Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Roza Luksemburga

29.07.2021. 19:17

»

Q

Nezin no kurienes izvilkuši marsieti, vai tad beidzot ir izārstēts un izlaists no psihoneiroloģiskās klīnikas


Vai tad Jus neredzat, ka ir kartejais slimibas saaisinajums.

Atbildēt

ABC

28.07.2021. 09:14

»

Pomeranču Vainadziņš

Mediķu-virusologu jēgu jau redzējām darbībā...


+ obligātaias iepirkumu groziņš, kuru līdz tam nekad nelietoju, tieši ar mērķi izvairīties no lieka infekciju avota. Kādreiz skolā mācīja par reliģiskajiem rituālu priekšmetiem, kā mēra izplatības sekmētājiem drūmajos viduslaikos, šodien epidemiologi tos aizstāj ar iepirkumu groziņiem.

Atbildēt

ghgghhgh

25.07.2021. 17:58

jebo nāriks

Atbildēt

Frukts

04.07.2021. 12:34

Nu kā var nesolīt - šis ir tas pats frukts? Manuprāt, šiem visiem bijušajiem vajadzētu turēt muti. Latvijā neviens medijs neatspoguļo, kas notiek ASV. Kas radīja vīrusu? Kas finansēja? Vai tiešām cilvēkiem ar hroiniskām kaitēm labāk vakcinēties?

Atbildēt

Niknais

02.07.2021. 16:38

»

kā zini?

Einārs taču negāja krievu skolā


Einārs gāja 1.vidusskolā, tur tajā laikā bija arīviena krievvalodīgo klase arī, kurus skoloja tikai līdz 10.klasei. Bet eini sita visi, pendeles nija, portfeli spēra laukā trepju augšā, bija jautri

Atbildēt

Marsietis

02.07.2021. 12:19

»

vecais nīgrais onkulis

Bērni līdz 12 pagaidām NEVAR būt vakcinējušies, no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ...


Pasaka, protams, interesanta. Ja vien būtu pabāzis savu degunu tālāk par Eināra savārstījumu, būtu zinājis, ka delta ir pilnīgi vienalga uz tavu vakcinācijas statusu. Izraēlā teiksim puse saslimušo pieaugušo ir kāreiz pilnībā vakcinēti un Apvienotajā Karalistē ir vairāk mirušo vakcinēto vidū. Skaitļi gan pagaidām mazi 50 vakcinētie, 44 nevakcinētie. Kas teorētiski varētu būt labas ziņas, ka delta variants ir mazāk bīstams (vai arī lielākā daļa riska grupu jau ir miruši). Nu, protams, viss var mainīties. Dzīvos, redzēs.

Atbildēt

Marsietis

02.07.2021. 12:09

»

tyjkkj

Klau, Einār, kāpēc gan visi kā aptrakuši bļauj par vakcinēšanos, bet neviens pat nepīkst par ārstēšanu, pareizāk - par neārstēšanu. Ja kāds ir inficējies, tad to it labprāt noskaidro, tad liek tupēt mājās un gaidīt atpestīšanu (paracetamols, aveņu tējiņa un sinepju plāksteri). Ja atpestīšanas vietā ...


Ļoti labs punks. Vēl tāda nianse, ka jau gadu desmitiem lietotas zāles pret parazītiem : Ivermektīns - Ivermectin (miljardiem reižu lietotas un drošas) eksistē un tikušas aktīvi lietotas citur pasaulē : Indijā, Argentīnā, Meksikā, un citur. Kā arī ir ap 60 pētījumiem par šo zāļu efektivitāti tieši pret COVID ar pārliecinoši pozitīviem rezultātiem.

Lūk viens neliels ieskats no Argentīnas provinces ( https://msptucuman.gov.ar/protocolos-de-investigacion-analisis-y-resultados-sobre-ivermectina/ ) : “The branch that we address of prophylaxis in health personnel is already published in the meta-analyzes. Last week we received a letter to the editor about ivermectin and we contextualized it in South America, how it is used as a prophylactic; with excellent statistically proven results. The probability of not getting sick is eight times more compared to a patient who does not take ivermectin ”, he details.

Then, he exposes the second branch that they have been working with with satisfactory results: ivermectin for the treatment of COVID. “We did it in patients with mild coronavirus. We gave them ivermectin in a fairly safe dose and got excellent results. About seven times more likely to be cured, not to go to more serious stages, and patients were discharged much faster, "he closes.

Atbildēt

tyjkkj

02.07.2021. 08:27

Klau, Einār, kāpēc gan visi kā aptrakuši bļauj par vakcinēšanos, bet neviens pat nepīkst par ārstēšanu, pareizāk - par neārstēšanu. Ja kāds ir inficējies, tad to it labprāt noskaidro, tad liek tupēt mājās un gaidīt atpestīšanu (paracetamols, aveņu tējiņa un sinepju plāksteri). Ja atpestīšanas vietā iestājas sūdi, tad ved uz slimnīcu un tur zāļo ar aizvēsturiskiem kortikosteroīdiem. Tai pašā Izraēlā jau būvē rūpnīcu jaunu, modernu antikovid zāļu ražošanai, bet ko mēs?

Atbildēt

forcemajeure

01.07.2021. 21:30

kur ir garantija, ka vakcinētie pēc potes nodzīvos vismaz gadu? varētu saderēt, bet tad naudiņu jāieliek depozītā

Atbildēt

LASIET UN DOMĀJIET

01.07.2021. 21:22

https://www.brivibasplatforma.lv/laikmeta-griezos-ko-vesta-saule-un-vilki/
GAISMAS CEĻŠ LATVIJĀ TEV VARĒTU INTERESĒT
Laikmeta griežos – ko vēsta Saule un vilki?
23. jūnijs, 2021 Aivis Vasiļevskis

Šogad viesojoties pie Latgales šamaņiem, kuri mēra Saules ceļu pa debesu jumu, viņi zināja teikt dīvainais lietas. Ka Saule vairs nelec tur, kur tai jābūt no rītiem un īpaši uzbūvētās Saules vērotavas rāda pavisam ko citu, kā simtiem gadu līdz šim.
Līdz ar to Saulstāvji šogad varēja būt patiesībā jau ap 15.datumu, bet ierastais Saules ceļš ir nobīdījies par padsimt grādiem. Un ja tas tā ir, tad tas ir grandiozu notikumu priekšvēstnesis. Tā ir vesela laikmeta maiņa, ja vien mēs spējam aptvert, kas īsti šobrīd notiek.

Bet vēl uz mājām sākuši nākt vilki, par to raksta arī lielajos medijos. Noplosīti vairāki suņi pat māju pagalmos un kāds teļš. No grāmatām par senvēsturi zināms, kā vecie ļaudis esot stāstījuši to, ka tas uz lieliem kariem vai pirms kāda mēra. Tad vilki tā darot. Aizvien spēcīgāk pārņem sajūta, ka drīz kaut kas nāks vaļā

Gara acīm vērojot, ka tieši tāpat reiz pirms gadsimtiem varbūt bija tāpat – bažīgie Krīvi vēroja zīmes un juta to, ka drīz nāks lielas pārmaiņas un vecā, tūkstošgadīgā dzīve vairs nebūs tāda, kā agrāk, ka viss svētais tiks izpostīts un Tēvu zemi pārņems sveša vara.

Tā arī joprojām ir šeit – tikai šoreiz tā nāk ne vien ar apziņas indi vai svešu ticību – tagad tai ir arī fiziskā inde. Un arī Kangars ir tepat – tas tikko satikās ar kārtējo svešzemju ordeņa sūtni fon Leyenu, kas slavē sasniegumus jauniešu maitāšanā, ko viņi dēvē par ‘digitalizāciju’ un ‘zaļo atveseļošanu’ un Kangaram atved zelta maisus, lai tas to izdarītu. Bet tas jau ir izdarījis pašu galveno.

Reiz visā zemē pilskalnu galotnēs dega svētās ugunis, kamēr ļaudis gāja kopā ar dziesmām un dejām – tas bija laiks, kad tautas gars vēl bija stiprs, pat zem svešās varas un tai nekad nesanāca izpostīt šos sakrālos rituālus līdz galam – lai cik cēla božņicas uz svētvietām un pārbīdīja datumus, ļaudis tik un tā turpināja smelties senču gara spēku no sev zināmām vietām un caur kopīgo dziedāšanu un Ritiem.

Bet tagad ir noticis tas, ko nespēja izdarīt neviena svešā vara 1000 gadus – tagad kopā nākšana un tautas gara avots ir izsīcis. Un tas ir daudz briesmīgāk, kā daudzi spēj to aptvert, kas mums ir šis tautas spēka avots – bet kangari to zina un tāpēc pašu zemē top aizliegts pats svētākais, dziesmu un deju svētki, Saulstāvju pasākumi un viss tas, kas vēl spēja dot kādu dzīvības pilienu tautas nomocītajam garam. Viņi to sauc par ‘epidemioloģisko situāciju”, bet mēs to saucam par ordeņa meliem un viltu, kā skaldīt un valdīt un nomaitāt tautas nākotni jau saknēs. Toreiz tas bija vienas reliģijas uguns un zobens, tagad tas ir citas reliģijas uzpurnis un šprice.

Jā, vietām vēl šīs liesmiņas saglabājas, vēl ir veco laiku ļaudis un zinošie, kuri gan jau iznesīs savās sirdīs šīs patiesās zināšanu uguns liesmiņas arī zem šī Melnā Bruņinieka sloga un nodos tās turpmākām paaudzēm. Tomēr šobrīd mēs atrodamies pašā pekles dibenā – savā zemē atkal nākas justies kā tiem božņicu vajātajiem krīviem un zintniekiem, kuri tālajos mežos un purvos centās uzturēt svēto uguni un saglabāt ticību patiesajiem šīs zeme gaismas dieviem. Atliek vien cerēt, ka svešzemju mošķu inde reiz taču taps no tautas acīm izskalota.

Kaut kāds laikmets šobrīd ir noslēdzies un nekas vairs nav tā, kā bija vēl nesen. Vairs jau nav, kur atgriezties un tas nemaz tā nav paredzēts. Bet tikai no mums tagad ir atkarīgs, vai jaunais laikmets atkal nesīs verdzības gadsimtus, vai tomēr šī ir Atmoda un pelavu atsijāšana. Priecīgus visiem Līgo svētkus!

Atbildēt

Citplanētietis nemirstīgais

01.07.2021. 17:07

Un, ziniet, tā ir ļoti patīkama sajūta – apzināties, ka esi pasargāts un ka tavs bērns ir pasargāts, ka viņam vairs nedraud ne nāve, ne invaliditāte...

Atbildēt

Didzis Rubenis

01.07.2021. 13:39

"Iebūvētā kļūdu korekcijas koda dēļ šis vīruss mainās lēnāk nekā citi,..."

Varbūt specdienestiem jau zināms kurš to kodu iebūvēja?

Atbildēt

zelma

01.07.2021. 12:29

»

Pomeranču Vainadziņš

Kur tas ir...


BINGO!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.07.2021. 11:20

»

kuru tad zinātnieku??????????

virzas ēdāju


Sauc viņus, kā gribi.
Bet, eku, sašpricētā Izraēla atgriežas pie maskām un distancēšanās.

Atbildēt

Darvins

30.06.2021. 22:54

Izdzīvos nevis stiprākie un gudrākie, bet gan tie - kas spēs pielāgoties izmaiņām apkārtējā vidē. Tā arī būs nākotnes sabiedrība.

Atbildēt

Puķu Ansis

30.06.2021. 22:18

eU..kas tad nu,marsietis pamodies? :D

Atbildēt

patiesībā

30.06.2021. 21:52

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

motorhead 1916

30.06.2021. 20:22

Ehee, laikam buus ieraavis...

Atbildēt

rapsu ella

30.06.2021. 18:06

Tautieši, rīt visus kārs. Tas ir veselīgi un droši. Ņemiet paši savus striķus un uz rātslaukumu! Mēs savā ģimenē jau tā izdarījām! Pag, problēma, izdarīsim, bet pēc jums...

Atbildēt

Nu

30.06.2021. 15:32

»

Žulis

Izskatās, ka drīz vien vakcinēto rakstītos rakstus un komentārus varēs ļoti viegli atšķirt no nevakcinēto cilvēku rakstītajiem rakstiem un komentāriem. Un ne jau pēc satura, bet gan pēc nespējas sakarīgi izteikt domu un katastrofāla loģikas trūkuma tekstā. Kā piemēram šeit. Vienā teikumā autors saka...


Sekoju Žuļa komentāriem, kuri ir interesanti un saprātīgi.... Gandrīz vienmēr jāpiekrīt. Šoreiz gribētu zināt, vai Žulis ir pret vakcinēšanos? Kā paskaidrotu savu nostāju? Paldies, ja atbildēsiet!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.06.2021. 14:45

»

vecais nīgrais onkulis

Bērni līdz 12 pagaidām NEVAR būt vakcinējušies, no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ...


Nesapratu.
Kādi ierobežojumi??
Vakcinētie ir pasargādi, savukārt nevakcinētie lai paši kuļas, kā grib. Kur problēma??

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.06.2021. 14:41

»

VNO

Cik tev skolā bija atzīme bioloģijā


Kāds sakars??
Nelasīji, ka Delta celms dragā pa vakcinētajiem??

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 14:11

»

Pomeranču Vainadziņš

Kaut kāda histēriska neloģika Tevis rakstītajā


Bērni līdz 12 pagaidām NEVAR būt vakcinējušies, no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ.
Tātad kamēr vakcinēto nav vismaz 80%, ierobežojumi saglabājas. Tātad šajā konkrētajā vēsturiskajā brīdī ierobežojumu saglabāšanos vakcinācijas noliedzēji vienkārši veicina (paildzina procesu). Tāpēc nevajadzētu viņiem apvainoties, ja kādu laiku viņiem saglabājas pastiprināti ierobežojumi.
Kad būs sasniegti minētie 80%, tad, domājams, ierobežojumus atcels. Jo arī atlikušajiem 20% iespēja inficēties būs par kārtu mazāka. Un ja kāds arī saslims, tā jau viņa problēma (ārstēšanās slimnīcā, gan būtu jābut par paša līdzekļiem).
Tik vienkārši.

Atbildēt

peteris

30.06.2021. 14:10

Repšem problēŗmaa ar financēm.

Atbildēt

kā zini?

30.06.2021. 13:18

»

Niknais

Ej, lūdzu, dirst, einār, citādi atkal norausies kā reiz skolā


Einārs taču negāja krievu skolā.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

30.06.2021. 11:49

Eināriņ, neesi mums nekāda autoritāte! Tieši tāds pats klauns, ne politiķis esi bijis! Riebjas demagoģiskas un propagandiskas ievirzes rakstiņi, lai arī cik cēli un pareizi mērķi ir izvirzīti autoram!

Atbildēt

bendes meitiņa

30.06.2021. 11:23

Einār, tu tak sen jau tikpat, kā politiski un tamlīdzīgi miris, bet gribi augšamcelties, kā iebalzamētais ĻENINS no maskavas mauzoleja? Ej atpakaļ vēstures zārkām, mēs tev vairs neticam. Tāpēc klusē, jo tā jau tevi atceramiees, kā nožēlojamus..ākstu. Un vēl publicējies pietiek.com, patiešām pietiek!!!

Atbildēt

Es

30.06.2021. 09:44

»

Bēdīgi!

Jā bija dzirdēts, ka šim vīram ir finansiālas problēmas, bet ka tik lielas lai nodarbotos šobrīd ar šādu sacerējumu rakstīšanu šķita ka nav! Bet nu jā apetīte jau arī ir liela šiem


Darbs Baltic International Bank padomē tad sanāk tāds dekoratīvs. Žēl nedaudz lasītāju: ļoti nekārtīgs, samudžināts, fragmentārs teksts teorētiskajam fiziķim sanācis...

Atbildēt

Es

30.06.2021. 09:43

Lūgums nesaukt marsiešus par idiotiem. Pietiks ar to, ka atcerēsieties visu, ko ļaunais laiks ar šī marsieša rociņām ir atnesis mums visiem. Ja šis ir daļa no VM iecerētā plāna, piesaistīt kovidvakcinēšanas popularizēšanai sabiedrībā novērtētas autoritātes, tad sanācis ir ļoti sūdīgi, var pat teikt, ka slimīgā paskata Gorkšs ar vecvecmāmiņu ir ticamāks.

Atbildēt

tugriks

30.06.2021. 09:24

Būtu labāk paklusējis

Atbildēt

Bēdīgi!

30.06.2021. 08:59

Jā bija dzirdēts, ka šim vīram ir finansiālas problēmas, bet ka tik lielas lai nodarbotos šobrīd ar šādu sacerējumu rakstīšanu šķita ka nav! Bet nu jā apetīte jau arī ir liela šiem.......

Atbildēt

qa

30.06.2021. 08:55

Repše malacis, pareizi pateica, bet lai svētīti tie garā vājie idioti, kas salika mīnusus šim rakstam.

Atbildēt

:)))

30.06.2021. 08:16

»

Tiesnesis

Negaidīti no cilvēka, kurš kādreiz ar visu partiju...


saprātīgs cilvēks saprot (Zin),ka organisms ir pašregulējoša sistēma. Cilvēks ir radīts pašpietiekams.
Visu nosaka apziņas kvalitāte ...

Atbildēt

Tiesnesis

30.06.2021. 07:49

Negaidīti no cilvēka, kurš kādreiz ar visu partiju
gāja kaut ko solīt baznīcā, dzirdēt, ka viņam nav vajadzīga debesu valstība. Mateja evaņģēlija 5:3 nav domāti antivakseri vai pat vispār nesaprātīgie, bet gan tie, kuri sevi neuzskata par visgudrākajiem un pilnīgākajiem, atšķirībā no šā raksta autora.

Atbildēt

vēlreiz

30.06.2021. 05:57

»

idiotam

Ak nav lipīgs, jo viens inficētais var nodot to tālāk tikai diviem vai trim cilvēkiem...


Sargiet savu prātu,tas palīdzēs nosargāt imūnsistēmu un veselību.

Atbildēt

idiotam

30.06.2021. 05:09

»

KĀ RADĀS VIEGLPRĀTĪGA UZVEDĪBA

Lhttps://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Ak nav lipīgs, jo viens inficētais var nodot to tālāk tikai diviem vai trim cilvēkiem?
Palīdskolā tu protams uzskatīji, ka matemātika vajadzīga tikai vēl atpalikušākiem par tevi.

Pie tāda "nelipīguma" un inkubācijas perioda 10 dienas cisu pasaules iedzīvotāju inficēšanai vajadzētu nieka 200-300 dienas!

Atbildēt

krams

30.06.2021. 03:17

Vislatvijas maita!

Atbildēt

Cik maksaja tads paraksts Valsts vārdā

29.06.2021. 23:06

Kurs tur Latvijas valsts vārdā parakstija garantijas Liepājas metalurgam nemot naudu no Itaļu bankas, kuru neviens nekad netaisijas atdot.

Atbildēt

Haralds Kalns

29.06.2021. 23:03

Kā var kluēt- nestāstīt? Pastāstītājs uzradies-Čiekurs Egles dēlis! Šis ir laiks, kad uzpeld visu aizmirstie,bet uzmanību tik ļoti alkstošie,elementi.Pašam šķiet,ka dikti gudri iznesās,bet pūš to pašu prasto globālistu propogandu!

Atbildēt

Fakts

29.06.2021. 22:42

Ja Emīla Laventa rokas sunītis izgājis no ēnas, tad patiešām kāds ar C19 taisa naudu

Atbildēt

Niknais

29.06.2021. 22:00

Ej, lūdzu, dirst, einār, citādi atkal norausies kā reiz skolā

Atbildēt

Sākumā ko id izplatīja ar testiem, ko bāž degunā

29.06.2021. 21:28

»

Kā jūs nesaprotat!

Kovida jaunos celmus izplata ar vakcinām


un tas bija aprakstīts UK avīzē, laboranti konstatēja.

Tagad jaunos celmus izplata ar speciālām ppartijām, katrā partijā viena inficēta vakcīnas deva no 100 ar jauno vīrusa celmu. Neviens to globāli nespēj izkontrolēt, jo vakcīnas nepārbauda vispār. Akli paļaujas uz ražotāju, kurš ieinteresēts vakcīnu biznesā - interešu konflikts.

Atbildēt

KĀ RADĀS VIEGLPRĀTĪGA UZVEDĪBA

29.06.2021. 21:07

Lhttps://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs

VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
VE
Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
18Komentāri

Foto – LETA
Ņujorkas pilsētā mirušo skaits jaunā koronavīrusa pandēmijā otrdien, 7. aprīlī, pieauga līdz 3202 cilvēkiem, pārsniedzot 2001.gada 11.septembra teroraktos nogalināto skaitu, paziņoja pilsētas administrācija. Šobrīd Latvijā vīrusa izplatība ir zemākā Baltijā un tajā pašā tika atklāti vien 6 jauni gadījumi, kas bija zemākais rādītājs kopš marta. Cik lipīgs un agresīvs tad ir jaunākais koronavīruss?
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.

Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.
Valstu pasākumi ar izolāciju un ārkārtas stāvokli, tātad ir valsts kases izlaupīšana, izšķērdība?
Nu lūk, tādēļ jaunieši ir tik bravburīgi un neievēro pašizolācijas režīmu, visur lien klāt ar savu tuvīvu, čupojas, neievēro distanci sabiedriskš vietās – veikalā, aptikā un uz ielas, mežā.
Par šādu nformāciju Rozentālei būtu bijis jāpiemēro kriminālatbildība par saslimstības noliegšanu, par ziņu izplatīšanau kas mazina izsargāšanos no inficēšnās un izplata vīrusu.
asi mūsu medicīnas infektoloģijas zinātnieci:

Atbildēt

pastala lives matter

29.06.2021. 20:47

isstās ka vagcīna provocē kovīdu pretdarbībai .. tas tāpat kā ar šaha datorprogrammām - jo vairāk cilvēks sagruzī tur vinnētas partikas, jo mazāk iespēju vēl kādreiz šaisaulē apspēlēt datoru

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....