Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Upe

15.01.2021. 10:47

»

bet

Skultes iedzīvotājiem jau netraucē. Traucē miljonāriem no Rīgas un uzņēmējiem no Vangažiem. Tur kur ies gāzes vads, neviens vietējais nedzīvo


Tur, kur projektēts gāzes vads, ne tikai dzīvo vietējie iedzīvotāji, gan senos, savu senču īpašumos, gan pašu celtos, gan atpūšas simtiem un brīvdienās tūkstošiem atpūtnieku ik dienas, sezonā. Tur ir kūrorts, neaizmirstiet! Ir tik smieklīgi iedomāties, ka kūrortā kāds vispār iedomājas celt termināli. Savukārt traģiski ir, ka projekta attīstītāji ar tādu necieņu izturas pret savu valsti un iedzīvotājiiem, bīdot jau sākotnēji absurdu projektu.

Atbildēt

Peksis

12.01.2021. 08:46

»

eksis

Nav svarīgi, kādas ir gāzes iegūšanas un piegādes pašizmaksa. Svarīga ir pārdošanas cena. Ja tirgū nav konkurences, krievi savu "lēto" gāzi tirgo Latvijā par tādu cenu par kādu vēlas. 2007.gadā gāze Latvijā maksāja USD 400 par 1000 kubiem. Šodien maksā USD 170, lai gan Krievijā gāzes pašimaksa ir pat...


Un no kurienes tad leišu Independents saņem gāzi, hahahahaha!Lielie "alternatīvo piegāžu fani"!
Turpat jau ap stūri atved. Tā kā - nejauc mušas ar kotletēm. Nav ko sačakarēt līci. Un tās spēlītes ar naudasmaisu rebēm tāpat apmaksās iedzīvotāji.

Atbildēt

Mildiņa

12.01.2021. 08:38

»

skaidrīte

Tu esi Krievijas aģents un pakalpiņš


Skaidrīt, nemeklē kašķi!
Kur tev tie Krievijas aģenti rādās visu laiku? Iedzer Nervostrong - tas palīdz galvai kļūt skaidrākai. Savādāk mal un mal vienu un to pašu bez jēgas!

Atbildēt

ko te piebilst...

11.01.2021. 19:32

es saku nē visai JKP kliķei, kura gatava savas valsts pēdējo pārpalikumu iznīcināt, lai atdotu kumosu saviem makiem no aizdīķa.

Atbildēt

Interesanti

11.01.2021. 18:48

Kā Latvenergo darījumos kukuļus deva Alstom amatpersonas, vai RS Tramvaju un trolejbusu iepirkumos deva Š vai citas rietumu kompānijas varam saņemt detalizēti. Bet kā kukuļus pasniedz gazprom? Ir mums starpniekfirmas kuru vada KGB bijušie vai esošie. Tie vada populāras sporta federācijas, sporta komandas, sponsorē zinātni, utt. Kādas ir gazprom KGB nodaļas prasības pie gāzes darījumiem starpniekfirmai, to neviens neuzzinās. Nav tie nekādi rietumi. Kalnbērziņu skaits mūsu vidū pieaug.

Atbildēt

Nē Skultes lng

11.01.2021. 16:28

Nedrīkst pieļaut tādu pašu situāciju kā ar Zolitūdi, kur vienkārši nebija attiecīgā likumdošana par būvniecību un projektu saskanošanu un cilvēki nomira , bet atbildīgo nav , jo nav likumdošanas, kura regulēja būvniecību. Ja kāds grib lng Skultē , lai uzņemas ar personīgu atbildību par ļoti nedrošu risinājumu izvēli, par dabu un cilvēku milzīgam riskam pakļautu ķīmisko produktu bīstama objekta izvietošanu Skultē jūrā. Tad vismaz būs zināms, kurš vainīgs, kad bojā ies tūkstoši, jūrā būs miruši putni un sprāgušas zivis un roņi ar uzpūstiem vēderiem dreifēs pa viļņiem.

Atbildēt

Nē Skultes lng

11.01.2021. 16:00

Latvijai nevajag obligāto iepirkumu gāzei, jau par iepriekšējo OIK Latvija soda naudās vien Eiropas Savienība nomaksāja 500 miljonus EUR un to visi iedzīvotāji samaksāja.

Atbildēt

Nē Skultes lng

11.01.2021. 15:20

Latvijai un tās iedzīvotājiem ja vispār ir nepieciešams lng, tad ne jau vislielākais pasaulē, vislētākais un visnedrošākais. Ja nu kāds grib celt lng ( novecojis risinājums, Francija un citas attīstītas Eiropas valstis jau atsakās no to celšanas) tad Latvijā tam ir jābūt idrošam , pēc iespējas , mazāk riskiem pakļautam. Un prakse pierāda , ka tas nekad nav lētākais.
Un sauszemes lng ir daudzkārt drošāks nekā jūrā esošs. Latvijai nevajag lētu un nedrošu, Latvijai jau pietiek ar Zolitūdi. Latvijā , atšķirībā , no attīstītām Eiropas valstīm nav pat normatīvi izstrādāti lng celtniecībai.

Atbildēt

eksis

11.01.2021. 13:13

Nav svarīgi, kādas ir gāzes iegūšanas un piegādes pašizmaksa. Svarīga ir pārdošanas cena. Ja tirgū nav konkurences, krievi savu "lēto" gāzi tirgo Latvijā par tādu cenu par kādu vēlas. 2007.gadā gāze Latvijā maksāja USD 400 par 1000 kubiem. Šodien maksā USD 170, lai gan Krievijā gāzes pašimaksa ir pat peiaugusi. Ja tirgū ir vēl viens piegādātājs kaut vai ar lielāku piegādes pašizmaksu, tad cenu nosaka, tas, otrais, jo krievi ir ieinteresēti saglabāt pēc iespējas lielāku peļņas maržu.

Atbildēt

Juris

11.01.2021. 11:15

Gaidiet OIK2 var arī iebilstiet pret šo ekonomiski nepamatoto, Latvijai neizdevīgo un politiski motivēto gāzes termināļa būvniecību dažu cilvēku interesēs. Domājiet līdzi, cilvēki.

Atbildēt

bet

11.01.2021. 11:07

»

Tukums

Visus Skultes iedzīvotājus vajadzētu deportēt uz Latgali. Tur klusumā varēs baudīt dabu. Pārējai Latvijai vajag lētu gāzi


Skultes iedzīvotājiem jau netraucē. Traucē miljonāriem no Rīgas un uzņēmējiem no Vangažiem. Tur kur ies gāzes vads, neviens vietējais nedzīvo.

Atbildēt

Muļķu zemes

11.01.2021. 07:19

Domātāji jau nesaprot, ka tik un tā gāze nāks no Novatek Pēterburgā.Lietuva sen būtu bakrotējusi, ja vestu no Amerikas

Atbildēt

Lētu gāzi?

11.01.2021. 07:16

»

Tukums

Visus Skultes iedzīvotājus vajadzētu deportēt uz Latgali. Tur klusumā varēs baudīt dabu. Pārējai Latvijai vajag lētu gāzi


Rēķināt nemāki? Truba vienmēr, 100% visos gadījumos ir lētāka. Vācieši tavuprāt ir idioti, ka velk trubu un pat karo ar jeņķiem par šīm tiesībām? Jeb pseidovalsts LV zina labāk?

Atbildēt

JkP

11.01.2021. 07:14

»

hohoho

Tu, stulbene, pati viņus ievēlēji! Tagad gaidi glābēju Gobzemi


Bandītus ievēlēja muļķi, kas nesaprata, ka JKP ir Vienotības un Meroni produkts

Atbildēt

Zeze

11.01.2021. 00:37

Tas jau ir mūsu mīļo, tautisko nacavienības pidarsiņu stutēts projekts, īpaši sveicieni Dumboravam (vai kā tur?). Galvenais, nepirkt no Krievijas. Labāk indēsimies un mirsim. Stulbi tautieši vada šo valsti.

Atbildēt

3.pasaules valsts

10.01.2021. 20:32

»

Ray

Bija vienošanās, ka Lietuvas termināli izmantos visas Baltijas valstis. Latvijas valsts ir atkāpusies no sava solījuma, pieviļot kaimiņus. Tagad būvēsim ko mistisku savu, kāds tam ekonomiskais pamatojums. Latvijas pilsoņi kļūstat atbildīgi


Pareizi,labāk mums palikt par jaunājakiem braļukiem, kas savu māju būvē no salmiem. Objektīvi kaitējums dabai ar ieraktu gāzes vadu ir nekāds, bet ieguvums energoneatkarība un iespēja gāzi caur Latviju tirgot tālāk.

Atbildēt

vecais spekulants

10.01.2021. 17:32

Gazproms daris visu lai neielaistu konkurentu sava "tirgu" . Labi ,ka ta bus ASV firma . Pret to bus neiespejami cinities .

Atbildēt

111

10.01.2021. 16:49

nevienam vasarniekam tas terminālis netraucēs, viņi no saviem mazdārziņiem to pat redzēt nevarēs, jo tas atradīsies jūrā pretī Skultes ostai. Kāpēc tad tagad neviens nebļauj, ka kuģi, kas nāk ostā, traucē. Un Skultes ostā gāzi jau pārkrauj tagad, starp citu, un arī neviens dabas draugs nesūdzas. Tur apakšā ir biznesa intereses un ar dabas aizsardzību tur ir mazs sakars, vienkārši lētticīgiem ļautiņiem tiek iestāstīts. Padomājiet ar galvu, kāpēc cilvēks, kuram ir bijuši nemitīgi skandāli sakarā ar dabas piesārņošanu un iedzīvotāju neapmierinātību vienā novadā, pēkšņi sāk uztraukties par dabu citā novadā? Variants A -šis terminālis traucēs viņa biznesam. Variants B- šis cilvēks dzīvo vietā, kur cels termināli un baidās, ka viņu ķers karma.

Atbildēt

Par meža un vasarnieku zemēm

10.01.2021. 16:27

Varētu padomāt ka gāzes vada platums ir kilometrs. Vidzemē vietām laužoties pa džungļiem var tikai iedomāties, ka atrodies vīrs gāzes vada. Tiesa pēdējā laikā sāk tīrīt no krūmiem, bet ne visur.

Atbildēt

ož pēc divkosības

10.01.2021. 15:47

58 gadus vecā Arta Jamsena naftas biznesā nav jaunpienācēja. Pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados viņa kļuva par kompānijas "Neste Latvija" Rīgas termināļa vadītāju, mediju slejās nonākusi saistībā ar degvielas tirgotāja strīdiem par zemēm "Rīgas brīvostā". Vēlāk kļuvusi par līdzīpašnieci un vadītāju vairākos naftas produktu pārkraušanas uzņēmumos, kas pēdējos gados strādā ar prāviem zaudējumiem.

Firmu "Vangažu nafta" Jamsena reģistrēja pirms trim gadiem kopā ar mazākuma akcionāru Krievijas pilsoni Sergeju Kļučkovu. Viņa vārds atrodams tā dēvētajos Panamas dokumentos, ar kuriem šogad tika publiskota iepriekš slepena apjomīga ārzonu uzņēmumu datubāze

Atbildēt

Yes

10.01.2021. 15:01

Galvenie sazagties gribošie politiķi ir no Bordāna bandas, kuri ar Garaušu tiekās.

Atbildēt

?

10.01.2021. 14:36

»

Verners

Eheiiiii- super! Izskatās, ka projekta bīdītājiem uzkāpts uz varžacs...


Ko tu tur muldi, tas vēl nav melnais pīārs. Tur vienkārši ir parādīta iniciatīvas iesniedzēja divkosīgā daba un attieksme pret apkārtējiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jā,

10.01.2021. 14:32

»

Verners

Eheiiiii- super! Izskatās, ka projekta bīdītājiem uzkāpts uz varžacs...


Pārdodot iepirktos zemes gabalus pie jūras, var tīri labi nopelnīt.

Atbildēt

jojo

10.01.2021. 14:23

»

Marsa parks

ir pierādījums ļaundaru visatļautībai, 30 000 Teikas iedzīvotāju gribai saujiņa VDD izdzimteņu uzsplāva


Padomāsim, kāpēc saujai Teikas ļaundaru uzšpļāva valsts? Hmm, varbūt tāpēc, ka cilvēkiem, kuri ir nopirkuši dzīvokļus leišu celtajā sērkociņkārbā uz Rīgas galvenās ielas nav ne mazāko materiālo un morālo tiesību kaut ko pieprasīt no svešas zemes īpašnieka? Un vienalga, kam ko tur būvēs- VVD vai DVV, tā zeme nepieder tiem, kuri tur klaigāja. J gribi baigi zaļi dzīvot, tad tas nav par Rīgu.

Atbildēt

cubus

10.01.2021. 14:07

»

Vārds

Kur es varu nobalsot, ka atbalstu projektu? Tiem, kam blakus ir īpašumi vispār nav baltiesīgi, jo uztraucas par savu īpašuma vērtību. Drīzāk pārējai sabiedrības daļai ir jāprasa, vai piekrīt ka ptivāts fonds par saviem lìdzekļiem piedāvā alternatīvu Krievijas gāzei


Šīs gāzes liela daļa tāpat nāks no Krievijas, kā tas tagad ir Lietuvā ar Klaipēdas termināli - to var redzēt "Marinetraffic" pēc kuģiem, kuri piestāj pie termināļa.

Atbildēt

Ciematnieks

10.01.2021. 13:28

Parakstījos!

Atbildēt

Verners

10.01.2021. 13:24

»

interesanti

ko tad Vangažu naftas īpašniece, kura ir iniciatīvas iesniedzēja un kuras vadītais uzņēmums ne vienu reizi vien ir izcēlies ar to ka piesmirdinājis gaisu un piesārņojis dabu, tagad pēkšņi uztraucas par Saulkrastu dabas vērtībām...


Eheiiiii- super! Izskatās, ka projekta bīdītājiem uzkāpts uz varžacs :-)))))

Tātad- ceļš pareizs, ja jau sāk Melno Pīaru pret drosmīgajiem cilvēkiem. Trollīši sviedrus slaukot, sāk mest mēslus ventilatoros :-)))

Jācer, ka pelēkais, bailīgais pīpls nesāks uzreiz bučot rokas aizokeāna un vietējiem vagariem? Un “ne mana sēta, ne mana druva” neļaus atdot to mazumiņu kas vēl nav izpārdots vai atdots- savu dabu, kā Zaļo Zeltu- kas gudri attīstot, var dot daudz vērtīgàku pienesumu.

Atbildēt

Upe

10.01.2021. 13:16

»

Skaidrojums 2

Pat neko nevēlos zināt par projekta aizkulisēm, BET, manuprāt piesauktais iespējamais kaitājums dabai ir tikai tīrā demagoģija. Kāpēc tā var teikt- gana daudz ir nācies redzēt peldošās gāzes pārkraušanas platformas Itālijā- gan gar Adrijas, gans Vidusjūras piekrasti. Un tas ir Itālijā, kur tūrisms un...


Vai 21.gs. Gāze no platformas uz Inčukalnu ceļos pa gaisu? Taču nē, tā ietu pa trubām gan zem jūras grunts, gan zem pludmales, caur kāpu mežiem, jā, protams, arī caur īpašumiem, un ne tikai piekrastē. Un RailBaltica vēl perpendikulāri pa ceļam. Gāzes cauruļvadu tuvumā aizliegta jebkāda saimnieciskā darbība. Ja nav pieredzes, kas piekrastē notiek vētru laikā, kad ne tikai tonnīgi akmeņi veļas, bet nobrūk un aiziet nebūtībā piekrastes meži un pat mājas.. Vajag taču apjēgt, ka tas ir izteikti bīstams, ķīmisks, turklāt sprādzienbīstams objekts (to gan arī attīstītāji nenoliedz), savukārt visa vidzemes piekrastes infrastruktūra - tikai kūrorta. Tik naivi domāt, ka terminālis (pēc attīstītāju projekta 9-stāvu mājas augstumā) ir nevainīga smukumlietiņa, kas tumsā smuki mirgo. Palasiet taču pasaules informāciju, tās ir tik daudz! Nezinu par Itāliju, jā, tur redzētas jahtas un kuģi, bet ne jau termināļi kūrortvidē, pie kuriem regulāri piestāj gāzes vai citi transportkuģi. Ar trubām zem aizsargājamām dabas teritorijām un selgas liegumiem, zem kūrortvides pludmalēm. Tas ir kas pilnīgi cits. Neviena sevi cienoša valsts tādu nejēdzību aizsargājamās piekrastēs neatļautu, bet Latvija, redz, vēl domā. Nauda paspīdēja.. Kauns par nejēgām, vienkārši!

Atbildēt

Būtībā,

10.01.2021. 13:14

»

Skaidrojums 2

Pat neko nevēlos zināt par projekta aizkulisēm, BET, manuprāt piesauktais iespējamais kaitājums dabai ir tikai tīrā demagoģija. Kāpēc tā var teikt- gana daudz ir nācies redzēt peldošās gāzes pārkraušanas platformas Itālijā- gan gar Adrijas, gans Vidusjūras piekrasti. Un tas ir Itālijā, kur tūrisms un...


Demagogs esat Jūs - jo žonglējat ar īpašumu jautājumu!
Bet tad jau piesauciet tos mežus, lauksaimniecības zemes - kuras šķērsotu gāzes truba!!!! Skultē, Sējā, Krimuldā. Un kuri tiktu atņemti vai pilnīgi apgrūtināti.
Un Adrijas jūru piesaucot- vai mūsu ekonomika, iedzīvotāju finanses, spēs pavilkt OIK 2 ???
Ja Jums nospļauties par izpostītu dabu - vai arī par savu maku nospļaujaties?

Atbildēt

jaajaa

10.01.2021. 13:12

»

Skaidrojums 2

Pat neko nevēlos zināt par projekta aizkulisēm, BET, manuprāt piesauktais iespējamais kaitājums dabai ir tikai tīrā demagoģija. Kāpēc tā var teikt- gana daudz ir nācies redzēt peldošās gāzes pārkraušanas platformas Itālijā- gan gar Adrijas, gans Vidusjūras piekrasti. Un tas ir Itālijā, kur tūrisms un...


..."skaidrotājs" taču jau uzrakstīja, kādas perspektīvas dos LNG terminālis Skultē...apvienojumā ar Inčukalnu un starpsavienojumiem, Latvija tirgos gāzi arī igauņiem un somiem...jo nav jātur tankeris ostā, pa taisno aizpumpē uz Inčukalnu, un tad tālāk...izmaksas samazinās...un tā bīstamība dabai ir absolūtas muļķības...:)

Atbildēt

Skaidrojums 2

10.01.2021. 12:26

»

Skaidrojums

Nez vai mums te Zvejniekciemā pārāk interesē Krievijas sadalīšanās. Tad tāds pats muļķu baidāmais pantiņš, kā Putina piesaukšana...


Pat neko nevēlos zināt par projekta aizkulisēm, BET, manuprāt piesauktais iespējamais kaitājums dabai ir tikai tīrā demagoģija. Kāpēc tā var teikt- gana daudz ir nācies redzēt peldošās gāzes pārkraušanas platformas Itālijā- gan gar Adrijas, gans Vidusjūras piekrasti. Un tas ir Itālijā, kur tūrisms un tīras pludmales piesaista nezinu pat cik kārtas vairāk tūristus kā LV īso vasaru pieticīgi apmeklētās pludmales. Laikam jau tomēr vairāk būs jātic tiem, kas saka, ka pretestība pamatā ir no tiem, kam tuvumā ir nekustamie īpašumi un viņu bažas par to vērtības krišanos. Ja te būtu runa par naftas pārkraušanas termināli- tad gan visticamāk daabas aizsardzības mēŗķu piesaukšana būtu ticama- vēl nesenā atmiņā Būtiņģē norautās/pazaudētās naftas pārsūknēšanas caurules radītais piesārņojums. Bet ar gāzi? Vai tiešām kāds tam tic 21. gadsimtā?

Atbildēt

Ray

10.01.2021. 12:03

Bija vienošanās, ka Lietuvas termināli izmantos visas Baltijas valstis. Latvijas valsts ir atkāpusies no sava solījuma, pieviļot kaimiņus. Tagad būvēsim ko mistisku savu, kāds tam ekonomiskais pamatojums. Latvijas pilsoņi kļūstat atbildīgi.

Atbildēt

Ray

10.01.2021. 11:57

Lietuvā jau atrodas viens peldošais terminālis, kapēc nekooperējamies ar mūsu kaimiņiem? Kategorisks veto Skultes gāzes terminālim.

Atbildēt

Lai būvē citi

10.01.2021. 11:37

»

aha

galvenie protestētāji ir tie, kuri tur sapirkās zemes gabalus par lētu naudu, cerībā pēc tam uzvārīties, bet tagad nekā, nauda ies gar degunu, jo zemei kritīsies cena. Ar vides aizsardzību tur nav nekāda sakara. Kā teica kāda "vides aizstāve" no tuvējā kooperatīva - taisiet to termināli tur aiz līkuma...


Lai Lietuvieši būvējas, visi citi - jā, mums neko nevajag, mēs esam gudrāki - VISU GATAVU, tā čekists Invars Gundmann teica un un tā rīkojās. Privatizēt ražošanas, VEFu - ni, ni, mums nevajag, Slokas papīru - fui, inde, Līgatnes papīru- fui: "...Nepieļaut kūrortpilsētas Saulkrastu un Saulkrastu novada iedzīvotāju dzīves līmeņa pasliktināšanos, ietekmējot iedzīvotāju veselību un dzīvību" - mūs grib noindēt, pat vakcināciju izdomājuši mums sūtīt! Lai ņem atpakaļ - fui, cik izdzīvos no COVID, tik pietiks, ja nē, izslēgsim elektrību, tad sabrauks musuļmaņi un viss būs.

Atbildēt

jautājums

10.01.2021. 11:36

vai tikai man vienam liekas interesants fakts, ka, Citēju: «Vangažu nafta» īpašniece un vienīgā valdes locekle Arta Jamsena naftas biznesā nav jaunpienācēja. 90. gados viņa vadīja «Neste Latvija» Rīgas termināli, un medijos viņas vārds līdz šim locīts saistībā ar degvielas tirgotāja strīdiem par zemēm Rīgas brīvostā «Vangažu naftu» Jamsena iegādājās kopā ar Krievijas pilsoni Sergeju Kļučkovu", pēkšņi tā sāk satraukties par Saulkrastu dabu un sāk protestēt pret termināli. Vai, Gobzema vārdiem runājot,nevarētu būt tā, ka tur apakšā ir tīri biznesa intereses?

Atbildēt

ož pēc divkosības

10.01.2021. 11:07

Lūk neliels citāts no intervijas ar iniciatīvas iesniedzēju A. Jamsenas kundzi:

"Skaidrs, ka vietējie iedzīvotāji vēlas, lai tuvākajā apkārtnē valda klusums, naktī nav dzirdama vagonu pārvietošanās un gaisā nav jūtamas nekādas smakas. Šajā ziņā ideālu vidi rūpniecības zonā mēs nodrošināt nevaram, bet iespējamo smaku fonu varam tikai samazināt. Taču jāsaprot, ka mēs neesam atnākuši nevienu noindēt. Turklāt naftas produkti nav indīgi. Tie satur tikai vienu indīgu komponenti – benzolu, kas ir dzīvībai bīstams, jo, uzkrājoties organismā, izraisa vēzi. Mūsu produktā benzola nav.

Smaku emisijas ir visos naftas produktu termināļos, bet tās ir ātri gaistošas un neuzkrājas nedz augsnē, nedz dzīvos organismos. Tieši tāpēc mēs esam saņēmuši B kategorijas atļauju, kas vistiešākajā veidā attiecas uz vides aizsardzību," teic A. Jamsena, atzīstot, ka viņai tomēr nav skaidrs, kā smaku noplūdes no "Vangažu naftas" var sasniegt Griķu ciemu, kas atrodas starp Vangažu dzelzceļa staciju tuvāk Rīgas–Siguldas šosejai. Turklāt starp "Vangažu naftu" un Griķiem ir arī uzņēmuma "Binders" ražošanas bāze.

Par piemēru minot Igauniju un Nīderlandi, kur darbojas daudz vairāk mazu rūpnīcu nekā Latvijā, A. Jamsena bilst: "Mums ir iespēja staigāt gluži kā Dziesmu svētkos un neko neražot. Mūsu gadījumā Inčukalna novada domes priekšsēdētājs saprot, ka šeit ražošana ir nepieciešama, jo nes naudu, taču ir izveidojusies situācija, ka no vienas puses esam mēs, no otras – iedzīvotāji. Protams, ka mēs varam sadzīvot, bet katram tomēr jāapzinās sava vieta. "Vangažu nafta" ienāca rūpnieciskajā zonā, bet cilvēkiem, kuri šeit, piemēram, Meža mierā, ir iegādājušies dzīvokli vai uzcēluši māju pie dzelzceļa vai naftas bāzes žoga, ar to jārēķinās.

Atbildēt

aha

10.01.2021. 10:57

»

Skaidrojums

Nez vai mums te Zvejniekciemā pārāk interesē Krievijas sadalīšanās. Tad tāds pats muļķu baidāmais pantiņš, kā Putina piesaukšana...


galvenie protestētāji ir tie, kuri tur sapirkās zemes gabalus par lētu naudu, cerībā pēc tam uzvārīties, bet tagad nekā, nauda ies gar degunu, jo zemei kritīsies cena. Ar vides aizsardzību tur nav nekāda sakara. Kā teica kāda "vides aizstāve" no tuvējā kooperatīva - taisiet to termināli tur aiz līkuma, lai man netraucē saulrietu skatīties.

Atbildēt

interesanti

10.01.2021. 10:50

ko tad Vangažu naftas īpašniece, kura ir iniciatīvas iesniedzēja un kuras vadītais uzņēmums ne vienu reizi vien ir izcēlies ar to ka piesmirdinājis gaisu un piesārņojis dabu, tagad pēkšņi uztraucas par Saulkrastu dabas vērtībām?
"Šis ir ceturtais gads, kopš Inčukalna novadā strādā uzņēmums «Vangažu nafta». Kopš gada sākuma gan strādā nosacīti, jo vietējie iedzīvotāji liecina, ka pa sliežu ceļiem cisternas slēgtajā teritorijā vairs netiek ne ievestas, ne izvestas. Uzņēmuma bizness ir no austrumu kaimiņvalsts ievest sliktas kvalitātes naftas produktus, no tiem attīrīt vairākas vielas, bet iegūto degvielu realizēt tālāk. Taču, kā jau ziņots vairākkārt, problēmas sākas, kad attīrāmo vielu tvaiki izplūst apkārtējā vidē un nonāk līdz tuvējo ap 150 cilvēku deguniem"

Atbildēt

JKP

10.01.2021. 10:41

»

Marsa parks

ir pierādījums ļaundaru visatļautībai, 30 000 Teikas iedzīvotāju gribai saujiņa VDD izdzimteņu uzsplāva


Tas Balvu žīdiņš, ja padomāt, ir interesants personāžs.
Viņa līdz šim īstenotās aktivitātes vērstas uz cietušo apkrāpšanu ilgtermiņā.

Normāli būtu, ja JKP īstenotu kādu normālu projektu-uzaicinātu investorus, radītu darba vietas...


Atbildēt

Marsa parks

10.01.2021. 09:38

ir pierādījums ļaundaru visatļautībai, 30 000 Teikas iedzīvotāju gribai saujiņa VDD izdzimteņu uzsplāva.

Kāpēc lai ar kārtējo žīdu projektu Latvijā būtu savādāk?

Atbildēt

jaunie oligarhi

10.01.2021. 09:24

sarkanajiem ar zilo nokrāsu bīstami?

Atbildēt

Skaidrojums

10.01.2021. 07:10

»

Nākotne

Kad Krievija sadalīsies un Sibīrijas apgabali gāzi pārdos Ķīnai, kaut kā vajadzēs nodrošināt Krievijas rietumapgabalus ar kurināmo


Nez vai mums te Zvejniekciemā pārāk interesē Krievijas sadalīšanās. Tad tāds pats muļķu baidāmais pantiņš, kā Putina piesaukšana.
Ja kometētāji būtu zinošāki,tad arī pantiņa “alternatīva gāze” piesaukšanu nedreijātu.
Jo alternatīvu nodrošinās:
1)starpsavienojums starp Lietuvu un Poliju, kura izbūvē Latvija ir ņēmusi dalību;
2)2020.g. 1.01 darbu uzsācis Igaunijas un Somijas dabasgāzes starpsavienojums “Balticconector”- divvirzienu gāzes cauruļvads. “Balticconector” ir daļa no vienotās dabasgāzes infrastruktūras, kurā apvienojās gāzes pārvades sistèmu operatori Somijā, Latvijā un Igaunijā.
Tātad, nekādā ziņā amerikāņu sašķidrinātā gāze neko nenodrošinās - ne vienīgo alternatīvu kaut kam, ne lētāku cenu.
Turklāt no biznesa viedokļa kā arī no iedzīvotāju maciņu interešu viedokļa, tuvāk iegūstamā gāze vienmēr būs lētāka. Jo īpaši šeit gribu uzsvērt - troļļu fermu apsildīšanā arī
Vides aizsardzības faktors ir mūsu katra atbildība maz-un mazmazbērnu priekšā. Rīgas jūras līcis jau tā neizceļas ar labu un veselīgu ekosistēmu. Plānotais projekts var to pārvērst par smirdošu lielu peļķi.
Ja šeit komentējošie piemin vietējos iedzīvotājus,kuriem pieder īpašumi un kuri protestē - vai tad tas ir kaut kas pretrunīgs? Tieši tikpat aktīvi būtu jāiessistās protestos ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ekosistēma un tās kvalitàte jau neattiecas tikai uz zvejniekciemiešiem vai skultiešiem - tā attiecas uz ikvienu Latvijas iedzīvotāju! Tieši tāpat katrs Latvijas iedzīvotājs būs spiests gadu desmitiem piedalīties ar savu maciņu Sklutes LNG un gāzes trubas uz Inčukalna GK, projekta “uzsauktā banketa” izmaksu segšanā.
Arī troļļi, jā, arī jūs!!! Kā tad savādāk???

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....