Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ASV protektorāts Latvija

13.11.2023. 12:57

»

Egīls 1007

Beidz izplatīt ,,puspatiesības,, , duraks , ja iedziļinasies sapratīs, kapēc ASV ieņem 1. vietu pasaule ieslodzīto skaita ziņā uz 100 000 iedzivotājiem. Latvijā paņem kukuli 5 miljonu iero apmērā, Mersedes lietā, un iedot nosacīti, ASV iedotu 20-30 gadi, noslepkavo cilvēku Latvijā, iedos 10-20 gadi, ...


Kādas vēl puspatiesības! Tas, ka ASV stabili ieņem pirmo vietu pasaulē pēc ieslodzīto skaita uz 100.000 iedzīvotājiem, ir neapstrīdams fakts. Tāds pats fakts ir tas, ka ASV reāli ir tikai divi drošības līdzekļi- apcietinājums vai drošības nauda. Tie, kam nav naudas drošības naudas iemaksai, tie visi līdz tiesai sēž cietumā. Tāds pats fakts ir arī tas, ka ASV ir nāves sods, kas visur citur civilizētā pasulē ir sen atcelts. Tās valstis, kas to nav vēl atcēlušas, tās ES visādi kaunina, bet tikai ne ASV. Turklāt ASV nāves sods ir arī nepilngadīgajiem un sievietēm, arī grūtniecēm. Kur te ir puspatiesības? Patiesība par saimniekiem nepatīk?

Atbildēt

Egīls 1007

13.11.2023. 12:08

»

ASV protektorāts Latvija

Cietums tāds ir bijis vienmēr visās iekārtās. Senās Romas laikos un agrajos viduskaikos notiesātos sūtīja izciest sodu uz galerām. Pēdējos 200 gadus visai bieži atrīvo ar nosacījumu, ka viņi ies karot armijā. Tā pašreiz notiek gan Ukrainā, gan Krievijā. Par lielāko ieslodzīto sakitu. Tad Latvijā tas...


Beidz izplatīt ,,puspatiesības,, , duraks , ja iedziļinasies sapratīs, kapēc ASV ieņem 1. vietu pasaule ieslodzīto skaita ziņā uz 100 000 iedzivotājiem. Latvijā paņem kukuli 5 miljonu iero apmērā, Mersedes lietā, un iedot nosacīti, ASV iedotu 20-30 gadi, noslepkavo cilvēku Latvijā, iedos 10-20 gadi, ASV iedos 30-40 gadus. ASV ir ļoti bargi sodi, ieslodzītie sēž 20-50 gadiem , tapēc arī ASV ieņem 1. vietu pasaulē

Atbildēt

Vieplis.

13.11.2023. 12:02

Kāds jau uz ieslodzītiem labi pelna, blin, tur lai parunātu pa telefonu ir jāmaksā kosmisks tarifs, apmeram 25 centi par minuti.Apsargi var piehalturēt, Rīgā šņabi ienest ap 140 eiro, telefonu ap 50 eiro.

Atbildēt

...................

13.11.2023. 11:55

Kaimiņam iedeva 14 gadus, domājat , ka viņš kādu izvaroja un nogalināja, vai aplaupīja un nogalināja, vai veda 1 t kokaīna un gribēja to notirgot? Nē, pirmos 5 gadus nosacīti saņēma , ka sarakstījās ar 14-15 gadīgām internetā, kad no nosacītā bija palicis mazāk par gadu pieķēra ar zalītes parvadāšanu. Par savu stulbumu bija pelnījis kādus 5 gadus, bet ne jau 14. Te nesen metenes izvarotājiem un slepkavām iedeva apmēram tik pat, 15 un 18 gadi, lietuvietiem ,kurš noslepkavoja un pirms tam bija tiesāts , arī līdzīgs ,,cipars,, , 17.Tā notiek, kad nav naudas advokātam, un pats sliktākais, ka nemāki uzvesties tiesas zālē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.11.2023. 08:12

Cietums tāds ir bijis vienmēr visās iekārtās. Senās Romas laikos un agrajos viduskaikos notiesātos sūtīja izciest sodu uz galerām. Pēdējos 200 gadus visai bieži atrīvo ar nosacījumu, ka viņi ies karot armijā. Tā pašreiz notiek gan Ukrainā, gan Krievijā. Par lielāko ieslodzīto sakitu. Tad Latvijā tas nebūt nav lielākais pasaulē. Ilgu laiku vienu no pirmajām vietām šajā rādītāja stabili ieņem ASV. Tur ir vispār tikai divi drošības līdzekļi - drošības nauda un cietums. Kam nav naudas, tas līdz tiesai tur sēž cietumā. Tā ir demokrātija uz ko mēs visi tagad tiecamies.

Atbildēt

krievu sādža Jūrmala

13.11.2023. 06:14

Jāpiekrīt,ka Latvijas cietumos ir vislielākais krievu okupantu skaits, starp eiropas dalībvalstīm, bet vadošajos\valdošajos amatos vislielākais komunistu un krievbandītu skaits. Ar to Latvija vairāk līdzinās moskaļu pārvaldītai aziātu ordai nevis eiropeiskai valstij.

Atbildēt

?

12.11.2023. 20:12

»

Pēteris

Studijā sēdošai - un kādas ir tavas idejas? Vai turpini stulbi di--t


Pēteri! Tu īstais? Tad jau ar atgriešanos. Kur tad biji tik ilgi pazudis? Kādas likstas vajāja? Cerams, tagad problēmu nav un varēsi mūs atkal izklaidēt. Citādi bez tevis nav īstas jautrības. Bet mana ideja ir tikai viena - apcietinājums un nekas cits. Izlaižot ārā, valstij tas izmaksās dārgāk.

Atbildēt

Kaut kā tā

12.11.2023. 20:03

»

?

Ko darīt ar tādiem kā Vaškevičs, Miluša, Stabiņa u.c., kuri aizbēga? Kā panākt, lai neaizbēg, piemēram, tas pats Uļmans, Babenkovs un Krivošejevs? Vai bez apcietinājuma var to panākt? Pietiek lasītāj; idejas studijā


Ja kāds patiešām gribētu Vaškeviča atgriešanu - viņš jau sen būtu Latvijā. Stabiņa ir Latvijā un izcieš savu sodu, par pārējiem man ziņu nav. Tos, kuri Krievijā, Latvijai neaizsniegt. Pārējos - vajadzīga tikai politiska griba.
Ja tādas nav, tad nu bēēēē vien sanāk!

Atbildēt

?

12.11.2023. 18:35

Ko darīt ar tādiem kā Vaškevičs, Miluša, Stabiņa u.c., kuri aizbēga? Kā panākt, lai neaizbēg, piemēram, tas pats Uļmans, Babenkovs un Krivošejevs? Vai bez apcietinājuma var to panākt? Pietiek lasītāj; idejas studijā.

Atbildēt

pilsonis

12.11.2023. 18:30

Idiotisks raksts.

Atbildēt

Pirmā tiesu instance tikai “uz aizdomu pamata”

12.11.2023. 17:18

ka pierādījumi pret tiesājamo nav viltoti vai ir nepilnīgi var piespriest reālu apcietinājumu. Vai tas ir normāli? Nē, jo jājautā, kamtas izdevīgi. Kam? Valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem. No visa izriet, ka hunta politiski var izrēķināties ar ikvienu, safabricējot kriminālprocesus un notiesājot ar cietumsoda spriedumu.

Kam tas izdevīgi? Valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem. Bet konkrētāk?

Atbildēt

Domājums

12.11.2023. 17:14

Valsts amatpersonas un pudeles zagli recidīvistu, gan vajadzētu turēt pirmstiesas apcietinājumā, jo abi ir gan bīstami, gan diez vai mainīs savu dzīves stilu. Vienīgais, ko šie abi var sevī mainīt, kļūt piesardzīgāki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi