Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jansonam

21.08.2021. 16:59

kapec jus, janson necinaties pret zviedru un amerikanu banku patvalu Latvija ?ar kadam tiesibam asv banka citadele nosaka obligatu aptauju saviem kliemtiem,kada dala asv bankai citadele ,kur latvietis glaba savu naudu? kapec zviedru bankas ,kuras izpumpe finansu lidzeklus no Latvijas var slegt latviesu banku kontus Latvija,vai gluzi otradi neatvert tos anglijas vai australijas latviesiem ?

Atbildēt

es, Juris Jansons

21.08.2021. 10:08

»

kāds tur tiesībsargs. Sen tur vairs nekā nav

Šitas nūģis nekad neviena tiesības nav spējis aizsargāt. Kārtējais glumais tukša cauruma aizbāznis


IEVĒROJĀT, esmu tukšs, NEPAREIZS un VISĀDI CITĀDI glups un tautu neaizstāvošs, nevajadzīgs algas naudas šķērdētājs, bet vara mani tur un maksā par TUKŠU SALMU KULŠANU, KĀ ZIBEŅNOVEDĒJU, kurš nedarbojas.

Bet IEVĒROJĀT, valstī arī citu amatu, kas nav vajadzīgi, ir daudz par daudz, tā ka es neesmu sēdrdienītis, bezsmadzeņu radījums. Tāds es esmiu biji Juridiskās palīdzības administyrācija, tāds biju arī apdrošināšanā - visur tukš un parazītisks, bet teātri spēlēju, ka daru.

Atbildēt

kāds tur tiesībsargs. Sen tur vairs nekā nav

21.08.2021. 09:06

Šitas nūģis nekad neviena tiesības nav spējis aizsargāt. Kārtējais glumais tukša cauruma aizbāznis

Atbildēt

Riska grupa

21.08.2021. 06:52

»

fakts

Kārtējais antivakceru domas lidojums ar galvu pret asfaltu...


Un likuma nostiprinata tiesiba darba devejam atlaist darbinieku preteji Darba likumā noteiktajam, tatad atnemotviespēju uzturet sevi un ģimeni, Tev nešķiet piespiedu? Kur nu vēl nepiespiestāk kā atnemt eksistences pamatus? Negribu būt ļauna, bet nu kaut kadus loģikas pamatus būtu jāspēj apgūt kopā ar rakstītprasmi.

Atbildēt

fakts

21.08.2021. 05:33

Kārtējais antivakceru domas lidojums ar galvu pret asfaltu.

"Piespiedu vakcinācija ir aizliegta. Ierobežojumu noteikšana nevakcinētajiem ir aizliegta"

Pirmkārt, piespiedu vakcinācija ir tikai tad, ja tevi sagrābj uz ielas vai mājās, piespiežpie sienas un iešpricē poti.
Otrkārt, nav nekādu ierobežojumu nepotētajiem, ir priekšrocības uzrādot covid sertifikātu, kuru var iegūt ne tikai vakcinējoties.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

20.08.2021. 17:22

»

Gribu zināt

Cieņu visiem diskusijas dalībniekiem. Viens jautājums-vai nevakcinēts cilvēks ir drauds vakcinētam


Ja vakcinācija nepasarga no covida, tad ko tā dod? Pieņēmums, ka slimosi vieglāk, ir vājš mierinājums, jeb muļķa cerība! Afēra ir, ka vakcīnas izstrāde turpinās, bet patreiz jau ir iedarbināta zāļu ražotāju industrija un tie ir miljardi!!! Saražoti krājumi, kas maz efektīvi, jo īsā laikā tie ir tikai izmēģinājumi, taču bizness neļauj apstāties. Diemžēl, tā ir starptautiski izspēlēta kampaņa, un mums ir jādzied līdzi.

Atbildēt

Konkrēti

20.08.2021. 16:32

Pie varas ir nelieši un slepkavas.

Atbildēt

Niks

20.08.2021. 13:55

Visādi, bet ne citādi, slikts ir tiesībsargs, kas luncina asti valsts varas priekšā.

Atbildēt

Vai mūs gatavo haosam?

20.08.2021. 12:57

»

Melo LV

un melo Ķīna. Meli ir noderīgi noderīgiem idiotiem


Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Jansons jaasuuta valodas kursos

20.08.2021. 09:17

Kaada krievisku teikuma konstrukciju izlase!
Bez tam, nevajadzeetu shiis saukt par vakciinaam.
Pret klasiskaam vakciinaam diez vai buutu jaaprotestee (ja iznjem no taam dziivsudrabu uc.)

Atbildēt

Nobela prēmijas laureāts - Pēc pandēmijas gatavojiet katafalkus!

20.08.2021. 08:09

https://youtu.be/J0112xcj0CI

Atbildēt

VB

20.08.2021. 07:43

" un otrais teikums “Ierobežojumu noteikšana nevakcinētajiem ir aizliegta.” "
Bet tagad jau tas notiek, it kā?

Atbildēt

Melo LV

20.08.2021. 06:18

»

Niknais

Idiot, kāpēc Ķinā ir tikai 40 jauni covid gadījumi dienā? Kāpēc neviens nebrauc pieredzes apmaiņā?? Izskaidro to tautai, un tad daudzi izbeigs protestēt


un melo Ķīna. Meli ir noderīgi noderīgiem idiotiem.

Kad tu paziņo, ka gribi ēst, siltumu un pajumti, tikai tie nav meli. Viss cits ir meli. Jo viss ir pagātne.

Atbildēt

piemēram tāpēs

20.08.2021. 04:24

»

Niknais

Idiot, kāpēc Ķinā ir tikai 40 jauni covid gadījumi dienā? Kāpēc neviens nebrauc pieredzes apmaiņā?? Izskaidro to tautai, un tad daudzi izbeigs protestēt


ka Ķīnā tādus protestētājus mīca ar tankiem un ierobežojumi ir tādi, kas tev pat murgos nerādās.

Atbildēt

protams

20.08.2021. 04:22

»

Gribu zināt

Cieņu visiem diskusijas dalībniekiem. Viens jautājums-vai nevakcinēts cilvēks ir drauds vakcinētam


Protams, ka ir, jo tieši nevakcinētie būs tie, kas rudenī aizņems vietas slimnīcās, lai nenosprāgtu no neesošā C-19.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.08.2021. 00:38

»

Nika

Man šķiet, ka vairums te rakstošo nesaprot, ka Latvija ir PVO sastāva kopš 1991.gada. Ir virkne starptautisku organizāciju - Apvienoto Nāciju Organizācija, Bērnu fonds (UNICEF), ANO un citas organizācijas, kuru sastāvā ir Latvija. Latvija ir ES valsts. Mēs esam ratificējuši tūkstošiem Likumu, parakstījuši...


Viņi(antivakseru līderi- putina zaļie zaldāTEĻI)nedomā sekli. Drīzāk Tu to dari. Tas arī ir viņu uzdevums, iedzīt Latviju izolācijā un pievākt sev. Ja Tu biji pret ES, tad esi arī bijis pret NATO... Un tas jau nav labs tavas BŪTĪBAS rādītājs !

Atbildēt

Gribu zināt

20.08.2021. 00:24

Cieņu visiem diskusijas dalībniekiem. Viens jautājums-vai nevakcinēts cilvēks ir drauds vakcinētam?

Atbildēt

saglabāsim vēsturei :

19.08.2021. 23:12

https://orakuls.forumotion.com/t548p200-kas-notiek-latvija-jeb-zinu-apskati-un-to-interpretejums-iii#313546

Atbildēt

Jgf

19.08.2021. 19:37

Ej dirst kretin

Atbildēt

Ferdinands

19.08.2021. 19:25

Viens pajolis ir sacerējies vēl vienu termiņu (vai arī citu labi atalgotu amatu, kurā nekā nav jādara).

Atbildēt

jautaajums

19.08.2021. 19:18

»

epidēmija

faktiski ir kara stāvoklis. Kas grib kaitēt ekonomikai, cīnās pret vakcinācju pretēji visai loģikai


Vai tad aizliegumus ieviesa nevakcinētie?Kara stāvokli ieviesa kolonijas pārvaldnieki.

Atbildēt

jo

19.08.2021. 19:17

mani nedrīkst piespiest ar tādiem kontaktēt

Atbildēt

epidēmija

19.08.2021. 19:16

faktiski ir kara stāvoklis. Kas grib kaitēt ekonomikai, cīnās pret vakcinācju pretēji visai loģikai.

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 19:06

Es vispār neuzskatu par normālu situāciju, kad sabiedrība tiek šķelta. To izmantoja Saskaņa, kad politiski, melīgi sarīdīja latviešus un krievvalodīgos. Un viņiem tas izdevās. Un Rīgu viņi (gan ne mazāk kā citas partijas) sūca ilgus gadus, lai gan attiecības starp visu tautību cilvēkiem Latvijā, principā, ne ar ko neatšķīrās. Kā latvietis latvietim, tā latvietis krievam varēja sadot pa tāsi dažādu iemeslu dēļ. Šlesers un Gobzems neko jaunu nav izdomājuši. Lai piepildītu savas kabatas, ambīcijas, ir pienākusi kolosāla situācija - kā no gaisa - covid. Un sabiedrība atkal tiek šķelta. Un atkal politisko interešu vārdā. Katrs antivakcers var apsēsties, iedzert glāzi auksta ūdens, noskaitīt līdz 10, dziļi ieelpot un izelpot (tadejādi pārbaudot savu plaušu stāvokli covid gadījumam :):):)) un loģiski padomāt. Par sevi. Tieši par sevi personīgi. Ja domas nemainās, tad dariet tā, kā liek jūsu sirdsapziņa. Neviens jūs nenosoda. Arī šobrīd, paliekot pie savas pārliecības, jūs visi esat pilntiesīgi sabiedrības locekļi, kuri var izmantot visus labumus, cik nu tie mūsu sabiedrībā ir. Jums tikai, atšķirībā no vakcinētajiem, ir jāuzrāda negatīvs covid tests. Viss, ko patreiz valdība nosaka. Arī mēs, vakcinētie, transportā braucam maskās, veikalus apmeklējam maskās. Nu, un cik bieži mēs apmeklējam kādu kultūras pasākumu, restorānu? Nu tikai nesakiet, ka katru dienu! Arī vakcinēto bērni skolu apmeklēs maskās. Kur jūs redzat to milzu starpību, kura var sašķelt sabiedrību? Viss ir no mušas izpūsts zilonis, kuru provocē alkatīgie, melīgie politiķi. Patiesībā vakcinētajiem tiesības ir tik pat ierobežotas kā jums, nevakcinētiem. Kur agresijai vieta? Labi, mums katram skatījums uz situāciju kopumā cits. Lai tā būtu, jo tas ir normāli. Man tikai žēl to sabiedrības daļu, kuri "pavelkas" uz tik lētu balagānu, kuru ļoti sūdīga trio piruetēs patreiz izdejo Šlesers, Gobzems un Stepaņenko. Es arī Šlesera laikus pārdzīvoju, un ilgi glabāju laikraksta "vakara ziņas" interviju ar jauno politiķi Šleseru. Bija tāda gara anekdote, kuru (interviju) lasot, varēja pārsmieties. Nu ja, 1998.gads. Diemžēl avīzi izmetu, bet gan jau arhīvos ir saglabājusies. Un atceros, kā Šlesers Krievijas pilsoņiem Latviju tirgoja ārā. Visu atceros. Vismaz palasiet rakstu par savu dievu, un padomājiet, vai ir vērts paļauties lētiem vārdiem, jo ne jau jūs, kā cilvēki, esat viņiem vajadzīgi

https://www.delfi.lv/izklaide/archive/slesera-tevs-savulaik-nogalinajis-sievieti.d?id 33952913

Atbildēt

Realitāte

19.08.2021. 19:01

Nika centīgi turpina sūkāt valdības krānu ar smaidu līdz ausīm neapstājoties. Malacis Nika tā turpināt teica pārējie laižot mazo slampu pa apli. Kā nekā lēta mauka ir lēta mauka vajag to izmanto0t pa pilno nosprieda tie...

Atbildēt

Kurš

19.08.2021. 18:50

No kurienes radies provokatīvais termins “ piespiedu vakcinācija”? Varbūt arī “piespiedu riteņbraukšanu” vēl apspriest?

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 18:37

»

Miks

Kā uz to paskatās. Tevis piesauktais pvo ir privāts iedibinājums. Tu tāda gudra gadījusies, tādēļ aicinu iestāties manā jaundibināmajā PIF (personīgo interešu fronte) partijā ģenerālsekretāres amatā


Ja ANO ir starpvalstu organizācija, bet PVO ir ANO aģentūra, tad kāpēc privāta? Neesmu iedziļinajusies. Tikai virspusēji. Paldies, ģeneralsekretāres amatam tomēr nederēs. Frontē bez manis. :):):)

Atbildēt

Miks

19.08.2021. 18:14

»

Nika

Man šķiet, ka vairums te rakstošo nesaprot, ka Latvija ir PVO sastāva kopš 1991.gada. Ir virkne starptautisku organizāciju - Apvienoto Nāciju Organizācija, Bērnu fonds (UNICEF), ANO un citas organizācijas, kuru sastāvā ir Latvija. Latvija ir ES valsts. Mēs esam ratificējuši tūkstošiem Likumu, parakstījuši...


Kā uz to paskatās. Tevis piesauktais pvo ir privāts iedibinājums. Tu tāda gudra gadījusies, tādēļ aicinu iestāties manā jaundibināmajā PIF (personīgo interešu fronte) partijā ģenerālsekretāres amatā.

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 18:04

Man šķiet, ka vairums te rakstošo nesaprot, ka Latvija ir PVO sastāva kopš 1991.gada. Ir virkne starptautisku organizāciju - Apvienoto Nāciju Organizācija, Bērnu fonds (UNICEF), ANO un citas organizācijas, kuru sastāvā ir Latvija. Latvija ir ES valsts. Mēs esam ratificējuši tūkstošiem Likumu, parakstījuši tūkstošiem deklarāciju utt. Vai tiešām nav saprotams, ka Latvija nevar tā, vienkārši, darīt pa savam. Gribējāt Eiropu? Saņemat! Es, piemēram, balsoju pret iestāšanos ES. Valstij sen nav savas teikšanas. Likt mīksto visam un visiem? Latvija no starptautiskajām tiesām un sodiem nekad nezilīdīs. Mēs pretīm dabūsim absolūtu starptautisko izolāciju, sodus un prom no visām eiropas naudām. Nu kā var domāt tik sekli, ka mēs paši varam ko noteikt? Neko nevaram. Un visi jūsu jaunie dievi to zina. Izmanto tikai stulbos prātus, lai kacinātu tautu.

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 17:52

»

nepaliec mājās

Nav svarīgi cik klases. Pats vari pārliecināties kas rakstīts Satversmē. Bet tev jau tas neinteresē jo nāksies atkāpties no savām ilūzijām par to , ka viss ko dara varas pārstāvji ir tautas labklājības vārdā


Ā, redz, tieši tas, ko dara mūsu valdība man lielāko tiesu šķiet nepareizi. Bet, runājot par covid tēmu un ierobežojumiem. Man elementārs jautājums: uz kuru pasaules valsti varēto doties (es domāju normālu attīstītu valsti), kur nav nekādu ierobežojumu pret covid? Es vnk gribētu salidzināt dažādas pasaules valstis un atrast to, kur valdība ir pateikusi, ka nekādu ierobežojumu nav, masku nav, vakcīnu nav un basta. Dzīvojam tik uz priekšu. Jā, dažādās valstīs ir dažādi ierobežojumi, gan (iespējams) mikstāki, gan arī stipri stingrāki, piemēram, aizliegums apmeklēt veikalus un sabiedrisko transportu. Un tāpēc man loģisks jautājums - kāpēc antivakceriem šķiet, ka mēs, vakcinētie, sitam sajūsmā plaukstas no mūsu valdības? Nē tak! Bet jāskatās taču globāli, pasaules kontekstā, nevis ieciklēties Pavļutā vai Kariņā un aizvērt acis uz pārējo pasauli - it kā tur nekas netiek ierobežots un tikai mūs, nabaga latviešus, abižo.

Atbildēt

nu bet

19.08.2021. 17:50

»

nepiekrītu

jo satversmē ir noteikts ka piespiedu darbs ir aizliegts tādējādi arī atbilstoši var rakstīt ka piespiedu vakcinācija ir aizliegta


Neviens jau tevi netaisās vilkt uz vakcinācijas punktu un potēt pieķēdētu pie krēsla.

Atbildēt

Poxdemokrāts

19.08.2021. 17:46

»

Kaža

Ja tik plaši skan aicinājumi uz piespiedu vakcināciju,nevakcinēto tiesību ierobežošanu,manā gadījuma darba invalīdu tiesību hroniska ierobežošana valsts likumu līmeni,tad kādēļ tiesībsargs sargs neko nedara un gaida,kad viņu sāks stumdīt un grūstīt


A tāpēc, ka viņam par to kušķis neatlec! Un es, muļķis, vēl domāju ka viņš vislabāk derētu tautas vēlēta prezidenta kandidatūrai. Diemžēl kļūdījos.

Atbildēt

Kaža

19.08.2021. 17:41

Ja tik plaši skan aicinājumi uz piespiedu vakcināciju,nevakcinēto tiesību ierobežošanu,manā gadījuma darba invalīdu tiesību hroniska ierobežošana valsts likumu līmeni,tad kādēļ tiesībsargs sargs neko nedara un gaida,kad viņu sāks stumdīt un grūstīt?

Atbildēt

Ha Ha ha

19.08.2021. 17:32

Tiek vien spēja šis uzskribelet, es gaidīju vismaz divreiz garāku.Ha ja Ha.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

19.08.2021. 17:30

Man ir 50 gadi. Trīs augstākās izglītības. Esmu mednieks. Gripas (kovid) laikā lietoju bebru dziedzeru uzlējumu. Ēdu meža gaļu, strādāju kustīgu, fizisku darbu. Imūnsistēma darbojas lieliski, iepriekšējā ziemā pat iesnu nebija (laikam uz nervu pamata - baidījos, ka atklās kovidu). Daudz lasu ( ne tikai to, ko trusītis Rodžers un Papļūts saka). Kad vakcinēšos? Kad būšu saslēgts rokudzelžos, un vēl divi brīvvalsts policisti aiz kājām turēs. Ja mana dabīgā imūnsistēma strādā, neviens tur ar eksperimentālu šķidrumu neiejauksies. Un izmantot savu ķermeni eksperimentiem, lai tāda "Nika" varētu uz tejāteri aiziet, sorry, nebūs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.08.2021. 16:55

Vārdu cīņas šeit neko nemainīs. Iesaku izmantot šo iespēju laiku, lai skaidri apjaustu, kas mūsu sabiedrībā ir kas? Jansons, piemēram. Tikai ļoti lūdzu šo atcerēties. Ilgi un neizdzēšami. Šis laiks šajā ziņā ir ļoooti labs un noderīgs. Vai gan bez covid kāds būtu uzzinājis, kāda LV ir policijas vadība un kādi ir ierindas policisti. Nē, nebūtu. Tieši tas pats par jansoniem un pārējiem pavļutveidīgajiem. Lielisks laiks. Izdzimteņi paši nomet maskas un parāda sevi visā krāšņumā!

Atbildēt

Balagan

19.08.2021. 16:52

muudzis beidzot oaraada savu iisto gjiimi... suvereenaa vara Latvijaa pieder Latvijas Tautai, eezeli... Un, ha Tauta teiks : Buuz shitaa, tad Tu, ampli visu savu judikatuuru vari pakaljaa iebaazt... kretiins!

Atbildēt

nepaliec mājās

19.08.2021. 16:50

»

Nika

Nepaliec mājās, prātiņ, ej pastaigāt! Nu, protams, ka Jansons ir glupāks par jebkuru antivakceri, skaidra bilde. Viņam izglītība 5 klases un deju pulciņš. To taču katrs sevi cienošs antivakceris zina. Lūk, tam, kuram prātiņš aizgāja pastaigāt, tam gan ir mega zināšanas. Viņš pat zina, kas ir Satversme...


Nav svarīgi cik klases. Pats vari pārliecināties kas rakstīts Satversmē. Bet tev jau tas neinteresē jo nāksies atkāpties no savām ilūzijām par to , ka viss ko dara varas pārstāvji ir tautas labklājības vārdā.

Atbildēt

nepaliec mājās

19.08.2021. 16:41

»

Nika

Malacis, Jansons! Atbilde lieliski motivēta un balstīta gan uz Latvijas, gan Starptautiskajām normām, papildus atsauce uz EST judikatūru. Kur kāds Latvijā vakcinē piespiedu kārtā????? Piespiedu kārtā būtu, ja jūs, izejot uz ielas, vai pat atrodoties mājās, pamatoti baidītos, ka katra mirklī var no aizmugures...


Un kas ir tas tavs tests? Vai tā nav piespiešana ja ir noteikts obligātums koo? Tu nedrīksti strādāt, apmeklēt pasākumus ,iegūt izglītību pat pamatizglītību kura ar satversmi ir noteikta par obligātu un valsts uzņemas atbildību par to,utt.,ja nav vakcīna vai tests.
Kas tas ir? vai tā nav piespiešana koo?
Un pret ko vispār būtu jāvakcinējās , kur ir zinātniski atklājumi un pierādījumi tam tavam kovidam koo?
Tev ir dota iespēja izcelties ar pierādījumiem par visu šo kovidšovu. Uz priekšu kovididiot!

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 16:36

»

nepaliec mājās

Ko tas ķēms te murgo. Satversme 89p. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem. Pavisam cita tēma, vispārīga. Tā pat 116. nosaka kuras tiesības drīkst ierobežot. Kāds tam sakars ar vakcināciju...


Nepaliec mājās, prātiņ, ej pastaigāt! Nu, protams, ka Jansons ir glupāks par jebkuru antivakceri, skaidra bilde. Viņam izglītība 5 klases un deju pulciņš. To taču katrs sevi cienošs antivakceris zina. Lūk, tam, kuram prātiņš aizgāja pastaigāt, tam gan ir mega zināšanas. Viņš pat zina, kas ir Satversme! Uhh, gudri gan tie antivakceri!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....