Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patreiz vļ visu deviātos

30.06.2022. 11:37

»

He

Precīzi un šie Latvijas praidisti faktiski ir rietumu globālistu piektā kolona Latvijā, kura kopā ar krievu piekto kolonu cenšas iznīcināt gan Latviju kā nacionālu valsti, gan latviešu tautu


un noziedzniekus finansē puķins un pasaules komunisti,,,vērojiet komunista zagļa bidona darbības..........................kam ASV izdevīgi deviēto un nozierdznieku radītie garautiņi??????????????????????????????? kas palīdzēja uzvarēt ļeņinam???pabiras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ritrumivai austrumi komunisti/zagļi visur vienādi...pie mums 3A pudencijas

Atbildēt

gena

21.06.2022. 14:37

Latviski raksta piedalās nevis ņem dalību. Latviešu valoda Aināram laikam otrajā vietā.

Atbildēt

bridejs

21.06.2022. 09:27

»

A.L.P.

Interesanti,vai šie pederasti paši saprot to ,ka viņi nes iznīcību visai cilvēcei??? Nebrīnīšos ,kad pērkamā varas kliķe sāks atklāti atbalstīt nekrofilus un zoofilus ,lai tikai tiktu ievēlēti !!!Tas ir drausmīgi ,ka mūsu starpā dzīvo tik daudz nenormālo vai vienkārši neliešu...


Kas kontrolē informāciju, tas kontrolē prātus. Sen zināma patiesība un vizi galvenie informācijas avoti gan Latvijā, gan pasaulē pieder globālistu liberāļiem. Sekas labi redzamas.

Atbildēt

A.L.P.

21.06.2022. 09:19

Interesanti,vai šie pederasti paši saprot to ,ka viņi nes iznīcību visai cilvēcei??? Nebrīnīšos ,kad pērkamā varas kliķe sāks atklāti atbalstīt nekrofilus un zoofilus ,lai tikai tiktu ievēlēti !!!Tas ir drausmīgi ,ka mūsu starpā dzīvo tik daudz nenormālo vai vienkārši neliešu !

Atbildēt

kļimoviča aita

21.06.2022. 09:12

»

Kreisais liberālisms

Nu to zoofīliju jau neakceptēs, jo Dzīvnieku aizsardzības biedrība iebildīs, bet pret nekrofīliju iebildīs"Skaistās atvadas" vai "Gaišā piemiņā


Kas nu šiem tur daudz ko prasīs... izdrāzīs, izbāzīs... vai varbūt otrādi...

Lūk jums piemērs no dzīves, ko pederasti izdarīja ar kaķīti:

https://youtu.be/lW0hyg4kfaw

Atbildēt

Jukums

21.06.2022. 09:08

Kad bildēs ieraudzīju, ka Progresīvie izgājuši tajā balagānā ar visiem saviem uzrakstiem, es jutos pārsteigts. Nu, nedomāju ka viņi ir tik dziļi iestiguši tajā zaņķī. Vēlētājus tas gan drīzāk atstums nekā piesaistīs.
Pieņemsim, ka osipovām un līdzīgām personām, izdosies kādā viltīgā veidā, bez referenduma ievazāt te tās viendzimuma "ģimenes". Rezultātā būsim līdzīgā situācijā, kā kādreiz ar komunistiskās partijas lēmumiem - tauta par to stāstīs anekdotes, ieņirgs, bet sabiedrība, nekad to neatzīs, kā reālu situāciju. Tas vien turpinās šķelt cilvēkus un vairos naidu.
Nevajag mēģināt uztiept tautai to, ko tauta nemūžam neatzīs un neņems par pilnu!

Atbildēt

He

21.06.2022. 08:59

»

Praida terors

Praidam un homoseksuālisma terorismam pret veselīgo sabiedrību līdz terorismam Satversmes tiesas līmenī kājas aug Romas klubā 70. gados, šodien realizētajos Vatikāna bankas, kura neatskaitās nevienai starptautiskajai institūcijai, un jau izveidotās Pasaules valdības plānos...


Precīzi un šie Latvijas praidisti faktiski ir rietumu globālistu piektā kolona Latvijā, kura kopā ar krievu piekto kolonu cenšas iznīcināt gan Latviju kā nacionālu valsti, gan latviešu tautu.

Atbildēt

Praida terors

21.06.2022. 08:10

Praidam un homoseksuālisma terorismam pret veselīgo sabiedrību līdz terorismam Satversmes tiesas līmenī kājas aug Romas klubā 70. gados, šodien realizētajos Vatikāna bankas, kura neatskaitās nevienai starptautiskajai institūcijai, un jau izveidotās Pasaules valdības plānos:
1. Deindustrializācija (Krimas okupācija, sankcijas, karš Ukrainā, zaļā pardigma ar “zaļo, atjaunojamo enerģiju”.2. Valstu suverenitātes zaudēšana (globāls uzbrukums ar bioloģisko ieroci kovid un piespiedu eksperimentālo vakcināciju, QR digitālā koda sociālā globālā personas reitinga ieviešana ar ANO PVO un Davosas ek. foruma līderu skolas valstu vadītāju, kā ASV pilsonis Kariņš un globālistu aģents D. Pavļuts)3. Demokrātijas falsifikācija, vietā ieviešot ultraliberālismu (likumdošanas lobēšana ar korupciju Pasaules valdības un Vatikāna bankas globālo korporāciju interesēs).4. Pasaules iedzīvotāju skaita samazināšana (globāls uzbrukums ar bioloģiso ieroci kovid un piespiedu obligāto vakcināciju, vidējā turīgo slāņa likvidēšana, homoseksuālisma izplatīšana, jo šādos sakaros bērni nedzimst, pornogrāfijas aktīva un amorāla izplatīšana internetā).5. Pasaules valdības izveide (Pasaules valdības pirmais samits jau noticis šogad zem Expo-22 izkārtnes, ieviests termins “nederīgo klase” globālā nabadzīgo patērētāju slāņa raksturošanai).

Atbildēt

Kreisais liberālisms

21.06.2022. 06:40

»

kļimoviča aita

Ja līdz šim mani vēl māca kaut mazākās šaubas, tad pēc šīs varenās reklāmas es turpmāk balsošu tikai un vienīgi par pederastiem...


Nu to zoofīliju jau neakceptēs, jo Dzīvnieku aizsardzības biedrība iebildīs, bet pret nekrofīliju iebildīs"Skaistās atvadas" vai "Gaišā piemiņā."

Atbildēt

Homoseksuālisms

21.06.2022. 06:16

ir feminisma sekas.

Atbildēt

Homoseksuālisms

21.06.2022. 06:15

ir sieviešu orgasma imitācijas sekas, kopojoties ar vīrieti.

Atbildēt

nesaprotams neonacista koments

21.06.2022. 05:19

»

Uldis

Idišā loceklis ir POC, kam atbilst Šlesera pederastu banda


tu esi par lgbt ,jeb pret to?

Atbildēt

Я Не окупант

20.06.2022. 23:02

»

kauns

peģiki izbojāja pilsētas dzīves vienu dienu un aprija simtiem tūkstošu eiro.Esmu kategoriski pret.Kad šī Sodoma beigsies? 5% minoritāšu regulē 95%? Tā ir demokrātija


Да это демократия либеральные ценности ЕС к которым Латвия под управленем соросят стремилась ....наслаждайтесь и Гордитесь мы в элитном Клубе .

Atbildēt

Kur pazuda Ivara Zariņs vārds?

20.06.2022. 22:53

Tas jau arī ir viens Pūķina piekritējs.

Atbildēt

matemātiķis

20.06.2022. 22:13

Interesanti, vai šim rakstam 5 mīnusus ir ielikuši 5 pederasti katrs pa 1 mīnusam, vai arī 1 pederasts ir ielicis 5 mīnusus?

Atbildēt

kļimoviča aita

20.06.2022. 22:07

»

Liekulības tirgus

Ak tad šitiem Latvija ir pirmajā vietā! Interesanti kuram? Savas intereses jau pietiekoši parādījuši savā iepriekšējā politiskajā darbībā


Ja līdz šim mani vēl māca kaut mazākās šaubas, tad pēc šīs varenās reklāmas es turpmāk balsošu tikai un vienīgi par pederastiem!

Vienīgi es uzskatu, ka nav īsti godīgi nepiesaistīt citus potenciālos vēlētājus.

Tam pasākumam turpmāk jāsaucas LGBTQZN, kur "Z" ir ZOOFĪLI un "N" ir NEKROFĪLI.

Atbildēt

Arvids

20.06.2022. 21:45

dr.Vatsons:Berimor, kas tur uz ielas par tik briesmīgu troksni? Berimors: nu piderasi, ser, piderasi.

Atbildēt

tam ha ha

20.06.2022. 20:43

»

Ha Ha

Nu jau paši sev arī paldies saka


Muļķis.

Atbildēt

Ehehehehe!

20.06.2022. 20:42

Un čakša arī?????????Lai kā viņa nekad nav patikusi,nu bet iznākusi no skapja! Bravo!Kāpēc Riņķis nebija? Bija varbūt?

Atbildēt

kauns

20.06.2022. 20:42

peģiki izbojāja pilsētas dzīves vienu dienu un aprija simtiem tūkstošu eiro.Esmu kategoriski pret.Kad šī Sodoma beigsies? 5% minoritāšu regulē 95%? Tā ir demokrātija?

Atbildēt

nekā tamlīdzīga

20.06.2022. 20:42

»

par šo

LPV sirsnīgs paldies!Progresīvo un paristu nekaunībai nav vispār nekādu robežu.Ir jāsaņem sods un par nekaunību jārunā bez mitēšanās līdz pašām vēlēšanām


Man ar viņiem nav nekāda sakara.Es par viņiem nebalsoju un nebalsošu.Nevajag spriest pēc sevis!Progresīvie un paristi ir nekaunīgākie Latvijas kaprači.Jābūt pilnīgi trakam,lai par viņiem balsotu.Ja esat traks,balsojiet,bet tas nenozīmē,ka jābalso par LPV.

Atbildēt

par šo

20.06.2022. 20:25

LPV sirsnīgs paldies!Progresīvo un paristu nekaunībai nav vispār nekādu robežu.Ir jāsaņem sods un par nekaunību jārunā bez mitēšanās līdz pašām vēlēšanām.

Atbildēt

Basketboliste

20.06.2022. 20:12

Labāk lai Latvija 1 vietā ķeras klāt IZM sporta departamentam pajautājiet Šēnhofa kungam, kas ir Iveta Agleniece un ko viņš domā par viņas atrašanos IZM sporta departamenta vecākās ekspertes amatā.

Atbildēt

Liekulības tirgus

20.06.2022. 19:53

Ak tad šitiem Latvija ir pirmajā vietā! Interesanti kuram? Savas intereses jau pietiekoši parādījuši savā iepriekšējā politiskajā darbībā.

Atbildēt

Roberts Raimo

20.06.2022. 19:40

Šis gājiens tikai nofilmēts tiešraidē FB Boikota partijas lapā, taču uzreiz pēc pārraides šis sižets no FB tika padarīst nepieejams, proti, tam uzlikts bloks. Savukārts pirms tam veiktā tiešaraide no Brīvības laukuma, kur notika pretpraida pasākums, kuru organizēja Romeks Sorokins, tika izdzēsta bez paskaidrojumiem. Kāpēc? Tāpēc, ka šīs tiešaraides skatās dadzi cilvēki, kas neatbalsta LGTBI, bet simpatizē Progresīvajiem un Attīstībai Par. Šis pamatīgi varēja sagandēt šo partiju retingus. BP tāpat parūpēsies lai šie abi politbiznesa grupējumi aizietu pa skuju ceļu no politiskās skatuves.

Atbildēt

Uldis

20.06.2022. 19:15

Idišā loceklis ir POC, kam atbilst Šlesera pederastu banda.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...