Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilnigs pofig

10.07.2018. 15:26

viena sorosite vairak vai mazak,kopejo ainu nemaina !

Atbildēt

brīvais radikālis

07.07.2018. 19:29

»

ddf

Ilgi sekoju līdzi LV ziņu portāliem...


Jā, tagad "Kasjauns" ir pilns ar debīliem naciķiem, laikam visi no TVnet pārvākušies uz turieni.

Atbildēt

brīvais radikālis

07.07.2018. 19:13

»

TVNET pēdējos gados ir mazliet sapinies formas un satura meklējumos. Kas radījis diezgan smagus robus īpašnieka kabatās. Vēl pirms pāris gadiem TVNET (bez Apollo) jau bija krietni tuvu DELFI. Un ne bez Lundes nopelna. Tas bija stabili otrais, lielākais medijs un portāls Latvijā...


TVnet-Apollo ir pretīga nacistu lapele, kuru jau vairāk kā 2 gadus nemaz neveru vaļā. Ar Delfiem vēl pagaidām nav tik traki, kaut arī uz to pašu pusi velk.

Atbildēt

forcemajeure

05.07.2018. 09:06

latvijas portālus, izņemot pietiek, pārtraucu lasīt pirms krietna laika. jēgas tam nav nekādas. imo, medija mērķis ir darīt zināmu cilvēkiem vajadzīgu (interesantu, praktisku, viņus ietekmējošu) info. lv s..da portālīšos ir klikšķu ģenerēšanas raksteļi, pie kuriem piekabināt reklāmu. jau pēc 3 minūtēm pseidoziņas saturs ir aizmirsts un pa otru ausi ārā.
un ir pilnīgi vienalga, vai tādu shittu redaktrise ir zicpriekšsēdīgi diriģējusi gadu vai 18 gadus, dažādu tur mendziņu vai pendziņu pavadā

Atbildēt

tvnet,apollo,delfi

05.07.2018. 08:25

lasu katru dienu lai zinātu ko un kā ienaidnieki domā.

Atbildēt

vecais spekulants

05.07.2018. 08:09

Apollo bija vispopularakais saits. TVNET jaunaja izpildijuma ir zaudejis auditoriju. Vajag atzit savu kludu un atgriezties vecaja formata .

Atbildēt

semam

05.07.2018. 07:59

»

Sems

Veinbergai nav vērts pievērst uzmanību - ekspertmeitene pēc pasūtījuma


:) Pirmajā reizē izlasīju "eksportmeitene", bet arī tāda versija nav zemē metama... :)

Atbildēt

fds

05.07.2018. 07:54

Termins pēc abpusējas vienošanās tiek lietots tīri praktisku iemeslu pēc. 1) ja cilvēku atlaiž, tad tomēr neizklausās tik slikti; 2) pēc abpusējas vienošanās var izvēlēties kādu datumu grib, ja nemaldos, tad arī darba devējam ir laicīgi jābrīdina (vai uzreiz jābūt gatavam maksāt kompensāciju); 3) ja darbu atstāj pēc apbusējas vienošanās, tad arī bezdarbnieku pabalstu var dabūt ātrāk.

Atbildēt

Potapovs

05.07.2018. 07:28

»

Anderss Beverens

Neiedziļinoties privāta uzņēmuma īpašnieka tiesībās mainīt sava uzņēmuma vadību, vienkārši vēlos atzīmēt, ka vispār nav pat jāmeklē dziļāk esoši cēloņi un/vai iemesli. Rakstā ir skaidri pateikts, ka katrs trešais izdotais EUR iepriekšējā saimnieciskajā gadā ir norakstīts zaudējumos - vai, citādi sakot...


700 000 gadā, lai bauriem skalotu smadzenes? Tak tie ir graši.
Man agrāk tur bija e-pasts, sanāca ikdiena lietot. Vēl melīgākas ziņas nekur nebiju redzējis. Tie meli un manipulācijas ir tik baisas, ka neatkarīgā valstī tā redaktore jau sen būtu apcietināta. Tur regulāri noklusē faktus, sagroza informāciju. Ziņo par kautko mums pilnīgi nesvarīgu, bet tā itkā tas visiem Latvijā jāzin. Vai arī ziņo "ekspertu viedokļus", galvenais pareizie viedokļi. Ar nepareizu viedokli "eksperti" tur tuvuma nekad neparādīsies
Bet bauriem pie vienas vietas, arī čuras der.
Precīzākais apzīmējums - tas ir melu midzenis

Atbildēt

haha

05.07.2018. 06:33

Oi, cik patīkami šito lasīt, pēc visa tā ko ar saviem lasītājiem un komentētājiem darījis TVNET. Veselīgi, veselīgi! Paldies igauņiem! Vēl tur derētu daļu tās "komandas" iztīrīt.

Atbildēt

cilveks444

05.07.2018. 02:43

TVNET ir pret vārda brīvību. Tur dzēš komentārus, kas vienkārši nav "pareizi". Tur bloķē IP adreses. Tāpat TVNET ļāva darboties naida kūrējiem un vienkārši jēlību rakstītājiem, tajā pat laikā dzēšot absolūti korektus komentārus. Cenzūra ir pāri visam tajā TVNET. Ļoti netīkams portāls.

Atbildēt

RRR

05.07.2018. 02:35

ek latvieši, latvieši ... elementārās ābeces patiesības. Mediji vislielākā mērā uzvar konkurences cīņā ar headlaineriem - oriģinālo sleju autoriem. Ziņas ir ziņas, tās būtībā var atrasta da jebkurā portālā. Noformējums bišķi atšķirsies, virsraksti, bet saturs un būtība jau būs tā pats. Cilvēki pašļūkās no viena pie otra. Bet paliks tur, kur būs zvaigznes un hedlainera saturs. Apbrīnots, pielūgts, ienīsts, bet tāds, kas neatstāj vienaldzīgu. Pat nīdēji līdīs, visu pasaugu PRščiki trīsēs un lūrēs, ka atkal nav dabūjuši sejā par saviem pr muldamajiem un dārgajām pr manipulācijām.
Ja TVNET par savu hedlaineru un zvaigzni izvēlējies Veinbergu, tad tā jau vien ir diagnoze. Protams, viņai ir un būs kāda auditorija, bet kopumā haotisks un kliedzošs teksts, bez formas, satura un talanta. Izplūdis, paštaisns un bez dziļāka redzējuma. Skumji latvieši, skumji ... tiešām Veinberga ir līmenis pie kuras iesprūst ...? Viņa rakstos spiedz skaļi, bet tur nav dziļš tembrāls mauciens un dziļurbums. Nav un viss. Skrien ap koku. Principialitāte darbojas, ja tai ir intelekta segums, bet šajā gadījumā tā nav un viss. Arī harismas nav.

Atbildēt

Anderss Beverens

05.07.2018. 00:57

Neiedziļinoties privāta uzņēmuma īpašnieka tiesībās mainīt sava uzņēmuma vadību, vienkārši vēlos atzīmēt, ka vispār nav pat jāmeklē dziļāk esoši cēloņi un/vai iemesli. Rakstā ir skaidri pateikts, ka katrs trešais izdotais EUR iepriekšējā saimnieciskajā gadā ir norakstīts zaudējumos - vai, citādi sakot - no 3 izdotiem eiro tikai 2 ir atgriezušies.
Cik bagātam ir jābūt īpašniekam, lai 18. uzņēmuma darbības gadā peļņas ieguves vietā būtu jāmeklē gandrīz miljons papildus nauda komercuzņēmuma elpotspējas uzturēšanai... !!!

Atbildēt

Sems

04.07.2018. 23:38

Veinbergai nav vērts pievērst uzmanību - ekspertmeitene pēc pasūtījuma

Atbildēt

Nezinītis

04.07.2018. 23:31

Es līdz šim domāju, ka Toms Ostrovskis ir diagnoze nevis reāla persona.

Atbildēt

Njā

04.07.2018. 23:00

Kopš lv portāli nepublicēja ziņu par 18tūkstošu EKA izbrāķēšanu, saprotu, ka tie danco varas striķīšos.
Vid eka chd

Ja galveno satura veidotāju nomaina īsi pirms vēlēšanām, tad var secināt, ka Zita varēja ietekmēt kādam ko svarīgu.

Zita, būs jaunas idejas, interesanti plāni un Tev izdosies kalnus gāzt! Lai veicas!

Atbildēt

..

04.07.2018. 22:48

»

TVNET pēdējos gados ir mazliet sapinies formas un satura meklējumos. Kas radījis diezgan smagus robus īpašnieka kabatās. Vēl pirms pāris gadiem TVNET (bez Apollo) jau bija krietni tuvu DELFI. Un ne bez Lundes nopelna. Tas bija stabili otrais, lielākais medijs un portāls Latvijā...


Lasītāji nevar nepazust pie tik idiotiska portāla formāta. Tas, kurš veido portāla dizainu, būtu nošaujams. Tvnet nav iespējams lasīt. Nekad nedomāju, ka ikdienas ziņas lasīšu lembergoīdu nra.lv, nevis tvnet vai apollo, bet tā nu tas ir.
Un par portāla saturu pēdējā laikā nav ko teikt, dumība dumības galā, komentēšanas iespēju nav, neinteresanti un viegli retardēta 5-klasnieka līmenī. Lai kas tur ar to sievišķi bija, bet viņa bija jālaiž ganīties citur, jo portāls ir degradējis zemāk par zāli burtiski viena gada laikā.

Atbildēt

nu beidz...

04.07.2018. 22:26

»

Rolling Stones

Ja kas, tad tā patiešām ir ļoti laba grupa


Sound poets ar solistpuisi, kam balss tembrs it kā būtu iespiedis savu maisiņu durvīs un tad baisi saprotams jāķērc, čella zaķis kas turās piečella , un knapi kaut ko gaudenu velk, bundzinieks,kam dīvainā kārtā TVneta bijušās redaktores uzvārds un bezmaksas masīva reklāma - var turpināt ilgi.

Atbildēt

Ojārs

04.07.2018. 22:07

Un tad?! Nepazīstu ne konkrētos cilvēkus, ne tādu "TVNET". Īpašnieki mēdz mainīt vadītājus. Tādas ir viņu tiesības. Tas var notikt dažādi - formālāk vai sirsnīgāk. Darba ņēmējam te maza teikšana. Pats esmu atlaišanu piedzīvojis. Tas nav patīkami. Ir smagi. Taču ar to dzīve nebeidzas - katras beigas ir kaut kā jauna sākums. Tas, kas nenogalina, padara stiprāku. Un sākas jauns posms - tāda ir dzīve. Nekā īpaša - tik jādzīvo un jākustas tālāk!

Atbildēt

Potapovs

04.07.2018. 21:53

Bauriem melu midzeņi ir cieņā

Atbildēt

nu bet

04.07.2018. 21:51

»

nuja

bada laikos arī muša ir gaļa


tiešām nav neviena portāla parastiem latviešiem. Visur galvenie kkādas slavenības, svētàs govis.
Pietiek...nu jā, bet tikai negatīvismi...ja būtu kāds sakarīgs, neitrāls ziņu portāls.

Atbildēt

Ceturtais jautājums

04.07.2018. 21:50

Vai taisnība, ka aiz šiem tvnet, apollo, LETA, Delfi un daļēji arī kas jauns īpašniekiem "igauņiem" paslēgušies sorosa un briseles naudas maisi, kas šādā veidā nīcina ārā brīvu un neatkarīgu nacionālu Latviju ar savu kultūru, dzīvesveidu un tradīcijām?

Atbildēt

Kristāls

04.07.2018. 21:50

P.s dazhi te gaudo, ka vins bija prokrievisks. Nerunaa mulkjiibas. Tieshi otraadaak.

Atbildēt

Kristāls

04.07.2018. 21:48

Cik patiikami lasiit, ka tvnets nolaists pa burbuli. :))) Kaadu gadu jau lasu delfus, jo tvnets dzeesa komentaarus, blokeeja ip, uz veeleesanaam vareeja redzeet piiilns ar pasuutiitiem rakstiem un trolljiem kuri tiesaam bija roboti ))

Atbildēt

mhmm

04.07.2018. 20:58

Sen jau bija laiks. Tur vēl daļu no portāla veidojošās komandas derētu izpurināt laukā. Nebaudāms tas potāls. Gan vizuāli. Gan rakstos ielaisto kļūdu ziņā (korektore laikam tikai algu vien saņem). Gan arī attieksmes ziņā - atbalstot vien to viedokli kas patīk pašiem un kategoriski cīnoties un ciniski ieņirdzot pret viedokļu dažādību un tiem, kam viedoklis ir kaut mazliet atšķirīgs.

Atbildēt

med

04.07.2018. 19:09

TVNET , delfos ieskatos , bet reāli uz nažiem kopš tā saucamās bēģļu krīzes . USA vēļēšanām . Jeb kas ,kas ar TRUMP tiek ieņirgts . Melots . Kaut vai pēdējais . TRUMP atdzīst krimas pievienošanu rus .

Welkomist , progresīvistu lapeles

Atbildēt

Blondīne

04.07.2018. 18:38

TVNET ir nebaudāms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pareizi , ka atlaida galveno redaktori, bet ar redaktora maiņu nekas jau nevar uzlaboties, jo muļķu saprotami izsakoties, ne tajā portālā vizuālais noformējums strādā, ne tur saturs, ne tur komentāri!

Atbildēt

ddf

04.07.2018. 17:45

Ilgi sekoju līdzi LV ziņu portāliem.

Mans komentārs:

TV NET bija labākais portāls ilgu laiku.

Tad sākās problēmas :
1/ nevar komentēt
2/ dīvains formāts - milzīgas bildes un sadalījums

Kā jūs nesaprotat, ka novācot iespēju komentēt anonīmi , jūs VISI TV NET darbinieki varat meklēt darbu citur ! Ar to portāls jebkurš ir beidzies !

Palasīt ziņas es varu arī citās 14 vietās...

Mācaties no `Kas jauns` ....tur tagad ir visi jūsu bijušie lasītāji ..

Atbildēt

švamme

04.07.2018. 17:39

Es nekad neesmu lasījusi TVNET, bet Delfi ir tik augstprātīgi, ka pat uz e-mailiem neatbild. Konkrēti, man nekad nav bijusi iespēja tur kaut jel ko iekomentēt. Uztvēru to kā drošības akciju, jo nedzīvoju eiropā, bet tomēr pajautāju, kāpēc, man par autorizējoties, mani komenti netiek iekšā. Man pat neatbildēja... Jau pāris gadu nelasu Delfus, bet šis ir vienīgais, ko var lasīt, un galvenais komentēt. Ko nepaziņo portāls, to var izlasīt komentāros.

Atbildēt

kopec

04.07.2018. 17:36

TV NET pārņēma Apollo, kā rezultātā medijs vairs nav lietojams !

Atbildēt

bm autā

04.07.2018. 17:19

kopsh nogrieza komnteeshanas iespeeju, vairs nelasu tvnet. domaaju ka neesmu vieniigais.

Atbildēt

lauķis

04.07.2018. 17:16

»

Sinonīms

Un cik nav dzirdēts par anonīmiem baumu pirdējiem...


...aplejot ar mēsliem citu cilvēku...
TVNETu apliet ar mēsliem nevar , tas jau polietilēna maisiņā dzimis.

Atbildēt

who cares

04.07.2018. 17:01

Kad Eiropā sāka ieplūst lielas bēgļu masas, es rakstīju komentāros, ka vajag sargāt robežu un celt žogus. Droši vien welkamisti tad par mani smējās. Tomēr vēlāk dažas valstis cēla žogus...
Var jau jaunākā žurnālistu paaudze smieties par tiem vecajiem naivajiem, tikai - vai tā nav pārsvarā auditorija, kas vēl interesējas par politiku u.c. notiekošo valstī?
Varbūt labi vien ir, ka jaunatne daudz neinteresējas, nebojā sev nervus un iespējamo karjeru...

Atbildēt

jo

04.07.2018. 16:09

»

Opis

Esmu nomainījis tvnet pret delfiem, jaunais dizains un sasaiste ar appolo - nepatīk, Veinbergas raksti man šķiet augstprātīgi, tā arī nav sapratusi uz kurieni pārcēlusies


Veinbergas rakstus gan nevar nosaukt par augstprātīgiem ,drīzāk jau par žultainiem.Raksts par futbola čempi vispār liek uzdot jautājumu vai viņai nebūtu jaārstējas.

Atbildēt

canny

04.07.2018. 15:44

Neiznu kaa citi, bet es Tvnet paarstaaju alsiit, kopsh vinji liedza anoniimos komentaarus( un laikam tur vispaar nevar vairs komenteet). Katraa zinjaa, no normaala Delfu lielaakaa konkurenta vinji tagad manaa ikdienaa vispaar neeksistee. Un man ir aizdomas, ka vispaar bruk tas kaarshu naminhs kopaa...

Atbildēt

Pesimists

04.07.2018. 15:25

Nu re, cilvēku debilizētāji dabūn ko pelnījuši. Lai drīzāk bankrotē. Lielie portāli jau sen grēko ar patiesas informācijas pasniegšanu, bet dažus gadus atpakaļ to degradācija sāka pieņemt neizturamus apmērus gan pēc satura, gan pēc formas. Saturā viena vienīga antikrieviska gānīšanās, prorietumnieciska maldināšana, pid*r*stu un citu nenormālību tieša un netieša popularizēšana, kā arī dažāda veida trulas figņas. Forma negaumīga, nepārskatāma, apvārsni sašaurinoša. Estētika zem katras kritikas - pilns ar bezgaumīgiem, neglītiem un pretīgiem tēliem. Agrāk lasīju visus trīs "lielos". Sākumā dēļ satura atteicos no Delfi, bet šad tad tomēr turpināju ieskatīties, tad dēļ vēl lielākām pretenzijām par satura kvalitāti atteicos no TVNET (gandrīz vairs neieskatījos) un tad TVNET nopirka Apollo. Pirmo pilnībā pārstāju lietot TVNET, pēc tam Apollo, kad ieviesa jauno interfeisu, Delfus lietoju, bet ļoti reti, jo tie mazliet lēnāk, bet iet TVNET pēdās. Kādu laiku sekoju NRA.lv, bet arī tur ieviesa jauno debīliķiem domāto interfeisu, kurš nav izturams. Diena.lv arī līdzīga. Viss. Tā kā nav normālu portālu latviešu valodā, tad nekas cits neatliek kā baroties pārsvarā no Krievijas avotiem un apskatīt angloamerikāņu latviešvalodīgās propagandas tendences iekš LSM.lv, tur, laikam dēļ piķa trūkuma, vēl nav pārgājuši uz jauno debilizējošo interfeisu. Kopumā no vienas puses slikti, jo latviešu auditorijai nav kur dēties, nav izvēles, no otras puses labi vai pat ļoti labi, daudzi atslēdzas no zombējošās propagandas mašinērijas un rodas lielas iespējas rasties kam principiāli jaunam. Pieprasījums ir, cerams parādīsies arī atbilstošas kvalitātes piedāvajums.

Atbildēt

Ģirts

04.07.2018. 15:23

»

Piekrītu

Jau labu laiku TVNET vispār nelasu, jo kad izteicu savu viedokli, ja tas nesakrita ar valdošo dīvainībām, to vienkārši nobloķēja. Beigās pat radās iespaids/aizdomas, ka vai tikai TVNET nav slēptā VDK filiāle un tīrs Vienotības rupors. Kritizēt vadošos, īpaši Vienotības dīvainības, lai neteiktu - aizdomas...


Tikpat slikta pieredze, kā aprakstītā, ir ar Latvijas Avīzes portālu. Tur pat nav vietas nekādām aizdomām par ZZS un valdošo kolhoznieku pasūtījuma galdu. Īsta lauku lielražotāju-miljonāru, palīdzības ubagotāju, dabas resursu izsaimniekotāju, mežu izcirtēju un vides gandētāju propagandas sviesta ķērne. Tur nu gan ZZS silei neglaimojošie viedokļi tiek rūpīgi dzēsti.

Atbildēt

Sinonīms

04.07.2018. 15:09

»

Anonīms

Nebrīnītos , ka lēmums atlaist bija pamatots. Bija dzirdēts par šīs redaktores pērkamību


Un cik nav dzirdēts par anonīmiem baumu pirdējiem?
Nevajag savas personīgās, slimās fantāzijas pierakstīt citiem.
Ja ir kāda konkrēti piemēri, ka TVNET ir bijuši acīmredzami angažēti materiāli (nav runa par tādiem, kuri vienkārši nesaskan ar tavu viedokli), tad ir visas iespējas kaut vai šeit to iepostēt. Jo, pretējā gadījumā, tu esi vienkārši daiļdirsējs, kurš gūst baudu no netīrām baumām, aplejot ar mēsliem citu cilvēku.

Atbildēt

Rolling Stones

04.07.2018. 15:06

»

resta

nu vismaz par sound poets kādu brīdi nedzirdēsim tik daudz bezjēgas slavinājumus


Ja kas, tad tā patiešām ir ļoti laba grupa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....