Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pavisam kaut kas cits

18.11.2021. 14:05

»

Vienīgais risinājums

Kamēr katrā laternā un kokā nekarāsies pa komunistam-marksistam-čekistam, resp. "vonsovičam" - dzīves LV nebūs. Tikai šāds "demogrāfiskais" risinājums atrisinās patiesās demogrāfijas problēmas latviešiem


Ir jāļauj publiskot VDK vajāto cilvēku atmiņas un viss nostāsies savās vietās. Cilvēki paši sapratīs, kas notika toreiz un kas notika arī pašlaik.

Atbildēt

Vienīgais risinājums

18.11.2021. 13:03

Kamēr katrā laternā un kokā nekarāsies pa komunistam-marksistam-čekistam, resp. "vonsovičam" - dzīves LV nebūs. Tikai šāds "demogrāfiskais" risinājums atrisinās patiesās demogrāfijas problēmas latviešiem.

Atbildēt

Sarmīte

17.11.2021. 18:46

Sprogainais palūdza iepirkt dažus eksemplārus, pašam esot kauns izrādīt tādu pagodinājumu izdevējam. Bet vai man vienai nebija komplektā solītais CD disks ar koncertu? Varbūt var kaut kur nokačāt?

Atbildēt

Atis Priedītis

17.11.2021. 17:48

Tikko no jauna tika izdota mana atmiņu grāmata "Gan jau rīts mūs atradīs". Tajā ir ļoti daudz rakstīts par VDK vajāšanām, kuras Latvijā pagaidām tiek pilnībā noklusētas. Šī grāmata tapa 2017.gada rudenī un joprojām ir vienīgā, kurā ir rakstīts tas, kas lielajos masu medijos nav publicēts ne reizi. Pat L.Lapsa kategoriski atsakās par šādiem tematiem kaut ko publiskot. Patiesībā tieši šādas VDK vajāšanas arī ļāva Latvijā pie varas palikt bijušajiem čekistiem un komunistiem. Bīstamie konkurenti tika brutāli novākti.

Atbildēt

trollim morim

17.11.2021. 02:21

»

Moris

Troļļi, tinieties, jums neviens te neko nespiež lasīt


Tinies, defektīvais, tevi neviens te nespiež smirdēt

Atbildēt

muļķuzeme rullē

17.11.2021. 02:19

»

Blondīne

Pērk gan. Un tie , kas izlasa, saka ka pat ļoti interesanti


Pērk un izlasa tikai tie ļoti interesantie, kas ir atkarīgi no kārtējās lumpenzombējuma porcijas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks un viņa glumais, postkomunistu varai iztapīgais klitors

17.11.2021. 02:14

»

Kas tie par kumēdiņiem?

C:”nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā...


Kā es māku- tā es maunu, kas man maksā- tam es vergo......

Atbildēt

Kolaboranta kļūda

16.11.2021. 23:47

Kolaborants pieļāva klasisku kļūdu. Savas stulbās iedomības, kas pašam liek noticēt, ka nav bijis komunists un nožēlojams konjunktūrists (kāds ir arī tagad) dēļ, sāka kauju ar LL un tagad mēs vēl ilgi lasīsim par viņa nožēlojamo pagātni. Citādi jau mēa būtu par viņu aizmirsuši. Šis nelietis to ir pelnījis.

Atbildēt

Solvita

16.11.2021. 22:47

Lato 🥱 ūuu! Vai variet apvaicāties izdevējiem, kāpēc visas jaunās grāmatas nav pieejamas elektroniskā formātā Amazon? Janisroze.lv uz Itāliju nepiegādā

Atbildēt

rolands

16.11.2021. 22:18

Visa cieņa, paldies Lapsas kungs Jums un citiem rakstniekiem par uzrakstītām grāmatām. Jums visiem- labu veselību. Lai veicas turpmāk.

Atbildēt

nelasītājs

16.11.2021. 21:06

Lapsa, uzspraud uz nagliņas, vēlams mīkstos vākos.

Atbildēt

Pašreklāma

16.11.2021. 20:08

tiešām ir derīga lieta. Labāku to padarītu, ja izdevēju vieto to teiktu kāds cits.

Atbildēt

Paliek jo dienas, jo jautrāk...

16.11.2021. 16:33

»

uz priekšu

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit


Ļoti uzjautrina Preža stenēšana, un bailes sākt tiesvedību pret Lapsu, kurš it kā smagi apmelojis spožo zvaigzni, ka pēdējais ir melis! Brīnos, ka joprojām. pēc atklātajām blēdībām, pagātnes izklāstā, Levits nav ja ne notiesāts, tad vismaz patriekts no troņa!?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 16:27

»

Skumjais Bruņinieks

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam...


Tiesa nolems, ka Latvijā valsts valodā attiecīgā erogēnā zona turpmāk ir jāsauc par vonsovičusu, nevis kā agrāk - par klitoriusu.

Atbildēt

Kas tie par kumēdiņiem?

16.11.2021. 15:48

»

Skumjais Bruņinieks

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam...


C:”nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā.”

Lato Lapsa nekur savos darbos nav Vonsovičiu salīdziājis ar gladiatoru Clitorusu! Tādēļ Jūsu neloģiskā interpretācija ir dziļi subjektīvs un emocionāli nekorets vēstījums. Visticaāk, ka pastāv pasaulē arī cita vārda “klitors” interpretācija un izvelsmes vēstījums. Turklāt tiesas procesā neviens tiesnesis pat neatzītu Jūsu minētos faktus lietā par būtiskiem, pelietojot gramatisko analīzes metodi.

Pacentieties pats atrast savu loģikas klūdu, jo bez “peņa” un “klitora” toēr svarīgākais ir orgasms.

Pēc rakstītā un publicētā visu dienu jūtaties orgasmaini apmierināts? Tā vien šķiet šekspīriskajā interpretāciju.

Personīgi Vonsoviču uzskatu par necilvēku.

Atbildēt

Izskatās, ka

16.11.2021. 15:18

vamzis drīz aizies pa ķuža un maizīša taku.
vamža novājinātais organisms nespēs pārstrādāt kokaīna daudzumu, kas nepieciešams dzīvotgribas atgūšanai

Atbildēt

Feikmanis

16.11.2021. 15:11

Ikviens var ieiet Valeterā un Rapā un pārliecināties, ka to skricelējumu pārdod jau ar atlaidi. Atlaidi! 2 nedēļas pēc iznākšanas!!! Atlaidi no sākotnējās cenas, kas jau ir tuvu pašizmaksai, jo kāds to mēslu ir nosponsorējis klāt (Viltvārdi apmaksā Austrumu banka, šo - labs jautājums, varbūt krievu vēstniecība).

Atbildēt

Ko sola izdevējs

16.11.2021. 15:02

Gaidām nākamo bombu

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.11.2021. 14:11

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam!
Cienīts kungs, vēršos pie Jums, kā pie saprātīga, loģiski spriestspējīga cilvēka, kurš apveltīts, turklāt, ar advokātiem raksturīgo domas asumu.
Pēc dzimšanas gada redzu, ka neesat vairs nekāds jaunais..tātad ar lielu dzīves pieredzi un spēju atzīt savas kļūdas un maldus.
Ir noticis pārpratums.
Patiesībā vārds "klitors", kura lietojumā Jums ir pretenzijas un apsūdzība pret Lato Lapsu, nemaz nenozīmē to, ko Jūs un Jūsu kundze domājat.
Romuald Vansovič..tas Jums būs pārsteigums, bet patiesībā "klitors" ir liels kompliments Jums..un es pat neesmu pārliecināts, vai Lato Lapsa, lietojot šo vārdu attiecībā pret Jums, apzinājās tā cēlumu, lielumu un svarīgumu.
Vēsturiskie atklājumi un pētījumi liecina, ka vārds "klitors" pirmo reizi ir lietots senajā Romā pirms 2000 gadiem un tā sauca vienu no slavenākajiem Romas gladiatoriem - Clitoruss!
Tieši Clitoruss, kopā ar Spartacusu, Spiculusu un Commodusu bija slavenākie un veiksmīgākie senās Romas gladiatori, kurus pielūdza visi..no maziem bērniem līdz pat Senatoru sievām.
Iedomājieties tik skatu...
Kolizejā tiek izsaukti uz cīņu - vispirms kaut kāds Maximuss ar pašķidrām ovācijām, tikai reta daiļā dzimuma parstāve izmet arēnā savu lakatiņu un dāvā tam gaisa skūpstu..niecība, viņa vārdā var nosaukt tik lētu, zemo preču pārtikas veikalu..
Bet tad sāk rībēt bungas, ieskanās taures un fanfāras..arēnā izsauc gladiatoru "Clitorusu"!
Dāmas spiedz un krīt ģībonī..nosarkst, iztēlojoties šo spēkavīru jau savās guļamistabās.
Sievietes vairs nespēj kontrolēt sevi un instiktīvi skar ar rokām savas erogēnās zonas.
Cien. Romuald Vonsoviča kungs..un tagad teikšu pašu svarīgāko, dēļ kura tad arī radās šis nepatīkamais pārpratums..
TIEŠI DĒĻ TĀ IEMESLA, KA GLADIATORS CLITORUSS LIKA SENĀS ROMAS SIEVIETĒM UZBUDINĀTIES UN AIZSKART SAVU ĶERMEŅU EROGĒNĀS ZONAS..LIKA PIEBRIEST MUMS ZINĀMAJAI VIETAI, ĀRSTI SIEVIETES JŪTĪGĀKO, EROTISKO PUNKTU VĒLĀK, JAU VIDUSLAIKOS, NOSAUCA PAR KLITORU!
Par godu slavenajam, vīrišķīgajam, neuzvaramajam gladiatoram Clitorussam sievietes(arī Jūsu sievas) vissvētākā un jūtīgākā vietiņa tika nosaukta par klitoru - vai tas nav skaisti un romantiski?!
Gladiators Clitors bija tik populārs senās Romas iedzīvotāju vidū, ka viņa vārdā nosauca ielas un laukumus..sievietes sauca savus mīļākos mīlināmā vārdiņā - "mans clitorusiņš".
Ceru, mans vēsturiski - anatomiskais atklājums radīs skaidrību šajā strīdā un Jums, cien. Romuald Vonsoviča kungs, pietiks drosmes un cēlsirdības, lai atsauktu prasību tiesā un atvainotos Lato Lapsam..
Jo visiem tagad taču skaidrs, ka Jūsu nosaukšanai par "klitoru" nav nekāda sakara ar sieviešu erogēno zonu.
Patiesībā tas ir liels kompliments(varbūt pat nepelnīti) - nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā.

Atbildēt

lauksaimnieks

16.11.2021. 14:10

Veiksmi Lapsam! Tā turpināt!

Atbildēt

Moris

16.11.2021. 13:22

»

hehe

kas cits kaķim asti cels, ja ne pats. Primitīvi, Lapsa


Kas ir primitīvi?! Vai tas, ka LL ir drosme rakstīt par to visatļautību, kas valda Latvijā? Tev tādi troļļa tekstiņi

Atbildēt

Moris

16.11.2021. 13:16

»

apkurs

Kārpainais Liepnieks pēr un tirgo par zemāku cenu


Troļļi, tinieties, jums neviens te neko nespiež lasīt

Atbildēt

hmm

16.11.2021. 12:45

»

uz priekšu

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit


Tikai kur ir tie snaiperi, no kuriem Kariņš baidās? Pietiktu i viena, bet akurāta...

Atbildēt

nuf

16.11.2021. 12:44

»

vai nu

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē


Pārmest pāŗmērīgo reklāmu, ienāķot pietiek.com, liekas kaut kā nejēdzīgi. Tad jau jāpārmet "Lāčiem", ka pie viņiem izliktas plāksnes ar savas maizes reklāmu.

Atbildēt

apkurs

16.11.2021. 12:40

»

Atis

Kas tādus mēslus pērk? Iekuram tā kā par dārgu


Kārpainais Liepnieks pēr un tirgo par zemāku cenu

Atbildēt

sheemotaajs

16.11.2021. 12:39

»

Jolanta

Kāpēc uztraucas sheemotaajs


tas ka tu taa domaa, nenoziimee ka taa ir. Konstateeju faktus, aizej uz tuvaako graamatniicu, protams ja tiec tajaa iekshaa. pajautaa paardeveejai. nepeerk par 10 eiro neviens tos murgus

Atbildēt

Jolanta

16.11.2021. 12:26

Kāpēc uztraucas sheemotaajs?

Atbildēt

Oki

16.11.2021. 12:13

»

Nebrīnīšos, ja Lapsa iedzīvosies vēl kādā kriminālprocesā


Es atkal brīnīšos , ja neiedzīvosies - neko citu no mežoņiem sagaidīt nav iespējams .

Atbildēt

16.11.2021. 11:55

Nebrīnīšos, ja Lapsa iedzīvosies vēl kādā kriminālprocesā.

Atbildēt

latviete

16.11.2021. 11:36

Gaidu !!! Lai izdodas !

Atbildēt

uz priekšu

16.11.2021. 11:17

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit.

Atbildēt

Atis

16.11.2021. 11:10

Kas tādus mēslus pērk? Iekuram tā kā par dārgu.

Atbildēt

Nu.....

16.11.2021. 10:22

»

vai nu

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē


Nu šo preci ne tuvu nereklamē tā kā vakcīnas. Tiešām, labs jautājusm!

Atbildēt

vai nu

16.11.2021. 10:12

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē?

Atbildēt

Tad jau

16.11.2021. 09:29

var gaidit atkal jaunu kriminalprocesu
Komunistu mafija nepiedos

Atbildēt

Nu

16.11.2021. 09:26

»

Mmmmm

Izskatās, kolaborants noraustījies ne pa jokam


Kolaborants vanzovičs jau busu ieraugot pamperu pielika

Atbildēt

Mmmmm

16.11.2021. 09:24

Izskatās, kolaborants noraustījies ne pa jokam.

Atbildēt

hehe

16.11.2021. 09:09

kas cits kaķim asti cels, ja ne pats. Primitīvi, Lapsa.

Atbildēt

sheemotaajs

16.11.2021. 09:05

kaa tad, bomba ir taada, ka lapsa pats izpeerk plauktos apputeejushaas graamatas un par nieciigo honoraaru nopeerk jaunos savus murgus. Taa teikt, naudas aprite. Lunahodu tehnisko pasi veel vareeja izdot. Par ramolinju, jaunzemi, kur tad palika poeema par levitu nezin ....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...