Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Puteklis

26.03.2023. 13:49

Uzņēmējs.
Lai arī tas tāpat katrā komentā saskatāms un nav noslēpjams, aicinātu jebkuru, kas raksta komentāru, vispirms minēt nodarbošanos - uzņēmējs, ierēdnis, bezdarbnieks...

Atbildēt

ĀMEN

25.03.2023. 00:30

Kamēr , šeit būs NATO , PISNESMEŅI...peldēsies šokolādē!!!:))))

Atbildēt

Burtotājs

24.03.2023. 15:36

»

lasītājs

Klau, nu nevar būt, ka šī savārstījuma autors ir “juridiskā biroja valdes loceklis”. Tas cilvēks pat nespēj saprotami savu domu “uzlikt” uz papīra


Ja tev kaut kas nav saprotams, tad izlasi vēlreiz šo tekstu. Pārējie lasītāji visu labi saprata.

Atbildēt

lasītājs

24.03.2023. 15:19

Klau, nu nevar būt, ka šī savārstījuma autors ir “juridiskā biroja valdes loceklis”. Tas cilvēks pat nespēj saprotami savu domu “uzlikt” uz papīra.

Atbildēt

Kas t;a par Inesi

24.03.2023. 15:16

Ņemot vērā, ka milzīga daļa no mūsu valsts nodokļu maksātājiem ir šokā par Jūsu rīcību, atjaunojot Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatā Inesi Jaunzemi,

Atbildēt

Harito

24.03.2023. 09:00

VID VILKAČI UZPLEČOS. 90 gsdos Latvijā bija vairāki bandītu grupējumi ,kuri darbojās daudz humānāk ,kā šodienas vikači uzplečos. Tagad pārsvarā visus vadošos amatos ir policijas akadēmijas absolventi. PA izveidoja bijušie padomju miliči un čekisti.

Atbildēt

cartel

24.03.2023. 08:07

»

ziepes

Ļoti interesanti kantorīši, par ko šeit gaužas, visi kā uz pasūtījumu pastiprinātai uzmanībai...


būvniecības čmokijs un purnavas muižņieķelis Rolands Ostrovskis, ar savu Selva Būve!

Atbildēt

!

24.03.2023. 07:58

»

Vērte

Diemžēl, jāpiekrīt katram vārdam rakstā, VID dara visu, lai pēdējie nodokļu maksātāji pārtrauktu savu saimniecisko vai komercdarbību, pārceļot to uz citu valsti, ja nepieciešams...


nav te politiķu! Latvijā ir tikai varu sagrābuši grupējumi, par kuriem "aitas" ik pa 4 gadiem balso, nevēloties mainīt vēlēšanu sistēmu.

Atbildēt

Jā,trešā pasaule,reālā pasaule

24.03.2023. 07:04

»

trešā pasaule

Uzņēmēji, kas shēmo ar nodokļiem, taisa PVN karuseļus un dzīvo cepuri kuldami. Reizēm gan sanāk aplauziens un tad sākas gaudošana par slikto VID, kas šiem neļauj "strādāt


Bizness,konkurence,karjera.
Nekā personīga,tikai bizness,mērķis taču ir peļņa.Jo lielāks melis un zaglis jo cienījamāka persona.
Finālā totāla degradācija.

Atbildēt

Plūdonis -Divas pasaules

24.03.2023. 03:12

Vienā pasaulē ir uzņēmēji kas sitas kā pliki pa nātrēm, mēģina savilkt galus kopā, samaksāt nodokļus, riskē un kad tas neizdodas, meklē risinājumus, lai kreditori, administratori, likvidatori tos fiziski neiznīcina. Otrā pasaulē ir pareizie ar garantētiem ienākumiem no budžeta vai monopolcenām valsts uzņēmumos.
Un ir valsts modernizācijas plāns, kas neparedz samazināt no budžeta finansēto pasauli, lai atvieglotu dzīvi uzņēmējiem, vai attīstītu uzņēmējdarbību kā Lietuvā vai Igaunijā. Savukārt, ES fondi tiek virzīti KGB vadītiem būvniecības karteļiem -betonam, nevis plašas uzņēmējdarbības attīstībai. Kad beidzot likvidēsim mazo un vidējo uzņēmējdarbību, tad varēsim atgriezties savā sapņu zemē, Latvijas PSR PSRS sastāvā.

Atbildēt

bij. uzņēmējs

24.03.2023. 01:57

Ļoti pareizs raksts! VID ir iestāde, kura iznīcina jebkuru, ja neatrodi pareizo personu lietu kārtošanai. Un nekad nevari zināt, kad pienāks tava kārta nepatikšanām, bieži vien pilnīgi par sīkumiem.

Atbildēt

Martiņš

24.03.2023. 00:12

Ir divi izejas-kārt viņus,vai viņi Latviju.

Atbildēt

pareizais jautājums

23.03.2023. 23:54

»

> hi hi

L.Lapsa ir Latvijas gods


kā tu to zini?

Atbildēt

ziepes

23.03.2023. 23:47

Ļoti interesanti kantorīši, par ko šeit gaužas, visi kā uz pasūtījumu pastiprinātai uzmanībai.
Priekš kam ne tam lielākajam veikalu tīklam "Beta" ir divi gandrīz vienlaikus dibināti SIA "Sintrum" un "Ranvus", kuri izskatās kā dibināti uz vēsturiskā "Savel" nobeigšanu? Vai tik šeit nav runa par aktīvu pārsviešanu kā biznesa neatņemamu sastāvdaļu?
Kaut kāds elektronikas vairumtirgotājs "Ourel" - jūs tādu zinājāt? Neož pēc PVN karuseļiem?
Kaut kāds degvielas un gāzes vairumtirgotājs "Biznes solutions" Daugavpils bāzē pie cietokšņa - jūs tādu zinājāt? Nu nemaz nav nodokļu riska zonā, kur nu.

Atbildēt

TK

23.03.2023. 21:47

»

Vērte

Diemžēl, jāpiekrīt katram vārdam rakstā, VID dara visu, lai pēdējie nodokļu maksātāji pārtrauktu savu saimniecisko vai komercdarbību, pārceļot to uz citu valsti, ja nepieciešams...


Diemžēl jāatzīst ka likumīgā laupīšana turpināsies.
Valstī nav tāda spēka kurš par nelikumībām var saukt pie atbildības augsti stāvošus ierēdņus vai politiķus, tāpēc diezgan droši var apgalvot ka vienkāršam cilvēkam dzīve šeit kļus arvien sarežģītāka.

Atbildēt

fakts

23.03.2023. 21:10

Izskatās, ka VID labi strādā, ja jau visādi nodokļu nemaksātāji gaudo.
Starp citu, tā „Ourea” pēdējo gada pārskatu iesniegusi par 2016.gadu, kad Jaunzeme pat nebija tuvu VID.

Atbildēt

mjāā

23.03.2023. 20:26

»

Ieva Jaunzeme

Es negribu būt Inese, Es esmu Ieva


Tas tikai parāda kādi nejēgas tiek izmantoti Lapsas pasūtījumu galdā.

Atbildēt

pavil

23.03.2023. 19:52

kapēc pučistam ašerraden būtu no darba jāatlaiž mīļlotā jaunnzem,ja par pareizo darbu, domāšanu trekni, jo trekni abus baro čcerrnejkij, kur šūplādes pilnas un bez uzskkaites - nauuuuda.

Atbildēt

Ezis

23.03.2023. 18:55

Šitā dāmīte gan laiž pa tukšo,pat nezina kā Jaunzemi sauc,bet Bunkus jau nez cik gadus VIDā nestrādā!Ja jau gribas kaut ko paust,tad elementāras lietas vajadzētu zināt!

Atbildēt

Lasītājs

23.03.2023. 16:48

Protams, ka iet strādāt uz VID, lai taisītu biznesu! Jebkurš jaunietis iet strādāt valsts sektorā, lai tiktu ienesīgā vietā(pēc klasiķa). Protams, ka lai nodarbotos ar biznesu VID struktūrās ir jābūt paziņai(radiniekam) kas iekārto ienesīgā vietā.
Tādi noteikumi ir visur Latvijā, kur grozās valsts nauda un ir informācija ko tirgot.

Atbildēt

tas ir ļoti aizkustinoši

23.03.2023. 16:42

»

info noplūde - vienkārši labs bizness

Ašerādens un Jaunzeme ir gan biznesa partneri, gan sexpartneri


Gluži kā Levitonka ar Kūciņu!

Atbildēt

Vērte

23.03.2023. 16:39

Diemžēl, jāpiekrīt katram vārdam rakstā, VID dara visu, lai pēdējie nodokļu maksātāji pārtrauktu savu saimniecisko vai komercdarbību, pārceļot to uz citu valsti, ja nepieciešams.
Un to pantu no likuma tiešām ir jāizņem, pārāk regulāri ir gadījumi, kad VID ierēdņi safantazē kaut ko nelikumīgu, un tad, neko nepaskaidrojot, vienkārši aplaupa godīgu nodokļu maksātāju, jo par to viņiem neiestājas nekāda atbildība, pat ja pēc daudziem gadiem kaut ko izdodas attiesāt. Kur ir mūsu politiķi?

Atbildēt

info noplūde - vienkārši labs bizness

23.03.2023. 16:15

Ašerādens un Jaunzeme ir gan biznesa partneri, gan sexpartneri!

Atbildēt

Ieva Jaunzeme

23.03.2023. 15:59

Es negribu būt Inese, Es esmu Ieva.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...