Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautājums

24.11.2022. 13:23

»

Neuzprasies

Nu kaut vai šīs


bet kur tur kļūda?

Atbildēt

bet visi pārējie

23.11.2022. 17:24

»

lauķis

Jau sen teicu ka Lembergu pat neviens nedomā tiesāt jo kopā ar Lembergu&Meroni būtu jātiesā pilnīgi visi politmafijas klani,atvainojos,partijas


jau sen saka,kaL.jau sen ir notiesāts.Kas tur vēl ko domāt.Tagad tikai jāturpina pārsūdzēt.

Atbildēt

tā saucamās lietas

23.11.2022. 17:21

»

interesanti gan

Visas krimināllietas, kurās ir iepīts Lembergs, ir tā saucamās. Nu gluži kā Putinam- karš nav karš, bet speciālā militārā operācija


jāizbeidz,jo tā saucamie liecinieki ir miruši tā saucamajā dabīgajā nāvē.Nav jau vairs,kas varētu liecināt šajā lietā.

Atbildēt

Neuzprasies

23.11.2022. 13:29

»

jautājums

kuras tad bija tās faktoloģiskās kļūdas? Lūgums darīt zināmu visiem


Nu kaut vai šīs :
"Gulbis, kurš 1990. gadu sākumā bija A. Lemberga biznesa partneris..."
Lembergam- valsts amatpersonai slēpts nedeklarēts bizness paša vadītā pašvaldībā ?!?!?!

Vai tad tā nav faktoloģiska kļūda :-) Gribat vēl ?

Atbildēt

lauķis

23.11.2022. 13:17

»

nu

un labi ka izbeigta: Attaisnot visus ''cietušos'': Lembergu, Meroni un.co un visiem izmaksāt 1 mlj.kompensācijas par morālo pāri darījumu, jo viņi tak ir tā vērti


Jau sen teicu ka Lembergu pat neviens nedomā tiesāt jo kopā ar Lembergu&Meroni būtu jātiesā pilnīgi visi politmafijas klani,atvainojos,partijas.

Atbildēt

nu

23.11.2022. 13:11

un labi ka izbeigta: Attaisnot visus ''cietušos'': Lembergu, Meroni un.co un visiem izmaksāt 1 mlj.kompensācijas par morālo pāri darījumu, jo viņi tak ir tā vērti.

Atbildēt

njāaa...

23.11.2022. 12:36

»

Aleksandrs Poika

...varens darbs, 13 gadu strādāts un viss vējā...jaunatne..laužaties uz prokuratūru...divas lietas un "pelnīta pensija


sētniekus atlaiž no darba par nenokaisītu ielu..šeit par 13 gadu ilgu brāķi neatlaiž...

Atbildēt

Aleksandrs Poika

23.11.2022. 12:34

...varens darbs, 13 gadu strādāts un viss vējā...jaunatne..laužaties uz prokuratūru...divas lietas un "pelnīta pensija"...

Atbildēt

un pēc tam

23.11.2022. 10:50

»

JKL

kā naglai uz galvas: Vēl tikai atlika piebilst, ka liela daļa to muļķīšu paši labprāt būtu to kolaborantu vietā


te paši nāktu netā publiski raudāt..ka redz..viņiem netika tik daudz..kā paši gribēja..Redz-visi zog, bet viņi nē..

Atbildēt

protams

23.11.2022. 10:47

»

HT

Kremlis, Ķīna un ASV- NATO melo visu laiku starptautiskajam pūlim, jo karo par ietekmi. Un kas ir karš? Karš ir vienmēr, visur un katru dienu. Karš ir bezgalības viltības ceļš


tovarišč: Viņi visi ir imperialisti, fašiti, naciki, benderovci, amerikanci, latiši-viņi izgudroja COVID lai apindetu mus-osvoboditelus. Tagad to visi zina.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 10:34

»

viss ir gluži otrādi

NATO melo jums, ne mums


Kremlis, Ķīna un ASV- NATO melo visu laiku starptautiskajam pūlim, jo karo par ietekmi. Un kas ir karš? Karš ir vienmēr, visur un katru dienu. Karš ir bezgalības viltības ceļš.

Atbildēt

Daudziem idiotiem visu laiku šķiet, ka

23.11.2022. 10:31

»

cionists

pilnigi pareizi, tovarisc: Mes cionisti-to visu daram.,..bet jus bolseviki ne


tovarišči ir visi citi, kuru viedoklis atšķiras no viņējā. Viens idiots te visus un ikvienu lamā par kremļa agentiem un tovariščiem kā to dara prātu zaudējošais Grantiņš .

Atbildēt

ha-ha

23.11.2022. 10:03

»

bija laiki

90-tajos gados Ventspils ostā tāāàdi Krievijas labumi apgrozījās, ka tikai pēdējais muļķis neizmantoja izdevību kļūt pasakaini bagātam ! Pie trubas un īstas labumiem steidzās visi - kompartijas vadība, izpildkomitejas klerki, dažāda ranga prokurori un viņus uzraugošie prokurori no Rīgas ,visu nokrāsu...


Par pēdējiem muļķiem joprojam uzskata tos,kuri nebija koloboranti-nesadarbojās ar padomju okupantiem,nebija komunistos,čekas un citu specdienestu aģentos,nedarbojäs okupantu represīvajos orgānos.Tā nu šie joprojām ņemās savās aprindās.Tiesā viens otru un nevar vien notiesāt,bet muļķīši atplēstām mutėm vērojot šīs peripētijas nevar vien sagaidīt,kad sāksies neatkarība,demokratija un beigsies kolaborantu ālėšanäs.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:54

»

interesanti gan

Visas krimināllietas, kurās ir iepīts Lembergs, ir tā saucamās. Nu gluži kā Putinam- karš nav karš, bet speciālā militārā operācija


Jūsu komentārs atbilst hubrīda apstākļu kara nosacījumiem. Tas ir pilnīgi pareizs, ņemot vērā, ka ofšoros no pirmās dienas Meroni bija Lembergu bankas kontu advokāts.

Arī informācija, ar ko cionisti baro starptautisko pūli, ka raķetes, kas nogalināja 2 NATO valstu pilsoņus ir pašu ukraiņu izšautas, lai Krievija sanaidotu NATO ar Ukrainu. Bet patiesība, kas nāk no citiem avotiem, pierāda, ka raķetes nāca Baltkrievijas un tās ir pārveidotās pretgaisa aizsardzības uz zeme-zeme variantu un lidoja no Brestas puses. Šīs raķetes var nolidot līdz 120 km. ASV satelītiem kosmosā tas viss labi redzams un NATO mums melo.

Kāds tad ir Ukrainas kara mērķis? Atbrīvot no liekiem gojām cionistiem paredzētās teritorijas. Tajā sadarbojas ASV ar Kremli.

Atbildēt

interesanti gan

23.11.2022. 09:37

Visas krimināllietas, kurās ir iepīts Lembergs, ir tā saucamās. Nu gluži kā Putinam- karš nav karš, bet speciālā militārā operācija.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:08

»

cionists

es klausu ko tu saki


To, ko rakstu, tikai cionists var saprast. Pārējie lētticīgie meklē muļķus, kam visu izstāstīt un pateikt, lai nevienam nesaka. Tu pareizi spried- ko zin divi, zin visi. Uzticēties var tikai sev, pat tad gadās kļūdīties.

Atbildēt

cionists

23.11.2022. 09:05

»

HT

Tev pašam saprāta nav


es klausu ko tu saki..

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:04

»

jautājums

un ar ko tad lai sadarbojās? Ar tevi


Tev pašam saprāta nav?

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:04

»

jautājums

un ar ko tad lai sadarbojās? Ar tevi


Kas tev prasa sadarbību?

Atbildēt

HT

23.11.2022. 09:02

»

jautājums


Nesadarbojies ne ar vienu varas iestādi pret sevi un savām cilvēktiesībām. Neļauj izmantot savus personas datus, kas ir tavs īpašums kā auto, sieva un māja, suns, mežs utt.

Neparaksties nekad par kaut kādu jibiro “ziņu neizpaušanu”, kuras tevi nemaz neinteresē. Ja prasa, vai esi sapratis ziņas, ko nedrīkst izpaust, jāatbild, ka neesi sapratis utt. Ja negrib saprast, saprast nav iespējams.

Tieši tāpat rīkojas tiesa. Ja grib redzēt patiesību lietā, tad redz, ja negrib, izliekas, ka neredz.

Atbildēt

HT

23.11.2022. 08:55

»

HT

Cilvēktiesību jautājumi? Vai ir iestājušās sekas prokuratūras radītiem “cietušiem” ar materiāliem un morāliem kaitējumiem? Pierādiet! Nepierādīsit negulēto nakšu un sirdsēstu sekas! Arī apkaunojumu...


Visiem lētticīgajiem! Vai neesat pamanījuši, ka Latvijā vara ar 13.03.2020 atteikusies ievērot cilvēktiesības, paziņojot ANO?

Tas nesola pat atjaunot jaunā koalīcija - ne Smiltēns, ne Pīlēns? Kāpēc? Tāpēc, ka ir dumji un stulbi cilvēktiesību jautājumos, ko atņēma Levits ar Kariņu, paziņojot ANO.

Cionistu politikas sekas - problēmu nav, ja par tām nerunā publiski, arī uzpirktie mediji un pat lētā LETA.

Atbildēt

jautājums

23.11.2022. 08:54

»

HT

Cilvēktiesību jautājumi? Vai ir iestājušās sekas prokuratūras radītiem “cietušiem” ar materiāliem un morāliem kaitējumiem? Pierādiet! Nepierādīsit negulēto nakšu un sirdsēstu sekas! Arī apkaunojumu...


....
Vispareizāk ir nesadarboties ar noziedzīgo 4. maija valsts finanšu korporāciju visos līmeņos......Un ar ko tad Tavuprāt ir jāsadarbojās? Varbūt ar šiem te neta tukšpiržiem???

Atbildēt

HT

23.11.2022. 08:50

»

ROFLMAO

Prokuratūra 17 gadus (!) kala un izkala čiku! Un tas ir vēl bez iespējamās gadiem ilgās tiesāšanās, ja lieta būtu nonākusi tiesā! Tas iespējams tikai Latvijā


Cilvēktiesību jautājumi? Vai ir iestājušās sekas prokuratūras radītiem “cietušiem” ar materiāliem un morāliem kaitējumiem? Pierādiet! Nepierādīsit negulēto nakšu un sirdsēstu sekas! Arī apkaunojumu.

Vispareizāk ir nesadarboties ar noziedzīgo 4. maija valsts finanšu korporāciju visos līmeņos. Neko neparakstīt safabricētos kriminālprocesos par “ziņu neizpaušanu”, jo neesat prasījis varai uzticēt Jums kādas ziņas. Vara, uzticot ziņas, arī nepatiesas, ar parakstu šantažē, pazemo un pārkāpj cilvēktiesības.

Pareizi ir prasītā paskaidrojumā no varas ierakstīt, ka nedodat tiesības izmantot tai savus personas datus, kļūstot par cilvēku ar cilvēktiesībām pats, norobežojoties no verga statusa, kas ierakstīts pasē, izmantojot starptautiskās normas, rakstot vārdu un uzvārdu. Ja neiebilstat, ka vara drīkst izmantot Jūsu personas datus, jūs kļūstat pats par noziedznieku pret sevi reizē ar 4. maija finanšu korporāciju tās safabricētā vai pat vairākos safabricētos kriminālprocesos. Esat līdzvainīgs un līdzatbildīgs un nav pamata sūdzēties, lētticīgie!

Daudzi idiņi, izsaukti dot liecības, parakstās par ziņu neizpaušanu, klusē un vēl publiski lielās ar to, ka nedrīkstot runāt, jo esot devuši parakstu.

Atbildēt

hi- hi

23.11.2022. 07:32

»

Autoriņam

Ļoti švaks raksts ar daudz faktoloģiskām vai pārrakstīšanās kļūdām un izdomājumiem. Kaut būtu izdibinājis pret ko un par ko lieta izbeigta


Tīešām būtu interesanti to uzzināt! Formulējums arī tāds impozants- tā saucamā- kārtējā lieta.Un tik smalki aprakstīts- kur nu tā saucamā persona tajā briesmīgajā dienā un kā gāja!

Atbildēt

ROFLMAO

23.11.2022. 06:34

Prokuratūra 17 gadus (!) kala un izkala čiku! Un tas ir vēl bez iespējamās gadiem ilgās tiesāšanās, ja lieta būtu nonākusi tiesā! Tas iespējams tikai Latvijā.

Apsūdzētajiem vajadzētu vērsties visās cilvēktiesību instancēs un prasīt kompensāciju!

Atbildēt

bija laiki

22.11.2022. 22:46

90-tajos gados Ventspils ostā tāāàdi Krievijas labumi apgrozījās, ka tikai pēdējais muļķis neizmantoja izdevību kļūt pasakaini bagātam ! Pie trubas un īstas labumiem steidzās visi - kompartijas vadība, izpildkomitejas klerki, dažāda ranga prokurori un viņus uzraugošie prokurori no Rīgas ,visu nokrāsu politiķi ar lieliem maisiem naudai, iekšlietu vadītāji un visāda šušera arī. Plēsās ne pa jokam ))

Atbildēt

Autoriņam

22.11.2022. 22:35

Ļoti švaks raksts ar daudz faktoloģiskām vai pārrakstīšanās kļūdām un izdomājumiem. Kaut būtu izdibinājis pret ko un par ko lieta izbeigta ?!

Atbildēt

hm

22.11.2022. 21:32

Tas maita ir tīrs kā bērna asara,plus velna ducis liecinieku līķi. Eh,Uldi,tāda ta maize,kas nesprūst kaklā!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2022. 19:47

Visas lietas pret Ventspils amatpersonām tika uzsāktas ar vienu mērķi- novākt no politiskās skatuves Lembergu. Lembergs notiesāts un aiz sevis jāsatīra, visas nevajadzīgās lietas jāibeidz.

Atbildēt

Opincānes spoks

22.11.2022. 19:03

Sukāns ir Bordanelli cilvēks. Bordanelli pazuda, jāveido attiecības ar hūti - citu variantu nav.

Saprotams, ka amatpersonu lietas izbeigšana vērtējama kā Sukāna zvēresta nodošana hūtei par kalpošanu līdz mūža beigām - kā to savā laikā izdarījis nelaiķis vp prekšnieks Ņuzis.
Ņuzim tas palīdzēja turpināt ganīties siles tuvumā - tātad "v popu raz ne p-daras".


Atbildēt

22.11.2022. 18:52

Galvenais jau lai Lembergu notiesā galvenajā lietā.

Atbildēt

Mx

22.11.2022. 18:48

Reņģēdāju gadsimta prāva. Maukas pret prostitūtām.

Atbildēt

Čau!

22.11.2022. 18:41

Vai Lejasmeijeram pašam nebija jāsēž kopā ar sievu Bābu un Stabiņu? Un tu nezini, kur palika Stabiņa? Lejasmeijers viņas lietu nobēdzināja kā sievas draudzeni?

Atbildēt

Edgarno

22.11.2022. 17:56

Mumerts V ir viens riktigs zhuks un bljadnieks. Bet RM tiks tam pie astes

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...