Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skola 2030

25.09.2022. 19:30

Nu, betr projekts taču bija varen jauks! Puse ministrijas ierēdņu un viņiem pietuvināto trīs gadus regulāri saņēma sev kabatā otru "projekta"algu, trešo algu samahinēja no komandējuma naudiņām, braucot "pieredzes apmaiņās" pa visu pasauli, bet tie bauru učuki vēl neapmierināti! Nu, pilotprojektu dalībniekiem aizmirsām kafijas pauzes apmaksāt, nu, par mācību grāmatām arī aizmirsām, tam naudas nepietika, nu, bet standartu taču sarakstījām!

Atbildēt

Visiem saskaņas kverpļiem

24.09.2022. 06:46

100miljonu krievu noslepkavoja Hazāržīdi ar boļševiku palīdzību. ....Jūs dzīvojat šeit, Latvijā gadiem, nepateicīgie slepkavu bērni, un neesat uzskatījuši par vajadzīgu, ne mācīt, nez arī iemācīties latviešu valodu!...Par jūsēm jau sen krievi vāc informaciju....Cepies, resnā Cūka Vladova, cepies!

Atbildēt

nugan

23.09.2022. 22:52

»

Maija

Vajag mobilizēt to cūku Vladovu! Ar kaju pa d....un ara no Latvijas. Pretīgā resna Maita


nezvērīgi kulturāla iznešanās resnai cūkai maitai Maijai!
Ar kaju pa d....un ara no latejas.

Atbildēt

Slava Uhaņai!

23.09.2022. 22:49

»

Slava Ukrainai!

Varoņiem slava!....Nāvi okupantiem, mimrām, bidlām un pretekļiem


Herojiem slabo!...Caurejzāles speķareiha štrumbanfīreriem, ukrānu mačalkām un banderlohu faršam!

Atbildēt

Slava Ukrainai!

23.09.2022. 20:10

Varoņiem slava!....Nāvi okupantiem, mimrām, bidlām un pretekļiem!

Atbildēt

interesanti

23.09.2022. 20:08

Ka Rigas dome, līdz šim, nebija pieredzējusi tādus intrigantu un nodokļu terētajus kā Maita Vladova ar Prusakova baru!

Atbildēt

Maija

23.09.2022. 20:06

Vajag mobilizēt to cūku Vladovu! Ar kaju pa d....un ara no Latvijas. Pretīgā resna Maita!

Atbildēt

Bijusī učene

23.09.2022. 19:52

Kur tad noplauka Oliņa ar savām kompetencēm.Čivināja gana daudz,bet kur iz màcību līdzekļi.Nav mīļie,nav nekā.Runāt visās ministrijās māk daudz,bet kur ir rezultāts.Zināšanu līmenis.Krītas. Ko nākotnē varam gaidīt no mūsu mazbērniem skolojoties pēc kompetencēm.Čiks vien būs.

Atbildēt

viskaukā

23.09.2022. 18:51

»

nekā

Tipisks lielkrievu šovinista jautājums? Bet nāksies vien mācīties latviešu valodu. Mongoļu -tatāru ordas pēcnācēji tev ta vairs neatnesīs


ienirsti pie falša gejlanda.


tev neviens neko neprasīja.aizver savu smirdīgo muti.

Atbildēt

nekā

23.09.2022. 17:56

»

lūk tā

Priekš kam


Tipisks lielkrievu šovinista jautājums? Bet nāksies vien mācīties latviešu valodu. Mongoļu -tatāru ordas pēcnācēji tev ta vairs neatnesīsCeri uz ģediem osvoboģiķeļiem? Nekas nesanāks. Vnuki jau paņēmuši pēdu no matuškas.

Atbildēt

nu, psrs valadovi visu šo čukņu saražojuši

23.09.2022. 13:43

visiem psrs izglītības sākot ar 3A...rakstīt prot, bet ko rakstīt, smadzeņu par maz...pod ģiktovku...nu, kadirovs akadēmiķis, mums ikurāt tas pats...bet kamēr sociķi pabiras savos mēslos nenoslīks...

Atbildēt

Ezis

23.09.2022. 13:22

»

Jā jā

Nepamet aizdomas, ka tā Vladova vairāk uztraucas par krievu skolām? Kaut kā nav dzirdēts, ka iepriekš būtu tikpat kareivīgi uzstājusies pret kompetenču izglītības ieviešanas nepilnībām. Droši vien arī viņas skolas skolotāji stundās vīteroja krieviski, bet, kad ieradās pārbaudītāji, buldurēja latviski...


Kāda tev starpība, kādā valodā cilvēks izglītojas? Tagad pie mums ģeometriskā progresijā vairojas neizglītoti, aprobežoti, tikai valsts valodā runāt protoši, kuri trīs paplašinātus teikumus nevar bez kļūdām uzrakstīt. Redzesloks tikpat šaurs kā tev.
Un vajag tomēr ārpus savas šaurās krievu nīšanas dogmas saprast, ka skolotājiem nav pašiem par velti mācību līdzekļi jāveido, tas ir autordarbs, un par to ir jāmaksā. Lai pasniegtu, ir jāizsniedz darba instrumenti, nevis tikai darba plāns. Dažiem tik krievi un krievu valoda pie visa vainīga. It kā krievi nebūtu cilvēki

Atbildēt

Lapa koment

23.09.2022. 09:58

Ziniet, pirms kritizēt skolotājus, paraugieties, vecāki un citi radiņi, uz sevi un to, kā ar bērnu strādājat ģimenē - cik daudz sarunājaties, ko un cik daudz lasāt, kurp ejat - uz lielveikalu izklaidēties vai uz muzeju, teātri, izstādi. Vai bērns aug visatļautības gaisotnē, vai arī tomēr tiek mācīts cienīt citus un uzvesties pieklājīgi. Vai uzskatāt, ka jums ir tiesības lamāt skolotāju, jo jūsu slinkotājam ir ielikts divnieks, vai tomēr saprotat, ka bērnam arī mājās ir jāmācās, ne tikai ekrāns jāglauda. Protams, ir dažādi skolotāji, ir arī tādi, kuri nedrīkstētu strādāt skolā. Bet sabiedrībai beidzot būtu jāsaprot, ka vispārinātā negatīvā attieksme pret skolotājiem nepaliek bez sekām.
Skola 2030 ir veikli padarīta par izglītības augstāko sasniegumu, bet patiesībā rezultāts var būt graujošs, ja skolotāji nepārvarēs to primitivizācijas virzību, kas šajā modelī iestrādāts, un nespēs paņemt tikai labo.
Varbūt arī presē beidzot vajadzētu rakstīt par talantīgajiem, radošajiem, lieliskajiem skolotājiem, kuru mums ir daudz.

Atbildēt

Muiznieces aitai

23.09.2022. 06:42

»

tā lūk

Toties krievi 30 gadu laikā nevar iemācīties latviski


Francijà ir 4dienu màcïbu nedéla,tresnienàs stundas
nenotiek. Aita plàno pagarinàt màcibu gadu lïdz jünija beigàm. Ne katra aita ar diplomu drïkst stràdàt par skolotàju !

Atbildēt

Treneris

23.09.2022. 06:33

»

HA HA HA

Edgars visus apveda ap stūri, pat purnā devējs Sandis viņam noticēja pat nerunājot pa dumjo Anitinu par kuru viss IZM tagad smejās, kad šo nolika muļķa lomā, solīja Ivetiņu izmest bet izrādās jau 2 mēnešus, kā oficiāli darbā pieņemta


Ja Ivetiņa sāktu runāt tad pusei no Rīgas domes sporta departama uz IZM sporta departamentā būtu jāiet uz nārām, Rīgā praktiski visi iepirkumi caur viņu gāja. Tiesātas vīrs ar saviem dažiem airēšanas audzēkņiem Jūrmalas Murjāņos vairāk naudas notērēja nekā Lieli Murjāņi ar dažiem simtiem audzēkņu. Runā visa nauda gāja auž augšu.

Atbildēt

Jā jā

23.09.2022. 05:13

Nepamet aizdomas, ka tā Vladova vairāk uztraucas par krievu skolām? Kaut kā nav dzirdēts, ka iepriekš būtu tikpat kareivīgi uzstājusies pret kompetenču izglītības ieviešanas nepilnībām. Droši vien arī viņas skolas skolotāji stundās vīteroja krieviski, bet, kad ieradās pārbaudītāji, buldurēja latviski.

Atbildēt

ES

22.09.2022. 23:58

Tāpēc Latvijai vajag ar steigu atjaunot Nāves sodu!

Atbildēt

No skolas mājās

22.09.2022. 23:42

»

uz skolu, draugi!

Muižniece ir laba ministre! Protams. nepatīk pensionāriem, jo ir cilvēks ar jaunu, progresīvu domāšanu. Cerams, viņu nenoēdīs tāpat kā citus, kuri vēlējās pārmaiņas, svaigu gaisu IZM un skolās...


Nopietni?! Jkp jau saknē ir deģenerātu banda, šuplāde aptaisījās, riekstiņš- nonsens, muižene- mele. Protams, izm māju vajadzētu izvets tukšu, un neļaut tiem kaitniekiem tuvoties nevienai izglītības iestādei. Mūsu nākotne ir nozagta.

Atbildēt

Jacques

22.09.2022. 22:48

Tajā pat laikā Francijā izglītība ir obligāta un tikai franciski, un visi ukrainēni divu nedēļu laikā jau runā franciski.

Atbildēt

ES

22.09.2022. 22:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Antōns vienmērt laikā, kā āmurs pa naglu

Atbildēt

ES

22.09.2022. 22:28

Vispirms jāsāk ar Skolotāju arodbiedrības likvidācīju, jo biedrība nepilda funkcijas, kā tas bija Amerikā 1920.gados. Līdzīga situācīja, kad arodbiedrību naudu piesavinājās mafija. Par cik gadiem Latvija atpaliek? Simts?

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.09.2022. 22:28

»

nubet

gadiem muļājas ar reformām izglītībā un veselība,un manuprāt tas ir tādēļ,ka visu laiku reformas sākas un beidzas ar to,ka tiek paceltas skolotāju un mediķu algas,bet pareizais piegājiens būtu nevis sākt ar algu pacelšanu darbiniekiem,bet iedalīt naudu ,no kuras ieguvēji būtu skolēni vai pacienti,paceļot..."Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku.”

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.” ;)

-----------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts saeimas “tautas kalpi” esot “galīgajā lasījumā skatījuši grozījumus “Izglītības likumā” un veikuši virkni redakcionālo izmaiņu, kā arī noraidījuši virkni iesniegto priekšlikumu, tajā skaitā – arī kārtējo reizi NORAIDĪJUŠI priekšlikumu noteikt Latvijā vidējo izglītību kā obligātu”…
—–
Mediju ziņa (2009. gads): Savā runā šīs valsts “izglītības ministre” T. Koķe (ZZS) esot “īpašu uzmanību veltījusi pārmaiņām Latvijas izglītībā pēc neatkarības atgūšanas, fokusējoties uz izglītības reformu, kas saistīta ar neatkarīgas un kritiskas domāšanas veicināšanu un stiprināšanu”. “Izglītībā svarīgi stiprināt autonomiju un atvērtību daudzveidībai, kas balstīta uz cilvēcīgām vērtībām un veltīta pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai, jāuzsver atbildība un uz pierādījumiem balstīta lēmumu pieņemšana, jāpaplašina un jāpilnveido izglītības finansēšanas mehānismi, šādā veidā būtiski paverot un paplašinot izglītības pieejamību un izglītībā iekļaujot ikvienu šīs valsts sabiedrības pārstāvi (u.t.t., un taml. “tukšpadsmit blablabla…”)”, esot klāstījusi Koķe…
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Tuvākajos gados, iespējams, varētu tikt plānots aizliegt pārcelt nesekmīgus skolēnus uz nākamo klasi”, esot atzinusi “izglītības un zinātnes ministre” T. Koķe (ZZS). Jau desmit gadus skolēni tiek pārcelti no klases uz klasi neatkarīgi no atzīmēm un nesekmības, bet, pēc Koķes paustā, “nav neiespējami, ka varētu tikt mainīta pieeja”…
—–

“’Rullē’ “valsts”! Uz kuru pusi?…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 25.05.2008., Nr.7. )

‘Biedru grupa’ nospriedusi:
“‘Rullē’ “valsts” uz grāvja pusi ~
Kaut kas izglītības sfērā,
‘Salaists dēlī, pilnā mērā’!?…”

“Ilgtspējīgi” šajā “valstī”,
Pieļāvuši ‘SILES balsti’,
To, ka zināšanas vājas,
“Principā – pie… (pakaļkājas)”.

Skolām tiekot ‘dzīti cauri’,
Visi – arī tie, kam pauri,
‘Cietāki’ par cirvja pietiem ~
Pildās “valsts” ar ‘tŗuliem mietiem’…

Drīzāk gailis izdēs olu,
Nekā – pabeigs (palīg)skolu,
Kaut uz tŗijniekiem, ar pūlēm,
SILES lops, kurš uzspļauj ‘šūlēm’:

“Tie, kas pārāk gudri skaitās,
Šito “valsti” tikai ‘maitās’ ~
Domās (pasarg’ Die’s!!!) ar galvu,
Nevis – ‘ŗīs un kasīs spalvu’!

Izglītība nav ‘no svara’,
Tur, kur SISTĒMAI ir vara:
Galvenais - ‘pie SILES rauties’,
Ne – ar reizrēķinu ‘kauties’!

Zināt Valodu? ‘Nav iekšā(s)’:
Referenti ‘suflēs’ priekšā,
To, kas ‘paužams’ sabiedrībai ~
Kāds te ‘rezons’ izglītībai?!…

Kāpēc ‘manīm’ mocīt prātu,
Ja – var NOPIRKT atestātu?!
“Shēmot” neiemāca skolā ~
‘HUĻI’… (bikses) deldēt solā?!…”

M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “leiputrijā”,
Izglītībā – “tumšs kā rijā”:
Prāta “gaisma” apdzisusi ~
‘Rullē’ “valsts”! Uz kuru pusi?…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

paga paga

22.09.2022. 22:01

Gribētu zināt tā cilvēka vārdu vai vārdus, kas izgudroja skolotājiem 40 darba stundas nedēļā. Eiropā skolotāja slodze ir 22 tiešās mācību stundas nedēļā. Un viss. Skolotājs nav fabrikas strādnieks vai ofisa darbinieks, kas var nostrādāt 40 stundas nedēļā. Pat 26 vai 30 mācību stundas ir par daudz. Un negodīgi. Negodīgi tāpēc, ka vairāku priekšmetu skolotāji vienkārši nevar tās dabūt,jo katrai klasei ir 1 mācību stunda nedēlā. Tātad skolai ir jābūt 2000 skolēnu. Kur ir tādas skolas? Ja Rietumos skolotājiem ar 22 mācībstundām nedēļā alga neto ir no 2000 - 2400 EU, tad Latvijā ar 36 vai 40 stundām sola 1000 vai 900 EU uz rokas! Bet tā kā daudzu priekšmetu skolotājiem nebūs iespējas šādu paaugstināto slodzi nodrošināt, tad viņi saņems nevis lielāku, bet tieši mazāku algu kā līdz šim.

Atbildēt

nubet

22.09.2022. 19:12

gadiem muļājas ar reformām izglītībā un veselība,un manuprāt tas ir tādēļ,ka visu laiku reformas sākas un beidzas ar to,ka tiek paceltas skolotāju un mediķu algas,bet pareizais piegājiens būtu nevis sākt ar algu pacelšanu darbiniekiem,bet iedalīt naudu ,no kuras ieguvēji būtu skolēni vai pacienti,paceļot algas skolotājiem un mediķiem,sistēma un latvijas cilvēki no tā nekādu reformu un uzlabojumu neiegūst

Atbildēt

uz skolu, draugi!

22.09.2022. 19:08

Muižniece ir laba ministre! Protams. nepatīk pensionāriem, jo ir cilvēks ar jaunu, progresīvu domāšanu. Cerams, viņu nenoēdīs tāpat kā citus, kuri vēlējās pārmaiņas, svaigu gaisu IZM un skolās.
Vai tiešām IZM strādā 254 darbinieki? Un skolas raud, ka trūkst skolotāju! Uz skolu, mīļie ierēdņi! Parādīsiet praksē savas zināšanas un prasmes un galvenais - kompetences, ko tā mīlat piesaukt savās runās.

Atbildēt

HA HA HA

22.09.2022. 18:41

»

Sekretāre

Muižnieci ierēdņi pataisīja pa konkrētu pamuļķi,sākot ar sporta departamenta Aglenieci, kur Edgars ierādīja Anitai ar Sandi un visiem Konservatīvās partijas biedriem vietu barības ķēdes pašā apakšā, beidzot ar skolu reformu utt. Ministri nāk un iet, bet IZM nemainās un nemainīsies, jo toni nosaka tieši...


Edgars visus apveda ap stūri, pat purnā devējs Sandis viņam noticēja pat nerunājot pa dumjo Anitinu par kuru viss IZM tagad smejās, kad šo nolika muļķa lomā, solīja Ivetiņu izmest bet izrādās jau 2 mēnešus, kā oficiāli darbā pieņemta.

Atbildēt

racionāls risinājums

22.09.2022. 17:47

Likvidēt IZM - šo birokrātisko, uzblīdušo parazītu midzeni!

Atbildēt

Sekretāre

22.09.2022. 17:00

Muižnieci ierēdņi pataisīja pa konkrētu pamuļķi,sākot ar sporta departamenta Aglenieci, kur Edgars ierādīja Anitai ar Sandi un visiem Konservatīvās partijas biedriem vietu barības ķēdes pašā apakšā, beidzot ar skolu reformu utt. Ministri nāk un iet, bet IZM nemainās un nemainīsies, jo toni nosaka tieši ierēdņi, kuriem jau nomainījušies kādi 10 - 15 dažādi ministri un tieši ierēdņu daudzums pieaug ģeometriskā progresijā, jo bērniem ar mazbērniem arī gribas siltu vietiņu bez jabkādas atbildības, jo ierēdni tak atlaist nevar....

Atbildēt

kvantitāte unkvalitāte

22.09.2022. 16:46

IZM strādā 254 darbinieki!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...