Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)))

27.01.2019. 15:52

»

opis

Ir grūti vēlēt,jo zini,ievēlētie mani apzags


Jā , būt deputātam ir smagi ...

Atbildēt

opis

27.01.2019. 15:36

Ir grūti vēlēt,jo zini,ievēlētie mani apzags.......

Atbildēt

antons mikoss

26.01.2019. 23:08

Ak šī Sudraba!
Cik tīra un uzticama. Un par Jūļa naudiņu.

https://m.pietiek.com/raksti/pasaki,_kas_ir_tavi_draugi,_es_pateiksu,_kas_esi_tu!

Atbildēt

andris a

26.01.2019. 17:45


Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD....
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020

Atbildēt

Niknais

26.01.2019. 16:46

»

Kurmis

Tos jau arī tagad tā godāju,tos,kuriem kājas aug no padomju okupantu pakalpiņu purva un smadzenes ir nozombētas komjauniešu,komunistu ideoloģiskajās virtuvēs,tos,kuri lepojas ar to,ka ar varu tika sadzīti pionieru,komjaunatnes pārkrievošanas organizācijās.Kāds deģenerāts pat atļāvās rotaļīgi,publiski...


Skaidrs, ņemu atpakaļ to lamuvārdu, atvaino, cilvēk. Pat saskaņa balsoja par nīn samazināšanu, kamēr šie “nacionāļi” visi ar savu pret nostopēja jautājumu, jo citādi tak viņu kontrolētās reģionu pašvaldību barotavas zaudēs naudu

Atbildēt

Niknais

26.01.2019. 15:54

Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī neaiglīgai sievietei izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat neaiglīgās sievietes brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtijai, augstākās algas visādiem, bueži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tikai, kam?

Atbildēt

Reņģēdājs

26.01.2019. 13:53

Tā kā neietilstu paziņu loku,kuri Krūmiņjūli sauc par "pasaules lāpītāju", citā lauciņā, taču valsts izlaupīšanā, kukuļošanā izcils spečuks, kopā ar Lembi vadošaie no šlakas, kuri visu laiku ar mēdiju palīdzību "uzspodrina spalvas"

Atbildēt

-10.08

26.01.2019. 13:01

DRĪKST SRĀDĀT POLICIJĀ MUITĀ PROKURATŪRĀ U.T.T., TĀ NAV, KA NEKUR

Atbildēt

Latvietis

26.01.2019. 11:57

»

Kristaps Ziemelis

Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas


Tas, kas notika ar valdības veidošanu ir ļoti pamācoši - tas parādīja, ka tauta var ievēlēt, bet varu rokās ielikt nevar. Līdz varai ir jāizaug. Jāspēj piesaistīt, pārliecināt profesionāļus/speciālistus, jāizaudzina savi politiķi. Ar gribēšanu un dūri galdā nepietiek. Arī asarām neviens vairs netic.

Atbildēt

kRAMAM

26.01.2019. 11:39

»

zēvele

Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti


Grantiņš ir slims ar antisemītismu.Neaizmirsīsim,Kristus ir nācis no žīdu tautas.

Atbildēt

Ļoti rūpīgi

26.01.2019. 11:36

»

zēvele

Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti


Delfos izņem visus komentārus kuri varētu nepatikt kremļa atbalstītājiem.Pa tīro. Pamet tikai kaukādas muļķības.Delfu komentāros kremļa atbalstītāji aicina nogalināt latviešus,ebrejus,amerikāņus.Tādus komentārus neizņem!

Atbildēt

zēvele

26.01.2019. 11:18

»

krams

Tiesu vara šajā valstī ir stipri iepūdēta un smako.Nu nav ne viena ,kurš šo jomu spētu sakārtot


Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti.

Atbildēt

Kurmis

26.01.2019. 10:18

»

Niknais

Debiloīd, kādas vēl kolorado vanoles?? Tie tak tavi - tēvzemei un brīvībai, visu latvijai hn citi mēsli pie teikšanas jau 27 gadus


Tos jau arī tagad tā godāju,tos,kuriem kājas aug no padomju okupantu pakalpiņu purva un smadzenes ir nozombētas komjauniešu,komunistu ideoloģiskajās virtuvēs,tos,kuri lepojas ar to,ka ar varu tika sadzīti pionieru,komjaunatnes pārkrievošanas organizācijās.Kāds deģenerāts pat atļāvās rotaļīgi,publiski ar humoru pastāstīt par savu nokļūšanu komunistiskājā partijā,kuru izmantoja savās kriminālajās izdarībās,bet kurā bilde tagad ir izlikta publiskai pielūgšanai varas mājā.

Atbildēt

a411

26.01.2019. 10:08

To cenzēja kāds portāls. Runā, ka likumīgajiem zagļiem strādāt piespiedu darbu ir zem viņu goda kodeksa...

Atbildēt

krams

26.01.2019. 06:44

Tiesu vara šajā valstī ir stipri iepūdēta un smako.Nu nav ne viena ,kurš šo jomu spētu sakārtot!

Atbildēt

Karote

25.01.2019. 23:45

Par Eiropas ziņojuma miljardiem ,tiešām, taisnība. Tā vietā, lai komisiju komisijas kā noplaucētas skaidrotu- kā tā, tuvu pusi no budžeta izsper un izvazā,/ to pat Krievijā nedabū gatavu/ ir pilnīgs klusums. Atliek domāt, ka mūsu "brīvo mediju" papiņiem visiem purniņi spalvās, un saucamie sabiedriskie mediji trīc par saviem krēsliem, temats pārāk jau kutelīgs :)

Atbildēt

hhhhhhh

25.01.2019. 23:17

ja p******ps vairs nestāv,tad kaut kā jāceļ bravūra?

Atbildēt

Kalējs

25.01.2019. 22:42

Godīgi. Krūmiņa k-gs! Ļoti izbrīna, ka Jums blakus nelaimē nav bijušās tiesneses un Jūsu draudzenes Inetas Malahovskas no Langstiņiem. Pie pilna galda gan Jums kā pirtslotas lapa bija pielipuši daudzi, kas Jūs zemiski izmantoja.

Atbildēt

no malas

25.01.2019. 22:42

Izskatās, ka Krūmiņa par godīgo uzskatītā Sudraba tika labi atalgota par parlamentārās izmeklēšanas komisijas bezrezultāta darbu! Visi ieraksti liecināja par Šlesera-ministra saplānotajām nelikumīgajām reketveida shēmām Rīgas brīvostā, kuras tagad ir legalizētas un uz viņa dēla vārda katru gadu aug "peļņa" pa 10 un vairāk milj.!!! Varētu drīz tur arī Sudraba-bezdarbniece kādā ienesīgā darbā tikt iekārtota, kas, protams, būs tikai dēļ viņas dziļajām zināšanām un pieredzes.

Atbildēt

kurmis

25.01.2019. 18:51

»

lauķis

Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā...


4.maijā varu nozagušās kolarado vaboles ir pat krietni savairojušās,jo nav veikta dezinfekcija,bet tiek krietni pabarotas un aprūpētās.Televīzoru bieži izslēdzu,kad tajā šīs treknās vaboles ir mīļi viesi un var demokrātiski lielīties ar savu kartupeļu graužanas pieredzi jau vairākās paaudzēs.ES ir piesūtīta pilnā ar šiem grauzējiem un tiek gatavots jauns kolarado desants.

Atbildēt

hmm

25.01.2019. 17:16

Tipiska bāleliņa vaimanas - es te baigais taisnības cīnītājs, tāpēc reizēm, labu gribot, šo to pārkāpju. Zagļi noteikti jāķer, bet tikai tie, kas zog vairāk nekā es. :DDD

Atbildēt

maznodrošināta pensionāre

25.01.2019. 16:47

Kamēr pie varas būs MŪŽA BRĀĻI UN MĀSAS nekas te nemainīsies,jo visi ir SAVĒJIE UN TIEK BĪDĪTI.

Atbildēt

Ilvars Julijam Kruminam

25.01.2019. 16:47

»

noriebies

Tie 3 A žuļiki joprojām uz brīvām kājām, diemžēl tāda korumpēta ir Latvija


Ir v. montiki, kuzis kam brivi jubileju sariko
Prokuror maksliniece Freidenfelde un Strazds tiesnesis.
Ceru ka jus apies korupcijā apsēsta valsts mašinērija.

Atbildēt

noriebies

25.01.2019. 16:30

Tie 3 A žuļiki joprojām uz brīvām kājām, diemžēl tāda korumpēta ir Latvija.

Atbildēt

xxx

25.01.2019. 15:51

Stiprs, godājams, gudrs un vēl , pie velna, galanti šarmats Latvju vīrs ! Bez intelektuālās caurejas, bez pliekanas pelēkās vielas smadzeņu daivās, bez poētiska tirliņdramatisma! VISU CIEŅU JŪLIJA kungs!

Atbildēt

pietiek cenzē komentārus

25.01.2019. 15:49

Tikko Pietiek izdzēsa manu komentāru, kur ministre tika nosaukta par ministri NĀVI un tas tika pamatots. Jautājums: kādam politiskam spēkam vai drošības struktūrai Pietiek cenšas izpatikt? Secinājums: neticiet "Pietiek" neatkarībai un godīgumam! Kaut ka negribas ticēt, ka cenzors vienkārši ir pilnīgi stulbs nelietis. Bet būs vien jānotic.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 13:51

»

Kristaps Ziemelis


Kas kļūdījās , P.S.Fukujama vai 54% vēlētāju?

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 13:42

»

Edge

Par laimi, vēsture nav beigusies, kā sludināja ilgus gadus neoliberālā kapitālisma modeļa uzturētāji un "bāreņu tautas" sindroma izplatītāji. PIETIEK žēloties, jo Latvijā vienmēr bijuši un ir cilvēki, kas uztur pretestības uguni...
Tieši tā, tomēr par nožēlu jāatzīst, ka pēdējo 29 gadu laikā esam attālinājušies no šī mērķa, tādēļ, saprotot pašreizējo situāciju, tas nav sasniedzams, bet lieliski noderēs kā nākotnes vīzijas elements.
P. S. Fukujama....domāju, ka viņš ķļūdijās.

Atbildēt

Edge

25.01.2019. 13:34

»

Kristaps Ziemelis

Katrai sistēmai un laikam savs uzvedības modelis un iemesls. Ja sistēma to pieļauj, cilvēki to dara. Par nožēlu likvidējot oligarhus var neigūt brīvību, bet gan citu kakla kungu. Tos atstādināt no varas var tikai, kad lielāks ārvalstu politisks spēks. Esiet reāli Latvijā šāda spēkā nav... P. S. Ikviena...


Par laimi, vēsture nav beigusies, kā sludināja ilgus gadus neoliberālā kapitālisma modeļa uzturētāji un "bāreņu tautas" sindroma izplatītāji. PIETIEK žēloties, jo Latvijā vienmēr bijuši un ir cilvēki, kas uztur pretestības uguni.
Būsim reālisti - stiprināsim pretestības uguni, apjēdzot notikušo un izprotot notiekošo. Šo to var arī no pagātnes pamācīties:" Mums ir vajadzīgs pēc teorijas, kā es [Rainis] jau teicu, lai katrs pilsonis ir augsti izglītots cilvēks. Mums vajaga, lai mūsu tauta ir augsta kalibra tauta, mums vajaga, lai visa tautas attīstība kopībā vienotu mūs ar Eiropu."
Raiņa Saeimas runa par kultūru, valsti un veikalnieciskumu, 1.Saeimas 8. Sesijas 19. Sēdē 1925. gada 20.maijā ( J.Rainis „Runas un intervijas” (Rīga, „Zinātne”, 1993)

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 13:23

»

Kristaps Ziemelis

Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas


Vismaz 54% cilvēku ir atteikušies no savām tiesībām un varas , iemetot urnotavā biļetenu , saņemot rīcības nespējas lapu uz četriem gadiem.
Vai tas ekonomists vispār ir vajadzīgs?

Atbildēt

pamuļķi nesaprot

25.01.2019. 13:22

ka bagāto nekauņu šarikovu laiki beidzas, Visas revolūcijas jau beidzas..............bez rezultātiem priekš muļķiem, paiet 100 gadi vai 200 un dzīve visus saliek pa vietām

Atbildēt

tas ir labais

25.01.2019. 13:06

»

Pomeranču Vainadziņš

Vispār tajā onkā ir kaut kas patiešām labs


zaglis bļāva: ķeriet zagli!!

Atbildēt

pidrikis

25.01.2019. 12:57

cik ta jums a man ta vajag

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 11:19

»

lauķis

Vienkārši vertikālei vara nav jādod , vara jāsaglabā tautai.Diemžēl vismaz 54% cilvēku šo vēl nav sapratuši


Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas.

P. S. Kā maizes cepējs var ievēlēt labu ekonomistu?!

Atbildēt

par 5 miljardiem taisnība

25.01.2019. 10:36

bet pats jau arī.................

Atbildēt

nu gnu

25.01.2019. 10:20

tas puķinieks ir palicis tikai puķinieks....labi ka aijai iedeva iespēju ...a tā cirvis...

Atbildēt

naivais

25.01.2019. 10:18

»

Eduards Lunis

---AK JŪLI ,jŪLI!? Pie varas esošie-komunisti ,čekisti, ne tikai pret Tautu attiecas kā pret Okupētu cilti, bet varu ir nelikumiģi pārņēmuši!Pie tam-IR ,,SASTRĀDĀJUŠI,, TĀDUS PRĀTAM NEAPTVERAMUS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN TAUTU,KA TIKAI UZ DRAUSMĪGAJIEM,VISAPTVEROŠAJIEM MELIEM VIŅI VĒL TURĀS PIE VARAS...


Jūlijs ir tikai viens no cītīgākajiem kolaborantiem,kuri par miljonāriem kļuva nododot paši savu valsti kopā ar savu kompartiju un čeku.Lieka nauda prasās pēc ekstra izdarībām,kuras neiekļaujas tiesiskumā un morālē,bet kāda jēga būtu šādai naudai,kuru nevarētu izlietot pret parastu tiesiskumu,morāli vienlaikus nobirdinot asariņu par bagātnieku grūto likteni.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 10:00

»

lauķis

Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā...


Katrai sistēmai un laikam savs uzvedības modelis un iemesls. Ja sistēma to pieļauj, cilvēki to dara. Par nožēlu likvidējot oligarhus var neigūt brīvību, bet gan citu kakla kungu. Tos atstādināt no varas var tikai, kad lielāks ārvalstu politisks spēks. Esiet reāli Latvijā šāda spēkā nav... P. S. Ikviena valsts ir izgājusi sākotnējā kapitāla uzkrāšanas laikus. Par nožēlu, Latvijā nav cilvēku, kuri finansiāli vai intelektuāli mest izaicinājumu un veiksmīgi ieņemt viņu vietu varas vertikālē.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 09:41

»

Kristaps Ziemelis

Uzskatu, ka varētu tehniski novelkot strīpu oligarhu pagātnei, bet pie nosacījuma, ka notiek elites nacionalizācija, tad varas transfērs pret noteiktām garantijām ar perspektīvu varas procesu autonomijai/automatizācijai bez oligarhu manuālās vadības


Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā:
Kapitāls,
oligarhi,
Valdība un ierēdniecība,
propaganda ,
elektorāts.
Jautājums , kas spēcīgāk ietekmē valdību un ierēdņus , elektorāts vai oligarhi ar stipendijām?
Jā , var tikt neievēlēts viens vai otrs klanu loceklis , bet oligarhiem ir vienalga kuriem maksāt stipendijas.Ja nu atrodas kāds spītnieks tad ir citi ietekmēšanas līdzekļi.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.01.2019. 09:30

---AK JŪLI ,jŪLI!? Pie varas esošie-komunisti ,čekisti, ne tikai pret Tautu attiecas kā pret Okupētu cilti, bet varu ir nelikumiģi pārņēmuši!Pie tam-IR ,,SASTRĀDĀJUŠI,, TĀDUS PRĀTAM NEAPTVERAMUS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN TAUTU,KA TIKAI UZ DRAUSMĪGAJIEM,VISAPTVEROŠAJIEM MELIEM VIŅI VĒL TURĀS PIE VARAS!?
4. MAIJĀ, RĪGĀ NOTIKS-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
kRŪMIŅA KUNGS! Būšu ļoti pateicīgs, ja piezvanišiet man 26875965 Latvijas Glābšanas komisija

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 09:20

Uzskatu, ka varētu tehniski novelkot strīpu oligarhu pagātnei, bet pie nosacījuma, ka notiek elites nacionalizācija, tad varas transfērs pret noteiktām garantijām ar perspektīvu varas procesu autonomijai/automatizācijai bez oligarhu manuālās vadības...

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 09:16

It kā uzrakstīts labi, tomēr ir zināms mulsums savienojot kukuļošanu ar patriotismu utt...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

25.01.2019. 08:57

Vispār tajā onkā ir kaut kas patiešām labs!
Lai viņam veselība un, neskatoties uz visu, nezūd dzīvesprieks!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...