Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivarsz

22.11.2020. 18:49

Man NORIEBUŠIES tie rakstītāji,kas saucas "PIETIEK LASĪTĀJS"

Atbildēt

Viedais Manels

13.11.2020. 00:47

Ar to Baidenu viss tāpat skaidrs, taču par to cik nu viņš ir ievēlēts vēl biķīt jāuzgaida.

Atbildēt

Andree

11.11.2020. 11:57

Andersons, draugs, Andersons! Un publicēja 1837.gadā.
Tu taču, losītāj, neraksti par Boidenu!

Atbildēt

Uldis

11.11.2020. 11:19

»

Nelīst svešā kabatā

Autors gan varēja nelīst svešā kabatā, bet gan paskatīties, kas notiek paša kabatā.Ja miljoniem cilvēku ASV ir atzinuši, ka Baidens būs izcils prezidents, tad šie cilvēki ir pārliecināti, ka tā arī būs. Labāk parunāsim par mūsu vecajiem dolgopoloviem u.c., kuriem "birst smiltis", kuri valsts amatos ...


Baidens Baltā namā latviešu valstij un tautai būtu vēl lielāks drauds, kā Zatlers, Dombrovskis Rinkēvičs, Kozlovskis, Pabriks un Bordāns, kopā ņemot, jo demokrāti, tas būtu uz desmitgadēm un tātad arī mūsējās kremļa maukas mums būtu jāpiecieš tik pat ilgi, bet, iespējams, mēs zaudētu savu suverenitāti.

Atbildēt

Kāda tev daļa par ASV

11.11.2020. 09:04

Cik gan drosmīgs autors! Tikai ar dūri kabatā... Kad vajadzēja rakstīt par mūsu ašu veco Bērziņu vai krievu tautības Vējoni, tad dūša papēžos. Kā kritizēt vareno Ameriku, tā tik drosmīgs.

Atbildēt

Nelīst svešā kabatā

11.11.2020. 09:00

Autors gan varēja nelīst svešā kabatā, bet gan paskatīties, kas notiek paša kabatā.Ja miljoniem cilvēku ASV ir atzinuši, ka Baidens būs izcils prezidents, tad šie cilvēki ir pārliecināti, ka tā arī būs. Labāk parunāsim par mūsu vecajiem dolgopoloviem u.c., kuriem "birst smiltis", kuri valsts amatos tikuši pie simtiem tūkstošiem eiro, bet joprojām nav lojāli Latvijas valstij. Vecā Ždanoka, kas faktiski grauj valsts iekārtu, nemaz nerunājot par Saeimas deputātiem no Saskaņas, kuriem jau "smiltis birst" no desmitiem gadu sēdēšanas un protestēšanas pret latviešu valodu un likumiem.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētakmeņa

10.11.2020. 22:00

Tuvojas valsts svētki – Lāčplēša diena. Šajā laikā atcerēsimies mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis varonīgi cīnījās pret iebrucējiem – krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Katrā no mums dzīvo Lāčplēsis (izņemot baznīcēnus, jo tie skeptiski raugās uz pagāniem). Lāčplēsis ir mūsu brīvības alku un latvietības iemiesojums. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas aizsargs. Godinot mūsu senču spēku, iedegsim svecītes pie loga. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Šajā laikā būsim pateicīgi katram tautietim, kurš ar saviem darbiem un vārdiem aizstāv latvietību un latviešu tautu. Noliksim mežā uz svētakmeņa rupjmaizes klaipu un alus kausu par godu mūsu aizgājušo karavīru dvēselītēm. Ziedosim sauju monētu ugunskurā par godu Lāčplēsim – mūsu tautas aizstāvim! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret tautu. Aizmirsīsim aizvainojumu pret savu valsti. Nedzīvosim pagātnē, raudzīsimies nākotnē. Domāsim par mūsu valsts attīstību un labklājību nākamajos gadu simteņos. Leposimies ar savu latvietību, brīvību un senču gudrību. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lūgsim Latvju Dievus par savu labklājību, valsti un cilvēkiem. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons aizsargā mūsu mīļās zemītes cēlās robežas! Pateiksimies Latvju Dieviem par mūsu burvīgo valsti! Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Ar patiesu gādību un cieņu pret Latviju , Skolnieciņš no svētakmeņa
[Latvju Skaudības Dievs]
[Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Latvija #11.novembris #patriotisms #Lāčplēsis #LāčplēšaDiena #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #saticība #mīlestība #iecietība

Atbildēt

Aj

10.11.2020. 19:30

»

man

Atvainojos - ORFARIN, XARELTO


Tad kur ir kluda? Ir slimiba - ir zales. Kas nepatik? Kapec vajag dirst?

Atbildēt

man

10.11.2020. 13:21

Atvainojos - ORFARIN, XARELTO

Atbildēt

man

10.11.2020. 13:20

2. Baidens cieš no dziļo vēnu trombozes.
3. Baidens cieš no plaušu embolijas.
4. Baidens lieto asins sabiezinātājus,

Pie šādas diagnozes dzer asins škidrinātājus - OrfariM, XRALETO u.c. Domājat ko rakstāt.

Atbildēt

Manas domas.

09.11.2020. 20:23

»

krievi pārlaimīgi

igauņi saprot


Jāapsveic abi kā Trams tā Baidens vēl nav zināms, kā tur izvērsīsies. Tur savs ķēķis un savā tiesāšanās.

Atbildēt

Saldumiņš

09.11.2020. 19:14

Baidenis ir kriminālnoziedznieks, ko no soda glābj tikai prezidenta statuss. FIB lietu atliks uz 4 gadiem.Baidenis ir perverts, marasmātiķis un vērienigs vēlēšanu viltotājs.Ir jābut istam latvju kretīnam līdz kaulu smadzenēm, lai atbalstītu šādu mērgli.

Atbildēt

to Q

09.11.2020. 13:18

»

Q

Latvijas politiķiem pilnīgi vienalga ,kas ir ASV prezidents, mūsējie kā labi dresēti suņi ,klausīs jebkuram, kaut arī viņš būtu pilnīgs plānprātiņš


Nav vienalga. Krievmīlošām pederastu - siles partijām ir svarīgi, lai ASV valdītu pederasti un noziedzība. Baidens, kurš, kopā ar Obamu sūkāja Putinam, viņiem ir īstais.

Atbildēt

kgkh

09.11.2020. 12:00

Otrs kandidāc tāc pac. Vispār izskatās, ka neiroloğiskas dabas problēmas ir vairumam, merkeles drebēšana, putina stīvā roka..? Tie, kam vara, vnk pasaka pamuļķiem skaidri acīs, ka prezidenti un premjeri ir tikai ielikteņi un peškas, kuri kalpo par grëkāžiem, ja kaut kas noiet greizi. Ir kāds, kas uzskata, ka kamala varētu vadīt valsti? Absurds. Nē. Bet parakstīties prot un darīs, kas jādara.
Vecums pats par sevi nav kritērijs, dażam 90 gados skaidrāka galva kā vairumam, bet ne baidens, ne tramps nav tas gadījums. Tramps pat izskatās mazliet labāk, jo baidens ir pamatīgi savecëjis pēdējos 5 gados. Pirms 10 gadiem viņš būtu OK prezidents, bet tagad?

Atbildēt

Iepējamā nākamā prezidentavietas izpildītāja un kandidāte uz nākamajām vēlēšanām

09.11.2020. 11:50

»

Ja viss tik slikti

Nevajag tik daudz skatīties uz prezidentu, bet viceprezidenti, kura ārkārtas situācijā pārņems varu un kurai tiek iedota pubicitāte nākamajai prezidenta vēlēšanu kampaņai. Kapēc par viņu neviens neraksta


Kamila Hariss During CNN’s 2019 LGBT Town Hall, the senator spoke out to end unequal treatment by sexual orientation, saying: “How can we defend that our LGBTQ brothers and sisters are treated differently under the law when they walk into their place of work? I will fight for equality. We saw great success in terms of marriage. But there is still not full equality for members of the LGBTQ community, and that relates to housing, it relates to employment, it relates to education, and many other issues.”

Atbildēt

Ja viss tik slikti

09.11.2020. 11:31

Nevajag tik daudz skatīties uz prezidentu, bet viceprezidenti, kura ārkārtas situācijā pārņems varu un kurai tiek iedota pubicitāte nākamajai prezidenta vēlēšanu kampaņai. Kapēc par viņu neviens neraksta?

Atbildēt

Tev

09.11.2020. 10:29

»

tev

ir psihiskas saslimšanas pazīmes


Tev ir mankurta un analfabēta pazīmes, turklāt ar komunista ģenētiskajiem defektiem

Atbildēt

Tak

09.11.2020. 09:41

Kāpēc tagad Latvija nebļauj, ka Kremlis ietekmējis vēlēšanas ASV?
Tas netradicionālais ministrs ir kauna traips Latvijas ārpolitikā par pēdējiem 10 gadiem.

Atbildēt

krievi pārlaimīgi

09.11.2020. 09:39

igauņi saprot...
Vērosim, ne mūsu varā ko mainīt

Atbildēt

Nekas tā cilvēkus nesaliedē kā kapi.

09.11.2020. 06:24

»

Viedais Manels

ASV sev uzvaru uzzīmēja BLM, LGBT un antifa. Izsaku līdzjūtību amerikāņiem. Diemžēl mums nāksies ciest kopā ar viņiem, taču iespējams šī sakāve saliedēs domājošus ļaudis


Žīdu cionistu naudasmaisi izčakarēja ASV un pilsoņu vairumu pararījuši par bomžiem un parādniekuem. Latvija vēl turas uz ūdens. Te vēl ir daudz labumu, tikai grib atbrīvoties no cilvēkiem, kurus uzskata par lieku balstu. Vair ne ar kredītiem. Ar vakcinēšanu - eksperimentiem. Tautiņa klusa un padevīga. Leviti varēs dubultot savus īpašumus!

Atbildēt

Viedais Manels

09.11.2020. 03:50

ASV sev uzvaru uzzīmēja BLM, LGBT un antifa. Izsaku līdzjūtību amerikāņiem. Diemžēl mums nāksies ciest kopā ar viņiem, taču iespējams šī sakāve saliedēs domājošus ļaudis.

Atbildēt

Ods

08.11.2020. 22:45

Pagaidīsim oficialu ASV paziņojumu, un neskriesim ratiem pa priekšu! Mūsu gudrošana ir tukša pļāpāsana.

Atbildēt

Концлагерь

08.11.2020. 22:40

»

universal

Нет разницы между Трампом и Байденом... захватчики Земли делают всё по своим планам.. просто разыгрывают театр для оглуплённого человечества... "добрый дядя" ... "злой дядя"... Трамп... Байден... "президенты"... "оппозиция"... манипуляция по отвлечению внимания и откачке энергии гавах... А во время ...


Твою Державу Твой Обнулёнышь Бункерный так и из концлагеря не освободил. Вину облегчающее обстоятельство то, что во время саморазложения союза каннибалов Обнулёныш ввыл ( да да ввыл, а не был) в слишком мелком звании, чтобы избежать незамедлительного расстрела как чмо последнюю. Но ничего, грешков умножил. Мыль петлю со своим ВованОм, урод ты электронный 5Гондонов

Atbildēt

universal

08.11.2020. 21:40

Нет разницы между Трампом и Байденом... захватчики Земли делают всё по своим планам.. просто разыгрывают театр для оглуплённого человечества... "добрый дядя" ... "злой дядя"... Трамп... Байден... "президенты"... "оппозиция"... манипуляция по отвлечению внимания и откачке энергии гавах... А во время этого делаются чёрные дела по уничтожению человечества, которые большинство не осознаёт и не замечает. Всех загоняют в электронный концлагерь через "вакцинацию-чипизацию" по всему миру и в России в первую очередь. Трамп якобы боролся с "адренохромом", но вводил чипизацию и 5G. Вот против чего протестовать нужно.. а теперь Байден будет делать то, что Трамп не доделал... ещё сильнее, закручивать гайки... "Вакцину" один "добрый" дядя уже прорекламировал... "добровольно-принудительную"... затем иммунный электронный паспорт, не зря же назвали Cov ID... Сбор ДНК уже ведётся... это легко сделать даже через "тесты". В общем тёмные целенаправленно воплощают свои планы.... Человек, а ты о чём думаешь и куда идёшь?

Atbildēt

Uldis

08.11.2020. 21:02

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Viss jau itkā Jums par Baidenu būtu pareizi, bet vai pašam neliekas smieklīgi, kad habadists un Putina aizstāvis glābs pasauli ? Tramps ir nekas vairāk kā Ciānas Gudro Protokolu īstenotājs un visu nacionālo valstru ienaidnieks NR 1. Visīstākais šizofrēniķis, kurš Baltijas valstis neuzskatīja par valstiskiem...


Pilnībā pievienojos un atbalstu. Mērkaķi cilvēka veidolā man nepatīk. Viņš saka: mana meita ļoti seksīga, es gribētu viņu redzēt!

Zīlē kaut 7 reizes, neatminēsi, ko tas izsaka. Kā viņš ņirgājās par sievietēm un vēl par viņu kāds balso.

Atbildēt

ASV

08.11.2020. 21:01

“Tas nav cilvēks, tas ir grantiņš kas ar pirkstu dirsu slauka.

Atbildēt

Путиньш

08.11.2020. 21:00

Эс циешу но навес байлэм, йо мани вар пакаарт пор то, пжка эсму чекистс ун тас ыр нозиегумс прэт цылвэцы ун прэт крыэву тауту.

Atbildēt

USA

08.11.2020. 20:40

Kamēr būs tādi grantiņ pidari, Latvijā nekas nemainīsies!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

08.11.2020. 20:30

»

Žulis

Tikai muļķi vai propagandas nozombēti naivuļi var priecāties par Baidena komandas spējām veiksmīgi viltot vēlēšanu rezultātus un panākt uzvaru. Arī Tramps nebija nekāds saulvedis par kuru būtu jājūsmo, bet viņa politika bija vērsta uz savas valsts nacionālajām interesēm. Un šāda politika ievērojami ...


Viss jau itkā Jums par Baidenu būtu pareizi, bet vai pašam neliekas smieklīgi, kad habadists un Putina aizstāvis glābs pasauli ? Tramps ir nekas vairāk kā Ciānas Gudro Protokolu īstenotājs un visu nacionālo valstru ienaidnieks NR 1. Visīstākais šizofrēniķis, kurš Baltijas valstis neuzskatīja par valstiskiem veidojumiem. Kurš savu brutalitāti izrādīja Eiropā, pagrūžot vienu no ES prezidentiem...Tādam mēslam kā habadistam trampam vieta mēslainē. Aizstāvēt šo meli, zagli un spekulantu var tikai noziedznieki !

Atbildēt

Dīvāna eksperts

08.11.2020. 20:19

Cerams ka izvilks līdz inaugurācijai

Atbildēt

Rezervāts

08.11.2020. 19:38

https://youtu.be/VVEo1wcUI3I

Atbildēt

Tieši tā!

08.11.2020. 19:36

»

Auuu Lapseen!!

Kam ta samazgu vietne ,, pietiek ,, vispar tagad pieder


Kā neriebjas šeit nemitīgi izgāzt visu to smirdīgo, kas jums iekšā sakrājies?
Kas ar jums, cilvēki, notiek?!

Atbildēt

ROFLMAO

08.11.2020. 18:56

»

ROFLMAO

Nu kā, Baidena vietā gandrīz automātiski stājas viceprezidente Kamala Harrisa. Viņai ir 55 gadi, izskatās smuka sieviete saviem gadiem, bet laikam ir dāma ar pautiem, ja jau Jamaikas un Indijas imigrantu meita kļuva par prokurori, senatori un tagad viceprezidenti...


Kamala visu sasniedza ar savu pe-žu. Nedomāju, ka viņa sataisītos uzbrukt Eiropai. Līdz tam tiem kremļa kājslauķiem vajadzētu noturēties Baltā namā vēl vismaz 4-5 termiņus, bet pa to laiku kremlis jau būs drupās.

Atbildēt

smirdīgā pederasta, zarnu infekciju parēkļa, Streipa domubiedriem

08.11.2020. 18:44

»

Never trust a jew!

Tramps bija Netanjahu ieliktenis, un nekādas nacionālās intereses viņš neaizstāvēja, bet īstenoja Netanjahu mērķi - žmiegt no Amerikas visu, ko vien var, viņa attieksme pret iedzīvotājiem labi parādījās pēdējā gada laikā. Trampa ārpolitika nevis veicināja nacionālismu citās valstīs, bet Netanjahu Žīdraēlas...


Vēlīnais brežņevs, balto amerikāņu nīdējs, Miegainais Džo un melnā kuce Harris vēl nekur nav ievēlēti, tāpēc Putins un visa viņa pederastu banda nevar atviegloti nopūsties.

Atbildēt

Never trust a jew!

08.11.2020. 18:09

»

Žulis

Tikai muļķi vai propagandas nozombēti naivuļi var priecāties par Baidena komandas spējām veiksmīgi viltot vēlēšanu rezultātus un panākt uzvaru. Arī Tramps nebija nekāds saulvedis par kuru būtu jājūsmo, bet viņa politika bija vērsta uz savas valsts nacionālajām interesēm. Un šāda politika ievērojami ...


Tramps bija Netanjahu ieliktenis, un nekādas nacionālās intereses viņš neaizstāvēja, bet īstenoja Netanjahu mērķi - žmiegt no Amerikas visu, ko vien var, viņa attieksme pret iedzīvotājiem labi parādījās pēdējā gada laikā. Trampa ārpolitika nevis veicināja nacionālismu citās valstīs, bet Netanjahu Žīdraēlas piedēkļa - Krievijas agresiju, un bija Baltijai kaitīga, galvenais, uz ko viņš koncentrējās, bija žīdu tālākas ielīšanas palestīniešu zemēs veicināšana. Baidens tomēr ir atšķirīgs. Bet raksts patiešām ir pasūtījums, jo Latvijā vispār svarīgi ir nevis tas, cik Baidenam gadu, un kādas slimības, bet kā ātrāk atbrīvoties no šejienes galvenā žīdinātāja, Netanjahu pārstāvja. Galvenais žīdinātājs rīkojas tieši tāpat kā Tramps - atlaida vēsturnieku komisiju, un visu dara vienpersoniski, kas skaidri parāda, ka viņš te ir nācis īstenot ļaunus nodomus.

Atbildēt

Ar saviem PMS murgiem

08.11.2020. 18:08

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


atkal pieķēzījusi visas vietas pietiekskapī.

Atbildēt

Auuu Lapseen!!

08.11.2020. 17:37

Kam ta samazgu vietne ,, pietiek ,, vispar tagad pieder?

Atbildēt

tie jau atpalikušie demokrāti

08.11.2020. 17:14

»

asv atpaliciba

asv,atpalikusi valsts 5 dienas skaita ,,velesanu,, balsis


skaita... laikam kopa ar saviem vēlētājiem narkojas. Man būt kauns, ka man tādi draugi kā 'demokrātiem'. profesori var[es rāpot šarikovu priekšā,
viss tas jau bijis psrs

Atbildēt

reptilis

08.11.2020. 16:27

Mičiganas GOP priekšsēdētāja Laura Koksa piektdien paziņoja, ka ir atklājuši plašu kļūdainas programmatūras izmantošanu, kas vienā apgabalā noslēpumaini pārslēdza 6000 balsis no Trampa uz Baidenu.

Piektdienas preses konferencē Kokss aicināja visus 47 apgabalus, kas izmantoja to pašu programmatūru, lai pārbaudītu viņu balsis, jo kļūda, iespējams, tika atkārtota visos apgabalos.

Atbildēt

viss tikai vēl sāksies! :-)

08.11.2020. 15:57

https://theamericanreport.org/2020/11/05/lt-gen-thomas-mcinerney-usaf-ret-and-the-american-reports-mary-fanning-discuss-scorecard-and-the-hammer-election-hack-on-worldview-weekend-with-brannon-howse/

Atbildēt

Žulis

08.11.2020. 15:44

»

Tu korifejs

Baigais gudrīts, visu zini, kas notika un kas notiks. Tu nezini pat tādu "sīkumu", ka Tramps noniecināja Eiropu, sevi uzdeva par vienīgo vareno noteikt pasaules politiku. Bet izrādās, ka lielvarām vajag arī mazo atbalstu, Latvijas atbalstu, ko izmantoja visi iepriekšējie prezidenti, bet šis tēloja visvareno...


Ak, labais cilvēciņ, vai tiešām tu domā, ka es šeit rakstu savus komentārus, lai palepotos ar savu “visa zināšanu un gudrību”? Tie, kas to grib darīt neraksta anonīmus komentārus, bet gan savas gudrības sociālajos tīklos publicē ar saviem vārdiem, uzvārdiem un vēl reizēm arī drošības pēc bildi pieliek klāt. Es komentāros vienkārši izsaku savu viedokli par notikumiem savu pieticīgo zināšanu robežās. Un to daru tādēļ, lai citiem dotu vielu pārdomām un padiskutētu, nevis tukši strīdētos vai sacenstos ar kādu daiļrunībā. Jā, savos uzskatos esmu pārliecināts nacionālists un to neslēpju. Un no šīs ideoloģijas pozīcijām tad arī spriežu par notikumiem pasaulē un Latvijā. Tur kur jūs, piemēram, redzat Eiropas noniecināšanu un attiecību saasināšanu ar Ķīnu no Trampa puses, es saskatu tālredzīgu, uz savas valsts nacionālajām interesēm vērstu Amerikas prezidenta politiku. Un esmu gatavs šo savu viedokli aizstāvēt korektā dikusijā, nevis mētājoties ar apvainojumiem vai aizskarošām piezīmēm. Taču, spriežot pēc jūsu augstprātīgā komentāra, jums tāpat “viss ir skaidrs”.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...