Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

meh

28.05.2020. 16:24

»

ha ha ha

Pats saprati ko uzrakstiji


jā, bet tu pats saprati ko tu uzrakstīji?

Atbildēt

meh

27.05.2020. 13:41

»

ha ha ha

Paēdušais izsalkušo nesapratīs. Ne jau aiz labas dzīves tauta brauc uz LT, neviens pa veikaliem tāpat nevazājas. Brauc, lai pirktu pārtiku, jo tā ir lētāka, arī apğērbi un pārējais. Pensionēta medmāsa laikam ir tālu no biznesa pamatiem- valdība taču nepavēlēs privātiem samazināt cenas LV veikalos. Tukša...


Latvijā arī ir atvērti privātie veikali. Uz Lietuvu nabagie nemaz nevar aizbraukt - tam ir vajadzīgs auto un degvielas nauda... un kopš kura laika tiem, kas dzīvo leišmalē ropbežas esamība ir bijis šķērslis lai dotos uz tuvāko veikalu?
Galvenais pa ceļam ieskrien mežā nokārtoties un izvairies lietot publiskās tualetes un viss būs gerai!

Atbildēt

meh

27.05.2020. 13:35

UK ir lielāks skaits ar iedzīvotājiem un attiecīgi arī lielāks upuru skaits un pie reizes mirst arī liels skaits ar tiem, kas ārstē no covid, jo tiešā saskarsmē ar vīrusa pacientiem notiek nepārtraukta organisma bombardēšana no ārpuses, kur organisms nespēj pielāgoties nemaz un kur vīrusam ķermenī visu laiku āk papildinājums no ārpuses.

Daži nepatīkami fakti:
UK ar Latviju ir nehigiēniskāka attieksme pret tīrību - pilnas ielas ar atkritumiem, tieši tāda pati attieksme pret personīgo higiēnu - mutautiņus neviens nelieto. Tie kas lieto personīgo transportu ir vairāk pasargāti, bet tie kas brauc ar sabiedrisko transportu - cilvēki ne tikai kā lopi atļaujas uzlikt apautas kājas uz pretējiem sēdekļiem, bet arī ēd un atstāj pārtikas atliekas. Ir cilvēki, kas savus puņķus noslauka un atstāj uz virsmām, kur citi var pieskārties - arī rokturiem.
Pēc nesenajiem pētījumiem, Covid var ļoti viegli varēja dabūt publiskajās tualetēs - visticamāk, ka tieši šo iemeslu dēļ pārapdzīvotā salā šis vīruss strauji izplatījās publiskās izklaides vietās, kur ir publiskās tualetes.
Ar covid UK % lielāka iespēja smagā formā saslimt un nomirt ir migrantiem no tām valstīm, kas atrodas uz tādas pašas paralēles kā Ķīna.

Otrais vilnis ir kā bubulis ar kuru baida, jo tas ir nezināms un nezināmais biedē. Vispirms, nav skaidrs cik liels skaits no visiem iedzīvotājiem % ir saķēruši šo zarazu - tikai tad ir jēga runāt par otrā viļņa iespējām, no kura ir jāatskaita esošo inficēto skaitu. Ja apslimuši lielākā daļa - otrais vilnis diez vai būs un pat esošajā situācijā otrais vilnis nenesīs lielāku saslimušo skaitu, jo tie kas izslimojuši ar šo sērgu vairs neapslims. Ir daudzi diskutabli jautājumi par karantīnas efektivitāti, jo tā tika ieviesta stipri vēlu un pilnīgi iespējams, ka dabiskā veidā tā jau ir izgājusi cauri lielākai daļai cilvēku. Kaut kāda jēga no šīs karantīnas ir lai pasargātu medicīnas personālu.

Medicīnas māsas pieredze nav automātiski pandēmijas ārstēšanas pieredze un no māsas arī nekāds vīrusologs nesanāks. Klausoties kādas muļķības līdz šim runājuši ārsti un medicīnas profesionāļi, palikšu pie tās domas, ka lielākā daļa no medicīnas personāla, kuriem ir šaura ar tēmu nesaistīta specializācija nav spējīgi dot nekādus padomus, kur ir nepieciešams plašāks skatījums, kas piemīt ar tēmu saistītiem ārstiem ar ilgu gadu pieredzi un kas vēl joprojām aktīvi darbojas savā jomā.

Var vēl saprast, ka Baltijas valstis savā starpā ļauj iedzīvotājiem pārvietoties, jo kopā būs 10 miljoni, kamēr UK ir 60 miljoni, kuriem vēl domā atļaut doties(un ierasties) uz citām tikpat lielām valstīm - tas ir pavisam cits nekontrolējamības līmenis.

Atbildēt

ha ha ha

27.05.2020. 11:39

Paēdušais izsalkušo nesapratīs. Ne jau aiz labas dzīves tauta brauc uz LT, neviens pa veikaliem tāpat nevazājas. Brauc, lai pirktu pārtiku, jo tā ir lētāka, arī apğērbi un pārējais. Pensionēta medmāsa laikam ir tālu no biznesa pamatiem- valdība taču nepavēlēs privātiem samazināt cenas LV veikalos. Tukša muldēšana, labāk lieku reizi nomazgātu rokas!

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.05.2020. 01:10

Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

Ej tirst, jobanais!

26.05.2020. 19:41

»

AG

VECEN, SĒDI SAVĀ ANGLIJĀ UN NEMĀCI MŪS, KĀ DZĪVOT LATVIJĀ !!! FERŠTEIN


NElietīgie skraidītājii pa bodēm izved naudu no Latvijas un izņem to Latvijas ieguvuma. Medmāsa pareizi saka - neesiet kurli un akli! Gaidu itu rakstu no Anglijas. Par C19, Latvijā neko nezinām, kas tur notiek! Ko dzird par “mājāsbraukšanu” no angļiem? Kad būs nākošais reimigrācijas vilnis no Anglijas?

Atbildēt

!!!

26.05.2020. 19:14

http://klab.lv/users/aivars_666/126878.html

Atbildēt

AG

26.05.2020. 19:07

VECEN, SĒDI SAVĀ ANGLIJĀ UN NEMĀCI MŪS, KĀ DZĪVOT LATVIJĀ !!! FERŠTEIN ???

Atbildēt

Jā, bet

26.05.2020. 17:29

Ja pieņemam, ka tas kroņa vīruss tiešām ir bīstama infekcija, nevis tikai izpūsta pīle ar mērķi graut valstu ekonomikas, tad robežu atvēršana starp Baltijas valstīm ir, maigi izsakoties, stulbums. Bet atklāti runājot noziegums, kam trūkst loģiska pamatojuma. Ja bija vēlme starptautiski atjaunot pārtrauktos ekonomiskos sakaraus, tad vispirms bija jāatceļ visi ierobežojumu valstu iekšienē. Un tikai tad, ja tam nesekotu jauns vīrusa izplatības uzliesmojums, pēc kādām trim nedēļām atvērt valstu robežas. Tagad atliek tikai vienā valstī sākties un tas aizies visās trijās. Rezultātā liela iespējamība ir ka laikā kad citas Eiropas valstis vērs vaļā savas robežas, Baltijas valstis sēdēs karantīnā. Kaut nu es kļūdītos!

Atbildēt

vīruss nepazudīs, vakcīnas ar 100% efektu nebūs

26.05.2020. 17:12

nu un???????????? klausieties Leonu Weinsteinu you tube, cilvēks runā par lietu.
seksoties kā lopiem nevajag, špļaut otram ģīmī,uz ietves... klepot otram virsū nevajag NEKAD!!!
un masveida saslimšana ir nevēlama
TAS ARĪ VISS

Atbildēt

fakts

26.05.2020. 16:57

Lohatrons II.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....