Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zināšanai

22.08.2021. 18:52

Kristīnei Lembergai, Anrijam Lembergam un Līgai Lembergai ir jāatrodas cietumā tāpat kā Aivaram Lembergam, viņi visi darbojās cieši vienoti nedalāmi kopā, noziedzīgā organizācijā un izlaupīja krāpšanas sevišķi lielā apmērā un piesavināšanas sevišķi lielā apmērā , noziedzīgu nodarījumu rezultātā Latvijas valsts un visas sabiedrības valsts budžeta finanšu līdzekļus sevišķi lielā apmērā, kopā ar Andri Šķēli un Aināru Šleseru un Vili Krištopānu noziedzīgā organizācijā ( apvienībā ) ar tiešu nodomu izdarīja pašus smagākos sevišķi smagus noziegumus pret valsti sevišķi lielā apmērā, ir vainīgi un vēl nesodīti. Atmaskotais Panamas ofšoru holdings un čaulas kompānijas par to liecina 10 miljoni asv dolāru finanšu līdzekļu īpašums uzkrājums, Līgas Lembergas ienākumi nav samērojami ar viņas likumīgajiem ienākumiem, kā arī oligarhu noziedzīgi privatizētie valsts uzņēmumi Ave Lat grupa un ostas ir konfiscējamas valsts ienākumos, jo tos slēpa un maskēja ofšoru čaulas trastos un čaulas holdingkompānijās Apvienotā Karalistes Lielbritānijas jurisdikcijas valstī, oligarhi turēja Latvijas valsts sabiedrību ar viltu maldinājumā, maldināja sabiedrību un sabiedrība arī maldījās, kad oligarhi un oligarhu, politiski nozīmīgo personu ğimenes locekļi slēpa un maskēja nelikumīgos ienākumus sevišķi lielā apmērā, un koruptīvos darījumus sebišķi lielā apmērā, kukuļošanu un kukuļņemšanu digitālgeitā, ir vainīgi un ir sodāmi par to, oligarhi ir iesaistīti terorismā un terorisma finansēšanā, proliferācijas finansēšanā un bioterorisma Covid 19 izraisīšanā ...u.t.t.....noziegumos pret cilvēci, kam nav un nevar būt noilguma !

Atbildēt

emils 1

19.12.2019. 19:22

(tree) Sociologi-Šodien,18.dec. 2019.g. LRadio 1-pl.13.oo intervijā atbildēja Lv Ministru prezidents K.Kariņš. Tā vietā, lai runātu par Latvijas Valsts un latviešu tautas DDDD- Likumīgo Deokupāciju ,Dekolonizāciju -Viņš ar lielu entuziasmu uzteica ""latviešu tautas daļas, kas ir novesta līdz absolūtam bezspēkam un nabadzībai-veicot t.s. akciju-Dod pieci-, kas it kā '"aizlāpa ""- valsts obligāto funkciju-rūpes par pamattautu latviešiem- ar nabaga zupiņas piedāvāšanu-tiem daudziem cilvēkiem, kas izcīnīja un uzturēja Latviju kā valsti-pamatā smagas okupācijas un genocīda apstākļos.
Pet ""šovs"" - ar trādi -rīdi pasākumiem-jau tiek attiecināts uz tiem varmākām un tiešiem okupantiem, kas aktīvi no 1939.g.- izsūtīja, slepkavoja un pazemoja latviešu pamattautu-līdz 1993.g., un pārņēma okupētās Latvijas visu infrastruktūru, cilvēku un dabas resursus.
Tā vietā, lai veiktu reālu Deokupāciju-un paralēli izsūtīto un piespiesto latviešu došanos emigrācijā-latviešu došanos atpakaļ uz Dzimteni Latviju- un oficiāli pieprasot un saņemot no okupētājvalsts Krievijas uz Latvijas valsts Kasi pārskaitīt 700 000 000 000-septiņus simtus miljardu eiro naudas + plus % par kavējumiem no 1993.g.- par nodarīto postu un genocīdu latviešu tautai un Latvijas valstij-kā teritorijai. Tas arī ļaus atjaunot Latvijas valsts naudu -Latu.
Salīdzinājumā atgādinām, ka vajadzēja 100 gadus, lai oficiāli atzītu armēņu tautas Genocīdu no turkiem kā Oficiāli ir atzīts Genocīds pret Ukraiņu tautu-par ""Golodomoru"" organizētu-atkal no Krievijas varas pārstavju "'elites"".
Pasaules sabiedrībai to Oficiāli vajag atzīt jau ar 2020.g.-kas saskan ar dižā pareģa Eižena Finka-2-Otro Pareģojumu,kas rakstīts grāmatā Leģenda E.Finks 39.lpp., kad 2020.g. Latviju mierā un atvainojoties- atstās visu '"draudzīgo "" tautu-, kam lika runāt vienā krievu valodā-pārstāvji... Varēs jau turpināt draudzēties arī pāri robežām ,pimēram, sutīt GAISA SKŪPSTUS-krievvalodīgie okupanti -skaitā orient. 400 000 okupantu un kolonistu .-un dosies atpakaļ uz savām Mītnes zemēm+-bij. Krievijas sabrukušā slepkavnieciskajā Ļeņiniski-staļiniskās Varas impērijā,tur jau ievērojami trūkst cilvēku resursi -vai tām, kas viņus pieņems-droši kā ASV, Vācija, Francija, Anglija u.c. , kas no 1939-1941-1944-1993.g. atļāva, pretēji Visiem Starptautiskiem Likumiem-veikt Latvijas valsts okupāciju un genocīdu pret latviešu tautu.
Atgādinām, ka E.Finka -1-Pirmais Pareģojums, ka Latvija būs brīva / gan vēl ne Suverēna/ -1991.g ,kas 100 % izpildījās precīzi.
Kariņa paskaidrojums, ka ASV varas represijas esot tikai -vienam ! cilvēkam- komunistam A.Lembergam- ir dīvainas !-tad jau nevajadzētu likvidēt visu Ventspils ostas Pārvaldi un vēl citas.Nav citu ziņu, ka A.L . būtu Zvērestu pacilātā noskaņojumā un spīdošām acīm un smaidu pa visu ģīmi devis komunistu mafijai- salīdzinājumā, ka to darījusi māksliniece .Dž.Skulme-..""Aiz mīlestības""...pret latviešu tautas kolabracionistu-O.Ābolu- ,bet staļina totalitārās diktatūras laikā tas vispār nav iespējams- tie bija kārtējie ciniskie meli.
Interesants ir Kariņa definējums A.Lemberga darbību nosaukt par "'Slimību""- bet tādi analogie darboņi jau ir desmitiem tūkstoši-tad jau to...vajag izdalīt un Definēt kā Medicīnisku jēdzienu..,.bet zāles !?
Vēl Dīvaināks ! ir Kariņa apgalvojums, ka Latvija drīz!...sasniegšot Ziemeļvalstu līmeni''' , kuras gan pēc 1945.g. nebija okupētas no Krievijas austrumu tautu mežonīgiem barbariem.-sekas Krievijai 300 gadu Mongoļu-tatāru jūgs.
Tātad visi esam gatavi un piedalāmies E.Finka Lielajam 2. Pareģojumam, ka beidzot Latvijas Deokupācija notiks 2020. gadā ! Un viņiem taču teiks- Nekur jau nav tik labi kā mājās !...Lai ir !

Atbildēt

JPKGBU

18.12.2019. 20:10

»

Zet

Paldies par komentāru! Pievienojos viedoklim! Lambergs tiešām nav ne balts, ne pūkains, bet man ir kauns, ka mēs paši savā valstī nebijām spējīgi šo lietu atrisināt TIESISKĀ veidā. Un vēl man ir kauns, ka tik daudzi metās tieši tagad "spārdīt" gulošo, kaut pavisam nesen bučoja rokas! Neesam, neesam ...


Man gan nav kauns ka 80 gadus nespējam atbrīvoties no okupantiem, kuri Latvijā ir vairāk kā jebkurā citā valstī, sasniedzot gandŕiz pusi no pamatiedzīvotājiem.
Pārņem neviltots lepnums, ka latvieši ir tik bīstami, ja jau bija jāieved tik lopisks daudzums.

Atbildēt

Zet

15.12.2019. 19:31

»

Jēzups

Pēc šiem ļaunajiem un stulbajiem komentāriem, es saprotu, kāpēc latvieši visvairāk cieta represijās... Lai kā arī noliegtu, neba nu krievu zaldāti vai KGB zināja, ko 1941,, 1949 un citos gados izsūtīt- paši letiņi ziņoja, stučīja. Un arī krievu tankus bučoja un tad pēc tam arī vāciešu. Un lielākā daļa...


Paldies par komentāru! Pievienojos viedoklim! Lambergs tiešām nav ne balts, ne pūkains, bet man ir kauns, ka mēs paši savā valstī nebijām spējīgi šo lietu atrisināt TIESISKĀ veidā. Un vēl man ir kauns, ka tik daudzi metās tieši tagad "spārdīt" gulošo, kaut pavisam nesen bučoja rokas! Neesam, neesam mēs savus 40 gadus pa tuksnesi nostaigājuši....

Atbildēt

Neticu

15.12.2019. 14:41

Lēts kriminālteātris...
Nav tiesas lēmuma, nav pamata nevienai darbībai - būs vēl vēlāk iztiesātas lielas kompensācijas par labu noziezniekam !
Lembergs ir noziedznieks, tāpat kā pārējie 2A + citi alfabēta burti.
Visi šie nelieši ir tā vai citādi saistīti ar čeku, kompartiju, cionistiem un kriminālnoziedzību.
Šīs problēmas nebūtu ja Latvijā patiesi strādātu (nevis imitējot darbību un piesedzot oligarhus un organizēto noziedzību):
1. Ģenerālprokurors un tam pakļautās prokuratūras.
2. Tiesneši (tieslietu sistēma).
3. Valsts Policija un tās struktūras (iekšlietu sistēma).
4. KNAB.
5. SAB.
6. VID.
7. DD.
8. Saeima.
9. MK.
Latvijas valsts noziedznieks Nr.1 ir ģenerālprokurors !!!
Tieši viņa kaitnieciskā bezdarbība piesedz un garantē pārējo varas struktūru nesodītu noziedzību.

Atbildēt

ja nemāk strādāt, tikai zagt un pelnīt ar vagīnu

15.12.2019. 09:41

grūti ir, tie tādi gadījuma 'darbi', vecums ar nāk , bagāti veči/zagļi mīl jaunas.....................varbūt iet ravēt???????????????????????????????????

Atbildēt

15.12.2019. 08:53

»

Pilsonis

Sankcijas pret Lembergu, kādus piecsimts gadus atpakaļ izskatītos tā, kad Latvijā iebrūk svešs karaspēks, kādā pilsētā, noslepkavo latviešus, izlaupa, un nolaupa derīgākos par vegiem, bet pilsētas vārtus atver vietējie sūdubrāļi, kangari, tai skaitā smagos noziegumos apsūdzētais...


Precīzi. Tikai tā spļaušana sejā vēl ir pārāk maigi. Domāju tādiem agrāk vienkārši galvu nocirta, pārējiem līdzcilvēkiem sanākot apskatīties kā nodevēji saņem sodu.
Ja Ķīnā uzzinātu, ka valsts ierēdnis aizbrauca uz ASV prasīt sankcijas pret valsts īpašumu, jau šodien bordāns ar smagos noziegumos apsūdzēto būtu nolikti pie sienas

Atbildēt

biedrs tāļredzis

14.12.2019. 21:54

zagt un shēmot vajadzēja mazāk bet dalīties vairāk

Atbildēt

Sigulis

14.12.2019. 16:34

»

Jēzups

Neticēsi, bet es esmu lasījis šo likumu, jo ikdienā sanāk nedaudz ar to strādāt. Par Lembergu tur nav ne vārda


Nu ātrumā pieļauju ka viņš iet caur starptautiskajām sankcijām, šajā gadījumā caur Magņitska sarakstu, kurām Latvija laikam sanāk ka ir pievienojusies, bet tālāk nekomentēšu jo tik labi nepazīstu šito drēbi

Atbildēt

Jēzups

14.12.2019. 15:40

»

Sigulis

Starptautisko un Latvijas republikas nacionālo sankciju likums


Neticēsi, bet es esmu lasījis šo likumu, jo ikdienā sanāk nedaudz ar to strādāt. Par Lembergu tur nav ne vārda.

Atbildēt

a411

14.12.2019. 14:13

Nevajag murgot: ir 2.Pasaules kara piemērs, kad duči un viņa mīļāko pakāra ar kājām gaisā..

Atbildēt

bite

14.12.2019. 13:51

»

Jēzups

Pēc šiem ļaunajiem un stulbajiem komentāriem, es saprotu, kāpēc latvieši visvairāk cieta represijās... Lai kā arī noliegtu, neba nu krievu zaldāti vai KGB zināja, ko 1941,, 1949 un citos gados izsūtīt- paši letiņi ziņoja, stučīja. Un arī krievu tankus bučoja un tad pēc tam arī vāciešu. Un lielākā daļa...


jāpiekrīt rakstītajam. 90% no šeit komentētājiem Lembergu tik pa TV ir redzējuši, vispār pat nezin, ko, kā un kad viņš ir darījis vai nav darījis. Zin tikai to, ko Lemberga oponenti runā. Vistīrākā linča tiesa.

Atbildēt

to Margarēta

14.12.2019. 12:56

»

Margarēta

Kāpēc tā sieviete raksta Mūrniecei, Levitam, Trampam un ... Rinkēvičam out of all people, par kuru viņas vīrelis ir ņirgājies pie katras izdevības? Ko viņiem darīt? Rinkēvičam braukt uz Ventspili un bērnelim pienu un maizi un šamai tamponus (vecajam prežus nevajag pie reizes paķert)? Kāpēc neraksta ...


Tas gan būtu numurs, ka no pederasta rokām kāds pieņemtu maizi un pienu. Brigmanis, Tavars un Krauze jau nepiedalījās kļauzas iesniegšanā, bet Kariņš viennozīmīgi ir atbildīgs par Bordānu ministra amatā.

Atbildēt

Asiņainais Staļins noteica izsūtīšanas kvotas

14.12.2019. 10:23

»

Sigulis

Starptautisko un Latvijas republikas nacionālo sankciju likums


Tāpat šodien Latvijas medicīnā ir kvotas, izsūta uz “labākiem medību laukiem”.

Asiņainais kara noziedznieks Staļins ar kolaborantu - latviešu nodevēju starpniecību izsūtīja labāko tautas daļu uz Sibīriju. Krievija plaši atzīmē Staļina 140 dz. d. ar konferencēm, nostiprinot kara noziedznieka Staļina ideoloģiju. Tas ir labi, jo Krievijā jānotiek asiņainam pilsoņu karam.

Atbildēt

Krievijas impērija ar dzimtcilvēkiem karavīriem

14.12.2019. 08:10

»

Viedais

Reiz gribējām aiziet no PSRS, lai kļūtu brīvi, taču no lāča bēgot nokļuvām tādā šausmenē, ka saukļi "krievi nāk" vairs nebiedē, bet drīzāk vieš cerību


Latvijai tēlo draugus. Tā arī bija pirms 1940. gada. Rezultātā latvieši sakrustoti ar Krievijas dzimtcilvēkiem - omupantiem, notic Krievijas varas noziedznieku meliem. Krievija nolemta iznīcībai, jo dzimtcilvēki tikai pēc 1993. gada iepazīst kapitālismu un gaida norādes no augšas - ko Kremļa, no ASV, jo nevar tik īsā laikā pielāgoties kapitālusmam un viņiem arī neļauj, lai nebūtu konkurences. Pēc 10 gadiem sāksies naftas krīze, ogļūdeņraža ieguvei samazinoties, USD vairs nepiesaista tikai naftai, bet arī zeltam ar Bāzeles ligumu. FRS pastiprināti drukā USD un € lai ar to bezvērtību strauji samazinātu ASV parādu. Mūs gaida ilga un dziļa krīze, bet krievu nejēgas - dzimtcilvēki ir nederīgie idioti, kurus gaida beigas, arī Krievija tiks sadalīta. Latvieši, nevis jaukteņi, ir noderīgi cionistiem idioti.

Atbildēt

Asiirietis

14.12.2019. 04:49

»

Kristīne

Kāpēc Latvijas valstij trūkst naudas ārstiem, latviešu dzimstības veicināšanai? Jo valstī valda milzīga korupcija, valsta izzagšana nekaunīgos un absolūti negausīgos apmēros...


Kristīn, sāksim ar to, ka tāda VALSTS neeksistē, vismaz tādā tiesiskuma izpratnē kā to iztēlojas vairums cilvēku.
Domā veltīgi šeit groza likumus 30.gadu garumā, pārlabo Satversmi un izmaina zvērestus zemessargiem. Šo zemi apdzīvojusī tauta vairs nav pat lielceļa dubļu vērta. Vērtība ir tikai naudai un varai un tos arī sargā 4.maija kliķes pieņemtie likumi un jaunizceptie zvēresti.

Atbildēt

Viedais

14.12.2019. 03:57

Reiz gribējām aiziet no PSRS, lai kļūtu brīvi, taču no lāča bēgot nokļuvām tādā šausmenē, ka saukļi "krievi nāk" vairs nebiedē, bet drīzāk vieš cerību.

Atbildēt

Kristīne

14.12.2019. 01:00

Kāpēc Latvijas valstij trūkst naudas ārstiem, latviešu dzimstības veicināšanai? Jo valstī valda milzīga korupcija, valsta izzagšana nekaunīgos un absolūti negausīgos apmēros.
Palasiet šo citātu no sekojošā raksta, piemēram:
"Ne ZM, ne valsts uzņēmumā “Latvijas valsts meži”, kuram ministrija uzticējusi kūdras iegulu izmantošanu, nemaz nezina, kāda ir to vērtība, tāpat kādos apmēros ik gadu tā iegūta un pārdota. 2018. gada beigās ZM uzrādīja tās valdījumā nodoto derīgo izrakteņu vērtību 3,8 miljardu eiro, tostarp kūdras atradnes 3,7 miljardu eiro, smilts un grants atradnes 102 miljonu eiro apmērā. Bet pēc trim mēnešiem kūdras atradņu vērtību ZM samazināja līdz 57,3 miljoniem, bet smilts un grants atradņu vērtību līdz 8,4 miljoniem eiro. Iznākumā valstij piederošo un ZM nodoto derīgo izrakteņu atradņu vērtība sarukusi 58 reizes!"

Vai tas neliek aizdomāties kāpēc mūsu valstij trūkst naudas- dēļ kā, lai glābtu valsts budžetu jāieved ekonomiskie migranti/ viltus studenti (tā ir tā pati uzturēšanās atļauju tirgošana, kuru aizliedza, tikai slīpētākā formā- tādu rīcību likums pagaidām vēl neaizliedz) kuri pastrādā dzimumnoziegumus pret mūsu meitenēm, māsām, mūsu tautietēm.
Kamēr Latvijā spēs visādas Hūtes turēties visa mūža garumā pie varas (un viņu atvases visādā ziņā līdzīgās) simts gadus mūsu valstī nekas nemainīsies un nekas nebūs.

Atbildēt

zida magnicka ,,likums,,

13.12.2019. 23:19

asv cionisti savas kolonijas latvijas paklausanai pret latvieti Aivaru Lembergu piemero zida magnicka ,,likumu,, !bet pasa asv baidena dels,par miljoniem usd zadzibam un korupciju asv valdiba,ko ta realize ukraina vienkarsi ienirdz !

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 23:10

»

ha-ha

Zini, seržant, tas diezgan būtiski, atdos vai neatdos...


Attiecībā par Trampu. JA Baideins darbojoties Ukrainā ir pārkāpis šīs valsts likumus tad vińam par to ir jātbild. Savukārt, Tramps izdarīja spiedienu uz Zeļenski savtīgos nolùkos ar mērķi kompromitēt sāncensi, par ko draud krimināls.Ja impičments nenostrādās, tad tā būs viena kārtīgā zārka nagla šīs valsts norietā.

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 22:51

»

ha-ha

Zini, seržant, tas diezgan būtiski, atdos vai neatdos...


ASv ir likums par naudas atmazgāsanu, um sankcijas par tā pārkāpumu tiek piemērotas natkarīgi no piederības. ASV, atšķirībā no Krievijas un LV,
likums ir pāri visam un tas attiecas uz visiem vienādi
- gan uz bozmi gan uz prezidentu. Tas ir tas kas, nodrošināja šīs valsts uzplaukumu. Cerams, ka Trampa gadījums nebūs izņēmums.

Atbildēt

ha-ha

13.12.2019. 22:29

»

Ex-seržants

Nezinu vai atdos,ne jau man to lemt. Teicu tikai, ka ASV tas būtu izdevīgi- uzturēt partneratticības ar Krieviju un šim nolūkam izrādīt pretimnākšanu, kas nav iespējams pie Putina režīma, kas jebkuru pretimnākšanu uztver kã vājuma pazīmi, kā jau tas pie gopņikiem un čekistiem pieńemts...


Zini, seržant, tas diezgan būtiski, atdos vai neatdos!
Tu nekad neesi iedomājies, ka kāds varētu piedraudēt atsavināt naudu amerikāņu miljonāriem un neatdot?
Amerikā tā nav kriminālatbildība?
Par naudu un godīgumu runājot, ukraiņi saka, ka Baidens ar dēlu viņus dažos mēnešos par 16, 5 miljoniem aptīrījuši. Tramps arī grasās to lietu izmeklēt ....

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 22:21

»

ha-ha

ASV konfiscēs ... un naudu(cik daudz) atdos kam


Nezinu vai atdos,ne jau man to lemt. Teicu tikai, ka ASV tas būtu izdevīgi- uzturēt partneratticības ar Krieviju un šim nolūkam izrādīt pretimnākšanu, kas nav iespējams pie Putina režīma, kas jebkuru pretimnākšanu uztver kã vājuma pazīmi, kā jau tas pie gopņikiem un čekistiem pieńemts.

Atbildēt

ha-ha

13.12.2019. 22:07

»

Ex-seržants


ASV konfiscēs ... un naudu(cik daudz) atdos kam?
Amerikāņu vai krievu tautai?
Tak, seržant, tu tā rakstīji! Tad taču jāzina!

Atbildēt

Jēzups

13.12.2019. 22:04

Pēc šiem ļaunajiem un stulbajiem komentāriem, es saprotu, kāpēc latvieši visvairāk cieta represijās... Lai kā arī noliegtu, neba nu krievu zaldāti vai KGB zināja, ko 1941,, 1949 un citos gados izsūtīt- paši letiņi ziņoja, stučīja. Un arī krievu tankus bučoja un tad pēc tam arī vāciešu. Un lielākā daļa vispirms vienus tankus bučoja, tad otrus. Vergu un dzimtcilvēku dvēseles, kuras priecājas,ka vagars slānī otru tādu pašu: sak, sadod, sadod, pats vainīgs, maita, ka kungus neklausa!!! Protams, Lembergs nav balts un pūkains un badā nenomirs, bet pamēģiniet abstrahēties un paskatīties uz šo situāciju no malas, it kā tas notiktu kādā Vācijā vai Francijā. ASV, kas nav Latvijas kungi un feodāļi, izdot kaut kādu rakstiņu, kam nav nekāda juridiskā spēka (vismaz ne Latvijā). Un arī pašā rakstiņā ir rakstīts par to, ka vienam LV pilsonim ir liegts iebraukt ASV, tāpat viņa pirmās pakāpes radiem. Nu Ok- nebrauks šis pilsonis uz ASV (es, piemēram, tāpat nebraucu un visi atlikušie 99% LV iedzīvotāju arī nē). Vēl šai garadarbā teikts, ka 30 dienu!!!! laikā 4 institūcijām ir jāatkratās no saistības ar šo pilsoni. OK, atkratījās. Un vairāk nekas nav tur rakstīts!!! nekas. Uz kāda juridiskā pamata LV darbojošās skandināvu bankas uz dienas aptur šī pilsoņa un viņa sievas kontu darbību?? Sievietes, kura strādā un nopelna savu algu diviem mazgadīgiem bērniem. Kāds juridiskais un pat morālais pamatojums ir šai sievietei algu un alimentus iesaldēt bankas kontā? Latvijā ir demokrātiska patstāvīga valsts vai agrīno viduslaiku valstele ar inkvizīciju un citiem tā perioda atribūtiem? Lai kā daudziem nepatiktu, bet Latvijas Satversme it kā visiem garantē vienādas tiesības- vai tu esi Lembergs, vai Strīķe vai Antons no Pampāļiem. Taču tagad mēs redzam, ka ir svaigi ieliktas matpersonas, kuras visā nopienībā uzskata, ka drīkst citam cilvēkam bez tiesas sprieduma noteikt, ka viņš drīkst saņemt pensiju (bet algu nē) un noteikt izdevumu griestus??? Ļautiņi, kurš no jums stāvēs veikalā un teiks, ka Lembergs maizi drīkst pirkt, bet konjaku nē? Jums pašiem tas neliekas absurda teātris??? Par pensiju, ko viņam pilnīgi likumīgi ir piešķīrusi Latvijas valsts??
Lasot šos tupos, ļaunos komentārus es kaut kā nesatraucos, latvieši izmirst. Droši vien Visums visai pamatoti uzskata, ka tā pasaulei būs labāk.
P.s. Varat sākt mani ganīt, bet es uzreiz saku, neesmu ne Lembergs, ne viņa sieva un viņus nekad mūžā klātienē pat redzējis neesmu

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 21:41

»

ha-ha

krievu vai amerikāņu tautaiASV nav ieiteresēti lai Krievijā būtu neprognozējams un agresīvs režīms kas patstāvīgi draud ar radioaktīviem pelniem. Un tas atsver tos nozagtos triljonus.
U

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 20:51

»

Ļubomirs

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā...


Ja ASV konfiscēs kaut vai daļu Putina režīma nozagtās naudas un atgriezīs to krievu tautai kad pašreizējais režīms beigs eksistēt ar kājām pa priekšu baltās čībìńās vai kā savādāk,tad politiskās dividendes priekš ASV būs nenovērtējas.

Atbildēt

Ints

13.12.2019. 20:50

»

Sirmis

Ja paši nevaram izmēzt mēslus, jāsauc palīgā ASV


...pastudē vēsturi.asv ir pasaules ļaunums.Kur viņi ielien tur,agrāk vai vēlāk ,sākas karadarbība.

Atbildēt

E x-seržants

13.12.2019. 20:28

»

Ļubomirs

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā...


Aha.Zagļi palīdz paši sev uz pārējās tautas rēķina. Tas, ka Krievijā tiek zagts valstiskā līmenī nevienam vars nav nekāds noslēpums. Pèc pieticīgām aplēsēm 3 triljoni usd nozūmēti ārzemju kontos caur dažādiem starpniekiem-čellistiem un Putina miesassargi-atslēdznieki dzīvo miljonus vērtos īpašumos laikā kad 100km aiz Maskavas tauta pusbadā dzīvo.

Lūdziet Dievu lai šeit nenāktu pie varas ZZS+SC koalīcija, tad dabūsiet šeit to pašu tikai atbilstši LV mērogiem.

Atbildēt

Margarēta

13.12.2019. 19:48

Kāpēc tā sieviete raksta Mūrniecei, Levitam, Trampam un ... Rinkēvičam out of all people, par kuru viņas vīrelis ir ņirgājies pie katras izdevības? Ko viņiem darīt? Rinkēvičam braukt uz Ventspili un bērnelim pienu un maizi un šamai tamponus (vecajam prežus nevajag pie reizes paķert)? Kāpēc neraksta savējiem: biezajam Brigmanim, Tavaram, Krauzem, DRO un pārējiem Lembes vasaļiem? Nabags tak tur neviens nav, lai aizved kundzei paiku un samaksā kinderiem par bērndārzu.

Atbildēt

Teds

13.12.2019. 19:36

»

hm

ASV Džeimstaunas analītiskais fonds paredz Baltijas ostu un dzelzceļa drīzu bankrotu...


Nesatraucies cilvēki neaizbrauks,aizbrauks okupanti un viņu paklausīgie šuneļi.

Atbildēt

Ziedosim ziedosim

13.12.2019. 18:56

Kad jūs izkrāpāt Latvijad valsti, tad latvieši arī gribēja samaksāt par komunālajiem un dzīvot mierā, bet nācās aizbraukt no Latvijas. Un tādi gara kropļi savairojušies kā mušmires pēc lietus. Pareizi dara, kad arestēja kontus.

Atbildēt

hm

13.12.2019. 18:55

ASV Džeimstaunas analītiskais fonds paredz Baltijas ostu un dzelzceļa drīzu bankrotu.
Ostas un dzelzceļš apkalpoja Krieviju. Tagad Krievija būvē milzīgu ostu pie Pēterburgas. Uz kuru novirzīs gan SNG gan Ķīnas preces.
Ostas un dzelzceļš Latvijā nobeigsies dabiski, bet cilvēki aizbrauks.
Zīmīgi, ka tas iesākas ar Lembergu.

Atbildēt

Sirmis

13.12.2019. 18:34

»

Jānis

Paldies, amerikāņi, ka palīdziet iznīcināt latviešu valsts ienaidniekus


Ja paši nevaram izmēzt mēslus, jāsauc palīgā ASV.

Atbildēt

lētticīgs

13.12.2019. 18:08

nē, kristīn, pret tavu vīru - ilggadēju latvijas izzadzēju.

Atbildēt

gustavs

13.12.2019. 17:46

»

Ļubomirs

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā...


Aivara Lemberga atstumšana un ostu pārņemšana jau ir noticis fakts, kas, iespējams, ir neatgriezenisks process, kas var skart arī Aivara Lemberga līdzdalībniekus. Jautājums tagad ir cits. Vai lietai būs turpinājums - respektīvi, ASV finanšu policija atradīs iespējamos Aivara Lemberga un viņa ģimenes locekļu ofšorus un bloķēs kontus? Ja jā, tad tas būs ļoti interesanti, ka Latvijas specdienesti 20 gadus to nevarēja vai negribēja, bet ASV var.

Atbildēt

Ļubomirs

13.12.2019. 17:41

Latvija ir pirmā Eiropas Sav. valsts pret kuras politiķi ASV tēmē sankcijas. Ja Krievija sankcionētajiem pilsoņiem saviem tieši palīdz valdības līmenī, tad LV steidz kaitēt vēl vairāk kā prasīts (ieteikts). Un tagad ko - Rīgas ielikteņi izputinās Ventspils ostu? Tur vajag kontakus un pazīšanās, kopā dzert un kukuļot tos krievu ierēdņus - lai kravas dabūtu.

Atbildēt

Baiba

13.12.2019. 17:36

»

Laiks sociāliem dienestiem ierasties Puzē

un glābt bērnus, nododot valsts aprūpē, pārdodot ārzemju ģimenēm kā orgānu donorus vai prostitūcijai bordeļos


Tiešām Lembergiem atņems vecāku tiesības un bērnus aizsūtīs uz kādu sociālo centru?

Atbildēt

Ex-seržants

13.12.2019. 17:34

»

>>>

ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9.decembrī, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas Lembergam un četrām ar viņu saistītām juridiskām personām - Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils attīstības aģentūrai, Biznesa attīstības asociācijai un...


Patreiz nekādas nelaimes Lembergam nav. Offshoros noglabātā nauda nodrošina bezbedīgu dzīvi gan sev , gan bērniem un mazbērniem. Problēmas sāksies tad , ja lietai būs turpinājums- resp. ASV finanšu policija saraks Lemberga offshorus un bloķēs kontus, bet ES uzliks aizliegumu uz iebraikšanu. Tad varēs braukt uz Turkmenistānu iepirkties. Tas būtu pareizi, jo tā ir Latvijas valstij nozagta nauda, kas jāatgūst atpakaļ.

Atbildēt

venta

13.12.2019. 17:29

»

>>>

ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9.decembrī, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas Lembergam un četrām ar viņu saistītām juridiskām personām - Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils attīstības aģentūrai, Biznesa attīstības asociācijai un...


Lembergiem nav ko ēst? Amatpersonu deklarācijās abiem kopā - 157 000 eiro skaidras naudas. Nesen redzēju publicētas bildes, kur Kristīne Lemberga uz kādu koncerta pasākumu bija uzvilkusi kažoku, kas maksā pāris tūkstošus. Ja ir nauda, tad var atļauties. Bet uz šī fona tagad teikt, ka nav naudas maizei un ūdenim pie šādiem uzkrājumiem izklausās ļoti nepārliecinoši. Interesanti, ko uz šo iesniegumu atbildēs Levits, Kariņš, Mūrniece, Rinkēvičs un Tramps? Pārsteidz, ka neviens vairāk Lembergus neaizstāv, pat tie, kas saņēma no viņa dažādus labumus.

Atbildēt

>>>

13.12.2019. 17:16

ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 9.decembrī, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu, par korupciju noteicis sankcijas Lembergam un četrām ar viņu saistītām juridiskām personām - Ventspils brīvostas pārvaldei, Ventspils attīstības aģentūrai, Biznesa attīstības asociācijai un Latvijas Tranzīta biznesa asociācijai.

Pašlaik Lemberga aiziešanai no ar viņam saistītām juridiskām personām nav juridiskas nozīmes, jo pasaulē neskatīsies, vai Lembergs ir vai nav, piemēram, Ventspils brīvostas pārvaldē. Pasaulē skatīsies, vai juridiskai personai ir vai nav noteiktas sankcijas. Pasaulē, izlasot, ka noteiktas sankcijas Latvijas Tranzīta biznesa asociācijai, zinānā mērā tulko, ka par korumpētu atzīts bezmaz vai viss, kas saistīts ar tranzītu Latvijā. Par līdzatbildīgiem cilvēktiesību pārkāpumos (korupcijā) tiek uzskatīti visi biedri. Nonākot zem lupas, ikviens biedrs tagad centīsies distancēties no Aivara Lemberga pa gabalu. Jo kurš normāls cilvēks Aivara Lemberga dēļ tagad būs gatavs būt līdzatbildīgs un ciest zaudējumus? Bet visbriesmīgākais Aivaram Lembergam un viņa ģimenei būs tas, ka viņi var piedzīvot totālu izolāciju, pat no vakardienas draugiem. Īpaši sāpīgi to izjūt sievietes, un te nu laiks rādīs, vai Aivara Lemberga sieva sekos savam nu jau pensijas gados vecajam vīram nelaimē, kā to darīja, piemēram, dekrabistu sievas, atsakoties no tituliem un bagātības.

Atbildēt

ja nevar zagt, jāmirst

13.12.2019. 15:45

ko lai dara

Atbildēt

Vilks

13.12.2019. 15:44

»

Jānis

Paldies, amerikāņi, ka palīdziet iznīcināt latviešu valsts ienaidniekus


Tev jābrauc uz ASV.Tur nebūs neviena no taviem nosauktajiem ienaidniekiem.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....