Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xx

02.05.2019. 11:51

»

Ripa

Ir, ir jēga! Ne jau tikai Ikšķilē notiks šādas aptaujas. Beigu beigās arī Eiropas institūcijās var pasūdzēties par iedzīvotāju viedokļa neņemšanu vērā - EU uz šito ir dikti jutīgi


Pūce vēl to nav apjautis . Viņš domā - ja jau nesen čaļiem izdevās , kāpēc lai man nesanāktu ? Piesolīs pašvaldībām kādu piķīti un aizies tā lieta - pašvaldības nodos savas autonomās tiesības Pūcem . Tiešām ???

Atbildēt

xx

02.05.2019. 11:44

Ļoti labi, ka kādam interesē iedzīvotāju viedoklis . Varbūt Pūci var nomainīt uz kādu no Ikšķiles pašvaldības ? Budžetā ietaupīsies miljoni un atradīsies algas skolotājiem un tiltiem. Pūce ir tas, kura paraksti ir uz OIK atļaujām, kas valstij jau ir izmaksājušas miljardus ?

Atbildēt

Ojārs

02.05.2019. 10:26

Vēlos redzēt šīs aptaujas nolikumu! Noteikumus, kārtību... vienalga kā to sauc.
Citādi sanāk, ka dome pati noformulē jautājumu, pati reklamē pasākumu, pati izvēlas, kurus iedzīvotājus un kā uzaicināt ierasties un nobalsot, pati aģitē par pareizo atbildi un pasaka to priekšā, pati izveido aptaujas komisiju, pati saskaita balsis, pati sevi izkontrolē, pati paziņo rezultātu... Taču to apmaksā no visu novadu iedzīvotāju kabatām izņemtās naudas.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

30.04.2019. 16:55

»

Induli Durka no LRTT!

Nu jau pietiek, ka sūdēdāji ir Grantiš un ko! Sūdi tev pietiks, Durkas kunks


Izrādaas, ka Rīgas lapsām garršo kaki!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukumiem nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai piejaucēt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

gaga

30.04.2019. 10:43

Novadu centri, kas tikuši pie siles, jau nu cīnīsies līdz pēdējam, bet apkārtējie pagastiņi gan domā citādāk.

Atbildēt

Laimis

30.04.2019. 10:40

Par palikšanu savos amatos cīnās tikai novadu CENTRA spice, bet mazajos pagastos, kas ir pakļauti šiem novadiem, domā pavisam citādāk.Neviens negrib atiet no siles. Ogres novadam ir jābūt kā vecos laikos,kad tas bija rajona centrs.

Atbildēt

Hm...

29.04.2019. 22:42

»

Anonimitāte

Ikškiles aptauja ir joks ar anonīmu un neanonīmu balsošanas iespēju. Kurš gribēs balsot PRET vietvaras varzu neanonīmi? Jau saknē ir ieprogrammēta tikai PAR balsošana.Tam tiek radīts attiecīgs fons un mehānismi. Tā nav nekāda demokrātija, bet cīņa par savu amata vietu. Ogre, vai Ikšķile - ierdzīvotājiem...


Tad jau ir iespēja balsot anonīmi. Un tās nav pašvaldību vēlēšanas, kur balso par vai pret kādu kandidātu. Un ja kādam no pašvaldību vadītājiem, kas tagad skaļi izsaka savu neapmieinātību, "rūpētu tikai siltā vietiņa", tad viņi sēdētu klusu un censtos tos divus gadus kaut vai novilkt. Šitā bļaustīšanās drīzāk viņiem draud ar atstādīnāšanu no amata, jo neesam jau Šveice, kur likumus bez iedzīvotāju viedokļa nepieņem, esam tikai daļēja demokratija, un nepakļaušanos dažu cilvēku noteiktajai kārtībai neviens nepieļaus. Varbūt labāk vajag parēķināt cik kopumā šī reforma izmaksās (nevis minētie 800 tūkstoši) + izmaksas, ko radīs uz ātro un bez nopietnas analīzes sareformētā sistēma. Un vēl viens "+" - pēc gadiem desmit vai vēl ātrāk, kad vairs nebūs aktuāli šā brīža reformas pamatiemesli, uzzināsim, kas šajā reformā ir aizgājis greizi un atkal taisīs jaunu, ar jaunām izmaksām. Visu laiku kādam būs darbs un alga - strādāt pie reformām.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.04.2019. 00:08

Vismaz 80 % sociuma ir maza sajēga par ekonomiku un valsts pārvaldības principiem. No tāda viedokļa iedzīvotāju aptaujas ir bezjēdzīga padarīšana un tādas būtu aizliedzamas

Atbildēt

derdz

28.04.2019. 14:00

»

Ripa

Kādas domes intereses?! Es kā iedzīvotājs nevēlos tikt pievienots Ogres novadam!Ikšķile maksā pašvaldību izlīdzināšanas fondā ļimonu katru gadu


tad jums jātaisa sava valsts, lai atdalīto no šīs valsts, i būs sava valodiņa, ekonomika, nodokļu politika, armija, utt. bet pagaidām esat latvieši un latviešiem ir valsts ar savu teritoriju

Atbildēt

Valsts ir izputināta ar parādiem

28.04.2019. 13:38

»

Ziniet, iedzīvotāju vairumam pifig

visas pašvaldību rebes. Ja pašvaldībā bibliotekāre saņem pāri 1000 € uz rokas, utt. neko nedodot kopproduktā ... formālie pašvaldību pienākumi.. iedzīvotāju daļa tikai atbalsts parazītiskās pašvaldības, tā daļa, kas saaugusi ar koruptīviem - draugu- klasesbiedru, skolasbiedru darījumiem pašvaldībās... ...


Stabili nodokļi ir tikai pašvaldībās, NĪ nodokļi, kurus cels ar 2020. gadu. Bankas plāno pašvaldības izputināt ar parādiem. Kad pašvaldības būs parādā, aizdevēji diktēs noteikumus par labu globālām korporācijām ... piem ar nodokļu politiku izputinot un pārņemot tūrisma nozari laukos... Jau norvēģu s
"sponsori" izpētījuši visu Baltijas jūras piekrasti ar plāniem veikt apbūvi tūrisma nozarē... LV vispār globālā kontekstā paredzēta kā zaļā tūrisma valsts Rietumu apkalpošanai. Vietējos atbrīvos no īpašumiem un tajos holandieši, norvēģi, vācieši attīstīs savu tūrismu ar vietējo kalpu darbspēku...

Atbildēt

Ziniet, iedzīvotāju vairumam pifig

28.04.2019. 13:27

»

Ripa

Kādas domes intereses?! Es kā iedzīvotājs nevēlos tikt pievienots Ogres novadam!Ikšķile maksā pašvaldību izlīdzināšanas fondā ļimonu katru gadu


visas pašvaldību rebes. Ja pašvaldībā bibliotekāre saņem pāri 1000 € uz rokas, utt. neko nedodot kopproduktā ... formālie pašvaldību pienākumi.. iedzīvotāju daļa tikai atbalsts parazītiskās pašvaldības, tā daļa, kas saaugusi ar koruptīviem - draugu- klasesbiedru, skolasbiedru darījumiem pašvaldībās... Kopumā likumdošana paredz uzklausīt iedzīvotāju priekšlikumus formāli, bet neņemt vērā. Pašvaldības pārrauga VARAM. Pārrauga.

Kāpēc pašvaldību skaitu jāsamazina, ir citi iemesli arī. Un tas, ka tiek plānotas jaunas diversijas pret ekonomiku. Pārnacionālās korporokrātijas ar banku starpniecību plāno pārņemt pašvaldību varu ar to parādiem, iekārdinot ar lielām algām (uzpērkot) pašvaldību vadību. Plānotā likumdošana paredz izputināt pašvaldību kases ar parādiem, plānotai likumdošanai ļaujot pašvaldībām aizņemties banās. Izlīdzināšanas fonds nestrādās. Lembergs to zin un plāno neko nepārskaitīt izlīdzin. fondā. Pārsvarā haoss ar reformām ir no ērst uzmanību no plānotās pašvaldību izputināšanas.

Atbildēt

Ripa

28.04.2019. 12:52

»

EU formāli piekrita Parex glābšanai

Bet reģ. reforma ir vēsturisku ekonomkas diversiju pret LV sekas. Neizbēgama pašvaldību konsolidācijas nepieciešamība. Savulaik pašvaldības neņēma vērā iedzīvotāju intereses, tagad netiks ņemtas vērā domju parazītiskās intereses


Kādas domes intereses?! Es kā iedzīvotājs nevēlos tikt pievienots Ogres novadam!Ikšķile maksā pašvaldību izlīdzināšanas fondā ļimonu katru gadu.
Ogre un citi Mazpisāni no tā fonda saņem! Protams, Helmanis ir atrullējis lūpu to kāpostu apsaimniekot.

Atbildēt

Čekistu un komunstu

28.04.2019. 08:53

»

SIG


revolucionārie saukļi beigsies ar piespiedu reformu.

Atbildēt

EU formāli piekrita Parex glābšanai

28.04.2019. 08:52

»

Ripa

Ir, ir jēga! Ne jau tikai Ikšķilē notiks šādas aptaujas. Beigu beigās arī Eiropas institūcijās var pasūdzēties par iedzīvotāju viedokļa neņemšanu vērā - EU uz šito ir dikti jutīgi


Bet reģ. reforma ir vēsturisku ekonomkas diversiju pret LV sekas. Neizbēgama pašvaldību konsolidācijas nepieciešamība. Savulaik pašvaldības neņēma vērā iedzīvotāju intereses, tagad netiks ņemtas vērā domju parazītiskās intereses.

Atbildēt

Anonimitāte

28.04.2019. 08:42

Ikškiles aptauja ir joks ar anonīmu un neanonīmu balsošanas iespēju. Kurš gribēs balsot PRET vietvaras varzu neanonīmi? Jau saknē ir ieprogrammēta tikai PAR balsošana.Tam tiek radīts attiecīgs fons un mehānismi. Tā nav nekāda demokrātija, bet cīņa par savu amata vietu. Ogre, vai Ikšķile - ierdzīvotājiem no tā nekas nemainīsies.

Atbildēt

precizēsim

28.04.2019. 08:00

,,Demokrātiskajā,, režīmā var runāt cik gribi un par ko gribi,lēmumus tik un tā pieņems politbirojs,atvainojos, Saeimas koalīcija.

Atbildēt

SIG

28.04.2019. 07:44


NO DZIRKSTELES IEDEGSIES LIESMA.
RESNAM TUŅĶIM PUCEM NĀKSIES IEMĀCĪTIES MUKT
AR VISU LIELO KUNĢI

Atbildēt

Ripa

28.04.2019. 07:24

»

Vo

Te nu ir tā mūsu izslavētā demokrātija darbībā. Aptaujas jau jūs varat rīkot, bet notiks tā, kā grib tie kungi tur augstajā namā! Tad kāda jēga tām aptaujām? Tāda pati, kā partiju priekšvēlēšanu šoviem televīzijā. Nekāda


Ir, ir jēga! Ne jau tikai Ikšķilē notiks šādas aptaujas. Beigu beigās arī Eiropas institūcijās var pasūdzēties par iedzīvotāju viedokļa neņemšanu vērā - EU uz šito ir dikti jutīgi.

Atbildēt

Vo

28.04.2019. 07:01

Te nu ir tā mūsu izslavētā demokrātija darbībā. Aptaujas jau jūs varat rīkot, bet notiks tā, kā grib tie kungi tur augstajā namā! Tad kāda jēga tām aptaujām? Tāda pati, kā partiju priekšvēlēšanu šoviem televīzijā. Nekāda!

Atbildēt

Nukasiko

28.04.2019. 06:50

Sagrautajā Latvijā atlikušas vien pašvaldību domes - komunistu un čekistu vecās barotavas. Tās pretosies pašu radītās parazītu bezdarbības neizbēgamajām sekām - reformām naudas šķērdēšanas lauciņā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...