Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kika

31.05.2018. 18:21

Nekas, Raimis papisīs atkal Ilzīti pa Brēmeni un viss būš štokos

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 20:50

»

Muldim

Bļeģ Uldi, ņehuja sebe! Pac dirs nekosekvences un citiem paurus, jobansrots, bet brīžiem izsakiet stilā. Bļeģ, kas tu esi par trolli, kas, pirkstu dirsā sev ielicis, slavē Ināru Mūrnieci, pusžīdieti un Jantarņiku un kazāru, kropli Parādnieku. Beidz kārnīties te visiem uz pļeškas, bļeģ...


Parādnieka kungs ir mīlošs un mīlēts, gribošs un varošs, bet tavējais morālais kroplis, kompromatu, parādu un stulbu bābu atkarīgā Savicka apteksne, Dombrovskis, ir pāris alkašam un pidrillai Junkeram.

Atbildēt

Muldim

29.05.2018. 13:45

Bļeģ Uldi, ņehuja sebe! Pac dirs nekosekvences un citiem paurus, jobansrots, bet brīžiem izsakiet stilā. Bļeģ, kas tu esi par trolli, kas, pirkstu dirsā sev ielicis, slavē Ināru Mūrnieci, pusžīdieti un Jantarņiku un kazāru, kropli Parādnieku. Beidz kārnīties te visiem uz pļeškas, bļeģ!

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 12:41

»

to muldim

kas ir tavējais kurators,kas tevīm ieborē vārsmas


Vai es sēdējo čekistu ložā arēnā Rīga un man čekisti bāza pirktu dirsā, vai es lēcu kazačoku kara noziedznieku šabašā 9. maijā Maskavā, vai es apmeklēju čekistu rīkotās "lūgšanu brokastis", vai es uzdzīvoju krievu bandītu, čekistu, mauku un pederastu "jaunā vilnī"?
Atkal ņe po "ķemu"!

Atbildēt

Hmm

29.05.2018. 11:49

Goju valstis Krievija, Latvija, norādes, kontrole.. Visu kontrolē brīvmūrnieku ložu biedri visās valstīs. Centrs Čikāga, Vašingtona. No turienes, ja vajag caur Krieviju vai Latviju, vai Igauniju utt. tiek gatavoti vajadzīgie notikumi, vadot algotus žurnālistus publikas sagatavošanai. Te nav nekā noteikta. Kā VDK laikos, ari tagad brīvmūrnieki cits citu izspiego, sadarbojas, bet izpilda tikai konkrētu uzdoto par visu plānu nezinot. Tā Latvijai nav un nevar būt ne stratēģijas, ne taktikas. PSKP CK plēnumu lēmumi piecgadei - pulisks nac. attīstības plāns ar uzrāvienu ekonomikā - meli, jo lēmumus te nepieņem, pat Briselē aiz slēgtām duurvīm. Ne no kurienes uzrodas ieteikumi, regulas utt. Un LV ir jāpieskaņojas. Tad uzrodas Pasaules bankas rekomendācijas, no kuru neņemšanas vērā nebūs kārtējā narkotikas deva valsts kasē.

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 11:40

»

Uldim

Vienotības un SC čekas kuratori. Kas tie tādi? Ja domāts bij. čekisti SC un Vienotības rindās, tad tiem nav nekādas nozīmes...


Kuratori, tie, kuri uzrauga, koordinē, pienem grēksūdzi un nodod rīkojumus no Dzeržinska laukuma ēkas Maskavā. Kā zināms, abas šīs partijas nobalsoja par Vējoni, tāpēc viena no iespējām, ka to kuratoriem svarīga Lemberga apžēlošana.
Goju valstis žīdiem ir visas, bet Latvija atšķirās no pārējām vēl ar to, ka, kā definēja Zatlers ir "mazā fašistu valstele", kas fašistisko izdzimteņu Krievijai un tās kājslauķiem ir kā dadzis acīs

Atbildēt

Uldim

29.05.2018. 11:26

Vienotības un SC čekas kuratori. Kas tie tādi? Ja domāts bij. čekisti SC un Vienotības rindās, tad tiem nav nekādas nozīmes.

Ja domāts- vai Saskaņai un Vienotībai arī interesē Lemberga apžēlošana, tad tām ir vienaldzīgs šis jautājums.

Kam gan var interesēt Lemberga apžēlošana? Lembergam? Protams, viņam tā neinteresē, bet pienākas! Goju valsts Latvija ir čaulas valsts kā citas B' nai B' rith interesēs. Apžēlošana ir B' nai B' rith plāns izmantot Lembergu, paklausīgo tai pusžīdu arī turpmāk.kādos nolūkos, to mēs nezinām, iespējams SC vešanai valdībā. Domāju, ka par tādam lumpenim Maizītim norādes tiek dotas pēdējā brīdī.

Kāpēc B' nai B' rith būtu vajadzīgs SC valdībā ar pielaidi valsts noslēpumiem? Lai ar šo idiotu palīdzību palieliātu valsts parādu. Šodienas ieroči ir nauda.

Atbildēt

Valsti nav nozaguši oligarhi,

29.05.2018. 07:39

jo viņi par oligarhiem kļuva tikai ar ASV žīdu cionistu organizācijas pieļāvumu. Oligarhi, turot naudu ofšoros un Šveices bankās, veic labu darbu cionisma interesēs. Novājina un izzog valsti, lai to pakļautu ar parādiem žīdu cionisti no SVF/b, kas arī notiek. Oligarhi un Zatlers, VVF u.c. paši par sevi nav nekas. Izņemot pusžīdu Aivaru Šlomo dēlu, kam Latvijā vislielākās pilnvaras cionistu dotas. Jo pusžīds un sevi pierādījis. Legāli izvairīties no soda par noziegumiem pret goju valsti Latviju tās ieskatā var tikai pie notiesājoša un spēkā stājušos sprieduma ar apžēlošanu no Valsts prezidenta. Tas arī tiek gatavots. Tādēļ pat nekaunīgi un publiski pats Šlomo dēls solīja Vējonim v p vietu.

Atbildēt

Ih Ih

29.05.2018. 05:21

»

Hih

Egita, tu


Lato, tu?

Atbildēt

IIN,NĪN,auto,OIK,PVN,akcīzes,...,maksātājs

29.05.2018. 00:09

»

ja man kādreiz skumji kļūst

Oho-ho!Ho-ho-ho!No tādas smiešanās drūp valsts pamati


Apbrīnojama,pamācoša neatlaidība no abām pusēm.Par vienu zināms,ka mēs maksājam prēmijas un algu pielikumus,...

Atbildēt

ja man kādreiz skumji kļūst

29.05.2018. 00:07

Oho-ho!Ho-ho-ho!No tādas smiešanās drūp valsts pamati...

Atbildēt

Uldis

28.05.2018. 22:59

»

Idiots Vējonis

tai amatā iebīdīts tikai ar vienu mērķi, vajadzības gad. apžēlot Lembergu


Ja pareizi sapratu, Vienotības un SC čekas kuratoru mērķis bija, lai apžēlotu Lembergu? Es domāju, ka pēc Vējoņa līdzdalības valsts nozagšanas megaafērā, Citadeles atdošanā par sviestmaizi, Vējonim Lembergs tāda sīka vienība.

Atbildēt

ha

28.05.2018. 22:53

Ko ta te šai korumpētajā tiesnešu miskastē sagaidīt ...

Atbildēt

švamme

28.05.2018. 21:09

Vai L.L. personas kods ar nolūku nav izņemts ??

Atbildēt

2. jūnijs 2011

28.05.2018. 18:59

»

Idiots Vējonis

tai amatā iebīdīts tikai ar vienu mērķi, vajadzības gad. apžēlot Lembergu


No Vidzemes ievēlētais Saeimas deputāts Andris Bērziņš ir godavīrs, kas tur savu vārdu un nav manipulējams, un tāds esot arī Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas vairākuma viedoklis, ceturtdien debatēs par vienu no Valsts prezidenta amata kandidātiem sacīja Iveta Grigule (ZZS), kas ir viena no pieciem Bērziņa kandidatūru iesniegušajiem frakcijas deputātiem.
"ZZS vēl nav sākusi priekšvēlēšanu kampaņu, tāpēc neesam tik aktīvi debatētāji," savas frakcijas nelielo dalību debatēs skaidroja Grigule. Viņa gan atzina, ka viņa kā Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes locekle labprāt gribētu, lai vēlēšanās varētu piedalīties "Latvijas Kenedijs vai Obama", partijas līdzpriekšsēdētājs un vides ministrs Raimonds Vējonis, tomēr ir samierinājusies, ka tas neesot noticis.

Atbildēt

var piekrist

28.05.2018. 18:43

»

mmm

prezidentam apkārt, piedodiet, kazas, tāpēc viņa reputācija ir izčakarēta galīgi


Tāds viedoklis rodas. Brauc tikai pa lauku skolām, apsveic prezidentus, izsaka līdzjūtības, par pārējo maza interese, nekur nejaucās.

Atbildēt

mmm

28.05.2018. 18:12

prezidentam apkārt, piedodiet, kazas, tāpēc viņa reputācija ir izčakarēta galīgi

Atbildēt

Idiots Vējonis

28.05.2018. 16:06

tai amatā iebīdīts tikai ar vienu mērķi, vajadzības gad. apžēlot Lembergu.

Atbildēt

Latvija!

28.05.2018. 15:53

Uzvara! Latvija! Uzvara!

Atbildēt

ieņirdzu

28.05.2018. 15:49

Tātad tagad prasības noraidīšana par 2/3 no prasījuma saucas uzvara?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

Foto"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par 12 baltkrievu IT kompāniju uzņemšanu LV, nepamanot, ka tajā slēpjas arī āķis.
Lasīt visu...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...