Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tauta

16.12.2018. 20:10

Turies Feldmani!ZZS shēmotāji ar Čakšu priekšgalā jēmēž ārā no valdības.Čakša visu savu radu varzu nodrošinājusi ar valsts pasūtījumiem.Labi ka viņai nav 5 ex-vīri, tad budžets dabūtu trūkties!Un KNAB, SAB atkal neko.Kamēr ASV vēstniece neiejauksies....Tad Čakša bolīs acis, piešķiebs galvu un muldēs savā stilā.

Atbildēt

vārna

15.12.2018. 11:09

»

....

JKP ir vistīrākā meļu un uzmetēju partija


Tanī partijā,manuprāt, visi sala.ņas/ visurgājēji /salasīti,kuriem jau 5-6 parytija un ne ar to labāko reputāciju,bet šis jauneklīgais vakar vai kad te sevi parādīja kā prot teāteri spēlēt no saeimas tribīnes--fui!

Atbildēt

pārdomas

15.12.2018. 01:50

Elektronikas laikmetā dīvains stāsts. 364. panta 4. apakšpunkts nav iesniegs tajā minūtē tajā vietā. Un tas nav interesējis uzraugošo iestādi? Principā, visām darba attiecībām jābūt fiksētām automātiski un tādas garās deklarācijas normāli nevienam nebūtu jāraksta. Ja tas ir slepeni un netiek maksāti nodokļi, tad ir citādi.

Atbildēt

??

14.12.2018. 15:33

Kurš tad bija tas kas lūdza pieņemt iesniegumu?

Atbildēt

Stukačs

14.12.2018. 13:45

Te nu ir "labais" stukačs, nevainojams un attaisnojams, kā "NESADARBOJAS", izpūs aplamības, zina,visu precīzi, visu mopkopējis, bet cik tur taisnības, vairāk kā apšaubāmi.

Atbildēt

To PIETIEK

14.12.2018. 09:33

Šķiet, ka ir viena dīvainība. Kad cilvēks vēlas iestāties darbā, viņam savs dzīvesstāsts jāatspoguļo CV. Darba devējs analīzē CV un ar labāko kandidātu noslēdz darba līgumu.
Es ierosinātu padarīt obligātu CV publicēšanu deputātu kandidātiem ( kuru atbilstību patiesībai pārbauda VID un citi kontroles dienesti), lai darba devējs (tauta) varētu labāk izvēlēties cilvēkus pirms viņi tiek ievēlēti par deputātiem. Citādi tikai skaistumkonkurss vien sanāk un gudra runāšana, bet beigās nozares vada bijušie bezdarbnieki un pseidoeksperti, kurus neviens uzņēmējs normāli darbā neaicinātu.

Atbildēt

Vēlētājs

14.12.2018. 07:28

Izziņa.

Kas ir jaunieceltais "Rīgas satiksmes" pagaidu valdes vadītājs Anrijs Matīss?

Anrijs Matīss ir latviešu ierēdnis un politiķis, bijušais Latvijas satiksmes ministrs, bijis vairāku ministriju valsts sekretārs, kā arī 12. Saeimas deputāts. Šobrīd pārstāv partiju "Saskaņa". Bet bija partijā "Vienotība".

Vai tad nu bez viņa līdzdalības kaut kas notika vai nenotika?

Tāpat ir ar Krišjāni Feldmani. " Daugavpils dzirnavnieks", kurš iegādājies Nagļos karpu dīķis, ir palicis parādā valstij lielus nodokļus, parāda visas shēmas. KNAB brēc pēc Ginta Lazdiņa, Vineta Veldres un Krišjāņa Feldmaņa. Ja Latvijā ir tiesiskums, tad viņiem vieta ir cietumā.

Atbildēt

Jautrais...

14.12.2018. 07:01

...domaaju...pusi visu 1/3 visa veida deputaatus var seedinaat bez tiesas sprieduma...jo idejiskie sen izmirussi..palikussi tikai passlabuma mekleetaaji..

Atbildēt

Kriminalists

13.12.2018. 22:34

Prasītos tā kā pārbaudīt šito , a ja nu sakāk tāpat kā ar VID direktores deklaraciju ? Nekas nekas un tad izrādās tomēr noziegums .

Atbildēt

Reņģēdājs

13.12.2018. 19:53

»

:):):):):):)

Tik stulbs raksts, ka autormam pat nav drosmes sevi publiski nosaukt


labi angažēts/atalgots "Pietiek lasītājs" piekasīsies pat telefona stabam, uz kura JKP ...

Atbildēt

:):):):):):)

13.12.2018. 19:43

Tik stulbs raksts, ka autormam pat nav drosmes sevi publiski nosaukt!

Atbildēt

Atis

13.12.2018. 19:03

»

Krišjānis Feldmans

Iesniedzējs ir kļūdījies adresāta izvēlē, jo, cik man zināms, iesniegums par un ap amatpersonu deklarācijām izskata Valsts ieņēmumu dienests. Jā, un.. ZZS valdībā nebūs


Kārtējais fēleris. Deklarāciju pārbaude un krimināllietu ierosināšana sakarā ar nepatoesām ziņām deklarācijās IR knābja kompetencē. Saņemsi pavēsti, pārliecināsies!

Atbildēt

lauķis

13.12.2018. 18:31

»

hmm

Ja paklausās šī jaunā retoriku, tad ar skumjām atceros tos laikus, kad vīri atbildēja par saviem vārdiem. Parasti tagad rupjības saka tie, kam nav ko teikt vai jūtas neaizskarami. Diemžēl arī deputāti


Šie ,,puiši un meitenes,, ir uzcēluši sev apkārt augstu žogu un nosaukuši to par likumu , viņus nedrīkst nosaukt ar patiesiem vārdiem , kur nu vēl sadot pa kamiešiem.

Atbildēt

kika

13.12.2018. 18:24

Puisis cita acī redz skabargu, bet savas partijas acī - pat baļķi neredz.

Atbildēt

hmm

13.12.2018. 16:20

Ja paklausās šī jaunā retoriku, tad ar skumjām atceros tos laikus, kad vīri atbildēja par saviem vārdiem. Parasti tagad rupjības saka tie, kam nav ko teikt vai jūtas neaizskarami. Diemžēl arī deputāti.

Atbildēt

Karote

13.12.2018. 15:58

Jaunais saņem atbildīti no zaļā Krauzes purvāja, kuru vakar tv nosauca par meli :))

Atbildēt

hmm

13.12.2018. 15:37

Nu ko lien deputātos šitādi nezinīši un aizmāršas? Cēli muti pabrūķēt vai pasūtījumu izpildīt?

Atbildēt

Info

13.12.2018. 15:25

Nagļos akciju sabiedrība Nagļi un Rēzeknes pašvaldība ignorē tiesas spriedumus par zemes īpašuma tiesību atjaunošanu. Bet prokuratūrā, tiesa, zemes dienests to izliekas neredzam. Tagad skaidrs, kurš vēl Gintam Lazdiņamm palīdzējis. Kauns, Feldmani! Ārkārtas vēlēšanās Bordāns jābalso ārā, jo tā ir mēļu partija.

Atbildēt

:)

13.12.2018. 15:25

Tas „Vēlētājs” laikam ir kāds, kas troļļoja un tika nobanots.

Atbildēt

vēlētājam Zemgalē

13.12.2018. 15:22

Es arī dzēšu anonīmo varoņu rupjības un ķengas savos profilos. Tas nav viens un tas pats. Tas ir tāpat kā uzturēt tīrību savā telpā.

Atbildēt

Vēlētājs

13.12.2018. 15:20

Krišjāni Feldmani! Kamēr Jūs bijāt deputātu kandidāts, ļāvāt katram vēlētājam Tvīterot ar Jums. Bet kā tikāt par deputātu, daudzus neērtus vēlētājus dzēsāt ārā, vairāk nekomunicējad. Tā kā izrādījāties divkosība, lūdzu uz Zemgali pie zemniekiem vairāk nebrauciet. Muļķis nav tas, kurš Jums noticēja, muļķis būs tas, kurš Jums otrreiz noticēs.

Atbildēt

Štrumbantes gumija

13.12.2018. 15:19

Re nu, kā Latvijā pasūtījumi top. JKP man nepatīk, bet ja ignorē vecos krāpniekus un ķeras klāt jaunajiem un grib ierādīt viņiem vietu, tad ir skaidrs, ka viņi kaut ko dara pareizi :)

Atbildēt

Krišjānis Feldmans

13.12.2018. 15:08

Iesniedzējs ir kļūdījies adresāta izvēlē, jo, cik man zināms, iesniegums par un ap amatpersonu deklarācijām izskata Valsts ieņēmumu dienests. Jā, un.. ZZS valdībā nebūs! ;)

Atbildēt

Secinājums

13.12.2018. 15:07

Nekā personīga , tikai rebes.

Atbildēt

garām

13.12.2018. 15:05

Galvenais, ka nodokļi samaksāti! Un ir. Tā kā piesiet neko nevarat! Un iedomājieties, kāds nodevējs un skauģis šo informāciju notirgojis! Pirms KF kļūšanas par deputātu tas nevienu neinteresēja.

Atbildēt

a ko jūs gribat

13.12.2018. 13:41

no "pareizajiem" šeptmaņiem - Godman, Froman, Feldman... u.t.t.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...