Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dace

06.09.2019. 07:37

Slima suņa murgi

Atbildēt

Valdis Freimantāls

08.07.2019. 12:46

Pats svarīgākais ir panakt komunistu un čekistu teroristu B A N D A S saukšanu pie atbildības par Rīgas Latviešu Biedrīnas prettiesisku, KRIMINALU iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī !

Domāju, Levits ir viņu skaitā! https://tautastribunals.eu/?p 51022

Kaut nu es būtu kļūdījies! (Neko jau nevar skaidri zināt totalitārā postkomunisma valstī, kur apkaro likumību un latviskās tradīcijas).

Atbildēt

Savādais

08.07.2019. 06:27

»

Autoram

Cik daudz žults autors izgāž vienā rakstā... Vai nu klimakss iestājies, pārejas vecums, skaudība vai vienkārši ļaunums


Tai rakstā viss kopā - klimaksa īpatnības vīriešiem, skaudība, ļaunums, nožēla, ka Valsts prezidents nav kāds no Saskaņas, GKR vai ZZS...

Atbildēt

nu nezinu,nezinu

04.07.2019. 18:07

»

A.P.

Vai 8.jūlijā pie Stikla kalna būs piketu ar nosodošiem plakātiem? Vai kāda sabiedriskā/pilsoniskā/patriotiskā/nacionālā organizācija 8.VII organizēs protesta akcijas? Vai kāds apmētās ar olām, tomātiem Stikla kalnā aicinātos latviešu inteliģences viepļus? Atbilde ir zināma. Tāpēc interesanti ir tas, ...


Piemēra pēc.man Alfreds Rozenbergs nav tāda autoritāte,lai man interesētu,ko viņš šodien teiktu,ja būtu dzīvs.Rozenbergs bija tikai Viens cilvēks,kas teica to,ko teica.Nav īsti saprotams,kāpēc vienmēr jāatgādina par Rozenberga teikto un jāraksta tādā pašā garā.Kālab tad pats neorganizējat to viepļu apmētāšanu ar olām un tomātiem,tikai kūdiet citus?Esat laikam tikpat "drosmīgs'"kā Indriķis Latvietis,kurš "uzsprauž uz nagliņas"kaut kādu štrunta papīrīti,kuru jums laikam neatsūtīja un tāpēc jātrako komentāros.

Atbildēt

Nelieši

04.07.2019. 14:29

Laikam gribēja inavgurācijā novaļīt to Indriķi

Atbildēt

Gadās

04.07.2019. 10:40

»

Jāāā

patiešām interesanti uz kādu adresi Indriķim ielūgums sūtīts? Varbūt uz tās personas adresi, kuras pseidonīms Indriķis ir? Tad ir noticis unikāls gadījums un šī persona beidzot ir kaut kur tikusi aicināta. Citādi regulārās sūkstīšanās viens no iemesliem varētu būt tas, ka nekad un nekur neaicina.Šī ...


Valsts Prezidenta kanceleja apsveikumus in persona mēdz sūtīt arī uz likvidētu iestāžu adresēm. Valsts Prezidenta kanceleja mēdz iedot ielūgumu, kur rakstīts, ka var nākt, piemēram, 3 personas, bet tad atklājas, ka domāts, ka nāk 2 personas. Valsts Prezidenta kanceleja mēdz iedot ielūgumu uz vienu personu, kas var ņemt līdzi iepriekš pieteiktu pavadoni vai pavadoņus, un tad uz vietas izrādās, ka "pavadoņu" saraksts ir jāmeklē atsevišķi, un tā var izrādīties problēma, ja ielūgumā norādītā persona ir kādā veidā iesaistīta Valsts Prezidenta kancelejas pasākumā. Valsts Prezidenta kanceleja arī sociālajos tīklos populāram kaķim nosūtīs ielūgumu nevis uz saimnieka adresi, bet gan kādam, kas šo kaķi pēdējo reizi popularizējis. Valsts Prezidenta kanceleja domā, ka visi latvieši ir godprātīgi un nodos tālāk paši. Dažkārt rodas sajūta, ka Valsts Prezidenta kanceleja ir mazs bērns, kas sūta Salavecim apsveikumus, vēstules, ielūgumus u.c., nenorādot precīzu adresi, bet citi kārtīgi "iespringst", lai atrastu adresātu. Šoreiz pastnieks nav iesprindzis. Iesprings Pietiek.com, šādā veidā meklējot Indriķi Latvieti inaugurācijas ballei. Ļoti godprātīga rīcība, it sevišķi ņemot vērā, cik daudz tiesvedību ir par informācijas slēpšanu starp Pietiek.com un Valsts Prezidenta kanceleju! Domāju, ka to vajadzētu kā atsevišķi novērtēt. Triju Zvaigžņu ordeni gan būtu piedauzīgi piešķirt, bet varbūt var piešķirt kādu jaunizveidotu ordeni žurnālistiem.

Atbildēt

Autoram

04.07.2019. 08:16

Cik daudz žults autors izgāž vienā rakstā... Vai nu klimakss iestājies, pārejas vecums, skaudība vai vienkārši ļaunums.

Atbildēt

Baiba

03.07.2019. 19:57

Kā reklāma grāmatai - nekā īpaša, kā joks arī. Kā protests notiekošajam - lai nu būtu.

Atbildēt

jaunietis

03.07.2019. 19:24

Ko nozīmē šī portāla lozungs "Pietiek kampt"..?

Tipa jūs esat lai tā vairs nenotiktu..? Varu atvērt jums acis, ka jūs eksistējat jau daudzus gadus, bet mūsu valsts administratīvajā aparātā nekas uz labo pusi neiet ;)

Jau gadiem jūs te "pietiekat"

Atbildēt

Kkk

03.07.2019. 19:14

Vai redzējāt EP deputātus, kāpēc Latvija vēl muļķojas ar tiem tērpiem. Ko grib pierādīt? Jūs t.sk. prezidents esat tikai tautas kalpi.

Atbildēt

labrītiņš

03.07.2019. 18:53

Kurā vietā tad ir "paģērēti tie smokingi un vakartērpi"?Ir minēts,ka jāierodas uzvalkos un lietišķos kostīmos.Kālab tādus savus murgus rakstāt?

Atbildēt

nja

03.07.2019. 17:44

Darīt jau var visādi, bet parasti cenšas padomāt par viesiem, ko aicina. Pieņemšanu pie prezidenta, kurā jāierodas smokingā/vakartērpā un ar valsts apbalvojumiem tiem, kam tādi piešķirti, saprātīgi, diplomātiski un taktiski cilvēki censtos rīkot ar sākumu ne agrāk kā 19.00, lai cilvēkiem nav jāklīst apkārt smokingos un vakatērpos jau agrā pēcpusdienā. Jo ir taču sagaidāms, ka 800 viesi + darbadienas beigas grandiozs satiksmes haoss + īsi pirms 18. satiksmi vēl haotiskāku padarīs prominenču un ministru eskorti.
Ja nevar izdarīt labi, reizēm labāk nedarīt vispār. Ja negrib iekļauties etiķetē, neviens neliedz rīkot tusiņu ar padziedāšanu un rokas paspiešanu, bet tad nevajag paģērēt smokingus un vakartērpus. Jo patiešām dāmai vienai pašai vakartērpā un 3zv ordeni kulties uz pieņemšanu .... tas maigajā variantā izskatīsies pēc aktrises, kās steidz atpakaļ uz uzņemšanas laukumu.

Atbildēt

nja

03.07.2019. 17:20

Es tikai nesaprotu, vai tiešām Teikmanim arī nav prāta, vai visu izdomāja stulbā Rozenberga. Smokingu velk tikai pēc 18.00. Vakartērpus vēl vēlāk. Es nemaz negribu iedomāties to skatu, kā "sabiedrības krējums" no dažādām nozarēm vieni bez dzīvesbiedriem, bet smokingos un vakartērpos ap četriem dodas uz Nacbibleni un tad tur tais smokingos un vakatērpos klaiņā un kaut ko pēta, līdz precīzi 18.00 parādās Saule un Nācijas Tēvs un saka savu dižo runu. Pieņemot, ka pensionāri un bezdarbnieki vien tur nebūs, ka būs arī ministri, visādi valsts ierēdņi, es negribu būt to dāmu vietā, kurām kaut kā jāpamanās darba tualetē vai pieslēgtā kabinetā ielīst vakartērpa un tad saceltiem garajiem brunčiem vicot pāri tiltam, jo sastrēgumi būs baisi. Vēl vairāk, dāmām no provinces, piemēram, jāsāk tūcīties vakartērpā jau ap pusdienslaiku.

Atbildēt

jaajaa

03.07.2019. 16:56

...abida par to, ka pseidonīmā uzaicināja nevis vārdā uzvārdā ?...:)...domāju, ka Levits nebūs tas prezidents, par piedalīšanos kura inaugurācijā pēcāk būs jākaunas...:)

Atbildēt

Atbrivotajs

03.07.2019. 15:40

Ja stalinisti-putinisti lama jauno prezidentu ,tad ar vinu viss ir kartiba...

Atbildēt

precizēsim

03.07.2019. 15:07

»

Niknais

No zoodārza vēl jābrauc mājās


tikai zoodārza iemītnieku barotājiem un kopējiem.

Atbildēt

Kmmm

03.07.2019. 13:43

»

MMM

Riga 2040, scenārijs notiks diemžēl jau ap 2023. Pierādījumi tam ir ārpus LV, piemēram, 4 oranžās revolūcijas mēģinājumi (Honkonga, Prāga, Moldova, Gruzija pēdējā mēneša laikā, kur Gruzijas pasākumu pilnīgi acīmredami apturēja zvans no Vašingtonas) Putina savādā konference, kur acīmrezdami no citām ...


Scenārijs ir nedaudz cits. Tiek it kā plānots karš starp Krieviju un ASV ārzonas teritorijā, piem. Sīrijā, kur dislocēti Krievijas mil. spēki, kas konflikta gad būtu 1:40 pret ASV un NATO spēkiem. Šī konfikta aktualitātē tiek vienlaikus plānota revolūcija Krievijā. Krievijas revolūciju apspiestu Krievijas piektā kolona - Kremlim pietuvinātie iekšlietu mil. spēki kopā ar Putina oligarhiem, kuru kontiem ASV uzlikusi arestus sankciju pret Krieviju kontrkstā. Lai šie oligarhi nezaudētu savus aktīvus ārzonu kontos, viņiem jāpiedalās pašu izraisītas revolūcijas apspiešanai, KF ieviešot monarhiju...Latvijai šai karā iedalīta novērotājas loma. Jo Latvija jau ir iekarota un izlaupīta.

Atbildēt

Ghh

03.07.2019. 13:37

Nekas labs jau nav no ārzemju latviešu valoda runājošiem cilvēkiem vsldiba

Atbildēt

Vai

03.07.2019. 13:30

»

Mirdza

Varbūt Mirdzai piedāvāt, lai uzdodas par Indriķi Latvieti un lai vīrs nejūtas vīlies


noalgot bomzi no ielas ar izcilu ielūguma kopiju rokās, apkarinātu ar kamerām un mikrafoniem.

Atbildēt

MMM

03.07.2019. 13:03

Riga 2040, scenārijs notiks diemžēl jau ap 2023. Pierādījumi tam ir ārpus LV, piemēram, 4 oranžās revolūcijas mēģinājumi (Honkonga, Prāga, Moldova, Gruzija pēdējā mēneša laikā, kur Gruzijas pasākumu pilnīgi acīmredami apturēja zvans no Vašingtonas) Putina savādā konference, kur acīmrezdami no citām reizēm bija skaidrs, ka vīrs zin tuvākā pusgada notikumus un tie nesīs tik būtiskas pārmaiņas, ka pašlaik notiekšais ir pie kājas, tas pats G 20 samits, Krievijas pieņemšana atpakaļ Eiropas institūcijās.Tas, kat notiks būs jauna Jaltas konference, kur dalibu ņems Donalds, Pins un Putins, kur tāds anklāvs kā LV iekritīs es domāju visiem ir skaidrs

Atbildēt

ICAO

03.07.2019. 12:57

ICAO standarti paredz iespēju personu identificējošajos dokumentos iekļaut arī tādas identicējošas pazīmes kā titulus, grādus... Ir pat iespēja papildināt dokumentu ar pseidonīmu, lai novērstu situāciju, ka publiski atpazīstama persona taisnojas, ka publiski neizmanto īsto vārdu. Nav gan publiski redzēts Indriķis Latvietis, tikai viņa darbi, un nav arī paredzēta Latvijā iespēja pasē papildus norādīt ziņas par pseidonīmiem, tāpēc Valsts Prezidenta kanceleja patiesībā ņirgājas, nevis izrāda veselīgu humoru par Indriķa Latvieša darbiem un, acīmredzot, PMLP noskaidrojusi, ka neviens ar tādu vārdu un uzvārdu nav, citādi taču būtu jārēķinās, ka norit Lemberga cienīga aptauja un varbūt pat loterija par to, kurš vēlētos piedalīties ballē, izmsntojot ielūgumu.

Atbildēt

Edge

03.07.2019. 12:26

"Nākamgad klajā nāks jaunais romāns „РИGA 2040”.."
Šogad Ziemasvētkos, lai sasniegtu max pārdošanas apjomus! LatoL.+ArtureP. šausmu trilleris 10 megatonu apjomā?

Atbildēt

lauķis

03.07.2019. 12:24

»

Niknais

No zoodārza vēl jābrauc mājās


Ja nu tomēr atrodas kādā būrī brīva vieta.

Atbildēt

???

03.07.2019. 12:19

Prezidenta topošā komanda izskatās ka būs ar humora piedevu. Pie tam gaumīgu. Latviešu Indriķis jau nav Račko un tēmas, ko tas skar ir pietiekami nozīmīgas, lai tām pievērstu uzmanību arī prezidents. To prezidenta kanceleja arī apliecināja. Sliktāk jau būtu, ka izliktos, ka nav ne triloģiju, ne personāžu, ne nesaprotamu darījumu.

Atbildēt

Yes

03.07.2019. 12:09

»

Nja

Aizmirsu parakstīties. Aiva Roženberga


Aiva fon Peženberga, vīķpežlaize

Atbildēt

Aksels

03.07.2019. 11:51

Ak, tu, Dieviņ, kāda aprobežotība! Vai tad vēl ir kāds naivais, kurš nesaprot, ka Indriķis Latvietis ir nevis viens konkrēts cilvēks, bet patriotisku cilvēku komanda? Bez šīs komandas mēs dzīvotu mucā un mūs pa spundi barotu... Paldies, ka no mūsu zemītes vēl visi godprātīgie cilvēki nav aizbraukuši! Bet par to paredzamo pasākumu 8.jūlijā gribas piebilst : "Arī tas pāries..."

Atbildēt

Niknais

03.07.2019. 11:42

»

lauķis

Labāk zoodārzā,tuvāk pie dabas,i viesi uz vietas,nav jāaicina


No zoodārza vēl jābrauc mājās

Atbildēt

lauķis

03.07.2019. 11:28

»

Niknais

Pasākums būs krematorijā


Labāk zoodārzā,tuvāk pie dabas,i viesi uz vietas,nav jāaicina.

Atbildēt

...

03.07.2019. 11:27

»

priedīšiem

Priedīti, par antisemītismu draud kriminalatbildība


Lamāt kremli arī ir antisemītisms,Putins Šelomovs un Arons Mendels Medvedevs arī ir žīdi.

Atbildēt

Niknais

03.07.2019. 11:25

Pasākums būs krematorijā??

Atbildēt

Eduards Lunis

03.07.2019. 10:56

---Neuzminējāt,Priedīša kungs!
Vismaz es-būšu noteikti! Varbūt mani savāks, vai ar draudiem aizdzīs-tā jau ir bijis-bet būšu! Sirdsapziņas tīrībai!

Atbildēt

Edge

03.07.2019. 10:52

»

A.P.

Vai 8.jūlijā pie Stikla kalna būs piketu ar nosodošiem plakātiem? Vai kāda sabiedriskā/pilsoniskā/patriotiskā/nacionālā organizācija 8.VII organizēs protesta akcijas? Vai kāds apmētās ar olām, tomātiem Stikla kalnā aicinātos latviešu inteliģences viepļus? Atbilde ir zināma. Tāpēc interesanti ir tas, ...


Imants Ziedonis:"Es jums saku: dziediet! Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai. Dziediet acīs tam, kas jūs lamā. Gavilējiet savā pārākumā, kad jūs sit." (Sk. epifāniju "Dziediet" )
Alfreds dziedātu! Raujam kopā Indriķi, Lato un Arturu! "Es zinu, visi mani nievā, / Es zinu, visi mani nīst. / Lai mani nīst, lai mani nievā
Pie dir[cenzēts] man, pie dri[cenzēts]! (2x)

Atbildēt

P.

03.07.2019. 10:14

»

Laila

Tā ir parodija


Labdien, un laipni lūdzam internetā.

Te reti kad var zināt, kas ir parodija un kas nav.

Sk. "Poe's Law"

Atbildēt

antons mikoss

03.07.2019. 10:04

To kremļa kurmis kremļa kurmja dēls(kkkkd) ir naivi iecerējis. Ierodas Indriķis Latvietis pie Slāvlatvijas Saeimā iebīdītā(par partijas KPV 15 kārtīgu reitinga krišanas cenu) kkkkd inaugurācijā un pie iepazīšanās visi fotografē daudzgalvainā pūķa aprakstītāju. Pūķa viena galva kkkkd atviegli nopūšas, jo miera traucētājs vairs nevarēs apdraudēt radnieciskās pūķa galvas.
Nelietīgs un stulbs iecerējums!

Atbildēt

lauķis

03.07.2019. 09:53

Te nu būs skaidri redzams kurš tirgo sirdsapziņu,vai arī viņam tās vispār nav,un kuram ir gods un sirdsapziņa.

Atbildēt

Sakat,

03.07.2019. 09:48

ko gribat, bet aizejošais būs bijis visnekaitīgākais prezidents!

Atbildēt

Blondīne

03.07.2019. 09:41

Patiesībā smieklīgi!

Atbildēt

Nja

03.07.2019. 08:59

»

Nja

Indriķis Smirdīgā lapsa


Aizmirsu parakstīties. Aiva Roženberga.

Atbildēt

Nja

03.07.2019. 08:53

Indriķis Smirdīgā lapsa

Atbildēt

Jānis

03.07.2019. 08:48

Latvijā Likums neparedz prezidenta inaugurāciju, bet valsts amatpersonas drīkst darīt tik to, ko tām atļauj likums, kamēr citi var darīt visu, ko likums neaizliedz. Inaugurācija (ieiešana amatā) ar likumu noteikta prezidentālās republikās kurās prezidentu vēl tauta tiešās vēlēšanās. Parlamentārās republikās, kāda ir Latvija, parlamenta ieceltās valsts amatpersonas inaugurējas amatā, nododot zvērestu. Neko citu Likums neparedz. Levita inaugurēšanās, ja tāda notiks, kā tiek rakstīts, būs ārpus Likuma, nelikumīga, prettiesiska rīcība. KNAB jau gatavojas veikt prezidenta kancelejas darbību, organizējot Likumā neparedzētus pasākumus, resorisko pārbaudi, kura beigsies ar kriminālprocesu pret tām valsts amatpersonām, kuras šo nelikumīgo inaugurēšanos rīkojuši. Iespējams Valsts kontrole pēc inaugurācijas pasākumiem, izmantojot tagad tai dotās tiesības piedzīt no amatpersonām nelikumīgi šķērdētos finanšu līdzekļus, veiks attiecīgās piedziņas no nelikumībās iesaistītajām amatpersonām

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...