Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)))

27.01.2019. 15:52

»

opis

Ir grūti vēlēt,jo zini,ievēlētie mani apzags


Jā , būt deputātam ir smagi ...

Atbildēt

opis

27.01.2019. 15:36

Ir grūti vēlēt,jo zini,ievēlētie mani apzags.......

Atbildēt

antons mikoss

26.01.2019. 23:08

Ak šī Sudraba!
Cik tīra un uzticama. Un par Jūļa naudiņu.

https://m.pietiek.com/raksti/pasaki,_kas_ir_tavi_draugi,_es_pateiksu,_kas_esi_tu!

Atbildēt

andris a

26.01.2019. 17:45


Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD....
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020

Atbildēt

Niknais

26.01.2019. 16:46

»

Kurmis

Tos jau arī tagad tā godāju,tos,kuriem kājas aug no padomju okupantu pakalpiņu purva un smadzenes ir nozombētas komjauniešu,komunistu ideoloģiskajās virtuvēs,tos,kuri lepojas ar to,ka ar varu tika sadzīti pionieru,komjaunatnes pārkrievošanas organizācijās.Kāds deģenerāts pat atļāvās rotaļīgi,publiski...


Skaidrs, ņemu atpakaļ to lamuvārdu, atvaino, cilvēk. Pat saskaņa balsoja par nīn samazināšanu, kamēr šie “nacionāļi” visi ar savu pret nostopēja jautājumu, jo citādi tak viņu kontrolētās reģionu pašvaldību barotavas zaudēs naudu

Atbildēt

Niknais

26.01.2019. 15:54

Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī neaiglīgai sievietei izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat neaiglīgās sievietes brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtijai, augstākās algas visādiem, bueži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tikai, kam?

Atbildēt

Reņģēdājs

26.01.2019. 13:53

Tā kā neietilstu paziņu loku,kuri Krūmiņjūli sauc par "pasaules lāpītāju", citā lauciņā, taču valsts izlaupīšanā, kukuļošanā izcils spečuks, kopā ar Lembi vadošaie no šlakas, kuri visu laiku ar mēdiju palīdzību "uzspodrina spalvas"

Atbildēt

-10.08

26.01.2019. 13:01

DRĪKST SRĀDĀT POLICIJĀ MUITĀ PROKURATŪRĀ U.T.T., TĀ NAV, KA NEKUR

Atbildēt

Latvietis

26.01.2019. 11:57

»

Kristaps Ziemelis

Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas


Tas, kas notika ar valdības veidošanu ir ļoti pamācoši - tas parādīja, ka tauta var ievēlēt, bet varu rokās ielikt nevar. Līdz varai ir jāizaug. Jāspēj piesaistīt, pārliecināt profesionāļus/speciālistus, jāizaudzina savi politiķi. Ar gribēšanu un dūri galdā nepietiek. Arī asarām neviens vairs netic.

Atbildēt

kRAMAM

26.01.2019. 11:39

»

zēvele

Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti


Grantiņš ir slims ar antisemītismu.Neaizmirsīsim,Kristus ir nācis no žīdu tautas.

Atbildēt

Ļoti rūpīgi

26.01.2019. 11:36

»

zēvele

Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti


Delfos izņem visus komentārus kuri varētu nepatikt kremļa atbalstītājiem.Pa tīro. Pamet tikai kaukādas muļķības.Delfu komentāros kremļa atbalstītāji aicina nogalināt latviešus,ebrejus,amerikāņus.Tādus komentārus neizņem!

Atbildēt

zēvele

26.01.2019. 11:18

»

krams

Tiesu vara šajā valstī ir stipri iepūdēta un smako.Nu nav ne viena ,kurš šo jomu spētu sakārtot


Priedīti par prezidentu, Grantiņu par iekšlietu ministru un šo jomu sakārtotu perfekti.

Atbildēt

Kurmis

26.01.2019. 10:18

»

Niknais

Debiloīd, kādas vēl kolorado vanoles?? Tie tak tavi - tēvzemei un brīvībai, visu latvijai hn citi mēsli pie teikšanas jau 27 gadus


Tos jau arī tagad tā godāju,tos,kuriem kājas aug no padomju okupantu pakalpiņu purva un smadzenes ir nozombētas komjauniešu,komunistu ideoloģiskajās virtuvēs,tos,kuri lepojas ar to,ka ar varu tika sadzīti pionieru,komjaunatnes pārkrievošanas organizācijās.Kāds deģenerāts pat atļāvās rotaļīgi,publiski ar humoru pastāstīt par savu nokļūšanu komunistiskājā partijā,kuru izmantoja savās kriminālajās izdarībās,bet kurā bilde tagad ir izlikta publiskai pielūgšanai varas mājā.

Atbildēt

a411

26.01.2019. 10:08

To cenzēja kāds portāls. Runā, ka likumīgajiem zagļiem strādāt piespiedu darbu ir zem viņu goda kodeksa...

Atbildēt

krams

26.01.2019. 06:44

Tiesu vara šajā valstī ir stipri iepūdēta un smako.Nu nav ne viena ,kurš šo jomu spētu sakārtot!

Atbildēt

Karote

25.01.2019. 23:45

Par Eiropas ziņojuma miljardiem ,tiešām, taisnība. Tā vietā, lai komisiju komisijas kā noplaucētas skaidrotu- kā tā, tuvu pusi no budžeta izsper un izvazā,/ to pat Krievijā nedabū gatavu/ ir pilnīgs klusums. Atliek domāt, ka mūsu "brīvo mediju" papiņiem visiem purniņi spalvās, un saucamie sabiedriskie mediji trīc par saviem krēsliem, temats pārāk jau kutelīgs :)

Atbildēt

hhhhhhh

25.01.2019. 23:17

ja p******ps vairs nestāv,tad kaut kā jāceļ bravūra?

Atbildēt

Kalējs

25.01.2019. 22:42

Godīgi. Krūmiņa k-gs! Ļoti izbrīna, ka Jums blakus nelaimē nav bijušās tiesneses un Jūsu draudzenes Inetas Malahovskas no Langstiņiem. Pie pilna galda gan Jums kā pirtslotas lapa bija pielipuši daudzi, kas Jūs zemiski izmantoja.

Atbildēt

no malas

25.01.2019. 22:42

Izskatās, ka Krūmiņa par godīgo uzskatītā Sudraba tika labi atalgota par parlamentārās izmeklēšanas komisijas bezrezultāta darbu! Visi ieraksti liecināja par Šlesera-ministra saplānotajām nelikumīgajām reketveida shēmām Rīgas brīvostā, kuras tagad ir legalizētas un uz viņa dēla vārda katru gadu aug "peļņa" pa 10 un vairāk milj.!!! Varētu drīz tur arī Sudraba-bezdarbniece kādā ienesīgā darbā tikt iekārtota, kas, protams, būs tikai dēļ viņas dziļajām zināšanām un pieredzes.

Atbildēt

kurmis

25.01.2019. 18:51

»

lauķis

Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā...


4.maijā varu nozagušās kolarado vaboles ir pat krietni savairojušās,jo nav veikta dezinfekcija,bet tiek krietni pabarotas un aprūpētās.Televīzoru bieži izslēdzu,kad tajā šīs treknās vaboles ir mīļi viesi un var demokrātiski lielīties ar savu kartupeļu graužanas pieredzi jau vairākās paaudzēs.ES ir piesūtīta pilnā ar šiem grauzējiem un tiek gatavots jauns kolarado desants.

Atbildēt

hmm

25.01.2019. 17:16

Tipiska bāleliņa vaimanas - es te baigais taisnības cīnītājs, tāpēc reizēm, labu gribot, šo to pārkāpju. Zagļi noteikti jāķer, bet tikai tie, kas zog vairāk nekā es. :DDD

Atbildēt

maznodrošināta pensionāre

25.01.2019. 16:47

Kamēr pie varas būs MŪŽA BRĀĻI UN MĀSAS nekas te nemainīsies,jo visi ir SAVĒJIE UN TIEK BĪDĪTI.

Atbildēt

Ilvars Julijam Kruminam

25.01.2019. 16:47

»

noriebies

Tie 3 A žuļiki joprojām uz brīvām kājām, diemžēl tāda korumpēta ir Latvija


Ir v. montiki, kuzis kam brivi jubileju sariko
Prokuror maksliniece Freidenfelde un Strazds tiesnesis.
Ceru ka jus apies korupcijā apsēsta valsts mašinērija.

Atbildēt

noriebies

25.01.2019. 16:30

Tie 3 A žuļiki joprojām uz brīvām kājām, diemžēl tāda korumpēta ir Latvija.

Atbildēt

xxx

25.01.2019. 15:51

Stiprs, godājams, gudrs un vēl , pie velna, galanti šarmats Latvju vīrs ! Bez intelektuālās caurejas, bez pliekanas pelēkās vielas smadzeņu daivās, bez poētiska tirliņdramatisma! VISU CIEŅU JŪLIJA kungs!

Atbildēt

pietiek cenzē komentārus

25.01.2019. 15:49

Tikko Pietiek izdzēsa manu komentāru, kur ministre tika nosaukta par ministri NĀVI un tas tika pamatots. Jautājums: kādam politiskam spēkam vai drošības struktūrai Pietiek cenšas izpatikt? Secinājums: neticiet "Pietiek" neatkarībai un godīgumam! Kaut ka negribas ticēt, ka cenzors vienkārši ir pilnīgi stulbs nelietis. Bet būs vien jānotic.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 13:51

»

Kristaps Ziemelis


Kas kļūdījās , P.S.Fukujama vai 54% vēlētāju?

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 13:42

»

Edge

Par laimi, vēsture nav beigusies, kā sludināja ilgus gadus neoliberālā kapitālisma modeļa uzturētāji un "bāreņu tautas" sindroma izplatītāji. PIETIEK žēloties, jo Latvijā vienmēr bijuši un ir cilvēki, kas uztur pretestības uguni...
Tieši tā, tomēr par nožēlu jāatzīst, ka pēdējo 29 gadu laikā esam attālinājušies no šī mērķa, tādēļ, saprotot pašreizējo situāciju, tas nav sasniedzams, bet lieliski noderēs kā nākotnes vīzijas elements.
P. S. Fukujama....domāju, ka viņš ķļūdijās.

Atbildēt

Edge

25.01.2019. 13:34

»

Kristaps Ziemelis

Katrai sistēmai un laikam savs uzvedības modelis un iemesls. Ja sistēma to pieļauj, cilvēki to dara. Par nožēlu likvidējot oligarhus var neigūt brīvību, bet gan citu kakla kungu. Tos atstādināt no varas var tikai, kad lielāks ārvalstu politisks spēks. Esiet reāli Latvijā šāda spēkā nav... P. S. Ikviena...


Par laimi, vēsture nav beigusies, kā sludināja ilgus gadus neoliberālā kapitālisma modeļa uzturētāji un "bāreņu tautas" sindroma izplatītāji. PIETIEK žēloties, jo Latvijā vienmēr bijuši un ir cilvēki, kas uztur pretestības uguni.
Būsim reālisti - stiprināsim pretestības uguni, apjēdzot notikušo un izprotot notiekošo. Šo to var arī no pagātnes pamācīties:" Mums ir vajadzīgs pēc teorijas, kā es [Rainis] jau teicu, lai katrs pilsonis ir augsti izglītots cilvēks. Mums vajaga, lai mūsu tauta ir augsta kalibra tauta, mums vajaga, lai visa tautas attīstība kopībā vienotu mūs ar Eiropu."
Raiņa Saeimas runa par kultūru, valsti un veikalnieciskumu, 1.Saeimas 8. Sesijas 19. Sēdē 1925. gada 20.maijā ( J.Rainis „Runas un intervijas” (Rīga, „Zinātne”, 1993)

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 13:23

»

Kristaps Ziemelis

Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas


Vismaz 54% cilvēku ir atteikušies no savām tiesībām un varas , iemetot urnotavā biļetenu , saņemot rīcības nespējas lapu uz četriem gadiem.
Vai tas ekonomists vispār ir vajadzīgs?

Atbildēt

pamuļķi nesaprot

25.01.2019. 13:22

ka bagāto nekauņu šarikovu laiki beidzas, Visas revolūcijas jau beidzas..............bez rezultātiem priekš muļķiem, paiet 100 gadi vai 200 un dzīve visus saliek pa vietām

Atbildēt

tas ir labais

25.01.2019. 13:06

»

Pomeranču Vainadziņš

Vispār tajā onkā ir kaut kas patiešām labs


zaglis bļāva: ķeriet zagli!!

Atbildēt

pidrikis

25.01.2019. 12:57

cik ta jums a man ta vajag

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 11:19

»

lauķis

Vienkārši vertikālei vara nav jādod , vara jāsaglabā tautai.Diemžēl vismaz 54% cilvēku šo vēl nav sapratuši


Tautas varu un gribu mēs jau novērojam šajā Saeimā... Patīk?! Cilvēki lieliski zin, ko nevēlas, bet nekonkrēts ir viņu viedoklis par to, ko vēlas.

P. S. Kā maizes cepējs var ievēlēt labu ekonomistu?!

Atbildēt

par 5 miljardiem taisnība

25.01.2019. 10:36

bet pats jau arī.................

Atbildēt

nu gnu

25.01.2019. 10:20

tas puķinieks ir palicis tikai puķinieks....labi ka aijai iedeva iespēju ...a tā cirvis...

Atbildēt

naivais

25.01.2019. 10:18

»

Eduards Lunis

---AK JŪLI ,jŪLI!? Pie varas esošie-komunisti ,čekisti, ne tikai pret Tautu attiecas kā pret Okupētu cilti, bet varu ir nelikumiģi pārņēmuši!Pie tam-IR ,,SASTRĀDĀJUŠI,, TĀDUS PRĀTAM NEAPTVERAMUS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN TAUTU,KA TIKAI UZ DRAUSMĪGAJIEM,VISAPTVEROŠAJIEM MELIEM VIŅI VĒL TURĀS PIE VARAS...


Jūlijs ir tikai viens no cītīgākajiem kolaborantiem,kuri par miljonāriem kļuva nododot paši savu valsti kopā ar savu kompartiju un čeku.Lieka nauda prasās pēc ekstra izdarībām,kuras neiekļaujas tiesiskumā un morālē,bet kāda jēga būtu šādai naudai,kuru nevarētu izlietot pret parastu tiesiskumu,morāli vienlaikus nobirdinot asariņu par bagātnieku grūto likteni.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 10:00

»

lauķis

Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā...


Katrai sistēmai un laikam savs uzvedības modelis un iemesls. Ja sistēma to pieļauj, cilvēki to dara. Par nožēlu likvidējot oligarhus var neigūt brīvību, bet gan citu kakla kungu. Tos atstādināt no varas var tikai, kad lielāks ārvalstu politisks spēks. Esiet reāli Latvijā šāda spēkā nav... P. S. Ikviena valsts ir izgājusi sākotnējā kapitāla uzkrāšanas laikus. Par nožēlu, Latvijā nav cilvēku, kuri finansiāli vai intelektuāli mest izaicinājumu un veiksmīgi ieņemt viņu vietu varas vertikālē.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 09:41

»

Kristaps Ziemelis

Uzskatu, ka varētu tehniski novelkot strīpu oligarhu pagātnei, bet pie nosacījuma, ka notiek elites nacionalizācija, tad varas transfērs pret noteiktām garantijām ar perspektīvu varas procesu autonomijai/automatizācijai bez oligarhu manuālās vadības


Zagli nokrustī par oligarhu un vinu jau nevarn tiesāt.T.s. demokrātija bez oligarhiem nav iespējama , kas tad cits partijniekiem stipendijas maksās.Vispār jau t.s. demokrātija ir piramīda klasiskā:
Kapitāls,
oligarhi,
Valdība un ierēdniecība,
propaganda ,
elektorāts.
Jautājums , kas spēcīgāk ietekmē valdību un ierēdņus , elektorāts vai oligarhi ar stipendijām?
Jā , var tikt neievēlēts viens vai otrs klanu loceklis , bet oligarhiem ir vienalga kuriem maksāt stipendijas.Ja nu atrodas kāds spītnieks tad ir citi ietekmēšanas līdzekļi.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.01.2019. 09:30

---AK JŪLI ,jŪLI!? Pie varas esošie-komunisti ,čekisti, ne tikai pret Tautu attiecas kā pret Okupētu cilti, bet varu ir nelikumiģi pārņēmuši!Pie tam-IR ,,SASTRĀDĀJUŠI,, TĀDUS PRĀTAM NEAPTVERAMUS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN TAUTU,KA TIKAI UZ DRAUSMĪGAJIEM,VISAPTVEROŠAJIEM MELIEM VIŅI VĒL TURĀS PIE VARAS!?
4. MAIJĀ, RĪGĀ NOTIKS-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
kRŪMIŅA KUNGS! Būšu ļoti pateicīgs, ja piezvanišiet man 26875965 Latvijas Glābšanas komisija

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 09:20

Uzskatu, ka varētu tehniski novelkot strīpu oligarhu pagātnei, bet pie nosacījuma, ka notiek elites nacionalizācija, tad varas transfērs pret noteiktām garantijām ar perspektīvu varas procesu autonomijai/automatizācijai bez oligarhu manuālās vadības...

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

25.01.2019. 09:16

It kā uzrakstīts labi, tomēr ir zināms mulsums savienojot kukuļošanu ar patriotismu utt...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

25.01.2019. 08:57

Vispār tajā onkā ir kaut kas patiešām labs!
Lai viņam veselība un, neskatoties uz visu, nezūd dzīvesprieks!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...