Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mja

30.09.2022. 09:27

Kaarteejaa defektiivo skolotaaju vaimanaashana. Aijaijai, naaveejoshs metodisko materiaalu truukums, aijaijai, nabaga skolotaaji vai mirst nost, paarpuuleedamies tos gatavojot. Daarguminji, skolotaajam ir jaabuut speejiigam sagatavot maacaamo materialu savaa priekshmetaa, bez kviekshanas, ka ministrija vinjam to nav iedevusi uz paplaates ae zelta malinjaam. Preteejaa gadiijumaa taadu skolotaaju var aizvietot ar Edisona laiku gramofonu, kursh atskanjo miistrijas iedoto materiaalu un alga gramofonam ar nav jaamaksaa.

Atbildēt

Skola 2030

25.09.2022. 19:30

Nu, betr projekts taču bija varen jauks! Puse ministrijas ierēdņu un viņiem pietuvināto trīs gadus regulāri saņēma sev kabatā otru "projekta"algu, trešo algu samahinēja no komandējuma naudiņām, braucot "pieredzes apmaiņās" pa visu pasauli, bet tie bauru učuki vēl neapmierināti! Nu, pilotprojektu dalībniekiem aizmirsām kafijas pauzes apmaksāt, nu, par mācību grāmatām arī aizmirsām, tam naudas nepietika, nu, bet standartu taču sarakstījām!

Atbildēt

Visiem saskaņas kverpļiem

24.09.2022. 06:46

100miljonu krievu noslepkavoja Hazāržīdi ar boļševiku palīdzību. ....Jūs dzīvojat šeit, Latvijā gadiem, nepateicīgie slepkavu bērni, un neesat uzskatījuši par vajadzīgu, ne mācīt, nez arī iemācīties latviešu valodu!...Par jūsēm jau sen krievi vāc informaciju....Cepies, resnā Cūka Vladova, cepies!

Atbildēt

nugan

23.09.2022. 22:52

»

Maija

Vajag mobilizēt to cūku Vladovu! Ar kaju pa d....un ara no Latvijas. Pretīgā resna Maita


nezvērīgi kulturāla iznešanās resnai cūkai maitai Maijai!
Ar kaju pa d....un ara no latejas.

Atbildēt

Slava Uhaņai!

23.09.2022. 22:49

»

Slava Ukrainai!

Varoņiem slava!....Nāvi okupantiem, mimrām, bidlām un pretekļiem


Herojiem slabo!...Caurejzāles speķareiha štrumbanfīreriem, ukrānu mačalkām un banderlohu faršam!

Atbildēt

Slava Ukrainai!

23.09.2022. 20:10

Varoņiem slava!....Nāvi okupantiem, mimrām, bidlām un pretekļiem!

Atbildēt

interesanti

23.09.2022. 20:08

Ka Rigas dome, līdz šim, nebija pieredzējusi tādus intrigantu un nodokļu terētajus kā Maita Vladova ar Prusakova baru!

Atbildēt

Maija

23.09.2022. 20:06

Vajag mobilizēt to cūku Vladovu! Ar kaju pa d....un ara no Latvijas. Pretīgā resna Maita!

Atbildēt

Bijusī učene

23.09.2022. 19:52

Kur tad noplauka Oliņa ar savām kompetencēm.Čivināja gana daudz,bet kur iz màcību līdzekļi.Nav mīļie,nav nekā.Runāt visās ministrijās māk daudz,bet kur ir rezultāts.Zināšanu līmenis.Krītas. Ko nākotnē varam gaidīt no mūsu mazbērniem skolojoties pēc kompetencēm.Čiks vien būs.

Atbildēt

viskaukā

23.09.2022. 18:51

»

nekā

Tipisks lielkrievu šovinista jautājums? Bet nāksies vien mācīties latviešu valodu. Mongoļu -tatāru ordas pēcnācēji tev ta vairs neatnesīs


ienirsti pie falša gejlanda.


tev neviens neko neprasīja.aizver savu smirdīgo muti.

Atbildēt

nekā

23.09.2022. 17:56

»

lūk tā

Priekš kam


Tipisks lielkrievu šovinista jautājums? Bet nāksies vien mācīties latviešu valodu. Mongoļu -tatāru ordas pēcnācēji tev ta vairs neatnesīsCeri uz ģediem osvoboģiķeļiem? Nekas nesanāks. Vnuki jau paņēmuši pēdu no matuškas.

Atbildēt

nu, psrs valadovi visu šo čukņu saražojuši

23.09.2022. 13:43

visiem psrs izglītības sākot ar 3A...rakstīt prot, bet ko rakstīt, smadzeņu par maz...pod ģiktovku...nu, kadirovs akadēmiķis, mums ikurāt tas pats...bet kamēr sociķi pabiras savos mēslos nenoslīks...

Atbildēt

Ezis

23.09.2022. 13:22

»

Jā jā

Nepamet aizdomas, ka tā Vladova vairāk uztraucas par krievu skolām? Kaut kā nav dzirdēts, ka iepriekš būtu tikpat kareivīgi uzstājusies pret kompetenču izglītības ieviešanas nepilnībām. Droši vien arī viņas skolas skolotāji stundās vīteroja krieviski, bet, kad ieradās pārbaudītāji, buldurēja latviski...


Kāda tev starpība, kādā valodā cilvēks izglītojas? Tagad pie mums ģeometriskā progresijā vairojas neizglītoti, aprobežoti, tikai valsts valodā runāt protoši, kuri trīs paplašinātus teikumus nevar bez kļūdām uzrakstīt. Redzesloks tikpat šaurs kā tev.
Un vajag tomēr ārpus savas šaurās krievu nīšanas dogmas saprast, ka skolotājiem nav pašiem par velti mācību līdzekļi jāveido, tas ir autordarbs, un par to ir jāmaksā. Lai pasniegtu, ir jāizsniedz darba instrumenti, nevis tikai darba plāns. Dažiem tik krievi un krievu valoda pie visa vainīga. It kā krievi nebūtu cilvēki

Atbildēt

Lapa koment

23.09.2022. 09:58

Ziniet, pirms kritizēt skolotājus, paraugieties, vecāki un citi radiņi, uz sevi un to, kā ar bērnu strādājat ģimenē - cik daudz sarunājaties, ko un cik daudz lasāt, kurp ejat - uz lielveikalu izklaidēties vai uz muzeju, teātri, izstādi. Vai bērns aug visatļautības gaisotnē, vai arī tomēr tiek mācīts cienīt citus un uzvesties pieklājīgi. Vai uzskatāt, ka jums ir tiesības lamāt skolotāju, jo jūsu slinkotājam ir ielikts divnieks, vai tomēr saprotat, ka bērnam arī mājās ir jāmācās, ne tikai ekrāns jāglauda. Protams, ir dažādi skolotāji, ir arī tādi, kuri nedrīkstētu strādāt skolā. Bet sabiedrībai beidzot būtu jāsaprot, ka vispārinātā negatīvā attieksme pret skolotājiem nepaliek bez sekām.
Skola 2030 ir veikli padarīta par izglītības augstāko sasniegumu, bet patiesībā rezultāts var būt graujošs, ja skolotāji nepārvarēs to primitivizācijas virzību, kas šajā modelī iestrādāts, un nespēs paņemt tikai labo.
Varbūt arī presē beidzot vajadzētu rakstīt par talantīgajiem, radošajiem, lieliskajiem skolotājiem, kuru mums ir daudz.

Atbildēt

Muiznieces aitai

23.09.2022. 06:42

»

tā lūk

Toties krievi 30 gadu laikā nevar iemācīties latviski


Francijà ir 4dienu màcïbu nedéla,tresnienàs stundas
nenotiek. Aita plàno pagarinàt màcibu gadu lïdz jünija beigàm. Ne katra aita ar diplomu drïkst stràdàt par skolotàju !

Atbildēt

Treneris

23.09.2022. 06:33

»

HA HA HA

Edgars visus apveda ap stūri, pat purnā devējs Sandis viņam noticēja pat nerunājot pa dumjo Anitinu par kuru viss IZM tagad smejās, kad šo nolika muļķa lomā, solīja Ivetiņu izmest bet izrādās jau 2 mēnešus, kā oficiāli darbā pieņemta


Ja Ivetiņa sāktu runāt tad pusei no Rīgas domes sporta departama uz IZM sporta departamentā būtu jāiet uz nārām, Rīgā praktiski visi iepirkumi caur viņu gāja. Tiesātas vīrs ar saviem dažiem airēšanas audzēkņiem Jūrmalas Murjāņos vairāk naudas notērēja nekā Lieli Murjāņi ar dažiem simtiem audzēkņu. Runā visa nauda gāja auž augšu.

Atbildēt

Jā jā

23.09.2022. 05:13

Nepamet aizdomas, ka tā Vladova vairāk uztraucas par krievu skolām? Kaut kā nav dzirdēts, ka iepriekš būtu tikpat kareivīgi uzstājusies pret kompetenču izglītības ieviešanas nepilnībām. Droši vien arī viņas skolas skolotāji stundās vīteroja krieviski, bet, kad ieradās pārbaudītāji, buldurēja latviski.

Atbildēt

ES

22.09.2022. 23:58

Tāpēc Latvijai vajag ar steigu atjaunot Nāves sodu!

Atbildēt

No skolas mājās

22.09.2022. 23:42

»

uz skolu, draugi!

Muižniece ir laba ministre! Protams. nepatīk pensionāriem, jo ir cilvēks ar jaunu, progresīvu domāšanu. Cerams, viņu nenoēdīs tāpat kā citus, kuri vēlējās pārmaiņas, svaigu gaisu IZM un skolās...


Nopietni?! Jkp jau saknē ir deģenerātu banda, šuplāde aptaisījās, riekstiņš- nonsens, muižene- mele. Protams, izm māju vajadzētu izvets tukšu, un neļaut tiem kaitniekiem tuvoties nevienai izglītības iestādei. Mūsu nākotne ir nozagta.

Atbildēt

Jacques

22.09.2022. 22:48

Tajā pat laikā Francijā izglītība ir obligāta un tikai franciski, un visi ukrainēni divu nedēļu laikā jau runā franciski.

Atbildēt

ES

22.09.2022. 22:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Antōns vienmērt laikā, kā āmurs pa naglu

Atbildēt

ES

22.09.2022. 22:28

Vispirms jāsāk ar Skolotāju arodbiedrības likvidācīju, jo biedrība nepilda funkcijas, kā tas bija Amerikā 1920.gados. Līdzīga situācīja, kad arodbiedrību naudu piesavinājās mafija. Par cik gadiem Latvija atpaliek? Simts?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.09.2022. 22:28

»

nubet

gadiem muļājas ar reformām izglītībā un veselība,un manuprāt tas ir tādēļ,ka visu laiku reformas sākas un beidzas ar to,ka tiek paceltas skolotāju un mediķu algas,bet pareizais piegājiens būtu nevis sākt ar algu pacelšanu darbiniekiem,bet iedalīt naudu ,no kuras ieguvēji būtu skolēni vai pacienti,paceļot..."Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku.”

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.” ;)

-----------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts saeimas “tautas kalpi” esot “galīgajā lasījumā skatījuši grozījumus “Izglītības likumā” un veikuši virkni redakcionālo izmaiņu, kā arī noraidījuši virkni iesniegto priekšlikumu, tajā skaitā – arī kārtējo reizi NORAIDĪJUŠI priekšlikumu noteikt Latvijā vidējo izglītību kā obligātu”…
—–
Mediju ziņa (2009. gads): Savā runā šīs valsts “izglītības ministre” T. Koķe (ZZS) esot “īpašu uzmanību veltījusi pārmaiņām Latvijas izglītībā pēc neatkarības atgūšanas, fokusējoties uz izglītības reformu, kas saistīta ar neatkarīgas un kritiskas domāšanas veicināšanu un stiprināšanu”. “Izglītībā svarīgi stiprināt autonomiju un atvērtību daudzveidībai, kas balstīta uz cilvēcīgām vērtībām un veltīta pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai, jāuzsver atbildība un uz pierādījumiem balstīta lēmumu pieņemšana, jāpaplašina un jāpilnveido izglītības finansēšanas mehānismi, šādā veidā būtiski paverot un paplašinot izglītības pieejamību un izglītībā iekļaujot ikvienu šīs valsts sabiedrības pārstāvi (u.t.t., un taml. “tukšpadsmit blablabla…”)”, esot klāstījusi Koķe…
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Tuvākajos gados, iespējams, varētu tikt plānots aizliegt pārcelt nesekmīgus skolēnus uz nākamo klasi”, esot atzinusi “izglītības un zinātnes ministre” T. Koķe (ZZS). Jau desmit gadus skolēni tiek pārcelti no klases uz klasi neatkarīgi no atzīmēm un nesekmības, bet, pēc Koķes paustā, “nav neiespējami, ka varētu tikt mainīta pieeja”…
—–

“’Rullē’ “valsts”! Uz kuru pusi?…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 25.05.2008., Nr.7. )

‘Biedru grupa’ nospriedusi:
“‘Rullē’ “valsts” uz grāvja pusi ~
Kaut kas izglītības sfērā,
‘Salaists dēlī, pilnā mērā’!?…”

“Ilgtspējīgi” šajā “valstī”,
Pieļāvuši ‘SILES balsti’,
To, ka zināšanas vājas,
“Principā – pie… (pakaļkājas)”.

Skolām tiekot ‘dzīti cauri’,
Visi – arī tie, kam pauri,
‘Cietāki’ par cirvja pietiem ~
Pildās “valsts” ar ‘tŗuliem mietiem’…

Drīzāk gailis izdēs olu,
Nekā – pabeigs (palīg)skolu,
Kaut uz tŗijniekiem, ar pūlēm,
SILES lops, kurš uzspļauj ‘šūlēm’:

“Tie, kas pārāk gudri skaitās,
Šito “valsti” tikai ‘maitās’ ~
Domās (pasarg’ Die’s!!!) ar galvu,
Nevis – ‘ŗīs un kasīs spalvu’!

Izglītība nav ‘no svara’,
Tur, kur SISTĒMAI ir vara:
Galvenais - ‘pie SILES rauties’,
Ne – ar reizrēķinu ‘kauties’!

Zināt Valodu? ‘Nav iekšā(s)’:
Referenti ‘suflēs’ priekšā,
To, kas ‘paužams’ sabiedrībai ~
Kāds te ‘rezons’ izglītībai?!…

Kāpēc ‘manīm’ mocīt prātu,
Ja – var NOPIRKT atestātu?!
“Shēmot” neiemāca skolā ~
‘HUĻI’… (bikses) deldēt solā?!…”

M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “leiputrijā”,
Izglītībā – “tumšs kā rijā”:
Prāta “gaisma” apdzisusi ~
‘Rullē’ “valsts”! Uz kuru pusi?…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

paga paga

22.09.2022. 22:01

Gribētu zināt tā cilvēka vārdu vai vārdus, kas izgudroja skolotājiem 40 darba stundas nedēļā. Eiropā skolotāja slodze ir 22 tiešās mācību stundas nedēļā. Un viss. Skolotājs nav fabrikas strādnieks vai ofisa darbinieks, kas var nostrādāt 40 stundas nedēļā. Pat 26 vai 30 mācību stundas ir par daudz. Un negodīgi. Negodīgi tāpēc, ka vairāku priekšmetu skolotāji vienkārši nevar tās dabūt,jo katrai klasei ir 1 mācību stunda nedēlā. Tātad skolai ir jābūt 2000 skolēnu. Kur ir tādas skolas? Ja Rietumos skolotājiem ar 22 mācībstundām nedēļā alga neto ir no 2000 - 2400 EU, tad Latvijā ar 36 vai 40 stundām sola 1000 vai 900 EU uz rokas! Bet tā kā daudzu priekšmetu skolotājiem nebūs iespējas šādu paaugstināto slodzi nodrošināt, tad viņi saņems nevis lielāku, bet tieši mazāku algu kā līdz šim.

Atbildēt

nubet

22.09.2022. 19:12

gadiem muļājas ar reformām izglītībā un veselība,un manuprāt tas ir tādēļ,ka visu laiku reformas sākas un beidzas ar to,ka tiek paceltas skolotāju un mediķu algas,bet pareizais piegājiens būtu nevis sākt ar algu pacelšanu darbiniekiem,bet iedalīt naudu ,no kuras ieguvēji būtu skolēni vai pacienti,paceļot algas skolotājiem un mediķiem,sistēma un latvijas cilvēki no tā nekādu reformu un uzlabojumu neiegūst

Atbildēt

uz skolu, draugi!

22.09.2022. 19:08

Muižniece ir laba ministre! Protams. nepatīk pensionāriem, jo ir cilvēks ar jaunu, progresīvu domāšanu. Cerams, viņu nenoēdīs tāpat kā citus, kuri vēlējās pārmaiņas, svaigu gaisu IZM un skolās.
Vai tiešām IZM strādā 254 darbinieki? Un skolas raud, ka trūkst skolotāju! Uz skolu, mīļie ierēdņi! Parādīsiet praksē savas zināšanas un prasmes un galvenais - kompetences, ko tā mīlat piesaukt savās runās.

Atbildēt

HA HA HA

22.09.2022. 18:41

»

Sekretāre

Muižnieci ierēdņi pataisīja pa konkrētu pamuļķi,sākot ar sporta departamenta Aglenieci, kur Edgars ierādīja Anitai ar Sandi un visiem Konservatīvās partijas biedriem vietu barības ķēdes pašā apakšā, beidzot ar skolu reformu utt. Ministri nāk un iet, bet IZM nemainās un nemainīsies, jo toni nosaka tieši...


Edgars visus apveda ap stūri, pat purnā devējs Sandis viņam noticēja pat nerunājot pa dumjo Anitinu par kuru viss IZM tagad smejās, kad šo nolika muļķa lomā, solīja Ivetiņu izmest bet izrādās jau 2 mēnešus, kā oficiāli darbā pieņemta.

Atbildēt

racionāls risinājums

22.09.2022. 17:47

Likvidēt IZM - šo birokrātisko, uzblīdušo parazītu midzeni!

Atbildēt

Sekretāre

22.09.2022. 17:00

Muižnieci ierēdņi pataisīja pa konkrētu pamuļķi,sākot ar sporta departamenta Aglenieci, kur Edgars ierādīja Anitai ar Sandi un visiem Konservatīvās partijas biedriem vietu barības ķēdes pašā apakšā, beidzot ar skolu reformu utt. Ministri nāk un iet, bet IZM nemainās un nemainīsies, jo toni nosaka tieši ierēdņi, kuriem jau nomainījušies kādi 10 - 15 dažādi ministri un tieši ierēdņu daudzums pieaug ģeometriskā progresijā, jo bērniem ar mazbērniem arī gribas siltu vietiņu bez jabkādas atbildības, jo ierēdni tak atlaist nevar....

Atbildēt

kvantitāte unkvalitāte

22.09.2022. 16:46

IZM strādā 254 darbinieki!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...