Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:18

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Latvietis

20.04.2021. 19:58

Kāds beztiesiskuma stāvokļa ir ieslodzītajiem? Izskatās šo rakstu samurgojis kāds beztiesiskais bijušais ieslodzītais. Ieslodzītajiem nav tiesības? Viņiem izdarot noziegumus, būtu jāatņem visas tiesības. Ja esi izdarījis noziegumu, tad atsēdi savu sodu un nevirini savu muti. Sēdi un klusē. Un nemurgo par kaut kādām tiesībām.


Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

20.04.2021. 10:42

Ilgā un mokpilnā krīze jau iet uz beigām. Covid-19 pandēmija tuvojas savam finišam. Šī šķebīgā slimība (Covid-19), ko izraisa SARS-CoV-2 vīruss, drīz taps pievarēta. Līdz 2021. gada aprīļa sākumam pasaulē no Covid-19 sērgas ir miruši vairāk nekā 2,5 miljoni nevainīgu cilvēku, bet Latvijā šīs sērgas dēļ ir gājuši bojā vairāk nekā 1800 manu tautiešu. Tas ir bēdīgi. Atliek vien par viņiem aizlūgt Veļu Māti – aizkapa valdnieci. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus par viņu dvēseļu labklājību. Par laimi, lielākai daļai sirgstošo slimības simptomi ir viegli līdz vidēji smagi. Diemžēl šī sērga var atstāt smagas komplikācijas uz visu atlikušo mūžu vai pat novest līdz nāvei. Vienīgais veids kā izglābties ir vakcinēties. Vakcīna spēs mūs pasargāt no simptomātiskas saslimšanas un smagas slimības gaitas. Vakcīnai pret Covid-19 var pieteikties vairākos veidos. Pirmkārt, vakcinācijai var pieteikties zvanot uz bezmaksas tālruņa līniju 8989, šī tālruņa līnija darbojas septiņas dienas nedēļa no 9:00 līdz 17:00. Otrkārt, vakcinācijai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta. Treškārt, vakcinācijai var pieteikties portāla manavakcina.lv, kas darbojas cauru diennakti septiņas dienas nedēļa. Tikai der atcerēties, lai reģistrētos elektroniski ir nepieciešama pieeja savai internetbankai. Neaizmirsīsim, dodoties uz vakcinācijas punktu, uzvilkt higiēnisko sejas masku un paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu! Būsim apzinīgi, pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos! Vakcinēsimies! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Atbildēt

Ydc

19.04.2021. 14:05

Centrācietuns vispār ir slavens ar krivvalodīgo personālu

Atbildēt

ZZ$ krusttēva šodienas rūpes

18.04.2021. 19:55

Lembergs jau iemanījies cietuma maltīti papildināt ar to, kas pašam ir pa rokai, tāpēc šad tad pat izdodas atsauksmēs par ēsto uzrakstīt kādu labāku vārdu. "Pusdienās griķu biezputra ar mērci (miltu), kurai klāt daži sīki gabaliņi aknu, zupa: kartupeļi, kartupeļi, kartupeļi. Salātus ar tām pašām šķērītēm sagriezu, sakniebu. Olīveļļa, sāls, pipari un pieliku arī klāt mārrutkus. Sanāca labi. Pietika, vēl pāri palika."

Tāpat viņš sācis ilgoties pēc produktiem, ko savulaik varēja baudīt mājās. "Jūtu ar degunu un garšas kārpiņām ("mājas" ) desu garšu. Kaifojiet! Tas arī ir priekšvēstnesis pavasarim. Lai Martins iedod Artūram spiningu, koridorā piesliets, lai dīķī nocopē kādu skaistu foreli. Apēdiet! Veselīgi!" - sievu mudina Lembergs.

Atbildēt

?

18.04.2021. 16:44

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


tu litija preparatus ienemi vai izlidzejies tikai ar korvalolu pec pindosa bidona zvana Vladimiram Putinam ?

Atbildēt

apriori

18.04.2021. 16:38

»

jautaajums

Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem


ukraina banderam saslimtiba ar covid-19 sasniedza tadu limeni ,ka asv un kanadas militaristi partrauca savu darbibu(ka pasi stasta gantikai uz laiku)kolonija ukraina un uzbrukums Daonbasam un Luganskai bija jaatcel !

Atbildēt

jautaajums

18.04.2021. 05:31

»

Ja kas

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts


Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem.
Cilvēki,sāciet domāt!

Atbildēt

PSRS sexa nebija

18.04.2021. 03:36

Un nav ko ida cietumā. Jo tas ir cietums.

Atbildēt

Ja kas

17.04.2021. 23:45

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts.

Atbildēt

nedozdjotes !

17.04.2021. 13:40

»

viss kārtībā

Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa


aizvakar Vladimirs Putins sanema otro poti pret covid-19! bet bidons padevas un ludzas uz personigu tiksanos ar Krievijas prezidentu,pec tam ,kad saprata ,ka Krievija jokus netaisis ar banderu planoto uzbrukumu Donbasam un Luganskai.

Atbildēt

menti par naudu ienesa

17.04.2021. 13:34

»

Košerss

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās


menti un uzraugi ienesa kopa ar mobilajiem telefoniem,narkotikam,snabi un delikatesem !

Atbildēt

Košerss

17.04.2021. 13:19

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās ?

Atbildēt

fašistu un ksenofobu ielenkumā

17.04.2021. 12:31

»

4.maija bandas darbs

Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis


Kad krievu okupantu bidlām jāsaskaras ar tiesisku pasauli, kurā tiesu nevar iebaidīt vai nopirkt, tad sākas parastā apsaukāšanās.

Atbildēt

Viedoklis

17.04.2021. 09:04

❗Vajag vakcinēt visus Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumu iemītniekus un darbiniekus.
Diemžēl nav dzirdēt šāds ierosinājums no Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Tieslietu ministrijas. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns neizrāda interesi par cietumos notiekošo.
Pareizs ir aicinājums Tiesībsargam Jurim Jansonam steidzīgi vērst uzmanību uz cilvēka tiesību ievērošanu Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumos. Cieš gan ieslodzītie, gan darbinieki, kuri infekciju no cietuma pārnes mājās un aplipina savus tuviniekus.

Atbildēt

Spures veiksmes stāsts - valstī noziedzības nav !

17.04.2021. 08:38

Sistēma veicina noziedznieku saliedētību un kriminālo tradīciju nostiprināšanu sabiedrībā. Nevajag pēc tam brīnīties, ka atsaldeņi ir kriminālas zvaigznes, kuri dienas laikā galina cilvēkus, bet cilvēki nedalās ar informāciju, par motīviem, konfliktiem un iesaistītajiem cilvēkiem. Mēs pret viņiem sistēma ir izdevīga organizētai noziedzībai un korumpētiem tiesībsargiem, kuri ikdienā ar to sadarbojas. Bunkus, Rebēnoks, Bezzubovs, u.c., par kuriem prese klusē tam ir labs piemērs. Neviens skaļo lietu vainīgais netiks atrasts, bet cilvēki un menti zina kapēc, bet klusē jo ir daļa no šī noziedzīgā sindikāta - kārtējais veksmes stāsts 😎

Atbildēt

4.maija bandas darbs

17.04.2021. 00:50

»

Pirātu partija

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem...


Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis!

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

17.04.2021. 00:47

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


Kāpēc man būtu jānoliek savu pasi, Latvijā dzimušam, kur vēl mani senči ir neskaitāmās paaudzēs dzimuši? Man, ar latviešu valodu kā dzimto valodu, Latvijas pilsonim?

Jūs esat ksenofobs un reāli slims. Diemžēl Latvijā tādu netrūkst. Lieliski atražojat 4.maija kliķes panākumus sabiedrības nīšanā.

Atbildēt

Komentāri lieki

17.04.2021. 00:17

»

4.maija kliķes trollim

Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki


"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības.

Atbildēt

R

16.04.2021. 23:50

Sen jau cietumam signāla slāpētajus jauzstāda. Katrs otrais cietumnieks - "žurnālists". Par ko ta raksteļa autors sēž? Visi slikti - sākumā policija, tad tiesa un beigās cietums. Viņš tik nabags apbižots, un kā pārējiem 99.9% nevainīgs tur sēž :D

Atbildēt

Pirātu partija

16.04.2021. 23:06

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem.
Cietums pirmkārt ir cilvēka izolācijas no sabiedrības mehānisms, nevis spīdzināšanas, ņirgāšānās vai pārmacīšanas skola.
Tāpēc cietumniekiem jārada atbilstoši apstakļi, bet tas būs iespējams tikai pēc veiksmes stāsta un OIK likvidācijas. Atbrīvosim vietu cietumos OIK ieviesējiem un radīsim labus apstākļus daudziem patreiz pie varas esošiem afēristiem.
P.S. Līdz režīma maiņai Latvijā vēl trīs gadi!
Krievijā pirmās likvidācijas jau sāksies pēc paris nedēļām. Viens pēc otra aizies puķina draudziņi.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 22:01

»

4.maija kliķes skolēnam

Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens...


Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa.
Īpaši priecāšos, kad nosprāgs pedofis un nacists putins.

Atbildēt

4.maija kliķes skolēnam

16.04.2021. 21:35

»

viss kārtībā

Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju...


Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens.

Sen jau karš beidzies, sen jau Latvija atguvusi neatkarību. Pašiem jāuzņemas atbildību par savu valsti un 4.maija kliķei par savu tautu.

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

16.04.2021. 21:31

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki.

Atbildēt

!

16.04.2021. 19:09

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Vladimirs Putins aizvakar sanema otro poti pret covid-19 !kapec sorositu mediji latvija par to neraksta ?

Atbildēt

nato prom no Latvijas !

16.04.2021. 19:06

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


nato okupanti Latvija,bet latviesu algotni Iraka,Afganistana un Mali !

Atbildēt

anti navalnijs

16.04.2021. 19:05

kapec rinka nepauz bazas,eiroparlaments nenosoda un asv neuzliek sankcijas mulku zemei latvijai?

Atbildēt

einis

16.04.2021. 18:58

cietumos epidemoloģiskā situācija ir daudz labāka kā ārā.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 18:44

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju!
Domāju, ka pedofils putins raud, jo Spure iemāca cietumos sēdošajiem krieviem nepatiku pret pedofiliem!

Atbildēt

Derdz

16.04.2021. 17:51

VAI VIŅI VISI BIJA LIELBRITĀNIJĀ, BET DARBINIEKI ĀFRIKĀ

Atbildēt

Urrā, biedre spurene

16.04.2021. 17:49

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās!

Atbildēt

4.maija kliķe neieredz tautu

16.04.2021. 17:44

Latvijā valdošajai bandai cilvēks nav cilvēks. Visādas spures dara viņu netīro darbu, spīdzinot un slepkavojot cilvēkus cietumos. Salaist vienā kamerā ar C-19 slimos un veselos, ir cilvēku slepkavības mēģinājums. To nevar noliegt.

Aicinu rakstīt iesniegumus policijā cietušajiem par slepkavības mēģinājumu no cietuma vadības puses.

Aicinu informēt Tiesībsargu par kritisko situāciju Latvijas ieslodzījuma vietās.

Aicinu rakstīt ziņojumus ANO, Eiropas Savienības institūcijām.

Aicinu pieaicināt Krievijas medijus, lai tie atspoguļotu situāciju Latvijas cietumos kā notiekošo valstī, kas ir neizdevusies.

Atbildēt

Cietums pēc 4.maija huntas raud

16.04.2021. 17:27

Putina tradīcijas Latvijā. Tikmēr Latvijā valdošo noziedznieku bandas vaukšķi pieraudājuši pilnus Tvnet un Delfi par stāstiem par Navalņiju uzmanības novēršanai no problēmām pašu zemē. Mūsu pašu Latvijas cietumos ir tūkstošiem līdzīgu ieslodzīto, kur cieš no institucionalizētas varas patvaļas, spēdzināšanas un necilvēcīgas apiešanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...