Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Centraltirgus produkcijas kvalitaate NAV LIETOJAMS UZTURĀ

16.09.2022. 21:26

Ne tomati, ne gurķi, kas tiek tirgoti zem ,,vietējie,, vai ,,Latvijas,, nav no Latvijas, pat jūras cūciņa nav muļķe paosta, un apgriežas un dodas prom, tā pat āboli utt varētu turpināt, aplieti ar ,,ķīmiju,, pesticīdiem, pat dzīvnieciņš sajūt, kas ir ,,īsts,, un kas ir tikai ,,izskats,, un nav ēdams.

Par lielveikala dārzeņiem var teikt to pašu, nekas no tā nav ,,veselīgs,,...

Atbildēt

pērku no latviešiem

16.09.2022. 10:19

no krievenēm pārpircējām NĒ!!!!! CENTRĀLTIRGU VAR VAI NEVAR SAKĀRTOT, ŠARIKOVU MIDZENIS, kauns!!!!!

Atbildēt

Mindaugs

16.09.2022. 09:06

Iesaku pievērst uzmanību lauksaimnieku produkcijai ( ļoti lēti ,svaigi ) ,no ss k/o/m/ saita :

Lauksaimniecība/dzīvnieki /lopbarība .

Šeit lauksaimnieki pārdod tādu produkciju ,kura vizuāli neatbilst tirdzniecības standartam lielveikalos,tirgos.
Es parasti teksim pērku pašķībus burkānus, mazos , nošķeltos ,lai spiestu burkānu sulu .
Tapat kāpostus var sēvelēt ,saskābēt ziemai ,ķirbju aliču kompotu sagatavot .
Šo te derētu rīdzinieku vidū ,citu pilsetu saitos popularizēt ,lai cilvēki neciestu badu ,bet lauksaimnieku darba pūles ,raža nepaliktu uz lauka ,vai netiktu iearta zemē ,jo cilvēki nezina ka it ka dzīvniekiem atvēlēta raža lieti noder uzturā mums pasiem ,ja nēesam oarāk sīkumaini ,netēlojam aristokrātus ,un vajag lai burkāna ,kāposta forma atbilst milimetru milimetrā tirdzniecības standartam .
Tur tiešām ļoti laba tā raža.

Atbildēt

Paldies autoram

15.09.2022. 11:36

par vērtīgo rakstu.

Atbildēt

Mindauga dzimta

15.09.2022. 11:06

»

Pirātu partija

It kā labs raksts, bet veselīga pārtika jums nepalīdzēs, ja ēdiesiet produktus kas satur augu taukus. Autors salasījies gudras grāmatas, bet galvenais ienaidnieks visā šajā epopejā ir augu tauki- kokosa, palmu eļlas. Par to kaitīgumu gandrīz nekur neraksta, bet gandrīz katra šokolāde, katra kūciņa, ...


Cūku tauki ( pārmēru lietoti) arī ļoti kaitīgi .
To holesterīna molekula netiek cauri limfkapilāriem ,nosprosto limfas cirkulāciju - nenotiek asins attīrīšana ,un netīras asinis ir vēža risks .
Arābu ,ēģiptiešu ārsti veica šo pētījumu ,lai noskaidrotu ,kāpēc Jēzus Kristus bija pret cūkgaļas lietošanu ebreju tautā ,ne tikai tā iemesla dēļ ,ka cūkgaļa ir lenteņi .
Kurus Jēzus Kristus macija nmācekļiem kā izvadīt no organisma ,elpojot karstu vārītu pena tvaikus ,līdz lentenis pa rīkli iznāk ārā .
Bet šī svarīgā informācija Jaunajā Derībā ir visa iznemta ,tur neka ko dziedznieks no Essejiem mācīja tautai ,nav .
Muļķo cilvēkus ,ka Jēzus ūdeni ( deficītu) pārvērtis vīnā ( indē ),tautu nodzirdīšanai baznīcas interesēs .
To dzidnieks nekad nedarītu ,zinot ka no vīna reibst galva , indikātors ,ka akna nespej attīrīt asinis no indes.
Pac cūkgaļu ,liellopu taukiem ,līdz ko parādās mazas papillomas ,kārpiņas ap kaklu ,acīm,limsistema signalizē ,ka ir nosprostota .
Plus vēl dezodoranti šim nolūkam radīti ,lai paralizētu lielo krūškurvja limfsist.darbību ,un arī caur padusēm neizdalītos sviedri .
Nam brīnums ,ka pāragri aiziet jauni mūziķi ,Mārtiņš Freimanis ,Frīd (?) ,no Putnu balles , noteikti īpaši pirms koncertiem ievēro higiēnu ar visiem dezodorantiem ,kurus reklamē ,ka jāpūš uz krūškurvja Z burta formā !
Atklāta cilvēku slepkavība notiek .

Atbildēt

Mindauga dzimta

15.09.2022. 10:54

»

Izdzīvošana mūsu rokās.

Latvieti parasto tik vienkārši nepiežmiegt.Ir mums šveices līmeņa nodokļi, maksimālais PVN pārtikai...Un tad? Tāds Reirs var sūkāt.Neviens jau nedod savu piķi nodokļos, ko šie pērtiķu izlaupa.Latvija ir dzīva tikai ēnu ekonomikas dēļ.Un jo vairāk mūs žmiegs, jo mazāk nodokļu ieslīdēs Koalīcijas rijīgajā...


viņiem ir citas metodes ,kā žmiegt ,,,,lai jūs nejustu .
Ļoti slēpti ,lēnos tempos ( lēnāk brauksi ,tālak tiksi ,kā saka .
Tā metode ir asins nolaišana .pēc žīdu Bībeles : ''jūs būsiet zemes sāls ''!
" К стати в Донбасе -Артемсоль , и в Мозере ( Беларусь, от куда родом организатор госпереворота Тихановский ) , производят ядовитую соль с - калиоферроцианидом !!!
Цианиди порожают мозг и нервную системы .
А в общем это антидот при отравлении препаратами железа , выводит железо из организма .
С нас латентно , скрыто , постепеннно спускаю кровь , жертвоприношение !
По этому все люди в видеоролике ( как и госслужащие ) столь бледние , надо килограмы штукатурки косметики лицо покрывать .
Это Юнкер ( кошероядний)в 2012 году в Брюсселе принял регулу о специальном измелчении соли и добавлении противослёживающего средства ( с целью поражения мозга следующих поколений , и убийства людей малокровием ,анемией) .
Цитокиновый шторм при ковиде от дефицита железа в организме , а причина тому - калиоферроцианид - противослёживающее средство .
Тем временем представители синагог утверждают , чтто их дело во времья войны в Украине с Россией , не вмешиватся , а читать Тору и питатся кошерной пищей , которую также Беларусь будет постовлять их родне в Израель !
Хоть ещё не давно , руководимий Тель Авивом Тихановский совершал госпереворот в Беларуссии для свержения Лукашенко . обзывая его диктатором ,
У нас в Латвии тоже был такой " диктатор" , который поднял экономику страны на высокий уровень , Карлис Ульманис , но его Сталинские ( Джугашвилли евр.) сионисти убили .

Atbildēt

Mindauga dzimta

15.09.2022. 10:51

»

a

pareizi un sabalansēti ēst ir dārgi. cik daudzi to var at ļauties? latvijas produkti ir nenormāli dārgi


Dārgāk būs zāles pirkt vecumdienās ,kad organisms būs piebāzts ar Porošenko -( Valcman ),Ukrainas cepumos palmu eļļu ,konfektēs bērniem sarkanā krāsviela no naftas (!)ne no bietēm teiksim ,no pārmērīga modificētās cietes ( kartupeļu ciete) patēriņa ar sieru ,dessām ,maizi ,ķīseļiem .
Visu šo indīgo partiku ar Levita ( ēbrejs) gadību tiek izbarota baltiem .
Nakts tirgū ,vai pēc 17.00 vienmēr var dabūt vēl lētak dārzenus ,un vajag tomēr andelēties ,atrast savu tirgotāju un runāt par zemāku cenu ,barteru .
Atrast savu nišu.

Atbildēt

a

14.09.2022. 14:49

pareizi un sabalansēti ēst ir dārgi. cik daudzi to var at ļauties? latvijas produkti ir nenormāli dārgi.

Atbildēt

Mindauga dzimta

14.09.2022. 08:40

Droši vari pieskaitīt sevi un raksta sākumā uzskaitītos pie šīs rakstā minētās kategorijas
''profesionāliem tukšmuldētājiem''.
Ko jūs paši esat izaudzējuši ,jeb nepārtraukti tirsuši ,bīdot savu biznesu ,tā visa ēbnā apzināti indējot to pasu Danilāna reklamēto '' veselīgo rupjmaizīti '' ar kalioferocianīda sāli.kuras pārpārēm čipšos ,tāpēc jaum mirst mazi bērni vairāk ,dēļ anēmijas .
Apinis ,Danilāns košerēdāji ,zin ka biznesu uztaisīt ,uz mirstošas tautas rēķina .
Latenti ( slēpti ) notiek asins nolaišana no ES tautām ,Krievijas ,Baltkrievijas ,Ukrainas slāviem -āriešiem ( izņemot košerēdājus .
Tā visa partika no veikala ir saindēta ar kalioferocianīdu ,kas tiek pievienots cukuram ,saldajiem izstrādajumiem ( paralēli palmu eļļai) ,pagaidam jautājums ,bet tas ka no saldumiem krītas asinspiediens ,rodas miegainība ,liecina ,ka arī tur ko pievieno ,kaitīgu !
Par to ka rudentiņš bagāts vīrs mēs paši zinām ,tikaui tāds viņš nebūtu ,ja ikkatrs kopš pavasara nebūtu lējis sviedrus savos dārzos ,ar Saules Dieva siltuma un gaismas palīdzību .
Gaidu no Apiņa ,( ķimiķiem ) rakstu par kalioferrocianīdu salī ( pretsalipes viela ) ,antidots pie saindēšanās ar dzelzs preparātiem ( vada ārā dzelzi ).
Ar kādu ''laipnu gādību ''par nekošerēdāju tautām ,Junkers pieņēmis 2012 gada regulu par tās pievienošanu sālij!
Un jau 2014 gadā Doņeckā ,kur šo indi ražo ( Artemsoļ) sākās karadarbība .
Dievs nav mazais bērns ,pievērs uzmanību vietai .no kuras nāk ļaunums ,tas pats ar Baltkrievijas Mozerē ražoto sāli ,labi ka Tihanovski iesēdināja ,kurs nak no Mozeres un viņam tur CLUB 55 ,jauniešu nodzirdīšanas bizness .

Atbildēt

Jabadabado

13.09.2022. 15:58

»

pag, pag

Vai tad ruskii mir pie daudz kā nav vainīgs


Apinis būvēja BAM (Байкало-Амурская магистраль).

Atbildēt

pag, pag

13.09.2022. 12:59

»

Vērotājs

Labi, ka ir krievi, vai ne? Ir kam vainu uzvelt. Sūnu ciems


Vai tad ruskii mir pie daudz kā nav vainīgs?

Atbildēt

Vērotājs

13.09.2022. 12:04

»

ražo latvieši

tirgo krievi


Labi, ka ir krievi, vai ne? Ir kam vainu uzvelt. Sūnu ciems

Atbildēt

roselle

13.09.2022. 11:41

diemžēl , daļai naudīgāko ir viesušies nezin no kurienes paradumi- ēdam batātes, avokado, kvinoju, čia no Amerikas kontinenta, bez kokosa piena vairs neprotam pagatavot, steiki utt arī no Amerikas... reti kurš vairs atceras Latvijas super food- dzērvenes, brūklenes, linsēklas, smiltsērķšķus, rutkus, kāļus, topinamburus utt. utt. un reņģītes arī nav sliktas!

Atbildēt

Gaišais

13.09.2022. 10:56

Mācīties būt klaunam un mācīties no klauna dr. Apīņa.

Atbildēt

Izdzīvošana mūsu rokās.

13.09.2022. 06:49

Latvieti parasto tik vienkārši nepiežmiegt.Ir mums šveices līmeņa nodokļi, maksimālais PVN pārtikai...Un tad? Tāds Reirs var sūkāt.Neviens jau nedod savu piķi nodokļos, ko šie pērtiķu izlaupa.Latvija ir dzīva tikai ēnu ekonomikas dēļ.Un jo vairāk mūs žmiegs, jo mazāk nodokļu ieslīdēs Koalīcijas rijīgajā rīklē.

Atbildēt

Pirātu partija

12.09.2022. 23:41

It kā labs raksts, bet veselīga pārtika jums nepalīdzēs, ja ēdiesiet produktus kas satur augu taukus. Autors salasījies gudras grāmatas, bet galvenais ienaidnieks visā šajā epopejā ir augu tauki- kokosa, palmu eļlas. Par to kaitīgumu gandrīz nekur neraksta, bet gandrīz katra šokolāde, katra kūciņa, saldējums vai cepumiņs to satur.
Iesaku visus produktus, kas satur augu taukus, marķēt ar specialu zīmi, piemēram galvaskausu.
Paskatītos uz vecākiem, kas pirku bērnam kinder šokoladi ar galvaskausa bildi stūrī.
Varētu līdzīgas bildes kā uz cigaretēm.
Galvenais vēža izraisītajs organismā ir palmu eļla, un tā Latvijā nav aizliegta!
Kur slēpjas tās bīstamība?
Ļoti vienkarši, augu eļlas kušanas temperetūra ir augstāka par ķermeņa temperetūru, tāpēc tā organisma neuzsūcās bet nosēžās asinsvados un kapilāros, kas savukārt pēc 50.gadiem var izraisīt infarktus un insultus. Stimulē vēža šunu parādīšanos audos. Imunitāte tos neredz.
P.S. Drīz kārtējā pārtikas porcija tiks saindēta ar ķīmiju, viņsaulē aizies daudz cilvēku. Liels skandāls, sāls vietā piejauks kaut ko citu.
Vēl liels skandāls ar colu, tie cukura vietā kaut ko piegāzīs. Izskatās ka pēc gadiem diviem, daudzo civilprasību dēļ, kompānija beigs savu eksistenci.
ASV divu tuvāko gadu laikā ļoti lielas pārmaiņas.

Atbildēt

nubet

12.09.2022. 19:39

...stiprināt valsti kara laikā...,?! tiešām latvijā noris kara darbība un es to nēsmu pamanījis?

Atbildēt

ražo latvieši

12.09.2022. 19:38

tirgo krievi................................

Atbildēt

Reālists

12.09.2022. 16:46

Uzturproduktiem vajadzētu noteikt cenu griestus. Piemēram, lētajai baltmaizei Rimi veikalos,kura maksāja 19. centus, tad 24. centus, 29. centus, 39. centus vēl pagājušonedēļ, bet šodien jau 49. centus. Cik maksās pēc vēlēšanām?

Atbildēt

fakts

12.09.2022. 16:29

Pesticīdi,herbicīdi un minerālmēsli visur ir vienādi bet sīkaudzētāji līdz tirdziņiem netiek,pārāk dārgi.Namu pagalmos un pie lielveikaliem sīkos trenkā šucmaņi,atvainojos,policaji.Atliek tikai meklēt pašam sakarus ar sīkražotājiem lai Reiris un VID nelūrētu caur šķirbu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...