Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:18

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Latvietis

20.04.2021. 19:58

Kāds beztiesiskuma stāvokļa ir ieslodzītajiem? Izskatās šo rakstu samurgojis kāds beztiesiskais bijušais ieslodzītais. Ieslodzītajiem nav tiesības? Viņiem izdarot noziegumus, būtu jāatņem visas tiesības. Ja esi izdarījis noziegumu, tad atsēdi savu sodu un nevirini savu muti. Sēdi un klusē. Un nemurgo par kaut kādām tiesībām.


Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

20.04.2021. 10:42

Ilgā un mokpilnā krīze jau iet uz beigām. Covid-19 pandēmija tuvojas savam finišam. Šī šķebīgā slimība (Covid-19), ko izraisa SARS-CoV-2 vīruss, drīz taps pievarēta. Līdz 2021. gada aprīļa sākumam pasaulē no Covid-19 sērgas ir miruši vairāk nekā 2,5 miljoni nevainīgu cilvēku, bet Latvijā šīs sērgas dēļ ir gājuši bojā vairāk nekā 1800 manu tautiešu. Tas ir bēdīgi. Atliek vien par viņiem aizlūgt Veļu Māti – aizkapa valdnieci. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus par viņu dvēseļu labklājību. Par laimi, lielākai daļai sirgstošo slimības simptomi ir viegli līdz vidēji smagi. Diemžēl šī sērga var atstāt smagas komplikācijas uz visu atlikušo mūžu vai pat novest līdz nāvei. Vienīgais veids kā izglābties ir vakcinēties. Vakcīna spēs mūs pasargāt no simptomātiskas saslimšanas un smagas slimības gaitas. Vakcīnai pret Covid-19 var pieteikties vairākos veidos. Pirmkārt, vakcinācijai var pieteikties zvanot uz bezmaksas tālruņa līniju 8989, šī tālruņa līnija darbojas septiņas dienas nedēļa no 9:00 līdz 17:00. Otrkārt, vakcinācijai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta. Treškārt, vakcinācijai var pieteikties portāla manavakcina.lv, kas darbojas cauru diennakti septiņas dienas nedēļa. Tikai der atcerēties, lai reģistrētos elektroniski ir nepieciešama pieeja savai internetbankai. Neaizmirsīsim, dodoties uz vakcinācijas punktu, uzvilkt higiēnisko sejas masku un paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu! Būsim apzinīgi, pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos! Vakcinēsimies! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Atbildēt

Ydc

19.04.2021. 14:05

Centrācietuns vispār ir slavens ar krivvalodīgo personālu

Atbildēt

ZZ$ krusttēva šodienas rūpes

18.04.2021. 19:55

Lembergs jau iemanījies cietuma maltīti papildināt ar to, kas pašam ir pa rokai, tāpēc šad tad pat izdodas atsauksmēs par ēsto uzrakstīt kādu labāku vārdu. "Pusdienās griķu biezputra ar mērci (miltu), kurai klāt daži sīki gabaliņi aknu, zupa: kartupeļi, kartupeļi, kartupeļi. Salātus ar tām pašām šķērītēm sagriezu, sakniebu. Olīveļļa, sāls, pipari un pieliku arī klāt mārrutkus. Sanāca labi. Pietika, vēl pāri palika."

Tāpat viņš sācis ilgoties pēc produktiem, ko savulaik varēja baudīt mājās. "Jūtu ar degunu un garšas kārpiņām ("mājas" ) desu garšu. Kaifojiet! Tas arī ir priekšvēstnesis pavasarim. Lai Martins iedod Artūram spiningu, koridorā piesliets, lai dīķī nocopē kādu skaistu foreli. Apēdiet! Veselīgi!" - sievu mudina Lembergs.

Atbildēt

?

18.04.2021. 16:44

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


tu litija preparatus ienemi vai izlidzejies tikai ar korvalolu pec pindosa bidona zvana Vladimiram Putinam ?

Atbildēt

apriori

18.04.2021. 16:38

»

jautaajums

Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem


ukraina banderam saslimtiba ar covid-19 sasniedza tadu limeni ,ka asv un kanadas militaristi partrauca savu darbibu(ka pasi stasta gantikai uz laiku)kolonija ukraina un uzbrukums Daonbasam un Luganskai bija jaatcel !

Atbildēt

jautaajums

18.04.2021. 05:31

»

Ja kas

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts


Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem.
Cilvēki,sāciet domāt!

Atbildēt

PSRS sexa nebija

18.04.2021. 03:36

Un nav ko ida cietumā. Jo tas ir cietums.

Atbildēt

Ja kas

17.04.2021. 23:45

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts.

Atbildēt

nedozdjotes !

17.04.2021. 13:40

»

viss kārtībā

Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa


aizvakar Vladimirs Putins sanema otro poti pret covid-19! bet bidons padevas un ludzas uz personigu tiksanos ar Krievijas prezidentu,pec tam ,kad saprata ,ka Krievija jokus netaisis ar banderu planoto uzbrukumu Donbasam un Luganskai.

Atbildēt

menti par naudu ienesa

17.04.2021. 13:34

»

Košerss

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās


menti un uzraugi ienesa kopa ar mobilajiem telefoniem,narkotikam,snabi un delikatesem !

Atbildēt

Košerss

17.04.2021. 13:19

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās ?

Atbildēt

fašistu un ksenofobu ielenkumā

17.04.2021. 12:31

»

4.maija bandas darbs

Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis


Kad krievu okupantu bidlām jāsaskaras ar tiesisku pasauli, kurā tiesu nevar iebaidīt vai nopirkt, tad sākas parastā apsaukāšanās.

Atbildēt

Viedoklis

17.04.2021. 09:04

❗Vajag vakcinēt visus Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumu iemītniekus un darbiniekus.
Diemžēl nav dzirdēt šāds ierosinājums no Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Tieslietu ministrijas. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns neizrāda interesi par cietumos notiekošo.
Pareizs ir aicinājums Tiesībsargam Jurim Jansonam steidzīgi vērst uzmanību uz cilvēka tiesību ievērošanu Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumos. Cieš gan ieslodzītie, gan darbinieki, kuri infekciju no cietuma pārnes mājās un aplipina savus tuviniekus.

Atbildēt

Spures veiksmes stāsts - valstī noziedzības nav !

17.04.2021. 08:38

Sistēma veicina noziedznieku saliedētību un kriminālo tradīciju nostiprināšanu sabiedrībā. Nevajag pēc tam brīnīties, ka atsaldeņi ir kriminālas zvaigznes, kuri dienas laikā galina cilvēkus, bet cilvēki nedalās ar informāciju, par motīviem, konfliktiem un iesaistītajiem cilvēkiem. Mēs pret viņiem sistēma ir izdevīga organizētai noziedzībai un korumpētiem tiesībsargiem, kuri ikdienā ar to sadarbojas. Bunkus, Rebēnoks, Bezzubovs, u.c., par kuriem prese klusē tam ir labs piemērs. Neviens skaļo lietu vainīgais netiks atrasts, bet cilvēki un menti zina kapēc, bet klusē jo ir daļa no šī noziedzīgā sindikāta - kārtējais veksmes stāsts 😎

Atbildēt

4.maija bandas darbs

17.04.2021. 00:50

»

Pirātu partija

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem...


Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis!

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

17.04.2021. 00:47

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


Kāpēc man būtu jānoliek savu pasi, Latvijā dzimušam, kur vēl mani senči ir neskaitāmās paaudzēs dzimuši? Man, ar latviešu valodu kā dzimto valodu, Latvijas pilsonim?

Jūs esat ksenofobs un reāli slims. Diemžēl Latvijā tādu netrūkst. Lieliski atražojat 4.maija kliķes panākumus sabiedrības nīšanā.

Atbildēt

Komentāri lieki

17.04.2021. 00:17

»

4.maija kliķes trollim

Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki


"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības.

Atbildēt

R

16.04.2021. 23:50

Sen jau cietumam signāla slāpētajus jauzstāda. Katrs otrais cietumnieks - "žurnālists". Par ko ta raksteļa autors sēž? Visi slikti - sākumā policija, tad tiesa un beigās cietums. Viņš tik nabags apbižots, un kā pārējiem 99.9% nevainīgs tur sēž :D

Atbildēt

Pirātu partija

16.04.2021. 23:06

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem.
Cietums pirmkārt ir cilvēka izolācijas no sabiedrības mehānisms, nevis spīdzināšanas, ņirgāšānās vai pārmacīšanas skola.
Tāpēc cietumniekiem jārada atbilstoši apstakļi, bet tas būs iespējams tikai pēc veiksmes stāsta un OIK likvidācijas. Atbrīvosim vietu cietumos OIK ieviesējiem un radīsim labus apstākļus daudziem patreiz pie varas esošiem afēristiem.
P.S. Līdz režīma maiņai Latvijā vēl trīs gadi!
Krievijā pirmās likvidācijas jau sāksies pēc paris nedēļām. Viens pēc otra aizies puķina draudziņi.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 22:01

»

4.maija kliķes skolēnam

Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens...


Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa.
Īpaši priecāšos, kad nosprāgs pedofis un nacists putins.

Atbildēt

4.maija kliķes skolēnam

16.04.2021. 21:35

»

viss kārtībā

Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju...


Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens.

Sen jau karš beidzies, sen jau Latvija atguvusi neatkarību. Pašiem jāuzņemas atbildību par savu valsti un 4.maija kliķei par savu tautu.

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

16.04.2021. 21:31

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki.

Atbildēt

!

16.04.2021. 19:09

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Vladimirs Putins aizvakar sanema otro poti pret covid-19 !kapec sorositu mediji latvija par to neraksta ?

Atbildēt

nato prom no Latvijas !

16.04.2021. 19:06

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


nato okupanti Latvija,bet latviesu algotni Iraka,Afganistana un Mali !

Atbildēt

anti navalnijs

16.04.2021. 19:05

kapec rinka nepauz bazas,eiroparlaments nenosoda un asv neuzliek sankcijas mulku zemei latvijai?

Atbildēt

einis

16.04.2021. 18:58

cietumos epidemoloģiskā situācija ir daudz labāka kā ārā.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 18:44

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju!
Domāju, ka pedofils putins raud, jo Spure iemāca cietumos sēdošajiem krieviem nepatiku pret pedofiliem!

Atbildēt

Derdz

16.04.2021. 17:51

VAI VIŅI VISI BIJA LIELBRITĀNIJĀ, BET DARBINIEKI ĀFRIKĀ

Atbildēt

Urrā, biedre spurene

16.04.2021. 17:49

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās!

Atbildēt

4.maija kliķe neieredz tautu

16.04.2021. 17:44

Latvijā valdošajai bandai cilvēks nav cilvēks. Visādas spures dara viņu netīro darbu, spīdzinot un slepkavojot cilvēkus cietumos. Salaist vienā kamerā ar C-19 slimos un veselos, ir cilvēku slepkavības mēģinājums. To nevar noliegt.

Aicinu rakstīt iesniegumus policijā cietušajiem par slepkavības mēģinājumu no cietuma vadības puses.

Aicinu informēt Tiesībsargu par kritisko situāciju Latvijas ieslodzījuma vietās.

Aicinu rakstīt ziņojumus ANO, Eiropas Savienības institūcijām.

Aicinu pieaicināt Krievijas medijus, lai tie atspoguļotu situāciju Latvijas cietumos kā notiekošo valstī, kas ir neizdevusies.

Atbildēt

Cietums pēc 4.maija huntas raud

16.04.2021. 17:27

Putina tradīcijas Latvijā. Tikmēr Latvijā valdošo noziedznieku bandas vaukšķi pieraudājuši pilnus Tvnet un Delfi par stāstiem par Navalņiju uzmanības novēršanai no problēmām pašu zemē. Mūsu pašu Latvijas cietumos ir tūkstošiem līdzīgu ieslodzīto, kur cieš no institucionalizētas varas patvaļas, spēdzināšanas un necilvēcīgas apiešanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...