Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)))

27.01.2019. 15:52

»

opis

Ir grūti vēlēt,jo zini,ievēlētie mani apzags


Jā , būt deputātam ir smagi ...

Atbildēt

opis

27.01.2019. 15:36

Ir grūti vēlēt,jo zini,ievēlētie mani apzags.......

Atbildēt

antons mikoss

26.01.2019. 23:08

Ak šī Sudraba!
Cik tīra un uzticama. Un par Jūļa naudiņu.

https://m.pietiek.com/raksti/pasaki,_kas_ir_tavi_draugi,_es_pateiksu,_kas_esi_tu!

Atbildēt

andris a

26.01.2019. 17:45


Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD....
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020

Atbildēt

Niknais

26.01.2019. 16:46

»

Kurmis

Tos jau arī tagad tā godāju,tos,kuriem kājas aug no padomju okupantu pakalpiņu purva un smadzenes ir nozombētas komjauniešu,komunistu ideoloģiskajās virtuvēs,tos,kuri lepojas ar to,ka ar varu tika sadzīti pionieru,komjaunatnes pārkrievošanas organizācijās.Kāds deģenerāts pat atļāvās rotaļīgi,publiski...


Skaidrs, ņemu atpakaļ to lamuvārdu, atvaino, cilvēk. Pat saskaņa balsoja par nīn samazināšanu, kamēr šie “nacionāļi” visi ar savu pret nostopēja jautājumu, jo citādi tak viņu kontrolētās reģionu pašvaldību barotavas zaudēs naudu

Atbildēt

Niknais

26.01.2019. 15:54

Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī neaiglīgai sievietei izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat neaiglīgās sievietes brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtijai, augstākās algas visādiem, bueži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tikai, kam?

Atbildēt

Reņģēdājs

26.01.2019. 13:53

Tā kā neietilstu paziņu loku,kuri Krūmiņjūli sauc par "pasaules lāpītāju", citā lauciņā, taču valsts izlaupīšanā, kukuļošanā izcils spečuks, kopā ar Lembi vadošaie no šlakas, kuri visu laiku ar mēdiju palīdzību "uzspodrina spalvas"

Atbildēt

-10.08

26.01.2019. 13:01

DRĪKST SRĀDĀT POLICIJĀ MUITĀ PROKURATŪRĀ U.T.T., TĀ NAV, KA NEKUR

Atbildēt

Latvietis

26.01.2019. 11:57

»

Kristaps Ziemelis

Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas


Tas, kas notika ar valdības veidošanu ir ļoti pamācoši - tas parādīja, ka tauta var ievēlēt, bet varu rokās ielikt nevar. Līdz varai ir jāizaug. Jāspēj piesaistīt, pārliecināt profesionāļus/speciālistus, jāizaudzina savi politiķi. Ar gribēšanu un dūri galdā nepietiek. Arī asarām neviens vairs netic.

Atbildēt

kRAMAM

26.01.2019. 11:39

»

zēvele

Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti


Grantiņš ir slims ar antisemītismu.Neaizmirsīsim,Kristus ir nācis no žīdu tautas.

Atbildēt

Ļoti rūpīgi

26.01.2019. 11:36

»

zēvele

Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti


Delfos izņem visus komentārus kuri varētu nepatikt kremļa atbalstītājiem.Pa tīro. Pamet tikai kaukādas muļķības.Delfu komentāros kremļa atbalstītāji aicina nogalināt latviešus,ebrejus,amerikāņus.Tādus komentārus neizņem!

Atbildēt

zēvele

26.01.2019. 11:18

»

krams

Tiesu vara šajā valstī ir stipri iepūdēta un smako.Nu nav ne viena ,kurš šo jomu spētu sakārtot


Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti.

Atbildēt

Kurmis

26.01.2019. 10:18

»

Niknais

Debiloīd, kādas vēl kolorado vanoles?? Tie tak tavi - tēvzemei un brīvībai, visu latvijai hn citi mēsli pie teikšanas jau 27 gadus


Tos jau arī tagad tā godāju,tos,kuriem kājas aug no padomju okupantu pakalpiņu purva un smadzenes ir nozombētas komjauniešu,komunistu ideoloģiskajās virtuvēs,tos,kuri lepojas ar to,ka ar varu tika sadzīti pionieru,komjaunatnes pārkrievošanas organizācijās.Kāds deģenerāts pat atļāvās rotaļīgi,publiski ar humoru pastāstīt par savu nokļūšanu komunistiskājā partijā,kuru izmantoja savās kriminālajās izdarībās,bet kurā bilde tagad ir izlikta publiskai pielūgšanai varas mājā.

Atbildēt

a411

26.01.2019. 10:08

To cenzēja kāds portāls. Runā, ka likumīgajiem zagļiem strādāt piespiedu darbu ir zem viņu goda kodeksa...

Atbildēt

krams

26.01.2019. 06:44

Tiesu vara šajā valstī ir stipri iepūdēta un smako.Nu nav ne viena ,kurš šo jomu spētu sakārtot!

Atbildēt

Karote

25.01.2019. 23:45

Par Eiropas ziņojuma miljardiem ,tiešām, taisnība. Tā vietā, lai komisiju komisijas kā noplaucētas skaidrotu- kā tā, tuvu pusi no budžeta izsper un izvazā,/ to pat Krievijā nedabū gatavu/ ir pilnīgs klusums. Atliek domāt, ka mūsu "brīvo mediju" papiņiem visiem purniņi spalvās, un saucamie sabiedriskie mediji trīc par saviem krēsliem, temats pārāk jau kutelīgs :)

Atbildēt

hhhhhhh

25.01.2019. 23:17

ja p******ps vairs nestāv,tad kaut kā jāceļ bravūra?

Atbildēt

Kalējs

25.01.2019. 22:42

Godīgi. Krūmiņa k-gs! Ļoti izbrīna, ka Jums blakus nelaimē nav bijušās tiesneses un Jūsu draudzenes Inetas Malahovskas no Langstiņiem. Pie pilna galda gan Jums kā pirtslotas lapa bija pielipuši daudzi, kas Jūs zemiski izmantoja.

Atbildēt

no malas

25.01.2019. 22:42

Izskatās, ka Krūmiņa par godīgo uzskatītā Sudraba tika labi atalgota par parlamentārās izmeklēšanas komisijas bezrezultāta darbu! Visi ieraksti liecināja par Šlesera-ministra saplānotajām nelikumīgajām reketveida shēmām Rīgas brīvostā, kuras tagad ir legalizētas un uz viņa dēla vārda katru gadu aug "peļņa" pa 10 un vairāk milj.!!! Varētu drīz tur arī Sudraba-bezdarbniece kādā ienesīgā darbā tikt iekārtota, kas, protams, būs tikai dēļ viņas dziļajām zināšanām un pieredzes.

Atbildēt

kurmis

25.01.2019. 18:51

»

lauķis

Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā...


4.maijā varu nozagušās kolarado vaboles ir pat krietni savairojušās,jo nav veikta dezinfekcija,bet tiek krietni pabarotas un aprūpētās.Televīzoru bieži izslēdzu,kad tajā šīs treknās vaboles ir mīļi viesi un var demokrātiski lielīties ar savu kartupeļu graužanas pieredzi jau vairākās paaudzēs.ES ir piesūtīta pilnā ar šiem grauzējiem un tiek gatavots jauns kolarado desants.

Atbildēt

hmm

25.01.2019. 17:16

Tipiska bāleliņa vaimanas - es te baigais taisnības cīnītājs, tāpēc reizēm, labu gribot, šo to pārkāpju. Zagļi noteikti jāķer, bet tikai tie, kas zog vairāk nekā es. :DDD

Atbildēt

maznodrošināta pensionāre

25.01.2019. 16:47

Kamēr pie varas būs MŪŽA BRĀĻI UN MĀSAS nekas te nemainīsies,jo visi ir SAVĒJIE UN TIEK BĪDĪTI.

Atbildēt

Ilvars Julijam Kruminam

25.01.2019. 16:47

»

noriebies

Tie 3 A žuļiki joprojām uz brīvām kājām, diemžēl tāda korumpēta ir Latvija


Ir v. montiki, kuzis kam brivi jubileju sariko
Prokuror maksliniece Freidenfelde un Strazds tiesnesis.
Ceru ka jus apies korupcijā apsēsta valsts mašinērija.

Atbildēt

noriebies

25.01.2019. 16:30

Tie 3 A žuļiki joprojām uz brīvām kājām, diemžēl tāda korumpēta ir Latvija.

Atbildēt

xxx

25.01.2019. 15:51

Stiprs, godājams, gudrs un vēl , pie velna, galanti šarmats Latvju vīrs ! Bez intelektuālās caurejas, bez pliekanas pelēkās vielas smadzeņu daivās, bez poētiska tirliņdramatisma! VISU CIEŅU JŪLIJA kungs!

Atbildēt

pietiek cenzē komentārus

25.01.2019. 15:49

Tikko Pietiek izdzēsa manu komentāru, kur ministre tika nosaukta par ministri NĀVI un tas tika pamatots. Jautājums: kādam politiskam spēkam vai drošības struktūrai Pietiek cenšas izpatikt? Secinājums: neticiet "Pietiek" neatkarībai un godīgumam! Kaut ka negribas ticēt, ka cenzors vienkārši ir pilnīgi stulbs nelietis. Bet būs vien jānotic.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 13:51

»

Kristaps Ziemelis


Kas kļūdījās , P.S.Fukujama vai 54% vēlētāju?

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 13:42

»

Edge

Par laimi, vēsture nav beigusies, kā sludināja ilgus gadus neoliberālā kapitālisma modeļa uzturētāji un "bāreņu tautas" sindroma izplatītāji. PIETIEK žēloties, jo Latvijā vienmēr bijuši un ir cilvēki, kas uztur pretestības uguni...
Tieši tā, tomēr par nožēlu jāatzīst, ka pēdējo 29 gadu laikā esam attālinājušies no šī mērķa, tādēļ, saprotot pašreizējo situāciju, tas nav sasniedzams, bet lieliski noderēs kā nākotnes vīzijas elements.
P. S. Fukujama....domāju, ka viņš ķļūdijās.

Atbildēt

Edge

25.01.2019. 13:34

»

Kristaps Ziemelis

Katrai sistēmai un laikam savs uzvedības modelis un iemesls. Ja sistēma to pieļauj, cilvēki to dara. Par nožēlu likvidējot oligarhus var neigūt brīvību, bet gan citu kakla kungu. Tos atstādināt no varas var tikai, kad lielāks ārvalstu politisks spēks. Esiet reāli Latvijā šāda spēkā nav... P. S. Ikviena...


Par laimi, vēsture nav beigusies, kā sludināja ilgus gadus neoliberālā kapitālisma modeļa uzturētāji un "bāreņu tautas" sindroma izplatītāji. PIETIEK žēloties, jo Latvijā vienmēr bijuši un ir cilvēki, kas uztur pretestības uguni.
Būsim reālisti - stiprināsim pretestības uguni, apjēdzot notikušo un izprotot notiekošo. Šo to var arī no pagātnes pamācīties:" Mums ir vajadzīgs pēc teorijas, kā es [Rainis] jau teicu, lai katrs pilsonis ir augsti izglītots cilvēks. Mums vajaga, lai mūsu tauta ir augsta kalibra tauta, mums vajaga, lai visa tautas attīstība kopībā vienotu mūs ar Eiropu."
Raiņa Saeimas runa par kultūru, valsti un veikalnieciskumu, 1.Saeimas 8. Sesijas 19. Sēdē 1925. gada 20.maijā ( J.Rainis „Runas un intervijas” (Rīga, „Zinātne”, 1993)

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 13:23

»

Kristaps Ziemelis

Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas


Vismaz 54% cilvēku ir atteikušies no savām tiesībām un varas , iemetot urnotavā biļetenu , saņemot rīcības nespējas lapu uz četriem gadiem.
Vai tas ekonomists vispār ir vajadzīgs?

Atbildēt

pamuļķi nesaprot

25.01.2019. 13:22

ka bagāto nekauņu šarikovu laiki beidzas, Visas revolūcijas jau beidzas..............bez rezultātiem priekš muļķiem, paiet 100 gadi vai 200 un dzīve visus saliek pa vietām

Atbildēt

tas ir labais

25.01.2019. 13:06

»

Pomeranču Vainadziņš

Vispār tajā onkā ir kaut kas patiešām labs


zaglis bļāva: ķeriet zagli!!

Atbildēt

pidrikis

25.01.2019. 12:57

cik ta jums a man ta vajag

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 11:19

»

lauķis

Vienkārši vertikālei vara nav jādod , vara jāsaglabā tautai.Diemžēl vismaz 54% cilvēku šo vēl nav sapratuši


Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas.

P. S. Kā maizes cepējs var ievēlēt labu ekonomistu?!

Atbildēt

par 5 miljardiem taisnība

25.01.2019. 10:36

bet pats jau arī.................

Atbildēt

nu gnu

25.01.2019. 10:20

tas puķinieks ir palicis tikai puķinieks....labi ka aijai iedeva iespēju ...a tā cirvis...

Atbildēt

naivais

25.01.2019. 10:18

»

Eduards Lunis

---AK JŪLI ,jŪLI!? Pie varas esošie-komunisti ,čekisti, ne tikai pret Tautu attiecas kā pret Okupētu cilti, bet varu ir nelikumiģi pārņēmuši!Pie tam-IR ,,SASTRĀDĀJUŠI,, TĀDUS PRĀTAM NEAPTVERAMUS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN TAUTU,KA TIKAI UZ DRAUSMĪGAJIEM,VISAPTVEROŠAJIEM MELIEM VIŅI VĒL TURĀS PIE VARAS...


Jūlijs ir tikai viens no cītīgākajiem kolaborantiem,kuri par miljonāriem kļuva nododot paši savu valsti kopā ar savu kompartiju un čeku.Lieka nauda prasās pēc ekstra izdarībām,kuras neiekļaujas tiesiskumā un morālē,bet kāda jēga būtu šādai naudai,kuru nevarētu izlietot pret parastu tiesiskumu,morāli vienlaikus nobirdinot asariņu par bagātnieku grūto likteni.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 10:00

»

lauķis

Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā...


Katrai sistēmai un laikam savs uzvedības modelis un iemesls. Ja sistēma to pieļauj, cilvēki to dara. Par nožēlu likvidējot oligarhus var neigūt brīvību, bet gan citu kakla kungu. Tos atstādināt no varas var tikai, kad lielāks ārvalstu politisks spēks. Esiet reāli Latvijā šāda spēkā nav... P. S. Ikviena valsts ir izgājusi sākotnējā kapitāla uzkrāšanas laikus. Par nožēlu, Latvijā nav cilvēku, kuri finansiāli vai intelektuāli mest izaicinājumu un veiksmīgi ieņemt viņu vietu varas vertikālē.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 09:41

»

Kristaps Ziemelis

Uzskatu, ka varētu tehniski novelkot strīpu oligarhu pagātnei, bet pie nosacījuma, ka notiek elites nacionalizācija, tad varas transfērs pret noteiktām garantijām ar perspektīvu varas procesu autonomijai/automatizācijai bez oligarhu manuālās vadības


Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā:
Kapitāls,
oligarhi,
Valdība un ierēdniecība,
propaganda ,
elektorāts.
Jautājums , kas spēcīgāk ietekmē valdību un ierēdņus , elektorāts vai oligarhi ar stipendijām?
Jā , var tikt neievēlēts viens vai otrs klanu loceklis , bet oligarhiem ir vienalga kuriem maksāt stipendijas.Ja nu atrodas kāds spītnieks tad ir citi ietekmēšanas līdzekļi.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.01.2019. 09:30

---AK JŪLI ,jŪLI!? Pie varas esošie-komunisti ,čekisti, ne tikai pret Tautu attiecas kā pret Okupētu cilti, bet varu ir nelikumiģi pārņēmuši!Pie tam-IR ,,SASTRĀDĀJUŠI,, TĀDUS PRĀTAM NEAPTVERAMUS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN TAUTU,KA TIKAI UZ DRAUSMĪGAJIEM,VISAPTVEROŠAJIEM MELIEM VIŅI VĒL TURĀS PIE VARAS!?
4. MAIJĀ, RĪGĀ NOTIKS-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
kRŪMIŅA KUNGS! Būšu ļoti pateicīgs, ja piezvanišiet man 26875965 Latvijas Glābšanas komisija

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 09:20

Uzskatu, ka varētu tehniski novelkot strīpu oligarhu pagātnei, bet pie nosacījuma, ka notiek elites nacionalizācija, tad varas transfērs pret noteiktām garantijām ar perspektīvu varas procesu autonomijai/automatizācijai bez oligarhu manuālās vadības...

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 09:16

It kā uzrakstīts labi, tomēr ir zināms mulsums savienojot kukuļošanu ar patriotismu utt...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

25.01.2019. 08:57

Vispār tajā onkā ir kaut kas patiešām labs!
Lai viņam veselība un, neskatoties uz visu, nezūd dzīvesprieks!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....