Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KONRĀDS

02.09.2018. 22:51

»

Apmierinātais

Tiem kuriem ir smadzenes, kuras spēj spriest, bet tādas var būt tikai tiem kuri lasa literatūru...


KEDMI, PROTAMS NAV MUĻĶIS, IR LABI INFORMĒTS PAR VĒSTURI UN PATIESĪBU. IZTEIKUMI PAR LATVIJU, IT ĪPAŠI PAR TO, KA LATVIJAS TAUTAS IZNĪCINĀŠANU TRAKTĒJOT KĀ EBREJU GENOCĪDU, IR APZINĀTA NAIDA KURINĀŠANA PRET LATVIJU.

Atbildēt

Apmierinātais

02.09.2018. 04:58

»

stalins

Paldies Jums par daliibu diskusijaa-par juusu vertejumiem,attieksmi,paardomaam,emociju izpausmeem-vnk.,paldies par Informaaciju.Taa noteikti jau ir noderiiga.Manupraat taa ir jauna cieniijama prakse-teroristi piedalaas probleemu apsprieshanaa,dalaas informaacijaa.Nu ja nepatiik Latvijaa Jakovs Kedmi...


Ak Dievs !!! Kāds naivums, slepkava Makeins ir svētais ercenģelis............
Nav ko piebilst, un tādu, ļoti naivu cilvēku, Latvijā ir daudz.
Šie naivuļi vēl aizvien naivi cer un tic, ka viss kas notiek Latvijā ir tikai Latvijas interesēs, bet pats briesmīgākais, ka šai spēlei naivi un patiesi tic pat cilvēki ar augstāko izglītību.........
viss sākās pirms 2100 gadiem, kad šo zemi kuru šodien sauc par Latviju, noskatīja Vatikāns, kā placdarmu uzbrukumam slāvu zemēm, pirms 1200 gadiem tika dibināta Rīga, karaspēka priekšpostenis šim uzbrukumam un maigās okupācijas (ar uguni un zobenu, pirmās nakts tiesībām) iznīcinot šīs zemes viedos, gudros un aborigēnus.
Ja kāds vēl tic un cer ka Latvija un Latvieši ir īstenība, viņš dzīvo tik briesmīgā ilūzju pasaulē........
naivi un šausmīgi, tiešām žēl........ ļoti skumji.

Atbildēt

Viedais

01.09.2018. 20:35

Ņirgas nāk par šo pūtienu lācim ļipā, pie reizes spodrinot savas spalvas. Vienīgais, ko centīgā Solovjova skatītāja var panākt - pacelt šova reitingu. Šādi tupucīši un tupucītes ir Kremlim pat ļoti noderīgi.

Atbildēt

Nikns aborigēns

01.09.2018. 19:23

4) Latvijas valsts ekonomiskā attīstība ir "izgāšanās stāsts", un visneveiksmīgākā valsts savu ekonomisko kļūdu un nesaprātīgas politikas dēļ, ievērojami atpaliekot no Igaunijas un ne Latvijas, bet Lietuvas;

Atbildēt

stalins

01.09.2018. 18:01

»

Apmierinātais

Paldies Dievam, tādu kā jūs, nav ļoti daudz, kuri ierauga sevi spogulī un nobīstas no patiesības, kuru ierauga šai spogulī un tad ķeras klāt pirmajam pretimnācējam, lai iekostos tam rīklē, jo var izrādīties ka viņš redz tieši to pašu, ko jūs nupat, ieraudzījāt spogulī


Paldies Jums par daliibu diskusijaa-par juusu vertejumiem,attieksmi,paardomaam,emociju izpausmeem-vnk.,paldies par Informaaciju.Taa noteikti jau ir noderiiga.Manupraat taa ir jauna cieniijama prakse-teroristi piedalaas probleemu apsprieshanaa,dalaas informaacijaa.Nu ja nepatiik Latvijaa Jakovs Kedmi,vajag riikoties lai radiitu simpaatijas pret vinju.Kaapec Latvijaa nepatiik terorisms?Nezinu,vienkaarshi nepatiik.Vai terorisms ir tikai pashnaavnieks ,kas uzspridzinaas Pariize vai Londoonaa cilveeku viduu?Bet tie kas vinju sazombee,instrue,organize pasakumus uc, tie nav? Nu ko dara RTR televiizijaa shajaa raidiijumaa? Zombee skatiitaajus,esmu parliecinaajies ar liidzcilveekiem ,kuri to skataas.Citi speciaalisti no taas pashas kompaanijas zombee individuaali un specifiski.Un tad notiek nelaimes Ukrainaa vai Tuvajos Austrumos,vai Gruzijaa vai ASV.Taapeec jau uzbruuk ASV,ka vinji pashi sariikojushi sev 11.09.2001 notikumus.Kaapeec?Zaglji zin kad bljaut "kjeriet zagli".
P.S. Mums tieshaam ir lieliski pilsonji ,piemeeram,Egils Levits.Ne jau ierochos ir muusu lielaakais speeks-bet gan shis zemes cilveekos,kuros ir cilveeciiba.Shodien ir 90 gadu jubileja Frenkam Gordonam.Vinshs teica ,ka shogad arii Izraeelai ir 70

Atbildēt

mazohisti

31.08.2018. 16:05

100 IQ izcilnieki sava tribunāla vietā gatavo un lolo pilsoņu karu...

Atbildēt

Ro

31.08.2018. 13:57

4.punktā rakstītais ir tīra patiesība,par 28.gadiem Latvijā viss ir sagrauts!
6.punktā rakstītais attiecas uz dažiem Latvijas tieslietu ministriem,par Igaunijas nezinu!

Atbildēt

Apmierinātais

31.08.2018. 13:14

»

:(

Visi šie apgalvojumi ir TOTĀLI meli. Pie ārsta jāgriežas būtu Jums


Paldies Dievam, tādu kā jūs, nav ļoti daudz, kuri ierauga sevi spogulī un nobīstas no patiesības, kuru ierauga šai spogulī un tad ķeras klāt pirmajam pretimnācējam, lai iekostos tam rīklē, jo var izrādīties ka viņš redz tieši to pašu, ko jūs nupat, ieraudzījāt spogulī !!!

Atbildēt

:(

31.08.2018. 12:35

»

!

Nesaskatu nevienu nepatiesu apgalvojumu, kundzītei būtu jāgriežas pie galvas ārsta, varbūt vēl kas ir saglābjams


Visi šie apgalvojumi ir TOTĀLI meli. Pie ārsta jāgriežas būtu Jums!

Atbildēt

makaronu ēdājs

31.08.2018. 08:58

RTR skatos youtubē, vai man internetu arī atslēgs?

Atbildēt

?????

31.08.2018. 07:49

Interesanti kur šī "Ginta Vilcāne"skatas RTR ROSSIA manā tv tādu atslēdza

Atbildēt

Apmierinātais

31.08.2018. 07:41

»

ha-ha

Valsts ieredņi,koalīcija atklāti lobe pretvalstiskas propogandas izplatīšanu,bet šīs koalīcijas locekļi imite sašutumu,lai gan notiek organizēta,noziedzīga pretvalstiska darbība organizētā grupā,dažiem grupas locekļiem ir uzdots tēlot disidentus.Laikam jau gatavojas siltas vietiņas Vovāna sapņu impērijā...


Pilnīgi iespējams, ievērojot pēdējā laika norises zagļu zirnekļu burkā "saeima & valdība CO Ltd".
Viņi neapjēdz, bet pilnīgi iespējams ka apjēdz, ka viņi būs pirmie kurus pieliks pie sienas ja te ienāks Krievija.
Tāpēc ir spiesti spēlēt teātri, kaut kā tak uz Latvijas zobēto muļķu tautas rēķina jāsaglabā "personīgais komunisms" kaut vienu dieniņu ilgāk, nekā tas paredzēts ārējos līgomos un citās starpvalsu vienošanās, kurās šie Latvijas izcilie kretīni nav piedalījušies, vienkārši aiz tā iemesla ka viņi patiesībā ir tukšas vietas, lielgabalgaļa, krieviski - "расходный материал или предвиденные, планированные производственные отходы "

Atbildēt

Apmierinātais

31.08.2018. 07:28

Tiem kuriem ir smadzenes, kuras spēj spriest, bet tādas var būt tikai tiem kuri lasa literatūru.
Lasa visādu literatūru, konkrētā gadījumā vēsturi, spēs salikt daudzas bildes kuras itkā ir atšķirīgas, bet viņās visās, ir vismaz viens zīmīgs fakts, kurš sakritīs visās bildēs.
Konkrētā gadījumā ir milzums daudz faktu kuri sakrīt vismaz, manā gadījumā ap desmit dažādos avotos, kuri liecina par to ka Solovjova radījuma dalībnieka, Jakova Kedmi, turklāt Žīda, ar lielo burtu Žīda, kuram Levits nestāv klāt un nav pat Kedmi apavu zolei pielipušo putekļu vērts, ir patiesība.
Kedmi teiktais ir absolūta patiesība, kura nu ļoti ļoti nepatīk Latvijas "īstenajiem latviešiem"-"bijušajiem" komunistiem, KGBešņikiem, čekistiem, NKVDešņikiem, viņu bērniem, mazbērniem un citiem radiniekiem, draugiem un pietuvinātajiem, konkrētā gadījumā VL/TB/LNNK(NA) "patriotiem".
Latvijas "latviešu" nacfašistiskajiem bezsmadzeņu suņiem, vai, pindosu pediņiem, vai, anglosakšu šebesgoijiem, vai, nosaukumu izvēlēties pēc sirdspatikas un tādu kas apzīmētu un pasvītrotu viņu zemisko būtību, ļoti nepatīk viens cilvēks kurš bieži uzstājas, Rosija RTR, tas ir Jakovs Kedmi, kurš bez kautrēšanās un ļoti bieži pasaka absolūtu patiesību, kurš, kas un kādā veidā ir pie varas Latvijā un kas ir pati Latvija.
Kas attiecās uz Krievijas kanālu slēgšanu, tad varat, tak vispār aizvērt visu to LATELEKOM un citus Latvijas virszemes TV.
Satelīta uztverēji nav dārgi un lietpratēji vēl aizvien paši tos izgatavo, tīri hobija pēc, un vispār, nav nekādu problēmu arī ar satelīta pakešu "streaming", tā ka, ejiet DIRST NEPLa komunisti, KGBešņiki un čekisti kuri apvilkuši VL/TB/LNNK maskas un slēpjas aiz tām.

Atbildēt

Es

31.08.2018. 07:16

Par to Jaltas konferenci.

February 11, 1945: Joint Statement with Churchill and Stalin on the Yalta Conference: https://millercenter.org/the-presidency/presidential-speeches/february-11-1945-joint-statement-churchill-and-stalin-yalta

Kopīgajā paziņojumā - oficiālajā dokumentā Baltija diemžēl nav pieminēta.

Pocdamas konference bija par Japānu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.08.2018. 02:09

Šeit pieminētie ir baltās rases pārstāvji,
kā var būt rasu naids?

Atbildēt

Es

30.08.2018. 22:21

Reāli jau tāda pati ozabočennā kā viena otra Ždanokai līdzīgā ir arī šitā NA spalvu purinātāja. Caurām dienām dzīvo kultūras un valodas telpā, kas pašai riebj, un pa sekundēm slimīgi dokumentē, kas kur nopirdies greizi, un tagad viedokļu policiju aktivizē. Par 1109 nopietnus jautājumus uzdod pirmkārt paši amerikāņi. Krievi tos tikai atkārto.

Atbildēt

Es

30.08.2018. 22:09

Cilvēkiem ir savs viedoklis. Tante grib izrādīt varu un sodīt. Smieklīgi.

Atbildēt

Potapovs

30.08.2018. 21:23

Nacionālo kangaru bandas valdes locekļus ir jātiesā, nevis viņiem iesniegumi jāraksta.

Atbildēt

ha-ha

30.08.2018. 21:12

»

RTR forever

Vēlēšanas tuvojas un naciki atkal silda veco zupu ar "krievi nāk


Valsts ieredņi,koalīcija atklāti lobe pretvalstiskas propogandas izplatīšanu,bet šīs koalīcijas locekļi imite sašutumu,lai gan notiek organizēta,noziedzīga pretvalstiska darbība organizētā grupā,dažiem grupas locekļiem ir uzdots tēlot disidentus.Laikam jau gatavojas siltas vietiņas Vovāna sapņu impērijā par ES naudām.

Atbildēt

-āns

30.08.2018. 20:23

* Nacionālās apvienības valdes locekle

Atbildēt

švamme

30.08.2018. 20:23

"nepieļaujot sabiedrībā rasu naidu kurinošas runas.."
Autore varētu nosaukt tās rases, kas šeit it kā tiekot pretstatītas? Kā latvieši, tā krievi pieder pie vienas un tās pašas rases. Šī analfabētisma deva kaut kā novelk visu saturu (kaut daudz no tā ir pelnījis nopietnu NELPL izvērtējumu) līdz ar zemi, un NE nopietni ņemamu, tieši kaimiņu demagogu stilā.
Ļoti prasts priekšvēlēšanu paņēmiens.

Atbildēt

stalins

30.08.2018. 20:07

»

reksis

Tu krievu cūka


esmu dzirdeejis, ka visi viirieshi ir cukas.Kaapec janodala tautibas?Muslimi vispaar to uzskatiis par apvainojumu,

Atbildēt

Patiesība

30.08.2018. 19:12

Kurp patiesībā mūs ved DELFI ‘’ экскурсоводс ‘’ Domburs ? Kas patiesībā apmaksā šo ekskursiju ? Un kāpēc mēs visi braucam šai ekskursijā,nezinot uz kurieni ? Domājams to nezin arī pats ‘’Ekskursovods’’, par īsu protams bu bū , nauda un nelaimīgas kłūmes bērnībā, Taču “‘Domburu’’ patiesie vājību turētāji lieliski zin - ekskursija ved mūs uz 51% nākamajā saeimā , sasniedzot galamērki visi būs vīlušis kur nokłuvuši.
P.S. (Кроме заказщиков )

Atbildēt

stalins

30.08.2018. 19:07

»

!

pats tu skrebelētāj KLOKA


Piekritu,kloaka,bet kas jums rakstiitajaa nepatika,juus esat Solovjova fans?

Atbildēt

zīmējumā

30.08.2018. 18:42

sorosisti "kar" uz ausēm LATVJU pastalniekam-penzionāram veiksmes makaronus.

Atbildēt

stalins

30.08.2018. 18:26

Saraksts pietiekami plashs un nopietns,lai izdariitu secinajumu,ka shi uzstashanaas ir nevis "izmuldeeshanaas",bet merktieciigi sagatavota operaacija.Taalu ne katrs TV muldonja nojaushs kaapaec jaapgalvo,ka Jaltaa un Minhenee nekas slepens nenotika.Bija slepens liigums,bija.Ja suudu nekustinaatu,vinshs mazaak smirdeetu,bet Solovjova kungs nosmeerejies no augshas lidz apakshai RTR TV priekshaa taa lai visi redz.Smirdiigs naida kurinaatajs vinshs ir.
Nu bet kas tas par slepeno liigumu,tur kaut kas traks bija?Nekas ipashs .Diskreeta vienoshanaas par savstarpejas atbildiibas sektoriem peckara pasaulee.Puses uznjeemaas atbildiibu par to ,ja nacisms akal pacels galvu,tad atkal tas tiks satriekts savaa midzenii.Abas puses uzneemaas atbildiibu par sevis atbriivotajaam zemeem uz noteiktu laiku,liekas 60 gadiem.Par baltijas valstiim bija kaada nesaprashanaas ,paarpratums,bet tas nebija tik starptautiski buutiski man taa skjiet.Liigums kaa jau liigums,domaajiet tagad visi liigumi ir atklaati?Taa toreiz bija pienjemts.
Cita lieta,ka tieshi shii iemesla delj Krievijas un taas kontroleetajos meedijos gadus 16 nenorimst auroshana par "fashisma atdzimshanu"Baltijas valstiis,apmelojumi,kuudishana,starpvalstu ekonomisko un kulturas sakaru sabotazha un vienkarshi skatitaju,klausitaju,lasitaaju mulkoshana un dezinformacija.Kauna lieta ,bet daudzi Krievijas meediju darbinieki spiesti izpoldiit neadekvatas paveeles.Zheel vinjus.Bet palasiet "Vesti".Taa pati kloaaka,

Atbildēt

Vasja

30.08.2018. 17:45

Latviešu cūki atkal villojas.

Atbildēt

kode

30.08.2018. 17:30

»


Ir gan. Doždj.
Draugi tomēr jāzin, nedrīkst visu nonivelēt.

Atbildēt

lauķis

30.08.2018. 17:02

Par Solovjovu , mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Par naida kurināšanu , katram cilvēkam galva domāta domāšanai.
Manuprāt , iesnieguma galvanais motīvs ir vēlēšanu tuvums.

Atbildēt

Visdrīzāk

30.08.2018. 16:50

dura baba

Atbildēt

derdz

30.08.2018. 16:43

Visa dzīve viens riktīgs sviests, kāpēc reiz biju jauns un dumjš, bet jau vecs un gudrs, bet tāpat kā nesaprotu tā nesaprotu kāpēc uz planētas zemes ar cilvēkiem un tautām notiek šādi procesi neviens jau tā īsti nav pelnījis ka ar viņu tā notiek dēļ kaut kādiem tur tajā pusē (-ēs) idiotiem, kuri sadomā konfliktēt, piedirš dabu, utt., savādi, būs jāiesūdz Dievs tiesā jeb vairākus iesūdzēsim un piedzīsim kompensāciju, uzsēdināsim uz kredīta, atņems mantu un varu ... bet nekā nesanāks jo esam no daudz kā atkarīgi, kā no gaisa kuru elpojam un ja tā nav, tad kas notiek ar cilvēka organismu .... aizdomīgi kāpēc cilvēks neizjūt dievbijību pret augstākiem spēkiem...laikam riktīgi galvā sakāpis...jeb kā tur

Atbildēt

RTR forever

30.08.2018. 16:35

Vēlēšanas tuvojas un naciki atkal silda veco zupu ar "krievi nāk".

Atbildēt

Kurš

30.08.2018. 16:12

Nu un kur tur ,,naida,,pazimes!??? Delfos ta naida krietni vairak!!!

Atbildēt

NA, nepūlieties, nebalsosim par jums

30.08.2018. 16:07

Labāk būtu cēlusi trauksmi par sociālās bezatbildības politiku Latvijā, ekonomiski degradēto Latgali, kāpēc Latvijas partnervalstu watchdogi kā vienu no galvenajām problēmām šajā valstī nosauc politisko korupciju utt. Man pie kājas, ko tur Krievijas tv muld, viņiem par to maksā, tāpat kā maksātnespējas administratori NA, lai šie stāstītu, ka LV tieslietās viss ir kārtībā. Man pie kājas par muldēšanu kaut kādos ārzemju zombijjašikos, mani interesē, kas manās mājās notiek.

Atbildēt

hi hi

30.08.2018. 16:00

»

vecais spekulants

Neviens Latvija tos zombkanalus neslegs. Jo te ir paniskas bailes no putinistiem-stalinistiem . Kauns


kaunies,sarksti,bet tā lai visi REDZ un to dari tirgus laukumā-VAR RĪGĀ!

Atbildēt

vecais spekulants

30.08.2018. 15:52

Neviens Latvija tos zombkanalus neslegs. Jo te ir paniskas bailes no putinistiem-stalinistiem . Kauns !

Atbildēt

!

30.08.2018. 15:31

Nesaskatu nevienu nepatiesu apgalvojumu, kundzītei būtu jāgriežas pie galvas ārsta, varbūt vēl kas ir saglābjams!

Atbildēt

Mikus Ziļberšteins

30.08.2018. 15:31

Latvijā vara pieder TAUTAI un es skatīšos,klausīšos visu ko vēlos,uzspļauju uz sorosistu un nažuku "norādēm".Skatos RT,SPUTNIK,visa patiesība par ukru režīmu un diktatoru pedro grāpu Djakulu--ŠARIJ NET.LAI DZĪVO SAULES MŪŽU LATVIJAS KOSTITŪCIJA!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...