Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut gan par Vienotības kasieri dēvētais Edgars Jaunups liecībās Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) apgalvojis, ka neformālajās sarunās ar nu jau bijušo Muitas kriminālpārvaldes priekšnieku Vladimiru Vaškeviču viņš esot bijis tikai kluss klausītājs, KNAB ierakstītajās Vaškeviča un Muitas pārvaldes priekšnieka, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietnieka Tāļa Kravaļa sarunās Vaškevičs ir atsaucies uz „izrunāto ar Edgaru”. Apjomīgas liecības par šīm neformālajām sarunām KNAB sniedzis arī Kravalis, apliecinot – Vaškevičs pat draudējis nepakļaušanās gadījumā izmantot kontaktus ar Jaunupu, lai ietekmētu Kravaļa karjeru.

Pietiek jau informējis, nu jau bijušais Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas padomnieks Jaunups pratināšanā KNAB liecinājis – neformālajās pārrunās ar Vaškeviču viņš esot bijis tikai klausītājs, „nesniedzot viņam nekādas konkrētas atbildes no savas puses”. Tiesa, kā izriet no Jaunupa liecībām, šādu pārrunu bijis būtiski vairāk par to sarunu, kas minēta jau aprakstītajās uzņēmēja Ivo Vasiļevska liecībās un kurā pagājušā gada sākumā, neilgi pirms Vaškeviča aresta piedalījies arī Kravalis, - kā liecinājis Jaunups, parasti viņš ar Vaškeviču ticies zem četrām acīm.

Saskaņā ar Jaunupa liecināto KNAB izmeklētājam viņa sarunas ar Vaškeviču esot bijušas valstiskas un ētiskas, nekādas mantiskas attiecības abus nesaistot, nekādas lietas neesot kārtojis un solījumus devis: „Pēdējās tikšanās reizēs (pēdējās trīs reizēs), kas notika laika periodā no, apmēram, 2010. gada 01. jūlija līdz 2011. gada 31. janvārim), V. Vaškevičs uzskatīja (tika teicis), ka turpmāka reorganizāciju veikšana VID ir nelietderīga, jo tā vājinās VID kopumā un līdz ar to arī vājinās cīņu ar kontrabandu. Parasti sarunas par šo tēmu, t.i., par reorganizācijas iecerēm VID, bija salīdzinoši īsas, t.i., līdz 30 minūtēm, kuru laikā es pamatā uzklausīju V. Vaškeviča viedokli, nesniedzot viņam (V. Vaškevičam) nekādas konkrētas atbildes no savas puses.”

Taču Pietiek rīcībā nonākušas arī KNAB ierakstītās Vaškeviča un Kravaļa sarunas, kuru atsevišķi fragmenti liek apšaubīt to, ka Jaunups neformālajās pārrunās bijis tikai klusējošs klausītājs. Tā, piemēram, Vaškevičs ierakstītajā sarunā Kravalim izteicies: „Tu vari, tu vari, klausies, tu vari Nellijai, nu, man ir tev, man tev ir divi lūgumi. Nu, bijām izrunājuši ar Ivuškinu, ar Edgaru, ir divi lūgumi. Paskaties, paprasi Nellijai, ja vari, no kurienes vispār, vot, šitais nāk Nu, kāpēc, kāpēc, ja? Numurs divi, es tevi gribu palūgt, nu, vienkārši šajā gadījumā aizstāvēt, palīdzēt man šajā, šajā jautājumā, jo tas ir murgs, ko viņi piedāvā, tur saka, tur retoriku par izlūkošanu, neizlūkošanu, jau policija Ministru kabineta lēmumus jau lietotu kriminālizlūkošanā, tas ir."

Kravalis vēlāk KNAB liecinājis, ka ar vārdiem „Tu vari, tu vari, klausies, tu vari Nellijai, nu, man ir tev, man tev ir divi lūgumi. Nu, bijām izrunājuši ar Ivuškinu, ar Edgaru, ir divi lūgumi. Paskaties, paprasi Nellijai, ja vari, no kurienes vispār, vot, šitais nāk...” Vaškevičs viņam lūdzis no VID ģenerāldirektores Nelijas Jezdakovas uzzināt, „1. vai finanšu ministra padomnieks J. Dambītis viņai ir devis uzdevumu veikt grozījumus VID reglamentā (daļā par Muitas kriminālpārvaldes uzdevumiem); 2. vai viņai (N. Jezdakovai) pašai izveidojies viedoklis par grozījumu veikšanu VID reglamentā”.

Savukārt ar vārdiem „Nu, bijām izrunājuši ar Ivuškinu, ar Edgaru, ir divi lūgumi” Vaškevičs saskaņā ar Kravaļa liecību esot atsaucies tieši uz Pietiek aprakstīto pagājušā gada 18. janvāra sarunu, kas notika basketbola kluba VEF Rīga birojā Šķūņu ielā) un kurā reizē ar Kravali un Vaškeviču piedalījies Jaunups un uzņēmējs Vasiļevskis. „Iespējams, ka sarunās, kura piedalījās E. Jaunups un I. Vasiļevskis, tika vispārēji runāts ari par to, kā VID strādā pēc 2010.gadā notikušās reorganizācijas (t.i., par VID darbu tika runāts vispārēji, neaizskarot konkrētas lietas),” KNAB liecinājis Kravalis.

Tiesa, muitas vadītājs liecībās KNAB mēģinājis mazināt iespaidu, ko varētu radīt ierakstītais Vaškeviča apgalvojums: „Pieļauju, ka V. Vaškevičs šajā sarunā, atsaucoties uz 2011. gada 18. janvārī notikušo tikšanos, kurā piedalījos es, V. Vaškevičs, E. Jaunups un I. Vasiļevskis, uz E. Jaunupu un I. Vasiļevski, vēlējās man radīt iespaidu, kāda viņam ir „aizmugure” no politiķu puses un cik liela viņam ir ietekme.”

„Edgars” – ko Kravalis savās liecības droši nosauc tieši kā Jaunupu - pieminēts vēl kādā KNAB ierakstītā Vaškeviča un Kravaļa sarunā, kurā Vaškevičs cita starpā ieminējies par savu plānu „caur Ivuškinu brīdināt Edgaru”:

„Tā pati, tā pati Kriminālpārvalde pašlaik mierīgi mēģina iemācīt Baibas struktūrvienību tomēr nedarīt lieku darbu. Bez skandāliem mēģina, nu cilvēkiem, nu, lai, lai mācās cilvēki, ja? Tā vajag, lai mācās. Vienkārši, mēs aiz emocijām nevaram saskatīt to, ka nevajag izgudrot to velosipēdu no jauna, viņš jau ir, viņš jau darbojas, tikai paņemt un atstāt to labāko. Es jau to vairākas reizes biju teicis, kaut vai vienu ciparu pārbaudītu kopā, kaut vai tos procentus ko, Nellija arī man saka- tu zini, kad pusotrs procents tikai.

Es saku viņai, es saku - Неля, я знаю, но не кто не проверял, даже я. Ни Сандра, никто. Ну всё-таки, Неля, я знаю, что я тебе могу сказать. Ты знаешь, что у нас такая цифра. Нет, Талис, по-большому счёту это надо, вот это вот, это надо, ну как, здесь надо выбирать, или выбрать один путь или другой. Это nav pretrunā ar tavu viedokli un tā tālāk. Galvenais, lai viedoklis veidojas pēc riska pārvaldības principa. Ne jau tā, ka tur, tu aizsūtīji cilvēkus, viņi tev atnesa to ciparu, tu saka- jā, tā ir. Tā tas ir. Varbūt viņš nav pareizs. Es vienkārši, nu, es tev, davai, es tev pateikšu uzreiz, ko es darīšu. Es caur Ivuškinu brīdināšu Edgaru.”

Kravalis, liecinot KNAB, par šo ierakstīto sarunu fragmentu liecinājis: „Pasakot vārdus „Es caur Ivuškinu brīdināšu Edgaru", V. Vaškevičs izteica man draudus, ka gadījumā, ja es nemainīšu savu viedokli un uzskatus (man bija jāatbalsta V. Vaškeviča viedoklis, ka grozījumu veikšana VID reglamentā par Muitas kriminālpārvaldes uzdevumiem, nav nepieciešama), tad viņš par to ar I. Vasiļevska starpniecību informēs E. Jaunupu, kurš (pēc V. Vaškeviča domām) ietekmēs manu karjeru un atrašanos esošajā amatā.”

Savukārt, „pasakot vārdus „Bez uzbraucieniem tev, es vienkārši, piedod, bet es pateikšu, ka no tevis atkarīgs. Nu, vai mēs esam kopā vai nē, nu, tā", V. Vaškevičs paskaidro, ka, lai es viņa teikto neuztveru kā draudus, bet jebkurā gadījumā viņš ar I. Vasiļevska starpniecību informēs E. Jaunupu, ka grozījumu veikšana VID reglamentā (daļā par Muitas kriminālpārvaldes uzdevumiem) turpmāk ir atkarīga tikai no manis (domāts, ka man ir jāatsakās no sava viedokļa un ir jāpanāk, lai VID ģenerāldirektore N. Jezdakova mainītu arī savu viedokli par grozījumu neveikšanu VID reglamentā daļā par Muitas kriminālpārvaldes uzdevumiem), liekot man izvēlēties vienu no diviem rīcības variantiem”.

Pats Jaunups joprojām nevēlas sniegt nekādus komentārus saistībā ar publiskotajiem sarunu fragmentiem un liecībām. Arī no visiem Vienotības ētikas komisijas locekļiem (Jānis Avotiņš, Gatis Puriņš, Jānis Egliņš, Uldis Martinsons, Didzis Šēnbergs, Andris Ulāns, Kārlis Līdaks, Mārcis Gobiņš un Arta Segliņa) šonedēļ neviens nevēlējās atbildēt uz jautājumu, vai komisija vispār gatavojas izskatīt Jaunupa "pārrunas". Šēnbergs atzina tikai to, ka "darba kārtībā jau iekļauti dažādi šādi jautājumi".

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...