Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:44

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

Joe

31.01.2021. 08:16

Sliktākais bija tas ,ka ~ 1 gadu pirms tavas piedzimšanas nebija aizliegums pārdot prezervatīvus .

Atbildēt

bubu

30.01.2021. 17:57

»

aga

Parunājiet ar programmētajiem, tad uzzināsiet , kas ir Lidl un uz kurieni aiziet tā peļna


Jūs jau parunājāt ar programmētājiem un uzzinājāt?Bet mums neteiksiet,vai ne?

Atbildēt

pircējs

30.01.2021. 17:54

Veikalniek Zigurd,atvērs Lidl veikalus ar tirgošanās ierobežojumiem.Vai Jūsu dēl būt jāslēdz ciet,piemēram,Rimi?

Atbildēt

Mans Vārds

30.01.2021. 15:54

autors ir debils un manuprāt ar pārliecību saku ka nopirkta prostitūta no mahimas vai gimi
šī debloīda prāt Lidl ir organizējis Covid pandēmiju lai kopā ar knariņi iznīcinātu mazos Latvijas tirgotājus. Izcili! Kādēl citos portālos ir pašreklāmas par šo psihopātu rakstiem? Es zinu :D

Atbildēt

ķertā Riebekle

30.01.2021. 07:36

Riebekle,kurai nav pat vistas smadzenes, prasa, vai kādam citam ir smadzenes. Absurdi. Tirgotāji ir, bija un būs tikai augļotāji. Nedz tie ko ražo, nedz kādu pievienoto vērtību pievieno- tikai uzskrullē cenas par piegādi un uzglabāšanu. Tādiem darboņiem smadzenes nav vajadzīgas, tāpēc Riebekle tā par viņiem krīt un ceļas - kā jau par pašas sugas brāļiem. Tirgotājiem ar likumu vajag noteikt peļņas normu 5%, jo neko citu viņi nav pelnījuši.

Atbildēt

Paija- blondīnei

29.01.2021. 21:56

Jūs uzminējāt - apģērbus var daudz kvalitatīvāk uzšūt paši nevis nopirkt dažas reizes lietojamos lētučus Ķīnas tipa Latvijas veikalos...
jā, mums apavi ģimenei ir iepirkti visam mūžam un vēl pāri paliks, zeķubikses/ zeķes firmas Falke - arī visam mūžam iepirktas, tas vēl no tiem laikiem, kad Stockmann piegādāja kvalitatīvu ārpus ĶĪNAS un Turcijas ražoto preci.

Kvalitatīvi apavi, ja tos kopj nevis nomet aizkrāsnē ir gandrīz mūžīgi. Un sliktākajā gadījumā, ja arī vēl astoņus - desmit gadus 3 reiz gadā ieviesīs tautai piespiedu mājsēdi - tad Latvijā nav vēl izmiruši un neizmirs amatnieki-kurpnieki.

Cilvēku apģērbs nākotnē mainīsies , daudz ko no šodienas precēm nevajadzēs.Daudziem tirgoņiem būs bankrots un man nemaz nav žēl šos Ķīnas preču pārpircējus...

Kvalitatīva apakšveļa, kas labajos laikos iepirkta lielos daudzumos , - arī tā mums vairs no veikaliem nav vajadzīga.Senās dienās cilvēki vispār nenāsāja apakšveļu, ja jūs pārzinat vēsturi jeb esat lasījusi vēsturiskos romānus utt.
Smalkveļu jau senatnē sievietes darināja pašas nevis kā tagad reklāmisti tādi kā Lindex un līdzīgie Ķīnas preču veikali uzspiež pirkt, lai pēc nedēļas savu naudu par lēto preci izmestu miskastē un pirktu jaunu lēto Ķīnas preci... un tā līdz bezgalībai cilvēki tiek paverdzināti ar lēto preču iegādi....

Vispbriesmīgākais mūsu ģimenei šķiet uzspiestā dzīve Interneta vados - kā planktoni cilvēki pievažoti datora ekrāniem, drīz aizmisīsies kāds izskatās mežs un jūra.
Manis pēc lai tie veikali uz mūžu aizveras ciet.

Atbildēt

Blondīne

29.01.2021. 21:15

»

Paija

Pasaulē būs jauna kartība...


Vai tad Jūs apavus pati ražojat? Protams, kleitu , mēteli var uzšūt, bet tad jāpērk audums, odere, šujmašīna, adatas, pogas un vēl visādi sīkumi. Džemperi var uzadīt, tikai vajag dziju. Datori arī nav mūžīgi, telefoni tāpat. Vai apakšbikses un krūšturus arī pati šujat no zila gaisa? Vai zeķes nevalkājat? Un tā uz priekšu.

Atbildēt

Paija

29.01.2021. 18:15

Pasaulē būs jauna kartība.

Esmu pārliecinajusies, ka man neko no veikaliem nevajag (izņemot kancelejas preces (papīrs un rakstāmlietas) un nepieciešamo pārtiku).

Tirgoņi var savus veikalus aizvērt uz mūžīgiem laikiem.

Arī Interneta sadārdzinātie veikali ar sliktas kvalitātes preču piegādi man un manai ģimenei nav vajadzīgi.

Atbildēt

Veikalnieks Zigurds

29.01.2021. 13:40

Lidl ienākšana ir liela problēma Latvijas tautsaimniecībai un mežizstrādes nozarei jo īpaši. Kādēļ?
Gaidiet manu nākamo rakstu, aunapieres!

Atbildēt

kāpēc tirgotājs ir tikai plebejs

29.01.2021. 12:59

Kāpēc izglītotā aristokrātija neieredzēja jauntirgotājus? Tāpēc, ka tie viņu acīs bija prasti, naudas kāri, neizglītoti stulbeņi, kas savu stulbumu, egocentrismu un analfabētismu kompensēja ar naudas ripuļu daudzumu. Nekas nav mainījies arī daudz tagad. Stulbie tirgotāji interesējas tikai par naudas plūsmu savā kasē un kontā un viņiem pie vienas vietas, ka šobrīd mirst cilvēki un ka daudzi no viņiem kaiti saķēruši ķemmējot veikalus.
Tirgoņi- naudas vergi mūsdienās ir mazliet izglītotāki (pateicoties obligātajai izglītībai) un piesauc daždažādas sociālas kataklizmas, kas notikšot, ja viņu veikali nestrādāšot. Pretīgi divkosīgā gaudošana un mantkārība- tā ir mūsdienu naudas vergu - tirgotāju vizītkarte.

Atbildēt

Pētersons

29.01.2021. 12:31

Kau tāds absurds! Prezidenta, lai kāds viņš arī būtu un mums nepatīk, kancelejas vadītājs piedalās kaut kāda, lai arī paliela, tirdzniecības tīkla struktūtvienības atklāšanā! Interesanti, ja TOP, Citro vai kāds cits vietējais veikalu tīkls atvertu jaunu noliktavu, arī būtu tadu augstu viesu pieplūdums? Vai arī šī vienkārši ir līšana kaut kur dziļi?

Atbildēt

Lasi un brinies

29.01.2021. 10:35

»

Es

Nu ir viņiem arī citas preces, bet pamatsegments tomēr ir tas, kas visiem atļauts. Tiešām glups raksts


Tiešām tā arī neko nesaprati? Tad nav vērts komentēt!

Atbildēt

Pēteris

29.01.2021. 10:22

Ko jūs te ņemieties. Lai taču vecā komunisma atrauga Teikums-Teikumiņš atver uz aizver.

Atbildēt

Ieteikums

29.01.2021. 09:55

Kamēr sariem noauguši amatieri pieņems lēmumus, tikmēr mums kā žurkām būs jātup alās. Bet brīvības ierobežošana padara žurkas niknas. Varbūt uz laiku mūsu valdības vietā pieņemt darbā valdībā kādas attīstītas valsts pārstāvjus ar pieredzi, labu izglītību, kuri pandēmijas apkarošanā pielietotu efektīvus, pārbaudītus līdzekļus un pasākumus. Bet mūsējie uz to laiku saņemtu minimālo algu.

Atbildēt

NOD(nacionala atbrivosanas kustiba)

29.01.2021. 09:36

»

Pusmiljons trojas zirgi

Ne velti komunistu kliķe jums pilsonību iedeva un latviešvalodas kursus apmaksāja. Ar to Putina mafijai logs uz eiropu atvērts visu diennakti


Vladimirs Putins ir nacionas atbrivosanas kustibas lideris pret asv kolonialismu visa pasaule !

Atbildēt

aga

29.01.2021. 09:27

Parunājiet ar programmētajiem, tad uzzināsiet , kas ir Lidl un uz kurieni aiziet tā peļna.

Atbildēt

Pusmiljons trojas zirgi

28.01.2021. 21:52

»

...

Krievijas prezidents Davosas foruma runā deva skaidru mājienu.ka valsts attīstība balstīsies uz tradicionālajām vērtībām. Tā ka vienīgā cerība uz austrumu kaimiņiem


Ne velti komunistu kliķe jums pilsonību iedeva un latviešvalodas kursus apmaksāja. Ar to Putina mafijai logs uz eiropu atvērts visu diennakti.

Atbildēt

Oskars

28.01.2021. 21:52

Specigi, bet loti pareizi teikts. Daziem Latvijas valsts kalpiem nekaitetu patirit Lidl tualetes. Neapmaksati.

Atbildēt

...

28.01.2021. 21:10

Krievijas prezidents Davosas foruma runā deva skaidru mājienu.ka valsts attīstība balstīsies uz tradicionālajām vērtībām. Tā ka vienīgā cerība uz austrumu kaimiņiem.

Atbildēt

Ieteikums

28.01.2021. 20:01

Būtu labi, ja Pietiek uzprogrammētu dažādus rakstu fonus, atbilstoši lasītāju reakcijām.
Piemēram, dzeltens baumu raksts, kartais sarkanais raksts, aktuālais zaļais raksts un tamlīdzīgi.
Šis raksts noteikti būtu pelnījis fonu ar nosaukumu un krāsu "absolūtais sūdu raksts".

Atbildēt

īstenībā

28.01.2021. 18:37

»

voila

tas jau izklausās pēc komunisma modeļa, bet arī zinām, ar ko tas beidzās


tagad tas saucas "ieinteresēto pušu kapitālisms" jeb "inkluzīvais kapitālisms". Simboliski 27.01.2021. var uzskatīt par KLASISKĀ KAPITĀLISMA BĒRU DIENU, jo Davosas ekonomikas forumā Klauss Švābs prezentēja savu jaunāko grāmatu "STAKEHOLDER CAPITALISM", kurā apraksta "ieinteresēto pušu kapitālisma" konceptu un kuras iznākšanu ieinteresēti sagaidīja un sveica Davosas foruma dalībnieki.

https://www.weforum.org/events/the-davos-agenda-2021/about/book

Inkluzīvā kapitālisma ieviesēji ir tie paši 1917.g. komunistiskās revolūcijas finansētāji - anglosakšu melnā aristokrātija un viņiem pieslējušies, - piem. ebreja Rotšilda, kuram britu karaliene piešķīra barona titulu, dzimta, laupītāja un reidera Džona Rokfellera (1839-1937) dzimta, Romas pāvests, Baruhi, Šifi, Valenbergi, Varburgi un pārējie dolāra drukātāji jeb “naudas saimnieki”, ASV investīciju kompānijas “Black Rock” īpašnieki, kuri caur akcijām kontrolē transnacionālās IT un farmācijas korporācijas, utml. personāži.

Jaunais kapitālisms neparedz valsti, preču-naudas attiecības, privātīpašumu un kapitālu kā tādu. Valsts funkcijas pāriet transnacionālajām korporācijām. Viss tiek pakļauts “kopējam labumam”, kuru pārvalda un kontrolē, pielietojot mākslīgo intelektu un BIG DATA – datu masīvos uzkrātu visu informāciju par katru iedzīvotāju. Iedzīvotāji tiek ciparizēti, tiesības un brīvības pieejamas apjomā, ko piešķir mākslīgais intelekts. Privātīpašuma un uzņēmējdarbības demontāžas rezultātā bankrotējušie un iztikas līdzekļus zaudējušie cilvēki saņem pabalstu un patēriņa limitu.

Atbildēt

Es

28.01.2021. 18:36

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Nu ir viņiem arī citas preces, bet pamatsegments tomēr ir tas, kas visiem atļauts. Tiešām glups raksts.

Atbildēt

vietējais

28.01.2021. 17:26

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Tas taču ir pasūtījumu raksts, tipiskais izlutinātais ņaudētājs, tādiem vis taraucē un vienmer atradīs par ko paņaudēt. Pēc kara nekā nebija, ne veikalu, ne rubļu ne preču gadiem un vēl bija Staļina uzliktas klaušas jāpilda. Te daži mēneši un var padomāt ka pasaules gals ir klāt, tikai Mersedesi uz ielām gan kā ir tā ir un mazāk nepaliek.

Atbildēt

Pētersons

28.01.2021. 17:23

»

gunča "pircējam"

Vai nekad neesi bijis kādā supermārketā Rīgā? Lidl ne ar ko neatšķirsies no Spices, Rimi, Alfas u.c. Ja to nezini, tad kā info lasīt'js esi izcili glups. Mācies, dēls, varbūt esi labojams


Izskatās gan, ka pats neesi bijis! Dlja osobo tupih- Spice, Alfa, Akropole, Mols ir tirdzniecības centri, bet Lidls, Rimi, Norfa, Maxima ir veikali! Tik vienkārsi!

Atbildēt

latviešu Cūkas villojas

28.01.2021. 17:10

Bet īstās žurkas ir necilvēki, kas nespēj pieņemt saprātīgus lēmumus, graužot nost savu tautu.

Atbildēt

kartiņa

28.01.2021. 17:06

»

paardomas

tas jau izklausās pēc verdzības modeļa, bet aitas un kāmīši negrib dzirdēt kas tos sagaida


Konsjumerisma krīze,lūk kas mūs sagaida,ja būs nauda.Ja nebūs,tad jau vienalga-būs maizes,cukura,šmigas,ziepju ... kartiņas.

Atbildēt

paardomas

28.01.2021. 17:03

»

voila

tas jau izklausās pēc komunisma modeļa, bet arī zinām, ar ko tas beidzās


tas jau izklausās pēc verdzības modeļa, bet aitas un kāmīši negrib dzirdēt kas tos sagaida.

Atbildēt

preču piegāde līdz durvīm

28.01.2021. 17:01

Vaimanāt un citus aoskaust mēs vislielakie meistari.Dažiem par to maksā.

Atbildēt

gunča "pircējam"

28.01.2021. 16:19

Vai nekad neesi bijis kādā supermārketā Rīgā? Lidl ne ar ko neatšķirsies no Spices, Rimi, Alfas u.c. Ja to nezini, tad kā info lasīt'js esi izcili glups. Mācies, dēls, varbūt esi labojams.

Atbildēt

īstenībā

28.01.2021. 15:34

Nekādu brīnumu vai pārsteigumu, viss notiek kā aprakstīts Davosas ekonomikas foruma organizētāja Klausa Švāba grāmatā "COVID 19: Lielais restarts.".

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Grāmatā aprakstīta nākotne, kādu to piedāvā melnā aristokrātija un pasaules naudas saimnieki - 1% no ietekmīgākajiem un bagātākajiem pasaules iedzīvotājiem un to tuvākie apkalpotāji.
Grāmata pārsteidz ar necilvēcīgumu jaunās pasaules kārtības veidošanā, kurā vairāk kā 90% no pašreizējiem diezgan pārtikušajiem cilvēkiem zaudēs visu, sākot no īpašuma tiesībām līdz tiesībām izlemt par savu dzīvi.

Tiesību ierobežošana.

Klauss Švābs apgalvo, ka atgriezties normālā dzīvē pēc pandēmijas mums neviens neļaus. Viņš atzīst, ka dzīve, kura tiek gatavota 99% planētas iedzīvotāju, nebūs normāla. Pasaule vairs nebūs tāda kā iepriekš, kapitālisms pieņems citu formu (kļūs par inkluzīvo kapitālismu), parādīsies pilnīgi jauni īpašuma veidi (acīmredzot, uz vergiem, jo visi citi īpašumu veidi jau pastāv). Transnacionālās korporācijas uzņemsies valsts funkcijas, valsts kā sabiedrības organizācijas institucionāla forma atmirs.

Privātīpašuma demontāža.

Valstu ieviestie COVID 19 ierobežojumi radīs miljardiem darba vietu zaudējumu. Lai zaudējušajiem darbu būtu eksistences līdzekļi, Švābs piedāvā ieviest pabalstu jeb “universālo pamata ienākumu”, kura sadali veikt pēc vairāku nosacījumu, piemēram, bezierunu vakcinācija ar BigPharma vakcīnām un atteikšanās no īpašuma. Tos, kuri nevēlēsies atteikties no īpašuma, nožņaugs ar nodokļiem. Līdz 2035. gada var būt automatizētas līdz 86% no darba vietas sabiedriskajā ēdināšanā, 75% darba vietu tirdzniecībā un 59% izklaides nozarēs. Tas ir plānots trieciens uzņēmējdarbībai, kas attīstītajās ekonomikās nodrošina līdz pat 70% no darba vietām. Biznesam jau gatavo regulējumu, lai varētu pastāvēt tikai starptautiskie monopoli, vidējais un mazais bizness bankrotēs un to pakāpeniski pārņems transnacionālie monopoli. Programmu sauc "Četri balsti". Rezultātā bankrotējušie uzņēmēji kļūs par trūcīgajiem un vergiem jaunajai pasaules kārtībai — tā tiks sasniegts, “sociālais taisnīgums un vienlīdzība” raksta Švābs.

COVID 19 izmantošana.

Vispasaules Davosas ekonomikas foruma (VEF) programmas tika radītas ne kā reakcija uz epidēmiju COVID-19, bet daudzus gadus pirms tās sākuma. Klauss Švābs sauc tās par “logu” iespējām. Pandēmija dod mums iespēju: tas ir logs risinājumiem un restartam mūsu pasaulē. Gatavot šo "iespēju logu" VEF un transnacionālās korporācijas ir sākušas sen. Vēl 2016 vietnē VEF tika ievietots raksts par nākotni, kāda tā būs 2030. gadā, — "Laipni lūgti 2030. gadā, man nav īpašumu, nav privātās dzīves, un es nekad neesmu bijis laimīgāks". Kā VEF videoklipā “You 'll own nothing, and you' ll be happy” (Jums nekas nepieder, un jūs būsiet laimīgi).

Atbildēt

debilai valdībai - debili lēmumi

28.01.2021. 15:07

Veikaliem logus dauzīt nevajag, tie nav vainīgi genocīdā; ja gribas stiklu troksni, tad jāiet uz Ļeņina ielu 36 un Komjaunatnes ielu 11, la saņem pēc nopelniem

Atbildēt

ko jūs teiksiet, ka...liegums sevi aizstavēt

28.01.2021. 14:52

cilvēkiem tiek ierobežota pieejamība tiesai, privātpersonas klātiene nevar nokopēt iesniegšanai tiesā pielikumus pie procesualiem dokumentiem, ne visi ir nodrošinati mājās ar kopēsanas iekartu, skenesanas iekārtu (skenēt dokumentu tad to nosūtīt uz darbnīcu, kas pieņem NEKLATIENĒ pasūtījumu)...


Iepazīties ar lietas materiāliem klātienē aizliegts - bet spriedumus tiesas pieņem - un par šo neviens neliekas ne zinis....

Atbildēt

desas un alus patērētājs

28.01.2021. 14:24

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Glups gan,PIETIEK līmenis iet lejup.Ar komentāriem vien līmeni grūti noturēt.

Atbildēt

pina cena,ar PVN

28.01.2021. 14:23

»

Nopietni?

Nu nav vērts lasīt tādus rakstus, ja tā arī nav saprotams par ko tur ir runa! Tad jālasa Delfi,tā info ir tieši šādai auditorijai


Pirma doma-veikalnieks,nodokļu nemaksātajs.Nu,bet kam tagad viegli.

Atbildēt

Nopietni?

28.01.2021. 14:21

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Nu nav vērts lasīt tādus rakstus, ja tā arī nav saprotams par ko tur ir runa! Tad jālasa Delfi,tā info ir tieši šādai auditorijai!

Atbildēt

pircējs

28.01.2021. 14:05

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....