Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:18

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Latvietis

20.04.2021. 19:58

Kāds beztiesiskuma stāvokļa ir ieslodzītajiem? Izskatās šo rakstu samurgojis kāds beztiesiskais bijušais ieslodzītais. Ieslodzītajiem nav tiesības? Viņiem izdarot noziegumus, būtu jāatņem visas tiesības. Ja esi izdarījis noziegumu, tad atsēdi savu sodu un nevirini savu muti. Sēdi un klusē. Un nemurgo par kaut kādām tiesībām.


Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

20.04.2021. 10:42

Ilgā un mokpilnā krīze jau iet uz beigām. Covid-19 pandēmija tuvojas savam finišam. Šī šķebīgā slimība (Covid-19), ko izraisa SARS-CoV-2 vīruss, drīz taps pievarēta. Līdz 2021. gada aprīļa sākumam pasaulē no Covid-19 sērgas ir miruši vairāk nekā 2,5 miljoni nevainīgu cilvēku, bet Latvijā šīs sērgas dēļ ir gājuši bojā vairāk nekā 1800 manu tautiešu. Tas ir bēdīgi. Atliek vien par viņiem aizlūgt Veļu Māti – aizkapa valdnieci. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus par viņu dvēseļu labklājību. Par laimi, lielākai daļai sirgstošo slimības simptomi ir viegli līdz vidēji smagi. Diemžēl šī sērga var atstāt smagas komplikācijas uz visu atlikušo mūžu vai pat novest līdz nāvei. Vienīgais veids kā izglābties ir vakcinēties. Vakcīna spēs mūs pasargāt no simptomātiskas saslimšanas un smagas slimības gaitas. Vakcīnai pret Covid-19 var pieteikties vairākos veidos. Pirmkārt, vakcinācijai var pieteikties zvanot uz bezmaksas tālruņa līniju 8989, šī tālruņa līnija darbojas septiņas dienas nedēļa no 9:00 līdz 17:00. Otrkārt, vakcinācijai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta. Treškārt, vakcinācijai var pieteikties portāla manavakcina.lv, kas darbojas cauru diennakti septiņas dienas nedēļa. Tikai der atcerēties, lai reģistrētos elektroniski ir nepieciešama pieeja savai internetbankai. Neaizmirsīsim, dodoties uz vakcinācijas punktu, uzvilkt higiēnisko sejas masku un paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu! Būsim apzinīgi, pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos! Vakcinēsimies! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

Atbildēt

Ydc

19.04.2021. 14:05

Centrācietuns vispār ir slavens ar krivvalodīgo personālu

Atbildēt

ZZ$ krusttēva šodienas rūpes

18.04.2021. 19:55

Lembergs jau iemanījies cietuma maltīti papildināt ar to, kas pašam ir pa rokai, tāpēc šad tad pat izdodas atsauksmēs par ēsto uzrakstīt kādu labāku vārdu. "Pusdienās griķu biezputra ar mērci (miltu), kurai klāt daži sīki gabaliņi aknu, zupa: kartupeļi, kartupeļi, kartupeļi. Salātus ar tām pašām šķērītēm sagriezu, sakniebu. Olīveļļa, sāls, pipari un pieliku arī klāt mārrutkus. Sanāca labi. Pietika, vēl pāri palika."

Tāpat viņš sācis ilgoties pēc produktiem, ko savulaik varēja baudīt mājās. "Jūtu ar degunu un garšas kārpiņām ("mājas" ) desu garšu. Kaifojiet! Tas arī ir priekšvēstnesis pavasarim. Lai Martins iedod Artūram spiningu, koridorā piesliets, lai dīķī nocopē kādu skaistu foreli. Apēdiet! Veselīgi!" - sievu mudina Lembergs.

Atbildēt

?

18.04.2021. 16:44

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


tu litija preparatus ienemi vai izlidzejies tikai ar korvalolu pec pindosa bidona zvana Vladimiram Putinam ?

Atbildēt

apriori

18.04.2021. 16:38

»

jautaajums

Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem


ukraina banderam saslimtiba ar covid-19 sasniedza tadu limeni ,ka asv un kanadas militaristi partrauca savu darbibu(ka pasi stasta gantikai uz laiku)kolonija ukraina un uzbrukums Daonbasam un Luganskai bija jaatcel !

Atbildēt

jautaajums

18.04.2021. 05:31

»

Ja kas

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts


Būtu interesanti uzzināt kāda mirstība no garā puņķa ir cietumos,vai arī nav mirstības?Tas pats attiecas arī uz militāristiem.
Cilvēki,sāciet domāt!

Atbildēt

PSRS sexa nebija

18.04.2021. 03:36

Un nav ko ida cietumā. Jo tas ir cietums.

Atbildēt

Ja kas

17.04.2021. 23:45

Viss Iļģuciema sieviešu cietums ir 100% pārslimojis, administrāciju ieskaitot. Protams ka ievazāja administrācija. Un protams ka viss ir noklusēts.

Atbildēt

nedozdjotes !

17.04.2021. 13:40

»

viss kārtībā

Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa


aizvakar Vladimirs Putins sanema otro poti pret covid-19! bet bidons padevas un ludzas uz personigu tiksanos ar Krievijas prezidentu,pec tam ,kad saprata ,ka Krievija jokus netaisis ar banderu planoto uzbrukumu Donbasam un Luganskai.

Atbildēt

menti par naudu ienesa

17.04.2021. 13:34

»

Košerss

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās


menti un uzraugi ienesa kopa ar mobilajiem telefoniem,narkotikam,snabi un delikatesem !

Atbildēt

Košerss

17.04.2021. 13:19

Dirsā spraužot jsu kovidu nevar saķert ! Kur tad ķurķī šis radās ?

Atbildēt

fašistu un ksenofobu ielenkumā

17.04.2021. 12:31

»

4.maija bandas darbs

Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis


Kad krievu okupantu bidlām jāsaskaras ar tiesisku pasauli, kurā tiesu nevar iebaidīt vai nopirkt, tad sākas parastā apsaukāšanās.

Atbildēt

Viedoklis

17.04.2021. 09:04

❗Vajag vakcinēt visus Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumu iemītniekus un darbiniekus.
Diemžēl nav dzirdēt šāds ierosinājums no Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Tieslietu ministrijas. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns neizrāda interesi par cietumos notiekošo.
Pareizs ir aicinājums Tiesībsargam Jurim Jansonam steidzīgi vērst uzmanību uz cilvēka tiesību ievērošanu Ieslodzījuma vietu pārvaldes cietumos. Cieš gan ieslodzītie, gan darbinieki, kuri infekciju no cietuma pārnes mājās un aplipina savus tuviniekus.

Atbildēt

Spures veiksmes stāsts - valstī noziedzības nav !

17.04.2021. 08:38

Sistēma veicina noziedznieku saliedētību un kriminālo tradīciju nostiprināšanu sabiedrībā. Nevajag pēc tam brīnīties, ka atsaldeņi ir kriminālas zvaigznes, kuri dienas laikā galina cilvēkus, bet cilvēki nedalās ar informāciju, par motīviem, konfliktiem un iesaistītajiem cilvēkiem. Mēs pret viņiem sistēma ir izdevīga organizētai noziedzībai un korumpētiem tiesībsargiem, kuri ikdienā ar to sadarbojas. Bunkus, Rebēnoks, Bezzubovs, u.c., par kuriem prese klusē tam ir labs piemērs. Neviens skaļo lietu vainīgais netiks atrasts, bet cilvēki un menti zina kapēc, bet klusē jo ir daļa no šī noziedzīgā sindikāta - kārtējais veksmes stāsts 😎

Atbildēt

4.maija bandas darbs

17.04.2021. 00:50

»

Pirātu partija

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem...


Palasat te komentārus - basi paliek. Viņi Latvijā reāli arī vēlās putlera rašas reālijas. Pases atņemt, okupanti 80 gadus pēc kara, visiem apsprāgt utt. Dzintariņš Raivīts ir labi pastrādājis!

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

17.04.2021. 00:47

»

Komentāri lieki

"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības


Kāpēc man būtu jānoliek savu pasi, Latvijā dzimušam, kur vēl mani senči ir neskaitāmās paaudzēs dzimuši? Man, ar latviešu valodu kā dzimto valodu, Latvijas pilsonim?

Jūs esat ksenofobs un reāli slims. Diemžēl Latvijā tādu netrūkst. Lieliski atražojat 4.maija kliķes panākumus sabiedrības nīšanā.

Atbildēt

Komentāri lieki

17.04.2021. 00:17

»

4.maija kliķes trollim

Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki


"pašu" cilvēkiem būs jānoliek LV pases, jo tās LV īpašums un jādodas uz roģinu, lai tur saņemtu leģitīmus dokumentus pēc patiesas piederības.

Atbildēt

R

16.04.2021. 23:50

Sen jau cietumam signāla slāpētajus jauzstāda. Katrs otrais cietumnieks - "žurnālists". Par ko ta raksteļa autors sēž? Visi slikti - sākumā policija, tad tiesa un beigās cietums. Viņš tik nabags apbižots, un kā pārējiem 99.9% nevainīgs tur sēž :D

Atbildēt

Pirātu partija

16.04.2021. 23:06

Skaidrs ka Latvijas cietumi ir raškas cietumu sistēmas kopija, iespējams ar maziem uzlabojumiem.
Cietums pirmkārt ir cilvēka izolācijas no sabiedrības mehānisms, nevis spīdzināšanas, ņirgāšānās vai pārmacīšanas skola.
Tāpēc cietumniekiem jārada atbilstoši apstakļi, bet tas būs iespējams tikai pēc veiksmes stāsta un OIK likvidācijas. Atbrīvosim vietu cietumos OIK ieviesējiem un radīsim labus apstākļus daudziem patreiz pie varas esošiem afēristiem.
P.S. Līdz režīma maiņai Latvijā vēl trīs gadi!
Krievijā pirmās likvidācijas jau sāksies pēc paris nedēļām. Viens pēc otra aizies puķina draudziņi.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 22:01

»

4.maija kliķes skolēnam

Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens...


Kad Latviju pamet kārtējais krievu okupants - dzīvs vai miris - man tā ir priecīga ziņa.
Īpaši priecāšos, kad nosprāgs pedofis un nacists putins.

Atbildēt

4.maija kliķes skolēnam

16.04.2021. 21:35

»

viss kārtībā

Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju...


Vēl viens Raivīša Dzintariņa skolēns. Ksenofobija tā ir, ko esat sarakstījis. Baisa ksenofobija, kad priecāties par citu cilvēku nāvi. Neiecietība ir 4.maija kliķes eksistences stūrakmens.

Sen jau karš beidzies, sen jau Latvija atguvusi neatkarību. Pašiem jāuzņemas atbildību par savu valsti un 4.maija kliķei par savu tautu.

Atbildēt

4.maija kliķes trollim

16.04.2021. 21:31

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


Skaidri redzams Raivīša Dzintariņa skolnieks. Pašu cilvēku šķirošana. Tālāk komenrāri lieki.

Atbildēt

!

16.04.2021. 19:09

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Vladimirs Putins aizvakar sanema otro poti pret covid-19 !kapec sorositu mediji latvija par to neraksta ?

Atbildēt

nato prom no Latvijas !

16.04.2021. 19:06

»

Russkij Mir

Neuzdrošinies sevi saukt par Latvijas tautu un netēlo, ka cīnies pret 4.maija kliķi, kura darīja visu, lai okupanti paliktu Latvijā


nato okupanti Latvija,bet latviesu algotni Iraka,Afganistana un Mali !

Atbildēt

anti navalnijs

16.04.2021. 19:05

kapec rinka nepauz bazas,eiroparlaments nenosoda un asv neuzliek sankcijas mulku zemei latvijai?

Atbildēt

einis

16.04.2021. 18:58

cietumos epidemoloģiskā situācija ir daudz labāka kā ārā.

Atbildēt

viss kārtībā

16.04.2021. 18:44

»

Urrā, biedre spurene

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās


Cietumos no ieslodzītajiem 80% ir slāvi un liela daļa krievu okupanti un krievu okupantu pēcteču. Ja Spures darbību rezultātā šie saslimst un nosprāgst, tad jau Spure cīnās par Latvijas deokupāciju un dekolonizāciju!
Domāju, ka pedofils putins raud, jo Spure iemāca cietumos sēdošajiem krieviem nepatiku pret pedofiliem!

Atbildēt

Derdz

16.04.2021. 17:51

VAI VIŅI VISI BIJA LIELBRITĀNIJĀ, BET DARBINIEKI ĀFRIKĀ

Atbildēt

Urrā, biedre spurene

16.04.2021. 17:49

Ilona Spure, ne tikai 4.maija banda, bet arī pats Vladimirs Putins ar Tevi lepojās!

Atbildēt

4.maija kliķe neieredz tautu

16.04.2021. 17:44

Latvijā valdošajai bandai cilvēks nav cilvēks. Visādas spures dara viņu netīro darbu, spīdzinot un slepkavojot cilvēkus cietumos. Salaist vienā kamerā ar C-19 slimos un veselos, ir cilvēku slepkavības mēģinājums. To nevar noliegt.

Aicinu rakstīt iesniegumus policijā cietušajiem par slepkavības mēģinājumu no cietuma vadības puses.

Aicinu informēt Tiesībsargu par kritisko situāciju Latvijas ieslodzījuma vietās.

Aicinu rakstīt ziņojumus ANO, Eiropas Savienības institūcijām.

Aicinu pieaicināt Krievijas medijus, lai tie atspoguļotu situāciju Latvijas cietumos kā notiekošo valstī, kas ir neizdevusies.

Atbildēt

Cietums pēc 4.maija huntas raud

16.04.2021. 17:27

Putina tradīcijas Latvijā. Tikmēr Latvijā valdošo noziedznieku bandas vaukšķi pieraudājuši pilnus Tvnet un Delfi par stāstiem par Navalņiju uzmanības novēršanai no problēmām pašu zemē. Mūsu pašu Latvijas cietumos ir tūkstošiem līdzīgu ieslodzīto, kur cieš no institucionalizētas varas patvaļas, spēdzināšanas un necilvēcīgas apiešanās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...