Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kā jūs nesaprotat!

29.06.2021. 20:21

Kovida jaunos celmus izplata ar vakcinām.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 20:00

»

Ojārs Paceplītis

Ticēt vai neticēt - drīzāk tas attiecas uz dievu. Taču covid-19 ir konkrēts vīruss, kurš ar prieku un patiesu baudu vairojas nepasargāto cilvēku ķeskās


He, he, nupat jau izskatās, ka tas draņķis vairojas visu cilvēku ķeskās, arī ķipa pasargāto!

Un varbūt tieši "pasargāto" dēļ viņš pastiprināti mutējas - lai būtu iespēja vairoties (šo ne es izdomāju, arī zinātnieku vērojumi).

Atbildēt

Vo vo

29.06.2021. 19:59

»

Žulis

Kā jau rakstīju iepriekš, vakcinētajiem ir zudušas loģiskās domāšanas spējas. Tā vietā viņiem ir neapgāžama, fanātiska ticība. Nekādos argumentos un faktos viņi neieklausās. Izņemot, protams, tos, kas atbilst viņu pārliecībai. Diskutēt ar viņiem ir bezcerīgi. Es ar vienu tādu mēģināju parunāties. Viņš...


Tas ir tas, par ko daudzi piemin. Arī redzu pie kādas pensionētas skolotājas. Pirms vakcinācijas šaubījās. Pēc pirmās potes šaubas samazinājās uz pusi, bet pēc otras runā par cilvēces progresu ar jaunām vakcīnām.

Atbildēt

Maarsietim vīruss

29.06.2021. 19:55

»

ne sistemas opozicija .

lai marsietis mekle satversmes originalu


no Marsa.

Atbildēt

Repšes teksts pierāda precīzu apgalvojumu,

29.06.2021. 19:53

kā šādas “patiesības runas” par vīrusu ir vakcinācijas pret C19 sekas. Par to runā visā pasaulē. Un tas tiek pamatots ar vakcīnu sastāvā iekļauto “patiesības serumu”, ko izmanto kriminālprocesos, lai izdibinātu patiesību.

Kondara “patiesības serums”, kuram vakcīnu sadtāvā ir noteikta loma. Šis serums bremzē intelektu līdz noteiktam līmenim, ilvēku atstājot dzīvniecisku izjūtu un emociju līmenī. Tas atkal saskrīt ar sabiedrības dzīvnieciskošanas vispārējiem mērķiem, liedzot cilvēktiesības. Īpaši to efektīvi redzam vakcinēto praidistu tekstos un darbībās.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

29.06.2021. 19:37

»

Pomeranču Vainadziņš

Kur tas ir...


Ticēt vai neticēt - drīzāk tas attiecas uz dievu. Taču covid-19 ir konkrēts vīruss, kurš ar prieku un patiesu baudu vairojas nepasargāto cilvēku ķeskās.
Kur šogad pārziemot, parādīs epidemioloģiskā situācija augustā.

Atbildēt

Viedais Manels

29.06.2021. 19:30

Komentārs uz apmales par neveiksmīgo vakcīndīleru pīāra seju manā teļegā ViedaisManels

Atbildēt

tādas acis Pēterim

29.06.2021. 19:23

tādas viņa grietiāni,
Ja tos dievs neizšķirs,
būs labi cūku gani
Ziedonis
diemžēl cūkas ganīt neprot, bļaurot prot, ko ar tiem darīt? Repšīt?

Atbildēt

Zahars

29.06.2021. 19:05

Vienīgais labums, ka šis cilvēks pašreiz nav premjers. Dievs mūs pārbauda ar mazāka kalibra jampampiņiem.

Atbildēt

Fēlis

29.06.2021. 19:01

Kāda tagad Mēness fāze? Šiziki aktivizējušies.

Atbildēt

lauķis

29.06.2021. 19:00

»

jaajaa

...pilnīgi piekrītu...un, lai cik skumji tas arī nebūtu, vīruss pārliecinoši iet uz to, lai kļūtu par Nr.1 homo sapiens "kāvēju" pulkā...par antivakseriem...da lai viņi rej un dara, ko grib, pasaulē ir milzīgs vakcīnu deficīts, lai tiek tiem, kas grib dzīvot...kas negrib, lai nevakcinējas...ar to Indijas...


Jauki.Lai vakcinējas tie kas vēlas un nevakcinējas tie kas nevēlas vakcinēties,liksim viens otram mieru.Vakcinētie ir pasargāti pret saslimšanu,viņiem nav par ko raizēties,savukārt veselie dzīvos veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi,bez ierobežojumiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 18:57

»

Ojārs Paceplītis

Patiesībā jau man ir vienalga, kurš te apsprāgs, kurš izdzīvos - pārcelšos uz turieni, kur cilvēki vairāk draudzējas ar savu galvu un ir sociāli atbildīgāki


Kur tas ir?
NOR un SWE līdzīgs sašpricēto skaits kā LV, Somijā daudz mazāks.
Japānā vispār zem 10%.
Anglijā ap 50%, bet tur akal visu ver ciet, jo Delta celms vairāk mirdina nost tieši vakcinētos.

Es šim duršanās procesam neticu kopš brīža, kad PVO un meinstrīma mediji izveidoja naratīvu, ka pūļa imunitāti veido tikai vakcinētie. Respektīvi, izslimojušie vairs neskaitās (kgan, piemēram, manai meitai pusgadu pēc izslimošanas antivielas ir kosmosā, un nebrīnos, ka taisnība būs tiem zinātniekiem, kuri apgalvo, ka izslimošana pasargā ilglaicīgi).

Atbildēt

jaajaa

29.06.2021. 18:52

...pilnīgi piekrītu...un, lai cik skumji tas arī nebūtu, vīruss pārliecinoši iet uz to, lai kļūtu par Nr.1 homo sapiens "kāvēju" pulkā...par antivakseriem...da lai viņi rej un dara, ko grib, pasaulē ir milzīgs vakcīnu deficīts, lai tiek tiem, kas grib dzīvot...kas negrib, lai nevakcinējas...ar to Indijas variantu vēl ir paveicies, ka tās vakcīnas, kuras potē mums, pret to strādā...bet, domāju, ka būs vēl jauni un jauni vīrusa varianti(pārāk liela barotne ir 7,8 jardu populācija), uz kuriem vecās vakcīnas nedarbosies, un jaunu radīšana atkal prasīs laiku (pa kuru vīrus atkal attīstīsies, mainīsies utt.)...jautājums ir tikai tajā, cik tālu būs nokrities homo sapiens dzīves ilgums, kad iestāsies līdzsvars...baigi skumja tā bilde vispār...:(

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

29.06.2021. 18:41

Patiesībā jau man ir vienalga, kurš te apsprāgs, kurš izdzīvos - pārcelšos uz turieni, kur cilvēki vairāk draudzējas ar savu galvu un ir sociāli atbildīgāki.

Atbildēt

RP

29.06.2021. 18:37

»

Pomeranču Vainadziņš

Mediķu-virusologu jēgu jau redzējām darbībā...


Piekrītu 100% ! Laikrakstu stendā paņēmu 3 bērnu grāmatiņas. Pie kases tās man atņēma, bet balzama pudeli drīkstēju iegādāties. Jautājums mūsu "likumpavēlniekiem"- kāpēc bērnu grāmatiņas ir covidbīstamas un kāpēc balzāmiņš ir imūns pret covidu?
No tās pašas sērijas...Sestdienā veikalā man mazmeita atgādina, ka jānopērk baterijas. O-ho- OOO! Baterijām priekšā krusteniskas štrumbantes. Tas nozīmē-- nāciet, vazājieties pa veikaliem atkal un atkal, līdz atradīsiet vajadzīgo preci. Šie ačgārnie rīkojumi tīšuprāt veicināja, tā sauktā, vīrusa izplatību. Šādas stulbības ieviesa dzīvē mūsu nākamie miljardieri, jo naudas ir tik daudz...kā nekad iepriekš!
Ja kas, joprojām nevaru atrast veselības apdrošināšanas kompāniju, kura garantē atlīdzību vakcīnu blaknēm. Nu, kaut kā tā.

Atbildēt

marsieti uz cietumu

29.06.2021. 18:36

kapec marsiesa ,,rakstam,, minusu ielikt nevar ?tas nav demokratiski asv cionistu paveida sistema.

Atbildēt

Asiirietis

29.06.2021. 18:36

Pozitīvi. Ļoti pozitīvi.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 18:35

»

Ojārs Paceplītis

Tāpēc, ka Tu un citi nevakcionētie nosūtīs mājsēdē manus darba biedrus, klientus, bērnudārza audzinātājas, skolotājus. Jūsu dēļ atkal slēgs manu fitnesa klubu un es nevarēšu apmeklēt peldbaseinu. Man būs ilgi jāgaida pieņemšana pie ģimenes ārsta un valsts iestādes strādās attālināti un pieņems tikai...


Nu re!
Tikai ne jau nevakcionētie kādu kaut kur nosūtīs.
To nosūtīs idioti, kas ir pie varas kopā ar pie siles vampirējošajiem "ekspertiem".

Ir taču tik vienkārši - katrs atbild par sevi un tuvākajiem (šis attiecas uz abējādi domājošajiem).

Atbildēt

Viedais Manels

29.06.2021. 18:20

Mangotājs Repše iedomājas, ka tautai interesē vai šis, viņa radi un mājdzīvnieki ir potēti vai ne. Vakcīnu reklamētāji ne to pīāra seju ir izvēlējušies. Zemē nosviesta nauda.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

29.06.2021. 18:12

»

Pomeranču Vainadziņš

Kaut kāda histēriska neloģika Tevis rakstītajā


Tāpēc, ka Tu un citi nevakcionētie nosūtīs mājsēdē manus darba biedrus, klientus, bērnudārza audzinātājas, skolotājus. Jūsu dēļ atkal slēgs manu fitnesa klubu un es nevarēšu apmeklēt peldbaseinu. Man būs ilgi jāgaida pieņemšana pie ģimenes ārsta un valsts iestādes strādās attālināti un pieņems tikai pēc iepriekšēja pieraksta un ilgas gaidīšanas. Man Tevis dēļ būs vēl virkne citu problēmu. Taču es tās nevēlos!

Atbildēt

Žulis

29.06.2021. 17:49

»

Pomeranču Vainadziņš

Kaut kāda histēriska neloģika Tevis rakstītajā


Kā jau rakstīju iepriekš, vakcinētajiem ir zudušas loģiskās domāšanas spējas. Tā vietā viņiem ir neapgāžama, fanātiska ticība. Nekādos argumentos un faktos viņi neieklausās. Izņemot, protams, tos, kas atbilst viņu pārliecībai. Diskutēt ar viņiem ir bezcerīgi. Es ar vienu tādu mēģināju parunāties. Viņš palika dusmīgs un izskrēja no telpas, kurā atradāmies.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.06.2021. 17:43

Ja kāds te ir klauns, tad vispirms - personāžs ar iniciāļiem E. R.

Atbildēt

nepaliec mājās

29.06.2021. 17:35

Ja cilvēks ir idiots tad tas ir uz mūžu.
Nu ko ,repšik ,stāsti tālāk cik jūdasa grašus saņēmi par šo reklāmrakstu.
Velti centies. Tautu vairs nepiemuļķosi. Vari pats špricēties ar tiem draņķiem katru dienu kamēr vieglas smiltis tev.

Atbildēt

Uldis

29.06.2021. 17:23

»

es

uldiņam ar prātiņu tā pašvakāk


Vai tiešām esi tik nožēlojams, ka neesi spējīgs nevienam acīs pateikt ko domā, ka tev šeit anonīmi jāizkārnās, lai piepaceltu savu pašapziņu?

Atbildēt

Viedais Manels

29.06.2021. 17:20

Izlīda no politiskās rensteles, lai duļķotu ūdeni.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

29.06.2021. 17:01

»

kikareka

Tad jau tu esi pasargāts ar visu ģimeni,tad ko tu baidies no manis nevakcinētā,un gribi mani pievērst savai ticībai.Dzīvo vesels un nebāzies man virsū ar adatām


Tad sēdi savā lauku mājā un turi arī savus bērnus tur ieslēgtus, lai manējie un citu atbildīgu vecāku bērni varētu beidzot atkal doties mācīties uz skolu. Ja vēlies, protams, savējos vari skolot attālināti pati. Arī maniem bērniem ir tiesības - piemēram izglītību. Arī man ir tiesības bez maskas atrasties sabiedriskās vietās. Tāpēc pieprasīšu Tevi un Tavus nevakcionētos ģimenes locekļus tur neielaist!

Atbildēt

Sputņičok uzvaras gājiens

29.06.2021. 16:33

»

Sputņiks V

Britānijā drīzāk mirst no nekvalitatīvām vakcīnām, ko noraksta uz Covid 19


https://www.youtube.com/watch?v rkdR5c1qXoE
Kā teica Ņevzorovs, Gambijas ciemā droši vien atradīsies speciālists, kam ir āmurs, stangas, vīle, skrūvgriezis un vēl kādi instrumenti un tas var salabot motorlaivu, bet nekad neuztaisīs Ferrari. Tas pats ar krieviem un vakcīnu. Insulīns, ko krievi nespēj uzražot, ko iepērk divas reizes mazāk, nekā vajadzīgs, ir nesalīdzināmi vienkāršāks par vakcīnu.

Atbildēt

Q

29.06.2021. 16:25

Nezin no kurienes izvilkuši marsieti, vai tad beidzot ir izārstēts un izlaists no psihoneiroloģiskās klīnikas?

Atbildēt

Uldis

29.06.2021. 16:24

Kad Izraēlā taisījās represēt nevakcinētos, sākās kurnēšana un varasvīri laicīgi attapās. Pēc tam nolēma izmantot žīdu viltībiņu, piešķirt preferences vakcinētiem, bet aptaisījās. Nevakcinētie aizgāja uz tiesu un tā nolēma, ka preferences vieniem, nozīmē diskrimināciju pārējiem un aizliedza to darīt.
Izraēla ir tiesiska valsts un tur Jurašs ar Magoni jau sen dziedātu cietuma meiteņu korī.

Atbildēt

ak vai!

29.06.2021. 16:18

Repše vēl nav atrisinājis sasāpējušo Kariņa, Dombrovska, Āboltiņas, Zaķa, Reira, Ašerādena un Kampara problēmu un novērsis to drausmīgo postu, ko atnesa viņa valdības veidošana ar čekas pederastu, Šleseru, bet atkal lien ar savām gudrībām.
Vispirms utilizē visus savus politikā ievazātos mēslus!
Par Dāvida zvaigzni. Par to pirmais asprātīgi izteicās viens republikāņu politiķis, kad viena vājprātīga demokrātu kuce sarīkoja vakcinēšanas histēriju.

Atbildēt

Antivakcers

29.06.2021. 16:14

Šajā šausmīgajā ,pandēMistiskajā līķkritī ,es joprojām nezinu nevienu covidslimo ! Uz to - PRIEKĀ !!! :D https://youtu.be/5i4KJrkUDA0

Atbildēt

Žulis

29.06.2021. 16:04

Izskatās, ka drīz vien vakcinēto rakstītos rakstus un komentārus varēs ļoti viegli atšķirt no nevakcinēto cilvēku rakstītajiem rakstiem un komentāriem. Un ne jau pēc satura, bet gan pēc nespējas sakarīgi izteikt domu un katastrofāla loģikas trūkuma tekstā. Kā piemēram šeit. Vienā teikumā autors saka: „Un ar kovidu Izraēla tika lieliski galā”. Bet turpat nedaudz tālāk: „Bet arī Izraēlā diemžēl vīruss sāk atkal pacelt galvu.... Šobrīd slimnieku skaits atkal uzaudzis virs tūkstoša.” Tad vēl tas juceklīgais citātu un dzejas rindu iestarpinājums.Vienkārši super! Autors atklājis ka jau Bībelē ir pieminēti antivakseri! Un nelokāma, kategoriska, fanātiska pārliecība par savu taisnību Nav nekādu šaubu – šis cilvēks ir spēcīgi savakcinējies.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 15:55

»

Sputņiks V

Britānijā drīzāk mirst no nekvalitatīvām vakcīnām, ko noraksta uz Covid 19


Ej nu!
Visas tak ES ir drošas!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 15:53

»

špricītes uz ausīm

Būtu labi, ja ļautiņi, kas nav mediķi-virusologi, vakcinēšanās jautājumā pieturētu muti; īpaši jau tie kam tautiešu apjāšanas gēns nāk no iekšām


Mediķu-virusologu jēgu jau redzējām darbībā:
1) pirms Ziemīšiem sadzīta tauta lielveikalos, lai, acīmredzot, veicinātu vīrusa izplatību;
2) sadzīves prežu veikals 1x apmeklējuma vietā bija jāapmeklē 2x, pa vidu piezvanot no aistūra - 2x tāpēc, lai, acīmredzot, arī veicinātu vīrusa izplatību
3) kad pagāšgad augustā Lietuvā skaitļi jau bija kosmosā, robeža no LV puses netika slēgta - acīmredzot, lai veicinātu vīrusa izplatību.

Vajag vēl faktus? Šo sarakstu var paturpināt.

Atbildēt

gff

29.06.2021. 15:53

Es vēl saprastu ja viņs savas vēstulītes rakstītu aiz restēm

Atbildēt

Sputņiks V

29.06.2021. 15:53

»

Pomeranču Vainadziņš

Tas ir tiiiik skaisti, ka šams jūtas pasargāts...


Britānijā drīzāk mirst no nekvalitatīvām vakcīnām, ko noraksta uz Covid 19.

Atbildēt

Lasītājs

29.06.2021. 15:47

»

lauķis

Sūdīgs tas vīrus viņiem ir sanācis,veselīgu cilvēku imūnsistēma ar to viegli tiek galā


Ja laicīgi netiksi ārstēts ar antibiotiku, "niekosies" ar parecetamolu, tad pēc nedēļas būsi intensīvās terapijas nodaļā ar izdzīvošanu 50 uz 50. Un ar visu imunitāti, kuras vairs nebūs!

Atbildēt

Derdz

29.06.2021. 15:44

KO TU GRIBI EINĀR. GRIPA BIJA 100 GADUS(PĒC OF.STAT.) UN VAI VĒL BŪS, POLIEMIELITS 150 GADU .., BET MINISTRU KABINETA NOTEIKUMOS NR.330 15 GAB INFEKCIJAS PRET KURAM OBL.JĀVAKCINĒJAS, CIK GADUS TĀS IR UN BŪS, JO SKAITĀS KĀ KLUSĀ NEAKTIVĀ PAND., EPID.VAI DRAUDU STATUSĀ, TAJĀ SKAITĀ IR MK NOT.,KUROS VĒL CITI VIRUSI UN BAKTERIJAS,, MINETI, APTIEKA PILNA AR ZĀLEM PRET DAUDZĀM KAITĒM, VARBŪT ARI PRET KU KŪ. KO DARĪT. VARBŪT CILVECE PATI VAINĪGA SAVĀ PRĀTĀ, SADZĪVĒ, SAIMNIEKOŠANA, UTT., KA. VAR BUT TAS. ARĪ IETEKME UZ MUSU VESELĪBU, JO DIEZ VAI DIEVS LIKTU TĀDU NASTU KADU NEVAR PANEST AR VISU NELABO PA PRIEKŠU

Atbildēt

špricītes uz ausīm

29.06.2021. 15:42

Būtu labi, ja ļautiņi, kas nav mediķi-virusologi, vakcinēšanās jautājumā pieturētu muti; īpaši jau tie kam tautiešu apjāšanas gēns nāk no iekšām ...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 15:29

Tas ir tiiiik skaisti, ka šams jūtas pasargāts.

Delfi nupat saka, ka ar Deltu Britānijā vairāk mirst tieši vakcinētie. Tur, protams, "speciālisti" uzreiz izskaidro ("speciālisti" visu prot izskaidrot), kāpēc tas tā ir pareizi un tam tā būs būt.

"Speciālisti" nepastāsta, ka tā saucamās "nedzīvās" vakcīnas darbojas kā tenisa bumbiņu padeves mašīna, kas trennē sportistu atsist bumbiņu no vienas konkrētas vietas. Tikko bumbiņa lido uz citu vietu (nāk cits vīrusa celms), sportists ir pilnīgi negatavs bumbiņas atsišanai.

Šie ir komplicēti jautājumi, par kuriem patiesība varbūt uzpeldēs (ja vispār uzpeldēs) pēc gadiem.

Atbildēt

ak kungs

29.06.2021. 15:26

riebjas lasīt šos komentārus. Pridurkam gobzemam un pārējiem narikiem-daiļdirsējiem tak nav nekā svēta.

Atbildēt

lauķis

29.06.2021. 15:25

»

Lasītājs

Kovids būs kamēr tā ražotāji-izplatītāji nebūs arestēti. Tad nebūs nekādu jaunu paveidu un kovida arī nebūs, vakcinēties nevajadzēs. Nebūs milzīgo ienākumu farmacijas kompānijām, viss būs kā agrāk


Sūdīgs tas vīrus viņiem ir sanācis,veselīgu cilvēku imūnsistēma ar to viegli tiek galā.
Sargiet savu prātu,tas pasargās gan no kovid gan no citām kaitēm.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....