Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

16.06.2016. 11:58

roդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ tas vieդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ notība kaդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ put taդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ gad leդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ vits piebդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ algs kaդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ imiņs jāstuդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ m brդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ itu zvդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ iedru impeդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ŗijai tiešդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ām gaդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ tavs ...


mיaיpיdיrיդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ ժդ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ դ iיs

Atbildēt

Lana

10.06.2016. 13:02

»

zutis

Esmu saskaries ar tiesu un tiesu izpilditaju. No lietas ir pazudusi dokumenti, bet neviens nezkapaec so faktu negrib izmeklet, jo redz likums par tiesu varu nosaka, ka gan tiesnesis, gan tiesu izpilditaji ir neaizkarami. Tad nu tiesas dara ko grib un ka grib


Neaizkarami, kamēr visi cietēji nesāks skaļi kliegt. Jautājums - kāpēc visi to tiesnešu prettiesisko rīcību pieņem? Vai nav vainīga padomju laiku audzināšana un psiholoģija? Kaut kad taču to (noklusēto piekrišanu)ir jāizbeidz? Un tas ir atkarīgi tikai un vienīgi no mums pašiem. Paldies Pietiek.com par platformu un darīto.

Atbildēt

zutis

09.06.2016. 10:32

Esmu saskaries ar tiesu un tiesu izpilditaju. No lietas ir pazudusi dokumenti, bet neviens nezkapaec so faktu negrib izmeklet, jo redz likums par tiesu varu nosaka, ka gan tiesnesis, gan tiesu izpilditaji ir neaizkarami. Tad nu tiesas dara ko grib un ka grib

Atbildēt

Tukums

06.06.2016. 19:13

tukuma tiesa ne ar ko nav labāka. nosutishu uz pietiek.com sūdzību, kur norādīts, kā tiesnese Mudele taisījusi lēmumu, bet pieteicējs par tiesas sēdi uzzinājis tikai pēc tiesas. Atbildes no institūcijām vēl tiek gaidītas

Atbildēt

Lana

06.06.2016. 13:41

»

Jap

Tiesas korumpētas līdz ārprātam vai arī pamatīgi impotentas. Man arī Šajā sakarā ar apsaimniekotāju bija strīds, ko risinājām tiesā, zaudēju, jo tiesai piestādīja apsaimniekotājs plikas tāmes un ar tām pietika, kas apsaimniekošana notiek


Jāteic ar nožēlu, ka apsaimniekošanas jomā arī zvērinātie advokāti nevelk (varbūt kāds varētu nosaukt tos, kuri "velk"). Likuma robus un sabiedrības neinformētību arī izmanto pārvaldnieki-krāpnieki, tajā skaitā - pamatojot rēķinus ar "plikām" tāmēm. Likuma robus taču var izmantot arī dzīvokļu īpašnieku labā.Lielākā problēma - pašu īpašnieku pasivitāte. Tiešām - vieglāk samaksāt, nevis cerēt uzvarēt "taisnīgā tiesā".

Atbildēt

ļausiet minēt

06.06.2016. 12:49

maškas un verandas u.c. pudencijas

Atbildēt

Lana

06.06.2016. 12:48

http://www.pietiek.com/raksti/suna_nave_beinerta_klinika_demonstre_veterinarbiznesa_tumsas_puses - vēl vienas "taisnīgas tiesas" apliecinājums.

Atbildēt

Lana

06.06.2016. 09:40

»

Tiesnesis

Visus vārdus un uzvārdus es nosaukt nevaru, jo ķēķī pie lielā katla neatrodos un nekad neesmu atradies...


Un kurš/kas traucēja apturēt "tos, kuri...piedāvāja ietekmēt procesus vai akceptēja stimulus..." - vai nav cerība kādreiz nopelnīt vietu pie "ķēķa lielā katla"? Vārdus jānosauc laicīgi un vietā. Tiesnese ir tikai mikro skrūvīte milzīgā mehānismā - neviens nav teicis, ka viņa pati izdomāja to "17.aprīļa" lēmumu - to varēja ieteikt arī sūdzības izskatīšanas laikā tiesas priekšsēdētāja - Google rāda, ka tā ir D.Treija. Un tādā veidā vēl vairāk pakļaut "tiesnesi-skrūvīti" savai varai.Atcerēsimies tomēr, ka visi nosauktie savās vietās - ar mūsu noklusētu piekrišanu.

Atbildēt

Jap

06.06.2016. 09:17

Tiesas korumpētas līdz ārprātam vai arī pamatīgi impotentas. Man arī Šajā sakarā ar apsaimniekotāju bija strīds, ko risinājām tiesā, zaudēju, jo tiesai piestādīja apsaimniekotājs plikas tāmes un ar tām pietika, kas apsaimniekošana notiek.

Atbildēt

lol

06.06.2016. 09:15

»

Tiesnesis

Visus vārdus un uzvārdus es nosaukt nevaru, jo ķēķī pie lielā katla neatrodos un nekad neesmu atradies...


Vieglāk būtu nosaukt tos, kuri neietekmē procesus un kurus nevar ietekmēt :)

Hello, tauta! Nosauciet Latvijas godīgos, neietekmējamos un gudros tiesnešus! Nu, vismaz vienu - godīgu, neietekmējamu un gudru!

Atbildēt

Tiesnesis

06.06.2016. 08:21

»

Lana

Pēc tāda Tiesneša komentāra ir jāturpina bļaut, nosaucot visus vārdus un uzvārdus. Nekas nemainās tikai tad, kad peles tumsā ēd svešu


Visus vārdus un uzvārdus es nosaukt nevaru, jo ķēķī pie lielā katla neatrodos un nekad neesmu atradies.
Varu nosaukt tikai tos, kuri man personīgi piedāvāja ietekmēt procesus vai akceptēja stimulus, vai pie kuriem man piedāvāja iet, lai šos procesus ietekmētu - Jautrīte Briede, Veronika Krūmiņa, Rudīte Vīduša, Aldis Laviņš, Ilze Freimane, Kristīne Kalvāne-Radziņa, Ineta Ziemele, Sandra Gintere.
Nezinu, vai no šādas vārdu un uzvārdu nosaukšanas kaut kas mainīsies (uz labu).

Atbildēt

Lana

06.06.2016. 08:10

»

kkk

Minēšu - Zemgales priekšpilsētas tiesā tiesnesi bija Sandra Groza


Kurš nosauks vairāk:)?Nu redziet - dažreiz bez vārdiem-uzvārdiem pat interesantāk - tauta pati nosauks savus "varoņus".

Atbildēt

kkk

06.06.2016. 07:49

Minēšu - Zemgales priekšpilsētas tiesā tiesnesi bija Sandra Groza?

Atbildēt

Lana

06.06.2016. 06:41

»

Tiesnesis

Kas maksā, tas pasūta mūziku...


Pēc tāda Tiesneša komentāra ir jāturpina bļaut, nosaucot visus vārdus un uzvārdus. Nekas nemainās tikai tad, kad peles tumsā ēd svešu.

Atbildēt

Panamas papīrs

06.06.2016. 06:35

»

Tiesnesis

Kas maksā, tas pasūta mūziku...


Varu, bet negribu, nebļauju, audzēju muskuļus, zināšanas, pieredzi, lai pastāvētu. Ienīstu šo VDK čekistu ziņotāju varas iekārtu līdz kaulam, arī tā mani ienīst, esmu 5 gadus 3 kriminālprocesos kā cietušais (lietas nevirzās), ko, man aizdomas, ka safabricējusi vara, lai ar šo procesos pieejamām tiesībām kontrolētu manu korespondenci, telefonsarunas.

Atbildēt

Tiesnesis

06.06.2016. 05:39

»

Pelecis

Šaubos, vai jelkad vara, tostarp tiesu, ļaus sevi kontrolēt. Tiesa ir pielīdzināma Saeimai, kas izdod likumus, bet tiesa savus nolēmumus izdod kā likumus analoģiski - tikai pret atsevišķu personu/personām. Vai tad varam ietekmēt Saeimas faktisko rīcību - darba kārtību, ko izskatīt, ko ne...


Kas maksā, tas pasūta mūziku.
Parastā kārtība ir šāda.
Kurš var un grib ietekmēt procesu sev vēlamajā virzienā, tas maksā, klusē, saņem un ir +/- apmierināts.
Kurš nevar, bet grib - tas klusē, meklē galus un cer.
Kurš nevar un negrib - tas bļauj sēdēs, procesuālos rakstos, portālos u.c., bet no tā nekas nemainās.

Atbildēt

Vietējais

05.06.2016. 22:13

Ir pilnīgi vienalga, kura tā tiesa ir, viss atkārtojas. Spiedumos ir gan absolūti meli, gan neloģiski secinājumi, gan no konteksta izrauti teksti, lai šos neloģiskos secinājumus pamatotu.
Tikai viens nav skaidrs - kad beidzot sāks arī šo, tā saucamo, tiesu varu saukt kaut vai pie elementāras kārtības un nolēmumu pieņemšanas saskaņā ar Saeimas pieņemtajiem likumiem, nevis pēc tiesnešu pārliecības.

Atbildēt

Va(i)ra

05.06.2016. 21:57

»

tiesu vara

Desmit tiesāšanās (kā "māksla") gados ir "ienācies" tikai viens secinājums - nolīdzināt līdz ar zemi, iedzīt apses mietu, nocementēt. Lai nekad vairs neizlien dienas gaismā


Visas Latvijas proletarieši, savienojieties un uz tiesu - 10 gadus, visis, visi, jo Latvijā nav citas varas, bet tā kā tiesas gudrākas par proletāriešiem savās viltībās, apčakarēt proletāriešus ir kā divus prkstus ap ...st.

Atbildēt

Pelecis

05.06.2016. 19:53

Šaubos, vai jelkad vara, tostarp tiesu, ļaus sevi kontrolēt. Tiesa ir pielīdzināma Saeimai, kas izdod likumus, bet tiesa savus nolēmumus izdod kā likumus analoģiski - tikai pret atsevišķu personu/personām. Vai tad varam ietekmēt Saeimas faktisko rīcību - darba kārtību, ko izskatīt, ko ne?
___________________
Piekrītu.Tiesa bieži lemj ne tā kā likumdevējs ir domājis un bieži lemj pretēji.Tiesa reti kad atļaujas palasīt projektu anotācijas un deputātu debates.Tiesu lēmumi bieži ir pretēji,tikai neviens no valdības šos lēmumus pat nemēģina apstrīdēt.Visiem ierēdņiem ir vienalga,ka viņu izstrādātie likumi tiek interpretēti pilnīgi pretēji un baidās spriedumus pārsūdzēt.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 18:34

»

lol

Un tas tev šķiet normāli


Ja jautā man konkrēti, tad domāju citādi. Domāju, ka tas nav normāli. Taču tā ir! Tikai konstatēju faktus.

Bet, kas attiecas uz AT atbildi, tad pēc būtības tā būtu apstrīdama, jo AT nav atbildi par tiesas faktisko rīcību pamatojusi saskaņā prasībām iestādei un tiesai, AT savu atbildi sniedz par tiesas faktisko rīcību, tātad sniedz to kā iestāde. Atbildei jebkurā gadījumā bija jābūt pamatotai ar normatīvajiem aktiem - mazākais saskaņā ar APL 7. panta un normatīvo aktu prasībām iestādei (atbilde ir par tiesas faktisko rīcību, nevis lietas būtību), kas uzliek par pienākumu ievērot LR Satversmē noteiktās privātpersonas tiesības zināt savas tiesības! Bet kuru gan tas interesē? Bet var prasīt saskaņā ar APL atbildi sniegt saskaņā ar LR Satvermē noteiktam tiesībām zināt savas tiesības. Vai vērsties Tieslietu ministrijā.

Šaubos, vai jelkad vara, tostarp tiesu, ļaus sevi kontrolēt. Tiesa ir pielīdzināma Saeimai, kas izdod likumus, bet tiesa savus nolēmumus izdod kā likumus analoģiski - tikai pret atsevišķu personu/personām. Vai tad varam ietekmēt Saeimas faktisko rīcību - darba kārtību, ko izskatīt, ko ne? Nevaram. Lai mums šķistu, ka varam, ar ES palīdzību un atbalstu radīts portāls manabalss.lv, kur it kā samaksājot par savu viedokli, katram šķistu, ka piedalās Saeimas darbā.

Atbildēt

aaa

05.06.2016. 18:18

Šis raksts ir sīkums salīdzinot ar reālajām LV tiesu noziedzīgajām darbībām !

Atbildēt

zane

05.06.2016. 17:58

Atkartosos. lv tiesa ir loterija. Tiekas pienema, izstradaja likumus, visur atstaja caurumus savejiem Pa tiem caurumiem jebkuru lv pilsoni var izdrazt . Aiziet lidz absurdam, Pasreiz Jekabpils tiesa man lika pamatot kapec ipasums uzdavinats vienam no5 berniem. Nesmejieties, bet bija jamekle ceki cik kurs palidzejis un kam vajadzeja davinat.Ipasumu grib dabut bledis, Un tik noslogotiem tiesnesiem nav neviens iedevis likumus, satversmi,Taustas, nevar pienemt lemumu. Gaida naudu.

Atbildēt

tiesu vara

05.06.2016. 16:41

Desmit tiesāšanās (kā "māksla") gados ir "ienācies" tikai viens secinājums - nolīdzināt līdz ar zemi, iedzīt apses mietu, nocementēt. Lai nekad vairs neizlien dienas gaismā.

Atbildēt

Panamas papīrs

05.06.2016. 13:15

Lietas materiālu numerācijas maiņu Augstākā tiesa izskaidrojusi šādi: “Attiecībā uz sūdzībā norādīto par lietas materiālu numerācijas labošanu konstatējams, ka minētais pats par sevi nevar būt par pamatu lēmuma pieņemšanas datuma apšaubīšanai, jo no lietas materiāliem izriet, ka numerācija mainīta kā pēc, tā arī pirms 2015.gada 17. aprīļa lēmuma.” Tādējādi liekts saprast, ka tiesas lietas numerācijas maiņa ir uzskatāma par normu.
===========================================

Runa ir par tiesas faktisko rīcību, ko privātpersonai nav tiesību apstrīdēt pēc būtības. Augstākā tiesa nav pateikusi un tas nav AT uzdevums un pienākums informēt par tiesas faktisko rīcību vai tajā iejaukties, tādēļ AT atzīst, ka šī faktiska tiesas rīcība neiespaido objektīvi izskatīt pašu lietu pēc būtības.

Ar likumu nav atrisināts jautājums, lai privātpersona spētu kontrolēt tiesas faktiskās rīcības atbilstību likumam Par tiesu varu, jo tad valsts zaudētu spēju valsts interesēs izrēķināties ar nevēlamajām personām, vai piesegt korupciju visos varas gaiteņos.

Atbildēt

Grigorijs

05.06.2016. 09:46

Vispār jau es neesmu macistds,bet , nonàcis tiesa saskarsme ar Arturu Hanamirjanu un viņs radito zaglu praidu sia HEGS,ļoti labi saprotu to, kapec turki slakteja tos armenus. Ja rna par konkreto Arturu Hanamirjanu,tad vina riciba ir ka prostitutai vai gomikam:liek pakalu rieksa jebkuram-no sakuma ka milicis sarkanajiem fašisti-komunistiem,tad sarkanbaltsarkamaji jo tie ļauj bairāk nesoditi zagt. It ipasi labi Arturs Hanamirjans ar savu zagļu praidu sia GEGAMS jutas PBLC,RBSSKALS,MERKS un ARČERS pasparnes,jo kopš 2004 nemaksā npdokļus=apzog bernus,pensionarus
Kā jau istens armeņa-miliča-policaja-zeka-cietumnieka krustojums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...