Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais

10.09.2019. 10:45

Zog bez bailēm un sāta, jo lielzagļi Kampējs un Šlosers ir parādījuši labu piemēru. Savus ierakstus pirtīs un dzertuvēs variet iesālīt. Vai par Šloseru trūka ieraksti? Nē! Bet viss ir legalizēts, ostā visu komandē bijušais Satiksmes ministrs, vēja parki pieder bij. premjeram, OIK arī sev saķīlēts. Vai viņi ko pirka? Tagad vajag monopolu uz atkritumiem par 700milj. Kampēja bandai! Vai tā nav otra digitālgeita? Ja pēc ES norādēm liks parakties, tad būs. Ja ne, tad viss noies, jo visiem ir kukuļi apsolīti, un vispirms Rīgas domes špicei. Pūcem nav pat kauns jau sākt locīties, jo, acīmredzot, ir piesolīts uz ķepas. Melo kā automāti, un tauta ir slaucamo aunu lomā.

Atbildēt

bd

09.09.2019. 10:14

Viss ir vienkārši - katram tiek savs kumoss. It kā ok. Izskatās, ka sak nepietikt visiem, tapēc tagad pēkšņi tāds tracis.

Atbildēt

ince

09.09.2019. 09:14

Kasīkli!
Ķeries lēnām klāt kompānijai AirBaltic. Redzēsi kādas āža kājas iepirkumos tur izlīdīs!

Atbildēt

Dārgais

09.09.2019. 09:03

Pasaki,nevis kā no tā purva izkļūt,BET KĀ TAJĀ IEKĻŪT!

Atbildēt

Zinošais

09.09.2019. 08:25

Diez vai ar kādām administratīvām metodēm ir iespējams ko mainīt ! Zivs pūstot no galvas - kamēr politiķi nespēs ar personīgo piemēru lauzt ierastās shēmas, nekas nemainīsies !
Varbūt nebūs tas labākais piemērs, jo nepārzinu aizkulises, bet manā atmiņā iespiedusies prezidenta Bērziņa rīcība atsakoties no Jūrmalas apartamentiem - ierēdņi teiktu nu kā tā var protokols, telpas stāvēs tukšas izdevumi uzturēšanai tāpat u.t.l., bet Bārziņš palika pie sava un izrādās ka var !
Ir tāda slavena dziesma "Imagine" - iedomāsimies, ka Bērziņam būtu sekotāji - kancelejas budžetu ierosinātu samazināt, par konsultantiem un padomdevējiem aicinātu personas, kas to būtu gatavi darīt bez atlīdzības, apsardzi samazinātu, ikdienā pārvietotos bez eskorta u.t.l.
Un es gribētu redzēt to politiķi, kas uzdrošinātos publiski iebilst !

Atbildēt

Feiss

09.09.2019. 06:20

Labi!! Autors "piemirsa" matemātiku- piedalās ne mazāk kā (3-4), izsolāmā tēma maksā ne vairāk kā ..., tiek atmests "augstākais" un "zemākais" piedāvājums un ar iespējamo pretendentu tad notiek sarunas. Tā lūk!

Atbildēt

lauķis

09.09.2019. 05:51

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Jau teicu,kominterne nekur nav pazudusi,tagad tā saucas ES,demokrātija,liberasti.Būtība nav mainījusies,mainījušās ietekmēšanas metodes.
Augļotāji un partijnieki krievus un latviešus slauc vienādi.

Atbildēt

nemuldi

08.09.2019. 22:30

»

Teds

Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās...


Tediņ,ar savu nezināšanu jālielās apdomīgi.Vai tolaik nebija "pietuvināto krustdēlu"?

Atbildēt

biologs

08.09.2019. 22:28

Cilvēks pērk no cilvēka.Nevis no likumu samudžinājuma.

Atbildēt

Teds

08.09.2019. 21:06

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Kā var nepamanīt, ka tieši kopš 40.gada okupācijas ir nepārtraukta izdzīvošana un hronisks trūkums it visās lietās un vietās.
K.Ulmanis dažos gados izveidoja pārticību un pamanījās vēl izveidot valsts zelta rezerves. Tātad cilvēki bija paēduši, apmierināti būvēja savas saimniecības un pāri vēl palika, vienīgie neapmierināti urkšķēja sarkanie siseņi jau tolaik.
Latviju kopš 40.gada ir apsēdis šis sarkano siseņu bars un kamēr tos nepatrieks, tikmēr labklājība regulāri zudīs kā rīta rasa, lai cik tajā kasē bērtu naudas, tā vienmēr būs tukša.

Atbildēt

Vo

08.09.2019. 19:01

Informatīvs raksts ar konstruktīviem priekšlikumiem, kurus sen jau vajadzēja pieņemt. Kāpēc tas līdz šim nav darīts? Naivs jautājums. Kādam (kādiem) tas ir izdevīgi. Parasti jau iepirkuma organizētāju vidū nav to cilvēku, kas ir patiesi ieinteresēti šajā konkrētajā iepirkumā (ceļamā objekta vai iepirktā pakalpojuma kvalitātē). Tie paliek ārpus šī procesa un viņiem jāsamierinās ar to galarezultātu, kāds nu tur ir sanācis.

Atbildēt

lauķis

08.09.2019. 18:58

»

P.

Varbūt varētu mazāk iepirkt


Nauda jau sen iztērēta,ieķīlāta ir visa Latvija ar bērniem un mazbērniem.

Atbildēt

P.

08.09.2019. 18:50

Varbūt varētu mazāk iepirkt.

Pašreizējā sistēma iztērē visu naudu, kam tiek klāt, un vēl nedaudz.

Atbildēt

voila

08.09.2019. 18:40

kaut kas ir un kaut kas nav. Lomu jau nespēlē iepirkuma organizētāji, bet gan to plānotāji, finansējuma nodrošinātāji budžetā, kas nu tie kuru reizi ir. Respektīvi, sēdini komisijās kaut vai diži apmācītu godīgu "ezīti". Viņam vienalga būs jālemj tā, kā vajag, citādi tas godīgais "ezītis" jau rītu dabūs maisu! Tāda ir realitātes piramīda un to neglābs ne uzlabots likums, ne eksperti komisijās, ne pārbaudes finanšu jomā. Visu nosaka cilvēku attieksme, kurā, diemžēl, šodien dominē patoloģiska alkatība. Valda naudas vara

Atbildēt

IM

08.09.2019. 17:57

»

Un mērķis ir zemākā cena

un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada...


Ja firma kvalificējas, vinnē izlozē un uzrāda kvalitāti tad baltais saraksts. Ja kvalitāti neuzrāda tad melnais saraksts uz gadiem pieciem. Ātrāka tikšana āra tikai caur tiesu. Galvenie ieguvumi jau tas ka tiesu darbi pārvietojas uz kvalifikācijas procesu. Piekukuļot izlozi ar - nu kā? Cena ar nemaz ne mazākā bet tāda kas rada pietiekami lielu interesi.

Atbildēt

...

08.09.2019. 17:11

Kāda ir IUB loma šai procesā? Vai nevajadzētu paanalizē tuvāk šīs iestādes atdevi/vadāmību?

Atbildēt

Un mērķis ir zemākā cena

08.09.2019. 16:19

»

IM

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim


un sliktākā darba kvelitāte. Nākas sarunāties, lai vilks vesels un kaza dzīva, lai ir cepeši visiem un darbi pagaidīs. Tieši pie tāda rezultāta ar likumu ir jānonāk un tur jau no ākam, jo valstij nav saimnieka un saimnieku, nav attīstības kocepcijas. Atjauno skolas un nākošajā gadā slēdz. Utt. Nerada darbvietas, bet koncertzāles.. Idiotisms.

Atbildēt

IM

08.09.2019. 15:59

Vispirms nosauc cenu. Tad piesakās pretendenti. Tad pretendentu kvalifikācija. Tad izloze. Ja izlozei kvalificējas pārāk daudz pretendentu, teiksim >10, samazina uzdoto cenu, ja kvalificējas maz pretendentu, teiksim

Atbildēt

Naivs un bērnišķīgs raksts

08.09.2019. 15:13

Viens ir likumi, pavisam kas cits - "vadāmā un kontrolējamā korupcija". Kam un kādiem mērķiem kalpo "vadāmā un kontrolējamā korupcija"? Izvirzi hipotēzi maģistra darbam ar nosaukumu "Vadāmās un kotrolējamās korupcijas mērķi valsts iekārtas stiprināšanā". Ar darbu pierādi, kāpēc tieši tikai tagad KNAB un kā interesēs ierosina lietas iepirkumu jomā būvniecības nozarē. Iespējams, ka tad nonāksi tuvāk patiesībai. Un diez vai tev dos piekļuvi izmeklēšanas noslēpumiem. Lietu safabricēšanas noslēpumiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...