Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pamatprincips

10.06.2020. 05:54

zagt likumīgi, vor v zakoņe

Atbildēt

Žīgura mīlulis Andis tavu stulbumu

09.06.2020. 15:40

»

Zinošais

OIK ir likumīgs kamēr tas netiek atcelts


izārstēs, kamēr deputāti cīnīsies pret OIK:

“Esmu gandarīts pievienoties Latvijā lielākās daudzprofilu ārstniecības iestādes darbinieku komandai!” - stājoties amatā saka Andis Pinkulis,- “Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”

Atbildēt

!

09.06.2020. 15:15

»

Pilsonis

Gan jau pamazām tiek gatavota pilnīga pāreja uz attālinātu izglītību. Bauru berniem zināšanas ir kaitīgas


priekskam bezdarbniekiem un algotniem Iraka,Afganistana un Mali izglitiba.rakstit kaut ka mak un kabata Kinas kalkulators par 1 usd.

Atbildēt

lapsa dod tribini zagliem,sorositiem un neonacistiem !

09.06.2020. 15:12

izcils latviesu zagla, parazita eksemplars.sadu meslu del Latvijas iedzivotajiem jaaizbrauc no dzimtenes.

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 14:36

»

KPVK

Piektdienu rītos ar OIK projektiem iepazinās(apstiprināja) viņa dubultnieks


OIK ir likumīgs kamēr tas netiek atcelts !

Atbildēt

KPVK

09.06.2020. 13:48

»

Zinošais

Nevajag te troļļot


Piektdienu rītos ar OIK projektiem iepazinās(apstiprināja) viņa dubultnieks?

Atbildēt

Padomes, politpadomes

09.06.2020. 13:07

»

beidzot

Nu gan lej te čugumu... Augstskolas nav kapitļsabiedrības un to mērķis nav pelnīt naudu valstij dividendēs. To pārvaldībai ir citi mērķi un uzdevumi, kas acīm redzami ir pilnīgi sveši un neapjaušami autoram. Ir labi kontrolēti un sīkmanīgi viusu uzraudzīt- bet kāds tam sakars ar augstskolu pamatdarbību...


būs 4. maija valsts korporācijas valsts un VDD kontroles nodaļa katrā augstskolā,, iejaucoties augstskolu suverenitātē. Faktiski izmaiņas būs vērstas uz finansējuma no valsts budžeta samazinājumu, kam caur padomēm jānotiek no it kā uz pašu augstskolu iniciatīvas rēķina.

Atbildēt

jūsu naivumu, Vilka kungs !

09.06.2020. 12:07

Tad jau jūs sagribēsiet arī lai zagļu banda katru vakaru atskaitās cik "tekošajā" dienā nozaguši !!!!

Atbildēt

Pilsonis

09.06.2020. 10:36

Gan jau pamazām tiek gatavota pilnīga pāreja uz attālinātu izglītību. Bauru berniem zināšanas ir kaitīgas.
Kangari vienmēr atradīs veidu kā melnu vālēt baltu

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 10:19

»


Nevajag te troļļot !
Ja ir kādas konkrētas pretenzijas pret Žīguru klāj vaļā !
Vakar un šodien visā valstī "spridzināja" - Pērkoņtēvs !!!

Atbildēt

beidzot

09.06.2020. 10:10

Nu gan lej te čugumu... Augstskolas nav kapitļsabiedrības un to mērķis nav pelnīt naudu valstij dividendēs. To pārvaldībai ir citi mērķi un uzdevumi, kas acīm redzami ir pilnīgi sveši un neapjaušami autoram. Ir labi kontrolēti un sīkmanīgi viusu uzraudzīt- bet kāds tam sakars ar augstskolu pamatdarbību? U par kādu cenu? Diplomi tādēļ kļūs lab;āki, ja uzspiestajā padomē sēdošajai izlasei laikus izmaksās apaļa summas? Kā politpadomes tā raportēs polititvadoņiem, bet kurš- studentiem? Tērējot "liekos"150-250 tkst gadā izcilnieiem politbirojā- lētākas kļūs studijas? Labākas zināšanas? Padomes nesīs naudu klāt, vai tikai sekmīgi to notērēs kādā no savām jau esošām 4-5 darba vietām? Te Īpašais kooridinācijas centrs sevi ir pilnībā attaisnojis kā darbā iekārtošanās birojs un īpaši labu cilvēku siltu vietuņu veidotājs. Pašaprotami, ka tik labu cilvēku patiesie ienākumi un manta ir valsts nolēpums. Vismaz šajā sektorā brīnišķīgās padomju tradīcijas un varas pīlāri tiks beidzot atjaunoti

Atbildēt

Protams,

09.06.2020. 09:07

ka svarīgi,pat ļoti...Uzlaboja garastāvokli no paša rīta-tā smējusies nebiju ilgi.

Atbildēt

Zinošais

09.06.2020. 08:39

Esmu pārliecināts ka jautājumā par amatpersonu (jebkurā jomā un sektorā strādājošu) ir būtiski nodalīt atalgojuma līmeņatzīmes no konkrētās personas personīgajiem ienākumiem ! ! !
Manuprāt sabiedrība un ikviens tās indivīds ir ieinteresēts lai piemēram jebkuram profesiju klasifikātora ierakstam pretī būtu atalgojuma līmeņatzīmes !

Atbildēt

Secinājums

09.06.2020. 08:28

Parazīts.

Atbildēt

Akadēmiskais parazitārisms

09.06.2020. 07:50

Parazitārais akadēmiskums. 4. maija valsts korporācijas formalitāte likumdošanā neatspoguļo patieso ainu - augstskolas nestrādā valsts konkurences globālajā ekonomikā palielināšanā. Jo tam nav un nevar būt nekāda pamatojuma - 4. maija valsts korporācija pārtiek no kreditēšanas, ko bez problēmām nodrošina globālā finansu korporokrātija.

Formālās diskusijas, kuras pamato ar jautājumiem par konkurences attīstīšanu, ir formalitāte, lai saņemtu finansējumu no 4. maija valsts korporācijas, maldinot sabiedrību.

Globālās finansu korporokrātijas stratēģiskie visaptverošie mērķi pret Larvijas 4. maija valsts korporāciju nav mainīti -

1. ekonomikas deindustrializācija,
2. iedzīvotāju skaita samazināšana,
3. 4. maija valsts korporācijas atkarības palielināšana no globālās finansu korporokrātijas - PB, SVF, FRS.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...