Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pavisam kaut kas cits

18.11.2021. 14:05

»

Vienīgais risinājums

Kamēr katrā laternā un kokā nekarāsies pa komunistam-marksistam-čekistam, resp. "vonsovičam" - dzīves LV nebūs. Tikai šāds "demogrāfiskais" risinājums atrisinās patiesās demogrāfijas problēmas latviešiem


Ir jāļauj publiskot VDK vajāto cilvēku atmiņas un viss nostāsies savās vietās. Cilvēki paši sapratīs, kas notika toreiz un kas notika arī pašlaik.

Atbildēt

Vienīgais risinājums

18.11.2021. 13:03

Kamēr katrā laternā un kokā nekarāsies pa komunistam-marksistam-čekistam, resp. "vonsovičam" - dzīves LV nebūs. Tikai šāds "demogrāfiskais" risinājums atrisinās patiesās demogrāfijas problēmas latviešiem.

Atbildēt

Sarmīte

17.11.2021. 18:46

Sprogainais palūdza iepirkt dažus eksemplārus, pašam esot kauns izrādīt tādu pagodinājumu izdevējam. Bet vai man vienai nebija komplektā solītais CD disks ar koncertu? Varbūt var kaut kur nokačāt?

Atbildēt

Atis Priedītis

17.11.2021. 17:48

Tikko no jauna tika izdota mana atmiņu grāmata "Gan jau rīts mūs atradīs". Tajā ir ļoti daudz rakstīts par VDK vajāšanām, kuras Latvijā pagaidām tiek pilnībā noklusētas. Šī grāmata tapa 2017.gada rudenī un joprojām ir vienīgā, kurā ir rakstīts tas, kas lielajos masu medijos nav publicēts ne reizi. Pat L.Lapsa kategoriski atsakās par šādiem tematiem kaut ko publiskot. Patiesībā tieši šādas VDK vajāšanas arī ļāva Latvijā pie varas palikt bijušajiem čekistiem un komunistiem. Bīstamie konkurenti tika brutāli novākti.

Atbildēt

trollim morim

17.11.2021. 02:21

»

Moris

Troļļi, tinieties, jums neviens te neko nespiež lasīt


Tinies, defektīvais, tevi neviens te nespiež smirdēt

Atbildēt

muļķuzeme rullē

17.11.2021. 02:19

»

Blondīne

Pērk gan. Un tie , kas izlasa, saka ka pat ļoti interesanti


Pērk un izlasa tikai tie ļoti interesantie, kas ir atkarīgi no kārtējās lumpenzombējuma porcijas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks un viņa glumais, postkomunistu varai iztapīgais klitors

17.11.2021. 02:14

»

Kas tie par kumēdiņiem?

C:”nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā...


Kā es māku- tā es maunu, kas man maksā- tam es vergo......

Atbildēt

Kolaboranta kļūda

16.11.2021. 23:47

Kolaborants pieļāva klasisku kļūdu. Savas stulbās iedomības, kas pašam liek noticēt, ka nav bijis komunists un nožēlojams konjunktūrists (kāds ir arī tagad) dēļ, sāka kauju ar LL un tagad mēs vēl ilgi lasīsim par viņa nožēlojamo pagātni. Citādi jau mēa būtu par viņu aizmirsuši. Šis nelietis to ir pelnījis.

Atbildēt

Solvita

16.11.2021. 22:47

Lato 🥱 ūuu! Vai variet apvaicāties izdevējiem, kāpēc visas jaunās grāmatas nav pieejamas elektroniskā formātā Amazon? Janisroze.lv uz Itāliju nepiegādā

Atbildēt

rolands

16.11.2021. 22:18

Visa cieņa, paldies Lapsas kungs Jums un citiem rakstniekiem par uzrakstītām grāmatām. Jums visiem- labu veselību. Lai veicas turpmāk.

Atbildēt

nelasītājs

16.11.2021. 21:06

Lapsa, uzspraud uz nagliņas, vēlams mīkstos vākos.

Atbildēt

Pašreklāma

16.11.2021. 20:08

tiešām ir derīga lieta. Labāku to padarītu, ja izdevēju vieto to teiktu kāds cits.

Atbildēt

Paliek jo dienas, jo jautrāk...

16.11.2021. 16:33

»

uz priekšu

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit


Ļoti uzjautrina Preža stenēšana, un bailes sākt tiesvedību pret Lapsu, kurš it kā smagi apmelojis spožo zvaigzni, ka pēdējais ir melis! Brīnos, ka joprojām. pēc atklātajām blēdībām, pagātnes izklāstā, Levits nav ja ne notiesāts, tad vismaz patriekts no troņa!?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.11.2021. 16:27

»

Skumjais Bruņinieks

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam...


Tiesa nolems, ka Latvijā valsts valodā attiecīgā erogēnā zona turpmāk ir jāsauc par vonsovičusu, nevis kā agrāk - par klitoriusu.

Atbildēt

Kas tie par kumēdiņiem?

16.11.2021. 15:48

»

Skumjais Bruņinieks

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam...


C:”nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā.”

Lato Lapsa nekur savos darbos nav Vonsovičiu salīdziājis ar gladiatoru Clitorusu! Tādēļ Jūsu neloģiskā interpretācija ir dziļi subjektīvs un emocionāli nekorets vēstījums. Visticaāk, ka pastāv pasaulē arī cita vārda “klitors” interpretācija un izvelsmes vēstījums. Turklāt tiesas procesā neviens tiesnesis pat neatzītu Jūsu minētos faktus lietā par būtiskiem, pelietojot gramatisko analīzes metodi.

Pacentieties pats atrast savu loģikas klūdu, jo bez “peņa” un “klitora” toēr svarīgākais ir orgasms.

Pēc rakstītā un publicētā visu dienu jūtaties orgasmaini apmierināts? Tā vien šķiet šekspīriskajā interpretāciju.

Personīgi Vonsoviču uzskatu par necilvēku.

Atbildēt

Izskatās, ka

16.11.2021. 15:18

vamzis drīz aizies pa ķuža un maizīša taku.
vamža novājinātais organisms nespēs pārstrādāt kokaīna daudzumu, kas nepieciešams dzīvotgribas atgūšanai

Atbildēt

Feikmanis

16.11.2021. 15:11

Ikviens var ieiet Valeterā un Rapā un pārliecināties, ka to skricelējumu pārdod jau ar atlaidi. Atlaidi! 2 nedēļas pēc iznākšanas!!! Atlaidi no sākotnējās cenas, kas jau ir tuvu pašizmaksai, jo kāds to mēslu ir nosponsorējis klāt (Viltvārdi apmaksā Austrumu banka, šo - labs jautājums, varbūt krievu vēstniecība).

Atbildēt

Ko sola izdevējs

16.11.2021. 15:02

Gaidām nākamo bombu

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.11.2021. 14:11

Atklāta vēstule Romualdam Vonsovičam!
Cienīts kungs, vēršos pie Jums, kā pie saprātīga, loģiski spriestspējīga cilvēka, kurš apveltīts, turklāt, ar advokātiem raksturīgo domas asumu.
Pēc dzimšanas gada redzu, ka neesat vairs nekāds jaunais..tātad ar lielu dzīves pieredzi un spēju atzīt savas kļūdas un maldus.
Ir noticis pārpratums.
Patiesībā vārds "klitors", kura lietojumā Jums ir pretenzijas un apsūdzība pret Lato Lapsu, nemaz nenozīmē to, ko Jūs un Jūsu kundze domājat.
Romuald Vansovič..tas Jums būs pārsteigums, bet patiesībā "klitors" ir liels kompliments Jums..un es pat neesmu pārliecināts, vai Lato Lapsa, lietojot šo vārdu attiecībā pret Jums, apzinājās tā cēlumu, lielumu un svarīgumu.
Vēsturiskie atklājumi un pētījumi liecina, ka vārds "klitors" pirmo reizi ir lietots senajā Romā pirms 2000 gadiem un tā sauca vienu no slavenākajiem Romas gladiatoriem - Clitoruss!
Tieši Clitoruss, kopā ar Spartacusu, Spiculusu un Commodusu bija slavenākie un veiksmīgākie senās Romas gladiatori, kurus pielūdza visi..no maziem bērniem līdz pat Senatoru sievām.
Iedomājieties tik skatu...
Kolizejā tiek izsaukti uz cīņu - vispirms kaut kāds Maximuss ar pašķidrām ovācijām, tikai reta daiļā dzimuma parstāve izmet arēnā savu lakatiņu un dāvā tam gaisa skūpstu..niecība, viņa vārdā var nosaukt tik lētu, zemo preču pārtikas veikalu..
Bet tad sāk rībēt bungas, ieskanās taures un fanfāras..arēnā izsauc gladiatoru "Clitorusu"!
Dāmas spiedz un krīt ģībonī..nosarkst, iztēlojoties šo spēkavīru jau savās guļamistabās.
Sievietes vairs nespēj kontrolēt sevi un instiktīvi skar ar rokām savas erogēnās zonas.
Cien. Romuald Vonsoviča kungs..un tagad teikšu pašu svarīgāko, dēļ kura tad arī radās šis nepatīkamais pārpratums..
TIEŠI DĒĻ TĀ IEMESLA, KA GLADIATORS CLITORUSS LIKA SENĀS ROMAS SIEVIETĒM UZBUDINĀTIES UN AIZSKART SAVU ĶERMEŅU EROGĒNĀS ZONAS..LIKA PIEBRIEST MUMS ZINĀMAJAI VIETAI, ĀRSTI SIEVIETES JŪTĪGĀKO, EROTISKO PUNKTU VĒLĀK, JAU VIDUSLAIKOS, NOSAUCA PAR KLITORU!
Par godu slavenajam, vīrišķīgajam, neuzvaramajam gladiatoram Clitorussam sievietes(arī Jūsu sievas) vissvētākā un jūtīgākā vietiņa tika nosaukta par klitoru - vai tas nav skaisti un romantiski?!
Gladiators Clitors bija tik populārs senās Romas iedzīvotāju vidū, ka viņa vārdā nosauca ielas un laukumus..sievietes sauca savus mīļākos mīlināmā vārdiņā - "mans clitorusiņš".
Ceru, mans vēsturiski - anatomiskais atklājums radīs skaidrību šajā strīdā un Jums, cien. Romuald Vonsoviča kungs, pietiks drosmes un cēlsirdības, lai atsauktu prasību tiesā un atvainotos Lato Lapsam..
Jo visiem tagad taču skaidrs, ka Jūsu nosaukšanai par "klitoru" nav nekāda sakara ar sieviešu erogēno zonu.
Patiesībā tas ir liels kompliments(varbūt pat nepelnīti) - nosaukt Jūs..necilu, glumu, komunistu varai iztapīgu, Padomju laiku tiesnesīti slavenā, neuzveicamā, senās Romas gladiatora Clitorussa vārdā.

Atbildēt

lauksaimnieks

16.11.2021. 14:10

Veiksmi Lapsam! Tā turpināt!

Atbildēt

Moris

16.11.2021. 13:22

»

hehe

kas cits kaķim asti cels, ja ne pats. Primitīvi, Lapsa


Kas ir primitīvi?! Vai tas, ka LL ir drosme rakstīt par to visatļautību, kas valda Latvijā? Tev tādi troļļa tekstiņi

Atbildēt

Moris

16.11.2021. 13:16

»

apkurs

Kārpainais Liepnieks pēr un tirgo par zemāku cenu


Troļļi, tinieties, jums neviens te neko nespiež lasīt

Atbildēt

hmm

16.11.2021. 12:45

»

uz priekšu

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit


Tikai kur ir tie snaiperi, no kuriem Kariņš baidās? Pietiktu i viena, bet akurāta...

Atbildēt

nuf

16.11.2021. 12:44

»

vai nu

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē


Pārmest pāŗmērīgo reklāmu, ienāķot pietiek.com, liekas kaut kā nejēdzīgi. Tad jau jāpārmet "Lāčiem", ka pie viņiem izliktas plāksnes ar savas maizes reklāmu.

Atbildēt

apkurs

16.11.2021. 12:40

»

Atis

Kas tādus mēslus pērk? Iekuram tā kā par dārgu


Kārpainais Liepnieks pēr un tirgo par zemāku cenu

Atbildēt

sheemotaajs

16.11.2021. 12:39

»

Jolanta

Kāpēc uztraucas sheemotaajs


tas ka tu taa domaa, nenoziimee ka taa ir. Konstateeju faktus, aizej uz tuvaako graamatniicu, protams ja tiec tajaa iekshaa. pajautaa paardeveejai. nepeerk par 10 eiro neviens tos murgus

Atbildēt

Jolanta

16.11.2021. 12:26

Kāpēc uztraucas sheemotaajs?

Atbildēt

Oki

16.11.2021. 12:13

»

Nebrīnīšos, ja Lapsa iedzīvosies vēl kādā kriminālprocesā


Es atkal brīnīšos , ja neiedzīvosies - neko citu no mežoņiem sagaidīt nav iespējams .

Atbildēt

16.11.2021. 11:55

Nebrīnīšos, ja Lapsa iedzīvosies vēl kādā kriminālprocesā.

Atbildēt

latviete

16.11.2021. 11:36

Gaidu !!! Lai izdodas !

Atbildēt

uz priekšu

16.11.2021. 11:17

Lapsa! Dušī mērkaķus, lai neviens naktī neguļ! Visa prese varas kontrolē, no TV un Radio nāk vēmiens. Tik vien var lasīt, cik ir šeit.

Atbildēt

Atis

16.11.2021. 11:10

Kas tādus mēslus pērk? Iekuram tā kā par dārgu.

Atbildēt

Nu.....

16.11.2021. 10:22

»

vai nu

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē


Nu šo preci ne tuvu nereklamē tā kā vakcīnas. Tiešām, labs jautājusm!

Atbildēt

vai nu

16.11.2021. 10:12

laba prece ir tik uzbāzīgi jāreklamē?

Atbildēt

Tad jau

16.11.2021. 09:29

var gaidit atkal jaunu kriminalprocesu
Komunistu mafija nepiedos

Atbildēt

Nu

16.11.2021. 09:26

»

Mmmmm

Izskatās, kolaborants noraustījies ne pa jokam


Kolaborants vanzovičs jau busu ieraugot pamperu pielika

Atbildēt

Mmmmm

16.11.2021. 09:24

Izskatās, kolaborants noraustījies ne pa jokam.

Atbildēt

hehe

16.11.2021. 09:09

kas cits kaķim asti cels, ja ne pats. Primitīvi, Lapsa.

Atbildēt

sheemotaajs

16.11.2021. 09:05

kaa tad, bomba ir taada, ka lapsa pats izpeerk plauktos apputeejushaas graamatas un par nieciigo honoraaru nopeerk jaunos savus murgus. Taa teikt, naudas aprite. Lunahodu tehnisko pasi veel vareeja izdot. Par ramolinju, jaunzemi, kur tad palika poeema par levitu nezin ....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...