Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Ievas Nikoletas Dāboliņas pēdējā vēstule Pilsoniskās savienības biedriem

Vakar par saviem uzskatiem no Pilsoniskās savienības izslēgtā I.N.Dāboliņa
09.11.2010.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alex

09.11.2010. 18:21

"Ir gadījumi, kad krievu kolonistu pēcnācēji pierāda, ka ir uzticības un pat mīlestības cienīgi. Piemēram, jauna krievu ģimene, kas Jāņu naktī radītu meitiņu nosaukuši par Līgu, ar latviešiem konsekventi runā latviski un vēl bez visa tā, pamazām ietērpjas latviešu tautas tērpos, lai kārtīgi varētu svinēt visus mūsu svētkus. Kaut vairāk tādu būtu!"

Hahaha!!!))) ļoti smieklīgi)) Autore ir bezcerīgi slima)) Pastastīšu, kas bija vēlēšanās oktobrī: tātad, vēleš. iecirknis, Purvciems, Rīga. Rindā priekšā stāv jaunā sieviete ar maziņu meitu un saka viņai (man to stastīja paziņa, tāpēc tikai apmēram): "Mēs tagad balsosim, lai okupanti netiktu valdībā. Vai tu zini, kas ir okupanti?" Meitene: "Nē". Mamma: "Nu tad es tev pastastīšu - okupanti ir tādi slikti cilvēki, kas šeit atbrauca..." utt
nu var vēl saprast tos vecos cilvēkus, kuri daudz sliktu nodzīvoja, bet...

Tāgad kļuva skaidrs, ka šo naidu pret krieviem daži jebanutie uz visu galvu lavieši (un pat jaunas sievietes!!) nodod jaunajai paaudzei (mazajam bērniņam) - tas ir briesmīgi.

Atbildēt

aivarsz

09.11.2010. 17:40

neesmu PS biedrs,nezinu,neesmu lasiijis vinju statuutus... droshi ,ka taada partijaa nestashos,izlasot sho rakstu... par KO no PS tiek izsleegta Daabolinjas k-dze? Izskataas,ka pareizaakais buutu bijis shaadu "AKCIJU" nesagaidiit bet pashai IZSTAATIES no taadas partijasa!-taa nav Juusu cieniiga!

Atbildēt

Steiner

09.11.2010. 16:31

Arī gribu izteikt visu cieņu I. N. Dāboliņai, kura tikai un vienīgi pauž lielas latviešu tautas daļas viedokli. Vēlreiz - visu cieņu.

Atbildēt

Muntis

09.11.2010. 16:04

Ieva Nikoleta Dāboliņa jau agrāk bija Visu Latvijai! biedre.

Atbildēt

Ināra

09.11.2010. 15:57

Arī es saku - visu cieņu, Dāboliņas kundzei!

Atbildēt

AG

09.11.2010. 15:54

NESAPROTU, KO TĀDS SAKARĪGS CILVĒKS KĀ IEVA MEKLĒJA CIONISTU-PDERASTU PARTIJĀ "PS"?

Atbildēt

nils

09.11.2010. 15:44

Dāboliņas kundzei ,visu cieņu.
bet viss vēl ir priekšā, jo šie uzskati sakrīt ar Visu Latvijai, kas ir lielākais nākotnes spēks!
VL būtu laiks aicināt Dāboliņu savās rindās!

Atbildēt

.

09.11.2010. 14:25

Es neprasītu no kāda holokaustu pārcietuša un izdzīvojuša ebreju ārsta spējas braukt uz Vāciju un ārstēt vācu neonacistus. Mēs visi esam tikai cilvēki

Atbildēt

Givi

09.11.2010. 12:43

Dāboliņas kundzei ir taisnība vienā jautājumā -
Latvijā dzīvojošie krievi ir dažādi - ir krievi, kas ienist Latviju un latviešus un ir krievi, kas jau sen neatdala sevi no Latvijas un latviešiem, ciena latviešu kultūru, tradicijas, pārvalda latviešu valodu u.t.t.
VL/TB/DNNL un PS liek visus krievus vienā kaktā, līdz ar ko traucē krievu integracijas procesam Latvijā.
Šō domu, ka krievi ir dažādi PS biedri viņai nepiedeva un izslēdza no partijas.

Nepiekritu Dāboliņas kundzes teiktam, ka ir latviešu vēsture un ir krievu vēsture.
Vēsture ir konkrētu notikumu kopums, kas ir tāds, kāds viņš ir un ir atsevišķo indivīdu vai individu grupu šo notikumu subjektivais vērtējums.
Jāmeklē nevis to, kas mūs šķir, bet to, kas mūs vieno.
Piemēram, lielākā Latvijā dzīvojošo krievu nenoliedz, ka Latvija 1940.gadā prettiesiski zaudēja neatkarību.
Tās ir vienojošs faktors.
Krievi šobrīd nav gatavi pateikt, ka tā bija okupacija un sauc to par inkorporaciju - atstāsim to zinātnieku rokās, lai tie izskata to no visām pusēm un atrod to abas kopienas vienojošo.

Iesaku veikt šādu eksperimentu: paņemt aplikāciju papīra lapu, kurai viena puse ir balta, bet otrā ir krāsaina, nostādam divus cilvēkus vienu pretim otrām un parādam abiem šo lapu tā, lai katrs redzētu tikai vienu pusi un pajautāsim - kādā krāsā ir šīs papīrs. Abu cilvēku viedokli būs atšķirīgi, jo viņi redz tikai vienu pusi.

Kad latvieši saks skatīties uz visu no krievu puses, bet krievi - no latviešu puses, tad mēs saksim normāli dzīvot.

Atbildēt

Andris

09.11.2010. 12:38

Mēs jau varam izlikties, ka viss ir kartība, bet nav kartība. Nemānīsim sevi. Patiesība visa Eiropa sevi māna ,mēģinādama uztiept cilvēkiem multikulturālas pasaules modēli, kam ar realitāti maz sakara. Pajautājiet, kāpēc Nīderlande un cita ES valstīs uzviļņo nacionālisms. Tā ir cilvēku pretreākcija globalizācijai, kosmopolitīsma ideoloģijai. Mūsu pašmāju liberāļi mums mēģina skalot smadzenes, sakot, ka nacionālisms ir noiets etaps, ka tas ir kaut kas slikts.

Atbildēt

Andris

09.11.2010. 12:15

Par okupāciju ir pamats runāt. Un vēl jāruna arī par uzvarētāju kara noziegumiem(ASV, Britu imperijas, sarkana cara Staļina pārvaldītas PSRS)Otraja pasaules kara.

Atbildēt

nicky

09.11.2010. 12:12

Slimas kuces murgi rudens vētrainajā naktī. Sēdiet savā pasaules salašņu sapņu zemē un turiet savas slienainās mēles aiz retajiem zobiem. Es simtreiz labāk kārtoju darīšanas ar krieviem, nekā ar suņiem, kas rej latviski, bet kož latvi-amerikāniski.

Atbildēt

Andris

09.11.2010. 12:11

Uzvaretāju vēsture ir reliģija.

Atbildēt

Aleksandrs Kiršteins

09.11.2010. 12:10

Ja jau labie krievi, kā te daži domā, būtu runājuši latviski un Jāņos staigājuši latviešu tautas tērpos, problēmu nebūtu. Jautājums pamuļķajiem liberāļiem, kas tie tādi, kas piesārņo Latvijas vidi ar svešu valodu, uzskatiem un savu lojalitāti Krievijai, kuras vadoņi un arī iedzīvotāji ne nieka nav nožēlojusi par saviem nodarījumiem Latvijai?
Un kas gAN slikts, ja latvietis godīgi pasaka, ka negrib dzīvot kopā ne ar okupantiem, ne viņu pēcnācējiem.

Atbildēt

Nellija > Armands

09.11.2010. 11:55

Man gan asociējas ar vārdu "okupants" šie Latvijas neatkarībai naidīgie iebraucēji. Viņi IR CIVILPKUPANTI (tā varbūt būtu pareizāk teikt). Nav nozīmes tam, ka viņi paši to neatzīst vai neapzinās. Fakts paliek fakts.

Atbildēt

nazis

09.11.2010. 11:50

VL! vajadzeetu izteikt piedaavaajumu Nikoletai. Tikai taadi kadri noderees Jaunaas Latvijas celtnieciibaa, kas visticamaak saaaksies peec naakoshajaam veeleeshanaam, kad MK veidos tieshi VL!

Atbildēt

Jānis Derums

09.11.2010. 11:35

Visu cieņu Tev Nikoleta! Pilsoniskā savienība ir rīkojusies nodevīgi gan pret latviešu patriotu Sluci,kurš jau ilgus gadus atbalsta latviešu patriotus, gan pret Tevi. Kauns par latviešu politiķiem , kuri nelietīgi izmanto trimdas latviešus, kad vajag naudu, bet aizmirst viņus konflikta brīdī.

Atbildēt

who cares=> Alma

09.11.2010. 11:15

"Viņi, lielākais vairums, nav spējīgi un negrib izprast Latvijas vēsturi tādu, kādu to redzam mēs."
===
Ir tāda neliela nelaime, ka vēsture LV (un lielākajā daļā Austrumeiropas) nav zinātne, bet ir reliģija - emocionālas vērtības/ievirzes pamainīt ir grūtāk.

Ir vairāk jārunā un nejau ar sevi, kā piemums pieņemts.

Atbildēt

who cares

09.11.2010. 11:13

"nošķirot savus krievu tautības klases vai kursa biedrus [...] no treniņbiksēs tērptajiem krievu šovinistiem ielās."
===
:) Man gan liekas, ka "treniņbiksēs tērptie" līdz reālam šovinismam īsti nevelk - ar politiku nenodarbojas un "močī" drīzāk jebkādus citādos (tostarp "krievu tautības klases vai kursa biedrus"), nevis ūberīpaši latviešus.

Atbildēt

Alma

09.11.2010. 11:09

Grūti visā, ko tagad lej pār latviešu galvām, klausīties. Dzīvoju apvidū, kur krievu vairākums, un neteikšu, ka viņi mīl šo Latviju un viņas pamatiedzīvotājus. Jā, mēs nenaidojamies, draudzējamies sadzīvē, bet tiklīdz tēma skar Latvijas neatkarību un valodu, tā uguns pakulās. Viņi, lielākais vairums, nav spējīgi un negrib izprast Latvijas vēsturi tādu, kādu to redzam mēs. Arī jaunajā paaudzē ieaudzina tieši to pašu, jo pamatā viss nāk no ģimenes. To, ka viņiem ir visas tiesības pieņemt Latvijas pilsonību un kļūt pilnīgi par šīs zemes patriotiem viņīem nevajag. Zinu arī tagad divi jauni puiši kārto Krievijas pilsonību, lai tikai varētu braukāt darbā "kupi, prodaj". Nokavēts daudz, tieši ar Latvijas valdības locīšanos, nevis stingras nostājas izrādīšanas.

Atbildēt

Armands

09.11.2010. 10:57

Lūk, šis, ir pilnīgs punkts uz tā visa. Cīņai sveika, Ieva! :D

Man gan "krievs" neasociējas ar okupantu un man nav ne mazākā iemesla ienīst cilvēku, kuram, kā nu tā ir sagadījies, ir tautība krievs. Vajadzētu mēģināt atcerēties, ka no Staļina (kurš, starp citu, nemaz nebija krievs) sistēmas cieta arī ļoti, ļoti daudzi krievi. Ļoti daudzi! Es pat teiktu, ka tik daudz latviešu pasaulē nav, cik krievu cieta no komunistu režīma. Tā ka varbūt nevajadzētu apgalvot to, ka esi "jauna un _gudra_"...

Atbildēt

Andiss

09.11.2010. 10:55

Vārds "krievs" mūsu ģimenē tajā skaitā mūsu 4gadīgajam dēlam nozīmē tikai un vienīgi cilvēku, kura dzimtā valoda ir krievu.

Kāpēc Dāboliņa un viņai līdzīgie nesaprot, ka tie krievi, ar kuriem mums ir jādzīvo šobrīd kopā, nav ne pie kā vainīgi. Ne jau viņi okupēja Latviju, bet viņu priekšteči. Un arī tie izpildīja tikai pavēles. Tad nosodiet Ļeņinu, Staļinu uc.

Atbildēt

Jānītis

09.11.2010. 10:38

Visa vaina ir apstāklī, ka Krievija nav atvainojusies par okupāciju un to nožēlojusi. Līdz ar to notiek tas, par ko mēs jau daudzus gadus visi še, Latvijā kasāmies.Tāpēc arī ir naids, jo cietusī paaudze vēl ir dzīva.

Atbildēt

OOz

09.11.2010. 10:15

"Vārds „krievs” mūsu vecākajai paaudzei ir sinonīms „iebrucējam, okupantam un kolonistam” un tas tā ir pilnīgi pamatoti."
---------------------
Jautājums, kurš no vienkāršajiem krieviem zināja, ka dodas nevis atbrīvot, bet okupēt brīvu valsti? Kuram no viņiem kāds bija prasījis viedokli? Kuram un kurā brīdī? 1940.gadā un pēc tam. Kas būtu noticis ar kaut vienu, kurš kaut vai domās pateiktu - es nevēlos īstenot biedra Staļina noziedzīgos plānus? Katru, kurš par to iepīkstētos čekas sadauzītu zilu un ar visu ģimeni izabrotu baltajiem lāčiem. Tiesa, jautājums kā viņi vispār kaut ko tādu varētu zināt pēc totalitārās smadzeņu skalošanas, baigā teroru un gulaga šausmām.
Tātad ir pamatoti šo vienkāršo krievu vainot par visu to kas toreiz notika? Jebšu katru no viņiem pielīdzināt saujiņai visu tautību, atsaldētu notrulinātu čekistu ar paranoisko ūsaini priekšgalā. Tad varbūt piekritīsim Zurofam kurš bezmaz vai katru latvieti pielīdzina Arāja slepkavniekiem un baltkrievijas sādžu dedzinātājiem? Tā nav taisnība, tāpat kā nav taisnība, ka visus krievus var pamatoti saukt par "iebrucējiem, okupantiem un kolonistiem".
Vēsture ir bijusi grūta, pretīgie noziedznieki Hitlers un Staļins izdarīja visu, lai tautas savas starpā sanīstos. Tagad viņi kapā smaida. Diemžēl viņu iepriecina ne tikai, piemēram, Ždanoka, bet arī Slucis Ieva Nikoleta Dāboliņa.
Ārsta ētika ir augstāka par visu un jelkāda dalīšana pēc tautībām kārtīgam latviešu ārstam bija nepieņamama pirms kara, tā laikā un pēc tam. Ievainots cilvēks ir cilvēks neskatoties kas viņam uz kokardes. Kad puika būdams sasitu pieri, tad krievu ārstei pat prātā neienāca doma šūt manu galvu savādāk tikai tāpēc, ka viņas bērni runā citā valodā. Viņa, tāpat kā visi pārējie pasaules ārsti - latviešu, ebreju, krievu, āfrikāņu vai ķīniešu nespētu saprast kaut kādu cilvēku dalīšanu. Jo vispirms ir cilvēks. Bez diskusijām. Punkts.
Kristovskim ir jāiet kaut vai par to, ka viņam bija svarīgāka Slucā ziedojumu nauda nevis vispārcilvēciskie principi. Un tādēļ viņš kaut ko izlocījās, nevis pateica, ko normāls cilvēks domā.

Atbildēt

Nellija

09.11.2010. 10:10

Cik patiesi vārdi šajā rakstā!
Es arī balsoju par VL!

Atbildēt

zvirbulēns

09.11.2010. 10:09

Izslēdzot šos divus partijas ierindas biedrus, PS spice parādījusi klaju necieņu gan pret LR Satversmē noteikto uzskatu un vārda brīvību, gan savas partijas ierindas biedriem.

Partijas biedriem būtu jāsasauc pilnsapulce, jāpārvēl vadība, cita ceļa nav!

Atbildēt

Kaut kads murgs

09.11.2010. 10:09

Ieva pati sev run pretim.Girts vinu un Sluci izmet no partijas, sevi glabdams, bet vina izsaka atbalstu. Kam? Nodevejam? Kaut ka neiet gali kopa.

Atbildēt

@

09.11.2010. 10:00

Godīgi sakot, mani šajā skandālā interesēja tikai tas sods, kas skars Vienotību no iekšienes dēļ viņu acīmredzamā amatu politikānisma.

Viss pārējais ir diskutējams, bet nav šobrīd interesants.

Es balsoju par VL!

Atbildēt

piekrītu

09.11.2010. 09:55

un atbalstu

Atbildēt

zvirbulēns

09.11.2010. 09:52

Jā, tā tas ir, cilvēkam ir tiesības gan mīlēt, gan nīst!
Katram cilvēkam ir tiesības uz saviem uzskatiem.

Kādēļ PS nesaprot šīs lietas (vērtības), kādēļ neiestājas par katra cilvēka tiesībām arī nīst, i nesaprotu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...