Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pamatprincips

10.06.2020. 05:54

zagt likumīgi, vor v zakoņe

Atbildēt

Žīgura mīlulis Andis tavu stulbumu

09.06.2020. 15:40

»

Zinošais

OIK ir likumīgs kamēr tas netiek atcelts


izārstēs, kamēr deputāti cīnīsies pret OIK:

“Esmu gandarīts pievienoties Latvijā lielākās daudzprofilu ārstniecības iestādes darbinieku komandai!” - stājoties amatā saka Andis Pinkulis,- “Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

!

09.06.2020. 15:15

»

Pilsonis

Gan jau pamazām tiek gatavota pilnīga pāreja uz attālinātu izglītību. Bauru berniem zināšanas ir kaitīgas


priekskam bezdarbniekiem un algotniem Iraka,Afganistana un Mali izglitiba.rakstit kaut ka mak un kabata Kinas kalkulators par 1 usd.

Atbildēt

lapsa dod tribini zagliem,sorositiem un neonacistiem !

09.06.2020. 15:12

izcils latviesu zagla, parazita eksemplars.sadu meslu del Latvijas iedzivotajiem jaaizbrauc no dzimtenes.

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 14:36

»

KPVK

Piektdienu rītos ar OIK projektiem iepazinās(apstiprināja) viņa dubultnieks


OIK ir likumīgs kamēr tas netiek atcelts !

Atbildēt

KPVK

09.06.2020. 13:48

»

Zinošais

Nevajag te troļļot


Piektdienu rītos ar OIK projektiem iepazinās(apstiprināja) viņa dubultnieks?

Atbildēt

Padomes, politpadomes

09.06.2020. 13:07

»

beidzot

Nu gan lej te čugumu... Augstskolas nav kapitļsabiedrības un to mērķis nav pelnīt naudu valstij dividendēs. To pārvaldībai ir citi mērķi un uzdevumi, kas acīm redzami ir pilnīgi sveši un neapjaušami autoram. Ir labi kontrolēti un sīkmanīgi viusu uzraudzīt- bet kāds tam sakars ar augstskolu pamatdarbību...


būs 4. maija valsts korporācijas valsts un VDD kontroles nodaļa katrā augstskolā,, iejaucoties augstskolu suverenitātē. Faktiski izmaiņas būs vērstas uz finansējuma no valsts budžeta samazinājumu, kam caur padomēm jānotiek no it kā uz pašu augstskolu iniciatīvas rēķina.

Atbildēt

jūsu naivumu, Vilka kungs !

09.06.2020. 12:07

Tad jau jūs sagribēsiet arī lai zagļu banda katru vakaru atskaitās cik "tekošajā" dienā nozaguši !!!!

Atbildēt

Pilsonis

09.06.2020. 10:36

Gan jau pamazām tiek gatavota pilnīga pāreja uz attālinātu izglītību. Bauru berniem zināšanas ir kaitīgas.
Kangari vienmēr atradīs veidu kā melnu vālēt baltu

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 10:19

»


Nevajag te troļļot !
Ja ir kādas konkrētas pretenzijas pret Žīguru klāj vaļā !
Vakar un šodien visā valstī "spridzināja" - Pērkoņtēvs !!!

Atbildēt

beidzot

09.06.2020. 10:10

Nu gan lej te čugumu... Augstskolas nav kapitļsabiedrības un to mērķis nav pelnīt naudu valstij dividendēs. To pārvaldībai ir citi mērķi un uzdevumi, kas acīm redzami ir pilnīgi sveši un neapjaušami autoram. Ir labi kontrolēti un sīkmanīgi viusu uzraudzīt- bet kāds tam sakars ar augstskolu pamatdarbību? U par kādu cenu? Diplomi tādēļ kļūs lab;āki, ja uzspiestajā padomē sēdošajai izlasei laikus izmaksās apaļa summas? Kā politpadomes tā raportēs polititvadoņiem, bet kurš- studentiem? Tērējot "liekos"150-250 tkst gadā izcilnieiem politbirojā- lētākas kļūs studijas? Labākas zināšanas? Padomes nesīs naudu klāt, vai tikai sekmīgi to notērēs kādā no savām jau esošām 4-5 darba vietām? Te Īpašais kooridinācijas centrs sevi ir pilnībā attaisnojis kā darbā iekārtošanās birojs un īpaši labu cilvēku siltu vietuņu veidotājs. Pašaprotami, ka tik labu cilvēku patiesie ienākumi un manta ir valsts nolēpums. Vismaz šajā sektorā brīnišķīgās padomju tradīcijas un varas pīlāri tiks beidzot atjaunoti

Atbildēt

Protams,

09.06.2020. 09:07

ka svarīgi,pat ļoti...Uzlaboja garastāvokli no paša rīta-tā smējusies nebiju ilgi.

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 08:39

Esmu pārliecināts ka jautājumā par amatpersonu (jebkurā jomā un sektorā strādājošu) ir būtiski nodalīt atalgojuma līmeņatzīmes no konkrētās personas personīgajiem ienākumiem ! ! !
Manuprāt sabiedrība un ikviens tās indivīds ir ieinteresēts lai piemēram jebkuram profesiju klasifikātora ierakstam pretī būtu atalgojuma līmeņatzīmes !

Atbildēt

Secinājums

09.06.2020. 08:28

Parazīts.

Atbildēt

Akadēmiskais parazitārisms

09.06.2020. 07:50

Parazitārais akadēmiskums. 4. maija valsts korporācijas formalitāte likumdošanā neatspoguļo patieso ainu - augstskolas nestrādā valsts konkurences globālajā ekonomikā palielināšanā. Jo tam nav un nevar būt nekāda pamatojuma - 4. maija valsts korporācija pārtiek no kreditēšanas, ko bez problēmām nodrošina globālā finansu korporokrātija.

Formālās diskusijas, kuras pamato ar jautājumiem par konkurences attīstīšanu, ir formalitāte, lai saņemtu finansējumu no 4. maija valsts korporācijas, maldinot sabiedrību.

Globālās finansu korporokrātijas stratēģiskie visaptverošie mērķi pret Larvijas 4. maija valsts korporāciju nav mainīti -

1. ekonomikas deindustrializācija,
2. iedzīvotāju skaita samazināšana,
3. 4. maija valsts korporācijas atkarības palielināšana no globālās finansu korporokrātijas - PB, SVF, FRS.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...