Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

10.06.2020. 16:59

»

patiesibaa znotele

ir ciganiete,....visu izstastiis


Vai ta resnais Rungainais ir čigāns!?

Atbildēt

tu laikam esi

09.06.2020. 12:32

»

fantastic

Nemaz nezināju, ka mums ir tāda unikāla advokāte kā Daiga Siliņa. Izrādās , ka viņa zina vislabāk, kas citiem jādara. Iekšlietu ministrs, Valsts kanceleja, Noziedzīgo līdzekļu dienests, Galvenā kriminālpolicija, Datu valsts inspekcija, Ģenerālprokuratūra, Ministru prezidents, ........... . Varbūt kādu...


caur d*irsu pasaulē nācis ??
--------------------------------
advokāti zina, ka uz ĒDAMGALDA NEDRĪKST d*irst ne TIKAI viesību gadījumā,
bet arī savā ēdamistabā pusdienojot, restorānā, ģielu apslacinot, strādnieku
ēdnīcā nolikvidējot atlieku atliekas un VISUR, kur notiek barības uzņemšana.

VISI advokāti to zina, un, ja tu labi samaksāsi - tev tās vietas noskaitīs...

-----------------------------------
( šitam tēviņam tikai tā var ieskaidrot ! )


Atbildēt

Princips

09.06.2020. 08:32

Znotiņas kundze laikam tīši vai netīši pieķērušies kādam netīru lietu smagsvaram un tas pieturas pie principa, ka vislabākā aizsardzība ir uzbrukums. Citu izskaidrojumu vienkārši nafffff.

Atbildēt

Tas ir briesmīgi

08.06.2020. 16:22

ka vienā svaru kausā ir likums un pierādījumi, bet otrā svaru kausā korupcija, kura uzvar likumus.

Atbildēt

ceturtā vara

08.06.2020. 16:03

kur tad lai cietušais sauc pēc palīdzības , ja ne pie žurnālistiem un publicitātes.

Atbildēt

nevis

08.06.2020. 16:00

pirmās instances tiesas aklumam, bet pirmās instances tiesas korupcijai, kas līmeņveidīgi tiek piesegta līdz kasācijas instancei
Cerams, ka šī tiesu varas reputāciju graujošā lieta reiz naks gaismā...


To jūs labi pateicāt par " advokātu kniksēšanu" :-)

Atbildēt

Nepareizi spried!

08.06.2020. 16:00

»

Tiesiskums

jau apnicis,ar tiem personas datu "izpaušanu",kā ar karstu ogli,kā ar kaut ko sakrālu,tas kaut kāds bubulis!?Kretīni izdomājuši sistēmu,ka cilvēks ar visādām problēmām,registrācijām,parolēm,slepenībām nevar uzzināt kad beidzās termiņš vadītāja medkomisijai,baigā slepenība,pajoli!Pilnīgi nav ko darīt...


Saskaņā ar likumu tu vari neizpaust savus personas datus policijai, kura tevi aiztur, vai citādi nonāc kontekstā. Tās ir tavas tiesības. Ir brīži, kad labāk nedot policistam tiesības izmantot tavus personas datus!

Mani mulsina cita lieta - vai iesniegumā minētais cietušais advokātiem ir devis atļauju šo iesniegumu publicēt Pietiek un vai Pietiek ir iepazīstināts ar šo faktu par atļauju pirms raksts ir publicēts. Tā visā šai rakstā ir visneskaidrākā lieta.

Atbildēt

piekrītu, ka

08.06.2020. 15:57

raksta advokāti saturīgi veidojuši iesniegumu, taču ko viņi izdarīs pret vadoņa sievas paziņu, ar kuru , kā šeit raksta komentētāji, attēlā redzamā varone esot dzīvojusi reiz vienā mājā .
..neko neizdarīs, procesu un skandālu apklusinās.

Atbildēt

nav viss dīvaina

08.06.2020. 15:53

paraugoties kaut vai šeit pietiek.com publicēto info un pieejamos tiesas procesus, dažs advokāts ir tik mīksts un gaudens tiesas sēdes laikā lai uzstātos likuma vārdā, ka rodas secinājums, ka drosmīgu pretkorupcijas advokātu ir maz, jo īpaši tad, ja procesā ir tiesnešu - advokātu draugu būšana un acīmredzamu pierādījumu ignorēšana no tiesas puses.

Atbildēt

Labākie advokāti uzreiz, iepazīstoties ar lietas apstākļiem,

08.06.2020. 15:52

»

kur lai atrod foršu advokātu

kurš nebaidītos no korupcijas augstākā līmeņa tiesā


skaidri pateiks, pa kuru ceļu ejams, cik ilgi un kāds būs rezultāts uzreiz par 90 procentiem, ļaujotklientam pašam pēc sava maka biezuma un vēlmes tiesāties, izvēlēties ceļu uz procesu, vai rezultātu. Netērējot laiku un nemaldinot.

Raksta autori ir izcili advokāti. Bet šī 4. maija korporācija ienīst tādus un visur liek šķēršļus patiesībai, taisnībai un likumībai.

Atbildēt

Dīvaina prasība!

08.06.2020. 15:47

»

kur lai atrod foršu advokātu

kurš nebaidītos no korupcijas augstākā līmeņa tiesā


Advokātiem nav jābaidās un viņi nebaidās. Cita lieta, ka advokāts pret tiesnesi ir tukša vieta. Advokāts pienes pierādījumus un faktus tiesas procesā, pauž argumentāciju, lūdz tiesai dažādus jautājumus, pazemīgi “kniksē”, bet tiesa augstprātīgi un koruptīvi vienus faktus saskata, bet citus ignorē. Šo blisināšanos sauc par tiesas faktisko rīcību. Tiesas vaktisko rīcību - melnu atzīstot par baltu un otrādi, nevar nekur apstrīdēt. Var kasīties ar kasācijas sūdzību par procesuālām lietām, nevis pēc būtības izsverot tiesas aklumu. Arī Augstākā tiesa var pētīt lietas procesuālās tiesības, arī nepieskaroties pēc būtības pirmās tiesuinstances aklumam.

Atbildēt

kur lai atrod foršu advokātu

08.06.2020. 15:06

kurš nebaidītos no korupcijas augstākā līmeņa tiesā...

Atbildēt

Tiesiskums

08.06.2020. 15:02

jau apnicis,ar tiem personas datu "izpaušanu",kā ar karstu ogli,kā ar kaut ko sakrālu,tas kaut kāds bubulis!?Kretīni izdomājuši sistēmu,ka cilvēks ar visādām problēmām,registrācijām,parolēm,slepenībām nevar uzzināt kad beidzās termiņš vadītāja medkomisijai,baigā slepenība,pajoli!Pilnīgi nav ko darīt.Indivīds visur tiek fiksēts stulbeņi--videokameras,telefoni,pat iespējams televizori,viena māžošanās aunu bariem!

Atbildēt

To nesauc par blatu,

08.06.2020. 15:01

»

Process ta process

Bet ja advokatiem blats ar AT priekšnieku, ko tad, tad neviens likums un neviens saturīgs advokātu papīrs nelīdzēs...


bet korupciju, ja draugu lietas, interešu konflikts, ja radu lietas.

Atbildēt

!!

08.06.2020. 13:38

vājprāts, ar ko nodarbojas mūsu institūcijas un tas viss notiek uz nodokļu maksātāju rēķina. Lielākā ķeza pastāv apstāklī, ka šis tas reizēm nāk gaismā un tad nu dažs labs "pletē" , ko vēl var. Līmenis bez maz satriecošs. Pareizi jau ir, mana mīļā tautiņa, sēdiet klusu vai vislabāk visu slavējiet, ieviesīsim jums arī viltus ziņu likumiņu un galvenais maksājiet kārtīgi nodokļus, tā teikt, patriotiski..

Atbildēt

Kā iespējams ievērot likumus?

08.06.2020. 13:15

ja pat KNAB ir pakļauts ģenerālprokuratūrai,un ja ģenerālprokurors NEGRIB, pat labi izmeklēta KNAB lieta netiks iesniegta tiesā !!!

Atbildēt

Papīrs labs

08.06.2020. 13:08

Advokātu papīrs labs, bet ko darīs , ja saskarsies ar blatu sistēmu?

Labi sagatavots papīrs pret blatu sistēmu bezspēcīgs.

Atbildēt

Process ta process

08.06.2020. 13:05

Bet ja advokatiem blats ar AT priekšnieku, ko tad, tad neviens likums un neviens saturīgs advokātu papīrs nelīdzēs.

Atceramies Sprances jautājumu jaunievēlētajam AT pr-jam : kas jūs ataicināja uz AT tiesu ?

Un sekoja atbilde.... Z.G.
Un tas, kurš viņu ataicināja uz tiesu, tā dēls ir advokāts un vedekla advokāte un advokāti, izmantojot blatu sistēmu savā darbībā īsteno likumu pārkāpumus... un cilvēku dzīves tiek bojātas blatu dēļ.

Atbildēt

patiesibaa znotele

08.06.2020. 12:57

»

ebonīta nūja

Neaiztieciet Ilzīti! Superīga meitene


ir ciganiete,....visu izstastiis

Atbildēt

Piekrītu!

08.06.2020. 12:54

»

Paija - to 12:40

un kads lietas Nr...


Judikatūra ir ar noteiktu izlasi un nepieejama, pārkāpjot ar judikatūras slēpšanu ikviena Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Daudzi advokāti strādā “uz procesu”,

08.06.2020. 12:51

»

Izskatās,

ka advokātu kantoris ticis pie dajebko maksātspējīga klienta


šie strādā “uz rezultātu”. Izcils darbs!

Daudz amatpersonas un politiķi izliekas par muļķīšiem un nekompetentiem, slēpjot savu ļaunprātīgo bezdarbību un bezatbildību. Kalnmeijers pat neizliekas. Vislabāk prata izlikties Dz. Radnačs no tā saucamās NA kā tieslietu ministrs - tā prata notēlot idiotu, ka daudziem izspiedās pat līdzjūtības asaras. Rezultātā Bunkus nāve. Jo shēmās bija arī tiesesis.

Atbildēt

Paija - to 12:40

08.06.2020. 12:48

un kads lietas Nr.
vai judikatūrā pieejams ?


Manuprāt, ta judikatūra arī tiek veidota izlases kartībā, tā sacīt jāsaka _ lai tauta redz , cik smuki viss tiek spriests, jo pieredze liecina, ka vienā lietā šo judikatūru piemēro (un piemērot judikatūru obligāti), bet citā lietā, kur ir blata nosacījumi (blata advokāti- tiesneši, izveidojušies klani) šo judikatūru nelieto, kas ir prelikumīgi, pretēji Civilprocesa likuma pantam.


Vai tas cilvēks, kuram atņēma īpašumu nevērsās Cilvēktiesību tiesā? Tauta runā, ka arī tur- ECT savējie šķiro sūdzības : kuras pieņemt, kuras atmest... tā vismaz dzirdēts...

Atbildēt

Advokāti izcili visu pamatojuši!

08.06.2020. 12:40

»

Paija

Pats galvenais : kā lai cīnās pret to, ka amatpersonas cits citu piesedz...


Tieši tāds pamatojumu pilns iesniegums bija citā lietā L. Straujumai kā Valsts sekretārei, atbilde bija - “Atbilde netiks sniegta”. Un sekoja desmit paraksti, arī Straujumas. Nekas nav aizmirsts, neviens nav aizmirsts. Valsts policija atteica ierosināt lietu pret Straujumu. Atbildes nesniegšanas sekas bija īpašuma atsavināšana tiesā. Atbilde no Straujumas pēc būtības bija paredzēta kā pierādījums.

Atbildēt

Izklausās skaisti!

08.06.2020. 12:35

»

Paija

Gadījumos, kad amatpersonas viena otras nelikumīgās rīcības piesedz, atliek vien ceturtā vara - žurnālisti- sabiedrības brīdināšanai . Likumos interesanti noteikts , ka sūdzības citām tieslietu organizācijām Latvijā un (kurām nav tiesu varas, tiesībsargs, tieslietu ministrs, prokuratūra (ja nav prokuratūrā...


Bet cik garīgo resursu un laika resursu jāiegulda, lai panāktu apsūdzību ar notiesājošu spriefumu valsts amatpersonām? Nereāli. Administratīvā tiesa pēc desmit gadiem atsviedīs pāris simts euro kompensācijā, varbūt. Bet apsūdzēt politiķus kā Levitu un Kariņu, kuri uzspļauj likumam, ir neiespējami, ja ir šāds korporācijas “savējais” ģenerālprokurors.

Latvja pamazāk virzās uz linču tiesu kā Bunkus lietā. Kad politiķiem un amatpersonām beidzas amatu termiņi, uz mēnesi smaidoši viņi neaizlido, bet tepat rimčikā smaida! Damokla zobenu pilna debess!

Atbildēt

Paija

08.06.2020. 11:45

Gadījumos, kad amatpersonas viena otras nelikumīgās rīcības piesedz, atliek vien ceturtā vara - žurnālisti- sabiedrības brīdināšanai . Likumos interesanti noteikts , ka sūdzības citām tieslietu organizācijām Latvijā un (kurām nav tiesu varas, tiesībsargs, tieslietu ministrs, prokuratūra (ja nav prokuratūrā blats), KNAB utt.) nelikumības procesuālajās tiesībās NEAPTUR un spriedumi stājas spēkā ...

Atbildēt

Paija

08.06.2020. 11:13

Pats galvenais : kā lai cīnās pret to, ka amatpersonas cits citu piesedz?
Atbildes nav uz šo dzīvībai svarīgo autāumu...

Manuprāt, advokāti labi uzrakstījuši, protams, kā jau tas pieklājas, tajā skaitā , aizstāvot klientu.
advokatu iesniegums labi sagatavots, bet vai tā būtu arī tajā gadījumā, ja būtu aizskartas nemaksātspējīgas personas intereses, domāju, ka nē, jo viss atkarīgs no honorāra lieluma ... diemžēl.

Ir vēl kliedzošāki fakti par šo...

Atbildēt

Daudz lieku vārdu esi sarakstījis!

08.06.2020. 10:56

»

fail

Advokāti, kas šo sacerēja, ir tādi ne pārāk:) par kādu piekrišanu datu apstrādei viņi raksta? Kurā brīdī, kādam vajag šīs personas piekrišanu prasīt, lai nodotu info kompetentajai iestādei? Ja ir izpausta informācija ārpus valsts pārvaldes,tad par to atbildība ir atbilstoši normatīvajiem aktiem par ...


Pārkāpuma būtība - Ģirģens bez rezolūcijas (prettiesiski) iedeva visus datus un iesnieguma saturu Znotiņai, kura, izmantodama Ģirģena idiotismu, izpļāpājās. Ģenerālprokurors piesedz Ģirģena un Znotiņas pārkāpumus. MP Kariņš atbildi vispār nesniedz. Raksta saturs, kā tiesas spriedums, atklāj visu amatpersonu noziegumus likuma neievērošanā. Raksta saturā ideāli pierādījumi katras amatpersonas noziegumam, kas pamatoti ar likuma pantiem un punktiem ļoti precīzi un kompetenti, atklājot katras amatpersonas apzinātu un pabeigtu faktisko rīcību, kuru rezultātā iestājas smagas sekas - tiek grauta ticība valstij un tās iestāžu kompetencei ievērot tiesību normatīvus. Rezultātā redzam apzinātus cilvēktiesību pārkāpumus - amatpersonas piesedz cita citas noziegumus.

Atbildēt

Izskatās,

08.06.2020. 10:11

ka advokātu kantoris ticis pie dajebko maksātspējīga klienta:)

Atbildēt

fail

08.06.2020. 07:26

Advokāti, kas šo sacerēja, ir tādi ne pārāk:) par kādu piekrišanu datu apstrādei viņi raksta? Kurā brīdī, kādam vajag šīs personas piekrišanu prasīt, lai nodotu info kompetentajai iestādei? Ja ir izpausta informācija ārpus valsts pārvaldes,tad par to atbildība ir atbilstoši normatīvajiem aktiem par ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanu. Īpaši apdāvinātajiem neliela kompilācija par personas datu apstrādi:

Šo regulu nepiemēro personas datu apstrādei:
ko veic kompetentas iestādes, lai novērstu, izmeklētu, atklātu noziedzīgus nodarījumus vai sauktu pie atbildības par tiem, vai izpildītu kriminālsodus, tostarp lai pasargātu no draudiem sabiedriskajai drošībai un tos novērstu.

Juridisks pienākums. Personas datu apstrāde ir nepieciešama pārzinim, lai veiktu ES vai valsts tiesību aktā noteiktu pienākumu.

Datu apstrāde sākotnēji neparedzētiem mērķiem krimināltiesību jomā ir pieļaujama: lai datus izmantotu administratīvajā vai civilajā tiesvedībā, kā arī ar likumu pilnvarotu valsts institūciju amatpersonu darbībā, ja tā ir saistīta ar noziedzīgu nodarījumu novēršanu, atklāšanu, izmeklēšanu vai kriminālvajāšanu, kriminālsodu izpildi, procesu par noziedzīgi iegūtu mantu, medicīniska rakstura un audzinoša rakstura piespiedu līdzekļiem vai piespiedu ietekmēšanas līdzekļiem juridiskajām personām vai spēkā esošu nolēmumu jaunas izskatīšanas norisi un izpildi;

Atbildēt

Aha!

08.06.2020. 06:18

»

mja, ja visi muļķi

tad muļķiem imitēt trauksmainu darbību ir viegli


Nekompetenti idioti? Nē, noziedznieki, kuri apzinās, ka paliks nesodīti. Raksts kā tiesas spriedums. Atliek salikt komatus. Apžēlot nedrīkst nošaut. Drīz spindzēs lodes.Citi argumenti vairs nestrādā.

Kā savulaik, atbildot uz iesniegumu, rakstīja Laimdota Steaujuma kā Valsts sekretāre - “Atbilde netiks sniegta”. Viņi mums un likumiem slaidi uzspļauj.

Atbildēt

mja, ja visi muļķi

08.06.2020. 03:13

tad muļķiem imitēt trauksmainu darbību ir viegli

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

08.06.2020. 00:10

Tik gari iesniegumi jau pirms to lasisanas ir lemti atteikumam. Punkts un āmen!

Atbildēt

ebonīta nūja

08.06.2020. 00:02

Neaiztieciet Ilzīti! Superīga meitene :)

Atbildēt

Nju

07.06.2020. 22:40

Vienvardsakot- bōbu internets! :))

Atbildēt

E. Levits tiem mūdžiem parādīja,

07.06.2020. 21:17

ka var neievērot likumu un sods nesekos. Tagad to dara Ģirģens, ģenprokurors un citi rakstā minētie, slaidi uzspļaujot likumam. Tad nav brīnums, ka cilvēki sāk meklēt ieročus savu tiesību aizstāvībai.

Atbildēt

Šoreiz, pietiekprāt, M. Bunkusa veikto krāpniecisko darbību personas vietā

07.06.2020. 21:04

ir valsts amatpersonas - ģenerālprokurors, iekšlietu ministrs, MP, finanšu izlūkdienesta vadītāja, bet iztrūkst automātistu un sētmale. Pažobele, kurā atrastu vismaz četrus līķus uzreiz.

Atbildēt

Liene

07.06.2020. 20:23

Varētu būt, ka informāciju nopludināja Kariņš, jo viņa sieva Anda un Ilze Znotiņa ir kaimiņienes no bērnības.

Atbildēt

Jēzups

07.06.2020. 20:18

»

Liene

Kariņa sieva Anda un Ilze, tā pati kas Znotiņa, no bērnības dzīvoja vienā mājā


A es ta domāju, kur tāda dāmīte, par kuras neadekvāto, histērisko bļaušanu uz darbiniekiem jau klīst leģendas, var noturēties tādā amatā.

Atbildēt

Prokurors

07.06.2020. 20:06

Pienāks laiks kādreiz nodokļu maksātājiem atmaksāt visu “noziedzīgi iegūtu” naudu, ko Znotiņas kantoris iesaldēja statistikas vajadzībām. Kavaleriski uzsāktie kriminālprocesi beigsies ne ar ko, predikativie nebūs pierādīti , bet arestēta nauda sen iztērēta. Maksāsim visi

Atbildēt

!

07.06.2020. 19:57

plapai znotinai ir neadekvati liela alga mulku zeme !

Atbildēt

Liene

07.06.2020. 19:45

Kariņa sieva Anda un Ilze, tā pati kas Znotiņa, no bērnības dzīvoja vienā mājā.

Atbildēt

Nav vairs ko darīt ?

07.06.2020. 19:41

Sviests kaut kāds !

Atbildēt

normālā valstī

07.06.2020. 19:15

Ģirģens jau pēc 9.maija šabaša, būtu gulējis uz Politiskās polcijas nopratināšanas sola, un apzinīgi ziņotu par saviem līdzdalībniekiem un čekas saimniekiem.

Atbildēt

fantastic

07.06.2020. 18:49

Nemaz nezināju, ka mums ir tāda unikāla advokāte kā Daiga Siliņa. Izrādās , ka viņa zina vislabāk, kas citiem jādara. Iekšlietu ministrs, Valsts kanceleja, Noziedzīgo līdzekļu dienests, Galvenā kriminālpolicija, Datu valsts inspekcija, Ģenerālprokuratūra, Ministru prezidents, ........... . Varbūt kādu pat aizmirsu, taču tik unikālas spējas cilvēkam zināt par visiem, kas viņiem jādara. Kāpēc viņa joprojām ir tikai advokāte? Kāpēc nenomaina vismaz advokātus Ģirģenu vai Gobzemu valsts darbā? Lūk to nesaprotu.
P.S. Šim iesniegumam ir kāda ''rozīnēte'' , par kuru agrāk nebiju dzirdējis. Un proti ,,.... iesniegums uzaicināt iesniedzēju paskaidrojumu sniegšanai .....,,,. (???). Kā to saprast? Vai tad iesniedzējai kaut kas traucē pilnībā iesniegt iesniegumu? Vai arī tas ir kaut kas no sērija: Jūs tas uztrauc? Vēlaties par to parunāt? Ja tā, tad jau īsti nebūs pareizais adresāts.

Atbildēt

siska

07.06.2020. 18:26

Zostiņa tak pati ir advokāte, un Rungaiņa-Melnbārža puskriminālās Reira Prudentijas māsa. Lielāku kazu par dārznieci nav iespējams iedomāties

Atbildēt

asprātis

07.06.2020. 18:10

kāds ir paviesojies jaunatklātajā muižas restorānā? ai ai ai. pasūtījumu galds darbībā.

Atbildēt

tambore

07.06.2020. 18:04

Kā tad tā? Iztrenkās smuko dāmīšu klubiņu? gan jau radiņi nokturēs politlīniju un gādās par vietiņu. Sievietēm ir tiesības! Vajag taču papļāpāt, parunāt, patenkot... nu kaut kā diena taču jāpavada

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....