Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VID insaids

05.08.2022. 07:20

»

millers

vid lietuvā un igaunijā strādā labāk, ieņēmumi lielāki, darbinieki trīs reiz mazāk, bet mūsējā pastala tik smaida un plēšas ar otru muļķi-reiru


Ja vēl cienījamie komentētāji zinātu, kādas iekšējās instrukcijas un cilvēku iebiedēšanas shēmas cepina VID ierēdņi, lai tikai izsistu kādu lieku grasi savā kabatā. Paradoksāli, tie, kuri nekad neatzīst savas kļūdas un cenšas iebiedēt uzņēmējus un cilvēkus, balstotoies putinistiskā varas pārākuma apziņā, nevis jebkādos likumos, skaitās vislabākie darbinieki VID! Tikko mēģināsi teikt, ka kādā lietā VID nav īsti taisnība un varētu arī mēģināt klientam atvainoties, tā tu uzreiz esi "melnajā sarakstā" ar tiešu norādi uz izejas durvīm. Bet Reiris tikai blisina savas ačteles "neiejaucoties" saimnieciskajos strīdos, pat ja tie jau vairs nav ne strīdi, ne saimnieciski, bet naturāli krimināli reketieru uzbraucieni no VID puses cilvēkiem, cerot, ka tie izvēlēsies samaksāt, nevis aizstāvēties.
Pretīgākā iestāde valstī, tiešām nav iespējams sekot Igaunijas piemēram?

Atbildēt

1+

03.08.2022. 07:16

Runā ,ka kristīne uzmanīgi lasa visus komentārus, sniedz atbildes.

Atbildēt

Juris N.

01.08.2022. 21:03

Nu kā tas var būt, ka šāda nekompetenta un/vai korpuciju piesedzoša būtne joprojām ir amatā?! Un vai varat iedomāties kaut vienu privātu uzņēmumu, kurš būtu gatavs maksāt šādai personai 5,000 eur mēnesī?!

Atbildēt

kaktuss

01.08.2022. 19:14

Ai kā gribas ieslīdēt krēslā,bet laiks rit un jārušina vecas ogles....

Atbildēt

Jurčiks

01.08.2022. 17:16

»

Valters

Kā ar zagļiem vidā, kurus piesedz


Lai nu kas, bet FM ir labāk par visu informēta nekā Jaunzeme. VID vadības 2. ešelonā ir tādi labi ziņu pienesēji kā VDK laikos. Un ne tikai uz FM, bet arī uz KNAB un VDD. Ir tur tāda ziņotāju “ģimenīte”

Atbildēt

Dace

01.08.2022. 14:25

2020g.maijā masu mēdijos izskanēja informacija par to ,ka VID darbinieks Knoks bija informējis Jaunzemi pār nelikumībām ,kas notiek viņas drauga Ābola nodaļā t.i.mahinacijas ar aizturētām cigaretēm. Informētājs uzreiz tika sodīts, samazinot amatā un parceļot uz Ābola nodaļu. Tas nav vienīgais gadījums, kad Jaunzeme un viņas padotie slēpj nopietnus noziegumus VID. Kur tagad Abols?..Atbildēt

vice

01.08.2022. 14:12

Latvijā NAV sabiedrisko mediju!

Atbildēt

Kā man patīk

01.08.2022. 13:08

Pēc dažiem komentāriem var redzēt, ka pati Jaunzeme un viņas plikpaurainais pamuļķis Vaivars ļoti uztraucas par šiem rakstiem, kur tiek parādīta patiesā - dumjā Jaunzemes seja, un cītīgi cenšas pagriezt šo informāciju tā, it kā kaut kādi spēki cīnītos pret viņu :)
It kā no tā mainītos fakts, ka Jaunzeme ir nekompetenta ieliktene.

Atbildēt

Valter!

01.08.2022. 11:59

»

Valters

Kā ar zagļiem vidā, kurus piesedz


Lūdzu, pastāsti arī tautai!

Atbildēt

Podinš

01.08.2022. 11:57

Ādmini neviens neaiztiks, jo vinai labas biznesa attiecibas ar Prusaku gimeni.

Atbildēt

Prieks

01.08.2022. 11:11

Pareizs šeit virsraksts PIETIEK MELOT. Atkal un atkal ... viens un tas pats.

Atbildēt

Valters

01.08.2022. 10:48

Kā ar zagļiem vidā, kurus piesedz
laukuzeme ar podu un insekti. Turpina darboties. No FMinistra tiek slēpta patiesa situacija, kas notiek vidā.

Atbildēt

Tante no laukiem

01.08.2022. 10:39

»

Mums jau neko nekad nestāsta.

Kas, piemēram, notiek ar Kaņepa bandu? Vēl aizvien “sēž” vai jau attaisnoti. Kaitina, ka presē vienmēr saceļ ažiotāžu, tad noklust it kā nekas nebūtu bijis


Nu vids tev kaut ko izstāstīs, kad viņus sāks prese čakarēt, ka neko nedara - uzreiz būs ziņa, ka finanšu policija pirms 3 mēnešiem aizturējusi organizētu ogotāju un sēņotāju bandu no 2 tantēm, kas valstij nodarījusi miljoniem lielus zaudējumus (summa vēl tiek precizēta), izņemtas 2 6 nikijas un divi velosipēdi, kas bija speciāli aprīkoti ar groziņiem, bet sīkāka informācija izmeklēšanas interesēs netiks sniegta...

Atbildēt

Mums jau neko nekad nestāsta.

01.08.2022. 10:16

Kas, piemēram, notiek ar Kaņepa bandu? Vēl aizvien “sēž” vai jau attaisnoti. Kaitina, ka presē vienmēr saceļ ažiotāžu, tad noklust it kā nekas nebūtu bijis.

Atbildēt

VAU

01.08.2022. 10:12

vai pie šīs iestādes ir zovtoblakitnijs prapors,nē nu trakas lietas papuajaungvinejā.

Atbildēt

millers

01.08.2022. 06:08

vid lietuvā un igaunijā strādā labāk, ieņēmumi lielāki, darbinieki trīs reiz mazāk, bet mūsējā pastala tik smaida un plēšas ar otru muļķi-reiru

Atbildēt

lauķis

01.08.2022. 05:42

»

Domāju

Ja jau gribētu, tad varētu padzīt un ar pulkvežiem Maskavas braucējiem, jeb iespundēt psihuškā


Tā padauza tur ielikta lai aitas šūmētos par viņu bet nedomātu par tiem kas un kāpēc to padauzu tur ielika.Ir taču acīmredzami ka kolonijas pārvaldniekus apmierina šī situācija,loģiski saprotams ka tieši tādi ir saimnieka rīkojumi.

Atbildēt

Tā viš i...

01.08.2022. 05:17

Nu bet VID ģenerāldirektores amats taču ir tāds, kas uzliek par pienākumu kalpot valdošajai huntai. Ne jau Jaunzeme ir tā, kas organizē mūsu valsts izzagšanu un izsaimniekošanu. Viņa ir tikai viena no izpildītājiem. Laba, paklausīga izpildītāja. Tie, kas to visu organizē ir cita līmeņa cilvēki. Pateicoties viņiem tādas jaunzemes un jaunzemi ir salikti visos svarīgākajos valsts amatos. Tikai tā var funkcionēt šī noziedzīgā sistēma.

Atbildēt

Jurčiks

01.08.2022. 02:49

Cik var vienas un tās pašas muļķības rakstīt? Izskatās, ka nekompetents jeb stulbs ir raksta autors. VID mafija ar viskija ģīmi un viņa draugaļu priekšgalā taisa rebes un provokācijas, jo Jaunzeme nav savējā un ir daudz par naivu, lai saprastu, kā viņu šie čakarē. Varbūt, ka tieši naivums Jaunzemi paglābj, jo adekvāts vadītājs to midzeni būtu iztrenkājis un kaut kur noteikti pieļautu juridisku kļūdu, kura neizbēgami maksātu viņai amatu. Un Jaunzemes dēļ jau nu valdības stabilitāte gan nevar būt apdraudēta. Ja būtu bijis mērķis noņemt, sen būtu noņemta. Pašam reiram šī naivule ir izdevīga, bet pēdējā ministrēšanas brīdī varēs no viņas atbrīvoties un ielikt visās nozīmēs ļoooti gribošu un varošu citu blondīni, bet no iekšējās mafijas, kura tad būtu reiram un viņa sulaiņiem visu mūžu attiecīgi pateicīga

Atbildēt

Haralds Kalns

31.07.2022. 20:27

Valsts pārvaldē viss korekti saskaņots un dokumenti v porjadke- pēc labākajiem attīstīto valstu paraugiem, neskatoties uz nepārtrauktiem bombardēšanas draudiem!

Atbildēt

Neaptveramas

31.07.2022. 20:11

lietas notiek Valsts iestādēs!Kur skaties,tur cūcības.Muita taču ir Valsts robeža,kas svēti jāsargā!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.07.2022. 19:22

Lai ēdas un rīko dienesta pārbaudes! Mazāk pilsoņus čakarēs, jo nebūs laika. Jārisina iekšējās problēmas, sekojoši jo nekompetentāka ir Jaunzeme vai kāds cits, jo labāk.

Atbildēt

Domāju

31.07.2022. 19:04

Ja jau gribētu, tad varētu padzīt un ar pulkvežiem Maskavas braucējiem, jeb iespundēt psihuškā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft