Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rankop

22.03.2023. 13:52

nice

Atbildēt

Egīla k-gs !

21.03.2023. 12:18

...tam vienīg., kurš mans vienaudzis !...vēl ir laiks likumdevējam ierosināt //citu bazāru//, proti NULLES DEKLARĀCIJU vismaz no 1. janvāra !?....pāreijais jau IR ŠTRUNTA DETAĻAS !!!

Atbildēt

nu, lūk (vot)

21.03.2023. 06:49

VID ģendirektrīte, ierotējot amatā (izskatās, ka patiesi vēlaties PIEBEIGT KORUPCIJU ŠAJĀ SMIRDOŠAJĀ MISKASTĒ ?!...) elementāri vajadzēja //iepazīties // ar personāldaļas PAGĀTNI, NĀKOTNI TAGADNĒ, tad rūpīgi izpētīt KNAB-ā ESOŠĀS tel. sar. u.t.t.-TAD būtu daudz vieglāk tikt galā ar Jūsu pers. nāvīgajiem ienaidn....!?

Atbildēt

Kramers

21.03.2023. 05:10

Uģis Stipnieks apmaksa Rododendra pasutijumus

Atbildēt

un protams

20.03.2023. 14:00

»

Valdis

Jelgava roka roku mazga un ta jau gadus 20


...Jelgava roka roku mazga un ta jau gadus 20!!!
Visu ko nevar Riga sakartot karto Jelgava!!!...
____________________________
Ka Valdis to visu labi zina, bet nez kapēc klusē un neko nedara. Kapēc????Kas to zina?

Atbildēt

JKL

20.03.2023. 13:58

To sauc par ruskii mir biznesu....Tā tas te jau iegājies no okupacijas laikiem...

Atbildēt

JHON

20.03.2023. 09:13

I’m using an online business opportunity I heard about and I’ve made such great money. It’s really user friendly and I’m just so happy that I found out about it. Here’s what I do.

For more details visit————————➤𝐖𝐰𝐰.𝐣𝐨𝐢𝐧.𝐡𝐢𝐫𝐢𝐧𝐠𝟗.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Haralds Kalns

20.03.2023. 08:47

Ak, tu sučka, negribi dot man pienākošos atlīdzību - tad nu matīsi, kur vēži ziemo, jeb Makars teļus gana!

Atbildēt

Valdis

19.03.2023. 23:24

»

Laulenis

Ar nepacietību gaidīšu Leilas Dundures un tās vīra tiesneša aprakstu par ienākumiem un izdevumiem. Tas varētu būt interesanti. Domāju, ka Serdjukas uzdzīve ar parādīsies portālā


Jelgava roka roku mazga un ta jau gadus 20!!!
Visu ko nevar Riga sakartot karto Jelgava!!!
Korupcijas pereklis!Tur visi torgasi gan polici un Vid gan prokurori un tiesas!!
Par Jelgavas policiju un vinu stelem var gramtas rakstit!!!

Atbildēt

Laulenis

19.03.2023. 22:58

Ar nepacietību gaidīšu Leilas Dundures un tās vīra tiesneša aprakstu par ienākumiem un izdevumiem. Tas varētu būt interesanti. Domāju, ka Serdjukas uzdzīve ar parādīsies portālā.

Atbildēt

plānprātiņš Bb

19.03.2023. 22:46

»

ha

Tev žetons no kāla, kļūdu, pārrakstīšanos atradi


Sanitārs nekopjas. Man jau daudz jaunu pļutku ipildījušās.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam Bb

19.03.2023. 22:45

»

Durkas pļutkas

plānprātība


Kas arī bija jāpierāda: VDD ir darbs atradies pat pensionāram plānprātiņam Bb - "septiņdesmitajos un astoņdesmitajos VDK savervētajam stukačam un provokatoram, virzītam un tālu tikušam" tukšdirsējam un noderīgajam idiotam.

Galvenais demences invalīda plānprātiņa Bb uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas.

Atbildēt

nevarēju saprast

19.03.2023. 19:16

»

Sasmējos

“ Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt...


Kāpēc tas Vonsovičs ir tik auksts.Laikam tālab,ka okupētajā Latvijā strādāja aukstākajā tiesā.labi,ka nav saaukstējies.

Atbildēt

Roksana

19.03.2023. 18:59

Divaini kā nav pieminēta Karinas māsa, Roksana Serdjuka - kura tieši ir vid prokurore.. Intereses konflikta nav, personas un darba jautājumi nav atrisināmi viens otrai. VID ir ģīmenes uzņēmums!

Atbildēt

viss ir vienkārši

19.03.2023. 18:50

»

viss ir vienkārši

P.S...


P.P.S. Cita starpā (kā jau iepriekš proponēts) - ir ienākusies zināma privātpieredze aktuālajā tematikā (konkrēta "saimnieciska" krim.lieta VID FPP rupji falsificētā shēmojumā, viens no "lietā" apzināti pretlikumīgi ieshēmotajiem "izstrādes figurantiem" GRĀMATVEDIS) - 14+ gadus ilgtspējīga / atbilstoši apjomīga proaktīva pieredze (t.sk. arī saistībā ar konkrētā "izstrādes figuranta" atbalstu jebkurā iespējamajā izpratnē / izpausmē / aspektā) + simtiem lpp. aizstāvības dokumentu izstrāde u.t.t. Nav izslēdzams, ka zināmiem nosacījumiem izpildoties, varētu izrādīties aktuāla gana lietderīga (abpusēji interesanta) "pieredzes apmaiņa". Katrā ziņā, būs interesanti "pamonitorēt" šādu situāciju kaut vai no "skatītāju zāles".

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

19.03.2023. 18:39

Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī. Tikai es jau sen vairs nekad neko neatceros, nevienu vairs nepazīstu un galīgi neko nejēdzu – tā ir mana neizbēgamā karma, demences bloķētā invalīda plānprātiņa Bb liktenis sliktenis.

Vienīgais uz ko vēl esu spējīks, kā huntas varas kolabarants un drošuma dienestu savervēts ietekmes agents ar segvardu "plānprātiņš Bb", noderīgais idiotc, stukačš un provakātors - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīgā lūzēra problēmas un tamlīdzīgās bezvērtīgās drazas.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Pļūtīzers plānprātiņš Bb izgāžas, kā prot!

Atbildēt

Durkas pļutka zin

19.03.2023. 18:37

»

viss ir vienkārši

P.S...


labi! Kā vecs milicis!

Atbildēt

MMM

19.03.2023. 18:34

»

vai tad tas jau nav noskaidrots

kas ir VID piesegtais tā saucamais "valsts noslēpums"?! Vienotības un NA galveno vadoņu šeptes un naudas kontu lielumi


Abus viesstrādniekus ir fiksi jāsašņorē un jāutilizē! Jo šiem pakaļas sāk svilt un šie var paraut pēdu! Piķis ir sarausts jau pietiekami!

Atbildēt

viss ir vienkārši

19.03.2023. 18:21

»

nesmīdini mani

Mēs dažādās "dimensijās"-- Jūs grāmatu varoņos, es reālajā dzīvē uz Latvijas zemes


Taml. prasti demagoģiska "komunikācija" neinteresē, absolūti.

Atbildēt

viss ir vienkārši

19.03.2023. 18:16

»

nesmīdini tautu

Pasūtījuma galdā visam jābūt sarakstītam, lai varētu dot prokuratūrai un tālāk uz tiesu, bez juridiskām kļūdām, jo tiesa uzšo sarakstījumu ceļ apsūdzību. Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt


P.S.

"...jo tiesa uzšo sarakstījumu ceļ apsūdzību."
________________

Saskaņā ar LIKUMU - tiesa "neceļ" un neuztur apsūdzību - to dara prokurors jeb "valsts" pārstāvis. Pašreizējā "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMAS pamatshēmojumā tiesai ir iedalīta "referenta" loma jeb funkcija - drukāt tādus "spriedumus", kas atbilst katrai konkrētai "lietas" falsifikācijai / "adaptētajai" shēmai (skat.iepr.). Protams - NEATKARĪGI no Likuma, PATIESĀS "lietu kārtības" & pierādījumiem, "izstrādes figurantu" likumīgajām tiesībām un taml. "muļķībām".

Atbildēt

nesmīdini mani

19.03.2023. 18:12

»

viss ir vienkārši

Kāds aizkustinošs naivums...


Mēs dažādās "dimensijās"-- Jūs grāmatu varoņos, es reālajā dzīvē uz Latvijas zemes.

Atbildēt

vai tad tas jau nav noskaidrots

19.03.2023. 18:12

kas ir VID piesegtais tā saucamais "valsts noslēpums"?! Vienotības un NA galveno vadoņu šeptes un naudas kontu lielumi!

Atbildēt

viss ir vienkārši

19.03.2023. 17:59

»

nesmīdini tautu

Pasūtījuma galdā visam jābūt sarakstītam, lai varētu dot prokuratūrai un tālāk uz tiesu, bez juridiskām kļūdām, jo tiesa uzšo sarakstījumu ceļ apsūdzību. Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt


Kāds aizkustinošs naivums...;)

Lai sashēmotu un apzināti pretlikumīgi falsificētu "lietas" (civ./adm./krim. - nav starpības) šīs pašreizējās "rietumdeŗmokrātisko virsvērtību valsts" krampjaini agonējošajā "tiesiskuma ķēķī", ir jābūt tikai attiecīgai konkrētai situācijai "adaptētai" shēmai, kas atbilst "ķēķa SISTĒMAS pamatprincipiem - un nekam citam.

Nekam nav jābūt "sarakstītam bez juridiskām kļūdām" vai jebkurā citā ziņā likumīgam, juridiski & pēc būtības adekvātam u.t.t. - galvenais un faktiski vienīgais kritērijs "lietu" falsifikācijai ir jebkuras konkrētās shēmas atbilstība "ķēķa tiesībsargājošās" SISTĒMAS principiālajiem pamatuzstādījumiem jeb shēmošanas "vadlīnijām".

Atbildēt

gaišzilais sapnis

19.03.2023. 17:53

Vai tas visvarenais Lpsr kolaborants Vonsovičs nevarētu uzrakstīt iesniegumu kādai instancei,lai tā rūpīgi izmeklē Levita mātes "melus",ko viņa stāstīja savam vecākajam dēlam,ka viņa esot bijusi izsūtāmo sarakstos.Lapsas kungs sašutis par Levitu meliem,jo tās Ingeborgas tur neesot,tālab ļoti satraukti klaigā jūtūbē,ka Levits samaksājis Nacionālās enciklopēdijas galvenajam redaktoram,lai tā grāmata melotu.Vai tad tā ingeorga tad,kad izsūtīja viņas māti,vecmāmiņu un mātes vīru nevarēja vienā mierā aizcilpot uz čeku un pajautāt,vai viņa ir vai nav jāizved?Tā,lai būtu skaidrība,pusmāsiņas dvīnītes taču izveda.Kas tā par dīvainu melīgu sievieti,kas melo dēlam un slavenajam detektīvam Lapsai.Un dēls dabū maksāt redaktoram.Un,ja detektīva Lapsas nebūtu,kā mēs zinātu,ka tie Leviti mums melo?Nekā mēs nezinātu.Viņas nav sarakstos,bet viņa melo,ka laikam tomēr ir,ka ,drošs paliek bailīgs.Un dēls melo un redaktors melo.To vajag izmeklēt,lai atmaskotu melīgo valstgribi un vēl melīgāko enciklopēdistu.

Atbildēt

smaids

19.03.2023. 17:50

»

Sasmējos

“ Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt...


Prokurors tur ir liekais, ja nav tiesnesim radinieks, jeb labs draugs, un ar daudziem tiesnešiem, sevišķi provincēs, tas neies, jo uz tiesas lēmuma paliek tikai tiesneša vārds, uzvārds, lieta aiziet arhīvā uz gadiem 30.

Atbildēt

Ko tad ekonomē Ekonomiskā policija?

19.03.2023. 17:46

»

smaids caur asarām

Ekonomiskā policijā nemāk uzrakstīt "papīrus", pašam jāiesniedz. Jums nav bijusi saskarsme ar šīm lietām


Policija ekonomikā pārsvarā ir analfabēti, tāpēc cenšas nepieņemt civilstrīdus.

Policijai patīk ēst, dzert, maukoties un nodarboties ar sportu - kā jau “spēka struktūrai.”

Vispār ne tikai policija, bet Saeima nespēj apsteigt laiku likumdošanas jomā, jo laiks rada jaunas iespējas visiem.

Atbildēt

smaids caur asarām

19.03.2023. 17:41

»

Sasmējos

Jo tieši tā, kā Jūs, domā vairums lētticīgo vientiesīšu


Ekonomiskā policijā nemāk uzrakstīt "papīrus", pašam jāiesniedz. Jums nav bijusi saskarsme ar šīm lietām.
Jūs domājat, kā agrākajos laikos, tagad tā nav.

Atbildēt

Sasmējos

19.03.2023. 17:39

»

nesmīdini tautu

Pasūtījuma galdā visam jābūt sarakstītam, lai varētu dot prokuratūrai un tālāk uz tiesu, bez juridiskām kļūdām, jo tiesa uzšo sarakstījumu ceļ apsūdzību. Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt


“ Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt.”

Vonsovičs ar kāju atsper visu tiesnešu durvis. Vispirms visi visu sarunā - prokurors, tiesnesis un advokāds, jo zvērināts advokāts pilda ģenerālprokurora uzdevumus.

Tā un tā - vainīgaus nožēlo, piekrīt sodam tādam un tādam.

Tiesas sēde var būt pat saīsinātā veidā.

Citreiz ir pretrunas, vai vajadzīgs šovs, vainīgais lavierē…

Viss beidzas ar galīgo nolēmumu. Pēc gadiem vai uzreiz.

Atbildēt

Sasmējos

19.03.2023. 17:34

»

nesmīdini tautu

Pasūtījuma galdā visam jābūt sarakstītam, lai varētu dot prokuratūrai un tālāk uz tiesu, bez juridiskām kļūdām, jo tiesa uzšo sarakstījumu ceļ apsūdzību. Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt


Jo tieši tā, kā Jūs, domā vairums lētticīgo vientiesīšu.

Sasmējos, jo kas tad kontrolē tiesnešus un prokurorus? Tur savs iekšējais standarts - pamatā visu sarunā mutvārdos, papīrys auzpilda korekti pēc tam.

Atbildēt

Aha! Par sevi!

19.03.2023. 17:31

»

Pēc raksta izlasīšanas sasmējies

par sevi


Kad safabricēju un teicu, ka es to izdarīju, prokurors man aizrādīja, jo tikai viņš to varot izdarīt.

Ar safabricēšanu nopelnīju. Izmainīju tetitoriālo plānojumu par labu sev pirms to apstiprināja ministrijā.

Var, prot. Smieklīgi vuenkārši. Pat primitīvi.

Atbildēt

nesmīdini tautu

19.03.2023. 17:27

»

VID konsultēja, ka ar anonīmu informāciju nepietiek

Protams, jo, lai ierosinātu (vai safabricētu) kriminālprocesu jābūt konkrētas personas iesniegumiem ar kaut kādiem neskaidriem faktiem, ko sniedz konkrēta persona. Tomēr tas nenozīmē, ka aizdomas nekristu uz pašu šo personu, jo prokuriram svarīgi, lai ir notiesājošs spriedums vispār ar konfiskāciju ...


Pasūtījuma galdā visam jābūt sarakstītam, lai varētu dot prokuratūrai un tālāk uz tiesu, bez juridiskām kļūdām, jo tiesa uzšo sarakstījumu ceļ apsūdzību. Tāpēc Vonsoviča kungam viss iet gludi, jo viņš, kā LPSR Aukstākās tiesas tiesnesis labi zin, ko un kā sarakstīt.

Atbildēt

VID konsultēja, ka ar anonīmu informāciju nepietiek

19.03.2023. 17:11

»

Šeit norādīts viens no caurumiem normatīvajā regulējumā, kad iesniegumus pieņem no jebkura un neierobežotā daudzumā...


Protams, jo, lai ierosinātu (vai safabricētu) kriminālprocesu jābūt konkrētas personas iesniegumiem ar kaut kādiem neskaidriem faktiem, ko sniedz konkrēta persona. Tomēr tas nenozīmē, ka aizdomas nekristu uz pašu šo personu, jo prokuriram svarīgi, lai ir notiesājošs spriedums vispār ar konfiskāciju valsts labā.

Kā faktiski notiek pasūtījuma lietas? Iesniegumu uzraksta policijas ziņotājs, bez fakttiem un kāda satura. Ir tikai personas dati un paraksts. Pat nav datuma.

Ar šādu iesniegumu uzsāk izsekošanas, un vēlāk kratīšanas saziņā ar izmeklēšanas tiesnesi, visiem vienojoties mutvārdos, jka faktus, kas dod pamatu kratīšanai ierakstīs iesniegumā pēc kratīšanas, jo katram kaut ko var atrast vai piešūt, vai pats izbīlī liecina pret sevi.

To vsu piesedz AT pr-js vai cita augsta amatpersona “kā izņēmuma gadījumu valsts drošības interesēs”. Lieta noslepenota. Policijas ziņotāja iesnieguma personas dati noslepenoti arī lietā, kas vēlāk pieejama procesā iesaistītajiem pēc tiesas nolēmuma.

Domāju, ka aptuveni tā safabricēja lietu pret L. Lapsu un J. Liepnieku. Nonākot faktiem publiskā telpā, ar Vonsoviča šovu de facto raidījumā nostiprināja Endo Lapsu kā personu, pret kuru “uz aizdomu pamata” sākts kriminālprocess.

Endo Lapsas lietā stauss nav noteikts L. Lapsam un J. Liepniekam. Hunta joprojām meklē “da jebko” pret viņiem.

Atbildēt

Mūdzis

19.03.2023. 16:58

»

jautājums Mūdzim-Cirvim

Tu jau ieKNĀBi? Garšoja


Palecies un knāb vēlreiz. :)

Atbildēt

Sadomājos

19.03.2023. 16:56

»

Šeit norādīts viens no caurumiem normatīvajā regulējumā, kad iesniegumus pieņem no jebkura un neierobežotā daudzumā...


Tautā par pasūtījumu galdu visu laiku sauca ekonomisko policiju, kur arī Vonsoviča kungs veica sev vajadzīgos pasūtījumus, bet šeit runa ir par pasūtījumu galdu VIDā. Ja Latvijā ir pulka pasūtījuma galdu, tad vajadzētu viņus nummurēt, lai parastajam cilvēkam nejauktu prātu!

Atbildēt

jautājums Mūdzim-Cirvim

19.03.2023. 16:54

»

Mūdzis

Knāb sūdā


Tu jau ieKNĀBi? Garšoja?

Atbildēt

19.03.2023. 16:48

Šeit norādīts viens no caurumiem normatīvajā regulējumā, kad iesniegumus pieņem no jebkura un neierobežotā daudzumā.
Tad nu arī izmanto tādus, kā Rododendrs&Plaudis , no kuriem ne tikai pieņem viņu parakstītus iesniegumus, bet arī tos pat izmeklē, lai gan šādi iesniegumu 'parakstītāji' noteikti labi zināmi un ar iesnieguma saturu tiem nav ne sakara, ne arī izpratnes. Bet par naudu parakstīs jebko.
Tāds pats iesniegumu 'parakstītājs' ir Lapsa. No viņa laikam arī pieņem jebko un bez ierobežojumiem, tā kā ir tāds pats pasūtījuma galda izmantotājs.
Taču beigās pats Lapsa nokļuva tur, kur centās sūtīt citus - pasūtījuma galda nagos. Par viņu uzrakstīja Vonsovičs. Tā kā zeme ir apaļa un pats Lapsa tagad izbauda pasūtījuma galda nedarbus. Bet jebkura pieredze bagātina.

Atbildēt

Sadomājos

19.03.2023. 16:32

Ja VID ir pasūtījumu galds, tad par pasūtījumu ir jāmaksā nauda! Vai Jaunzemes pasūtījumu galds maksā nodokļus no peļņas? Vai pasūtījumi ir aplikti ar PVN? Vai akcīzes nodoklis arī Jaunzemei jāmaksā? Akcīzes nodokli varētu arī piemērot, jo nekur pasaulē VID nav pasūtījumu galds, tas tikai LV ir.
Tāpat, kur ir nopublicēta takse par pasūtījumu? Negribās jau pārmaksāt un par maz dot arī nebūs solīdi. Gribētos zināt arī kam dot, un vai ar bankas karti arī var norēkināties? Vai darījumu var likt firmas izdevumos? Protams, ja VID pasūtījumu galds dod čekus! Domāju, ka VIDā vajadzētu būt viss sakārtots un čekus dod.

Atbildēt

VID shēmotājiem šīs privilēģijas piešķir likumdošana

19.03.2023. 16:20

»

Mūdzis

Pļūtiet.com lasītāj kā izskatās ir pietiekoši tuvu tai krimināllietai bijis, ja ja zin visādas detaļas. Atliek cerēt, ka viņs nav aizrāvies, un ka viņs netiks notiesats par nepubliskojamu ziņu izpaušanu


VID operatīvie dienesti strādā, lai konfiscētu par labu valstij. Var rakt un var nerakt. Nerok, ja dod “uz ķepu”. Vai rok vajadzīgajā virzienā, saņemot VID algu un kafejnīcā zem galda. Jaunzemei mēnešalga 8000 €. Kā gan neshēmot? Tāpat saņems 8000 €.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...