Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

XIO

21.09.2020. 00:07

Jāpaskatās kredītu reģistrs, konta izdrukas - visbiežāk pašnāvības iemesls ir azartspēļu atkarība - parādi ir kļuvuši nepaceļami, un tam ir jāpieliek trekns PUNKTS.

P.S. Nemaz neapgalvoju, ka šis ir tāds gadījums.

Atbildēt

kāds sakars

16.09.2020. 21:29

»

Ģirģen

Uzņemies taču politisko atbildību par katastrofālo situāciju policijā


neesmu Gurgēna fans, bet ne jau viņš nolaida policiju līdz kliņķim. Tā ir valsts politika, ka policija ir novājināta un arī žurnālisti ar lapsu priekšgalā ir sistemātiski grāvuši policijas tēlu. Tāpēc, lapsa, neraudi krokodila asaras tagad. ne jau aiz līdzjūtības policista ģimenei tu šo raksti, bet lai varētu ieriebt policijas vadībai.

Atbildēt

vai

16.09.2020. 21:23

par pašnāvniekiem traktoristu vidū pietiek arī interesējas? Vai varbūt pensionāru pašnāvības interesē arī? Ko?

Atbildēt

ir izeja

16.09.2020. 18:13

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Biežāk jārāda filmas par Krieviju, kur Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs iztiek ar 15 000 (200$) mēnesī, vai jāstāsta par viņu armiju, kur ikvienam jauniesauktam ir iespējams tikt zem komandiera segas.
Strauji mazināsies represija

Atbildēt

Karote

16.09.2020. 14:00

Nav manīts, ka LR cilvēka dzīvība vispār ir kāda vērtība.Bērna vai pieaugušā. Vadoņi spožās laķenēs/ ievērojiet, cik modri šie aizvien seko modei.. pareizie krekla apkaklīšu griezumi,šlipstes, pareizās sezonas krāsas, kurpju purngali, utt... šitie DĪvānā ausekļu džemperīši sen kā nav aktuāli.. :)/ viņi pat nezin ,nav datu, cik īsti LR ir bērnu, kuriem vajadzēs skolu, bērnudārzu, utt. Neinteresē.Kur nu vēl kāds nošāvies policists. Ticami, vnk nelaimīgs, kaut kur iekūlies cilvēks, kuram, ģimene, bērni, nabaga alga un jāapkalpo ķužveidīgo papiņu treknās intereses.Pašnāvība ir pilnīgs cerību zudums, totāla vientulība.Tātad, laimes zemē LR tam cilvēkam nebija kurp doties, kā vien prom pavisam. Kādu tas interesēs, lai nebūtu vēl ? Līdzjūtība tuviniekiem!

Atbildēt

Nu....

16.09.2020. 12:34

Par noklusēšanu runāt varētu, ja kāds normatīvais akts uzliktu par pienākumu šādu informāciju sniegt. Šajā situācijā neviens likums neliek par pienākumu informēt pat policistu vai jebkuru citu profesiju pārstāvju pašnāvību... nav saprotams pietiek.com cepiens

Atbildēt

Tāds darbs.

16.09.2020. 08:26

Esmu dzirdējis, ka policistu, kas cīnās pret bandītisku grupējumu tiek draudēts ģimenei un ierosinātas kriminālietas. Ir, kas sāk dzert un domā par pašnāvību.

Atbildēt

ŠITAIS

16.09.2020. 05:36

Šitais pederasts atkal noklusējis...….

Atbildēt

Viedais Manels

16.09.2020. 04:20

Beidziet te mest mēslus ar sūdu dakšām uz valdību, tur protams sēž vēl tie murmuļi, taču lai tālab riktīgs latgaļu policists izdarītu pašnāvību neticu. Drīzāk kāda bāba vainīga plus kandža-paļonka.

Atbildēt

VDD rakstnieks Māris Aukstikalnis

16.09.2020. 04:05

Pie mums pārāk skaista dzīve līdz izdienas 3000 pensijai, lai šodien nošautos. Paldies visiem Latvijas ģirģēniem, kučinskiem un krusttēviem levitiem.

Atbildēt

Ģirģen

15.09.2020. 22:33

Uzņemies taču politisko atbildību par katastrofālo situāciju policijā!!!

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:52

»

tv36

Neesmu spēks par ķēzijumiem


*specs

Pēdējā reize, kad uz iq404 komentāriem atbildu.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:49

»

R

Globāli ņemot, tās ir sekas amerikāņu iedibinātajai pasaules kārtībai, kas visā pasaulē padarīja cilvēkus par naudas vergiem, atkarīgiem no niecīgas algas, par kuru nevar izdzīvot. Šī ,,kārtība'' cilvēku dzīvēm brauc pāri kā ar ceļā rulli


Amerikāņi vai vienalga kas var shēmot, cik vēlas. Jautājums ir- cik bieži katrs pats sev uzdod jautājumu, kas tieši viņu dara laimīgu, izslēdzot svešus kritērijus.
Nezinu, kā ir Jums, bet mani kaitina tie visi hiperaktīvie saukļi par cilvēkjaudu un “darīt, darīt, vēl vairāk darīt”. Varbūt pirms darīt ir vērtīgāk piesēst uz kādu brīdi un apdomāt, kāpēc un ko darīt.

P.S. Ja kādreiz uzvaras gājienā gāja apzīmējumi “eko, bio, utml.”, tad tagad vārdu “jauda” vazā visdažādākajos kontekstos. Ar ko tas atšķiras no “gāzi grīdā”? Pa manam- ne ar ko. Kāpēc uz t-krekliem raksta “Tev viss xanax”? Jo xanax ir antidepresants, kam ar “sanāks” nav nekāda sakara.

Atbildēt

kāds tam sakars ar tevi, idiot?

15.09.2020. 21:45

»

tv36

Kāds saskars ar mirušajiem?! Runa ir par atbildības prasīšanu no itin dzīvajiem, kuru spēkos, iespējams, bija nevairot mirušos


Debilais, runa ir par to kas rakstīts lapsas ķēzījumā.

Atbildēt

debilais idiot!

15.09.2020. 21:40

»

Nesmirdi

debilais idiot


Nesmirdi!

Atbildēt

R

15.09.2020. 21:38

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Globāli ņemot, tās ir sekas amerikāņu iedibinātajai pasaules kārtībai, kas visā pasaulē padarīja cilvēkus par naudas vergiem, atkarīgiem no niecīgas algas, par kuru nevar izdzīvot. Šī ,,kārtība'' cilvēku dzīvēm brauc pāri kā ar ceļā rulli.

Atbildēt

Nesmirdi

15.09.2020. 21:35

»

maitēdājlapsa

būtu vismaz likuši mieru mirušajiem


debilais idiot!

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:30

»

maitēdājlapsa

būtu vismaz likuši mieru mirušajiem


Kāds saskars ar mirušajiem?! Runa ir par atbildības prasīšanu no itin dzīvajiem, kuru spēkos, iespējams, bija nevairot mirušos.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 21:11

»

bende

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts


Šajā ziņā Lietuva mūs “apsteidz”- 1. vietā pasaulē pēc pašnāvību skaita uz 100’000 iedzīvotājiem. Latvija- 9. vieta.
https://worldpopulationreview.com/country-rankings/suicide-rate-by-country

Briesmīga statistika. Pēdējos 45 gados pašnāvību skaits pasaulē palielinājies par 60%. Kaut kas ļoti nav kārtībā.

Atbildēt

bende

15.09.2020. 20:56

Latvijā gadā izdara ap 420 pašnāvībām, ne visi var izturēt šo bandītisko valsts režīmu. Ir grūti noskatīties, kā tie kam jāsargā valsti to patiesībā izlaupa! Vai tā nav visās nozarēs un visos vadības limeņos? Ja tiesas rīkojas kā bandīti? Vai šī vispār ir valsts?

Atbildēt

vietējais

15.09.2020. 20:33

Kāda te var būt informācija un vēl par iemesliem kādēļ izdarīta pašnāvība, mums taču ir jāizskatās labāk kā patiesībā esam.Vai kāds kādreiz ir dzirdējis ka deputāti atzītos ka ir pieļāvuši nopietnas kļūdas savā darbā un tās steidzīgi vajadzētu labot? Mēs taču dzīvojam melu un ilūziju pasaulē, nevis reālajā, godīgajā, patiesajā.

Atbildēt

tv36

15.09.2020. 20:22

Pašnāvība pati par sevi ir traģēdija, neatkarīgi no profesijas. Būtu labi pirms pieņemšanas darbā tomēr iesaistīt profesionāļus, kuri prot izvērtēt konkrētā cilvēka psiholoģisko piemērotību policista amatam, labi zinot, ka stress ir ikdiena. Varbūt tādus testus vajadzētu veikt regulāri.
Ja darba apstākļi veicina pašnāvību skaita palielināšanos, tad iemesli ir jānoskaidro, lai novērstu šo tendenci, nevis lai izklaidētu lasītājus. Ja pašnāvības ir regulāras, tad nekas lietas labā nav darīts.

Piemēram, vairākas medmāsas covid laikā ir izdarījušas pašnāvības un par to raksta- https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7331553/

Atbildēt

šausmas

15.09.2020. 19:18

Aizmirsa lapsu informēt par nošāvušos policistu. Turpmāk dienesta instrukcijās jāieraksta, ka pirms nošaušanās policistam ir pienākums par to informēt Lapsu norādot konkrētus iemeslus.

Atbildēt

??

15.09.2020. 19:16

Te nu ir jautājumi Pietiek. Ar kādu mērķi interesējieties par pašnāvībām policistu vidū? Kuru profesiju pārstāvju pašnāvības Jūs vēl pastiprināti interesē un kāpēc?

Atbildēt

būtu vēlams

15.09.2020. 19:10

ka ši policista solim sekotu vēl vairāki valdošās kliķes darboņi, kā....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....