Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pavisam kaut kas cits

18.11.2021. 14:05

»

Vienīgais risinājums

Kamēr katrā laternā un kokā nekarāsies pa komunistam-marksistam-čekistam, resp. "vonsovičam" - dzīves LV nebūs. Tikai šāds "demogrāfiskais" risinājums atrisinās patiesās demogrāfijas problēmas latviešiem


Ir jāļauj publiskot VDK vajāto cilvēku atmiņas un viss nostāsies savās vietās. Cilvēki paši sapratīs, kas notika toreiz un kas notika arī pašlaik.

Atbildēt

Vienīgais risinājums

18.11.2021. 13:03

Kamēr katrā laternā un kokā nekarāsies pa komunistam-marksistam-čekistam, resp. "vonsovičam" - dzīves LV nebūs. Tikai šāds "demogrāfiskais" risinājums atrisinās patiesās demogrāfijas problēmas latviešiem.

Atbildēt

Sarmīte

17.11.2021. 18:46

Sprogainais palūdza iepirkt dažus eksemplārus, pašam esot kauns izrādīt tādu pagodinājumu izdevējam. Bet vai man vienai nebija komplektā solītais CD disks ar koncertu? Varbūt var kaut kur nokačāt?

Atbildēt

Atis Priedītis

17.11.2021. 17:48

Tikko no jauna tika izdota mana atmiņu grāmata "Gan jau rīts mūs atradīs". Tajā ir ļoti daudz rakstīts par VDK vajāšanām, kuras Latvijā pagaidām tiek pilnībā noklusētas. Šī grāmata tapa 2017.gada rudenī un joprojām ir vienīgā, kurā ir rakstīts tas, kas lielajos masu medijos nav publicēts ne reizi. Pat L.Lapsa kategoriski atsakās par šādiem tematiem kaut ko publiskot. Patiesībā tieši šādas VDK vajāšanas arī ļāva Latvijā pie varas palikt bijušajiem čekistiem un komunistiem. Bīstamie konkurenti tika brutāli novākti.

Atbildēt

trollim morim

17.11.2021. 02:21

»

Moris

Troļļi, tinieties, jums neviens te neko nespiež lasīt


Tinies, defektīvais, tevi neviens te nespiež smirdēt

Atbildēt

muļķuzeme rullē

17.11.2021. 02:19

»

Blondīne

Pērk gan. Un tie , kas izlasa, saka ka pat ļoti interesanti


Pērk un izlasa tikai tie ļoti interesantie, kas ir atkarīgi no kārtējās lumpenzombējuma porcijas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks un viņa glumais, postkomunistu varai iztapīgais klitors

17.11.2021. 02:14

»

Kas tie par kumēdiņiem?

C:”nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā...


Kā es māku- tā es maunu, kas man maksā- tam es vergo......

Atbildēt

Kolaboranta kļūda

16.11.2021. 23:47

Kolaborants pieļāva klasisku kļūdu. Savas stulbās iedomības, kas pašam liek noticēt, ka nav bijis komunists un nožēlojams konjunktūrists (kāds ir arī tagad) dēļ, sāka kauju ar LL un tagad mēs vēl ilgi lasīsim par viņa nožēlojamo pagātni. Citādi jau mēa būtu par viņu aizmirsuši. Šis nelietis to ir pelnījis.

Atbildēt

Solvita

16.11.2021. 22:47

Lato 🥱 ūuu! Vai variet apvaicāties izdevējiem, kāpēc visas jaunās grāmatas nav pieejamas elektroniskā formātā Amazon? Janisroze.lv uz Itāliju nepiegādā

Atbildēt

rolands

16.11.2021. 22:18

Visa cieņa, paldies Lapsas kungs Jums un citiem rakstniekiem par uzrakstītām grāmatām. Jums visiem- labu veselību. Lai veicas turpmāk.

Atbildēt

nelasītājs

16.11.2021. 21:06

Lapsa, uzspraud uz nagliņas, vēlams mīkstos vākos.

Atbildēt

Pašreklāma

16.11.2021. 20:08

tiešām ir derīga lieta. Labāku to padarītu, ja izdevēju vieto to teiktu kāds cits.

Atbildēt

Paliek jo dienas, jo jautrāk...

16.11.2021. 16:33

»

uz priekšu

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit


Ļoti uzjautrina Preža stenēšana, un bailes sākt tiesvedību pret Lapsu, kurš it kā smagi apmelojis spožo zvaigzni, ka pēdējais ir melis! Brīnos, ka joprojām. pēc atklātajām blēdībām, pagātnes izklāstā, Levits nav ja ne notiesāts, tad vismaz patriekts no troņa!?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 16:27

»

Skumjais Bruņinieks

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam...


Tiesa nolems, ka Latvijā valsts valodā attiecīgā erogēnā zona turpmāk ir jāsauc par vonsovičusu, nevis kā agrāk - par klitoriusu.

Atbildēt

Kas tie par kumēdiņiem?

16.11.2021. 15:48

»

Skumjais Bruņinieks

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam...


C:”nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā.”

Lato Lapsa nekur savos darbos nav Vonsovičiu salīdziājis ar gladiatoru Clitorusu! Tādēļ Jūsu neloģiskā interpretācija ir dziļi subjektīvs un emocionāli nekorets vēstījums. Visticaāk, ka pastāv pasaulē arī cita vārda “klitors” interpretācija un izvelsmes vēstījums. Turklāt tiesas procesā neviens tiesnesis pat neatzītu Jūsu minētos faktus lietā par būtiskiem, pelietojot gramatisko analīzes metodi.

Pacentieties pats atrast savu loģikas klūdu, jo bez “peņa” un “klitora” toēr svarīgākais ir orgasms.

Pēc rakstītā un publicētā visu dienu jūtaties orgasmaini apmierināts? Tā vien šķiet šekspīriskajā interpretāciju.

Personīgi Vonsoviču uzskatu par necilvēku.

Atbildēt

Izskatās, ka

16.11.2021. 15:18

vamzis drīz aizies pa ķuža un maizīša taku.
vamža novājinātais organisms nespēs pārstrādāt kokaīna daudzumu, kas nepieciešams dzīvotgribas atgūšanai

Atbildēt

Feikmanis

16.11.2021. 15:11

Ikviens var ieiet Valeterā un Rapā un pārliecināties, ka to skricelējumu pārdod jau ar atlaidi. Atlaidi! 2 nedēļas pēc iznākšanas!!! Atlaidi no sākotnējās cenas, kas jau ir tuvu pašizmaksai, jo kāds to mēslu ir nosponsorējis klāt (Viltvārdi apmaksā Austrumu banka, šo - labs jautājums, varbūt krievu vēstniecība).

Atbildēt

Ko sola izdevējs

16.11.2021. 15:02

Gaidām nākamo bombu

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.11.2021. 14:11

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam!
Cienīts kungs, vēršos pie Jums, kā pie saprātīga, loģiski spriestspējīga cilvēka, kurš apveltīts, turklāt, ar advokātiem raksturīgo domas asumu.
Pēc dzimšanas gada redzu, ka neesat vairs nekāds jaunais..tātad ar lielu dzīves pieredzi un spēju atzīt savas kļūdas un maldus.
Ir noticis pārpratums.
Patiesībā vārds "klitors", kura lietojumā Jums ir pretenzijas un apsūdzība pret Lato Lapsu, nemaz nenozīmē to, ko Jūs un Jūsu kundze domājat.
Romuald Vansovič..tas Jums būs pārsteigums, bet patiesībā "klitors" ir liels kompliments Jums..un es pat neesmu pārliecināts, vai Lato Lapsa, lietojot šo vārdu attiecībā pret Jums, apzinājās tā cēlumu, lielumu un svarīgumu.
Vēsturiskie atklājumi un pētījumi liecina, ka vārds "klitors" pirmo reizi ir lietots senajā Romā pirms 2000 gadiem un tā sauca vienu no slavenākajiem Romas gladiatoriem - Clitoruss!
Tieši Clitoruss, kopā ar Spartacusu, Spiculusu un Commodusu bija slavenākie un veiksmīgākie senās Romas gladiatori, kurus pielūdza visi..no maziem bērniem līdz pat Senatoru sievām.
Iedomājieties tik skatu...
Kolizejā tiek izsaukti uz cīņu - vispirms kaut kāds Maximuss ar pašķidrām ovācijām, tikai reta daiļā dzimuma parstāve izmet arēnā savu lakatiņu un dāvā tam gaisa skūpstu..niecība, viņa vārdā var nosaukt tik lētu, zemo preču pārtikas veikalu..
Bet tad sāk rībēt bungas, ieskanās taures un fanfāras..arēnā izsauc gladiatoru "Clitorusu"!
Dāmas spiedz un krīt ģībonī..nosarkst, iztēlojoties šo spēkavīru jau savās guļamistabās.
Sievietes vairs nespēj kontrolēt sevi un instiktīvi skar ar rokām savas erogēnās zonas.
Cien. Romuald Vonsoviča kungs..un tagad teikšu pašu svarīgāko, dēļ kura tad arī radās šis nepatīkamais pārpratums..
TIEŠI DĒĻ TĀ IEMESLA, KA GLADIATORS CLITORUSS LIKA SENĀS ROMAS SIEVIETĒM UZBUDINĀTIES UN AIZSKART SAVU ĶERMEŅU EROGĒNĀS ZONAS..LIKA PIEBRIEST MUMS ZINĀMAJAI VIETAI, ĀRSTI SIEVIETES JŪTĪGĀKO, EROTISKO PUNKTU VĒLĀK, JAU VIDUSLAIKOS, NOSAUCA PAR KLITORU!
Par godu slavenajam, vīrišķīgajam, neuzvaramajam gladiatoram Clitorussam sievietes(arī Jūsu sievas) vissvētākā un jūtīgākā vietiņa tika nosaukta par klitoru - vai tas nav skaisti un romantiski?!
Gladiators Clitors bija tik populārs senās Romas iedzīvotāju vidū, ka viņa vārdā nosauca ielas un laukumus..sievietes sauca savus mīļākos mīlināmā vārdiņā - "mans clitorusiņš".
Ceru, mans vēsturiski - anatomiskais atklājums radīs skaidrību šajā strīdā un Jums, cien. Romuald Vonsoviča kungs, pietiks drosmes un cēlsirdības, lai atsauktu prasību tiesā un atvainotos Lato Lapsam..
Jo visiem tagad taču skaidrs, ka Jūsu nosaukšanai par "klitoru" nav nekāda sakara ar sieviešu erogēno zonu.
Patiesībā tas ir liels kompliments(varbūt pat nepelnīti) - nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā.

Atbildēt

lauksaimnieks

16.11.2021. 14:10

Veiksmi Lapsam! Tā turpināt!

Atbildēt

Moris

16.11.2021. 13:22

»

hehe

kas cits kaķim asti cels, ja ne pats. Primitīvi, Lapsa


Kas ir primitīvi?! Vai tas, ka LL ir drosme rakstīt par to visatļautību, kas valda Latvijā? Tev tādi troļļa tekstiņi

Atbildēt

Moris

16.11.2021. 13:16

»

apkurs

Kārpainais Liepnieks pēr un tirgo par zemāku cenu


Troļļi, tinieties, jums neviens te neko nespiež lasīt

Atbildēt

hmm

16.11.2021. 12:45

»

uz priekšu

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit


Tikai kur ir tie snaiperi, no kuriem Kariņš baidās? Pietiktu i viena, bet akurāta...

Atbildēt

nuf

16.11.2021. 12:44

»

vai nu

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē


Pārmest pāŗmērīgo reklāmu, ienāķot pietiek.com, liekas kaut kā nejēdzīgi. Tad jau jāpārmet "Lāčiem", ka pie viņiem izliktas plāksnes ar savas maizes reklāmu.

Atbildēt

apkurs

16.11.2021. 12:40

»

Atis

Kas tādus mēslus pērk? Iekuram tā kā par dārgu


Kārpainais Liepnieks pēr un tirgo par zemāku cenu

Atbildēt

sheemotaajs

16.11.2021. 12:39

»

Jolanta

Kāpēc uztraucas sheemotaajs


tas ka tu taa domaa, nenoziimee ka taa ir. Konstateeju faktus, aizej uz tuvaako graamatniicu, protams ja tiec tajaa iekshaa. pajautaa paardeveejai. nepeerk par 10 eiro neviens tos murgus

Atbildēt

Jolanta

16.11.2021. 12:26

Kāpēc uztraucas sheemotaajs?

Atbildēt

Oki

16.11.2021. 12:13

»

Nebrīnīšos, ja Lapsa iedzīvosies vēl kādā kriminālprocesā


Es atkal brīnīšos , ja neiedzīvosies - neko citu no mežoņiem sagaidīt nav iespējams .

Atbildēt

16.11.2021. 11:55

Nebrīnīšos, ja Lapsa iedzīvosies vēl kādā kriminālprocesā.

Atbildēt

latviete

16.11.2021. 11:36

Gaidu !!! Lai izdodas !

Atbildēt

uz priekšu

16.11.2021. 11:17

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit.

Atbildēt

Atis

16.11.2021. 11:10

Kas tādus mēslus pērk? Iekuram tā kā par dārgu.

Atbildēt

Nu.....

16.11.2021. 10:22

»

vai nu

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē


Nu šo preci ne tuvu nereklamē tā kā vakcīnas. Tiešām, labs jautājusm!

Atbildēt

vai nu

16.11.2021. 10:12

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē?

Atbildēt

Tad jau

16.11.2021. 09:29

var gaidit atkal jaunu kriminalprocesu
Komunistu mafija nepiedos

Atbildēt

Nu

16.11.2021. 09:26

»

Mmmmm

Izskatās, kolaborants noraustījies ne pa jokam


Kolaborants vanzovičs jau busu ieraugot pamperu pielika

Atbildēt

Mmmmm

16.11.2021. 09:24

Izskatās, kolaborants noraustījies ne pa jokam.

Atbildēt

hehe

16.11.2021. 09:09

kas cits kaķim asti cels, ja ne pats. Primitīvi, Lapsa.

Atbildēt

sheemotaajs

16.11.2021. 09:05

kaa tad, bomba ir taada, ka lapsa pats izpeerk plauktos apputeejushaas graamatas un par nieciigo honoraaru nopeerk jaunos savus murgus. Taa teikt, naudas aprite. Lunahodu tehnisko pasi veel vareeja izdot. Par ramolinju, jaunzemi, kur tad palika poeema par levitu nezin ....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....