Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liene

12.10.2020. 16:29

»

Jurčiks

Bez konkrētiem spriedumiem un citiem dokumentiem šī ir tukša vāvuļošana. Un kur ir garantja, ka autors tiešām nav krāpies ar PVN un tagad pieķerts spiedz nebalsī


Ar spriedumiem te nebūs līdzēts, jo izlasot administartīvās tiesas spriedumus, bet neiepazīstoties ar lietas materiāliem, tiešām var likties, ka uzņēmēji ir paši vainīgi un nav iesnieguši pietiekami daudz pierādījumus. Un tālāk jau rodas jautājums, kāpēc tiesai ir jāņirgājas par uzņēmējiem un jāraksta spriedumos lietas, kas ir pretrunā ar lietas materiāliem, kāpēc tiesas atbalsta VID melus un piedalās izspiešanas shēmā?

Atbildēt

Jurčiks

11.10.2020. 13:17

Bez konkrētiem spriedumiem un citiem dokumentiem šī ir tukša vāvuļošana. Un kur ir garantja, ka autors tiešām nav krāpies ar PVN un tagad pieķerts spiedz nebalsī?

Atbildēt

Murmulis

07.10.2020. 14:28

»

Kārlis

Man arī jau labi sen ir radušās līdzīgas pārdomas un man nebūtu iebildumi pret negodīgu tiesnešu atstatīšanu no darba pienākumiem,!ja ne savādāk, tad līdzīgi kā te daži tika atstādināti, citādi šie sistēmas kalpi nesaprot, bet tās ir tikai manas iedomas, kuras nav kam realizēt...


Krimināllietā SKK 01-389/06 Augstākās tiesas Senāts šādi novērtēja zemāko tiesu instanču tiesu nolēmumus:
- pirmā instance:"Tāpēc šo spriedumu nevar atzīt par LIKUMĪGU". Tiesnese Z.Pētersone, tagad Augstākās tiesas Civillietu kolēģijas tiesnese,
- otrā instance:"Apelācijas instances tiesa ...kas noveda pie NELIKUMĪGA nolēmuma...". Tiesneši Ž.Vēvere,A.Uminskis (tagad AT tiesnesis),J.Tiltiņš.
Жить стало лучше - жить стало веселее...

Atbildēt

FENIKSS

06.10.2020. 16:09

Tad kad atbildīgās VID amatpersonas un tiešneši tiks skaidrā dienas laikā nošautas turpat pie savām darbavietām kā jau tas notika ar Bunkusu, tad var parādīties cerības ka šajā sistēmā kaut kas sāks mainīties uz godīgo pusi. Kamēr esat aitas un kāmīši, nevis vilki kas spēj atbildēt ar to pašu, tikmēr jūs drāzīs visos caurumos.

Atbildēt

Tiesa

06.10.2020. 05:52

Par tiesas spriedumiem piekrītu, man tiesas lēmums bija identisks prokurora apsūdzības rakstam!

Atbildēt

patiesībā

05.10.2020. 19:14

»

Juris

Es papētīju tiesas sastāvā iepriekšējo darba pieredzi un visi viņi ir strādājuši tikai valsts sektorā, kam nav ne mazākās saistības ar uzņēmējdarbību, un tāpēc arī nav izpratnes par uzņēmējdarbību un pieņem tik nesaprātīgus spriedumus


"ķēķa tiesu" šinderu "CV" (u.c. taml. draņķībām) pat nav dižas nozīmes - tiesa NAV likumdevējs un klaji diletantiski samurgots vai pat apzināti noziedzīgi sashēmots pretlikumīgs "spriedums" (vai jebkurš cits taml. safabricēts "nolēmums") NAV LIKUMS. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm, gluži likumsakarīgi un neizbēgami.

Atbildēt

Bruk

05.10.2020. 16:42

Līdz kaulam saprotu šo situāciju. Precīzi tādā atrodos patreiz. Ir tikai viens izskaidrojums. Papildināt tukšo Valsts kasi. Tiesnešu spriedumi ir pretrunā ar likumdošanu. Kas notiek?.? Cik nevērtīgs ir cilvēks un uzņēmums Latvijā. Protams kase ir svarīgāka jo kas tad algas un pensijas maksās tiesnešiem.

Atbildēt

nu protams

05.10.2020. 16:05

»

Juris

Uzņēmums izremontēja Madonas slimnīcu, bet VID veica nodokļu uzrēķinu, jo viens no palīgstrādniekiem nevarēja nosaukt Madonas slimnīcas ielas numuru. Uzrēķins bija ap 300000 eiro, bet slimnīca tiešām bija izremontēta un arī tas strādnieks tur bija strādājis un saņēmis algu. Tā strādā VID un tiesas...


Es jau saku, ka parastā nanoūdens shēma, tikai bez valsts (pašvaldības) uzņēmuma iesaistes. RS kadri jau arī iekrita, jo uzņēmums, kas it kā pārdeva nanoūdeni nekādi to nevarēja pārdot, jo viņam tā vienkārši nebija!

Atbildēt

Juris

05.10.2020. 14:03

»

patiesībā

arī demagoģijai ir jābūt pienācīgi kvalitatīvai, tāpēc centieni "sajaukt vienā bļodā mušas ar kotletēm" un taml. smadzeņfizkultūras vingrinājumi tomēr "neiztur kritiku


Es papētīju tiesas sastāvā iepriekšējo darba pieredzi un visi viņi ir strādājuši tikai valsts sektorā, kam nav ne mazākās saistības ar uzņēmējdarbību, un tāpēc arī nav izpratnes par uzņēmējdarbību un pieņem tik nesaprātīgus spriedumus.

Atbildēt

nu tad

05.10.2020. 13:35

»

Pudurs

Sūds


kāp nost no poda vai nomani pamperus.

Atbildēt

patiesībā

05.10.2020. 13:33

»

Juris

Ja jau remontdarbi tiek uzskatīti par nenotikušiem, ja palīgstrādnieks neatceras numuru uz ēkas stūra, kur tika veikts remonts, tad varbūt par spēkā nesošu var atzīt tiesas spriedumu lietā, kurā esmu dalībnieks, bet neatceros tiesas adresi


arī demagoģijai ir jābūt pienācīgi kvalitatīvai, tāpēc centieni "sajaukt vienā bļodā mušas ar kotletēm" un taml. smadzeņfizkultūras vingrinājumi tomēr "neiztur kritiku". ;)

Atbildēt

Pudurs

05.10.2020. 13:29

Sūds

Atbildēt

Juris

05.10.2020. 12:57

»

patiesībā

saskaņā ar LIKUMU - darba ņēmējs (strādnieks, palīgstrādnieks) NAV atbildīgs par darba devēja uzņēmumu jebkādā izpratnē / izpausmē / saistībā. Tajā skaitā - darba ņēmējs NAV atbildīgs par darba devēja (uzņēmuma) jau veiktajiem un plānotajiem darījumiem, uzņēmējdarbības veikšanas (darba vietas) adresēm...


Ja jau remontdarbi tiek uzskatīti par nenotikušiem, ja palīgstrādnieks neatceras numuru uz ēkas stūra, kur tika veikts remonts, tad varbūt par spēkā nesošu var atzīt tiesas spriedumu lietā, kurā esmu dalībnieks, bet neatceros tiesas adresi?

Atbildēt

patiesībā

05.10.2020. 12:49

»

Aga

Jā, Latvieši ir iemācījušies imitēt valstī visos līmeņos, jautājums, cik ilgi tā varēs pastāvēt


ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožē.lojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības." ;)

Atbildēt

patiesībā

05.10.2020. 12:37

»

Juris

Uzņēmums izremontēja Madonas slimnīcu, bet VID veica nodokļu uzrēķinu, jo viens no palīgstrādniekiem nevarēja nosaukt Madonas slimnīcas ielas numuru. Uzrēķins bija ap 300000 eiro, bet slimnīca tiešām bija izremontēta un arī tas strādnieks tur bija strādājis un saņēmis algu. Tā strādā VID un tiesas...


saskaņā ar LIKUMU - darba ņēmējs (strādnieks, palīgstrādnieks) NAV atbildīgs par darba devēja uzņēmumu jebkādā izpratnē / izpausmē / saistībā. Tajā skaitā - darba ņēmējs NAV atbildīgs par darba devēja (uzņēmuma) jau veiktajiem un plānotajiem darījumiem, uzņēmējdarbības veikšanas (darba vietas) adresēm un jebkurām taml. "detaļām" / informāciju, kas NAV saistīta ar attiecīgajā normatīvajā reglamentācijā definētajiem un Darba līgumā / Amata pienākumu aprakstā uzskaitītajiem tiešajiem darba ņēmēja profesionālajiem pienākumiem.

Tomēr šādos "ķēķa tiesiskuma shēmošanas" gadījumos būtiskākais ir tas, ka - saskaņā ar LIKUMU iepriekšminētais (arī, t.sk.) ir pienācīgi pilnvērtīgi jāzina PAŠAM darba ņēmējam (un/vai viņa interešu pārstāvim), jo - LIKUMS "neuzliek" (neparedz) obligātu pienākumu "VID un tiesām" (ie)interesēties par savu "izstrādes figurantu" likumīgajām tiesībām, pienākumiem un likumīgo ATBILDĪBU (t.i. saskaņā ar vispārzināmo principu, ka "slīcēju glābšana ir PAŠU slīcēju rokās").

Tāpēc, gluži pašsaprotami - darba ņēmējam atbilstošas nepieciešamības gadījumā arī jāspēj pietiekami pārliecinoši "prezentēt", kā arī juridiski / pēc būtības adekvāti argumentēt un aizsargāt savas kompetences / atbildības "saturu un robežas" u.c. savas LIKUMĪGĀS tiesības. Jo, kā zināms - LIKUMS neapšaubāmi IR vienīgais leģitīmais un arī visefektīvākais "universālais ierocis" pat šajā pašreizējā "revolucionārās pārliecības virsvērtību un ķēķa tiesiskuma valstī". Un vispārzināmais formulējums "Viens LIKUMS un viena taisnība VISIEM!" nebūt nav tikai "glupā pūļa populisms" (t.i. vismaz vēl pagaidām, kamēr LR Satversme nav "sapreambulēta" totālās auzās). Pretējā gadījumā, neizbēgami - atliks vienīgi 'post faktum' ar nožēlu secināt, ka "tā strādā VID un tiesas". Diemžēl, ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām / faktiskajām SEKĀM.

-------

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt." ;)

Atbildēt

Jurists

05.10.2020. 11:25

Izsaku līdzjūtību ikvienam, kam jātiesājas administratīvajās tiesās! Tās sen nav tādas, kā to izveidošanas laikā - objektīva tiesa! Tagad sūdzētājam pretī ir vismaz divi iestādes aizstāvji - iestādes jurists un iestādes advokāts - tiesnesis. Ja lieta ir apelācijā, tad iestādei ir jurists un jau ir 3 advokāti... Nožēlojami, bet tā tas ir... Tas ir Latvijas tiesiskums - nekod rokā, kura tevi baro!!!

Atbildēt

Jānis

05.10.2020. 11:15

100 % tāda ir sistēma!

Atbildēt

Viss iet uz labo pusi

05.10.2020. 09:00

Dažreiz varētu par VID pasmieties, ja vien pēc tam nesanāktu nepatikšanas. Vienu reizi man atsūtīja draudu vēstuli uz 4 lapām par to, ka ka biju nokavējis it kā 2 nedēļas iesniegt atskaiti. Tas bija jau sen, vismaz 10 gadus atpakal, par ko uzrakstīju VIDam vēstuli, ka man ir arī telefons, e- pasts u.c. Otra reize bija smieklīga- ar nelielu pārtraukumu man sāka otru 3 nedēļu ilgu auditu, jo pirmajā auditā nevienu pārkāpumu nevarēja atrast. Beidzot pēc kārtējām 2 nedēļām atrada vienu pavadzīmi, kuru bija parakstījis darbinieks, kuram tajā dienā pēc grafika bija brīvdiena...Arī tas bija pirms gadiem desmit. Cerība, ka šodien VID strādā racionāli, gudri, simnieciski.

Atbildēt

Platze

05.10.2020. 08:42

ticu ticu, droši vien ka ta ir, jo mūsu valstī galvenais ir sods, cilvēku, šajā gadijumā, firmu, piemeklēs.
Manā paziņu lokā nevienam tādos apmēros katastrofa nav notikusi, bet gan jau tukšu nemuld - nav dūmu bez uguns. Nav gan tikai cietēji un izspiedēji vergturi, patiesība ir kautkur pa vidu. Uzņēmēji gadās ka paši ievāra sev nepatikšanas, dažkārt aiz nezināšanas, dažkārt aiz pofigisma. Savukārt iekasētājdienests nekautrējās uz to norādīt un sapiņķerēt skaistā maksājuma lietā, ja galīgi neiet cauri, tad caur tiesu piedzenot kādus ~20% no uzņēmuma vērtības. Tā teikt - būs jums mācība. Mācība par ko? Slēpt labāk, dokumentus sagatavot, maksāt pēc pirmā pieprasijuma, aizvērt firmu? Vai kā? Kāds ir represīvās iestādes mērķis? Domāju, ka viņi paši atbildi nezina, ir tikai oficiālā versija.

Atbildēt

VB

05.10.2020. 07:54

Par tiesām, pats pēc savas pieredzes, nepiekrītu - vismaz manā gadījumā tās spriedušas objektīvi, varu teikt pat taisnīgi. Priblēmair ar prokuratūras nemitīgajām pārsūdzībām (grib būt tiesnešu vietā), bet tas tom. cits gadījums...

Bet uzņēmumu manā laikā (15 g. atpakaļ) iznīcinājā vēl vienkāršāk. Piem. man bija iekrājies kāds nieka 40 000Ls nodokļu parāds un tamdēļ VID vnk. slēdza manus kontus. OK, bet neviens nepaskatījās, ka jau burtiski rīt man jāienāk kādiem 250 000Ls, no kuriem tad visu ar mierīgi nokārtotu.

Nu labi, toreiz vēl varēju ar dažādu blatu palīdzību atvērt vēl citu kontu un ok, nauda ienāca, saistības nokārtoju, BET: kamdēļ vajadzēja meklēt šos blatus, ja runa bija tikai par 1 dienu?!!
PS
Sākoties Pasaules krīzei, visi mani celtniecības objekti tāpāt apstājās, tāpat bankrotēju, tāpat atkal paliku nodokļu parādnieks... Taču arī tas tom. ir cits jautājums.
Jāsaka, no VID nekādus kukuļa pieprasījumus nesaņēmu gan. Tā kā par tēmu šodien nespēju izteikties.

Atbildēt

Hj

05.10.2020. 07:45

Un tad kad esi iesūdzējis VID lēmumu tiesa seko Privatais audits un vidam ir savi tiesnesi to kantori bezcerīgi uzvarēt lētāk ir neko nestradat

Atbildēt

Piepe

05.10.2020. 07:43

Tiesā. Vai zināt, kas jūs sagaida par nepatiesu liecību sniegšanu? Jā, man apsolīja gluži labu BMW.

Atbildēt

Juris

05.10.2020. 07:35

»

Šveiks

...raksta autoram gan neieteiktu tērēt naudu Eiropas cilvēktiesību tiesā. Tur dokumentus no Latvijas pieņem latvju bāleliņi pecitis , kurš silto vietu atradis ne jau konkursa kārtībā. Viņš jums atrakstīs, ka tiesai iesniegtie dokumenti nav pilnīgi, jo neesat pievienojis izziņu no ginekologa, tāpēc dokumenti...


Cilvēktiesību tiesā jau labu laiku rosās latvju bāleliņi un raksta vienu un to pašu rindkopu, ka iesniegtā sūdzība judikatūrai nav interesanta, pat, sūdzības iesniedzēja ir jaunā māmiņa, kas bērns kopšanas atvaļinājuma laikā ir atlaista no darba un Latvijas administratīvā tiesa to ir atzinusi par pareizu.

Atbildēt

Šveiks

05.10.2020. 07:24

...raksta autoram gan neieteiktu tērēt naudu Eiropas cilvēktiesību tiesā. Tur dokumentus no Latvijas pieņem latvju bāleliņi pecitis , kurš silto vietu atradis ne jau konkursa kārtībā. Viņš jums atrakstīs, ka tiesai iesniegtie dokumenti nav pilnīgi, jo neesat pievienojis izziņu no ginekologa, tāpēc dokumenti izskatīšanai netiek pieņemti.

Atbildēt

Jurists

05.10.2020. 07:12

Bez konkrētas lietas detaļu apraksta grūti spriest, kas tur noticis. Bet tas, ka administratīvo tiesnešu līmenis ir zem jebkādas kritikas, ir fakts.

Atbildēt

Juris

05.10.2020. 07:02

»

nu protams

Visi darījumi notikuši, PVN shēmas netiek kruķītas un nanoūdens Rīgas satiksmei arī piegādāts


Uzņēmums izremontēja Madonas slimnīcu, bet VID veica nodokļu uzrēķinu, jo viens no palīgstrādniekiem nevarēja nosaukt Madonas slimnīcas ielas numuru. Uzrēķins bija ap 300000 eiro, bet slimnīca tiešām bija izremontēta un arī tas strādnieks tur bija strādājis un saņēmis algu. Tā strādā VID un tiesas.

Atbildēt

Šveikd

05.10.2020. 07:01

Raksta autors laikam no citas planētas, Latvijas tiesās likumi vēl darbojās 90 gadu sākumā -vēlāk kā tiesnesim ienāk galvā ,tā raksta. Ar vislielākajiem absurdiem esmu saskāries no Augstākās tiesas,bet vislielāko taisnību var atrast Rīgas apgabaltiesā,ar retiem kauzusiem.

Atbildēt

muld

05.10.2020. 05:18

Ko tā vecene muld ,viņai vajaga izsist vienu aci....

Atbildēt

++

05.10.2020. 01:28

»

k

..bet vēl ir bērziņa, un krūmiņa, bite, kas izpilda pasūtījumu lietas


...tur vēl ir strazdiņš un citi tādi paši ******.

Atbildēt

k

04.10.2020. 23:45

»

Vispār

par auditiem VIDā ir atbildīga Santa Garanča


..bet vēl ir bērziņa, un krūmiņa, bite, kas izpilda pasūtījumu lietas.

Atbildēt

Liene

04.10.2020. 22:48

»

smieklīgi

"tiesas atzīst sadarbības partneru fiktīvo raksturu un to, ka darījumu partneri nevarēja piegādāt strīdus preces. Tomēr izskatāmajā lietā netika pierādīts, ka pieteicēja bija par to informēta...


Lietās, kur uzņēmēji apstrīds VID lēmumus, dabā jau visi darījumi ir notikuši, tikai VID, lai izspiestu no uzņēmēja naudu, mēģina iestāstīt, ka darījumi ir fiktīvi, un ,kad uzņēmējs pierāda, ka VID nekaunīgi melo, tad tiesa pasaka, ka valstij vajag naudu un pieņem pilnīgi absurdu spriedumu, piemēram, tiesa atzīst, ka darījums ir noticis, preces bija, tikai tiesa atzīst, ka uzņēmēja nolūks nebija labs. No kurienes tiesa izrāva to nelabo nolūku, nepaskaidro.

Atbildēt

smieklīgi

04.10.2020. 22:36

»

Ir cerība

2020.gada 10.jūlijā lietā Nr.A420174115 (SKA-23/2020) AT Senāts atstāja negrozītu Administratīvās apgabaltiesas 07.03.2017. spriedumu. Spriedums ir ievērības cienīgs ar to, ka tiesas atzīst sadarbības partneru fiktīvo raksturu un to, ka darījumu partneri nevarēja piegādāt strīdus preces. Tomēr izskatāmajā...


"tiesas atzīst sadarbības partneru fiktīvo raksturu un to, ka darījumu partneri nevarēja piegādāt strīdus preces. Tomēr izskatāmajā lietā netika pierādīts, ka pieteicēja bija par to informēta."

Nu ja "pieteicēja" nepamanīja, ka nav saņēmusi preces par kurām samaksāja desmitiem tūkstošus eiro.

Atbildēt

Liene

04.10.2020. 22:27

»

Vispār

par auditiem VIDā ir atbildīga Santa Garanča


Tiem, kas neprotas pēc pirmā mājiena samaksāt kukuli, tiks kārtīgs uzrēķins, kā mācība citiem, kuri arī nesaprot mājienus par nepieciešamību maksāt kukuļus, un tiesas ir tikai skrūvīte labi iestrādātā korupcijas mehānismā.

Atbildēt

Vispār

04.10.2020. 22:11

par auditiem VIDā ir atbildīga Santa Garanča.
Viņa arī dod pavēles bez rezultāta auditus neveikt.
Vai nav laiks uzrakstīt par šo morālo kropļi?

Atbildēt

arī tā ir

04.10.2020. 21:56

»

loģiski

Vairāk nekā puse uzņēmumu nekādu uzņēmējdarbību vispār neveic


vienam īpašniekam veselas uzņēmumu virknes, bet cik tupam jābūt, lai to nespētu saprast, ja ceļ augšā visus vienlaicīgi
kaut gan ir tur būts, reti stulbas darbinieces, bez savas loģikas, kaut kādus punktus iezubrījušas pārbaudīt un viss

Atbildēt

Mikele

04.10.2020. 20:57

Piekrītu, ka Administratīvajā tiesā arvien vairāk tiesnešu copy+paste pārkopē VID lēmumus, jo tā ir vieglāk un tiesneša alga no tā nemainās. Kamēr šajā sistēmā tiesneši nesāks pikdīt savus pienākumus profesionāli, nekas nemainīsies.

Atbildēt

Ir cerība

04.10.2020. 20:23

2020.gada 10.jūlijā lietā Nr.A420174115 (SKA-23/2020) AT Senāts atstāja negrozītu Administratīvās apgabaltiesas 07.03.2017. spriedumu. Spriedums ir ievērības cienīgs ar to, ka tiesas atzīst sadarbības partneru fiktīvo raksturu un to, ka darījumu partneri nevarēja piegādāt strīdus preces. Tomēr izskatāmajā lietā netika pierādīts, ka pieteicēja bija par to informēta.
Nodokļu uzrēķina lietās bieži vien figurē uzņēmumi ar fiktīvu raksturu, taču neizpratni rada tas, ka šie uzņēmumi VID uzraudzībā varēja darboties pat vairākus gadus. Visiem zināms fakts, ka VID EDS varēja pieslēgt tikai personīgi ierodoties VID ēkā, bankas kontu varēja atvērt tikai personīgi ierodoties kredītiestādē, PVN deklarācijas VID iesniedza kvalificēti grāmatveži. Gan bankas, gan grāmatveži ir noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas subjekti, savukārt VID darbinieki ir speciāli apmācītas personas atpazīt neparastus un aizdomīgus darījumus noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā. Taču, vērtējot auditējamo uzņēmumu sadarbības partnerus, par nepietiekamu partnera izvēles rūpību, tiek vainots auditējamais uzņēmējs, kurš, jau pirms COVID-19 piespiedu kārtā ieviestās digitālo rīku izmantošanas ekspansijas, saimniecisko darbību bieži vien organizēja attālināti, klātienē nemaz netiekoties ar piegādātāju pārstāvjiem.
Taču kliedzošākie gadījumi ir tādi, kur VID ir veicis fiktīvā uzņēmuma auditu un tas ir noslēdzies ar pozitīvu atzinumu. Tāpat publiski nav dzirdēts, ka kāda tiesa būtu nosūtījusi materiālus prokuratūrai par konstatētām nepilnībām VID darbībā, administrējot fiktīvus uzņēmumus.

Atbildēt

fakts

04.10.2020. 20:20

Tas, ka shēmotāju ķēdē vienam shēmotājam nav nekādu pretenziju pret otru shēmotāju, nenozīmē, ka viss noticis likumīgi.

Atbildēt

loģiski

04.10.2020. 20:16

»

Liene

Realitātē tiek likvidēti vairāk uzņēmumi kā no jauna atvērti


Vairāk nekā puse uzņēmumu nekādu uzņēmējdarbību vispār neveic.

Atbildēt

nesapratu

04.10.2020. 19:54

fiktīva pavadzīme jāpārbauda vismaz divos uzņēmumos, arī tajā, kur prece nonāca

Atbildēt

Viss ir slikti

04.10.2020. 19:49

Sistēma ir korumpēta, bet tie kuri nav bandinieki ir barība parazītiem VID, tiesās, policijā, prokuratūrā un visā valsts pārvalde, ar dažiem izņēmumiem.

Atbildēt

Liene

04.10.2020. 19:35

»

tikai

Tikai realitātē Latvija ir pilna ar Igaunijas un jo īpaši Lietuvas uzņēmumiem nevis otrādi


Realitātē tiek likvidēti vairāk uzņēmumi kā no jauna atvērti

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...