēviem levitiem.

Atbildēt

Ģirģen

15.09.2020. 22:33

Uzņemies taču politisko atbildību par katastrofālo situāciju policijā!!!

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:52

»

tv36

Neesmu spēks par ķēzijumiem


*specs

Pēdējā reize, kad uz iq404 komentāriem atbildu.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:49

»

R

Globāli ņemot, tās ir sekas amerikāņu iedibinātajai pasaules kārtībai, kas visā pasaulē padarīja cilvēkus par naudas vergiem, atkarīgiem no niecīgas algas, par kuru nevar izdzīvot. Šī ,,kārtība'' cilvēku dzīvēm brauc pāri kā ar ceļā rulli


Amerikāņi vai vienalga kas var shēmot, cik vēlas. Jautājums ir- cik bieži katrs pats sev uzdod jautājumu, kas tieši viņu dara laimīgu, izslēdzot svešus kritērijus.
Nezinu, kā ir Jums, bet mani kaitina tie visi hiperaktīvie saukļi par cilvēkjaudu un “darīt, darīt, vēl vairāk darīt”. Varbūt pirms darīt ir vērtīgāk piesēst uz kādu brīdi un apdomāt, kāpēc un ko darīt.

P.S. Ja kādreiz uzvaras gājienā gāja apzīmējumi “eko, bio, utml.”, tad tagad vārdu “jauda” vazā visdažādākajos kontekstos. Ar ko tas atšķiras no “gāzi grīdā”? Pa manam- ne ar ko. Kāpēc uz t-krekliem raksta “Tev viss xanax”? Jo xanax ir antidepresants, kam ar “sanāks” nav nekāda sakara.

Atbildēt

kāds tam sakars ar tevi, idiot?

15.09.2020. 21:45

»

tv36

Kāds saskars ar mirušajiem?! Runa ir par atbildības prasīšanu no itin dzīvajiem, kuru spēkos, iespējams, bija nevairot mirušos


Debilais, runa ir par to kas rakstīts lapsas ķēzījumā.

Atbildēt

debilais idiot!

15.09.2020. 21:40

»

Nesmirdi

debilais idiot


Nesmirdi!

Atbildēt

R

15.09.2020. 21:38

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Globāli ņemot, tās ir sekas amerikāņu iedibinātajai pasaules kārtībai, kas visā pasaulē padarīja cilvēkus par naudas vergiem, atkarīgiem no niecīgas algas, par kuru nevar izdzīvot. Šī ,,kārtība'' cilvēku dzīvēm brauc pāri kā ar ceļā rulli.

Atbildēt

Nesmirdi

15.09.2020. 21:35

»

maitēdājlapsa

būtu vismaz likuši mieru mirušajiem


debilais idiot!

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:30

»

maitēdājlapsa

būtu vismaz likuši mieru mirušajiem


Kāds saskars ar mirušajiem?! Runa ir par atbildības prasīšanu no itin dzīvajiem, kuru spēkos, iespējams, bija nevairot mirušos.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:11

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Šajā ziņā Lietuva mūs “apsteidz”- 1. vietā pasaulē pēc pašnāvību skaita uz 100’000 iedzīvotājiem. Latvija- 9. vieta.
https://worldpopulationreview.com/country-rankings/suicide-rate-by-country

Briesmīga statistika. Pēdējos 45 gados pašnāvību skaits pasaulē palielinājies par 60%. Kaut kas ļoti nav kārtībā.

Atbildēt

bende

15.09.2020. 20:56

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts?

Atbildēt

vietējais

15.09.2020. 20:33

Kāda te var būt informācija un vēl par iemesliem kādēļ izdarīta pašnāvība, mums taču ir jāizskatās labāk kā patiesībā esam.Vai kāds kādreiz ir dzirdējis ka deputāti atzītos ka ir pieļāvuši nopietnas kļūdas savā darbā un tās steidzīgi vajadzētu labot? Mēs taču dzīvojam melu un ilūziju pasaulē, nevis reālajā, godīgajā, patiesajā.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 20:22

Pašnāvība pati par sevi ir traģēdija, neatkarīgi no profesijas. Būtu labi pirms pieņemšanas darbā tomēr iesaistīt profesionāļus, kuri prot izvērtēt konkrētā cilvēka psiholoģisko piemērotību policista amatam, labi zinot, ka stress ir ikdiena. Varbūt tādus testus vajadzētu veikt regulāri.
Ja darba apstākļi veicina pašnāvību skaita palielināšanos, tad iemesli ir jānoskaidro, lai novērstu šo tendenci, nevis lai izklaidētu lasītājus. Ja pašnāvības ir regulāras, tad nekas lietas labā nav darīts.

Piemēram, vairākas medmāsas covid laikā ir izdarījušas pašnāvības un par to raksta- https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7331553/

Atbildēt

šausmas

15.09.2020. 19:18

Aizmirsa lapsu informēt par nošāvušos policistu. Turpmāk dienesta instrukcijās jāieraksta, ka pirms nošaušanās policistam ir pienākums par to informēt Lapsu norādot konkrētus iemeslus.

Atbildēt

??

15.09.2020. 19:16

Te nu ir jautājumi Pietiek. Ar kādu mērķi interesējieties par pašnāvībām policistu vidū? Kuru profesiju pārstāvju pašnāvības Jūs vēl pastiprināti interesē un kāpēc?

Atbildēt

būtu vēlams

15.09.2020. 19:10

ka ši policista solim sekotu vēl vairāki valdošās kliķes darboņi, kā....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...