Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Roza Luksemburga

29.07.2021. 19:17

»

Q

Nezin no kurienes izvilkuši marsieti, vai tad beidzot ir izārstēts un izlaists no psihoneiroloģiskās klīnikas


Vai tad Jus neredzat, ka ir kartejais slimibas saaisinajums.

Atbildēt

ABC

28.07.2021. 09:14

»

Pomeranču Vainadziņš

Mediķu-virusologu jēgu jau redzējām darbībā...


+ obligātaias iepirkumu groziņš, kuru līdz tam nekad nelietoju, tieši ar mērķi izvairīties no lieka infekciju avota. Kādreiz skolā mācīja par reliģiskajiem rituālu priekšmetiem, kā mēra izplatības sekmētājiem drūmajos viduslaikos, šodien epidemiologi tos aizstāj ar iepirkumu groziņiem.

Atbildēt

ghgghhgh

25.07.2021. 17:58

jebo nāriks

Atbildēt

Frukts

04.07.2021. 12:34

Nu kā var nesolīt - šis ir tas pats frukts? Manuprāt, šiem visiem bijušajiem vajadzētu turēt muti. Latvijā neviens medijs neatspoguļo, kas notiek ASV. Kas radīja vīrusu? Kas finansēja? Vai tiešām cilvēkiem ar hroiniskām kaitēm labāk vakcinēties?

Atbildēt

Niknais

02.07.2021. 16:38

»

kā zini?

Einārs taču negāja krievu skolā


Einārs gāja 1.vidusskolā, tur tajā laikā bija arīviena krievvalodīgo klase arī, kurus skoloja tikai līdz 10.klasei. Bet eini sita visi, pendeles nija, portfeli spēra laukā trepju augšā, bija jautri

Atbildēt

Marsietis

02.07.2021. 12:19

»

vecais nīgrais onkulis

Bērni līdz 12 pagaidām NEVAR būt vakcinējušies, no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ...


Pasaka, protams, interesanta. Ja vien būtu pabāzis savu degunu tālāk par Eināra savārstījumu, būtu zinājis, ka delta ir pilnīgi vienalga uz tavu vakcinācijas statusu. Izraēlā teiksim puse saslimušo pieaugušo ir kāreiz pilnībā vakcinēti un Apvienotajā Karalistē ir vairāk mirušo vakcinēto vidū. Skaitļi gan pagaidām mazi 50 vakcinētie, 44 nevakcinētie. Kas teorētiski varētu būt labas ziņas, ka delta variants ir mazāk bīstams (vai arī lielākā daļa riska grupu jau ir miruši). Nu, protams, viss var mainīties. Dzīvos, redzēs.

Atbildēt

Marsietis

02.07.2021. 12:09

»

tyjkkj

Klau, Einār, kāpēc gan visi kā aptrakuši bļauj par vakcinēšanos, bet neviens pat nepīkst par ārstēšanu, pareizāk - par neārstēšanu. Ja kāds ir inficējies, tad to it labprāt noskaidro, tad liek tupēt mājās un gaidīt atpestīšanu (paracetamols, aveņu tējiņa un sinepju plāksteri). Ja atpestīšanas vietā ...


Ļoti labs punks. Vēl tāda nianse, ka jau gadu desmitiem lietotas zāles pret parazītiem : Ivermektīns - Ivermectin (miljardiem reižu lietotas un drošas) eksistē un tikušas aktīvi lietotas citur pasaulē : Indijā, Argentīnā, Meksikā, un citur. Kā arī ir ap 60 pētījumiem par šo zāļu efektivitāti tieši pret COVID ar pārliecinoši pozitīviem rezultātiem.

Lūk viens neliels ieskats no Argentīnas provinces ( https://msptucuman.gov.ar/protocolos-de-investigacion-analisis-y-resultados-sobre-ivermectina/ ) : “The branch that we address of prophylaxis in health personnel is already published in the meta-analyzes. Last week we received a letter to the editor about ivermectin and we contextualized it in South America, how it is used as a prophylactic; with excellent statistically proven results. The probability of not getting sick is eight times more compared to a patient who does not take ivermectin ”, he details.

Then, he exposes the second branch that they have been working with with satisfactory results: ivermectin for the treatment of COVID. “We did it in patients with mild coronavirus. We gave them ivermectin in a fairly safe dose and got excellent results. About seven times more likely to be cured, not to go to more serious stages, and patients were discharged much faster, "he closes.

Atbildēt

tyjkkj

02.07.2021. 08:27

Klau, Einār, kāpēc gan visi kā aptrakuši bļauj par vakcinēšanos, bet neviens pat nepīkst par ārstēšanu, pareizāk - par neārstēšanu. Ja kāds ir inficējies, tad to it labprāt noskaidro, tad liek tupēt mājās un gaidīt atpestīšanu (paracetamols, aveņu tējiņa un sinepju plāksteri). Ja atpestīšanas vietā iestājas sūdi, tad ved uz slimnīcu un tur zāļo ar aizvēsturiskiem kortikosteroīdiem. Tai pašā Izraēlā jau būvē rūpnīcu jaunu, modernu antikovid zāļu ražošanai, bet ko mēs?

Atbildēt

forcemajeure

01.07.2021. 21:30

kur ir garantija, ka vakcinētie pēc potes nodzīvos vismaz gadu? varētu saderēt, bet tad naudiņu jāieliek depozītā

Atbildēt

LASIET UN DOMĀJIET

01.07.2021. 21:22

https://www.brivibasplatforma.lv/laikmeta-griezos-ko-vesta-saule-un-vilki/
GAISMAS CEĻŠ LATVIJĀ TEV VARĒTU INTERESĒT
Laikmeta griežos – ko vēsta Saule un vilki?
23. jūnijs, 2021 Aivis Vasiļevskis

Šogad viesojoties pie Latgales šamaņiem, kuri mēra Saules ceļu pa debesu jumu, viņi zināja teikt dīvainais lietas. Ka Saule vairs nelec tur, kur tai jābūt no rītiem un īpaši uzbūvētās Saules vērotavas rāda pavisam ko citu, kā simtiem gadu līdz šim.
Līdz ar to Saulstāvji šogad varēja būt patiesībā jau ap 15.datumu, bet ierastais Saules ceļš ir nobīdījies par padsimt grādiem. Un ja tas tā ir, tad tas ir grandiozu notikumu priekšvēstnesis. Tā ir vesela laikmeta maiņa, ja vien mēs spējam aptvert, kas īsti šobrīd notiek.

Bet vēl uz mājām sākuši nākt vilki, par to raksta arī lielajos medijos. Noplosīti vairāki suņi pat māju pagalmos un kāds teļš. No grāmatām par senvēsturi zināms, kā vecie ļaudis esot stāstījuši to, ka tas uz lieliem kariem vai pirms kāda mēra. Tad vilki tā darot. Aizvien spēcīgāk pārņem sajūta, ka drīz kaut kas nāks vaļā

Gara acīm vērojot, ka tieši tāpat reiz pirms gadsimtiem varbūt bija tāpat – bažīgie Krīvi vēroja zīmes un juta to, ka drīz nāks lielas pārmaiņas un vecā, tūkstošgadīgā dzīve vairs nebūs tāda, kā agrāk, ka viss svētais tiks izpostīts un Tēvu zemi pārņems sveša vara.

Tā arī joprojām ir šeit – tikai šoreiz tā nāk ne vien ar apziņas indi vai svešu ticību – tagad tai ir arī fiziskā inde. Un arī Kangars ir tepat – tas tikko satikās ar kārtējo svešzemju ordeņa sūtni fon Leyenu, kas slavē sasniegumus jauniešu maitāšanā, ko viņi dēvē par ‘digitalizāciju’ un ‘zaļo atveseļošanu’ un Kangaram atved zelta maisus, lai tas to izdarītu. Bet tas jau ir izdarījis pašu galveno.

Reiz visā zemē pilskalnu galotnēs dega svētās ugunis, kamēr ļaudis gāja kopā ar dziesmām un dejām – tas bija laiks, kad tautas gars vēl bija stiprs, pat zem svešās varas un tai nekad nesanāca izpostīt šos sakrālos rituālus līdz galam – lai cik cēla božņicas uz svētvietām un pārbīdīja datumus, ļaudis tik un tā turpināja smelties senču gara spēku no sev zināmām vietām un caur kopīgo dziedāšanu un Ritiem.

Bet tagad ir noticis tas, ko nespēja izdarīt neviena svešā vara 1000 gadus – tagad kopā nākšana un tautas gara avots ir izsīcis. Un tas ir daudz briesmīgāk, kā daudzi spēj to aptvert, kas mums ir šis tautas spēka avots – bet kangari to zina un tāpēc pašu zemē top aizliegts pats svētākais, dziesmu un deju svētki, Saulstāvju pasākumi un viss tas, kas vēl spēja dot kādu dzīvības pilienu tautas nomocītajam garam. Viņi to sauc par ‘epidemioloģisko situāciju”, bet mēs to saucam par ordeņa meliem un viltu, kā skaldīt un valdīt un nomaitāt tautas nākotni jau saknēs. Toreiz tas bija vienas reliģijas uguns un zobens, tagad tas ir citas reliģijas uzpurnis un šprice.

Jā, vietām vēl šīs liesmiņas saglabājas, vēl ir veco laiku ļaudis un zinošie, kuri gan jau iznesīs savās sirdīs šīs patiesās zināšanu uguns liesmiņas arī zem šī Melnā Bruņinieka sloga un nodos tās turpmākām paaudzēm. Tomēr šobrīd mēs atrodamies pašā pekles dibenā – savā zemē atkal nākas justies kā tiem božņicu vajātajiem krīviem un zintniekiem, kuri tālajos mežos un purvos centās uzturēt svēto uguni un saglabāt ticību patiesajiem šīs zeme gaismas dieviem. Atliek vien cerēt, ka svešzemju mošķu inde reiz taču taps no tautas acīm izskalota.

Kaut kāds laikmets šobrīd ir noslēdzies un nekas vairs nav tā, kā bija vēl nesen. Vairs jau nav, kur atgriezties un tas nemaz tā nav paredzēts. Bet tikai no mums tagad ir atkarīgs, vai jaunais laikmets atkal nesīs verdzības gadsimtus, vai tomēr šī ir Atmoda un pelavu atsijāšana. Priecīgus visiem Līgo svētkus!

Atbildēt

Citplanētietis nemirstīgais

01.07.2021. 17:07

Un, ziniet, tā ir ļoti patīkama sajūta – apzināties, ka esi pasargāts un ka tavs bērns ir pasargāts, ka viņam vairs nedraud ne nāve, ne invaliditāte...

Atbildēt

Didzis Rubenis

01.07.2021. 13:39

"Iebūvētā kļūdu korekcijas koda dēļ šis vīruss mainās lēnāk nekā citi,..."

Varbūt specdienestiem jau zināms kurš to kodu iebūvēja?

Atbildēt

zelma

01.07.2021. 12:29

»

Pomeranču Vainadziņš

Kur tas ir...


BINGO!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.07.2021. 11:20

»

kuru tad zinātnieku??????????

virzas ēdāju


Sauc viņus, kā gribi.
Bet, eku, sašpricētā Izraēla atgriežas pie maskām un distancēšanās.

Atbildēt

Darvins

30.06.2021. 22:54

Izdzīvos nevis stiprākie un gudrākie, bet gan tie - kas spēs pielāgoties izmaiņām apkārtējā vidē. Tā arī būs nākotnes sabiedrība.

Atbildēt

Puķu Ansis

30.06.2021. 22:18

eU..kas tad nu,marsietis pamodies? :D

Atbildēt

patiesībā

30.06.2021. 21:52

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

motorhead 1916

30.06.2021. 20:22

Ehee, laikam buus ieraavis...

Atbildēt

rapsu ella

30.06.2021. 18:06

Tautieši, rīt visus kārs. Tas ir veselīgi un droši. Ņemiet paši savus striķus un uz rātslaukumu! Mēs savā ģimenē jau tā izdarījām! Pag, problēma, izdarīsim, bet pēc jums...

Atbildēt

Nu

30.06.2021. 15:32

»

Žulis

Izskatās, ka drīz vien vakcinēto rakstītos rakstus un komentārus varēs ļoti viegli atšķirt no nevakcinēto cilvēku rakstītajiem rakstiem un komentāriem. Un ne jau pēc satura, bet gan pēc nespējas sakarīgi izteikt domu un katastrofāla loģikas trūkuma tekstā. Kā piemēram šeit. Vienā teikumā autors saka...


Sekoju Žuļa komentāriem, kuri ir interesanti un saprātīgi.... Gandrīz vienmēr jāpiekrīt. Šoreiz gribētu zināt, vai Žulis ir pret vakcinēšanos? Kā paskaidrotu savu nostāju? Paldies, ja atbildēsiet!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.06.2021. 14:45

»

vecais nīgrais onkulis

Bērni līdz 12 pagaidām NEVAR būt vakcinējušies, no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ...


Nesapratu.
Kādi ierobežojumi??
Vakcinētie ir pasargādi, savukārt nevakcinētie lai paši kuļas, kā grib. Kur problēma??

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.06.2021. 14:41

»

VNO

Cik tev skolā bija atzīme bioloģijā


Kāds sakars??
Nelasīji, ka Delta celms dragā pa vakcinētajiem??

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

30.06.2021. 14:11

»

Pomeranču Vainadziņš

Kaut kāda histēriska neloģika Tevis rakstītajā


Bērni līdz 12 pagaidām NEVAR būt vakcinējušies, no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ.
Tātad kamēr vakcinēto nav vismaz 80%, ierobežojumi saglabājas. Tātad šajā konkrētajā vēsturiskajā brīdī ierobežojumu saglabāšanos vakcinācijas noliedzēji vienkārši veicina (paildzina procesu). Tāpēc nevajadzētu viņiem apvainoties, ja kādu laiku viņiem saglabājas pastiprināti ierobežojumi.
Kad būs sasniegti minētie 80%, tad, domājams, ierobežojumus atcels. Jo arī atlikušajiem 20% iespēja inficēties būs par kārtu mazāka. Un ja kāds arī saslims, tā jau viņa problēma (ārstēšanās slimnīcā, gan būtu jābut par paša līdzekļiem).
Tik vienkārši.

Atbildēt

peteris

30.06.2021. 14:10

Repšem problēŗmaa ar financēm.

Atbildēt

kā zini?

30.06.2021. 13:18

»

Niknais

Ej, lūdzu, dirst, einār, citādi atkal norausies kā reiz skolā


Einārs taču negāja krievu skolā.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

30.06.2021. 11:49

Eināriņ, neesi mums nekāda autoritāte! Tieši tāds pats klauns, ne politiķis esi bijis! Riebjas demagoģiskas un propagandiskas ievirzes rakstiņi, lai arī cik cēli un pareizi mērķi ir izvirzīti autoram!

Atbildēt

bendes meitiņa

30.06.2021. 11:23

Einār, tu tak sen jau tikpat, kā politiski un tamlīdzīgi miris, bet gribi augšamcelties, kā iebalzamētais ĻENINS no maskavas mauzoleja? Ej atpakaļ vēstures zārkām, mēs tev vairs neticam. Tāpēc klusē, jo tā jau tevi atceramiees, kā nožēlojamus..ākstu. Un vēl publicējies pietiek.com, patiešām pietiek!!!

Atbildēt

Es

30.06.2021. 09:44

»

Bēdīgi!

Jā bija dzirdēts, ka šim vīram ir finansiālas problēmas, bet ka tik lielas lai nodarbotos šobrīd ar šādu sacerējumu rakstīšanu šķita ka nav! Bet nu jā apetīte jau arī ir liela šiem


Darbs Baltic International Bank padomē tad sanāk tāds dekoratīvs. Žēl nedaudz lasītāju: ļoti nekārtīgs, samudžināts, fragmentārs teksts teorētiskajam fiziķim sanācis...

Atbildēt

Es

30.06.2021. 09:43

Lūgums nesaukt marsiešus par idiotiem. Pietiks ar to, ka atcerēsieties visu, ko ļaunais laiks ar šī marsieša rociņām ir atnesis mums visiem. Ja šis ir daļa no VM iecerētā plāna, piesaistīt kovidvakcinēšanas popularizēšanai sabiedrībā novērtētas autoritātes, tad sanācis ir ļoti sūdīgi, var pat teikt, ka slimīgā paskata Gorkšs ar vecvecmāmiņu ir ticamāks.

Atbildēt

tugriks

30.06.2021. 09:24

Būtu labāk paklusējis

Atbildēt

Bēdīgi!

30.06.2021. 08:59

Jā bija dzirdēts, ka šim vīram ir finansiālas problēmas, bet ka tik lielas lai nodarbotos šobrīd ar šādu sacerējumu rakstīšanu šķita ka nav! Bet nu jā apetīte jau arī ir liela šiem.......

Atbildēt

qa

30.06.2021. 08:55

Repše malacis, pareizi pateica, bet lai svētīti tie garā vājie idioti, kas salika mīnusus šim rakstam.

Atbildēt

:)))

30.06.2021. 08:16

»

Tiesnesis

Negaidīti no cilvēka, kurš kādreiz ar visu partiju...


saprātīgs cilvēks saprot (Zin),ka organisms ir pašregulējoša sistēma. Cilvēks ir radīts pašpietiekams.
Visu nosaka apziņas kvalitāte ...

Atbildēt

Tiesnesis

30.06.2021. 07:49

Negaidīti no cilvēka, kurš kādreiz ar visu partiju
gāja kaut ko solīt baznīcā, dzirdēt, ka viņam nav vajadzīga debesu valstība. Mateja evaņģēlija 5:3 nav domāti antivakseri vai pat vispār nesaprātīgie, bet gan tie, kuri sevi neuzskata par visgudrākajiem un pilnīgākajiem, atšķirībā no šā raksta autora.

Atbildēt

vēlreiz

30.06.2021. 05:57

»

idiotam

Ak nav lipīgs, jo viens inficētais var nodot to tālāk tikai diviem vai trim cilvēkiem...


Sargiet savu prātu,tas palīdzēs nosargāt imūnsistēmu un veselību.

Atbildēt

idiotam

30.06.2021. 05:09

»

KĀ RADĀS VIEGLPRĀTĪGA UZVEDĪBA

Lhttps://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Ak nav lipīgs, jo viens inficētais var nodot to tālāk tikai diviem vai trim cilvēkiem?
Palīdskolā tu protams uzskatīji, ka matemātika vajadzīga tikai vēl atpalikušākiem par tevi.

Pie tāda "nelipīguma" un inkubācijas perioda 10 dienas cisu pasaules iedzīvotāju inficēšanai vajadzētu nieka 200-300 dienas!

Atbildēt

krams

30.06.2021. 03:17

Vislatvijas maita!

Atbildēt

Cik maksaja tads paraksts Valsts vārdā

29.06.2021. 23:06

Kurs tur Latvijas valsts vārdā parakstija garantijas Liepājas metalurgam nemot naudu no Itaļu bankas, kuru neviens nekad netaisijas atdot.

Atbildēt

Haralds Kalns

29.06.2021. 23:03

Kā var kluēt- nestāstīt? Pastāstītājs uzradies-Čiekurs Egles dēlis! Šis ir laiks, kad uzpeld visu aizmirstie,bet uzmanību tik ļoti alkstošie,elementi.Pašam šķiet,ka dikti gudri iznesās,bet pūš to pašu prasto globālistu propogandu!

Atbildēt

Fakts

29.06.2021. 22:42

Ja Emīla Laventa rokas sunītis izgājis no ēnas, tad patiešām kāds ar C19 taisa naudu

Atbildēt

Niknais

29.06.2021. 22:00

Ej, lūdzu, dirst, einār, citādi atkal norausies kā reiz skolā

Atbildēt

Sākumā ko id izplatīja ar testiem, ko bāž degunā

29.06.2021. 21:28

»

Kā jūs nesaprotat!

Kovida jaunos celmus izplata ar vakcinām


un tas bija aprakstīts UK avīzē, laboranti konstatēja.

Tagad jaunos celmus izplata ar speciālām ppartijām, katrā partijā viena inficēta vakcīnas deva no 100 ar jauno vīrusa celmu. Neviens to globāli nespēj izkontrolēt, jo vakcīnas nepārbauda vispār. Akli paļaujas uz ražotāju, kurš ieinteresēts vakcīnu biznesā - interešu konflikts.

Atbildēt

KĀ RADĀS VIEGLPRĀTĪGA UZVEDĪBA

29.06.2021. 21:07

Lhttps://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs

VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
VE
Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
18Komentāri

Foto – LETA
Ņujorkas pilsētā mirušo skaits jaunā koronavīrusa pandēmijā otrdien, 7. aprīlī, pieauga līdz 3202 cilvēkiem, pārsniedzot 2001.gada 11.septembra teroraktos nogalināto skaitu, paziņoja pilsētas administrācija. Šobrīd Latvijā vīrusa izplatība ir zemākā Baltijā un tajā pašā tika atklāti vien 6 jauni gadījumi, kas bija zemākais rādītājs kopš marta. Cik lipīgs un agresīvs tad ir jaunākais koronavīruss?
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.

Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.
Valstu pasākumi ar izolāciju un ārkārtas stāvokli, tātad ir valsts kases izlaupīšana, izšķērdība?
Nu lūk, tādēļ jaunieši ir tik bravburīgi un neievēro pašizolācijas režīmu, visur lien klāt ar savu tuvīvu, čupojas, neievēro distanci sabiedriskš vietās – veikalā, aptikā un uz ielas, mežā.
Par šādu nformāciju Rozentālei būtu bijis jāpiemēro kriminālatbildība par saslimstības noliegšanu, par ziņu izplatīšanau kas mazina izsargāšanos no inficēšnās un izplata vīrusu.
asi mūsu medicīnas infektoloģijas zinātnieci:

Atbildēt

pastala lives matter

29.06.2021. 20:47

isstās ka vagcīna provocē kovīdu pretdarbībai .. tas tāpat kā ar šaha datorprogrammām - jo vairāk cilvēks sagruzī tur vinnētas partikas, jo mazāk iespēju vēl kādreiz šaisaulē apspēlēt datoru

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....