Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:44

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

Joe

31.01.2021. 08:16

Sliktākais bija tas ,ka ~ 1 gadu pirms tavas piedzimšanas nebija aizliegums pārdot prezervatīvus .

Atbildēt

bubu

30.01.2021. 17:57

»

aga

Parunājiet ar programmētajiem, tad uzzināsiet , kas ir Lidl un uz kurieni aiziet tā peļna


Jūs jau parunājāt ar programmētājiem un uzzinājāt?Bet mums neteiksiet,vai ne?

Atbildēt

pircējs

30.01.2021. 17:54

Veikalniek Zigurd,atvērs Lidl veikalus ar tirgošanās ierobežojumiem.Vai Jūsu dēl būt jāslēdz ciet,piemēram,Rimi?

Atbildēt

Mans Vārds

30.01.2021. 15:54

autors ir debils un manuprāt ar pārliecību saku ka nopirkta prostitūta no mahimas vai gimi
šī debloīda prāt Lidl ir organizējis Covid pandēmiju lai kopā ar knariņi iznīcinātu mazos Latvijas tirgotājus. Izcili! Kādēl citos portālos ir pašreklāmas par šo psihopātu rakstiem? Es zinu :D

Atbildēt

ķertā Riebekle

30.01.2021. 07:36

Riebekle,kurai nav pat vistas smadzenes, prasa, vai kādam citam ir smadzenes. Absurdi. Tirgotāji ir, bija un būs tikai augļotāji. Nedz tie ko ražo, nedz kādu pievienoto vērtību pievieno- tikai uzskrullē cenas par piegādi un uzglabāšanu. Tādiem darboņiem smadzenes nav vajadzīgas, tāpēc Riebekle tā par viņiem krīt un ceļas - kā jau par pašas sugas brāļiem. Tirgotājiem ar likumu vajag noteikt peļņas normu 5%, jo neko citu viņi nav pelnījuši.

Atbildēt

Paija- blondīnei

29.01.2021. 21:56

Jūs uzminējāt - apģērbus var daudz kvalitatīvāk uzšūt paši nevis nopirkt dažas reizes lietojamos lētučus Ķīnas tipa Latvijas veikalos...
jā, mums apavi ģimenei ir iepirkti visam mūžam un vēl pāri paliks, zeķubikses/ zeķes firmas Falke - arī visam mūžam iepirktas, tas vēl no tiem laikiem, kad Stockmann piegādāja kvalitatīvu ārpus ĶĪNAS un Turcijas ražoto preci.

Kvalitatīvi apavi, ja tos kopj nevis nomet aizkrāsnē ir gandrīz mūžīgi. Un sliktākajā gadījumā, ja arī vēl astoņus - desmit gadus 3 reiz gadā ieviesīs tautai piespiedu mājsēdi - tad Latvijā nav vēl izmiruši un neizmirs amatnieki-kurpnieki.

Cilvēku apģērbs nākotnē mainīsies , daudz ko no šodienas precēm nevajadzēs.Daudziem tirgoņiem būs bankrots un man nemaz nav žēl šos Ķīnas preču pārpircējus...

Kvalitatīva apakšveļa, kas labajos laikos iepirkta lielos daudzumos , - arī tā mums vairs no veikaliem nav vajadzīga.Senās dienās cilvēki vispār nenāsāja apakšveļu, ja jūs pārzinat vēsturi jeb esat lasījusi vēsturiskos romānus utt.
Smalkveļu jau senatnē sievietes darināja pašas nevis kā tagad reklāmisti tādi kā Lindex un līdzīgie Ķīnas preču veikali uzspiež pirkt, lai pēc nedēļas savu naudu par lēto preci izmestu miskastē un pirktu jaunu lēto Ķīnas preci... un tā līdz bezgalībai cilvēki tiek paverdzināti ar lēto preču iegādi....

Vispbriesmīgākais mūsu ģimenei šķiet uzspiestā dzīve Interneta vados - kā planktoni cilvēki pievažoti datora ekrāniem, drīz aizmisīsies kāds izskatās mežs un jūra.
Manis pēc lai tie veikali uz mūžu aizveras ciet.

Atbildēt

Blondīne

29.01.2021. 21:15

»

Paija

Pasaulē būs jauna kartība...


Vai tad Jūs apavus pati ražojat? Protams, kleitu , mēteli var uzšūt, bet tad jāpērk audums, odere, šujmašīna, adatas, pogas un vēl visādi sīkumi. Džemperi var uzadīt, tikai vajag dziju. Datori arī nav mūžīgi, telefoni tāpat. Vai apakšbikses un krūšturus arī pati šujat no zila gaisa? Vai zeķes nevalkājat? Un tā uz priekšu.

Atbildēt

Paija

29.01.2021. 18:15

Pasaulē būs jauna kartība.

Esmu pārliecinajusies, ka man neko no veikaliem nevajag (izņemot kancelejas preces (papīrs un rakstāmlietas) un nepieciešamo pārtiku).

Tirgoņi var savus veikalus aizvērt uz mūžīgiem laikiem.

Arī Interneta sadārdzinātie veikali ar sliktas kvalitātes preču piegādi man un manai ģimenei nav vajadzīgi.

Atbildēt

Veikalnieks Zigurds

29.01.2021. 13:40

Lidl ienākšana ir liela problēma Latvijas tautsaimniecībai un mežizstrādes nozarei jo īpaši. Kādēļ?
Gaidiet manu nākamo rakstu, aunapieres!

Atbildēt

kāpēc tirgotājs ir tikai plebejs

29.01.2021. 12:59

Kāpēc izglītotā aristokrātija neieredzēja jauntirgotājus? Tāpēc, ka tie viņu acīs bija prasti, naudas kāri, neizglītoti stulbeņi, kas savu stulbumu, egocentrismu un analfabētismu kompensēja ar naudas ripuļu daudzumu. Nekas nav mainījies arī daudz tagad. Stulbie tirgotāji interesējas tikai par naudas plūsmu savā kasē un kontā un viņiem pie vienas vietas, ka šobrīd mirst cilvēki un ka daudzi no viņiem kaiti saķēruši ķemmējot veikalus.
Tirgoņi- naudas vergi mūsdienās ir mazliet izglītotāki (pateicoties obligātajai izglītībai) un piesauc daždažādas sociālas kataklizmas, kas notikšot, ja viņu veikali nestrādāšot. Pretīgi divkosīgā gaudošana un mantkārība- tā ir mūsdienu naudas vergu - tirgotāju vizītkarte.

Atbildēt

Pētersons

29.01.2021. 12:31

Kau tāds absurds! Prezidenta, lai kāds viņš arī būtu un mums nepatīk, kancelejas vadītājs piedalās kaut kāda, lai arī paliela, tirdzniecības tīkla struktūtvienības atklāšanā! Interesanti, ja TOP, Citro vai kāds cits vietējais veikalu tīkls atvertu jaunu noliktavu, arī būtu tadu augstu viesu pieplūdums? Vai arī šī vienkārši ir līšana kaut kur dziļi?

Atbildēt

Lasi un brinies

29.01.2021. 10:35

»

Es

Nu ir viņiem arī citas preces, bet pamatsegments tomēr ir tas, kas visiem atļauts. Tiešām glups raksts


Tiešām tā arī neko nesaprati? Tad nav vērts komentēt!

Atbildēt

Pēteris

29.01.2021. 10:22

Ko jūs te ņemieties. Lai taču vecā komunisma atrauga Teikums-Teikumiņš atver uz aizver.

Atbildēt

Ieteikums

29.01.2021. 09:55

Kamēr sariem noauguši amatieri pieņems lēmumus, tikmēr mums kā žurkām būs jātup alās. Bet brīvības ierobežošana padara žurkas niknas. Varbūt uz laiku mūsu valdības vietā pieņemt darbā valdībā kādas attīstītas valsts pārstāvjus ar pieredzi, labu izglītību, kuri pandēmijas apkarošanā pielietotu efektīvus, pārbaudītus līdzekļus un pasākumus. Bet mūsējie uz to laiku saņemtu minimālo algu.

Atbildēt

NOD(nacionala atbrivosanas kustiba)

29.01.2021. 09:36

»

Pusmiljons trojas zirgi

Ne velti komunistu kliķe jums pilsonību iedeva un latviešvalodas kursus apmaksāja. Ar to Putina mafijai logs uz eiropu atvērts visu diennakti


Vladimirs Putins ir nacionas atbrivosanas kustibas lideris pret asv kolonialismu visa pasaule !

Atbildēt

aga

29.01.2021. 09:27

Parunājiet ar programmētajiem, tad uzzināsiet , kas ir Lidl un uz kurieni aiziet tā peļna.

Atbildēt

Pusmiljons trojas zirgi

28.01.2021. 21:52

»

...

Krievijas prezidents Davosas foruma runā deva skaidru mājienu.ka valsts attīstība balstīsies uz tradicionālajām vērtībām. Tā ka vienīgā cerība uz austrumu kaimiņiem


Ne velti komunistu kliķe jums pilsonību iedeva un latviešvalodas kursus apmaksāja. Ar to Putina mafijai logs uz eiropu atvērts visu diennakti.

Atbildēt

Oskars

28.01.2021. 21:52

Specigi, bet loti pareizi teikts. Daziem Latvijas valsts kalpiem nekaitetu patirit Lidl tualetes. Neapmaksati.

Atbildēt

...

28.01.2021. 21:10

Krievijas prezidents Davosas foruma runā deva skaidru mājienu.ka valsts attīstība balstīsies uz tradicionālajām vērtībām. Tā ka vienīgā cerība uz austrumu kaimiņiem.

Atbildēt

Ieteikums

28.01.2021. 20:01

Būtu labi, ja Pietiek uzprogrammētu dažādus rakstu fonus, atbilstoši lasītāju reakcijām.
Piemēram, dzeltens baumu raksts, kartais sarkanais raksts, aktuālais zaļais raksts un tamlīdzīgi.
Šis raksts noteikti būtu pelnījis fonu ar nosaukumu un krāsu "absolūtais sūdu raksts".

Atbildēt

īstenībā

28.01.2021. 18:37

»

voila

tas jau izklausās pēc komunisma modeļa, bet arī zinām, ar ko tas beidzās


tagad tas saucas "ieinteresēto pušu kapitālisms" jeb "inkluzīvais kapitālisms". Simboliski 27.01.2021. var uzskatīt par KLASISKĀ KAPITĀLISMA BĒRU DIENU, jo Davosas ekonomikas forumā Klauss Švābs prezentēja savu jaunāko grāmatu "STAKEHOLDER CAPITALISM", kurā apraksta "ieinteresēto pušu kapitālisma" konceptu un kuras iznākšanu ieinteresēti sagaidīja un sveica Davosas foruma dalībnieki.

https://www.weforum.org/events/the-davos-agenda-2021/about/book

Inkluzīvā kapitālisma ieviesēji ir tie paši 1917.g. komunistiskās revolūcijas finansētāji - anglosakšu melnā aristokrātija un viņiem pieslējušies, - piem. ebreja Rotšilda, kuram britu karaliene piešķīra barona titulu, dzimta, laupītāja un reidera Džona Rokfellera (1839-1937) dzimta, Romas pāvests, Baruhi, Šifi, Valenbergi, Varburgi un pārējie dolāra drukātāji jeb “naudas saimnieki”, ASV investīciju kompānijas “Black Rock” īpašnieki, kuri caur akcijām kontrolē transnacionālās IT un farmācijas korporācijas, utml. personāži.

Jaunais kapitālisms neparedz valsti, preču-naudas attiecības, privātīpašumu un kapitālu kā tādu. Valsts funkcijas pāriet transnacionālajām korporācijām. Viss tiek pakļauts “kopējam labumam”, kuru pārvalda un kontrolē, pielietojot mākslīgo intelektu un BIG DATA – datu masīvos uzkrātu visu informāciju par katru iedzīvotāju. Iedzīvotāji tiek ciparizēti, tiesības un brīvības pieejamas apjomā, ko piešķir mākslīgais intelekts. Privātīpašuma un uzņēmējdarbības demontāžas rezultātā bankrotējušie un iztikas līdzekļus zaudējušie cilvēki saņem pabalstu un patēriņa limitu.

Atbildēt

Es

28.01.2021. 18:36

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Nu ir viņiem arī citas preces, bet pamatsegments tomēr ir tas, kas visiem atļauts. Tiešām glups raksts.

Atbildēt

vietējais

28.01.2021. 17:26

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Tas taču ir pasūtījumu raksts, tipiskais izlutinātais ņaudētājs, tādiem vis taraucē un vienmer atradīs par ko paņaudēt. Pēc kara nekā nebija, ne veikalu, ne rubļu ne preču gadiem un vēl bija Staļina uzliktas klaušas jāpilda. Te daži mēneši un var padomāt ka pasaules gals ir klāt, tikai Mersedesi uz ielām gan kā ir tā ir un mazāk nepaliek.

Atbildēt

Pētersons

28.01.2021. 17:23

»

gunča "pircējam"

Vai nekad neesi bijis kādā supermārketā Rīgā? Lidl ne ar ko neatšķirsies no Spices, Rimi, Alfas u.c. Ja to nezini, tad kā info lasīt'js esi izcili glups. Mācies, dēls, varbūt esi labojams


Izskatās gan, ka pats neesi bijis! Dlja osobo tupih- Spice, Alfa, Akropole, Mols ir tirdzniecības centri, bet Lidls, Rimi, Norfa, Maxima ir veikali! Tik vienkārsi!

Atbildēt

latviešu Cūkas villojas

28.01.2021. 17:10

Bet īstās žurkas ir necilvēki, kas nespēj pieņemt saprātīgus lēmumus, graužot nost savu tautu.

Atbildēt

kartiņa

28.01.2021. 17:06

»

paardomas

tas jau izklausās pēc verdzības modeļa, bet aitas un kāmīši negrib dzirdēt kas tos sagaida


Konsjumerisma krīze,lūk kas mūs sagaida,ja būs nauda.Ja nebūs,tad jau vienalga-būs maizes,cukura,šmigas,ziepju ... kartiņas.

Atbildēt

paardomas

28.01.2021. 17:03

»

voila

tas jau izklausās pēc komunisma modeļa, bet arī zinām, ar ko tas beidzās


tas jau izklausās pēc verdzības modeļa, bet aitas un kāmīši negrib dzirdēt kas tos sagaida.

Atbildēt

preču piegāde līdz durvīm

28.01.2021. 17:01

Vaimanāt un citus aoskaust mēs vislielakie meistari.Dažiem par to maksā.

Atbildēt

gunča "pircējam"

28.01.2021. 16:19

Vai nekad neesi bijis kādā supermārketā Rīgā? Lidl ne ar ko neatšķirsies no Spices, Rimi, Alfas u.c. Ja to nezini, tad kā info lasīt'js esi izcili glups. Mācies, dēls, varbūt esi labojams.

Atbildēt

īstenībā

28.01.2021. 15:34

Nekādu brīnumu vai pārsteigumu, viss notiek kā aprakstīts Davosas ekonomikas foruma organizētāja Klausa Švāba grāmatā "COVID 19: Lielais restarts.".

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Grāmatā aprakstīta nākotne, kādu to piedāvā melnā aristokrātija un pasaules naudas saimnieki - 1% no ietekmīgākajiem un bagātākajiem pasaules iedzīvotājiem un to tuvākie apkalpotāji.
Grāmata pārsteidz ar necilvēcīgumu jaunās pasaules kārtības veidošanā, kurā vairāk kā 90% no pašreizējiem diezgan pārtikušajiem cilvēkiem zaudēs visu, sākot no īpašuma tiesībām līdz tiesībām izlemt par savu dzīvi.

Tiesību ierobežošana.

Klauss Švābs apgalvo, ka atgriezties normālā dzīvē pēc pandēmijas mums neviens neļaus. Viņš atzīst, ka dzīve, kura tiek gatavota 99% planētas iedzīvotāju, nebūs normāla. Pasaule vairs nebūs tāda kā iepriekš, kapitālisms pieņems citu formu (kļūs par inkluzīvo kapitālismu), parādīsies pilnīgi jauni īpašuma veidi (acīmredzot, uz vergiem, jo visi citi īpašumu veidi jau pastāv). Transnacionālās korporācijas uzņemsies valsts funkcijas, valsts kā sabiedrības organizācijas institucionāla forma atmirs.

Privātīpašuma demontāža.

Valstu ieviestie COVID 19 ierobežojumi radīs miljardiem darba vietu zaudējumu. Lai zaudējušajiem darbu būtu eksistences līdzekļi, Švābs piedāvā ieviest pabalstu jeb “universālo pamata ienākumu”, kura sadali veikt pēc vairāku nosacījumu, piemēram, bezierunu vakcinācija ar BigPharma vakcīnām un atteikšanās no īpašuma. Tos, kuri nevēlēsies atteikties no īpašuma, nožņaugs ar nodokļiem. Līdz 2035. gada var būt automatizētas līdz 86% no darba vietas sabiedriskajā ēdināšanā, 75% darba vietu tirdzniecībā un 59% izklaides nozarēs. Tas ir plānots trieciens uzņēmējdarbībai, kas attīstītajās ekonomikās nodrošina līdz pat 70% no darba vietām. Biznesam jau gatavo regulējumu, lai varētu pastāvēt tikai starptautiskie monopoli, vidējais un mazais bizness bankrotēs un to pakāpeniski pārņems transnacionālie monopoli. Programmu sauc "Četri balsti". Rezultātā bankrotējušie uzņēmēji kļūs par trūcīgajiem un vergiem jaunajai pasaules kārtībai — tā tiks sasniegts, “sociālais taisnīgums un vienlīdzība” raksta Švābs.

COVID 19 izmantošana.

Vispasaules Davosas ekonomikas foruma (VEF) programmas tika radītas ne kā reakcija uz epidēmiju COVID-19, bet daudzus gadus pirms tās sākuma. Klauss Švābs sauc tās par “logu” iespējām. Pandēmija dod mums iespēju: tas ir logs risinājumiem un restartam mūsu pasaulē. Gatavot šo "iespēju logu" VEF un transnacionālās korporācijas ir sākušas sen. Vēl 2016 vietnē VEF tika ievietots raksts par nākotni, kāda tā būs 2030. gadā, — "Laipni lūgti 2030. gadā, man nav īpašumu, nav privātās dzīves, un es nekad neesmu bijis laimīgāks". Kā VEF videoklipā “You 'll own nothing, and you' ll be happy” (Jums nekas nepieder, un jūs būsiet laimīgi).

Atbildēt

debilai valdībai - debili lēmumi

28.01.2021. 15:07

Veikaliem logus dauzīt nevajag, tie nav vainīgi genocīdā; ja gribas stiklu troksni, tad jāiet uz Ļeņina ielu 36 un Komjaunatnes ielu 11, la saņem pēc nopelniem

Atbildēt

ko jūs teiksiet, ka...liegums sevi aizstavēt

28.01.2021. 14:52

cilvēkiem tiek ierobežota pieejamība tiesai, privātpersonas klātiene nevar nokopēt iesniegšanai tiesā pielikumus pie procesualiem dokumentiem, ne visi ir nodrošinati mājās ar kopēsanas iekartu, skenesanas iekārtu (skenēt dokumentu tad to nosūtīt uz darbnīcu, kas pieņem NEKLATIENĒ pasūtījumu)...


Iepazīties ar lietas materiāliem klātienē aizliegts - bet spriedumus tiesas pieņem - un par šo neviens neliekas ne zinis....

Atbildēt

desas un alus patērētājs

28.01.2021. 14:24

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Glups gan,PIETIEK līmenis iet lejup.Ar komentāriem vien līmeni grūti noturēt.

Atbildēt

pina cena,ar PVN

28.01.2021. 14:23

»

Nopietni?

Nu nav vērts lasīt tādus rakstus, ja tā arī nav saprotams par ko tur ir runa! Tad jālasa Delfi,tā info ir tieši šādai auditorijai


Pirma doma-veikalnieks,nodokļu nemaksātajs.Nu,bet kam tagad viegli.

Atbildēt

Nopietni?

28.01.2021. 14:21

»

pircējs

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups


Nu nav vērts lasīt tādus rakstus, ja tā arī nav saprotams par ko tur ir runa! Tad jālasa Delfi,tā info ir tieši šādai auditorijai!

Atbildēt

pircējs

28.01.2021. 14:05

Vai Lidl pamatsegments nav gastranomija u.c. tagad tirgot atļautas lietas? Ja tā, raksts ir izcili glups.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....