Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dace

06.09.2019. 07:37

Slima suņa murgi

Atbildēt

Valdis Freimantāls

08.07.2019. 12:46

Pats svarīgākais ir panakt komunistu un čekistu teroristu B A N D A S saukšanu pie atbildības par Rīgas Latviešu Biedrīnas prettiesisku, KRIMINALU iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī !

Domāju, Levits ir viņu skaitā! https://tautastribunals.eu/?p 51022

Kaut nu es būtu kļūdījies! (Neko jau nevar skaidri zināt totalitārā postkomunisma valstī, kur apkaro likumību un latviskās tradīcijas).

Atbildēt

Savādais

08.07.2019. 06:27

»

Autoram

Cik daudz žults autors izgāž vienā rakstā... Vai nu klimakss iestājies, pārejas vecums, skaudība vai vienkārši ļaunums


Tai rakstā viss kopā - klimaksa īpatnības vīriešiem, skaudība, ļaunums, nožēla, ka Valsts prezidents nav kāds no Saskaņas, GKR vai ZZS...

Atbildēt

nu nezinu,nezinu

04.07.2019. 18:07

»

A.P.

Vai 8.jūlijā pie Stikla kalna būs piketu ar nosodošiem plakātiem? Vai kāda sabiedriskā/pilsoniskā/patriotiskā/nacionālā organizācija 8.VII organizēs protesta akcijas? Vai kāds apmētās ar olām, tomātiem Stikla kalnā aicinātos latviešu inteliģences viepļus? Atbilde ir zināma. Tāpēc interesanti ir tas, ...


Piemēra pēc.man Alfreds Rozenbergs nav tāda autoritāte,lai man interesētu,ko viņš šodien teiktu,ja būtu dzīvs.Rozenbergs bija tikai Viens cilvēks,kas teica to,ko teica.Nav īsti saprotams,kāpēc vienmēr jāatgādina par Rozenberga teikto un jāraksta tādā pašā garā.Kālab tad pats neorganizējat to viepļu apmētāšanu ar olām un tomātiem,tikai kūdiet citus?Esat laikam tikpat "drosmīgs'"kā Indriķis Latvietis,kurš "uzsprauž uz nagliņas"kaut kādu štrunta papīrīti,kuru jums laikam neatsūtīja un tāpēc jātrako komentāros.

Atbildēt

Nelieši

04.07.2019. 14:29

Laikam gribēja inavgurācijā novaļīt to Indriķi

Atbildēt

Gadās

04.07.2019. 10:40

»

Jāāā

patiešām interesanti uz kādu adresi Indriķim ielūgums sūtīts? Varbūt uz tās personas adresi, kuras pseidonīms Indriķis ir? Tad ir noticis unikāls gadījums un šī persona beidzot ir kaut kur tikusi aicināta. Citādi regulārās sūkstīšanās viens no iemesliem varētu būt tas, ka nekad un nekur neaicina.Šī ...


Valsts Prezidenta kanceleja apsveikumus in persona mēdz sūtīt arī uz likvidētu iestāžu adresēm. Valsts Prezidenta kanceleja mēdz iedot ielūgumu, kur rakstīts, ka var nākt, piemēram, 3 personas, bet tad atklājas, ka domāts, ka nāk 2 personas. Valsts Prezidenta kanceleja mēdz iedot ielūgumu uz vienu personu, kas var ņemt līdzi iepriekš pieteiktu pavadoni vai pavadoņus, un tad uz vietas izrādās, ka "pavadoņu" saraksts ir jāmeklē atsevišķi, un tā var izrādīties problēma, ja ielūgumā norādītā persona ir kādā veidā iesaistīta Valsts Prezidenta kancelejas pasākumā. Valsts Prezidenta kanceleja arī sociālajos tīklos populāram kaķim nosūtīs ielūgumu nevis uz saimnieka adresi, bet gan kādam, kas šo kaķi pēdējo reizi popularizējis. Valsts Prezidenta kanceleja domā, ka visi latvieši ir godprātīgi un nodos tālāk paši. Dažkārt rodas sajūta, ka Valsts Prezidenta kanceleja ir mazs bērns, kas sūta Salavecim apsveikumus, vēstules, ielūgumus u.c., nenorādot precīzu adresi, bet citi kārtīgi "iespringst", lai atrastu adresātu. Šoreiz pastnieks nav iesprindzis. Iesprings Pietiek.com, šādā veidā meklējot Indriķi Latvieti inaugurācijas ballei. Ļoti godprātīga rīcība, it sevišķi ņemot vērā, cik daudz tiesvedību ir par informācijas slēpšanu starp Pietiek.com un Valsts Prezidenta kanceleju! Domāju, ka to vajadzētu kā atsevišķi novērtēt. Triju Zvaigžņu ordeni gan būtu piedauzīgi piešķirt, bet varbūt var piešķirt kādu jaunizveidotu ordeni žurnālistiem.

Atbildēt

Autoram

04.07.2019. 08:16

Cik daudz žults autors izgāž vienā rakstā... Vai nu klimakss iestājies, pārejas vecums, skaudība vai vienkārši ļaunums.

Atbildēt

Baiba

03.07.2019. 19:57

Kā reklāma grāmatai - nekā īpaša, kā joks arī. Kā protests notiekošajam - lai nu būtu.

Atbildēt

jaunietis

03.07.2019. 19:24

Ko nozīmē šī portāla lozungs "Pietiek kampt"..?

Tipa jūs esat lai tā vairs nenotiktu..? Varu atvērt jums acis, ka jūs eksistējat jau daudzus gadus, bet mūsu valsts administratīvajā aparātā nekas uz labo pusi neiet ;)

Jau gadiem jūs te "pietiekat"

Atbildēt

Kkk

03.07.2019. 19:14

Vai redzējāt EP deputātus, kāpēc Latvija vēl muļķojas ar tiem tērpiem. Ko grib pierādīt? Jūs t.sk. prezidents esat tikai tautas kalpi.

Atbildēt

labrītiņš

03.07.2019. 18:53

Kurā vietā tad ir "paģērēti tie smokingi un vakartērpi"?Ir minēts,ka jāierodas uzvalkos un lietišķos kostīmos.Kālab tādus savus murgus rakstāt?

Atbildēt

nja

03.07.2019. 17:44

Darīt jau var visādi, bet parasti cenšas padomāt par viesiem, ko aicina. Pieņemšanu pie prezidenta, kurā jāierodas smokingā/vakartērpā un ar valsts apbalvojumiem tiem, kam tādi piešķirti, saprātīgi, diplomātiski un taktiski cilvēki censtos rīkot ar sākumu ne agrāk kā 19.00, lai cilvēkiem nav jāklīst apkārt smokingos un vakatērpos jau agrā pēcpusdienā. Jo ir taču sagaidāms, ka 800 viesi + darbadienas beigas grandiozs satiksmes haoss + īsi pirms 18. satiksmi vēl haotiskāku padarīs prominenču un ministru eskorti.
Ja nevar izdarīt labi, reizēm labāk nedarīt vispār. Ja negrib iekļauties etiķetē, neviens neliedz rīkot tusiņu ar padziedāšanu un rokas paspiešanu, bet tad nevajag paģērēt smokingus un vakartērpus. Jo patiešām dāmai vienai pašai vakartērpā un 3zv ordeni kulties uz pieņemšanu .... tas maigajā variantā izskatīsies pēc aktrises, kās steidz atpakaļ uz uzņemšanas laukumu.

Atbildēt

nja

03.07.2019. 17:20

Es tikai nesaprotu, vai tiešām Teikmanim arī nav prāta, vai visu izdomāja stulbā Rozenberga. Smokingu velk tikai pēc 18.00. Vakartērpus vēl vēlāk. Es nemaz negribu iedomāties to skatu, kā "sabiedrības krējums" no dažādām nozarēm vieni bez dzīvesbiedriem, bet smokingos un vakartērpos ap četriem dodas uz Nacbibleni un tad tur tais smokingos un vakatērpos klaiņā un kaut ko pēta, līdz precīzi 18.00 parādās Saule un Nācijas Tēvs un saka savu dižo runu. Pieņemot, ka pensionāri un bezdarbnieki vien tur nebūs, ka būs arī ministri, visādi valsts ierēdņi, es negribu būt to dāmu vietā, kurām kaut kā jāpamanās darba tualetē vai pieslēgtā kabinetā ielīst vakartērpa un tad saceltiem garajiem brunčiem vicot pāri tiltam, jo sastrēgumi būs baisi. Vēl vairāk, dāmām no provinces, piemēram, jāsāk tūcīties vakartērpā jau ap pusdienslaiku.

Atbildēt

jaajaa

03.07.2019. 16:56

...abida par to, ka pseidonīmā uzaicināja nevis vārdā uzvārdā ?...:)...domāju, ka Levits nebūs tas prezidents, par piedalīšanos kura inaugurācijā pēcāk būs jākaunas...:)

Atbildēt

Atbrivotajs

03.07.2019. 15:40

Ja stalinisti-putinisti lama jauno prezidentu ,tad ar vinu viss ir kartiba...

Atbildēt

precizēsim

03.07.2019. 15:07

»

Niknais

No zoodārza vēl jābrauc mājās


tikai zoodārza iemītnieku barotājiem un kopējiem.

Atbildēt

Kmmm

03.07.2019. 13:43

»

MMM

Riga 2040, scenārijs notiks diemžēl jau ap 2023. Pierādījumi tam ir ārpus LV, piemēram, 4 oranžās revolūcijas mēģinājumi (Honkonga, Prāga, Moldova, Gruzija pēdējā mēneša laikā, kur Gruzijas pasākumu pilnīgi acīmredami apturēja zvans no Vašingtonas) Putina savādā konference, kur acīmrezdami no citām ...


Scenārijs ir nedaudz cits. Tiek it kā plānots karš starp Krieviju un ASV ārzonas teritorijā, piem. Sīrijā, kur dislocēti Krievijas mil. spēki, kas konflikta gad būtu 1:40 pret ASV un NATO spēkiem. Šī konfikta aktualitātē tiek vienlaikus plānota revolūcija Krievijā. Krievijas revolūciju apspiestu Krievijas piektā kolona - Kremlim pietuvinātie iekšlietu mil. spēki kopā ar Putina oligarhiem, kuru kontiem ASV uzlikusi arestus sankciju pret Krieviju kontrkstā. Lai šie oligarhi nezaudētu savus aktīvus ārzonu kontos, viņiem jāpiedalās pašu izraisītas revolūcijas apspiešanai, KF ieviešot monarhiju...Latvijai šai karā iedalīta novērotājas loma. Jo Latvija jau ir iekarota un izlaupīta.

Atbildēt

Ghh

03.07.2019. 13:37

Nekas labs jau nav no ārzemju latviešu valoda runājošiem cilvēkiem vsldiba

Atbildēt

Vai

03.07.2019. 13:30

»

Mirdza

Varbūt Mirdzai piedāvāt, lai uzdodas par Indriķi Latvieti un lai vīrs nejūtas vīlies


noalgot bomzi no ielas ar izcilu ielūguma kopiju rokās, apkarinātu ar kamerām un mikrafoniem.

Atbildēt

MMM

03.07.2019. 13:03

Riga 2040, scenārijs notiks diemžēl jau ap 2023. Pierādījumi tam ir ārpus LV, piemēram, 4 oranžās revolūcijas mēģinājumi (Honkonga, Prāga, Moldova, Gruzija pēdējā mēneša laikā, kur Gruzijas pasākumu pilnīgi acīmredami apturēja zvans no Vašingtonas) Putina savādā konference, kur acīmrezdami no citām reizēm bija skaidrs, ka vīrs zin tuvākā pusgada notikumus un tie nesīs tik būtiskas pārmaiņas, ka pašlaik notiekšais ir pie kājas, tas pats G 20 samits, Krievijas pieņemšana atpakaļ Eiropas institūcijās.Tas, kat notiks būs jauna Jaltas konference, kur dalibu ņems Donalds, Pins un Putins, kur tāds anklāvs kā LV iekritīs es domāju visiem ir skaidrs

Atbildēt

ICAO

03.07.2019. 12:57

ICAO standarti paredz iespēju personu identificējošajos dokumentos iekļaut arī tādas identicējošas pazīmes kā titulus, grādus... Ir pat iespēja papildināt dokumentu ar pseidonīmu, lai novērstu situāciju, ka publiski atpazīstama persona taisnojas, ka publiski neizmanto īsto vārdu. Nav gan publiski redzēts Indriķis Latvietis, tikai viņa darbi, un nav arī paredzēta Latvijā iespēja pasē papildus norādīt ziņas par pseidonīmiem, tāpēc Valsts Prezidenta kanceleja patiesībā ņirgājas, nevis izrāda veselīgu humoru par Indriķa Latvieša darbiem un, acīmredzot, PMLP noskaidrojusi, ka neviens ar tādu vārdu un uzvārdu nav, citādi taču būtu jārēķinās, ka norit Lemberga cienīga aptauja un varbūt pat loterija par to, kurš vēlētos piedalīties ballē, izmsntojot ielūgumu.

Atbildēt

Edge

03.07.2019. 12:26

"Nākamgad klajā nāks jaunais romāns „РИGA 2040”.."
Šogad Ziemasvētkos, lai sasniegtu max pārdošanas apjomus! LatoL.+ArtureP. šausmu trilleris 10 megatonu apjomā?

Atbildēt

lauķis

03.07.2019. 12:24

»

Niknais

No zoodārza vēl jābrauc mājās


Ja nu tomēr atrodas kādā būrī brīva vieta.

Atbildēt

???

03.07.2019. 12:19

Prezidenta topošā komanda izskatās ka būs ar humora piedevu. Pie tam gaumīgu. Latviešu Indriķis jau nav Račko un tēmas, ko tas skar ir pietiekami nozīmīgas, lai tām pievērstu uzmanību arī prezidents. To prezidenta kanceleja arī apliecināja. Sliktāk jau būtu, ka izliktos, ka nav ne triloģiju, ne personāžu, ne nesaprotamu darījumu.

Atbildēt

Yes

03.07.2019. 12:09

»

Nja

Aizmirsu parakstīties. Aiva Roženberga


Aiva fon Peženberga, vīķpežlaize

Atbildēt

Aksels

03.07.2019. 11:51

Ak, tu, Dieviņ, kāda aprobežotība! Vai tad vēl ir kāds naivais, kurš nesaprot, ka Indriķis Latvietis ir nevis viens konkrēts cilvēks, bet patriotisku cilvēku komanda? Bez šīs komandas mēs dzīvotu mucā un mūs pa spundi barotu... Paldies, ka no mūsu zemītes vēl visi godprātīgie cilvēki nav aizbraukuši! Bet par to paredzamo pasākumu 8.jūlijā gribas piebilst : "Arī tas pāries..."

Atbildēt

Niknais

03.07.2019. 11:42

»

lauķis

Labāk zoodārzā,tuvāk pie dabas,i viesi uz vietas,nav jāaicina


No zoodārza vēl jābrauc mājās

Atbildēt

lauķis

03.07.2019. 11:28

»

Niknais

Pasākums būs krematorijā


Labāk zoodārzā,tuvāk pie dabas,i viesi uz vietas,nav jāaicina.

Atbildēt

...

03.07.2019. 11:27

»

priedīšiem

Priedīti, par antisemītismu draud kriminalatbildība


Lamāt kremli arī ir antisemītisms,Putins Šelomovs un Arons Mendels Medvedevs arī ir žīdi.

Atbildēt

Niknais

03.07.2019. 11:25

Pasākums būs krematorijā??

Atbildēt

Eduards Lunis

03.07.2019. 10:56

---Neuzminējāt,Priedīša kungs!
Vismaz es-būšu noteikti! Varbūt mani savāks, vai ar draudiem aizdzīs-tā jau ir bijis-bet būšu! Sirdsapziņas tīrībai!

Atbildēt

Edge

03.07.2019. 10:52

»

A.P.

Vai 8.jūlijā pie Stikla kalna būs piketu ar nosodošiem plakātiem? Vai kāda sabiedriskā/pilsoniskā/patriotiskā/nacionālā organizācija 8.VII organizēs protesta akcijas? Vai kāds apmētās ar olām, tomātiem Stikla kalnā aicinātos latviešu inteliģences viepļus? Atbilde ir zināma. Tāpēc interesanti ir tas, ...


Imants Ziedonis:"Es jums saku: dziediet! Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai. Dziediet acīs tam, kas jūs lamā. Gavilējiet savā pārākumā, kad jūs sit." (Sk. epifāniju "Dziediet" )
Alfreds dziedātu! Raujam kopā Indriķi, Lato un Arturu! "Es zinu, visi mani nievā, / Es zinu, visi mani nīst. / Lai mani nīst, lai mani nievā
Pie dir[cenzēts] man, pie dri[cenzēts]! (2x)

Atbildēt

A.P.

03.07.2019. 10:34

»

Arturs Priedītis

Levita sejas daži vaipsti jau bija skaidri saskatāmi agrāk. Gadiem ilgi regulārā līšana uz Rīgas pili liecināja par dziļu nekaunību, kuru noteikti cementē prāta trulums, neļaujot funkcionēt pat viselementārākajām morāles prasībām. Preambulas farss atklāja šausmīgu zinātnisko nekompetenci ne tikai juridiskajās...


Vai 8.jūlijā pie Stikla kalna būs piketu ar nosodošiem plakātiem? Vai kāda sabiedriskā/pilsoniskā/patriotiskā/nacionālā organizācija 8.VII organizēs protesta akcijas? Vai kāds apmētās ar olām, tomātiem Stikla kalnā aicinātos latviešu inteliģences viepļus? Atbilde ir zināma. Tāpēc interesanti ir tas, ko šodien par latviešiem teiktu Alfrēds Rozenbergs?

Atbildēt

P.

03.07.2019. 10:14

»

Laila

Tā ir parodija


Labdien, un laipni lūdzam internetā.

Te reti kad var zināt, kas ir parodija un kas nav.

Sk. "Poe's Law"

Atbildēt

antons mikoss

03.07.2019. 10:04

To kremļa kurmis kremļa kurmja dēls(kkkkd) ir naivi iecerējis. Ierodas Indriķis Latvietis pie Slāvlatvijas Saeimā iebīdītā(par partijas KPV 15 kārtīgu reitinga krišanas cenu) kkkkd inaugurācijā un pie iepazīšanās visi fotografē daudzgalvainā pūķa aprakstītāju. Pūķa viena galva kkkkd atviegli nopūšas, jo miera traucētājs vairs nevarēs apdraudēt radnieciskās pūķa galvas.
Nelietīgs un stulbs iecerējums!

Atbildēt

lauķis

03.07.2019. 09:53

Te nu būs skaidri redzams kurš tirgo sirdsapziņu,vai arī viņam tās vispār nav,un kuram ir gods un sirdsapziņa.

Atbildēt

Sakat,

03.07.2019. 09:48

ko gribat, bet aizejošais būs bijis visnekaitīgākais prezidents!

Atbildēt

Blondīne

03.07.2019. 09:41

Patiesībā smieklīgi!

Atbildēt

Nja

03.07.2019. 08:59

»

Nja

Indriķis Smirdīgā lapsa


Aizmirsu parakstīties. Aiva Roženberga.

Atbildēt

Nja

03.07.2019. 08:53

Indriķis Smirdīgā lapsa

Atbildēt

Jānis

03.07.2019. 08:48

Latvijā Likums neparedz prezidenta inaugurāciju, bet valsts amatpersonas drīkst darīt tik to, ko tām atļauj likums, kamēr citi var darīt visu, ko likums neaizliedz. Inaugurācija (ieiešana amatā) ar likumu noteikta prezidentālās republikās kurās prezidentu vēl tauta tiešās vēlēšanās. Parlamentārās republikās, kāda ir Latvija, parlamenta ieceltās valsts amatpersonas inaugurējas amatā, nododot zvērestu. Neko citu Likums neparedz. Levita inaugurēšanās, ja tāda notiks, kā tiek rakstīts, būs ārpus Likuma, nelikumīga, prettiesiska rīcība. KNAB jau gatavojas veikt prezidenta kancelejas darbību, organizējot Likumā neparedzētus pasākumus, resorisko pārbaudi, kura beigsies ar kriminālprocesu pret tām valsts amatpersonām, kuras šo nelikumīgo inaugurēšanos rīkojuši. Iespējams Valsts kontrole pēc inaugurācijas pasākumiem, izmantojot tagad tai dotās tiesības piedzīt no amatpersonām nelikumīgi šķērdētos finanšu līdzekļus, veiks attiecīgās piedziņas no nelikumībās iesaistītajām amatpersonām

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...