Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

???

10.06.2020. 16:59

»

patiesibaa znotele

ir ciganiete,....visu izstastiis


Vai ta resnais Rungainais ir čigāns!?

Atbildēt

tu laikam esi

09.06.2020. 12:32

»

fantastic

Nemaz nezināju, ka mums ir tāda unikāla advokāte kā Daiga Siliņa. Izrādās , ka viņa zina vislabāk, kas citiem jādara. Iekšlietu ministrs, Valsts kanceleja, Noziedzīgo līdzekļu dienests, Galvenā kriminālpolicija, Datu valsts inspekcija, Ģenerālprokuratūra, Ministru prezidents, ........... . Varbūt kādu...


caur d*irsu pasaulē nācis ??
--------------------------------
advokāti zina, ka uz ĒDAMGALDA NEDRĪKST d*irst ne TIKAI viesību gadījumā,
bet arī savā ēdamistabā pusdienojot, restorānā, ģielu apslacinot, strādnieku
ēdnīcā nolikvidējot atlieku atliekas un VISUR, kur notiek barības uzņemšana.

VISI advokāti to zina, un, ja tu labi samaksāsi - tev tās vietas noskaitīs...

-----------------------------------
( šitam tēviņam tikai tā var ieskaidrot ! )


Atbildēt

Princips

09.06.2020. 08:32

Znotiņas kundze laikam tīši vai netīši pieķērušies kādam netīru lietu smagsvaram un tas pieturas pie principa, ka vislabākā aizsardzība ir uzbrukums. Citu izskaidrojumu vienkārši nafffff.

Atbildēt

Tas ir briesmīgi

08.06.2020. 16:22

ka vienā svaru kausā ir likums un pierādījumi, bet otrā svaru kausā korupcija, kura uzvar likumus.

Atbildēt

ceturtā vara

08.06.2020. 16:03

kur tad lai cietušais sauc pēc palīdzības , ja ne pie žurnālistiem un publicitātes.

Atbildēt

nevis

08.06.2020. 16:00

pirmās instances tiesas aklumam, bet pirmās instances tiesas korupcijai, kas līmeņveidīgi tiek piesegta līdz kasācijas instancei
Cerams, ka šī tiesu varas reputāciju graujošā lieta reiz naks gaismā...


To jūs labi pateicāt par " advokātu kniksēšanu" :-)

Atbildēt

Nepareizi spried!

08.06.2020. 16:00

»

Tiesiskums

jau apnicis,ar tiem personas datu "izpaušanu",kā ar karstu ogli,kā ar kaut ko sakrālu,tas kaut kāds bubulis!?Kretīni izdomājuši sistēmu,ka cilvēks ar visādām problēmām,registrācijām,parolēm,slepenībām nevar uzzināt kad beidzās termiņš vadītāja medkomisijai,baigā slepenība,pajoli!Pilnīgi nav ko darīt...


Saskaņā ar likumu tu vari neizpaust savus personas datus policijai, kura tevi aiztur, vai citādi nonāc kontekstā. Tās ir tavas tiesības. Ir brīži, kad labāk nedot policistam tiesības izmantot tavus personas datus!

Mani mulsina cita lieta - vai iesniegumā minētais cietušais advokātiem ir devis atļauju šo iesniegumu publicēt Pietiek un vai Pietiek ir iepazīstināts ar šo faktu par atļauju pirms raksts ir publicēts. Tā visā šai rakstā ir visneskaidrākā lieta.

Atbildēt

piekrītu, ka

08.06.2020. 15:57

raksta advokāti saturīgi veidojuši iesniegumu, taču ko viņi izdarīs pret vadoņa sievas paziņu, ar kuru , kā šeit raksta komentētāji, attēlā redzamā varone esot dzīvojusi reiz vienā mājā .
..neko neizdarīs, procesu un skandālu apklusinās.

Atbildēt

nav viss dīvaina

08.06.2020. 15:53

paraugoties kaut vai šeit pietiek.com publicēto info un pieejamos tiesas procesus, dažs advokāts ir tik mīksts un gaudens tiesas sēdes laikā lai uzstātos likuma vārdā, ka rodas secinājums, ka drosmīgu pretkorupcijas advokātu ir maz, jo īpaši tad, ja procesā ir tiesnešu - advokātu draugu būšana un acīmredzamu pierādījumu ignorēšana no tiesas puses.

Atbildēt

Labākie advokāti uzreiz, iepazīstoties ar lietas apstākļiem,

08.06.2020. 15:52

»

kur lai atrod foršu advokātu

kurš nebaidītos no korupcijas augstākā līmeņa tiesā


skaidri pateiks, pa kuru ceļu ejams, cik ilgi un kāds būs rezultāts uzreiz par 90 procentiem, ļaujotklientam pašam pēc sava maka biezuma un vēlmes tiesāties, izvēlēties ceļu uz procesu, vai rezultātu. Netērējot laiku un nemaldinot.

Raksta autori ir izcili advokāti. Bet šī 4. maija korporācija ienīst tādus un visur liek šķēršļus patiesībai, taisnībai un likumībai.

Atbildēt

Dīvaina prasība!

08.06.2020. 15:47

»

kur lai atrod foršu advokātu

kurš nebaidītos no korupcijas augstākā līmeņa tiesā


Advokātiem nav jābaidās un viņi nebaidās. Cita lieta, ka advokāts pret tiesnesi ir tukša vieta. Advokāts pienes pierādījumus un faktus tiesas procesā, pauž argumentāciju, lūdz tiesai dažādus jautājumus, pazemīgi “kniksē”, bet tiesa augstprātīgi un koruptīvi vienus faktus saskata, bet citus ignorē. Šo blisināšanos sauc par tiesas faktisko rīcību. Tiesas vaktisko rīcību - melnu atzīstot par baltu un otrādi, nevar nekur apstrīdēt. Var kasīties ar kasācijas sūdzību par procesuālām lietām, nevis pēc būtības izsverot tiesas aklumu. Arī Augstākā tiesa var pētīt lietas procesuālās tiesības, arī nepieskaroties pēc būtības pirmās tiesuinstances aklumam.

Atbildēt

kur lai atrod foršu advokātu

08.06.2020. 15:06

kurš nebaidītos no korupcijas augstākā līmeņa tiesā...

Atbildēt

Tiesiskums

08.06.2020. 15:02

jau apnicis,ar tiem personas datu "izpaušanu",kā ar karstu ogli,kā ar kaut ko sakrālu,tas kaut kāds bubulis!?Kretīni izdomājuši sistēmu,ka cilvēks ar visādām problēmām,registrācijām,parolēm,slepenībām nevar uzzināt kad beidzās termiņš vadītāja medkomisijai,baigā slepenība,pajoli!Pilnīgi nav ko darīt.Indivīds visur tiek fiksēts stulbeņi--videokameras,telefoni,pat iespējams televizori,viena māžošanās aunu bariem!

Atbildēt

To nesauc par blatu,

08.06.2020. 15:01

»

Process ta process

Bet ja advokatiem blats ar AT priekšnieku, ko tad, tad neviens likums un neviens saturīgs advokātu papīrs nelīdzēs...


bet korupciju, ja draugu lietas, interešu konflikts, ja radu lietas.

Atbildēt

!!

08.06.2020. 13:38

vājprāts, ar ko nodarbojas mūsu institūcijas un tas viss notiek uz nodokļu maksātāju rēķina. Lielākā ķeza pastāv apstāklī, ka šis tas reizēm nāk gaismā un tad nu dažs labs "pletē" , ko vēl var. Līmenis bez maz satriecošs. Pareizi jau ir, mana mīļā tautiņa, sēdiet klusu vai vislabāk visu slavējiet, ieviesīsim jums arī viltus ziņu likumiņu un galvenais maksājiet kārtīgi nodokļus, tā teikt, patriotiski..

Atbildēt

Kā iespējams ievērot likumus?

08.06.2020. 13:15

ja pat KNAB ir pakļauts ģenerālprokuratūrai,un ja ģenerālprokurors NEGRIB, pat labi izmeklēta KNAB lieta netiks iesniegta tiesā !!!

Atbildēt

Papīrs labs

08.06.2020. 13:08

Advokātu papīrs labs, bet ko darīs , ja saskarsies ar blatu sistēmu?

Labi sagatavots papīrs pret blatu sistēmu bezspēcīgs.

Atbildēt

Process ta process

08.06.2020. 13:05

Bet ja advokatiem blats ar AT priekšnieku, ko tad, tad neviens likums un neviens saturīgs advokātu papīrs nelīdzēs.

Atceramies Sprances jautājumu jaunievēlētajam AT pr-jam : kas jūs ataicināja uz AT tiesu ?

Un sekoja atbilde.... Z.G.
Un tas, kurš viņu ataicināja uz tiesu, tā dēls ir advokāts un vedekla advokāte un advokāti, izmantojot blatu sistēmu savā darbībā īsteno likumu pārkāpumus... un cilvēku dzīves tiek bojātas blatu dēļ.

Atbildēt

patiesibaa znotele

08.06.2020. 12:57

»

ebonīta nūja

Neaiztieciet Ilzīti! Superīga meitene


ir ciganiete,....visu izstastiis

Atbildēt

Piekrītu!

08.06.2020. 12:54

»

Paija - to 12:40

un kads lietas Nr...


Judikatūra ir ar noteiktu izlasi un nepieejama, pārkāpjot ar judikatūras slēpšanu ikviena Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

Daudzi advokāti strādā “uz procesu”,

08.06.2020. 12:51

»

Izskatās,

ka advokātu kantoris ticis pie dajebko maksātspējīga klienta


šie strādā “uz rezultātu”. Izcils darbs!

Daudz amatpersonas un politiķi izliekas par muļķīšiem un nekompetentiem, slēpjot savu ļaunprātīgo bezdarbību un bezatbildību. Kalnmeijers pat neizliekas. Vislabāk prata izlikties Dz. Radnačs no tā saucamās NA kā tieslietu ministrs - tā prata notēlot idiotu, ka daudziem izspiedās pat līdzjūtības asaras. Rezultātā Bunkus nāve. Jo shēmās bija arī tiesesis.

Atbildēt

Paija - to 12:40

08.06.2020. 12:48

un kads lietas Nr.
vai judikatūrā pieejams ?


Manuprāt, ta judikatūra arī tiek veidota izlases kartībā, tā sacīt jāsaka _ lai tauta redz , cik smuki viss tiek spriests, jo pieredze liecina, ka vienā lietā šo judikatūru piemēro (un piemērot judikatūru obligāti), bet citā lietā, kur ir blata nosacījumi (blata advokāti- tiesneši, izveidojušies klani) šo judikatūru nelieto, kas ir prelikumīgi, pretēji Civilprocesa likuma pantam.


Vai tas cilvēks, kuram atņēma īpašumu nevērsās Cilvēktiesību tiesā? Tauta runā, ka arī tur- ECT savējie šķiro sūdzības : kuras pieņemt, kuras atmest... tā vismaz dzirdēts...

Atbildēt

Advokāti izcili visu pamatojuši!

08.06.2020. 12:40

»

Paija

Pats galvenais : kā lai cīnās pret to, ka amatpersonas cits citu piesedz...


Tieši tāds pamatojumu pilns iesniegums bija citā lietā L. Straujumai kā Valsts sekretārei, atbilde bija - “Atbilde netiks sniegta”. Un sekoja desmit paraksti, arī Straujumas. Nekas nav aizmirsts, neviens nav aizmirsts. Valsts policija atteica ierosināt lietu pret Straujumu. Atbildes nesniegšanas sekas bija īpašuma atsavināšana tiesā. Atbilde no Straujumas pēc būtības bija paredzēta kā pierādījums.

Atbildēt

Izklausās skaisti!

08.06.2020. 12:35

»

Paija

Gadījumos, kad amatpersonas viena otras nelikumīgās rīcības piesedz, atliek vien ceturtā vara - žurnālisti- sabiedrības brīdināšanai . Likumos interesanti noteikts , ka sūdzības citām tieslietu organizācijām Latvijā un (kurām nav tiesu varas, tiesībsargs, tieslietu ministrs, prokuratūra (ja nav prokuratūrā...


Bet cik garīgo resursu un laika resursu jāiegulda, lai panāktu apsūdzību ar notiesājošu spriefumu valsts amatpersonām? Nereāli. Administratīvā tiesa pēc desmit gadiem atsviedīs pāris simts euro kompensācijā, varbūt. Bet apsūdzēt politiķus kā Levitu un Kariņu, kuri uzspļauj likumam, ir neiespējami, ja ir šāds korporācijas “savējais” ģenerālprokurors.

Latvja pamazāk virzās uz linču tiesu kā Bunkus lietā. Kad politiķiem un amatpersonām beidzas amatu termiņi, uz mēnesi smaidoši viņi neaizlido, bet tepat rimčikā smaida! Damokla zobenu pilna debess!

Atbildēt

Paija

08.06.2020. 11:45

Gadījumos, kad amatpersonas viena otras nelikumīgās rīcības piesedz, atliek vien ceturtā vara - žurnālisti- sabiedrības brīdināšanai . Likumos interesanti noteikts , ka sūdzības citām tieslietu organizācijām Latvijā un (kurām nav tiesu varas, tiesībsargs, tieslietu ministrs, prokuratūra (ja nav prokuratūrā blats), KNAB utt.) nelikumības procesuālajās tiesībās NEAPTUR un spriedumi stājas spēkā ...

Atbildēt

Paija

08.06.2020. 11:13

Pats galvenais : kā lai cīnās pret to, ka amatpersonas cits citu piesedz?
Atbildes nav uz šo dzīvībai svarīgo autāumu...

Manuprāt, advokāti labi uzrakstījuši, protams, kā jau tas pieklājas, tajā skaitā , aizstāvot klientu.
advokatu iesniegums labi sagatavots, bet vai tā būtu arī tajā gadījumā, ja būtu aizskartas nemaksātspējīgas personas intereses, domāju, ka nē, jo viss atkarīgs no honorāra lieluma ... diemžēl.

Ir vēl kliedzošāki fakti par šo...

Atbildēt

Daudz lieku vārdu esi sarakstījis!

08.06.2020. 10:56

»

fail

Advokāti, kas šo sacerēja, ir tādi ne pārāk:) par kādu piekrišanu datu apstrādei viņi raksta? Kurā brīdī, kādam vajag šīs personas piekrišanu prasīt, lai nodotu info kompetentajai iestādei? Ja ir izpausta informācija ārpus valsts pārvaldes,tad par to atbildība ir atbilstoši normatīvajiem aktiem par ...


Pārkāpuma būtība - Ģirģens bez rezolūcijas (prettiesiski) iedeva visus datus un iesnieguma saturu Znotiņai, kura, izmantodama Ģirģena idiotismu, izpļāpājās. Ģenerālprokurors piesedz Ģirģena un Znotiņas pārkāpumus. MP Kariņš atbildi vispār nesniedz. Raksta saturs, kā tiesas spriedums, atklāj visu amatpersonu noziegumus likuma neievērošanā. Raksta saturā ideāli pierādījumi katras amatpersonas noziegumam, kas pamatoti ar likuma pantiem un punktiem ļoti precīzi un kompetenti, atklājot katras amatpersonas apzinātu un pabeigtu faktisko rīcību, kuru rezultātā iestājas smagas sekas - tiek grauta ticība valstij un tās iestāžu kompetencei ievērot tiesību normatīvus. Rezultātā redzam apzinātus cilvēktiesību pārkāpumus - amatpersonas piesedz cita citas noziegumus.

Atbildēt

Izskatās,

08.06.2020. 10:11

ka advokātu kantoris ticis pie dajebko maksātspējīga klienta:)

Atbildēt

fail

08.06.2020. 07:26

Advokāti, kas šo sacerēja, ir tādi ne pārāk:) par kādu piekrišanu datu apstrādei viņi raksta? Kurā brīdī, kādam vajag šīs personas piekrišanu prasīt, lai nodotu info kompetentajai iestādei? Ja ir izpausta informācija ārpus valsts pārvaldes,tad par to atbildība ir atbilstoši normatīvajiem aktiem par ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanu. Īpaši apdāvinātajiem neliela kompilācija par personas datu apstrādi:

Šo regulu nepiemēro personas datu apstrādei:
ko veic kompetentas iestādes, lai novērstu, izmeklētu, atklātu noziedzīgus nodarījumus vai sauktu pie atbildības par tiem, vai izpildītu kriminālsodus, tostarp lai pasargātu no draudiem sabiedriskajai drošībai un tos novērstu.

Juridisks pienākums. Personas datu apstrāde ir nepieciešama pārzinim, lai veiktu ES vai valsts tiesību aktā noteiktu pienākumu.

Datu apstrāde sākotnēji neparedzētiem mērķiem krimināltiesību jomā ir pieļaujama: lai datus izmantotu administratīvajā vai civilajā tiesvedībā, kā arī ar likumu pilnvarotu valsts institūciju amatpersonu darbībā, ja tā ir saistīta ar noziedzīgu nodarījumu novēršanu, atklāšanu, izmeklēšanu vai kriminālvajāšanu, kriminālsodu izpildi, procesu par noziedzīgi iegūtu mantu, medicīniska rakstura un audzinoša rakstura piespiedu līdzekļiem vai piespiedu ietekmēšanas līdzekļiem juridiskajām personām vai spēkā esošu nolēmumu jaunas izskatīšanas norisi un izpildi;

Atbildēt

Aha!

08.06.2020. 06:18

»

mja, ja visi muļķi

tad muļķiem imitēt trauksmainu darbību ir viegli


Nekompetenti idioti? Nē, noziedznieki, kuri apzinās, ka paliks nesodīti. Raksts kā tiesas spriedums. Atliek salikt komatus. Apžēlot nedrīkst nošaut. Drīz spindzēs lodes.Citi argumenti vairs nestrādā.

Kā savulaik, atbildot uz iesniegumu, rakstīja Laimdota Steaujuma kā Valsts sekretāre - “Atbilde netiks sniegta”. Viņi mums un likumiem slaidi uzspļauj.

Atbildēt

mja, ja visi muļķi

08.06.2020. 03:13

tad muļķiem imitēt trauksmainu darbību ir viegli

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

08.06.2020. 00:10

Tik gari iesniegumi jau pirms to lasisanas ir lemti atteikumam. Punkts un āmen!

Atbildēt

ebonīta nūja

08.06.2020. 00:02

Neaiztieciet Ilzīti! Superīga meitene :)

Atbildēt

Nju

07.06.2020. 22:40

Vienvardsakot- bōbu internets! :))

Atbildēt

E. Levits tiem mūdžiem parādīja,

07.06.2020. 21:17

ka var neievērot likumu un sods nesekos. Tagad to dara Ģirģens, ģenprokurors un citi rakstā minētie, slaidi uzspļaujot likumam. Tad nav brīnums, ka cilvēki sāk meklēt ieročus savu tiesību aizstāvībai.

Atbildēt

Šoreiz, pietiekprāt, M. Bunkusa veikto krāpniecisko darbību personas vietā

07.06.2020. 21:04

ir valsts amatpersonas - ģenerālprokurors, iekšlietu ministrs, MP, finanšu izlūkdienesta vadītāja, bet iztrūkst automātistu un sētmale. Pažobele, kurā atrastu vismaz četrus līķus uzreiz.

Atbildēt

Liene

07.06.2020. 20:23

Varētu būt, ka informāciju nopludināja Kariņš, jo viņa sieva Anda un Ilze Znotiņa ir kaimiņienes no bērnības.

Atbildēt

Jēzups

07.06.2020. 20:18

»

Liene

Kariņa sieva Anda un Ilze, tā pati kas Znotiņa, no bērnības dzīvoja vienā mājā


A es ta domāju, kur tāda dāmīte, par kuras neadekvāto, histērisko bļaušanu uz darbiniekiem jau klīst leģendas, var noturēties tādā amatā.

Atbildēt

Prokurors

07.06.2020. 20:06

Pienāks laiks kādreiz nodokļu maksātājiem atmaksāt visu “noziedzīgi iegūtu” naudu, ko Znotiņas kantoris iesaldēja statistikas vajadzībām. Kavaleriski uzsāktie kriminālprocesi beigsies ne ar ko, predikativie nebūs pierādīti , bet arestēta nauda sen iztērēta. Maksāsim visi

Atbildēt

!

07.06.2020. 19:57

plapai znotinai ir neadekvati liela alga mulku zeme !

Atbildēt

Liene

07.06.2020. 19:45

Kariņa sieva Anda un Ilze, tā pati kas Znotiņa, no bērnības dzīvoja vienā mājā.

Atbildēt

Nav vairs ko darīt ?

07.06.2020. 19:41

Sviests kaut kāds !

Atbildēt

normālā valstī

07.06.2020. 19:15

Ģirģens jau pēc 9.maija šabaša, būtu gulējis uz Politiskās polcijas nopratināšanas sola, un apzinīgi ziņotu par saviem līdzdalībniekiem un čekas saimniekiem.

Atbildēt

fantastic

07.06.2020. 18:49

Nemaz nezināju, ka mums ir tāda unikāla advokāte kā Daiga Siliņa. Izrādās , ka viņa zina vislabāk, kas citiem jādara. Iekšlietu ministrs, Valsts kanceleja, Noziedzīgo līdzekļu dienests, Galvenā kriminālpolicija, Datu valsts inspekcija, Ģenerālprokuratūra, Ministru prezidents, ........... . Varbūt kādu pat aizmirsu, taču tik unikālas spējas cilvēkam zināt par visiem, kas viņiem jādara. Kāpēc viņa joprojām ir tikai advokāte? Kāpēc nenomaina vismaz advokātus Ģirģenu vai Gobzemu valsts darbā? Lūk to nesaprotu.
P.S. Šim iesniegumam ir kāda ''rozīnēte'' , par kuru agrāk nebiju dzirdējis. Un proti ,,.... iesniegums uzaicināt iesniedzēju paskaidrojumu sniegšanai .....,,,. (???). Kā to saprast? Vai tad iesniedzējai kaut kas traucē pilnībā iesniegt iesniegumu? Vai arī tas ir kaut kas no sērija: Jūs tas uztrauc? Vēlaties par to parunāt? Ja tā, tad jau īsti nebūs pareizais adresāts.

Atbildēt

siska

07.06.2020. 18:26

Zostiņa tak pati ir advokāte, un Rungaiņa-Melnbārža puskriminālās Reira Prudentijas māsa. Lielāku kazu par dārznieci nav iespējams iedomāties

Atbildēt

asprātis

07.06.2020. 18:10

kāds ir paviesojies jaunatklātajā muižas restorānā? ai ai ai. pasūtījumu galds darbībā.

Atbildēt

tambore

07.06.2020. 18:04

Kā tad tā? Iztrenkās smuko dāmīšu klubiņu? gan jau radiņi nokturēs politlīniju un gādās par vietiņu. Sievietēm ir tiesības! Vajag taču papļāpāt, parunāt, patenkot... nu kaut kā diena taču jāpavada

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...